Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapUdvar - Page 26 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Udvar - Page 26 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Udvar - Page 26 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Udvar - Page 26 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Udvar - Page 26 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Udvar - Page 26 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Udvar - Page 26 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Udvar - Page 26 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Udvar - Page 26 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Udvar - Page 26 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Udvar - Page 26 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Udvar - Page 26 Vote_lcapUdvar - Page 26 Voting_barUdvar - Page 26 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Udvar - Page 26 Vote_lcapUdvar - Page 26 Voting_barUdvar - Page 26 Vote_rcap 
Ted Forrester
Udvar - Page 26 Vote_lcapUdvar - Page 26 Voting_barUdvar - Page 26 Vote_rcap 
James Miller
Udvar - Page 26 Vote_lcapUdvar - Page 26 Voting_barUdvar - Page 26 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Udvar - Page 26 Vote_lcapUdvar - Page 26 Voting_barUdvar - Page 26 Vote_rcap 
Sindy Logan
Udvar - Page 26 Vote_lcapUdvar - Page 26 Voting_barUdvar - Page 26 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Udvar - Page 26 Vote_lcapUdvar - Page 26 Voting_barUdvar - Page 26 Vote_rcap 
Chris Martines
Udvar - Page 26 Vote_lcapUdvar - Page 26 Voting_barUdvar - Page 26 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Udvar - Page 26 Vote_lcapUdvar - Page 26 Voting_barUdvar - Page 26 Vote_rcap 
Daniel Reed
Udvar - Page 26 Vote_lcapUdvar - Page 26 Voting_barUdvar - Page 26 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Udvar

Go down 
+46
Martin Weiss
Nathaly Johansson
Darren Spencer
Marie Lycae
Dorothy Brown
Gresham C. Ainsley
Sebastian G. Blaze
Daniel Reed
Cintia Thomson
Larina Marley
Jason Shuyler
Rhonda Shane
Sandra Berger
Herczeg Alex
Nicole Hart
Chris Martines
Ivan Vladislav Dargo
Lana Rosemary Lent
Alice White
Benjamin Doredumble
Hannelori Sensui
Demi Bieber
Wulfgar Odinson
Wallace Xavier Walters
Töpszli
Yasmine S. Moore
Ginevra Gwendolyne Green
William Quentin Watson
Hannah McDowal
Jacinta Hernandez
James Miller
Ingrid Weiss
Kim Kaguya
Veronica Johnson
Leila Horowitz
Solaria Luthia
Ted Forrester
Miriam Hewer
Alena Aalriä
Lyn G. Black
Ophelia McCord
Raisen Hagiri
Sindy Logan
Allison Diamond
Alex Wilfred
Főmesélő
50 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27  Next
SzerzőÜzenet
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Udvar - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 26 EmptyHétf. Feb. 21, 2011 8:42 am

*Mivel még nincs kijárási tilalom, meg nem is nagyon érdeklik Max-et, így az udvaron tölti el a tilalom hátralevő részét. Fekete felső, kék farmer és egy fekete DC cipő van ma rajta. Kivételes alkalom a mai, hisz a Dirt-je is nála van. Megy néhány kört az udvaron, majd az egyik fához lép és letelepedik a tövébe. Deszkáját maga mellé teszi és gondolkodni kezd.*
~Chris merre vagy?? Nem mint, ha hiányoznál, csak hiányzik a versengés, ami köztünk van.~
Vissza az elejére Go down
Martin Sánchez
Felnőtt
Felnőtt
Martin Sánchez


Kor : 35
Hozzászólások száma : 23
Tallérok : 0
Pontok : 0

Udvar - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 26 EmptyHétf. Feb. 21, 2011 8:49 am

*Ő sem tudja hogy minek jön ide, holnap ugyanis megy el.. De változott a terv, egy kollégáját küldik oda, így ő a Stonehenge-hez megy, találtak egy barlangot, és nem tudják hogy milyen átok van rajta... De előtte felnéz az iskolába. Egy barna bőrdzseki, kék farmer, és fehér Nike cipő van rajta. A haja mindenfelé áll, egy idegen azt hinné, hogy nem látott már fésűt egy hónapja. Pedig ő mindig megfésüli. Naponta egyszer... Amúgy fázik.. Félig spanyol, annyira nincs hozzászokva a hideghez. A negyedikesek - ötödikesek megismerhetik, a kisebbek nem igazán, mivel 2 éve végzett. Egy gyereket vesz észre, olyan elsős forma lehet. Oda is slattyog hozzá.*
-Hola... Mi a helyzet?
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 26 EmptyHétf. Feb. 21, 2011 9:00 am

-Vigyáááááázz! *Csak tombol, vagyis éppenséggel seprűvel repül le a tornyokból. Nem nagyon szereti a röpködést, ezt is csak fogadásból tette. Amúgy teljesen elmebeteg ma... ezt tudhatják róla. A földet éréssel kicsit bajok vannak -majdnem leszedi a fiúk fejét- , így amikor megpróbálja letenni a lábát, éppenséggel a fűbe esik és egy előre bukfenc után a seprűtől két méterre landol, ülve.*
-Hát...ezt még gyakorolni kell. *Feláll, leporolja magát, majd egyszer csak egy felvillanó szempárt lát, Martin lábánál. Kicsit megrágta a férfi nadrágját, de aztán inkább átpártol Cintóhoz. Aztán kicsit mogorván néz a mosómacira. A seprűt a fűben hagyja, nem érdekli. Végignéz a két srácon.*
-Hééj... téged nem ismerlek valahonnan? *Itt Martinra pillant. Amúgy fekete nadrág, vastag lánccal az oldalán, szegecses öv, acélbetétes női bakancs és egy fekete póló(rajta piros Anarchia jel és írás) van rajta- felette kockás felsővel. Nem fázik. Még.*
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Udvar - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 26 EmptyHétf. Feb. 21, 2011 9:08 am

*A gondolkodásból egy hang zökkenti ki. Azonnal felkapja a fejét, mikor meglátja, hogy egy lány röpköd seprűvel. Különösebben nem nagyon zavarja, mivel nem tudja beazonosítani, hogy ki az. Úgy látszik, hogy eléggé felkapott lett az udvar, ugyanis, egy másik személy is idetéved. Ő sem tűnik neki ismerősnek, egyenlőre.*
-Hola. Semmi érdekes, gondolkodok. Magával?? *Kérdez vissza megadva a tiszteletet, mivel rögzült benne, hogy felnőttel van dolga. Eközben a lány is földet ér, bár nem hiszi, hogy úgy, ahogy szeretné. Felkel a földről, majd közelebb menne hozzá, de a lány megelőzte és ő ment oda hozzájuk.*
-Jól vagy, nem esett komolyabb bajod. *Érdeklődik egy mosoly kíséretében. Bár, ahogy elnézi nincs semmi baja a lánynak, de jobbnak látta megkérdezni.*
-Egyébként Max vagyok. *Mutatkozik be a férfinak, mivel ez elmaradt.*
Vissza az elejére Go down
Martin Sánchez
Felnőtt
Felnőtt
Martin Sánchez


Kor : 35
Hozzászólások száma : 23
Tallérok : 0
Pontok : 0

Udvar - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 26 EmptyHétf. Feb. 21, 2011 9:14 am

-Magáááával? He? Nem vagyok én olyan öreg hogy magázz. 22 éves embert nem illik magázni. *Nevet fel halkan. Közben kezet nyújt.* -Martin vagyok. Martin Sánchez. *Ereszt el egy vigyort majd az érdekesen földet érő Cintóra pillant.*
-Kedves hogy egy régi ismerősödet nem ismered meg Cintó. Amúgy Martin vagyok. *Érdekes, pedig még ismerték is egymást. Elereszt egy vigyort és végigsimít erősen borostás arcán. Borotválkozni is lusta.*
-Amúgy mi járatban errefelé? Bár hülye kérdés. *Nevet fel halkan.* -Jó visszatérni ide. Az öreg Axelbá hogy van?
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 26 EmptyHétf. Feb. 21, 2011 9:30 am

*Maxre pillant, kicsit felvont szemöldökkel. *
-Nem vagyok olyan puhány, mint a többi plázapi**a. *Látszik, hogy más, mint a többi lány. Kicsit fiúsabbnak is néz. Martint meg régen látta ahhoz, hogy ne ismerje meg. Igaz, a fiú is famine-s volt ha jól emlékszik rá. Nagyobb mosoly jelenik meg az arcán, Sátán közben már az ő lábát próbálja megenni, de hát... Cintó acélbetétes bakancsa nagyobb erővel bír. *
-Júúj, bocsi Martin. Ejj, annyira rég láttalak! Te suttyó, merre voltál elveszve? *A kicsikkel nem sokat foglalkozik, de mivel ma egészen rendes kedve van, ezért bemutatkozik. Amire már nem sok szükség van, de na...*
-Cintó. Ő meg a jó öreg Sátán. *Martin biztos emlékszik az állatra. Felnéz a fiúra.*
-Perpillanat éppen egy fogadást teljesítettem. Most várom, hogy valamelyik tanár kijöjjön leszidni. Te, hogy hogy itt? Amúgy Alex jólvan. De szerintem bemehetsz hozzá... meg nem sokat látni suliba. *Csak vállát vonogatja, miközben előveszi a cigit és rágyújt. Nem szokása embereket megkínálni, fukar. Az is volt.*
Vissza az elejére Go down
Martin Sánchez
Felnőtt
Felnőtt
Martin Sánchez


Kor : 35
Hozzászólások száma : 23
Tallérok : 0
Pontok : 0

Udvar - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 26 EmptyKedd Feb. 22, 2011 2:34 am

-Nem, te rockerpi**a vagy. *Nevet fel.. Aztán körbepillant. Nem, Martin Amirás volt... Elvileg. User nem tudja fejből karija előtörténetét, így most vagy famine-s vagy amirás. Tökmindegy.*
-Én Mexikóban átkokat törtem. Meg amerre a munkám visz. Elvileg májusban megyek Egyiptomba, de Jamesék búcsújára visszanézek. *Mondjuk pár kollégájával ellentétben ő tényleg a munkáért megy oda, és nem azért hogy csokibarnára süljön..*
-Én holnap megyek a Stonehenge-hez, és gondoltam visszanézek egy kicsit. Mondjuk most nem megyek messzire de egy hónap mire körbeérek.. Nyavalyás őskövület varázslók. *Vakarja meg a fejét.*
-Amúgy lehet benézek hozzá. Amúgy James és az utána futó pereputty hogy van?
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Udvar - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 26 EmptyKedd Feb. 22, 2011 8:41 am

-Jól van na, csak érdeklődtem. *Vonja meg a vállát, majd teljesen elmerül a gondolataiban és nem figyel a másik kettőre. Valami rossz, nagyon rossz érzés fogja el.*
~Chris hol a fenébe vagy??~ *Ez az érzés egyre jobban úrrá lesz rajta, így azonnal felkel, megfogja a deszkáját, majd sietősen elindul befelé, de előtte köszön.*
-Bocs, de mennem kell. Hola! *Majd rááll a Dirt-re, hogy gyorsabban beérjen.*

//Köszi a rövidet^^//
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 26 EmptySzer. Feb. 23, 2011 3:24 am

*Jól oldalba vágja Martint a kijelentés után.*
-De végül is ez így van. Amúgy... *Egy lépéssel közelebb lép Martinhoz és úgy néz fel rá, mintha ölnitudna tekintettel.* Ha még nem vetted volna észre, én inkább a Punk stílust képviselem, nem pedig a rockot. A rockerek lazák... *Magyarázza el, a hozzá megfelelő képpel. Igyekszik felvilágosítani az embereket az ilyen dolgokról, mert tudja, hogy sokan tévhitben élnek. Közben bólogat néhányat a fiú kijelentésére. Aztán Max lelép. *
-Hm... a kicsik mindig elszállingóznak. Nem bírják elviselni 10 percnél tovább a társaságomat. *Kezét az állához emeli kicsit elmerengő mozdulatokat és pillantásokat vet Max felé, majd nagyobbat vigyorogva visszafordul Martinhoz.*
-James... megvan. Most össze vagyunk kicsit veszve, de hát tudod hogy megy. Majd belenyugszik. *Nem nagyon tud erre mit mondani. Most, hogy Darrennel van együtt, van egy olyan érzése, hogy nemsokára James is jön visszahívni a bandába. Sátán közben elment felfedezőútra.*
Vissza az elejére Go down
Martin Sánchez
Felnőtt
Felnőtt
Martin Sánchez


Kor : 35
Hozzászólások száma : 23
Tallérok : 0
Pontok : 0

Udvar - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 26 EmptySzer. Feb. 23, 2011 9:23 am

*Meg se nyekken neki az oldalba vágás. Egyrészt mert férfiból van, másrészt mert az átoktörőnek kell a kondi.*
-Ismerlek már, nekem ne magyarázd el. *Emeli a kezeit.* -Cicám, a punktól hajban még elképesztően messze vagy. De a többi passzolhat. *Ő higgadtan kezeli a tényeket, sőt a szája mosolyra húzódik, ami egy kicsit gúnyos is.*
-Igen, te.. nem vagy annyira elviselhetetlen, mint amilyennek látszol. *Nevet fel halkan.*
-Áhááá. Szóval megvannak. Persze, ismerem már. És az unokatestvéred?
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 26 EmptyVas. Feb. 27, 2011 7:58 am

*Will a vadőrlakból lép elő, és a szájába akaszt egy pipát. Bakancsot, farmernadrágot, egy fehér pólót és egy barna, matt, bőr ballonkabátot visel. Odasétál az egyik fához, megáll, és lassan nekidől. Előhúzza pálcáját, és begyújtja vele a pipadohányt, közben pedig körbepillant. Nem lát diákokat sehol, és ez valahogy megnyugtatja. Ma nem kell szörnyetegekkel és legendás lényekkel hadakoznia fiatalok életéért, egyszerűen csak sétál egy nagyot őrjárat címszó alatt. Mélyet szív a pipából, és ahogy kifújja a füstöt, a felé int pálcájával. A pipafüst egy pillanatig gomolyog, majd egy sárkány alakját veszi fel, körberepül a fa törzse körül, majd szerte foszlik. Will elégedett mosollyal nézi, majd felpillant a csillagos égre. Romantikusnak is nevezhetné az estét, csak nincs kivel megosztani. Félig szomorúság, félig hála tölti el, mikor ezen tényezőre gondol.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Udvar - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 26 EmptyVas. Feb. 27, 2011 8:14 am

* Valahogy már megint előbújik belőlem a rossz kislány és megint kimerészkedek a kastélyból. Soha sem bírtam túl sokáig a bezártságot. Kék farmer nadrág és egy mélyen kivágott fekete blúzt viselek, amit a fekete hosszú kabát szépen eltakar. Lassan lépkedek, mivel sötét van így alig látszik valami. Az udvaron le és fel járkálok. Remélve, hogy találok valakit, aki hozzám hasonlóan nem tud mit kezdeni magával és kint keres társaságot, de senkit sem látok. Már majdnem vissza fordultam a kastélyba, amikor meglátok valakit mászkálni a fák között. Ismét hajt a kíváncsiság és közelebb megyek hozzá, hogy megtudja, hogy kivel is van dolgom. Ahogy egyre közelebb érek hozzá, egyre jobban kitudom venni az alakját. Mikor már csak pár lépést távolságra vagyok tőle, akkor jövök rá, hogy kivel van dolgom. *
- Mond, hogy ez csak véletlen. * Nevetem el magam. Nem gondoltam, hogy ilyen gyorsan fogok vele ismét találkozni. De mondhatni, hogy örülök a társaságának. Csak remélni tudom, hogy nem zavarom. *
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 26 EmptyVas. Feb. 27, 2011 8:18 am

- Nos, ha ez véletlen, akkor is a szerencsétlen fajtából való, mivel én vagyok az új vadőr, és kénytelen leszek megdorgálni kiskegyedet, bármilyen kis helyes is...
*Will elmosolyodik, maga sem tudja miért. Különös, kellemes érzés fogja el a lány kedves arcát látva, és valahogy nem tudja komolyan venni a feladatát. Ellöki magát a fától, és gyorsan kiüríti pipáját, majd zsebre vágja.*
- Mondd csak, mi járatban így, éjnek évadján, a sötétség idején itt kint? Talán nem tudtad, hogy kijárási tilalom van? Kénytelen leszek téged megbüntetni, és nem tudom, hogy hogy álljak neki...
*Vidám bájvigyor jelenik meg az arcán, és nem barja ki, hogy ne kacsintson rá a lányra, majd közelebb lép.*
- Talán van ötleted?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Udvar - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 26 EmptyVas. Feb. 27, 2011 8:32 am

- Megdorgálni? * Szemeim nagyra nyílnak a meglepettségtől. De azért elmosolyodok, szerintem ez szerencsés volt, ha már találkoztunk. Ha tudná, hogy mióta várok rá. *
- Ha azt mondanám, hogy téged kerestelek, akkor azt elhinnéd? * Cicás szemeimmel pillantok Willre. Csak remélni tudom, hogy nem szab ki rám nagy büntetést. *
- Nem tudtam. * Elmosolyodok, egy kicsit füllentettem, hátha, akkor kisebb megdorgálást kapok.*
- Ötletem az mindig van. * Pimaszul elmosolyodok. De inkább elvárnám, hogy Will találjon ki valamit. A kacsintásra ismét csak elmosolyodok. Most már biztos, hogy nem fordulok vissza, kíváncsi vagyok, hogy mi lesz ebből az estéből. *
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 26 EmptyVas. Feb. 27, 2011 8:36 am

- Nos, megdorgálni, pontosan... De hogy hogyan... Nem akarok rosszat neked, elvégre egyszer már beszéltünk, és kedves lánynak tűnsz, de nem akarom, hogy elfelejtsd, hogy nem szabad kijárni ilyenkor éjszaka...
*Szónokolja Will, és a lány mellé lép.*
- Nem hiszem, hogy engem kerestél, elvégre nem tudhattad, hogy én vagyok az új vadőr. Ha tudtad volna, egyből a vadőrlakba jössz, és nem itt kint kóricálsz, mint egy holdkóros.
*Mosolyodik el a fiatalember, és karját nyújtja, hogy Nicole belekaroljon.*
- Nos, a szabályok nem ismerete nem mentesít azoknak betartása alól.
*Will igyekszik a leginkább atyáskodó arcot magára ölteni, de valahogy mindig elővillan alóla a kaján, játékos vigyor.*
- Szóval nem tehetek érted semmit, ez nem enyhítő körülmény. De érdeklődve várom az ölteteket, bár már van egy-kettő. De először a tieidet szeretném hallani.
*Ha Nicole belékarol, akkor elindul a Vadőrlak irányába.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Udvar - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 26 EmptyVas. Feb. 27, 2011 8:45 am

- Azt honnan tudod, hogy nekem mi lenne a rossz? * Próbálok kicsit bele kötni Willbe, de persze nem annyira, hogy össze kapjunk. *
- Lebuktam. Pár másodpercig megbánó képet vágtam, de gyorsan mosoly jelent meg az arcomon mikor kezét felém nyújtotta. Belekaroltam a kezébe, és hagyom, hogy vezessen. *
- Ez biztos? * Valahogy mindig próbálok kibújni a szabályok alól, mindig megtaláltam eddig a kis kapukat. De lehet, hogy most csapdába estem. *
- Pedig én nagyon kíváncsi vagyok a te ötleteidre. * Nekem is van egy pár, de félek kimondani, mert lehet, hogy nem egy dolgon jár az eszünk. *
- Most merre is megyünk? * Kíváncsiskodok. Remélem arra a helyre, ahol kettesben lehetünk.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 26 EmptyVas. Feb. 27, 2011 8:51 am

- Nos, őszinte leszek, arra gondoltam, hogy büntetésképp eljössz velem őrjáratozni. Elugrunk a vadőrlakba, felkapom a számszeríjat, és megyünk tovább. Kicsit barangolunk az erdőben. Miért, neked mi jutott eszedbe?
*Kérdi halkan, majd megáll.*
- Mondd csak, őszintén, miért jöttél ki az udvarra? Nem hallottál a két vámpírtámadásról? Nem biztonságos idekint egyedül a diákoknak. Csak azért viszlek magammal, mert tudom, hogy úgyis kiszöknél újra, és jobb, ha mellettem fáradsz le annyira, hogy ágyba kívánkozz...
*Magyarázza Will, majd újra elindulnak.*
- Komolyan felelőtlenség lett volna egyedül barangolnod. Szóval, neked mi az ötleted?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Udvar - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 26 EmptyVas. Feb. 27, 2011 9:34 am

- Ezt sajnálattal hallom. Mivel nekem egészen más ötleteim vannak veled. * Bele harapok a szám szélébe, mikor arra gondolok, hogy mit is tudnék csinálni egy ilyen erős férfival. *
- Csak kíváncsi voltam milyen lehet kint. * Mint egy betanult szöveget úgy mondom. *
- Igazából unatkoztam a négy fal között. És tudtam, ha kijövök, akkor előbb vagy utóbb történik velem valami. Persze mint mindenki máshoz, hozzám és elért a hír. * Hajtóm le a fejemet. De gyorsan fel is kapom, mikor meghallom az ágy szót. *
- Kinek az ágyba? * Kíváncsi tekintetemmel Willre nézek. Közben elengedem a kezét. *
- Szerencse, hogy találtam egy ilyen erős férfit, aki megtudna védeni baj esetén. * Egy picit hízelgek, hátha akkor nem haragszik rám annyira, azért mert kiszöktem. *
- Ha már úgyis a vadőrlakba megyünk nem maradhatnánk ott? Biztos, hogy valahogy eltudnánk ütni az időt. * Közben ismét megfogom Will kezét, de most nem átkarolom, hanem becsúsztatom apró kis kezemet az övébe, de csak akkor ha engedi. Remélem vette a célzást és nem utasít vissza. *
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 26 EmptyHétf. Feb. 28, 2011 9:07 pm

//Cintó és Martin//


*Felvont szemöldökkel pillant Martinra, majd amolyan... dühösebb képet vág. Neki is megy Martinnal, kicsit meglökdösi, majd összefonja kezeit.*
-Tudod mit? *Középső ujját mutatja a fiúnak.* Asszem nem te mondod meg, hogy nekem milyen stílusom van. *Messze a punktól? Hát inkább már régóta benne. Ettől punkosabb már nem is tud lenni. Aztán egy gúnyos mosolyt megereszt. Sátánt meg lábával arrébb tolja, mivel visszajött a drága.*
-Én egy angyalka vagyok... ördögszarvakkal. *Kacsint egyet, majd a kérdésekre is válaszol. Először csak aprón megvonja a vállát.*
-Értem. Ő is valahol erre... Már egy ideje nem láttam, gondolom éli ő is az életét. *Nem igazán tud már mást mondani. Annak ellenére, hogy Lar a szobatársa... hát nem sokat látják egymást. De néha nem is hiányzik neki a nő.*
Vissza az elejére Go down
Sylen de Honas
Diák-Amira
Diák-Amira
Sylen de Honas


nő Kor : 523
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 108
Tallérok : 1
Pontok : 20

Udvar - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 26 EmptySzer. Ápr. 20, 2011 12:43 pm


//Max//

Hirtelen ismerős szagra lett figyelmes, miközben a gyengélkedőn beszélt Sandra tanárnővel, és Max testvérével.
-Egy pillanat tanárnő, mindjárt jövök.-Szólt oda gyorsan, majd ki rohant a szobából. Az ajtó felé vette az irányt, amit nemrég rúgott be, és most már teljesen rendben van. Elcsodálkozik, majd egy ismerős szagot érez meg.
-Leon.-Mosolyodik el szélesen, de nem áll meg, halad tovább Max irányába. Meglátja, az épület felé közeledő fiút, és elé siet.
-Azt hittem már soha nem érsz ide. A testvéred felébredt, de elég pocsékul van. a fejét fájlalja, és nem ismerte fel Berger tanárnőt.-Zúdítja Max nyakába az információs áradatot, és megragadja a kezét. A gyengélkedő felé húzza, ellentmondást nem tűrve.

Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Udvar - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 26 EmptySzer. Ápr. 20, 2011 12:51 pm

//A menedékhely <--Előzmények//

*Ted-del érkezik hoppanálva. Még váltanak pár szót egymással, majd mindketten elindulnak vissza a kastélyba, ki a maga módján. Max elindul a bejárat felé, figyelve az őröket és a vadőrt, nehogy megfogják kint és Alex elé vigyék. Pár őrt sikerül kijátszania, mikor arra jönnek, ő az egyik fa árnyékába bújik meg. Azonban az egyik őr megállt és hosszú ideig nem nagyon akar megmozdulni onnan, így Max kénytelen a fánál ácsorogni és várni, hogy az útonálló eltűnjön onnan. Pár perc múlva elmegy, majd megindul, mikor Sylen-be ütközik bele. Nem éppen repes az örömtől, de meghallgatja a lányt.*
-Ez nagyszerű hír. Viszont az kevésbé, hogy nem ismeri fel Berger tanárnőt. *Ennyit tud csak mondani, mert Sylen elkezd húzni befelé és a gyengélkedőre veszi az irányt. Max ellenkezik, majd meg is áll és megakasztja a húzását, azzal, hogy megfogja a falat.*
-Hé! Eressz el, tudok menni magamtól is. Különben meg a klubhelyiségbe kell sietnem, mert tudtommal apám még ott van és szólni akarok neki. *Mondja egészen halkan, nehogy lebukjanak, hogy itt vannak kint a folyosón, ráadásul kettesben.*


A hozzászólást Raidon G. Max összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Ápr. 21, 2011 7:55 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Wallace Xavier Walters
Felnőtt
Felnőtt
Wallace Xavier Walters


Kor : 31
Hozzászólások száma : 180
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 26 EmptyCsüt. Ápr. 21, 2011 6:02 am

*A kastélyba tart, mivel volna egy igazán sürgető kérdése Alexhez, ami nem tűr halasztást, és mivel most végzett csak a munkájával. Kék szakadozott farmert visel, és egy kék mintátlan pólót, ami elől kicsit V-alakban hagyja szabadon a nyakát. Egy vékony láncon egy kicsi medál lóg, ami W betűt formál, mindenki azt gondolja hogy a saját neve miatt, pedig nem. Fehér pálcája a farzsebéből kandikál ki. Lustán sétál be a kastélyba, még mindig, beengedik a bűbájok, maga is meglepődik ezen.*
~Gondatlan vagy Alex, de majd megjárod ezzel...~
*Ahogy halad befelé, az udvaron fura jelenségre lesz figyelmes, hogy Sylen próbálja befelé vonszolni Maxot, erre persze közelebb megy ő is, és megszólal.*
- Csőtök, hova ez a nagy sietség?
*Ráérősen kérdez, érdekli a válasz. Haja már egész hosszú, bár még mindig rendkívül sok mindenben hasonlít testvéréhez, Willhez. Még mindig gyakran keverik őket össze.*
Vissza az elejére Go down
Sylen de Honas
Diák-Amira
Diák-Amira
Sylen de Honas


nő Kor : 523
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 108
Tallérok : 1
Pontok : 20

Udvar - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 26 EmptyCsüt. Ápr. 21, 2011 7:42 am

Ahogy Maxet vonszolja befelé, aggodalom ittas sietséggel, érzi a fiú ellenállását. Nem érti miért nem akar rögtön a testvéréhez sietni. Sylen még mindig nem érti egészen az embereket, hiába él fél évszázada.
-Szerintem először a testvéred nézd meg, aztán majd szólsz apádnak. A tesód amnéziás.-Gyakorlatilag már kiabál vele. Látszólag ő jobban aggódig Max testvéré ért, mint Max maga. Majd megérez egy ismerős szagot, és először azt hiszi, hogy Will szólítja meg őket, aztán rá jön, hogy nem ő az. Hasonlít a szaga, de mégis más.
-Szia. Nem tudom ki vagy, de az hiszem Will testvére.- Állapítja meg gyorsan, majd Maxre néz. elengedi a kezét, és mérgesen néz rá. Ha nem jön a testvéréhez oda, akkor nélküle megy vissza a gyengélkedőre. Még egy pillanatra az idegenre pillant.
-Értesz a gyógyításhoz?-Kérdezi gyorsan, aggodalommal a hangjában.
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Udvar - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 26 EmptyCsüt. Ápr. 21, 2011 7:53 am

*Az ellenállása beválik, de Sylen nem nagyon örül neki, hogy Max nem akar a testvéréhez menni rögtön. Nem érti miért aggódik ennyire Chris-ért, de jobb, h az apjuk is tud a dologról.*
-Igen tudom, hogy oda kellene mennem, de nem ismered apámat eléggé. Nem akarok itt vitázni, de kénytelen leszek elmenni, ha tetszik, ha nem. Megvárhatsz itt, ha akarsz.
*Mondja még mindig halkan, majd elindul a klubhelyiség felé. Azonban egy ismeretlen alak is idetéved, akitől Sylen rögtön gyógyítási ismeretére kérdez rá.*
-Hello. Sylen, én értek, de tüdőgyulladást nem tudok gyógyítani, ezért is fogom elrángatni apámat, hogy segítsen. Te addig próbáld meg emlékezésre bírni, létszíves.
*Kéri a lánytól, majd elindul végre ahova eddig is menni akart, megakadályozni, hogy Leon beszéljen Kim-el.*

//Folyt. -->Amira KH.//
Vissza az elejére Go down
Wallace Xavier Walters
Felnőtt
Felnőtt
Wallace Xavier Walters


Kor : 31
Hozzászólások száma : 180
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 26 EmptyCsüt. Ápr. 21, 2011 7:59 am

*Felvont szemöldökkel figyeli a furcsa kis párocskát, és zöld szemeit a lányra villantja. Kis mosollyal válaszol.*
- Nem értek hozzá, én másban vagyok jó.
*Mondja, és Max szabadulási kísérlete gyanús lesz neki, neki is van egy testvére, akit azonban nem talált mostanában, és hallott egy pletykát, aminek most utána akar járni, ezért van itt. Bármilyen is Will, neki a testvére, akit szeret bár nem régóta ismeri csak. Mielőtt Max elindulna, megragadja a kezét.*
- Menj csak a lánnyal, majd én szólok apádnak. Úgyis arra van dolgom.
*Javasolja, és a lányra pillantva tekintetével jelez neki hogy viheti Maxot, de be nem mutatkozik, annyira nem előzékeny.*
- Hoshi az apád ugye? Nah akkor majd én jelzek neki, úgyis van egy üzenetem neki.
*Mosolyodik el, és reméli hogy a lány veszi a lapot, hogy a fiúnak nem kéne az apjához mennie. Nem tudja, miért, megérzés.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Udvar - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 26 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Udvar
Vissza az elejére 
26 / 27 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély területe :: Birtok-
Ugrás: