Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapUdvar EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Udvar Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Udvar EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Udvar EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Udvar EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Udvar EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Udvar EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Udvar EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Udvar EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Udvar EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Udvar EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Udvar Vote_lcapUdvar Voting_barUdvar Vote_rcap 
Kim Kaguya
Udvar Vote_lcapUdvar Voting_barUdvar Vote_rcap 
Ted Forrester
Udvar Vote_lcapUdvar Voting_barUdvar Vote_rcap 
James Miller
Udvar Vote_lcapUdvar Voting_barUdvar Vote_rcap 
William Quentin Watson
Udvar Vote_lcapUdvar Voting_barUdvar Vote_rcap 
Sindy Logan
Udvar Vote_lcapUdvar Voting_barUdvar Vote_rcap 
Hannah McDowal
Udvar Vote_lcapUdvar Voting_barUdvar Vote_rcap 
Chris Martines
Udvar Vote_lcapUdvar Voting_barUdvar Vote_rcap 
Solaria Luthia
Udvar Vote_lcapUdvar Voting_barUdvar Vote_rcap 
Daniel Reed
Udvar Vote_lcapUdvar Voting_barUdvar Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Udvar

Go down 
+46
Martin Weiss
Nathaly Johansson
Darren Spencer
Marie Lycae
Dorothy Brown
Gresham C. Ainsley
Sebastian G. Blaze
Daniel Reed
Cintia Thomson
Larina Marley
Jason Shuyler
Rhonda Shane
Sandra Berger
Herczeg Alex
Nicole Hart
Chris Martines
Ivan Vladislav Dargo
Lana Rosemary Lent
Alice White
Benjamin Doredumble
Hannelori Sensui
Demi Bieber
Wulfgar Odinson
Wallace Xavier Walters
Töpszli
Yasmine S. Moore
Ginevra Gwendolyne Green
William Quentin Watson
Hannah McDowal
Jacinta Hernandez
James Miller
Ingrid Weiss
Kim Kaguya
Veronica Johnson
Leila Horowitz
Solaria Luthia
Ted Forrester
Miriam Hewer
Alena Aalriä
Lyn G. Black
Ophelia McCord
Raisen Hagiri
Sindy Logan
Allison Diamond
Alex Wilfred
Főmesélő
50 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 14 ... 27  Next
SzerzőÜzenet
Főmesélő
Admin
Főmesélő


Hozzászólások száma : 296
Pontok : 0

Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Udvar   Udvar EmptySzer. Dec. 09, 2009 9:07 pm

A földszinti folyosóról egy méretes ajtó nyílik az udvar felé. Ahogy kilépsz egy sétányon találod magad. Ez a sétány több helyen is elágazódik(Tópart, Erdő, Vasútállomás, Kviddics pálya...) és a mentén padok találhatók. Az központi udvar kővel van kirakva és közepén egy nagy kút is található ami körül a házak szobrai vannak. A kútból inni szigorúan tilos, mivel már ősidők óta állítólag varázserejű víz folyik belőle.
Ezen kívül még sok fa, szép virágok, bokrok és zöld pázsit is látható. Ezek a növények minden évszakban más színeket öltenek. Több fán hinták is találhatók a diákok számára. Az udvarról lehet eljutni a Kastély környékén lévő többi helyszínre is.


A hozzászólást Főmesélő összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jan. 25, 2010 3:06 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://wilian.hungarianforum.com
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar EmptySzomb. Dec. 12, 2009 5:17 am

*Furcsállja, hogy a lány ennyire hallgatag. Bevárja, majd rámosolyog kedvesen.*
-Nem kell megijedni, nem harapok. Nyugodtan kérdezhetsz. Amúgy a Pegazus hálóba tettelek be.*Mondja nagy lelkesen és még kérdez.. Ő nem szeret csendben lenni.*
-Honnan érkeztél ide? Remélem tetszik a hely. *Idő közben áthaladnak az udvaron.*
-Ez az udvar. És ott a bejárat a kastélyba. Remélem nem tévedsz majd el...*Bár mikor ő ide járt, még anno, akkor elég sok csínyt vitt végbe és elég sokat is eltévedt.. *
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar EmptySzomb. Dec. 12, 2009 5:27 am

*Az udvarba érve Liza döbbenten néz körül,és a szeme meg is akad a fákon lévő hintákon.Hisz kiskorában az apjával sokat jártak hintázni.*
-Londonbol érkeztem.*Liza megáll a kút előtt,ránéz Wilfredre és megkérdezi*
-Meik a mi házunk szobra?A többi diák mikor érkezik meg?Szeretnék velük megismerkedni.*Liza nagyon kedvesnek találja Wilfredet,és örül hogy ő lett a házvezetője.
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar EmptySzomb. Dec. 12, 2009 5:34 am

*Figyeli a lány reakcióját, és mosolyog. Egy pillanatra meg is áll, hogy körülmutassa a helyzetet Lizának.*
-London? az szép hely. *A második szoborra bök, ami egy sárkányt ábrázol. *
-A sárkány. Ez a bátorságok jelképezi leginkább... *Közben próbálja értelmezni az utolsó kérdéseket is. Egy kicsit vár, majd válaszol.*
-Sokan vannak már most is itt. Mivel szeptember elsején kezdődött a tanév. Lesz időd megismerkedni mindenkivel. *kacsint a lányra, és kezével előre bök.*
-Arra van a tópart, azután ott a lovarda és a többi... Menjünk be.*Megvárja Lizát és ha minden igaz, akkor be is mennek, és meg sem állnak a Lányok hálójáig.*


//és a szobor:

Udvar 37979%20black%20dragon //
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar EmptyVas. Dec. 13, 2009 12:21 am

*Liza az udvaron hintázik.Mai öltözete:trénerka naci,kék kötött felső és egy fehér patika.*
~Dejó végre valaki.Vele még nem találkoztam.~*Liza elindul a lány felé és igy szól:*
-Szia.Temikor érkeztél?Honnan jöttél?*Liza kedvesen mosolyog a lányra.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar EmptyVas. Dec. 13, 2009 12:31 am

*Igen, Liza nincs egyedül ugyanis Sindy sétálgat kinn. Kezében ott van egy kis állat, ami ugye egy pele-Silver névvel. Rajta most éppen egy fekete nadrág, ugyan olyan színű csizma, és fehér kabát van. Esik a hó, ennek nagyon örül. Imádja a telet. Ahogy a még számára ismeretlen lány megszólítja egy kisebb mosoly terül el az arcán.*
-Szia! Sindy Logan vagyok. És te? *érdeklődik, majd válaszol a kérdésekre miközben a pelét símogatja.*
-Nem olyan régen jöttem. Te? Manchesterből. Voltál már ott? Amúgy te honnan érkeztél? *kérdi, és felnéz. Az arcára potyognak a hópihék.*
-Imádom a havat! *vigyorog rá a lányra, miközben örömében ujjong. *
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar EmptyVas. Dec. 13, 2009 12:50 am

-Én Liza Garnett vagyok,tegnap érkeztem Londonból.Még nem voltam ott de egyszer remélem eljutok.Bizonyára szép hely.*Eközben ránéz a pelére,és mosolyog.*
-Nekem egy kiscicám van akit Smookienak hivnak.Énis szeretem a telet,ilyenkor nagyon szép a táj,hisz mindent betakar a hó.*Liza körbenéz,és a táj a Londoni park képét idézi fel benne.Ekkor egy hópihe hullik a kezére.*
-Tudtad h nincs két ugyan olyan hópehely?*Csillog a szeme és közben Sindyre néz.*
-Te jártál már Londomban?*Liza kicsit megremeg,mert elég hideg van odakinn.*
-Körülnézünk a kastélyban?*Kérdi a lánytól.*
Vissza az elejére Go down
Raisen Hagiri
Házvezető
Házvezető
Raisen Hagiri


Férfi Kor : 37
Hozzászólások száma : 164
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar EmptyVas. Dec. 13, 2009 1:01 am

A kastély felől érkezik, egy kis friss levegőt szívni. Amint kiér az udvarra azonnal rá is gyújt, és szája sarkában tartja meg a cigijét, majd észrevesz két lányt. Mivel már sajnálná eloltani a cigijét, úgy dönt elszívja miközben közelebb ér a lányokhoz. Magas alakjával kissé talán fenyegetően tornyosulhat föléjük, de nem zavartatja magát, egyenlőre elsétál mellettük, egy közeli pad felé.*
- Jó napot hölgyeim *udvarias köszönés menet közben hangzik el. azzal kissé távolabb tőlük megáll, és zavartalanul élvezi a dohányzás nyújtotta örömöket.*
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/demonokkozt
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar EmptyVas. Dec. 13, 2009 1:04 am

*Hallgatja a lányt, és észleli azt is, hogy ő is olyan életvidám. Megsimogatja a pelét.*
-Londonból? dejóóó! Egyszer voltam ott a szüleimmel.*mondja kedvesen, és bólint egyet. *
-Kis cica? biztos nagyon édes. Az én pelémnek a neve Silver. Nem régen kaptam.*Imádja az ilyen rágcsálós állatokat. Közben a pele belemászik Sindy zsebébe.*
-Tényleg? ezt nem is tudtam.. *Mármint arra érti, hogy nincs két egyforma hópehely. Még mielőtt Liza feltenné az utolsó kérdést, felvesz egy kis havat és megdobja Lizát. Ő már csak ilyen..*
-háhááá! *nevetgél, majd azért válaszol is a kérdésre.*
-Majd aztán, jó? most élvezzük kicsit a havat. *Ekkor egy még számára ismeretlen alak érkezik meg az udvarra. Gondolja, hogy az egyik tanárja lesz, így illedelmesen köszön neki.*
-Jó napot tanárúr! *Közben közelebb lép Lizához, és halkan megkérdez valamit tőle.*
-Nem megyünk oda hozzá? *Meg akarja ismerni az első tanárt, akivel találkozik itt... És van is kérdése neki elég.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar EmptyVas. Dec. 13, 2009 1:14 am

*Amikor Lizát eltalálja a hógolyó elkezd kacagni.*
-Éj ez nem fer.*És ő is megdobja hóval Sindyt.Liza is észleli a tanár közelettét és kedves hangall üdvözli őt*
-Jónapot.*Sindy kérdésére is válaszol*
-De odamehetünk.Szerinted mit tanithat?Kedvesnek tűnik.*És elindul a tanár felé.*
Vissza az elejére Go down
Raisen Hagiri
Házvezető
Házvezető
Raisen Hagiri


Férfi Kor : 37
Hozzászólások száma : 164
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar EmptyVas. Dec. 13, 2009 1:18 am

*Észreveszi amint a lányok közelítenek felé, de továbbra is kitart a szokása mellett nem oltja el a cigit. aranybarna szemeivel hidegen néz a lányokra, ami nála nem a gonoszság, hanem puzstán az érdeklődés jele. Amikor odaérnek hozzá, kellemes mély de mégis kissé hűvös és tartózkodó hangján megkérdezi.*
- Segíthetek esetleg valamiben? *ártatlan kérdés, mégis mintha több tartalma lenne. azzal összehúzza magán fekete földig érő szövet kabátját, hogy ne fújjon át rajta a hideg, és nem foglalkozik a hajában meglapuló kis hópelyhekkel.*
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/demonokkozt
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar EmptyVas. Dec. 13, 2009 1:23 am

*Még mindig mosolyog, és néha még nevetgél is a lánnyal. Közben még ő is kap egy hógolyót.*
-De feeer! *Ezután egy kicsit lenyugszik, és vállat von Liza kérdésére. Fogalma sincs, pedig már kideríthette volna. Na majd most.*
-Nem tudom, kérdezzük meg. *Lassan elindul a tanár felé, de igazából nincs is túl messze tőle. Még mielőtt odaérnek, feltesz egy kérdést.*
-Csak meg akartuk kérdezni, hogy a tanárúr mit tanít? *Elfelejt bemutatkozni. Pár perccel később viszont..*
-...Elnézést... én Sindy Logan vagyok ő pedig Liza Garnett. *Reméli nem zavarják a tanárt. Hát igen... ő már csak ilyen kis kíváncsiskodó.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar EmptyVas. Dec. 13, 2009 1:27 am

*Liza mosolyog a tanárra.És kiváncsian várja a választ.*//Bocsi megyek kajálni max 15 perc és jövök//
Vissza az elejére Go down
Raisen Hagiri
Házvezető
Házvezető
Raisen Hagiri


Férfi Kor : 37
Hozzászólások száma : 164
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar EmptyVas. Dec. 13, 2009 1:42 am

*Magában felsóhajt, és udvariasan válaszol.*
- Raisen Hagiri vagyok és Sötét Varázslatok Kivédését fogok önöknek tanítani. Remélem rendesen fognak járni órára. *ez egy amolyan burolt fenyegetés hogy ha nem akkor bizony megnézhetik magukat. Miután elszívta a cigarettájűt elnyomja és gondosan elsüllyeszti egy picike zacsiba, mert nem szemetel, órájára pillant és megszólal.*
- Kérem, bocsássanak meg, mennem kell. *azzal lassan elindul befelé a kastély felé*

//Bocsi a rövidséget de mennem kell//
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/demonokkozt
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar EmptyVas. Dec. 13, 2009 1:46 am

*Hallgatja a tanárt, miközben Lizát is figyeli.*
-Sötét Varázslatok Kivédése? Biztos jó lesz. Rendszeresen fogunk, szerintem.*vigyorodik el, majd bólint ismét egyet és el is köszön.*
-Viszlát. Akkor mi is megyünk? *kérdi Lizától, és ha minden igaz akkor együtt belépkednek ők is a kastélyba.*

//Semmi baj!Very Happy mi is köszi ^^//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar EmptyHétf. Dec. 14, 2009 10:54 pm

*Ashly kissé későn kelt fel, de már kipihente a fárasztó utat. Így hát kiment az udvarra egy bögre forró kávéval a kezében. Elkezdte nézni a tájat, csodálkozott, mert Romániában nem ilyen, és már ahhoz volt hozzá szokva. Majd látta, hogy még sehol senki és elővette a zsebéből a szürke viceroy-át és rágyújtott. Első slukkjait kicsit félve szívta el, mert nem tudta, hogy szabad-e az iskola területén cigizni. ~Ha valakinek nem tetszik majd rá szól~. *Mikor megpillantotta a felé közeledő Lizát a szíve majd kiugrott a helyéről úgy örült az ismerős arcnak. Majd oda ment hozzá és érdeklődően kérdezgetni kezdte.*
-Szia hol voltál elveszve? Már rég láttalak *Majd ráeszmélt hogy a kezében egy égő cigi van.*
-Szerinted szabad itt cigizni? Szólnak érte valamit? *Kicsit félve kérdezte*
-Te cigizel, vagy valaki a suliban? *Majd eldobta a földre az elszívott cigi cikket és rátaposott.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar EmptyHétf. Dec. 14, 2009 11:04 pm

*Liza a tópart felől érkezik.Megéátja Ashlyt és elindul felé.Közben hallja a lány kérdéseit,és mosolyogva válaszol.*
-Szia.A Tóparton voltam Sindyvel.Majd egyszer bemutatom neked.Nagyon kedves lány.*Liza meglátta Ashly kezében a cigit és megszeppent.*
-Nem tudom.Én hát csak akkor ha megkinálnak. Very Happy *Hatalmas kacagásba kezdett,és kissé el is pirult.*
-És te hol voltál?Ettél már valamit?Jól aludtál?*Majd Liza leült a közelben lévő padra.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar EmptyHétf. Dec. 14, 2009 11:18 pm

*Ashly figyelmesen hallgatja Liza szavait, majd egy percig néma maradt, mert nem akart hülyeségeket beszélni, úgy akart csinálni mint ha okos lenni, de már saját maga tudta hogy nem túl okos, de úgy volt vele, hogy ezt másoknak nem kell tudniuk. Razz
-Ok. Szívesen megismerném. *Majd leült Liza mellé a padra.*
-Hát nem akarok panaszkodni, nem aludtam olyan jót mint amit a szobámban szoktam. *Majd sóhajtozni kezdett.*
-Még nem ettem semmit, nem szokásom reggelizni, az én reggelim egy szál cigi és egy nagy bögre forró kávé. És te szoktál reggelizni? *Nagyot kacagott,majd rágyújtott megint, látta hogy Liza hogy néz rá, majd megkínálta*
-Kérsz egy szálat? ~Csak nehogy én vigyem bele a rosszba~. *Majd csillogó szemekkel várta a választ*.
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar EmptyHétf. Dec. 14, 2009 11:32 pm

-Majd ha megszokod a helyet biztos jobban fogsz aludni.*Liza kedvesen és huncut mosollyal néz Ashlyre.*
-Néha szoktam amikor megéhezem.*Amikor meglátta,hogy Ashly felé nyújtja a cigisdobozd,hirtelen nem tudta mit tegyen.Végül kivett egy szálat és meggyújtotta.*
-Köszi.*Ilyetten nem tudott mást mondani.*
-Nem fázol?Kicsit már hideg van idekinn.*Sóhajtozik és egy kis havat vesz fel a földröl.*
-Imádom a havat.Csak a hó olyan mint Londonban.Az mindenhol ugyanaz.*Majd Ashlyre néz és izgatottan várja hogy mit válaszol.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar EmptyHétf. Dec. 14, 2009 11:42 pm

-Hát én is remélem,hogy jobban fogok aludni, mert igazi kis lustaság vagyok. *Ezt a mondatot egy nagy mosoly követte.*
-Hát gondoltam, hogy ez lesz a válaszod, ennyi mindenki szokott. *Majd betette a zsebébe a cigis dobozt.*
-De egy kicsit fázok. *Választ csodálkozva mondta,mert látta ahogy Liza bele szív a cigarettába, nem hitte volna hogy kér, csak udvariasából kínálta meg. ~Legalább ha kapnak valami büntetést a cigi miatt, akkor nem lesz egyedül~.
-Jó neked. Én nem vagyok oda a hóért. Igazából nekem mindig bajom van, akkor az a baj ha esik a hó ha meg nem esik akkor az a baj. Majd meglátod, hogy néha milyen elviselhetetlen tudok is lenni. *Ezek a szavak után elkezdett befelé indulni, remélte hogy Liza is vele tart.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar EmptyHétf. Dec. 14, 2009 11:52 pm

*Liza felkellt a padról és elindult Ashly után.*
-Meg kellene etetnem a cicámat.Felmegyünk a hálótermünkbe?*Liza ekkor megcsúszott a lépcsőn.Majdnem elesett de sikerült visszanyernie egyensúlyát.A szive elkezdett hevesen dobogni,és egy nagy sóhajtás után kinyitoja az ajtót.Ashlyt beengedi előre,majd ő is óvatosan belép a kastélyba.Ashlyre néz és érdeklődve egy kérdést tesz fel neki.*
-Mien zenéket hallgatsz?Nekem van egy noot bookom fent birunk hallgatni valamit.*És öröméb elkezd ugrálni.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar EmptyKedd Dec. 15, 2009 12:02 am

*A kastély ajtajában kicsit Ashly megijedt mert Liza majd nem elesett, de nem lett semmi baj, és elkezdett nevetni a lány ügyetlenségén.*
-Bocsi hogy nevetek, de jó látni hogy még vannak a Földön olyan emberek akik majd nem olyan ügyetlenek mint én. De nyugodtan szólj rám,ha zavar. *Vidáman mondta.*
-Hát kedvemtől függ hogy mit hallgatok, de általában punkot és rockot szoktam. És te? *Érdeklődve várta a választ* ~Reméli hogy nem valami nagy minimálos szoba társa van, mert akkor kicsit bajok lesznek~. *Majd leült az ágy szélére és nézte hogy Liza eteti a macskáját, kinek nevét már rég elfelejtette, de nem akart megmondani Lizának a tényt, mert nem akart hogy hülyének nézze.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar EmptyKedd Dec. 15, 2009 12:22 am

-Aha.Én is szktam rockot meg teknót. Very Happy *Liza nagyon örül hogy a szobatársa ilyen kedves.A leptopon keres valami jó zenét,amit Ashly is biztosan szeret.Elinditja és egy hatalmas sikitás hallható,és Liza felugrik az ágyról és táncolni kezd.*
-Gyere te is.*Szól Ashlynek.Smookie a kiscica az ágy alá rejtőzött mert nem nagyon szerette a hangos zenét.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar EmptyKedd Dec. 15, 2009 12:32 am

*Ashly szívéről nagy kő esett le, már eddig is tudta, hogy jó fej szoba társat kapott, de már kezdi egyre jobban megkedvelni Lizát.* Very Happy
-Ok mék, de nem szeretek nagyon táncolni, de miattad megteszem. ~Csak most ne lépjen be senki se a szobába~.
-Te mindig ilyen jó kedvedben vagy? *Ordítja a választ a hangos zene miatt.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar EmptyKedd Dec. 15, 2009 12:39 am

-Igen majd megszokod,hogy mellettem sose fogsz unatkozni. Very Happy *Ordit vissza Ashlynek.A következő számnál még jobb lett a hangulata.*
- affraid Ez a kedvenc számom.Je. bounce *Az ugrálás továbbra is folytatódik.Liza hangulata a tetőponton van.Közben Ashlyre néz és látja hogy mien jól táncol.*
-De jó táncolsz.Hol tanultad?*Liza mosolyog.*





//Bocsi mennem kell.Elkések suliból.Szia.//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar Empty

Vissza az elejére Go down
 
Udvar
Vissza az elejére 
1 / 27 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 14 ... 27  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély területe :: Birtok-
Ugrás: