Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapBálterem - Page 4 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Bálterem - Page 4 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Bálterem - Page 4 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Bálterem - Page 4 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Bálterem - Page 4 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Bálterem - Page 4 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Bálterem - Page 4 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Bálterem - Page 4 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Bálterem - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Bálterem - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Bálterem - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Bálterem - Page 4 Vote_lcapBálterem - Page 4 Voting_barBálterem - Page 4 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Bálterem - Page 4 Vote_lcapBálterem - Page 4 Voting_barBálterem - Page 4 Vote_rcap 
Ted Forrester
Bálterem - Page 4 Vote_lcapBálterem - Page 4 Voting_barBálterem - Page 4 Vote_rcap 
James Miller
Bálterem - Page 4 Vote_lcapBálterem - Page 4 Voting_barBálterem - Page 4 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Bálterem - Page 4 Vote_lcapBálterem - Page 4 Voting_barBálterem - Page 4 Vote_rcap 
Sindy Logan
Bálterem - Page 4 Vote_lcapBálterem - Page 4 Voting_barBálterem - Page 4 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Bálterem - Page 4 Vote_lcapBálterem - Page 4 Voting_barBálterem - Page 4 Vote_rcap 
Chris Martines
Bálterem - Page 4 Vote_lcapBálterem - Page 4 Voting_barBálterem - Page 4 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Bálterem - Page 4 Vote_lcapBálterem - Page 4 Voting_barBálterem - Page 4 Vote_rcap 
Daniel Reed
Bálterem - Page 4 Vote_lcapBálterem - Page 4 Voting_barBálterem - Page 4 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Bálterem

Go down 
+20
Petrik Moon
Hannelori Sensui
Zoé Amanda Falls
Raymond Freegard
Ted Forrester
Roxanne Frida Allucard
Lucius Malfoy
Remus Lupin
Soshy Hatchet
Főmesélő
Cassidy Heyes
Sandra Berger
Sebastian G. Blaze
Daniel Reed
Cintia Thomson
Kim Kaguya
Eleanora J. Kenward
Leila Horowitz
Chris Martines
Alex Wilfred
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Eleanora J. Kenward
Diák-Amira
Diák-Amira
Eleanora J. Kenward


nő Kor : 29
Lakhely : Toronto; Ontario régió; Canada
Hozzászólások száma : 70
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 4 EmptySzer. Dec. 22, 2010 9:48 am

Kim

*Teljesen együtt érzek Kimmel. Eltudom képzelni, hogy min mehetett keresztül, hisz Jake-el is történt ilyen eset.
-Szerintem hagyjuk a témát. Ezt a szép napot, ne rontsuk el egy ilyen témával.
*Mosolygok el, majd Kim elindul a kijárat felé egy furcsa mondat kíséretében. nem tudom mire vélni, de utána szólok.
-Várj Kim, megyek én is.
*Mondtam, majd elakartam köszönni a tündértől, de ő a srác előtt tűnt fel, majd csinált fele valamit. Egy kicsit elnevettem magam, majd meghallgattam a lányt.
-Szerintem kibírjuk ezt a kis játékot nem Kim?? Na, csak az én kedvemért menj bele??
*Kérlelem a fiút, majd várom, hogy mit válaszol.
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Bálterem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 4 EmptySzer. Dec. 22, 2010 9:53 am

Ellie és a Tündér

*Már félúton jár, de hallja, hogy mi történik a háta mögött, és mikor a lény megjelenik előtte, megtorpan, és félve pillant rá, hogy mit akar tenni, de csak megbökik a homlokát. Színes fények jelennek meg körülötte, amik valahogy megnyugtatóan hatnak rá, és visszanéz a tündérre.*
- Hát, nem vagyok valami jó játékos, de ha megmondod, mit szeretnél játszani ... *adja be a derekát, és hallja Ellie kérlelését is. *
- Rendben *sóhajt, és megvárja Elliet, hogy mit játszanak.*
- Nem lehetett kellemes, az a világ *jegyzi meg, hiszen egy ideig itt is úgy érezte magát, mintha soha nem tudna többé nevetni vagy jól érezni magát, Iszonyatos volt.
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Lucius Malfoy
Kalandor
Kalandor
Lucius Malfoy


Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 0
Pontok : 0

Bálterem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 4 EmptySzer. Dec. 22, 2010 10:04 am

*A tündérke felnevet, és örömében tapsol egyet, mire, a hatalmas ablakokból az eddig csak a tükörképként létező táncosok áramlani kezdtek és betöltötték a termet, mindenkit aki ott volt táncra hívtak. *
- Jaj, mielőtt félre értenétek nem a tánc a játék - kering ide-oda, a két fiatal között, mert mindkettejüket elkapták egy táncra. - Csak olyan furcsa volt, hogy egy bálon nem táncoltok.
- Nos, a játék lényege - int, mire a levegőben ezernyi fénylabdacsjelenik meg, amik lassan, ide oda cikáznak a táncolók között. - Ha befejeztétek a táncot, találjatok nekem két egyforma labdát, de nem használhatjátok a pálcátokat!
Vissza az elejére Go down
Eleanora J. Kenward
Diák-Amira
Diák-Amira
Eleanora J. Kenward


nő Kor : 29
Lakhely : Toronto; Ontario régió; Canada
Hozzászólások száma : 70
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 4 EmptySzer. Dec. 22, 2010 10:13 am

Kim és a Tündér

*Kim kijelentésén ismételten csak nevetek, majd megszólalok.
-Biztos nem lesz nehéz dolgunk. Meg ne legyél már ennyire visszahúzódó. Azért vagyunk itt, hogy jót mulassunk és ehhez egy játék is jön. Csak kibírjuk.
*Adtam tudtára Kimnek a gondolatomat. Mikor Kim belemegy mosolyra fordítom a számat. Ezek után valaki elkap egy táncra. Egy kicsit félre értem a dolgot, mert azt hittem, hogy ez a feladat, de tévedtem. A lány felvilágosít a feladatról. Miután végeztem a tánccal, először Kimet keresem meg, majd pár szót váltok vele.
-Nos, akkor kezdjük.
*Majd elindultam labdákat keresni.
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Bálterem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 4 EmptySzer. Dec. 22, 2010 10:23 am

Ellie és a Tündér

- Hát reméljük nem lesz nehéz *ért egyet és magában arra gondol, hogy miért minden természet feletti dolog őt találja meg. A feladatot ő is félreérti, de aztán közlik vele a nyilvánvalót, és már el is kapják táncolni. Egy mosolygó arc néz rá vissza, a partnereként, és már száguldanak is a táncparketten, rendesen kifullasztva őt. A tánc rendben van, de hogy közben maratont is fusson... Kifulladva, kipirulva, határozottan élettelibb látványt nyújt, van benne némi szín.*
- Ez.. nem volt... semmi *jegyzi meg, szusszanva párat, és Ellie már oda is lép hozzá, még mielőtt elindulhatna keresgélni. Biccent neki.*
- Oké, kezdjük *indul el találomra, és minden elsuhanó labdacsot megnéz magának, hátha lát két egyformát.
~Miért érzem úgy hogy ez nem lesz egy könnyű feladat?~
*Átvágott már a fél termen, mikor talált két egyformát, és sikerült megfognia őket, hogy ne ússzanak el egymástól, de látnia kellett, hogy mégsem egyforma a kettő. Sóhajtott egyet, és futni hagyta a labdákat. Tovább keresgélt.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Lucius Malfoy
Kalandor
Kalandor
Lucius Malfoy


Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 0
Pontok : 0

Bálterem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 4 EmptySzer. Dec. 22, 2010 10:30 am

*Örömmel nézi a fiatalokat, akiknek jót tett a tánc, az eddigi komor hangulatuk szertefoszlott, és nevetve keresgélték a labdákat. A tündér felszökkent egy csillárra, és onnan figyelte a kutatásukat. Mikor már kezdték volna feladni, és elveszíteni jókedvüket, egy apró intéssel megkönnyítette a dolgukat, mert sosem szerette a szomorú, vagy mérges embereket. Az ő ereje a boldogságban, a tiszta örömben lakozott, és amíg ezek léteznek ő sem tűnik el. *
- Oh ügyesek vagytok - perdül eléjük, mikor sikerrel teljesítették a feladatot. - Köszönöm, hogy játszottatok velem. Most úgy a fair hogy betartsam az ígéretem. Kívánhattok!
Vissza az elejére Go down
Eleanora J. Kenward
Diák-Amira
Diák-Amira
Eleanora J. Kenward


nő Kor : 29
Lakhely : Toronto; Ontario régió; Canada
Hozzászólások száma : 70
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 4 EmptySzer. Dec. 22, 2010 10:44 am

Kim és a Tündér

*Meglehetősen fárasztó volt megtalálni a két egyforma labdát. Mikor befejeztük a játékot, közelebb mentem a játszótársakhoz, majd meghallgatom a tündér mondatát. Elgondolkodok, hogy mit is kívánjak, majd eszembe jut.
-Hát nem tudom mennyire szabad túlozni, de én egy nyakláncot kérnék. Te mit kérsz Kim??
*Kérdezem egy mosoly kíséretében, majd várom, hogy teljesüljön a kívánságom.
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Bálterem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 4 EmptySzer. Dec. 22, 2010 10:48 am

Ellie és a Tündér

*Már éppen fordult volna vissza, mikor majdnem egymás mellett megjelent két kék fénylő gömb, és ő fürgén meg is ragadta őket, hogy el ne szökhessenek. Nem sokkal később, alig pár pillanat múlva, jött is a tündér, hogy teljesítették a játékot, és kérhetnek valamit. Fejében sok minden átszalad, hogy mit kívánjon magának. Ékszert, hasznos tárgyakat, hatalmat, gazdagságot... aztán végül is eszébe jut a nyilvánvaló, hogy mi lenne számára az ideális ajándék... Magában elszégyelli magát, hogy nem ez jutott eszébe először.*
- Hát, azt hiszem én is tudom mit szeretnék. Nem tudom, hogy teljesíthető-e, de szeretnék, nagyon jó gyógyító lenni... *vallja be kissé zavartan, hiszen lehet hogy túl nagyot kért.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Lucius Malfoy
Kalandor
Kalandor
Lucius Malfoy


Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 0
Pontok : 0

Bálterem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 4 EmptySzer. Dec. 22, 2010 10:58 am

*Figyelmesen hallgatja a kívánságokat, hisz nem szabad félvállról vennie egyiket sem, mivel örömet akar velük szerezni, bár mindketten zavartnak tűnnek a kívánságuk miatt, de erre semmi okuk sincs.*
- Azt mondtam, olyat kérhettek ami veletek kapcsolatos, és nincs közvetlen hatással más emberre. Mindkettőtök kívánsága eleget tesz ennek, így hát...
*Intett egyet kicsiny kezével és Ellie nyakában megjelent a kért ezüstszínű ékszer. Rámosolygott a lányra, majd a fiúhoz lépett. Szíve fölé helyezte a kezét, és szemkontaktust keresett vele. *
- Kívánságod, a szabályok határán mozdul, de a lelked tiszta. Ne félj hát, megkapod amit szeretnél, de azt kell mondjam, eltékozoltál egy kívánságot. A lehetőség ott élt benned eddig is, kiváló gyógyító válhatott volna belőled. Évek kemény munkájával kiforrott volna a tehetséged, de legyen hát - ismét színes fénysugarak ölelték körbe Kimet. - Már nincs benned elrejtve, már könnyedén hozzáférhetsz, csak ne hagyd, hogy a környezeted elhomályosítsa tudásodat.
*Ezzel a kissé teátrális mondattal, lezártnak tekintette, ez évi földi pályafutását. Ugyanaz a köd, ami megjelenését jelezte, most is megjelent és a tündérrel együtt a táncosok forgataga, a zene, és a túlzott díszítés jó része is eltűnt. A terem eredeti állapotában pompázott.*

//Köszi ^^//
Vissza az elejére Go down
Eleanora J. Kenward
Diák-Amira
Diák-Amira
Eleanora J. Kenward


nő Kor : 29
Lakhely : Toronto; Ontario régió; Canada
Hozzászólások száma : 70
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 4 EmptySzer. Dec. 22, 2010 11:14 am

Kim és a Tündér

*Egy kicsit csodálkoztam Kim kívánságán. Mikor megkaptam a nyakláncot, egy mosolyt csaltam az arcomra, majd egy szó is kijött a számon.
-Köszönöm.
*Mikor Kimnél volt a sor, figyelmesen hallgattam, hogy mit mond a tündér. Valahogy egyetértettem vele. Mikor eltűnt, Kimhez fordultam.
-Nos, hogy tetszik?? Azt hiszem most már kimehetünk a friss levegőre.
*Mondtam, majd a fiúba karoltam és a kijárat felé ráncigáltam. Persze, ha jön magától, akkor ezt nem teszem.


//Köszi mesélő^^//
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Bálterem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 4 EmptySzer. Dec. 22, 2010 11:18 am

Ellie és a Tündér

*Lehajtott fejjel hallgatta a Tündér szavait, és félelme alaptalannak tűnt, hogy megváltozott volna. A mondottakra bólint, sejtette, de nem bánja, hogy elment rá egy kívánság, hiszen olyasmit kért, ami mások javára válik, és neki ez a fontos, hogy segíthessen másokon.*
- Köszönöm szépen Tündér *köszöni meg ő is, és mikor eltűnik a jelenség, a lányhoz fordul, remélve hogy nem kell magyarázkodnia emiatt. *
- Igen, azt hiszem, nekem is jót tenne egy kis levegőzés. *feleli és elindul a lánnyal, nem bánja, hogy belekaroltak, nem zavarja.*


//Köszi Mesélő néni/bácsi Very Happy//
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 4 EmptyCsüt. Dec. 23, 2010 6:36 am

*Jól elbeszélgette az időt, így lassacskán -a kötelességét befejezve- felmászik a színpadra, miközben az összeszámolt szavazatokkal kiirt kis papírocskát tartja a kezében. Háta mögött két diák áll, két koronával a kezében. Kicsit megköszörüli a torkát, és mikor mindenki figyel rá...*
-Kedves bálozók! Lassan ugye vége az ünnepségnek, így gondoltam, ideje lesz kihirdetni a karácsonyi bál királyi párját! *Kisebb szünetet tart, hiszen ilyenkor mindenki lázban ég. Elmosolyodik körülnézve, majd a papírkájára pillant és vissza fel.*
-Nos... mivel a nőké az elsőbbség, ezért az este és a 2010-es karácsonyi bál királynője.... *A papírra írt néven egy kicsit meglepődik, hiszen ilyen most van először. De hát... fő a változatosság. Ő azért örül.*
-...nem más mint, Cintia Thomson! *Taps, taps, majd miután a lány feljön a színpadra gratulál neki és folytatja.*
-A Bálkirály pedig... *Ismét egy kis szünet, körülnéz, majd elmosolyodva -ismét- kimondja a nevet.* ... Kim Kaguya! *Szintén gratuláció, aztán pedig megköszöni a részvétet és kijelenti, hogy aki szeretne, az még maradhat egy kis időt, majd ő lemegy a színpadról.*

//Tehát, a bál lezárult, még ma éjfélig szabad a játék a bál különböző részein! Meséléseket ameddig tart, be lehet fejezni nem kell elkapkodni Very Happy Köszi mindenkinek aki itt volt, és Gratu a királyi párnak ^^//
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Bálterem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 4 EmptyCsüt. Dec. 23, 2010 7:52 am

Alex

*Nagyban el van foglalva, azzal, hogy a nap, illetve a ma este eseményeit megbeszélje párjával, aki ugyanúgy ott volt, és az eredményhallgatást csak fél füllel figyeli, a lányt, Cintiát meg is tapsolja, majd fordulna vissza, mikor a saját nevét hallja. Meglepetten pillant a színpad felé, de nem kétséges, Alex neki integet, így hát kimegy, és igen csak meglepett arcot vág, mikor megkoronázzák. Erre abszolút nem számított, hogy valaki is őrá fog szavazni. Zavartan figyeli a tapson, és gyorsan le is fárad a színpadról fején újonnan szerezett koronájával. Arcán őszinte jókedv pompázik. *

//Köszönöm mindenkinek aki rám szavazott (L)//
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Főmesélő
Admin
Főmesélő


Hozzászólások száma : 296
Pontok : 0

Bálterem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 4 EmptyKedd Dec. 20, 2011 8:40 am

2011. 12. 27.
Vissza az elejére Go down
https://wilian.hungarianforum.com
Roxanne Frida Allucard
Diák- Famine
Diák- Famine
Roxanne Frida Allucard


nő Kor : 28
Lakhely : Velence--> Wilian--> Famine
Hozzászólások száma : 38
Tallérok : 0
Pontok : 0

Bálterem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 4 EmptyHétf. Dec. 26, 2011 7:42 am

Nem volt kedvem eljönni, mégis itt vagyok, hisz valamikor a terepet is fel kell mérni. Nem.. nem öltözök be, mert egyszerűen nem találtam olyan ruhát, amit fel is vennék, így maradtam az egyik kedvenc darabomnál. Nem, most sem érdekel, hogy mások mit gondolnak, ezért is Khajafel van a nyakamon nyaklánc helyett, hisz a kígyóm nélkül sehová nem megyek. Be is érek a bálterembe, majd meghúzódok az egyik sarokba, és figyelem a többieket.
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Bálterem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 4 EmptyHétf. Dec. 26, 2011 8:25 am

Roxanne

Ahogy átvág a termen, és feltűnő jelenségen akad meg a szeme, méghozzá azon, aki reményei szerint írt neki a halálfalósággal kapcsolatban. Közelebb lép a lányhoz, és megszólítja.
- Szia! Roxanne vagy ugye? - érdeklődik, kifejezéstelen arccal, merev tartással, amire mindenki egyértelműen azt mondaná: ez a hím veszélyes.
Vissza az elejére Go down
Roxanne Frida Allucard
Diák- Famine
Diák- Famine
Roxanne Frida Allucard


nő Kor : 28
Lakhely : Velence--> Wilian--> Famine
Hozzászólások száma : 38
Tallérok : 0
Pontok : 0

Bálterem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 4 EmptyHétf. Dec. 26, 2011 8:31 am

Unottan, nem sokkal inkább érdektelenül nézem a túlpörgött népet, és közben azon agyalok, hogy lesz ez még így se. Egy elég halvány, gúnyos mosoly ül ki az arcomra, mikor arra gondolok, hogy megtettem az egyik fontos lépést, miszerint írtam egy Ted nevű egyénnek. Hosszú procedúra volt, mire megtudtam, kit kell keresnem, de nem bántam meg. Khajafel most nyugodt, én meg végigsimítok rajta. Most nem szeretném, hogy mozogjon, nem tudom, mit válna ki másokból.
Hirtelen valaki elém lép, meg is döbbenek egy kicsit, de hamar közömbössé válik az arcom.
- Igen, ő volnék. Te meg bizonyára Ted, ha nem tévedek.
Esélytelennek tartom, hogy itt bárki más halljon rólam, főleg, ha még nem is találkoztam vele. Viszont kezd érdekessé válni az este, aminek örülök.
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Bálterem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 4 EmptyHétf. Dec. 26, 2011 8:41 am

Mikor igenlő választ kap arra, hogy jó embert szólított-e le, egy halvány, kissé gúnyos, amolyan jellegzetesen Tedes mosoly jelenik az arcán.
- Én, személyesen - válaszol a kérdésre, semleges hangon, mintha éppen csak az időjárásról beszélne, és magában jót derül azon, hogy lám, Alex orra előtt beszervezni valakit, nem is olyan nehéz, mint amilyennek tűnik.
- Megkaptam érdeklődő leveled. Nem tagadom, meglepett egy kicsit, szóval, miért is akarsz halálfaló lenni? - érdeklődik, de közben kicsit közelebb lép, és szertartásosan a karját ajánlja, mert hogy ugye ez a része a bálnak még a 16-17 századi bálokat idézi, a koncert csak utána jön a CoD-al. Valószínű arra is itt marad.
- Felkérhetlek erre a keringőre?
Vissza az elejére Go down
Roxanne Frida Allucard
Diák- Famine
Diák- Famine
Roxanne Frida Allucard


nő Kor : 28
Lakhely : Velence--> Wilian--> Famine
Hozzászólások száma : 38
Tallérok : 0
Pontok : 0

Bálterem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 4 EmptyHétf. Dec. 26, 2011 8:48 am

Az én arcom még mindig semleges, nem mosolygok. Most nincs kedvem. Khajafel viszont mozogni kezd, ami nem tetszik.
- Bocsánat. Ő itt Khajafel.
Mutatom be a kígyóm, mert igen ő megint figyelmen kívül lett hagyva, ami nem tetszik neki. Átok egy állat néha, de én szeretem.
- Egyszerű. Családi hagyomány. Az én családomban mindenki az, bár csak Velencében ismernek minket.
Mosolyodok el én is kissé gúnyosan, mikor eszembe jutnak az ijedt tekintetek, amit csupán a nevünk hoz ki másokból. Eleinte kicsit furán nézek a kezére, de aztán csak halványan elmosolyodok.
- Persze.
Bár a tánc igen messze áll tőlem, de a cél érdekében mindent. És most a legfontosabb, hogy közös nevezőre jussak Teddel.
- Nos, és mit gondolsz? beillenék közétek?
Nem is én lennék, ha nem egyből a tárgyra térnék.
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Bálterem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 4 EmptyHétf. Dec. 26, 2011 9:10 am

A mocorgásra már ő is kiszúrja a pikkelyes állatot, és nem csinál belőle problémát, neki is van egy varánusza valahol éppen, Ted szerint éppen Sindy szobájában terpeszkedik a kis jószág.
- Khajafel? Érdekes név egy kígyónak, nem? - kérdez vissza, és a táncparkettre vezeti a lányt, és lassan lépkedni kezd a zene ütemére. Egyik kezével a lány kezét fogja, másikkal a derekát tartja biztos kézzel.
- Családi hagyomány mi? Velencében nincs sok ismerősöm ami azt illeti, de jártam már arra - jegyzi meg, és elgondolkodik, hátha valami bevillan erről a névről, vagy családról. De jelenleg nem ugrik be semmi.
- Eddig még a külsőd láttam, nem tudom mire lennél képes hogy bekerülj közénk, és bent is maradj - jegyzi meg a fiú, majd folytatja. - Tudod ez nem Velence, itt kissé mások a szabályok. A Leader elég kemény kézzel fog minket, és nem lehet kiszállni akkor se ha épp rajtad veri a csalódottságát.
Na igen, ezt utóbb elég gyakran tette Teddel, mert ő volt a közvetlen közelében ugye, amikor a híreket kapta.
- Ahhoz hogy bekerülj, meg kell tenned egy feladatot, ami nem könnyű. Egy embert, egy itt tanuló diákot kellene átállítani hozzánk, ha kell erővel is. Ha most igent mondassz, és megteszed, akkor teljes értékű tag leszel. Vállalod? - kérdezi komolyan, de kis mosollyal, hogy a körülüttük állók, csak azt lássák hogy békés egyetértésben táncolnak.
Vissza az elejére Go down
Roxanne Frida Allucard
Diák- Famine
Diák- Famine
Roxanne Frida Allucard


nő Kor : 28
Lakhely : Velence--> Wilian--> Famine
Hozzászólások száma : 38
Tallérok : 0
Pontok : 0

Bálterem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 4 EmptyHétf. Dec. 26, 2011 9:31 am

Elmosolyodok. A név furaságát még senki nem jegyezte meg... talán, mert magát a nevet sem.
- Kinek mi. Nekem nem, neki meg tetszik.
Most vállat vonnék, de nem teszem, csupán halványan mosolygok. Rövidesen a táncparketten kötünk ki, és el kezdünk lépkedni. Az egyik kezem a kezében, míg a másik a vállán pihen. Aranyvérű vagyok, így nem csoda, hogy megtanítottak táncolni, ezért nem félek, hogy rátaposok a lábára vagy ilyesmi.
- Tudod hogy megy. Komolyan? És még csak nem is hallottál az Allucard dinasztiáról? Bár nem lepne meg. Az emberek valahogy nem szeretnek minket emlegetni.
Játszom meg a letörtséget, de aztán a végére vigyor kerekedik az arcomra. Gondolom ő is érti, mire célzok, ha nem meg megtartom magamnak.
- Mindenre. Meg van kötve a kezem, és nem tudom melyik rosszabb, ha Leader tölti ki rajtam a haragját, vagy a saját családom. megfelelő nevelést kaptam, így elég magad a tűrési paraméterem, és a magaviseletemmel sincs gond. Legalább is eddig nem panaszkodtak.
Furán sokat beszélek, de a helyzet megkívánja, ezért elnézem magamnak.
- Rendben. Megteszem.
Nézek rá komolyan, majd én is mosolyt tűntetek fel, csupán az álca miatt.
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Bálterem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 4 EmptyHétf. Dec. 26, 2011 9:45 am

Valószínűleg kevés embernek van ideje megjegyezni a fura nevet, de tekintve hogy a saját varánuszát az igazgatóról nevezte el... Már semmin nem csodálkozik.
- Ez a lényeg. Amúgy hallottam már, csak éppen hogy is mondjam? "Semmi jó" az megteszi? - vigyorodik el, és nem veszi fel a lány letörtségét, pontosan érti ő mitre akar kilukadni, és a kis monológról, már tudja is mit ad neki feladatnak.
- Az aranyvérű családokban elég szigorú a nevelés, bár jómagam is az vagyok, mégis minden szabályt felrúgtam csak hogy végtére a Leader mellett kössek ki - jegyzi meg, és tovább táncolnak. Egész szép pár, kivéve ugye hogy Ted ujján is ott csillog már a szép karikagyűrű.
- Remek. Akkor ez túltárgyalva, a belépőd pedig a következő lesz: Mint mondtam már, van itt a suliban egy fiú, aki Amirás és nagyon jó képességű gyógyító. a Leader azt szeretné ha az ő soraiban lenne a fiú, és egyik halálfaló már felsült a feladattal, a másik jelenleg dolgozik a dolgon, de neki mást kéne elvégeznie. Ne vedd félvállról, az a kölyök, Kim, még egy szentet is kísértésbe visz, azaz ördögöt na. Nagyon ért hozzá hogy bűntudatot keltsen mindenkiben - folytatja, majd mikor vége lesz a táncnak, levezeti a lányt a táncparkettről, és együtt mennek valami italért.
- Nézd csak - mutat egy kis hologramm képet Kimről, egy magas, hosszú hajú fiúról, akinek erősen ázsiasi vonásai vannak. Megnyerő és ártatlan arca van. Nagy őzbarna szemekkel pillant a lányra a képről.
- Ő lenne az - jegyzi meg, eltűnteteve a képet, és belekortyol az italába.
Vissza az elejére Go down
Roxanne Frida Allucard
Diák- Famine
Diák- Famine
Roxanne Frida Allucard


nő Kor : 28
Lakhely : Velence--> Wilian--> Famine
Hozzászólások száma : 38
Tallérok : 0
Pontok : 0

Bálterem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 4 EmptyHétf. Dec. 26, 2011 9:57 am

Nem is olyan szörnyű, mint amilyennek képzeltem. Természetesen, csupán egy megállapítás, semmi több. És, ha ezt hangosan kimondanám, szinte már bóknak számítana, de mivel én olyat nem szoktam, ezért ezt ő sem hallja.
- Tökéletes.
Kicsit ki is villantom a fogaim. Szeretem, ha a családom "dicsérik", hisz mindent megtettek érte. Na meg jó hallani, hogy másnak jelent is valamit az Allucard név.
- Nos, igen. Viszont nálunk ez is egy alapszabály. Mármint, hogy a ti oldalatokon álljunk. Volt egy rokonom, aki ezt megszegte, de őt nem ismertem...
Azt viszont tudom, hogy Roger ölte meg. Nos, én nem akarok kockáztatni, meg hát, mi lehetne jobb annál, minthogy a velük harcoljak? Na meg az sem utolsó szempont, hogy a családom megint büszke lesz rám.
- Ohh... rendben.
Nem, nem mondom, hogy egyszerű lesz, meg hogy bennem nem lehet bűntudatot kelteni, mert még nem tudom. Ilyenre még nem volt példa.
- Megteszek minden tőlem telhetőt.
Jelentem ki határozottan, majd hagyom, hogy levezessen a parkettről, és én is nyúlok egy italért. Majd meg is mutatja a srácot, én meg figyelmesen tanulmányozom minden vonását. A boci szemek nem hatnak meg, annál jóval több kell. Sajnos, belém nevelték.
- Kicsit, hogy is mondjam, fura alkat, de nem reménytelen. Szabad tudni, nők próbálkoztak már vele?
Mert ugye, lehet akármilyen szent lélek is, mégiscsak pasiból van. Így talán némi előnnyel indulok.
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Bálterem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 4 EmptyHétf. Dec. 26, 2011 10:10 am

Elmosolyodik, ez az álca eddig teljesen jó, bezzeg ha nem itt lennének, sosem venne fel öltönyt.
- Helyes. Mármint azt hiszem kedvelném a családod, de ennek ellenére nem foglak meglátoatni otthon, de ne szívd mellre - vigyorog, mert azért azt látjahogy a lánnyal lehet humorkodni, kissé gúnyaosabb hangnemben is nem sértődik azonnal vérig. Ezt szereti igazán az arisztokrata halálfalókban, a mordbidságukat. Többek között persze.
- Remélem Neked sikerülni fog a feladat - jegyzi meg, és figyeli hogy csinos partnere az emlékezetébe vési a fiú vonásait. Nem nehéz felismerni ami azt illeti.
- Nem, eddig még nem, tudod nem sok lány akar halálfaló lenni, aki meg halálfaló most, nos az épp házasodni készül, szóval nem fiatal már, nem Kim korosztálya - feleli, és eszébe jut Cassy milyen boldogsággal újságotla el hogy végre hozzámegy Roberthez, de ha kell, akkor természetesen azonnal visszaáll és az eddig dolgokról egy szót sem szól, erre megszeghetetlen esküt tett a Leader előtt.
- Nos, lehet hogy ez előny lesz. Csavard az ujjaid köré, és ne hagyd hogy ő tegye meg ugyanazt - mosolyog.
- Tudod nekem nem épp az "esetem" de vannak sokan, akik szívesen lecsapnának rá ha nem lenne ennyire, suta.
Vissza az elejére Go down
Roxanne Frida Allucard
Diák- Famine
Diák- Famine
Roxanne Frida Allucard


nő Kor : 28
Lakhely : Velence--> Wilian--> Famine
Hozzászólások száma : 38
Tallérok : 0
Pontok : 0

Bálterem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 4 EmptyHétf. Dec. 26, 2011 10:20 am

Aki ki tudja szűrni, hogy mi itt épp miről beszélünk, nos annak megcsókolom a lába nyomát. Tetszik ez is. Nem tudom, ezt sokkal jobban élvezem, minthogy egy üres teremben, vagy mi tudom én dumáljunk. Abban nincs semmi izgalmas, itt meg fenn áll az esélye annak, hogy egy illetéktelen meghallhatja.
- Ó, pedig ez most nagyon szíven ütött. Pedig még Whiskeyvel is megkínáltalak volna.
Imádok poénkodni, és láthatólag Ted is, ami megint csak jó. Nem bántam meg, hogy írtam neki, azt meg főleg, hogy találkoztam is vele.
- Én is. Minden tőlem telhetőt megteszek.
Biztosítom arról, hogy igyekszem nem kudarcot vallani. Az óriási égés lenne tekintve hogy eddig mindig tökéletesen oldottam meg mindent.
- Tökéletes.
Húzódik gúnyos mosolyra az ajkam, miközben kortyolok az italból. Közben már valami tervféle is megfogalmazódik a fejemben, de azon még finomítani kell.
- Nem tűnik az esetemnek.
Húzom el a szám, mert én bizony nem szeretem a boci szemeket, sem a bájolgást.
- És ezt nem használja ki? Vagy pont úgy játszik, hogy sutának tűnjön?
Nem mindegy. Lehet ő is csupán álarcot visel, mint sokan. Na de ezt majd kiderítem.
- Hol lehet a legtöbbször látni?

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bálterem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Bálterem
Vissza az elejére 
4 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Bálterem
» Bálterem

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Báli részleg :: Karácsonyi bál-
Ugrás: