Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapErizawa liget - Page 5 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Erizawa liget - Page 5 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Erizawa liget - Page 5 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Erizawa liget - Page 5 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Erizawa liget - Page 5 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Erizawa liget - Page 5 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Erizawa liget - Page 5 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Erizawa liget - Page 5 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Erizawa liget - Page 5 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Erizawa liget - Page 5 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Erizawa liget - Page 5 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Erizawa liget - Page 5 Vote_lcapErizawa liget - Page 5 Voting_barErizawa liget - Page 5 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Erizawa liget - Page 5 Vote_lcapErizawa liget - Page 5 Voting_barErizawa liget - Page 5 Vote_rcap 
Ted Forrester
Erizawa liget - Page 5 Vote_lcapErizawa liget - Page 5 Voting_barErizawa liget - Page 5 Vote_rcap 
James Miller
Erizawa liget - Page 5 Vote_lcapErizawa liget - Page 5 Voting_barErizawa liget - Page 5 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Erizawa liget - Page 5 Vote_lcapErizawa liget - Page 5 Voting_barErizawa liget - Page 5 Vote_rcap 
Sindy Logan
Erizawa liget - Page 5 Vote_lcapErizawa liget - Page 5 Voting_barErizawa liget - Page 5 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Erizawa liget - Page 5 Vote_lcapErizawa liget - Page 5 Voting_barErizawa liget - Page 5 Vote_rcap 
Chris Martines
Erizawa liget - Page 5 Vote_lcapErizawa liget - Page 5 Voting_barErizawa liget - Page 5 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Erizawa liget - Page 5 Vote_lcapErizawa liget - Page 5 Voting_barErizawa liget - Page 5 Vote_rcap 
Daniel Reed
Erizawa liget - Page 5 Vote_lcapErizawa liget - Page 5 Voting_barErizawa liget - Page 5 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Erizawa liget

Go down 
+11
Kim Kaguya
Latisha D. Leggat
Chezz Princeton
Solaria Luthia
Hannah McDowal
Yasmine S. Moore
Ophelia McCord
Allison Diamond
Lana Rosemary Lent
Miranda Goldensun
Főmesélő
15 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Erizawa liget - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 5 EmptySzomb. Feb. 26, 2011 9:50 am

-Ez igaz, de ennek az a hátránya, hogy egy rövid idő után ismételten csak fájni fog. Ráadásul utána mindkét hely fáj. *Osztja meg a véleményét*
-Hol szeretnél megütni?? *Értékeli a humorát, ezért is pimaszkodik egy kicsit, miközben elneveti magát. Örül neki, hogy Larina is szeret a társaságában lenni. Mikor átöleli, a lány ki is használja a helyzetet. Max élvezi a helyzetet, de most elutasító lesz és eltolja magától Larina-t.*
-Sajnálom, de ezt most ne. *Magyarázza meg a helyzetet.*
-Chris eltűnt lassan két hete. Senki nem hallott róla semmit sem. A gyengélkedőn sincs, az újságokban sem írnak arról, hogy meghalt volna. *Szomorkodik el. Igaz utálja, meg állandóan rivalizálnak, de a lelke mélyén szereti őt, hisz mégis csak a testvére. Szemeiből egy könnycsepp is lesiklik, de gyorsan letörli, hogy Larina ne vegye észre. Nem szeretné az érzékeny oldalát megmutatni neki egyenlőre.*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erizawa liget - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 5 EmptySzomb. Feb. 26, 2011 9:58 am

- Az nem biztos, de most nem fogok veled veszekedni. * Mert tudom, hogy eltudnám terelni a figyelmét, és akkor már másra gondolna, de most nem vagyunk abban a helyzetben. *
- Hol szabad? * Persze nem ütném meg, vagy ha mégis, akkor nem erősen. Mert akit szeretek, azt sosem tudnám bántani.*
- Semmi baj. * Végül is gondolhattam volna, hogy így fog reagálni, de úgy voltam vele, hogy próbálkozni mindig szabad. De egy ideig kerülni fogom, az ilyen helyzeteket, addig, ameddig Ő nem kezdeményez. *
- Nem kell mindig rögtön a legrosszabbra gondolni. Lehet, hogy csak egy kicsit elakart tűnni a kíváncsi szemek elől. Végül is vágyhat Ő is néha magányra. Vagy éppen téged akar ezzel bosszantani. * Próbálom kicsit nyugtatni, de nem hiszem, hogy nekem ez túlságosan mennye. *
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Erizawa liget - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 5 EmptySzomb. Feb. 26, 2011 10:10 am

-Hát végül is neked van igazad. Nekem sincs kedvem vitatkozni. *Vonja meg a vállát.*
-Neked bárhol. *Vigyorodik el pimaszul. Larina-nak nincs tabu testrész, ahova nyúlhatna. Mikor megszakítja a kényeztetést nagyon csalódott, de tényleg nem tud erre gondolni.*
-Ezt nem hiszem. A kereső varázslat, amit tanított nekünk apánk sem tudja megtalálni. Biztos, hogy valami történt vele. A pálcája mindig ott van nála és a Lucrum azt keresi meg, ha megtudja találni, de semmi. *Még mindig alig hallhatóan beszél. Látszik rajta, hogy bántja a dolog, de próbál csak Larina-ra koncentrálni.*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erizawa liget - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 5 EmptySzomb. Feb. 26, 2011 10:20 am

- Nem. Legyen neked igazad. * Nem akarom vitatkozni, de legyen neki igaza, végül is Ő a férfi. És elvárom tőle, hogy neki legyen igaza. Bár olykor lehet nekem is. *
- Tudod, hogy sosem bántanálak. * Majd felhúzom magamhoz a lábaimat és kezemmel átölelem. Már nem tudok mit csinálni. Se Maxal, sem ezzel a helyzettel. *
- Ne idegeskedj. Csak ráncosodsz tőle. * Igazából már nem tudok mit mondani. Csak ülök halkan és hallgatom a körülöttünk lévő csendet. Várom, hogy Max megszólaljon. Akármeddig tudok rá várni, végül is van időm. Közben azon töprengek, hogy hogyan tudnék rajta segíteni, de most valahogy semmi sem jut az eszembe.*
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Erizawa liget - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 5 EmptyVas. Feb. 27, 2011 8:48 am

-Ahogy akarod. *Vonja meg a vállát. Szeretne azért Larina-nak is igazat adni olykor, mint most is, de hát a lány nem akarja, így megtartja magának az igazat.*
-Mint ahogy én sem bántanálak soha sem. *Mondja határozottan az igazságot. Ő egy lányt soha nem lenne képes bántani, még, ha kényszerítik, akkor sem.*
-Próbálkozok. Ez kedves. Én itt halálra aggódom magam, te pedig csak a szépségre tudsz gondolni, na szép. *Akad ki egy kicsit a helyzeten. Ezt pont nem tudta elképzelni, hogy ilyet mondanak neki, főleg ilyen állapotában. A szél elkezd lágyan fújni, ennek következtében Max haja összekócolódik még jobban, de ez cseppet sem zavarja.*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erizawa liget - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 5 EmptyHétf. Feb. 28, 2011 12:55 am

* A padon össze kuporodva hallgatom Maxot. Kicsit eltávolodtam tőle, mert az iménti érintésemre nem jól reagált, és értek én a szóból. *
- Tudom. * Csak ennyit mondok halkan, nincs túl sok hozzá főzni valóm. *
- Sajnálom, csak megpróbáltalak valahogy felvidítani. De láttam rosszul sült el. * Szomorú képet vágok, kicsit sértő volt az, ahogy mondta. *
- Nem akarlak itt hagyni, de lehet, hogy jobb ha most elmegyek. Igazán nem akarok veled össze veszni. * Felkelek a padról, még egy ideig állok előtte, még válaszol. Ha elenged, akkor elmegyek. Mindig is a könnyebbik utat választottam, most is próbálok megszökni a gondok elől.*
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Erizawa liget - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 5 EmptyHétf. Feb. 28, 2011 6:29 am

*Valahogy most teljesen eltávolodtak egymástól. Max-nek nem állt szándékában megbántani Larina-t, de sajnos ez így jött le.*
-Tudom és sajnálom is, hogy ezt mondtam neked. *Fűzi hozzá a dologhoz, majd arra lesz figyelmes, hogy a lány menni készül. Max felkapja a fejét a kijelentésre.*
-Én sem akarok összeveszni veled. Ha szeretnél akkor nyugodtan elmehetsz, de tudd, hogy én akkor is szeretni foglak, ha itt hagysz. *Jelenti ki, majd kíváncsian vár, hogy Larina megy vagy marad.*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erizawa liget - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 5 EmptyHétf. Feb. 28, 2011 7:32 am

* Csak állok és állok, közben a fejemben sok dolog lepereg. A józan eszem azt mondja, hogy menekülni kéne, de a szívem még is vissza tart. *
- Semmi baj. * Végül is nem tetszhet nekem minden amit Max kiejt a száján, hozzá kell szoknom, ahhoz is, hogy néha megbánt, még ha nincs is szándékában. *
- Édes, mi ketten mindent megoldunk. * Majd vissza ülök a padra és megfogom a kezét, remélem ezt már nem utasítja vissza. *
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Erizawa liget - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 5 EmptyHétf. Feb. 28, 2011 7:41 am

*Kíváncsian várja, hogy most Larina elmegy vagy sem, de ha itt hagyja, azt is megérti, mivel eléggé bunkó volt vele az előbb. Mikor a lány azt mondja, hogy nem történt semmi, egy erőltetett mosolyt csal az arcára.*
-Ezt jó hallani, de félek, hogy mindent tönkreteszek. *Mondja a véleményét, majd mikor Larina visszaül mellé, nagyon megörül. Persze nem ellenzi, hogy megfogják a kezét. Inkább boldog, mert van, aki ilyen állapotban is mellette van.*
-Köszönöm, hogy vagy nekem és nem hagytál magamra. *Suttogja a lány fülébe, mert eközben közelebb hajolt hozzá, hogy ismét átölelje.*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erizawa liget - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 5 EmptyHétf. Feb. 28, 2011 7:48 am

* A dolgok nem mindig alakulhatnak úgy, ahogy szeretném, ezzel együtt kell élnem. De az sem megoldás, ha elfutok, ezért maradok. *
- Nem kell félned. Mert mindig én szoktam mindent tönkre tenni. Ne vedd át a szerepemet. *Próbálom ezzel is vigasztalni, remélem nagyobb sikerem lesz, mint az előtt. *
- Én köszönöm. Sosem hagynálak el. * Hagyom, hogy átöleljen, de nem merek semmit sem csinálni ezzel a helyzettel, mert most már végképp nem tudom, hogy hogyan reagálna rá. Ezért csak szorosan magamhoz húzom és próbálom élvezni a közelségét. *
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Erizawa liget - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 5 EmptyHétf. Feb. 28, 2011 8:11 am

-Rendben van, akkor tartsd meg a szerepedet. De ez nem azt jelenti, hogy tönkre is kell tenned valamit. *Pimaszkodik egy kicsit. Próbálja feledni az előbb történteket és most csak Larina-ra összpontosítani a figyelmét.*
-Ez kölcsönös. Nincs az a pénz, amiért elhagynálak téged. *Jelenti ki. Mikor a lány közelebb húzza, nem tud mit kezdeni. Sejti, hogy Larina nem fog kezdeményezni megint, mert fél, hogy eltolja magától Max, mint az előbb. Így kénytelen lesz ő lépni valamit. Megcsókolja, majd a nyakát kezdi el csókolgatni, persze csak, ha hagyják neki.*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erizawa liget - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 5 EmptyHétf. Feb. 28, 2011 8:30 am

- Semmit sem akarok tönkre tenni. * Kicsit magyarázkodok, lehet hogy az előbbi kijelentésem kicsit félre érthető volt. De nem tehetek róla, hogy a dolgok mindig úgy alakulna, hogy én teszem tönkre őket. *
- Tudom. * Csak ennyit mondok halkan Max karjaiban. Azon kapom magam, hogy megcsókolt és aztán a nyakamat csókolgassa. Ami nincs ellenemre, sőt még élvezem is. Csak épp azt nem értem, mikor én kezdeményeztem, akkor miért lökött el magától. *
- Akkor most ez hogy van, neked szabad és nekem nem? * Egy ideig hagyom, aztán kicsit ellököm magamtól, de csak, hogy a szemébe tudjak nézni, és úgy várom a választ. *
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Erizawa liget - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 5 EmptyHétf. Feb. 28, 2011 8:40 am

-Én sem, nem kell aggódni. *Mondja Larina-nak. A kijelentésén, csak vigyorogni tud, majd próbál kezdeményezni, amit Larina egy ideig hagy, majd ellöki. Volt egy olyan sejtése, hogy ez lesz, így nem is bántódik meg miatta.*
-Csak visszaadtam, amit tőled kaptam. *Persze adott volna többet is, de végül is mindegy neki. Néma csend áll be, mivel ő most csak Larina szemiben tud elmerülni.*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erizawa liget - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 5 EmptyHétf. Feb. 28, 2011 9:18 am

- Ha veled vagyok, akkor sosem aggódok. * Ez eddig tényleg így volt, remélem még így is marad jó sokáig. *
- Tőlem csak ennyit kaptál? * Huncut mosoly jelenik meg az arcomon. A szemezést egy darabig viszonozom. Majd megszakítom a szemkontaktust. *
- Csak, hogy legyen még mit vissza adnod. * Ha hagyja, akkor most én kezdeményezem a csókot. Mást is csinálnék, de még mindig nem tudom, hogy mit szabad. Nem akarom, hogy megint ellökjön magától. *
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Erizawa liget - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 5 EmptyHétf. Feb. 28, 2011 9:28 am

-Jajj édes, ez nagyon kedves tőled. *Reagál a dologra, mert így tartja. Jó azt hallani, hogy Larina nem aggódik Max mellett.*
-Nem, de ellöktél magadtól. *Vigyorodik el ismételten pimaszul. Nagyon úgy látszik, hogy kezd visszatérni a régi énje.*
-Mit is?? *Kíváncsian tekint a lányra, majd viszonozza a csókot. Már semmi baja nincs, így hagyja, hogy Larina azt csináljon, amit akar.*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erizawa liget - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 5 EmptyHétf. Feb. 28, 2011 9:41 am

- Én mindig kedves vagyok. * Vagyis csak Maxal. Még meg sem fordult a fejemben, hogy valaha is megbántsam. De tudom, hogy akaratlanul is megbántom majd egyszer. *
- Csak viszonoztam. * Kicsit próbálok pimaszkodni vele. *
- Ezt. * Válaszolok, mikor befejeztem a csókot. Majd ismét magamhoz ölelem. Valahogy jó tudni, hogy itt van mellettem és, hogy számíthatok rá. Kezemet közben ráteszem a térdére, és fel-le siklik Max lábán a kezem. Kezdem elveszíteni magam felett az uralmat, de még egy ideig vissza fogom magam. *
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Erizawa liget - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 5 EmptyHétf. Feb. 28, 2011 9:48 am

-Ha te mondod. *Vigyorodik el pimaszul. Az a jó, ha Larina kedves, de azért ne legyen túlságosan is. Jó az, ha az ember tud egy kicsit meggondolatlan lenni.*
-Miket el nem tanulunk egymástól. *Örül, hogy Larina pimaszkodik vele. Nem zavarja egyáltalán, inkább tetszik neki ez a dolog. A következő szót egy csókkal fojtják belé. Az ölelést viszonozza, miközben azon kapja magát, hogy Larina ismét játszadozni kezd. Tetszik neki a helyzet, mint a múltkor sem, most sincs ellene kifogása. Megcsókolja ismét a lányt, majd megint a nyakát támadja meg, ha engedik.*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erizawa liget - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 5 EmptyHétf. Feb. 28, 2011 9:57 am

* Nem mondok semmit az előbbi kijelentésre. Lassan olyan leszek mint egy kis cica, aki csak játszani akar. De egy kis időre felfüggesztem a játékot. *
- És ha még tudnád, hogy tőlem mit tanulhatsz. * Szemeim felcsillantak és egy hatalmas mosoly jelenik meg az arcomon, ahogy rá gondolok, hogy még mit is bírnánk eltanulni egymástól.*
- Édes ez már közszemérem sértés lesz, ha valaki meglát minket. * Nevetem el magam, miközben egyre jobban élvezem, hogy a nyakamat csókolja. *
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Erizawa liget - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 5 EmptyHétf. Feb. 28, 2011 10:06 am

-Na arra kíváncsi vagyok. *Tetszik neki az ötlet. Tényleg érdekelné, hogy mit tudna tanulni Larina-tól. Ő is tudta tanítani egy s mást a lánynak.*
-Akkor abbahagyom. *Mondja, majd egy csókkal befejezi, azt amit az előbb csinált. Mindezek után pimaszul vigyorogni kezd és elmerül Larina szemeiben.*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erizawa liget - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 5 EmptyHétf. Feb. 28, 2011 10:23 am

- Majd nem sokára be is bizonyítom. * Huncutul nevetek fel. Csak bírjam kivárni. Közben kezemmel még mindig játszok Max lábán. Valahogy nem bírom ki, hogy csak nyugton üljek mellette. *
- Pedig én annyira élveztem. * Harapok bele a szám szélébe. Mikor már abba hagyta nyakamnak csókolását. *
- Talán nem itt kéne csinálni ezt. * Viszonozom a szemkontaktust, majd elolvadok, annyira gyönyörű szeme van. Egész nap el tudnám nézni. *
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Erizawa liget - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 5 EmptySzer. Márc. 02, 2011 6:11 am

*Larina kijelentésére pimaszul elvigyorodik. Már alig várja, hogy bebizonyítsa, amit akar.*
-Nem aggódj én is, de amint az mondtad, nem itt kellene. *Reagált a kijelentésre, majd gondolkodni kezdett. Nem nagyon jutott eszébe semmi sem, így inkább a lányhoz fordult.*
-Mit szeretnél csinálni? *Kérdezi, majd megcsókolja Larina-t és várja a lány válaszát.*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erizawa liget - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 5 EmptySzer. Márc. 02, 2011 11:56 am

* Mikor azt hallom, hogy Ő is élvezte, elmosolyodok. Legszívesebben leteperném, ha máshol lennénk. Nem tudom, hogy de még vissza bírom tartani magam. De ahogy vissza emlékszek a kettesben eltöltött éjszakára úgy akarom ismét Maxot megkapni. *
- Bármit, ami neked jó. * Alig hogy kimondtam kaptam egy csókot. Ami meglepett. Úgy látszik már jobb kedve van, mint az imént, ami nagyon is tetszik. *
- Csak gyerünk el valahova. Hozzád? Mert itt kezd hideg lenni. * Kicsit pimaszkodok. Szeretnék ismét elmenni hozzá, de most jól viselkednék, addig még Max el nem kezd rosszalkodni. *
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Erizawa liget - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 5 EmptyCsüt. Márc. 03, 2011 6:47 am

*Kíváncsi, hogy Larina most mire is gondol. Olyan jó lenne, ha egyszer belátna a lány fejébe, akkor kiderülne számára minden, amit tudni akar róla.*
-Hát rendben van, menjünk hozzánk. *Reagál, majd megcsókolja Larina-t. Feláll a padról, majd kéz a kézben, elindulnak vissza a kastély felé. Útközben megint megcsókolja a lányt, majd megszólal.*
-És nálam mit szeretnél csinálni?? *Érdeklődik, majd megejt egy pimasz mosolyt*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erizawa liget - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 5 EmptyVas. Márc. 06, 2011 6:59 am

* Sok minden jár a fejemben, mint mindig. De leginkább Max körül járnak a gondolataim. Valahogy megbabonázott, mert ha vele vagyok, akkor is rá gondolok. Másra nem is tudnék.*
- Biztos? * Attól, hogy már elindultunk a kastély felé még megkérdezem, mert nem akarom rávenni semmire, amit Ő nem akar. *
- Azt hittem, hogy neked van valami jó ötleted. * Persze ötletem az nekem is mindig van, de kíváncsi vagyok az Ő véleményére is. *
- Nekem már az is elég, ha melletted lehetek. Akár az ágyban. * Ismét pimaszkodok, ha már Ő is, akkor én is. De tudom, hogy ezt szereti bennem. *
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Erizawa liget - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 5 EmptyVas. Márc. 06, 2011 9:10 am

-Biztos. Vagy menjünk másfelé, csak a kastélyon belül. Kezdek fázni. *Vonja meg a vállát, hisz neki teljesen mindegy, hogy hol vannak, csak ne a hidegben legyenek.*
-Sajnálom, de most csak rajtad jár az eszem és nincs időm ötletelni. *Bókol Larina-nak, majd megcsókolja.*
-Milyen jó azt hallani, hogy már a puszta jelenlétemmel is boldoggá tudlak tenni. *Szereti, hogy Larina pimaszkodik vele. Már a kastélynál vannak, így már csak el kell dönteni, hogy mit csináljanak.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Erizawa liget - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 5 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Erizawa liget
Vissza az elejére 
5 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Wilard :: Japán negyed-
Ugrás: