Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapUdvar - Page 27 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Udvar - Page 27 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Udvar - Page 27 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Udvar - Page 27 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Udvar - Page 27 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Udvar - Page 27 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Udvar - Page 27 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Udvar - Page 27 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Udvar - Page 27 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Udvar - Page 27 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Udvar - Page 27 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Udvar - Page 27 Vote_lcapUdvar - Page 27 Voting_barUdvar - Page 27 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Udvar - Page 27 Vote_lcapUdvar - Page 27 Voting_barUdvar - Page 27 Vote_rcap 
Ted Forrester
Udvar - Page 27 Vote_lcapUdvar - Page 27 Voting_barUdvar - Page 27 Vote_rcap 
James Miller
Udvar - Page 27 Vote_lcapUdvar - Page 27 Voting_barUdvar - Page 27 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Udvar - Page 27 Vote_lcapUdvar - Page 27 Voting_barUdvar - Page 27 Vote_rcap 
Sindy Logan
Udvar - Page 27 Vote_lcapUdvar - Page 27 Voting_barUdvar - Page 27 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Udvar - Page 27 Vote_lcapUdvar - Page 27 Voting_barUdvar - Page 27 Vote_rcap 
Chris Martines
Udvar - Page 27 Vote_lcapUdvar - Page 27 Voting_barUdvar - Page 27 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Udvar - Page 27 Vote_lcapUdvar - Page 27 Voting_barUdvar - Page 27 Vote_rcap 
Daniel Reed
Udvar - Page 27 Vote_lcapUdvar - Page 27 Voting_barUdvar - Page 27 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Udvar

Go down 
+46
Martin Weiss
Nathaly Johansson
Darren Spencer
Marie Lycae
Dorothy Brown
Gresham C. Ainsley
Sebastian G. Blaze
Daniel Reed
Cintia Thomson
Larina Marley
Jason Shuyler
Rhonda Shane
Sandra Berger
Herczeg Alex
Nicole Hart
Chris Martines
Ivan Vladislav Dargo
Lana Rosemary Lent
Alice White
Benjamin Doredumble
Hannelori Sensui
Demi Bieber
Wulfgar Odinson
Wallace Xavier Walters
Töpszli
Yasmine S. Moore
Ginevra Gwendolyne Green
William Quentin Watson
Hannah McDowal
Jacinta Hernandez
James Miller
Ingrid Weiss
Kim Kaguya
Veronica Johnson
Leila Horowitz
Solaria Luthia
Ted Forrester
Miriam Hewer
Alena Aalriä
Lyn G. Black
Ophelia McCord
Raisen Hagiri
Sindy Logan
Allison Diamond
Alex Wilfred
Főmesélő
50 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 25, 26, 27
SzerzőÜzenet
Sylen de Honas
Diák-Amira
Diák-Amira
Sylen de Honas


nő Kor : 523
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 108
Tallérok : 1
Pontok : 20

Udvar - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 27 EmptyCsüt. Ápr. 21, 2011 8:08 am

Sylen is megérzi a hátsó szándékot Max szavai mögött, és gyanakodva végig méri. A másik srác szavaira csak bólint egyet, és megragadja Max felkarját, aki érezheti, hogy ebből a fogásból, már csak a gyengélkedőn fog ki szabadulni.
-Én biztosan nem fogom tudni emlékezésre, bírni, elvégre engem még csak nem is ismer. Te vagy az egyetlen, akit felismerne, és mikor legutóbb láttam, elég rémült volt. Feltétlenül szüksége van rád a lehető leghamarabb, különben még a végén kárt tesz valakiben, vagy magában.-Mondja neki gyorsan, és elindul a gyengélkedő irányába.
-Köszönjük, hogy szólsz Hoshi tanár úrnak. Kérlek siess.-Mondja Will testvérének kedvesen, majd Max-hez fordul.
-Már láttam rémült amnéziás beteget, és nem akarom, hogy a testvéred is kárt tegyen akaratlanul is magában.-Mondja Maxnek aggodalommal a hangjában. A második világháborúban szerzett orvosi tapasztalatai jól jönnek néha.


-->Gyengélkedő
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 27 EmptyCsüt. Jún. 23, 2011 12:47 am

*A bőröndjei már kint vannak, már csak ő hiányzott hozzájuk. Nem öltözött túl, hiszen egyrészt meleg van, másrészt meg szereti a kényelmeset. Helyet foglal az egyik padon, felhúzza lábait és néz csak előre. Az utóbbi időben valami megváltozott, valami magában, de egyelőre még nem tudja biztosan, hogy mi is az. Nézelődik, várja Tedet. Reméli nem fog sokat késni a fiú, már nagyon szeretné látni. Igaz, hál istennek az utóbbi időben sok időt töltöttek együtt.
Hátrateszi kezeit, rátámaszkodik és becsukja szemeit. Élvezi egy kicsit a friss levegőt és a kellemes napsugarakat, ahogy melegítik az arcát.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Udvar - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 27 EmptyCsüt. Jún. 23, 2011 12:52 am

A vasútállomásra hopponál, mivel elvileg csak oda lehet, és rohamléptekben indul meg az udvarra ahol a találkozót megbeszélték Sindyvel. Alig várja már hogy elmenjenek innen. Csomagja, mely egy nagy bőrőndöt jelent, elvarázsolva pihen a zsebében, ahogyan az apartmann kulcsa is. Két hetet foglalt le, ez igazán nem került neki semmibe, mindenhol vannak olyanok akik lógnak neki pár szíveséggel. Ez is egy ilyen alkalom. Rövid, zöldes-fehéres nadrágot visel, merőben eltérően a szokott egyen fekete helyett, és egy laza, nyitott nyakú inget. Fehér, amin egy kínai sárkány tekerődzik felfelé, mindez csakis Sindy kedvéért.
- Szia. Remélem nem késtem el nagyon, pedig siettem - szólal meg és öleli át a lányt, aztán megcsókolja. Mikor elválnak egy laza intéssel elvarázsolja a csomagjait, és azt is zsebre teszi.
- Indulhatunk? - kérdezi, és kézen fogja a lányt, lassan elindul a vasútállomás felé, hogy onnan hopponáljanak.
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 27 EmptyCsüt. Jún. 23, 2011 12:59 am

*Ahogy gondolatai cikáznak, szeme sarkából meglátja a feléje közeledő jóképű fiút. Elmosolyodik, de csak halványan és feláll. Visszaölel, megcsókol és aztán végigsimít Ted ingén.*
-Szia. Hm... de jól öltözött ma valaki. *Kacsint egyet és megrázza a fejét.* Áh, nem késtél. Éppen megfelelő időben, mert én is most jöttem le. *A csomagjai miatt nem parázik, neki tökéletesen megfelel így. Kicsit elmerengve pillant körül megint, majd a kérdés hallatán elindul Ted mellett az állomás felé.*
-Kezdem megszokni a hopponálást, főleg mostanság. Mindig úgy érzem, hogy elhányom magam, de remélem erre nem fog sor kerülni. *Oldalvást ránéz Tedre. Izgatott, és ez egy kicsit látszik is rajta. Még sosem volt ilyen helyen, és végre eljutnak...*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Udvar - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 27 EmptyCsüt. Jún. 23, 2011 1:26 am

Nem bírja nem észrevenni hogy Sindy milyen gyönyörű és nőies jelenség, így most is elidőzik a szeme a lányon, miközben válaszol.
- Ez igazán remek, mert siettem - mosolyodik el, majd vállat von. - Néha ki kell kapcsolódni, csak nem néznék így ki jól a halálfalók között, ilyen hawai szerelésben - vigyorod tovább, és lassan haladnak, nem sietnek sehova, estig kell a szálláson lenniük, az meg bőven jó idő.
- Ne aggódj nem hagyom hogy bármi bajod essen, főleg nem hopponálás közben - mondja, mert már vett cukorkát, amit hopponálás után bekapva, csökkenti a hányingert. Eléggé felkszült mindenre.

//Lécci, maradjunk az egy egy színnél *.* Kifolyik a szemem....//
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 27 EmptyCsüt. Jún. 23, 2011 1:43 am

//Bocsi *-* //

-Akkor jó. *Visszamosolyog, miközben Ted kezét fogva halad tovább, lassan, de biztosan. Furán érzi magát... viszont nem szól egy szót sem és nem is mutatja. Úgy gondolja, biztos csak valami kis nyavalya, mivel az utóbbi időben nem volt beteg.*
-Tudom, hogy nem hagyod. Meg azért énse... igyekszem visszatartani, majd becsukom a szemem. *Kacsint egyet, és út közben egy apró puszit nyom Ted arcára. Lassan meg is érkeznek a hopponálási helyhez. Nem siet ő sem sehová, hagyja hogy a fiú vezesse.*
-Milyen a hely? Voltál már ott? *Erről még nem is értekeztek.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Udvar - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 27 EmptyCsüt. Jún. 23, 2011 7:12 am

/Köszi ^^/

Nem tűnik fel neki hogy Sindy rosszul lenne, akkor természetesen ugrana, még a kútba is ha kell. Kényelmes tempóban sétálnak, majd mikor a lány mondja, elmosolyodik, és előhúz egy csomag mentolos cukrot. Nem is sejti hogy később még szüksége lesz rá.
- Mentolos cukorka, enyhíti a hányingert, azt hallottam hogy olyankor is jó ha az ember terhes, bár ebből nem tudom mi igaz - tájékoztatja a lányt. Aztán odaérnek lassan, alig pár méter választja el őket onnan.
- Nem szoktam nyaralni járni, most voltam ott először, amikor lefoglaltam egy kis kertes apartmant kettőnknek. Szép, nyugis, és legfőképp meleg, nah meg persze közel van a tenger ami átlátszó kék - meséli, és magához öleli a lányt.
- Alig vártam már hogy eljöjjön ez a nap.
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 27 EmptyPént. Jún. 24, 2011 2:05 am

*Nincs is rosszul, csak kicsit érzi, hogy valami változik vagy meg fog változni. Bár csak rá tudna jönni, hogy mi... mert ez így már nagyon idegesítő. Felvont szemöldökkel néz a mentolos cukrokra, majd vissza Tedre.*
-Nem szeretem. Ettől fogok hányni és nem a hopponálástól még a végén. De azért köszi. *Nagy fekete szemeit a fiúra mereszti, és bólogatva hallgatja végig ahogy a fiú beszámol arról amit kérdezett. Egyre csak izgatottabb, bár tudja, hogy nemsokára ott lesznek. Főleg hopponálva gyorsan megy a dolog.*
-Alig várom. És nagyon jó lesz, majd teszünk róla. *Ez így gondolja, de hogy mi fog történni a nyaralás során az majd út közben kiderül. Egyelőre nem gondol semmi rosszra, bár van egy két érdekes gondolata.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Udvar - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 27 EmptyPént. Jún. 24, 2011 2:45 am

Elmosolyodik, majd kissé felvonja a szemöldökét.
- De múltkor még szeretted nem? Nah, mindegy az ízét át lehet bűvölni, és különben sem fogom hagyni hogy bármi bajod essen - vonja magához a lányt, és felkészül a hopponálásra.
- Abban biztos vagyok, és abban is hogy nem fogunk unatkozni igaz kedvesem? A tenger élővilága retteghet majd tőlünk . mosolyog, mivel szeretne búvárkodni is majd a strandolás, meg napozás mellett.
- Na, induljunk, mert sosem érünk oda - csókolja meg a lányt, és beindítja a mágiát hogy ott legyenek.

//Köv mehet Korfura (://
Vissza az elejére Go down
Kitiara Minami

Kitiara Minami


nő Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 14
Tallérok : 0
Pontok : 0

Udvar - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 27 EmptyCsüt. Feb. 23, 2012 4:10 am

Yoshi

*Az udvarra lépve a fiú kérdez.*
- Csak nemrég jöttem.*Mosolyog rá a lány.*Még nem is igazán tudom, hogy mi merre van. Ezen szeretnék változtatni és lassan minden zugát kiismerni a sulinak is meg a környező vidéknek is.~És a szép helyeket lerajzolni.~Te már biztos jól ismersz itt mindent, hisz másodikos vagy. Hova érdemes még elmenni?*Érdeklődik kíváncsian. Mikor az út elágazik, megáll és körbenéz. Nem nehéz megállapítani, melyik út vezet az erdőbe, hiszen már innen látni a helyet, ahol a fák sűrűbben helyezkednek el. Elindul hát újra.~Biztos jó lesz!~Kalandoznak el újra a gondolatai. Azonban megrázza a fejét és Yoshira néz. Amíg a Faminéssel együtt van, nem ábrándozhat. Nem akarja halálra untatni. Újabb mosolyt küld felé.*
-Milyen a családod? Azt mondtad, hogy te is félvér vagy. Mesélnél a családodról egy kicsit?*Kérdezi.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Udvar - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 27 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Udvar
Vissza az elejére 
27 / 27 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 25, 26, 27

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély területe :: Birtok-
Ugrás: