Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapBálterem - Page 5 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Bálterem - Page 5 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Bálterem - Page 5 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Bálterem - Page 5 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Bálterem - Page 5 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Bálterem - Page 5 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Bálterem - Page 5 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Bálterem - Page 5 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Bálterem - Page 5 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Bálterem - Page 5 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Bálterem - Page 5 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Bálterem - Page 5 Vote_lcapBálterem - Page 5 Voting_barBálterem - Page 5 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Bálterem - Page 5 Vote_lcapBálterem - Page 5 Voting_barBálterem - Page 5 Vote_rcap 
Ted Forrester
Bálterem - Page 5 Vote_lcapBálterem - Page 5 Voting_barBálterem - Page 5 Vote_rcap 
James Miller
Bálterem - Page 5 Vote_lcapBálterem - Page 5 Voting_barBálterem - Page 5 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Bálterem - Page 5 Vote_lcapBálterem - Page 5 Voting_barBálterem - Page 5 Vote_rcap 
Sindy Logan
Bálterem - Page 5 Vote_lcapBálterem - Page 5 Voting_barBálterem - Page 5 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Bálterem - Page 5 Vote_lcapBálterem - Page 5 Voting_barBálterem - Page 5 Vote_rcap 
Chris Martines
Bálterem - Page 5 Vote_lcapBálterem - Page 5 Voting_barBálterem - Page 5 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Bálterem - Page 5 Vote_lcapBálterem - Page 5 Voting_barBálterem - Page 5 Vote_rcap 
Daniel Reed
Bálterem - Page 5 Vote_lcapBálterem - Page 5 Voting_barBálterem - Page 5 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Bálterem

Go down 
+20
Petrik Moon
Hannelori Sensui
Zoé Amanda Falls
Raymond Freegard
Ted Forrester
Roxanne Frida Allucard
Lucius Malfoy
Remus Lupin
Soshy Hatchet
Főmesélő
Cassidy Heyes
Sandra Berger
Sebastian G. Blaze
Daniel Reed
Cintia Thomson
Kim Kaguya
Eleanora J. Kenward
Leila Horowitz
Chris Martines
Alex Wilfred
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Bálterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 5 EmptyHétf. Dec. 26, 2011 10:31 am

Ezért is választotta ezt a helyet, a kellemest egybekötve a munkával, és Sindynek csak annyit kell tudnia hogy mint aranyvérűek, ismerik egymást, és egy régi ismerősét kérte fel egy táncra. Ami végü is, kissebb nagyobb tódításokkal igaz is.
- Ó Nagyon sajnálom drága hölgyem, eszembe sem volt megbántani - riposztol kissé színpadiasan, de nem feltűnően. A gúnyolódás neki is jól megy, és szeret is vele élni, főleg ha kósza aurorok törnek rá, amikor épp eszméletlen, azt nem szokta díjazni.
- Nem, ő tényleg olyan kis suta. Igazi ártatlanság, csak sajnálatos módon olyasmiket tud, amik miatt nekünk kell. És mivel egyszer már eléggé kicseszett velünk, hogy elment az auror haverjához... Nem engedhetjük meg, hogy csak úgy eltűnjön - jegyzi meg, széles mosollyal, egyrészt hogy ne kapjon dührohamot ismét, másrészt meg ugye a látszat miatt, hogy ő aztán igazán jól érzi magát.
- A könyvtár, Amira klubhelyiség vagy a Nyugalom terme, esetleg a Játék terme valahol a sokadikon - sorolja az információkat, és meg adja Roxanne-nek az esélyt hogy kérdezgessen ha szeretne. Addig sem kell gondolkodnia, de egy pálcaintéssel a puncsot, whiske-vá alakítja, ezt nem épp jókedvéből teszi, és tervezi hogy ma meglátogatja a Pokol Tornácát.
Vissza az elejére Go down
Roxanne Frida Allucard
Diák- Famine
Diák- Famine
Roxanne Frida Allucard


nő Kor : 28
Lakhely : Velence--> Wilian--> Famine
Hozzászólások száma : 38
Tallérok : 0
Pontok : 0

Bálterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 5 EmptyHétf. Dec. 26, 2011 10:44 am

Jó döntés volt, tény. Bár nekem nincs ki előtt titkolóznom, mégis óvatosabb vagyok a kelleténél, mert ugye Tednek sem akarok betenni ezzel. Szép is lenne.
- Lehet magára haragudni, Uram?
Szereti játszani ezt a játékot, főleg ha akad rá vevő is, aki nem érti félre. Mert tekintve, hogy Ted kezén gyűrű van, nem lehet másnak venni, mint poénnak. Beteg humor, amit más talán nem is értene.
- Oh... világos. Nem lesz élvezetes az tény, de hozzánk azaz hozzátok fog kerülni. Kezeskedem róla.
Oh, én nem félek attól, hogy erőszakot alkalmazzak, ha nem lesz más megoldás. A cél érdekében mindent.
- Amúgy Imperioval próbálkoztatok már?
Mert azzal roppant egyszerű lenne, ezért nem is értem, miért olyan nehéz ez, de nem bízom el magam.
- Meg sem lepődök.
A hangom már-már lekezelő, mert valahogy számítottam rá. Hát igen, egyáltalán nem az esetem, de ez nem zárja ki azt, hogy nem csavarom az ujjaim közé. Csupán kevesebb a valószínűsége annak, hogy fordítva sül el, ami számomra jó.
- Elég lapos a hely. Nincs kedved lelépni?
Én lefogok, nem szeretem a bálokat, és már így is eleget voltam itt.
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Bálterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 5 EmptyHétf. Dec. 26, 2011 10:52 am

Vigyorogva biccent a lánynak, ez tetszik neki, hogy lehet vele komolytalankodni, mert valljuk be, néha ez is kell neki. Az, hogy főállásban kémkedik, és gyilkol, attól függetlenül még emberi lény, és nem halhatatlan korántsem.
- Természetesen nem, varázslatos személyiségem eddig mindig segített benne, hogy egy hölgy se haragudjon meg rám - válaszol még a kissé régies udvarias szófordulattal, majd biccent, és igyekszik nem birizgálni ujján a gyűrűt.
- Nekem mindegy, az eredményt lássam majd, hogy Kim a te oldaladon sétál be a bázisunkra. Oda majd elviszlek egyszer, hogy az iskola beengedjen - tezsi hozzá, majd megrázza a fejét.
- Itt az iskolában nem használhatunk ilyen erős átkot, amúgy nem meg nem fogja, mivel ártó átok, és a gyógyítókra jellemző pajzsa visszaveri - sóhajt, és végigsimít a haján. Ezt gyakran műveli.
- Nem, nagyon akarok lelépni, mert van itt valaki aki engem vár, másrészt meg durván egy óra múlva szünet lesz és utána CoD koncert, azt meg nem szívesen hagynám ki, mert elég jól nyomják. De addig átmehetünk a nagyterembe inni valami kevésbé... édeset - húzza el a száját, a puncsnak álcázott alkoholja felett.
Vissza az elejére Go down
Roxanne Frida Allucard
Diák- Famine
Diák- Famine
Roxanne Frida Allucard


nő Kor : 28
Lakhely : Velence--> Wilian--> Famine
Hozzászólások száma : 38
Tallérok : 0
Pontok : 0

Bálterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 5 EmptyHétf. Dec. 26, 2011 11:09 am

Sose voltam az a full komoly valaki, mint anyám. Sokszor szivattam az unokatesóim is, bár nem mindig jöttem ki belőle jól. De a kudarcok is kellenek, hogy legyen miből tanulni, de ezzel az a gáz, hogy én utálok kudarcot vallani.
- Oh... el tudom képzelni, milyen varázslatos lehet a személyisége uram.
Nevetem el magam, mert azért na, ez abszurd. Még ha nem is halálfaló lenne...
- Rendben.
Nem hagyom, hogy csalódjon bennem. Az Kim a mi oldalunkon fog állni. Elhatároztam, tehát addig nem nyugszom, míg így nem lesz.
- Pech.
Az hogy az iskolában mit szabad, meg mit nem. Az nem igazán hat meg, de hogy van pajzsa... na mindegy, kitalálok mást.
- Ohh... szóval nem lesz sokáig ilyen lehangoló az este? Nos, ez egy kiváló ötlet.. a puncs nekem sem ízlik.
Csak nem értem, hogy miért ő mondja ezt, ha már nem is puncsot iszik.
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Bálterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 5 EmptyHétf. Dec. 26, 2011 11:17 am

- Hát nem éppen most kapott belőle ízletőt a szép hölgy? Esetleg továbbra is igényt tartana a társaságomra? - nevet fel ő is, mert ez már abszurd, ha nem lenne ennyire összekuszálva minden, most már a Pokol Tornácában ülne, egy pár üveg alkohollal.
- Nem nem lesz, az egyik együttes a Cod, vagyis Children of Devils fog zenélni, Alex nagyon pártolja őket, és szerintem is jók. Pár év és le fogják nyomni a Walpurgis Leányait - jegyzi meg, mert a pletyka tudása kb itt ki is merül, nem foglalkozik ilyenekkel, de Chezzékel már hallotta és az énekes Latisha, tényleg szépen énekel, kissé rekedtes, de magas hangján.
- Látod ott oldalt, azt a lantosnak öltözött fura szerzetet? - mutat egy élénk mindenszín hajú egyénre a terem másik felében, akinek hátán egy gitártok lóg, kezében meg lant van.
- Na az a gitáros Chezz őt mindenki ismeri már, mellette jobbra az a nő meg az énekes - mondja a lánynak és a poharat lerakva kifelé indul, természetesen karját ajánlva ismét, hogy ne tűnjenek ki a tömegből.
- Menjünk át a nagyterembe, kell valamit ennem, mert le fogok részegeni idő előtt - mosolyog a lányra de szemében most más is látszik, de nem tudni micsoda.

Köv mehet oda Very Happy Itt a báli részlegen belül.
Vissza az elejére Go down
Raymond Freegard
Diák- Plama
Diák- Plama
Raymond Freegard


Férfi Kor : 28
Hozzászólások száma : 14
Tallérok : 0
Pontok : 0

Bálterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 5 EmptyKedd Dec. 27, 2011 12:40 am

Lassan be is érünk a bálterembe. Azért szegény csávót otthagytuk egyedül, de tán lesz neki is párja és nem kezd el szidni minket miatta. Halvány mosollyal nyugtázom amit Zoé mond, és aprót bólintok.
-Nekem te vagy az elsős. Csak egy Famine-s csajjal találkoztam eddig.
Igazából nem vagyok félénk meg semmi, csak kicsit elvont, nehezen barátkozó és nehezen bízok meg bárkiben is. De mivel Plamás vagyok, ezért kedves meg minden. Ez alapból látszik már szerintem.
-Mit szeretnél csinálni?
Körülnéz. Nem nagy esély van rá, hogy ismerőssel találkozzam, hiszen nincs túl sok és még a szobatársaim se ismerem. Ez van, majd előbb vagy utóbb, szépen lassan.
-Amúgy szép lett a díszítés szerintem.
Vissza az elejére Go down
Zoé Amanda Falls
Diák- Plama
Diák- Plama
Zoé Amanda Falls


nő Kor : 28
Lakhely : Wilian Mágusképző Szakiskola
Hozzászólások száma : 18
Tallérok : 0
Pontok : 0

Bálterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 5 EmptyKedd Dec. 27, 2011 12:50 am

*Beérünk. Azonnal a szép díszítést nézem és az villan be, hogy milyen jó lett volna segíteni a díszítésben.
- Hogy mit? Hmm... Nem is tudom. - még nem igazán indult el a bál, persze szól egy kis zene, amitől nagyot dobban a szívem, mert beszéltem az igazgatóval és én is fel fogok lépni egy kis darabbal. Persze semmi nagy dolog, csak gondoltam, megmutatom mit tudok.
- Táncoljunk? - kérdem, mert hirtelen nem jut eszembe jobb ötlet. Megpillantom Sindy-t aki szintém Plamás és ő az akivel találkoztam a napokban. Ő igazított el a szobámba és segítettem neki feldíszíteni a Plamás klubhelyiségben álló karácsonyfát. Neki kell majd ajándékot adnom, amit nem tudom, mikor adjak át.
- Szerintem is, szép lett. - mosolygok rá.
- Van valami hobbid? - kérdem, miközben a teremben forgunk-pörgünk. Raymond remekül tud táncolni, szinte nem is kell semmit csinálnom, mivel remekül vezet. Kicsit kiszáradt a torkom, de megvárom míg válaszol.*


//Nagyon jó a karakter naplód! Smile//
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 5 EmptyKedd Dec. 27, 2011 8:02 am

Jóképű igazgatóbácsi is megjelenik ám a bál folyamán, miközben bejelenti majd a programot meg egyebek. Kötelessége, szóval ideje volna már úgy gondolta. Hanni is nem sokára megérkezik, csak leállt útközben beszélgetni valami ismerősökkel, házból diákokkal, így gondolta, hogy addig bejelenti a dolgokat. A mikrofonhoz lép, megköszörüli torkát, még egyszer körülpillant és elmosolyodva észleli, hogy azért jó számban megjelentek a diákok.
-Szeretettel üdvözlök mindenki az idei karácsonyi bálon. Remélem jól érzitek magatokat.
Kisebb hatásszünet után folytatja a dolgokat.
-Nem akarok sok időt elvenni a buliból, csak kötelességem bejelenteni a mai programunkat. Tehát, most ugye lényegében a 16. és 17. század a téma ruha ügyben, de aki szeretne, az nyugodtan menjen, öltözzön át és éppen visszaér a nemsokára kezdődő, COD koncertre. Közben még egy nemrég bejelentett Plamás diákunk is fog egy kis előadást adni nektek, akit egy öt-tíz perc múlva már várunk is a színpadra. Ezen kívül, lehet szavazni a Bálkirály és királynő jelöltre, mint minden évben. A szavazatokat abba a ládába dobjátok be.
Bök kezével a kijelölt helyre, majd lassan elgondolkodik és kicsit még haboz. Remélhetőleg Hanni is megékezik ez idő alatt, így hozzá is lenne pár szava.
-Valamint szeretném felügyelő tanárnőnket, Hannelori professzort a színpadra szólítani.
Meglepi.




//Inf. : A bálkirály és királynőre egy-egy nevet várok PMben nekem Smile //
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Bálterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 5 EmptyKedd Dec. 27, 2011 8:29 am

Alex

Hannelori érkezik a terembe, fél óra tollászkodás után. A bordó ruha kiemeli karcsú alakját, és magasságát, amit kivételesen nem növesztett még jobban magassarkúval. Haját egy bonyolult kontyba fogta, amibe pici fehér virágokat fűzött. Nem akar túl komolyan kinézni, ehhez még fiatalnak érzi magát, hogy koromfeketében, szigorú konttyal jelenjen meg bárhol is. Így maradt a játékosan kilógó tincseknél. Mikor belép a nagyterembe, egyből kiszúrja a szónokló férfit, aki a szabályokat illetve programot ismerteti, így arra felé veszi az irányt. Mikor végez, és lesétál a magasított színpadról, odalép hozzá.
- Nahát, hogy kicsípted magad így estére - köszönti, és megöleli, puha kesztyűbe bújtatott kezével.
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Zoé Amanda Falls
Diák- Plama
Diák- Plama
Zoé Amanda Falls


nő Kor : 28
Lakhely : Wilian Mágusképző Szakiskola
Hozzászólások száma : 18
Tallérok : 0
Pontok : 0

Bálterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 5 EmptyKedd Dec. 27, 2011 9:00 am

*Ekkor belép az igazgató és elkezdi a beszédet. Zoé pulzusa egyre emelkedik.
~5-10 perc?! Hát akkor jobb lenne előkészülnöm.
*Persze, nagyon jól tudja, hogy a teremben senkit nem fog érdekelni, hogy ő most itt fellép és megmutat magából egy kis szeletet, de ezt nagyon akarja. Ez az ajándékának az egyik része (a másik tárgyi). Igen, ezt a dalt magának az iskolának írta, még otthon, de itt kicsit átírta, hogy az akinek majd ajándékoz, magára ismerjen. Nem lesz egy nagy durranás, de hát ha már elvállalta és be is jelentette őt az igazgató, itt már nem léphet vissza. Raymond-al kicsit próbál a színpad közelébe jutni, hogyha majd eljön az ő ideje, ne akkor kelljen métereket megtennie. A zongora már fent van a színpadon.
~Húúú....
*Magában dúdolja a dallamot, Raymond bíztatóan áll mellette, és hirtelen, mintha minden aggodalmát elfújták volna, már nem érdekli, hogy izgul, nem számít az sem, ha senki nem fog rá figyelni, csak azt várják, hogy lemenjen a színpadról és kezdődjön a koncert. Semmi nem számított többé, csak az, hogy minél szebbre sikerüljön az előadása.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 5 EmptyKedd Dec. 27, 2011 8:33 pm

Hanni


Végigméri a felé közeledő nőt, majd egyik kezét zsebbe dugja. Kicsit félre áll, hogy azért ne mindenki őket nézze, bár inkább így teszi meg a dolgot, mint hogy aztán egy csomó pletyka keringjen. Kicsit még habozok, a kijelentésére csak halvány mosolyt küldök.
-Hát igen. De te sem panaszkodhatsz.
Közben előszedem a kis kék dobozkát a zsebemből, majd váratlanul letérdelek Hanni elé és kinyitom azt. Egy érdekes ezüstgyűrű van benne, amelyben egy szép kék kő díszeleg.
-Hannelori Sensui, hozzám jössz feleségül?
Nem szeretné elveszteni a nőt, és úgy érzi, hogy ennek már itt volt az ideje.
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 5 EmptyKedd Dec. 27, 2011 8:52 pm

Petrik

Még a folyosón látom, hogy stíröl, de nem érdekel. Csak vigyorgok rajta egyet és bólintok. Igazából ez az egy dolog jó benne, hogy sosem zavar, ha megnéznek. Más lányok mindig rinyálni kezdenek miatta. Jó, én nem vagyok más lány.
A fekete virágra el kicsit elhúzom a számat, majd a kezemet nyújtom had jegye fel rá.
-Ettől rosszabb már úgy sem lehet. Nézd meg hogy nézek ki. Szerintem még ballagáskor sem látnak majd így kiöltözni.
Kicsit lehangolt a hangom, de amikor kijelenti, hogy ihatnának valamit, akkor kicsit felderülök.
-Van alkohol is bent?
Még nem voltam ilyen bálon, ha voltam is akkor is ilyen kis sz*r koromban. Amikor Petrik elindul, csak lassan indulok utána, mert a magassarkú eléggé... fura még számomra. Aztán felvont szemöldökkel nézek Petrik után.
-Meg se vár, nem hogy segítene. Tudod milyen rossz ez a magassarkú? Majd ha rád adom megtudod.
Lassan be is érünk a bálterembe. Elég sok nép van, nem bírom túlzottan a tömeget. Nem karolok bele Petrikbe, csak megfogom, hogy még egy istenért se bírjon tőlem elmenni.
-Mit iszunk?
Persze, hogy ez az első kérdésem. Bár kicsit közelebb kell, hogy hajoljak hozzá, mert elég hangos a zene.
Vissza az elejére Go down
Raymond Freegard
Diák- Plama
Diák- Plama
Raymond Freegard


Férfi Kor : 28
Hozzászólások száma : 14
Tallérok : 0
Pontok : 0

Bálterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 5 EmptyKedd Dec. 27, 2011 8:57 pm

Néha még körülnézek egy kicsit, ahogy elnézem Zoé tekintetéből. ő már ismerőst is látott. Én nem nagyon láthatok, maximum Roxie-t a kígyós lányt. Ő így maradt meg bennem.
-Szabad?
Kérem fel táncolni, miután feltette a kérdést. Tudok, szóval nincs gond, nem bénázok. Bár a legtöbb fiúnak ez nem megy így, én mégis jártam... egy ideig apámék kérésére tánciskolába, ami jót tett azt hiszem ebből a szempontból.
-Hobbi? Hát szeretek firkálgatni... meg ilyenek. Neked?
Igazából elgondolkodtató volt ez a hobbi kérdés, mert őszintén szólva sok mindent nem szoktam kezdeni magammal. Amikor meghallom, hogy Zoé is fel fog lépni, persze közelebb mehetünk a színpadhoz és nagy szemekkel nézek rá a lányra.
-Fel fogsz lépni? Mivel?
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 5 EmptyKedd Dec. 27, 2011 10:37 pm

//Szavazzatok a bálkirály-királynőre!! Egy-egy nevet küldjetek PMben nekem:) //
Vissza az elejére Go down
Petrik Moon
Diák- Famine
Diák- Famine
Petrik Moon


Kor : 29
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 19
Tallérok : 0
Pontok : 0

Bálterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 5 EmptyKedd Dec. 27, 2011 11:49 pm

A bálterembe érkezve, azért csak be-bevárom Cintót, hisz a magassarkú nem épen az ő stílusa. Mikor megfog, akkor lassabban, de a tömegen átvergődve a pulthoz érünk, ahol csalódottan látom, hogy alkohol egy csepp sincs.
~Na erről teszünk.~
Kiöntök két pohár puncsot, majd Cintó kezébe nyomom az egyiket, majd körülnézek. Mivel az igazgató úr, és a felügyelő tanár pont kiment, így szabad a pálya, pálcát elő.
-Kicsit unalmas lenne így.-
Egy pálca suhintással, a puncsból egy pohár wisky lesz, ami az én kedvenc italom.
-Ha nem tetszik szólj, csak mond mi kell.-
Mosolyodom el a lányra, majd kortyolok egyet a pohárból, közben végigmérem a termet és látok egy két ülő, punnyadó diákot.
-Figyeld azt a palmást, ül, mint egy kuka az útszéllén.-
Mivel pálcája kezében van, ezért ismét suhint én hallkan kimondja a varázsigét.
-Tarantallegra.-
Az illető egyből feláll, és elkezd iszonyat bénán táncolni, amin én csak jót röhögök.
-Hát igen az átkokban jó vagyok.-
Villogok egy kicsit, de talán ennek most nem itt van az ideje.
-Mesélj egy kicsit magadról, ha már csak iszogatunk legalább beszélgessünk is.
Vettem fel az ötletet, és mellesleg is kiváncsi vagyok picit Cintóra.
Vissza az elejére Go down
Zoé Amanda Falls
Diák- Plama
Diák- Plama
Zoé Amanda Falls


nő Kor : 28
Lakhely : Wilian Mágusképző Szakiskola
Hozzászólások száma : 18
Tallérok : 0
Pontok : 0

Bálterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 5 EmptySzer. Dec. 28, 2011 12:08 am

- Firkálgatni? Mármint rajzolsz? Biztos nagyon ügyes vagy. - és ezt nem csak úgy mondom, mert tudom, milyen az ha az embernek van valami hobbija, amit szívesen csinál. Én nem igazán szeretek rajzolni, mindig úgy éreztem arról a pár kis rajzomról, hogy szörnyen bénára sikerültek.
- Igen fellépek, persze ne számíts semmi nagy durranásra, csak úgy megmutatom magam. Zongorázni fogok és mellette majd énekelek. - mosolygok rá a fiúra.
- És szerintem jobb lenne, ha gyorsan túl is esnék rajta, amíg még lehet. Remélem megvársz. - mondom Raymond-nak, nehogy elhúzzon.
Felérek, az egyik oldalsó lépcsőn, mely a színpadra vezet. Még az árnyékban vagyok és nyugtatgatom magamat. Fentről sokkal másabb minden. A zongora hívogatóan vár rám. Régi jó barátként tekintek rá. Odasétálok és leülök.
- Sziasztok! - vágok bele - Most egy dalt fogok előadni, amit én írtam. Remélem tetszeni fog. - elmosolyodom és Sindy-re pillantok, remélem érti miért, vagy ha nem majd megérti, majd Raymond-ra tekintek.
Elkezdem. Leütöm az első két akkordot, majd hatásszünetet tartok. Az ujjaim a billentyűkön várják a folytatást. És épp az előtt a pillanat előtt, amikor már azt gondolnád, hogy Na most leszalad a színpadról és fejvesztve elmenekülök, pont akkor elkezdek énekelni. A hangom száll a teremben, majd a zongora is bekapcsolódiik. Nem remegek meg, nincs okom arra, hogy féljek, hisz már oly sokszor elgyakoroltam. A szövege egy lányról szól, aki új iskolába jött, megismerkedett pár diákkal. Hálás azért, hogy részese lehet ennek a csodás közösségnek, hálás egy Plamás lánynak aki első napján oly kedves és megértő volt vele szemben. A dal nem lassú, de nem is gyors, a ritmust remekül eltaláltam. Nem félek, örülök, hogy elvállaltam. A vége, lekerekített, az utolsó hang elnyúlik a végtelenbe. Felállok, meghajolok és megkönnyebbülten sétálok le Raymond-hoz aki megvárt.*
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Bálterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 5 EmptySzer. Dec. 28, 2011 2:25 am

Alex


Mikor Alex észreveszi őt, és megdícséri egy széles mosolyt ragyogtat fel felé, és kissé bizonytalanul átölelve egy szende puszit nyom az arcára, aztán csak pislog, mikor Alex elhúzódik, nem érti egy pillanatra, de aztán minden világos lesz, csak éppen... még a szókincse is elakad. Erre azért nem számított ami azt illeti. Kezét a szája elé kapja, szemébe könnyek gyűlnek, az öröm könnyei, majd szapora bólogatásba kezd, míg végül sikerül is megszólalnia.
- Ó istenem, igen, de még mennyire hogy igen - suttogja és most már mit sem törődik a külvilággal Alex nyakába veti magát, miközben a boldogság könnyeit törölgeti.
- Most... most hogy fogok így kinézni? Elkenődik a sminkem miattad te...gazemeber - korholja gyengéden a férfit, de nem tud nem mosolyogni, hisze erre még nem számított mostanában.
- Annyira szeretlek... - suttogja, és hagyja hogy a férfi felhúzza az ujjára a gyűrűt, és egy pillanatra elgyönyörködik benne hogy milyen szép, mégis olyan szolid, pontosan olyan, mint amilyet szeret.
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 5 EmptySzer. Dec. 28, 2011 2:30 am

Petrik

Végre a pulthoz érünk. Leülök, mert már állni nem bírtam. Reménykedtem nagyon abban, hogy lesz valami... alkoholos ital is, viszont ezt benéztük. Amikor Petrik puncsot tölt nekem, csak fintorgok egyet.
-Én ezt nem szere...
Még mielőtt kimondanám, már volt puncs nincs puncs, valami jobb lesz helyette.
-óóó, hogy te ilyet is tudsz. Így már szeretem. Nyaamm.
Azzal poharamat Petrikéhez emelem, hogy koccintsunk. Szemébe nézek, majd miután megvolt iszok egy kortyot belőle. Jól esik ez most. Már csak egy szál cigi kellene hozzá, amit szerintem itt bent nem lehet. Petrik láthatóan igen jó neveltetésben vett részt, hiszen tetszik ez a jó kis Faminés jellem. Elvigyorodom mikor megátkozza a plamást.
-Ezaz. Így kell ezt. Tiszteletbeli Famine-s vagy.
Kacsintok egy nagyot, aztán elröhögöm magamat a csávón, de ahogy látom nem csak én. Rajtunk kívül még többen is. Iszok ismét egy kortyot és elmerengek a kérdésen.
-Egy hülye állat vagyok, akivel jobb vigyázni mert ha rosszul szólsz hozzám, reggel a tó közepén fogsz ébredni egy matracon, aztán sok sikert a kijutáshoz.
Felvont szemöldökkel pillantok a fiúra, láthatóan tényleg komolyan gondolom ezeket a dolgokat.
-Amúgy az unokanővérem hatására két éve punk vagyok erősen, van egy mosómedvém Sátán, és bírom a Famine-s emberkéket akik olyan jellemmel rendelkeznek mint te. Te jössz.
Egyik kezemmel a pultra könyökölök, majd kíváncsian várom, hogy Pertrik beszámoljon arról, hogy milyen is ő.
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 5 EmptySzer. Dec. 28, 2011 2:46 am

Hanni

Örül nagyon, hogy meglepetést tudott okozni. Nem akarta máskor lelőni a poént, szóval erre az estére tartogatta. Amikor a nő igent mond, teljesen megkönnyebbül mert eléggé... neheztelt az ügy miatt. Átöleli Hannit, majd felhúzza a nő ujjára a gyűrűt.
-Bocsáss meg. Nem gondoltam volna, hogy ennyire örülni fogsz neki. De én örülök, hogy így örülsz.
Láthatóan ő is és kicsit megzavarodott közben. Végigsimít Hanni haján, majd bólint egy aprót és elmosolyodva jelenti ki:
-Én is nagyon szeretlek.
Azzal megfogja a nő kezét és lehozza a színpadról azt, majd átadva a helyet Zoénak, egy széket hoz a nőnek és magának, lehetőleg közel egy asztalhoz és leül.
-Tetszik?
Mire talált olyat, amilyet szeretett volna... több mint egy napig tartott neki.
Vissza az elejére Go down
Petrik Moon
Diák- Famine
Diák- Famine
Petrik Moon


Kor : 29
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 19
Tallérok : 0
Pontok : 0

Bálterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 5 EmptySzer. Dec. 28, 2011 3:09 am

Látszólag Cintónak tetszik amit leművelek. Hát igen, eléggé alkalmazkodó tudok lenni, de persze ezt most nem kellet megmutatni, hisz ilyen a valódi énem. A lány beszámolóját figyelmesen hallgatom, de hát igen a kérdést én is megkapom, amiről nem szeretek beszélni, de ez van.
-Faternak van egy zsíros állása a minisztériumban, éppen ezért mondják rám, hogy újgazdag kölök, amit én már dicséretnek veszek, hisz csak féltékenységből mondják. Meg amin látod, nem épp punk vagyok, inkább laza és vagány.-
Kacsintok egyet, persze a végét poénos jelleggel mondva, és galléromat is felcsapom, hogy ezt megerősítsem, de aztán vissza is hajtom.
-Szóval akkor vigyáznom kell a szavakkal, ha veled beszélek. Hmm..-
Jegyzem meg, de inkább magamnak, mint Cintónak, és fejembe vésve a fontos dolgot.
-Jah és akkor azt is meg kell jegyeznem, hogy tiszteletbeli Faminés lettem. Nem is rossz. Már meg sem merem kérdezni, hogy jösz-e táncolni ezzel a magassarkúval. A szívemet tudnád átdöfni vele.-
Mosolyodom el a magassarkúra nézve.
-Mit szolnál, ha elmennénk átöltözni, úgy is COD koncert lesz, aztán az erkélyen találkozunk, ahol dugiba rá lehet gyújtani.-
Mondom a príma ötletet, és ha Cintó benne, van akkor én elmegyek átöltözni a hálókörletbe, ha meg nem, akkor megvárom mit mond rá.
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 5 EmptySzer. Dec. 28, 2011 3:17 am

Figyelmesen hallgatom végig Petriket, amint meséli, hogy mi a helyzet. Bólintok egyet.
-Laza, vagány? Hm... ez tényleg jobban illik rád. Engem inkább csövesnek meg suttyónak szoktak mondani.
Persze viccnek szántam a dolgot, ha már itt tartunk, de vannak akik tényleg annak nevezik. Leönti a maradék italt, a poharat leteszi az asztalra.
-Igen. Mert elég sok mindenre képes vagyok.
Igen. Meg a volt pasim halálfaló, a jelenlegi aktuális ami lehetne majd... ő is. Jó embereket tudok én is összeszedni magamnak. Bár Dannynek lehet nem kéne megtudni, hogy Petrikkel vagyok mert kiakad még.
-Hm... szerintem a táncot most kihagyom, de díjazom a COD koncertet. Én szerintem felveszek valami kényelmesebb cuccot, mert ez összeszorít és akkor az aztán az erkélyen.
Felkel, elindul ő is Petrikkel, hiszen egyfelé mennek egy ideig. Aztán felveszi az irányt a hálótermébe, ad kaját Sátánnak, majd átöltözik. Nála ez elég gyorsan megy.
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Bálterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 5 EmptySzer. Dec. 28, 2011 4:47 am

Alex

Hanni meg sem tud szólalni egy kicsit, elakadó szavakkal próbáljak ifejezni hogy mennyire örül, és kicsit el is pityeredik a boldogságtól, hiszen... sosem gondolta volna, hogy Alex el akarja venni feleségül. Ennek pedig most már ott van a jele az ujján, az a gyönyörű gyűrű.
- Én csak... csak meglepődtem egy kicsit azt hiszem. Nem gondoltam volna hogy ilyen hamar vagy hogy szóval - keresgéli a szavakat kissé zavartan, és leül az egyik Alex által szerzett székre.
- Oh igen, ez gyönyörű szép - pillant fel meleg barna szemeivel Alex szemeibe. Képtelen felfogni hogy... hogy már menyasszony.
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 5 EmptySzer. Dec. 28, 2011 7:33 am

Adam

-Akkor irány a bálterem.
Még nem voltam sosem karácsonyi se más bálon, szóval arra megyek, amerre a legtöbb ember. Sikeresen be is érünk, láthatóan egy lány zongorázik éppen. Kíváncsian pillantok oda, aztán szememmel keresem a pultot. Adambe belekaroltam még kint, hogy biztosan el ne veszítsük egymást.
-Puncsot iszunk?
Vannak még valamiféle üdítők, de a bál punccsal jó. Töltök is magamnak, ha Ad is kér, akkor neki is.
-Szeretsz táncolni?
Én nem nagyon, de ha muszáj akkor muszáj... nem is az a bál lényege szerintem, hanem a jó szórakozás.
Vissza az elejére Go down
Petrik Moon
Diák- Famine
Diák- Famine
Petrik Moon


Kor : 29
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 19
Tallérok : 0
Pontok : 0

Bálterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 5 EmptySzer. Dec. 28, 2011 7:38 am

A sors minő fintora, hogy visszaérkeztünk oda ahova elindultunk, de változások fellelhetők rajtam. Mosolygós arc, piros szemek, és iszonyat jó kedv. Bár mikor bejövök kissé lelombozódok, mert a terem tele van Pálmásokkal, akiket most annyira megszívatnék, de hemzsegnek a tanárok és nem lenne túl jó ötlet. Ismét a pultot támadom meg, és az előzőhöz hasonlóan a pohár puncsból, megint wiskyt csinálok, és most azonnal húzóra isszom.
-Király vagyok.-
Jegyzem meg, és mivel Cintia lába sincs már veszélyben a magassarkú miatt, így a tánctér is az övé lehet a jó kedv mellet, de mindenek előtt megvárja a COD koncertet, és ott fogja kitombolni magát.
-Jöhetnének már, így elég lapos.-
Mondom Cintónak.
-Ja és maradjunk a Ricknél ha neked az tetszik.-
Hangján látszik, hogy még nem ittam eleget ahhoz, hogy mindent megengedjek Cintiának, de nem is tudom, hogy kéne-e olyan állapotba kerülnöm, mert akkor nem a tóban, hanem az Északi Toronyban leszek kilógatva. Úgy döntöttem jöhet még egy pohár húzó, hogy eltereljem az efféle gondolatokat, ami sikerült, de helyette más jött. A lányra nézve eljátszottam az esti gondolattal, a "mi lenne ha csak mi ketten" téma, de ahhoz még a lánynak is többet kell inni, vagy szívni...vagy mindkettő. Asszem jöhet a harmadik pohár húzó is, de totál megfelejtkeztem Cintóról így neki is kell bűvölni egy pohárkával.
Vissza az elejére Go down
Adam Miller
Diák-Amira
Diák-Amira
Adam Miller


Hozzászólások száma : 26
Tallérok : 0
Pontok : 0

Bálterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 5 EmptySzer. Dec. 28, 2011 7:41 am

Ophi

*Adam sem volt még egy bálban sem, nekem is teljesen új ez a részleg.*
-Igen, kérek, köszi.
*Mondja a puncsra, annak ellenére, hogy fagalma sincs mivel igazi egy bál.*
-Hát az túlzás, hogy szeretek. Még az is túlzás, hogy tudok.
*Elmosolyodik, tényleg csapnivaló táncos annak ellenére, hogy régebben megpróbálták megtanítani, azonban nagyon rossz érzéke volt hozzá.*
-Azonban ha megtanítasz, szívesen táncolok.
*Reménykedik, hogy a lány megtanítja, hiszen szívesen táncolna vele. Egyébként nem szeret, de vele szertne.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bálterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 5 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Bálterem
Vissza az elejére 
5 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Bálterem
» Bálterem

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Báli részleg :: Karácsonyi bál-
Ugrás: