Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapErizawa liget EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Erizawa liget Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Erizawa liget EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Erizawa liget EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Erizawa liget EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Erizawa liget EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Erizawa liget EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Erizawa liget EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Erizawa liget EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Erizawa liget EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Erizawa liget EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Erizawa liget Vote_lcapErizawa liget Voting_barErizawa liget Vote_rcap 
Kim Kaguya
Erizawa liget Vote_lcapErizawa liget Voting_barErizawa liget Vote_rcap 
Ted Forrester
Erizawa liget Vote_lcapErizawa liget Voting_barErizawa liget Vote_rcap 
James Miller
Erizawa liget Vote_lcapErizawa liget Voting_barErizawa liget Vote_rcap 
William Quentin Watson
Erizawa liget Vote_lcapErizawa liget Voting_barErizawa liget Vote_rcap 
Sindy Logan
Erizawa liget Vote_lcapErizawa liget Voting_barErizawa liget Vote_rcap 
Hannah McDowal
Erizawa liget Vote_lcapErizawa liget Voting_barErizawa liget Vote_rcap 
Chris Martines
Erizawa liget Vote_lcapErizawa liget Voting_barErizawa liget Vote_rcap 
Solaria Luthia
Erizawa liget Vote_lcapErizawa liget Voting_barErizawa liget Vote_rcap 
Daniel Reed
Erizawa liget Vote_lcapErizawa liget Voting_barErizawa liget Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Erizawa liget

Go down 
+11
Kim Kaguya
Latisha D. Leggat
Chezz Princeton
Solaria Luthia
Hannah McDowal
Yasmine S. Moore
Ophelia McCord
Allison Diamond
Lana Rosemary Lent
Miranda Goldensun
Főmesélő
15 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Főmesélő
Admin
Főmesélő


Hozzászólások száma : 296
Pontok : 0

Erizawa liget Empty
TémanyitásTárgy: Erizawa liget   Erizawa liget EmptyVas. Dec. 20, 2009 3:43 am

Zöld táj tárul az ember szeme elé, egy kis rét, fákkal padokkal, szemetesekkel ellátva. Legfőbb pihenőhelye azoknak akik csendes szemlélődésre adják fejüket, vagy esetleg a párjukkal jönnek ki ide. Néhány vastagabb fa ágairól felakasztható hinták lógnak le, még kellemesebbé téve az itt tartózkodást. A liget közepén egy szökőkút van, kristálytiszta vízzel, mely a nyári forróságban kellemesen permetezi be azokat akik közel lépnek hozzá.
Vissza az elejére Go down
https://wilian.hungarianforum.com
Miranda Goldensun
Diák-Amira
Diák-Amira
Miranda Goldensun


Hozzászólások száma : 7
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erizawa liget Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget EmptyVas. Május 02, 2010 6:39 am

*Miranda mosolyogva ugrál be a Japán negyedbe.* -Jé a sárga tér! *Mondja nevetve, majd leült egy padra.* -Ó, eléggé fúj a szél! Azt nem szeretem! * Mirandán egy nagy vastag kasmir pulcsi van, és egy pink esőkabát, ami alatt egy szél dzseki.* -Japánok, japánok! Sokan szeretnek benneteket! Meg koreát, meg kínát, meg...! *Hagyta abba a mondatot és elkezdte nézegetni az utcát.* -Hamarossan sötét lesz, ha csak nem jön erre valaki akkor elmegyek! *Mondja duzzogva, majd elkezdett gondolkodni ,hogy milyen pedikűre legyen.*
Vissza az elejére Go down
Lana Rosemary Lent
Diák- Famine
Diák- Famine
Lana Rosemary Lent


Kor : 30
Lakhely : Anglia
Hozzászólások száma : 63
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erizawa liget Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget EmptyVas. Május 02, 2010 6:52 am

Szél
Vásárlás

*Kopp...kopp. Tökéletesen kecses járással lp be a Japán negyedbe, csak úgy sétálni. Fekete kabátját kicsit összehúzza magán a hideg miatt, majd egy padhoz sétál, amin sajnos már ül valaki. Megvonja a vállát és megszólal.*
-Ne haragudj, leülhetek?
*Ha megengedik, ha nem, ő igenis leül, mivel tűsarkúban nem egyszerű ide lesétálni.*
-Lana Rosemary Lent, örvendek.
*Még el is mosolyodik, lássák milyen jófej, pedig egyébként a pokolba kívánná az egészet, de sajnos neveltetése nem engedi hogy letudja.*
Programváltozás
Szél
Vissza az elejére Go down
http://azeletnemegyszeru.blogspot.com/
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Erizawa liget Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget EmptyKedd Május 25, 2010 4:50 am

*A kastélyon kívül kóbászolt egy kicsit,és épp a liget felé sétálgatott.Már messziröl szép helynek látszott,így hát gondolta legalább átsétál rajta.Körülnézett,és meglátta a fák ágaira felakasztott hintákat.Rögtön arra vette az irányt.Mikor odaért óvatosan leült az eggyikre,és lassan elkezdte magát lökdösni.Ma kék felső,fekete boleróval,egy háromnegyedes farmer,és persze egy fekete topánka van rajta.*
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erizawa liget Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget EmptyKedd Május 25, 2010 5:07 am

*Túl meleg van ahhoz, hogy ő benn legyen. Gondolt egyet, kilépett az udvarra. Farmer térdnadrágban, fekete tornacipőben és egy egyszerű is vállas zöld pólóban van. Napszemüveg is van rajta, kivételesen, hogy ne ismerjék fel olyan sokan. Persze aki mellett elment az udvaron és lány volt, az mind megnézte... kicsit... népszerű. Annyira azért nem, mint a rengeteg pletyka tulajdonosa: James Miller.
Az udvaron és a tóparton egyetlen egy ismerős embert sem talált, szóval gondolta elnéz Wilardba. Zsebbe dugott kézzel haladt át egészen a Japán negyedig, ahol a ligetbe ért. Itt még úgy sem járt, maximum egyszer, vagy kétszer... Sétálgatás közben, észrevette, hogy nincs egyedül. Igaz, hogy sok látogató van itt, de mégis... valaki aki sokkal ismerősebb és sokkal közelebb áll hozzá. Liza. A lány mellé lép, kicsit meglökdösi a hintát.*
-Szia Liza! *Köszön neki, egy kicsit vidámabb hangon, majd ha a hinta megáll, egy apró csókot nyom a lány ajkaira. Halványan elmosolyodik.* Te mit keresel itt egyedül?
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Erizawa liget Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget EmptyKedd Május 25, 2010 5:16 am

*Elvan magával,gondolkodik.Felnéz az égre és egy pillnagót vett észre pont felette repkedni,és azt kezde el figyelni.Ekkor valaki meglökte a hintát.Az illetöre nézett,és egy hatalmas mosoly.*
-Szija édesh!*Megállt és egy csókot kapott,amit viszonozott is,és utánna felugrott a hintáról,és Scott karjaiba ugrott.Egy kis kacaj,majd válasz.*
-Volt kedvem sétálni,és a birtokon szétnézve nem találtam ismerős arcot,így hát eljöttem egyedül.*Még mindig nem engedte el a fiút,hiányzott neki,nagyon.*De mostmár itt vagy nekem te.*Ezt a mondatot egy csók kisérte.*
-És te?*Kérdez vissza huncut mosollyal.*
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erizawa liget Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget EmptyKedd Május 25, 2010 5:29 am

*Elmosolyodik, majd kezét a lány combjára helyezi de csak egy pillanatra hiszen az felugrik és átöleli Scottot. Megszorongatja Lizát, majd felkapja és megpörgeti. Jó a kedve, ez nem is csoda.*
-Ahha, értem. *Leteszi a lányt, megfogja a kezét és egy padhoz vezeti. Leülnek, ő úgy hogy az egyik lábát átteszi a padon és Lizával most így szembe ül. A csókot viszonozza.*
-Velem is ez volt... untam magam, gondoltam szétnézek. Itt kötöttem ki. *Vállat von, elgondolkodik és megfogja ismét a puha kezeket. Most nem fogja elengedni. Közben majd elveszik a kék szemekben.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Erizawa liget Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget EmptyKedd Május 25, 2010 5:41 am

*Csak sikitozott a pörgetés közben,de nem azért mert félt,csak hát kissé hirtelen jött.Majd,amikor földetért máris mentek a padhoz.Scott szembe ült vele,és mélyen a szemébe nézett.Eggyik kezével elengedte,majd lassan és finoman végigsimitott a fiú arcán.Gondolatai össze-vissza keveredtek.Nem tudott mit mondani,de csillogó szemeiböl ki lehetett olvasni mindent.Ebben a pillanatban a csend többet ért,mint pár üres szó.Visszagondolt arra,amikor majdnem elvesztette szerelmét,de most ebben a percben tudja,hogy még sokáig az övé lesz.*
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erizawa liget Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget EmptyKedd Május 25, 2010 5:50 am

*Nem bírja túl sokáig, kicsit közelebb ül és már mohón csókolja is tovább a lányt. Közben kezeit Liza derekára csúsztatja, majd egy váratlan mozdulat és kicsit megcsiklandozza a lányt. Tudja, hogy csiklandós így ezt most muszáj volt neki. Elvigyorodik.*
-Bocsi... tudod hogy szeretlek! *Kiszed egy láthatatlan szöszt a lány hajából, majd végigsimít az arcán és újra megragadja a kezét. Nem tudja, mit kéne mondania... Várja, hogy talán Lizának eszébe jut valami. De ha igen, ha nem akkor is még egy csókot ad a lánynak, majd az arcára és végül a nyakára.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Erizawa liget Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget EmptyKedd Május 25, 2010 6:01 am

*A csók kicsit hosszasra sikeredik,...A csikladozásra kicsit felpattant,hisz ahogy Scott mondta nagyon csiklandós.*
-Te,...*szól rá kedvesére.*Tudom,...és én is téged.*És a pusziknak nagyon örült,de még attól is elkezdett nevetni.Majd visszacsókolt.Ekkor egy hirtelen mozdulattal hátralökte Scottot,de semmi baja nem lett,hisz pont addig ért a pad,hogy el birjon terülni rajta.Majd Liza is elterült de pont a fiúra,és ismét egy csók.*
-Látod,...kellett neked megkucizni.*mosolyodik el,és még mindig nem kellt fel.Nem is áll szándékába,kiváncsi Scott reakciójára.*
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erizawa liget Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget EmptyKedd Május 25, 2010 6:15 am

*Elmosolyodik, majd hátralökik. Megállítja magát, de hagyja is hiszen enged Lizának. A lány pont rajta landol, de nem zavarja. Nem nehéz, persze megtartja. Átkarolja Lizát, majd viszonozza a csókot. Elvigyorodik.*
-Nem baj, de én ezt élvezem. *Nevet fel halkan, aztán kicsit magához szorítja a lányt. Nem.. esze ágában sincs elengedni. Bár jobban szeretne felül lenni, mint alul. XD*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Erizawa liget Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget EmptyKedd Május 25, 2010 6:26 am

*Szóval élvezi,akkor ideje lesz elengedni.Épp le akar róla szállni,amikor elragadja és magához szoritja.*
-Éj,...te.*Hallkabb felkiálltás,és az a hucut mosoly.*szóval te igy szereted.*neveti el magát,...*
-De nekem igy nem annyira kényelmes.*Kis durcis fintor,majd felkellt,és Scottot is felsegitette.*Nem megyünk el sétálni valamerre?*Jobban szeretne szétnézni egy kicsit,itt már ugyse sok mindent tudnának csinálni.A kezét a fiú felé nyújtja,és vár.*
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erizawa liget Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget EmptyKedd Május 25, 2010 7:01 am

*Elvigyorodik.*
-Ejj, te hülye vagy! *Oldalba böki a lányt, majd elengedi és ha leszállt róla ő is felkel. Egy csókot nyom még a lány ajkaira, aztán kézen fogva elindulnak sétálni. Beszélgetnek, elvannak még egy jó ideig majd mindenki megy a dolgára. Vagyis... együtt elmennek az iskolába és onnan fel a tornyokba.*
Vissza az elejére Go down
Yasmine S. Moore
Diák- Famine
Diák- Famine
Yasmine S. Moore


nő Kor : 29
Lakhely : fogtündér erdei kunyhója
Hozzászólások száma : 56
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erizawa liget Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget EmptyPént. Május 28, 2010 10:53 am

*Ismét óriásfarkasként flangáltam itt-ott. Tök jó kutyaként élni, aki nem próbálta még nem élt. Úgy döntöttem, kisétálok a suliból. Már ideje volt, rég jártam a falain kívül. Annyira el tudja kapni az embert a paranoia egy sötééét kastélyban... Legalábbis engem tuti. Az utóbbi egy hónapban üldözési mániám van.
Úgy döntöttem, az Erizawa ligetben eresztek le egy fa alatt. Így hát elindultam a japcsi negyedbe, lévén az Erizawa bizonyára ott van. Nem tudom, nem voltam még ott, de olyan japcsis neve van. Bazi arany betűkkel ki volt írva egy kerítéses liget kapujának tetejére a neve, szóval elértem a célom. Besétáltam, kerestem egy fát és ledobtam magam alá. Senki nem bámult meg, nyílt-titok, hogy animágus vagyok.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Erizawa liget Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget EmptyPént. Május 28, 2010 11:03 am

* Az ifjú halálfaló csak úgy bolyongott itt-ott a Japán negyedben. Mert nem volt jobb dolga és most semmit és senkit nem sóztak a nyakába. Szép nyugodtan lassú léptekkel lép be egy ligetbe. Szemeit nagyra nyissa és alaposan körülnéz. Majd megfordul és és hátra néz, hát ha követte valaki. De eddig semmi érdekeset nem észlelt. A szokásos fekete hosszú kabát volt rajta. Farmer nadrág és sötét kék felső. Zsebében ismét ott feszelgett a cigarettás doboz és a pálcája. Arra lett figyelmes amit még eddig nem is vett észre. Egy lány ül a fa alatt. ~vajon mit keres itt?~. Lassú léptekkel oda sétál hozzá. Bal kezével megtámaszkodik a fába és leszólítja az eddig még ismeretlen hölgyet.*
-Jó napot. *Udvariasan köszön a fa alatt ülő lánynak. *
-Sebastiano Contreras vagyok. *Mutatkozik be.*
-És a maga becses neve? *Rákérdezett azzal a céllal, hogy hátha megtudja a szépséges hölgy nevét.*
Vissza az elejére Go down
Yasmine S. Moore
Diák- Famine
Diák- Famine
Yasmine S. Moore


nő Kor : 29
Lakhely : fogtündér erdei kunyhója
Hozzászólások száma : 56
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erizawa liget Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget EmptyPént. Május 28, 2010 11:11 am

*Már emberként ücsörögtem a fa alatt, épp meditáltam, hogy lenyugodhassak.* ~Ha gondolataid támadnak, üdvözöld őket!~ *gondoltam magamban. Nem kellett volna, mert elkezdtem röhögni tőle. A röhögőgörcs most nem tartott annyira sokáig, mint általában szokott.
Arra lettem figyelmes, hogy egy fiatal, de nálam idősebb srác nekitámaszkodott a fámnak. Igen, a fáMnak! Ezt a fát kineveztem a sajátomnak. A magázásra meglepődtem, de gondolatban vállat vontam.*
-Jó estét *mondtam vigyorogva, mivel már nem napközben van, leginkább este. Mivel nem vagyok mindig tuskó...*
-Madeline Olivier. *válaszoltam a furi kérdésre. Az hogy lehet, hogy csak így lemagáz, miközben nyilvánvaló, hogy fiatalabb vagyok?*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Erizawa liget Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget EmptyPént. Május 28, 2010 11:23 am

*Csak figyeli a lányt. Szemei csak úgy pásztázták Madelinet. Közben azon gondolkozik, hogy hogy ők még nem találkoztak? De mind egy, mert most itt az idő. Mikor meghallotta a lány nevét, valahonnan nagyon ismerős volt, de hirtelen nem tudott rájönni, hogy ő ezt a nevet hol is halhatta. Aztán elterelte erről a gondolatait és továbbra is árgus szemekkel figyelte a fa alatt ülő lányt. Mikor meghallotta, hogy a lány a jó napotra, estét felelt körbe nézett és ő is rájött hogy kezd sötétedni. De neki olyan mint ha most is nap közben lenne. Ez a későn kelés hatul ütője.*
-Vagyis estét. *Javítsa ki saját magát. És hogy már ezt tisztázta elő is vette azt a bizonyos huncut mosolyát.*
-Tegezzem vagy magázzam? *Érdeklődően kérdezi meg a tőle nem sokkal fiatalabb lányt.*
-De szép neved van. *Próbál bókolni Madelinnek.*
Vissza az elejére Go down
Yasmine S. Moore
Diák- Famine
Diák- Famine
Yasmine S. Moore


nő Kor : 29
Lakhely : fogtündér erdei kunyhója
Hozzászólások száma : 56
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erizawa liget Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget EmptyPént. Május 28, 2010 11:34 am

*Jóóól szemügyre vettem Szebit, alig észrevehetően. Ebben marha jó vagyok, kifejlesztettem az évek során, hogy más ne láthassa, ha megbámulom. Régen ezért hordtam napszemüveget, de ma már fölösleges. A nap sugarai úgy sem idegesítik a szemem, akkor meg minek? És..Jól hallottam, megkérdezte, hogy tegezhet-e? Eszem a pofikáját.. Nehogy má' még ő kérdezze meg. Én nem tenném, de ő meg főleg ne. Elég hülyén hangzik a szájából.*
-Nehogy magázni merj, mert sikítva rád támadok! *figyelmeztettem letörölhetetlen vigyorral az arcomon. A bókra nem pirultam el, én nem olyan vagyok. Csodálom az olyan lányokat, akik egy apró bóktól beleolvadnak a zoknijukba. Na, hát én nem ide tartozom.*
-Köszönöm. *mondtam illedelmesen, mert ugyebár tuskó tényleg nem vagyok.Legalábbis nem mindig. Most épp nincs olyan kedvem, meg ő nem szolgált rá.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Erizawa liget Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget EmptyPént. Május 28, 2010 11:47 am

* Mikor meghallotta, hogy a lány mit mond elmotyogta magát. Majd azon törte a fejét, hogy mit is válaszoljon rá. Majd végül kiötlött valamit. *
-Azt szívesen megnézném, hogy támadsz rám. * Szája szélén ismét az a bizonyos huncut mosoly jelenik meg. *
-Nincs mit. * Közben azon gondolkozik, hogy mivel is tölthetné el a napból a hátra lévő időt.*
-És te mit csinálsz itt? *Érdeklődően kérdezi a lánytól.*
Vissza az elejére Go down
Yasmine S. Moore
Diák- Famine
Diák- Famine
Yasmine S. Moore


nő Kor : 29
Lakhely : fogtündér erdei kunyhója
Hozzászólások száma : 56
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erizawa liget Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget EmptyPént. Május 28, 2010 11:54 am

*Féloldalasan visszavigyorogtam, mert miért ne?Mivel gondolataim támadtak, üdvözöltem és kimondtam őket.*
-Szerintem ne akarj támadás közben látni. Főleg azt ne akard, hogy te legyél a célszemély! *mondtam, afféle figyelmeztetés gyanánt. Az ember nem mindig számít egy kétméteres, fehér farkasra,és akkor lecsapok. Vagy ha nem lepődnek meg, akkor is lecsapok. A kérdésen elgondolkodtam. Megmondjam, hogy mit csinálok, vagy inkább találjak ki valami hülyeséget és fogjam a kislányos zavaromra? Végül az igaz mellett döntöttem*
-Üldözési mániám van a kastély miatt és kijöttem meditálni. *közöltem halál komolyan, bár az utolsó szót megmosolyogtam.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Erizawa liget Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget EmptyPént. Május 28, 2010 12:03 pm

* Csak úgy pislog mikor meghallja a lány szavait. Nem is tudja eldönteni, hogy ezt most komolyan vegye mert Madeline komolyan mondja-e. Vagy csak nagyzási mániából mondta-e. De nem lényeg végén úgy is kiderül. *
-Engem képes lennél bántani? Nem lenne kár értem? *Szép szemekkel néz rá a lányra egy kis mosollyal megfűszerezve mindezt. *
-Üldözési mániád van? Elég érdekes. *Ezen is elmosolyodik majd rápillant a lányra, első benyomásra, nem úgy néz ki mint ha zakkant lenne, de ki tudja. Még jó hogy nem ítélek el senkit sem elsőre.*
Vissza az elejére Go down
Yasmine S. Moore
Diák- Famine
Diák- Famine
Yasmine S. Moore


nő Kor : 29
Lakhely : fogtündér erdei kunyhója
Hozzászólások száma : 56
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erizawa liget Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget EmptyPént. Május 28, 2010 12:13 pm

*Alig bírtam ki nevetés nélkül, de sikerült. Helyette inkább csak mosolyogtam. Ezt a gyereket honnan szalajtották? Az a nagy egója.. Ami nekem is van bőven, de ez kicsit túlzás. Mindegy, szerintem vicces.*
-A tulajdon anyámat is bántanám, ha nagyon felhúzna. *válaszoltam az első kérdésre miközben vállat vontam, és a következőre szonszentráltam.*
-De, kár lenne. Nagyon is. *feleltem.Hiába, a mosolyom most levakarhatatlan. Pedig eleve úgy jöttem ki, hogy "húú de utálok mindenkit", most meg már "imádok minden embert és a szivárvány összes színét" sztájl.
Kicsit meglepődtem, hogy ő még azon is mosolyog, ha valamin elgondolkodik. Milyen furi.*
-Szeretném azt hinni, hogy nem, de tuti, hogy az van. Ezt hozza ki belőlem, ha sokat vagyok 4 fal között. Előbb is, amikor jöttem azt hittem, követ valaki. Hacsak nem te voltál. De emlékeztem volna az arcodra. *mondtam, miközben a lemenő napot bámultam.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Erizawa liget Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget EmptyPént. Május 28, 2010 12:22 pm

* Ismét csak figyeli az eseményeket. Nagyokat pislog. Nem tudja, hogy hirtelen hol is van és köpni nyelni nem tud. Ahogy észre veszi Madeline ott lakozik az az agresszív állat is. Majd csak nézi a lányt és nagyokat mosolyog. *
-Jaj te kis veszélyes. * Jelenti ki a lánynak.*
-Köszi. Tudtam hogy ez lesz a válaszold. * Ezzel ismét növekszik az eddig is nagy egója. *
-Értem. Nyugi nekem nem szokásom másokat csak úgy ok nélkül követni. * Nyugtassa meg a lányt.*
Vissza az elejére Go down
Yasmine S. Moore
Diák- Famine
Diák- Famine
Yasmine S. Moore


nő Kor : 29
Lakhely : fogtündér erdei kunyhója
Hozzászólások száma : 56
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erizawa liget Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget EmptyPént. Május 28, 2010 12:36 pm

*Az ijedt pislogásokra elnevettem magam.Nem megijeszteni akartam, csak az igazat mondtam.*
-De még milyen veszélyes! *jelentettem ki csábító, cicás tekintettel, de aztán elvigyorodtam. Nekem ez nem megy. A kinézetemhez nagyon is illik, de a jellemem már más tészta.*
-Amúgy sem félek tőled. *mondtam féloldalas mosollyal. Valami kihívás-szerűségnek szántam eredetileg, de felhagytam vele. Feltornáztam magam ülő helyzetbe, mivel eddig csak feküdtem a fűben. Hátrább csúsztam és nekidőltem a fának. Nehogy má' megerőltessem magam!*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Erizawa liget Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget EmptyPént. Május 28, 2010 12:42 pm

*A nevetésre Sebastiano majdnem besértődött. De vissza fogta magát. Elvégre egy igen csinos hölgy társaságában van.
-Mennyire veszélyes? *Figyelt fel a lányra, és hirtelen rátörte az enyhén perverz gondolatok. ~vajon hol is lehet veszélyes, úgymond inkább miben veszélyes, mert hogy az ágyban az biztos nem, ő még túl fiatal ahhoz...~*
-Hogy hogy nem félsz? *Madeline kijelentése igen felkeltette a fiú figyelmét.*
-Nyugi ha még ma nem de holnap biztos, hogy fogsz. *Elővette ismét azt a sármos huncut sokat mondó mosolyát.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Erizawa liget Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget Empty

Vissza az elejére Go down
 
Erizawa liget
Vissza az elejére 
1 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Wilard :: Japán negyed-
Ugrás: