Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapErizawa liget - Page 2 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Erizawa liget - Page 2 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Erizawa liget - Page 2 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Erizawa liget - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Erizawa liget - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Erizawa liget - Page 2 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Erizawa liget - Page 2 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Erizawa liget - Page 2 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Erizawa liget - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Erizawa liget - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Erizawa liget - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Erizawa liget - Page 2 Vote_lcapErizawa liget - Page 2 Voting_barErizawa liget - Page 2 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Erizawa liget - Page 2 Vote_lcapErizawa liget - Page 2 Voting_barErizawa liget - Page 2 Vote_rcap 
Ted Forrester
Erizawa liget - Page 2 Vote_lcapErizawa liget - Page 2 Voting_barErizawa liget - Page 2 Vote_rcap 
James Miller
Erizawa liget - Page 2 Vote_lcapErizawa liget - Page 2 Voting_barErizawa liget - Page 2 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Erizawa liget - Page 2 Vote_lcapErizawa liget - Page 2 Voting_barErizawa liget - Page 2 Vote_rcap 
Sindy Logan
Erizawa liget - Page 2 Vote_lcapErizawa liget - Page 2 Voting_barErizawa liget - Page 2 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Erizawa liget - Page 2 Vote_lcapErizawa liget - Page 2 Voting_barErizawa liget - Page 2 Vote_rcap 
Chris Martines
Erizawa liget - Page 2 Vote_lcapErizawa liget - Page 2 Voting_barErizawa liget - Page 2 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Erizawa liget - Page 2 Vote_lcapErizawa liget - Page 2 Voting_barErizawa liget - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Reed
Erizawa liget - Page 2 Vote_lcapErizawa liget - Page 2 Voting_barErizawa liget - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Erizawa liget

Go down 
+11
Kim Kaguya
Latisha D. Leggat
Chezz Princeton
Solaria Luthia
Hannah McDowal
Yasmine S. Moore
Ophelia McCord
Allison Diamond
Lana Rosemary Lent
Miranda Goldensun
Főmesélő
15 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Yasmine S. Moore
Diák- Famine
Diák- Famine
Yasmine S. Moore


nő Kor : 29
Lakhely : fogtündér erdei kunyhója
Hozzászólások száma : 56
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erizawa liget - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 2 EmptyPént. Május 28, 2010 12:51 pm

*Láttam rajta, hogy majdnem megsértődött, és ahelyett, hogy mentegetőzni kezdtem volna, ismét nevettem, de csak halkan. A kérdésen nem is kellett gondolkodnom, egyből a legnagyobb hülyeséget vágtam rá.*
-Naaaagyon. *ismét jött a cicás mosoly, most több ideig is ment. Háhh, a meditáció csodákra képes. Pont, mint egy üveg mangós vodka. Vagy valami másmilyen vodka. Tök mindegy, hogy milyen, csak vodka legyen, a többi piát utálom.*
-Egyszerűen csak nem. Nem tűnsz túl veszélyesnek. *mondtam vállat vonva. Én magam sem tudtam, miért, de tényleg csöppet sem féltem tőle.*
-És holnap sem fogok, ne aggódj! *Én is ugyanúgy néztem rá, mint ő rám. Már csak valami vékony vonal kellene, és tükör-hatás. A különbség a nemek.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Erizawa liget - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 2 EmptyPént. Május 28, 2010 1:04 pm

* Most már csak mosolyogni tud a lányon. Elégé szimpatikus, de egyben fura szerzet is egyben. ~ hmm... ez a cicás mosoly milyen csábító~.
-Hát akkor úgy látszik nem vagyok neked túl veszélyes. *Egy kicsit viccelődik a lánnyal. *
-Bocsásson meg kedves hölgy de mennem kell. *Ezzel a mondattal búcsúzik az újdonnal megismert kedves lánytól.*

//Köszi//
Vissza az elejére Go down
Yasmine S. Moore
Diák- Famine
Diák- Famine
Yasmine S. Moore


nő Kor : 29
Lakhely : fogtündér erdei kunyhója
Hozzászólások száma : 56
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erizawa liget - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 2 EmptyPént. Május 28, 2010 1:11 pm

-Lehet, hogy az vagy, csak nem tudok róla. *mondtam mosolyogva. Ki tudja... Lehet, hogy pont olyan veszélyes, mint amilyen ártalmatlannak tűnik. Nekem nem tűnt annak, de ki hogy érzi. Azt is kinézném belőle, hogy csipőből meghajol, kezet csókol és csak úgy megy el. Elég furcsa lenne. Biccentettem felé még mindig mosollyal az arcomon. Még egy ideig a ligetben maradtam meditálni meg hasonló hülyeségek, de aztán muszáj volt visszamennem.
//köszi ^-^//
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Erizawa liget - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 2 EmptyHétf. Jún. 14, 2010 6:00 am

*A szabályt, miszerint tilos erre járkálnunk felügyelet nélkül szokás szerint megszegem. Amikor érvénybe lépett a tilalom akkor még a gyengélkedőn feküdtem szóval joggal foghatom arra, hogy nem hallottam. Amúgy is nyár van ! Semmi kedvem nincs a kastély falain belül tengeni. Olyan, unalmas.
Egy szürke rakott miniruha , meg egy fekete lábujjközepes papucs van rajtam. Tökéletesen megfelel a hőségnek. A pálcám szokás szerint nálam van. A hajam lazán össze van fogva hátul.
Szinte semmi jó buli nem volt mostanság. Ez lehet abból fakad, hogy beteg voltam. Hozom a formám szokás szerint és az utolsó hétre lebetegszem. De most itt az ideje, hogy pótoljam mindezeket ! Már csak meg kell találnom a megfelelő embert aki hajlandó lesz velem engedni a rossz csábításának.
Az első utam a Japán negyedbe visz, azon belül az Erizawa ligetbe. Dudorászva sétálgatok a fák között és nézelődök. Majd miután már háromszor körbejárom az egész területet, leülök egy fa árnyékában levő padra és várok. Várok. Öt perc múlva még mindig csak várok, miközben papucsbogarak szaporodnak mellettem. Mit ne mondjak üdítő látvány. Kicsit arrébb tessékelem a párocskát, majd megpillantok egy ismerős alakot.*
-Héééj ! * kiáltok neki és intek, hogy csatlakozzon hozzám*
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erizawa liget - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 2 EmptyHétf. Jún. 14, 2010 6:05 am

*Lú a meleg ellenére is fekete cuccot vett fel. Hosszú nadrág, sok zsebbel és néhány lánccal, sportcipő és fekete póló vörös mintákkal... a minták valami felismerhetetlen pacák...
Nyakában két lánc lóg, egyiken egy ezüst macska medál, másikon egy medál Will gyermekkori képével. Eltéveszthetetlen a vörös haj...
Nyugisan sétálgat, elgondolkodva, de hátra kell fordulnia, mert valaki megszólítja*
-Héééj? *kérdez vissza, előveszi pálcáját és vagány mosolyra húzza száját.*
-Ne kiabálj, még megjelenik az Ördög! *mondja és bevárja a lányt.*
-Amúgy ismerlek valahonnan?
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Erizawa liget - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 2 EmptyHétf. Jún. 14, 2010 6:12 am

* Felpattanok és a lány után megyek aki bevár.*
- Legalább feldobná a nyarat * mondom az ördögös dologra. *
- Wilian, Famine szak és Hannah * mutatkozok be. Igazából fogalmam sincs, hogy ki ez a lány. Csak annyi dereng halványan, hogy szaktárs.*
- És néked mi a becses neved ? * kérdezem majd ha minden igaz tovább indulunk a ligetben. A pillantásom a nyakláncaira téved. Tetszik a kis ezüst macsek, a másik meg.. Felvonom a szemöldököm. Nem bírom meg, hogy ne kérdezzek rá * - Az ott... William ? * mutatok a másik medálra.*
- Amúgy, hogy-hogy te is itt kint a tiltás ellenére ? *kérdezem miközben lopva körülnézek nehogy egy tanár felbukkanjon a semmiből. Jobban tartok tőlük, mint bárki mástól*
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erizawa liget - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 2 EmptyHétf. Jún. 14, 2010 6:17 am

-Hehe! Nekem már fel van dobva a nyaram! *szokás szerint semmi konkrétat nem mond, de azért válaszolgat. Nagyon társaságra nem vágyott, de azért nem bánja, hogy összetalálkozott a csajjal.*
-Luthia, szólíts Lúnak és Famine szintén. *a kérdésre Lú a medáljait a pólója alá csúsztatja. Néha el is felejti, hogy felvette a Williamtől kapott láncot is.*
-Nem, ez egy rokonom! Az öcsém! *mondja.* -De miért? Ismered Williamet? *kérdi és tovább indul. Hogy Hannah bevette-e a mesét vagy nem, az nem izgatja.*
-Nem érdekel Alex tiltása és büntije, nincs mitől félnem! De Te, hogy hogy kijöttél?
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Erizawa liget - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 2 EmptyHétf. Jún. 14, 2010 6:24 am

- Mázlista, nekem speciel lövésem sincs a nyár feldobása érdekében teendő dolgokról * húzom el a szám. Már megint rám jön a szófosás. Nem is ismerem a csajt, de ontom magamból a szóáradatot. Nem tudom figyelem nélkül hagyni, hogy mikor a medálra terelődik a téma gyorsan eldugja. *
- Öhm oké, összefutottam vele a suliban.. * többet nem mondok és nem is kérdezek rá, hogy miként lehet, hogy Will az öccse amikor tudtom szerint Willnek húga van. Meg azt mondta, hogy nincs is itt. Na mindegy. Majd ha jobba leszünk akkor talán egyszer beavat a titkába Lú.*
- Körülbelül ugyanúgy mint te. Nem érdekelnek a következmények, meg semmi kedvem a suliban pangani. Meg amúgy sem vagyok az a mintadiák * az utolsó szót kicsit megnyomom és egy fintort is vágok hozzá.*
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erizawa liget - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 2 EmptyHétf. Jún. 14, 2010 6:29 am

-Ahh, hát sok mindenki összefutott vele. Többek között én is. *jegyzi meg. Az öcsis dolgot Lú úgy gondolta, hogy a medálon van az öccse. De az nem Will.... De lehet rosszul fejezte ki magát és így kicsit hülyének nézik most, de ha így lenne, sem zavarná különösebben. Úgy sem valószínű, hogy húdesokat össze fognak futni a csajjal. Elvégre Lú már nem a suliban lakik.*
-Hát... és mi a véleményed a halálfalókról? Mi van, ha egyiküket az ne fogja érdekelni, hogy mintadiák vagy-e vagy sem? De Te dolgod... *mondja és tovább halad.*
-Csinálhatnánk valami izgit... ez a sétálgatás... nem mondok semmit. Ötlet?
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Erizawa liget - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 2 EmptyHétf. Jún. 14, 2010 6:38 am

- Nem hiszem, hogy összetűzésbe keverednék akármelyik halálfalóval is * jegyzem meg tömören. Többet jelenleg nem vagyok hajlandó elárulni vagyis nem akarok, de általában mindig kicsúszik egy-két szó aminek bent kellene maradnia.*
- Nos attól függ mit értesz izgi alatt ... * mosolyodok el * - Igen ez a séta tényleg unalmas és nem Faminésekhez méltó. Talán okozzunk egy kis felfordulást ? *kérdezem , majd előveszem a pálcám és rászegezem a közelünkben levő kukákra *
~ Levicorpus
* E nonverbális varázslat hatására a kukák fejre fordulva lógnak a levegőben , kiokádva magukból a szemetet a talajra.*
- De ez is unalmas, ha van valami ötleted szólj ! Egy McDowal mindenben benne van.
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erizawa liget - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 2 EmptyHétf. Jún. 14, 2010 6:43 am

-Ahogy gondolod. *rántja meg a vállát. Őt aztán nem érdekli, hogy Hannah-t később halálfalók, farkasok vagy malacok falják fel...*
-Nem tudom. Valami nagyobb kell. 5 kuka kiborítása semmi... *sóhajt fel.*
-Valamiféle...hmm.. nem tudom, nincs semmi ötletem. Valami maradandó kéne. Vagy valami ijesztő. Kár, hogy éget a nap... *mert az igazi ijesztgetést sötétben lenne jó.*
-Na majd eszünkbe jut valami. Hányadikos vagy? Tudsz valami hihetetlen jó varázslatot? Én egyszer jártam a könyvtár tiltott részén és kihoztam pár jó könyvet és egy csajjal kimásoltunk belőle olyan varázslatokat, amikről te hallani sem hallottál. *mosolyog és büszke magára. Főleg, hogy nem is egyszer járt már ott...*
-Valami izgi sztorid sincs? *mert neki lenne, de miért ő jártassa a száját?*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Erizawa liget - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 2 EmptyHétf. Jún. 14, 2010 6:54 am

- Maradandó ? *tetszik az elképzelés már csak egy valamire való varázsige kéne. * - Lőjük fel a Sötét Jegyet ...
- Elsős, de igazából másodikos lennék csak évet kellet ismételni , mert ugye kicsaptak .. * felelem elgondolkozva, hogy mit is kéne csinálni. Majd eszembe jut egy varázslat amit nagyanyám tünde könyvében olvastam. Sőt így rengeteg tünde varázslat jut eszembe. *
- Hát ha nem olyan hihetetlenül jó varázslat, de az biztos , hogy megzavar pár tudatlant ..
* Elképzelek egy kislányt amint egy fekete köpenyben egy vértócsában fekvő test fölé hajol , miközben fennhangon kiáltozik segítségért, majd kimondom a varázsigét*
- Miraggio Utopiste !
* Megszemlélem a művemet. Eléggé élethűre sikeredett.*
- Szerintem jobb lesz ha kicsit arrébb állunk. Kicsit eltúloztam.. Ez egy délibáb varázslat. Mázli, hogy rohadt meleg van.* arrébb indulok, remélve , hogy Lú követ. Szép lassan a liget egy távolabbi , rejtett sarkába érünk.*
- Van pár " izgi " sztorim. Próbáltad már az orosz rulettet ?
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erizawa liget - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 2 EmptyHétf. Jún. 14, 2010 6:59 am

-A sötét jegyet? Te tudod hogyan kell? *kérdi, bár ő inkább ezzel nem próbálkozna. Mit kapna a halálfalóktól, Willtől és...te jó ég! Ezt még sem...*
-Na hajrá... *mondja és várja a varázslást. És tetszik is neki.*
-Wáó! Hogy csináltad? *kérdi. Reméli elmagyarázzák, mert ilyet ő is akar tanulni.*
-Nem, nem játszottam még. De előbb azt meséld el, hogy hogyan csináltad ezt! *kérleli, miközben arrébb somfordáltak.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Erizawa liget - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 2 EmptyHétf. Jún. 14, 2010 7:22 am

- Hát öhm, izé * nyelek egyet. * - Tudok róla egy -két dolgot...
* HA ezt most otthon tudnák, hogy majdnem elszóltam magam.. Tálcán vinnének a Nagyúr elé mint árulót.
Örülök neki, hogy tetszik a varázslatom Lúnak. *
- Ez egy amolyan tünde varázslat. Nagyanyám jártas e téren és ő tanított a még anno. Elég sokat kell gyakorolni, hogy így menjen. Először is egy precíz pontos képet kell elképzelned arról amilyen délibábot létre akarsz hozni. Ha ez meg van akkor csak kimondod a varázsigét. A gyakorlástól függ, hogy mennyi ideig marad fenn és, hogy milyen erős illetve élethű. Hallottam már olyat, hogy valakinek sikerült egy évre szóló délibábot létrehoznia ! Ja és ez csak akkor működik ha forróság van. Hideg és árnyékos helyeken azonnal szerte foszlik. Még a nagyobb és öregebb varázslóknak is csak pár percre marad meg hideg helyen.
* Kisebb előadást tartok Lúnak, de hát ő kérdezte, hogy hogyan kell csinálni. Megjelenik a távolban egy alak aki észreveszi a bábot. Azonnal el is indul felé.*
- Inkább menjünk * húzom ki Lút a ligetből.* - Én húzok vissza a kastélyba. Remélem találkozunk még ! *kacsintok rá.* - Viszlát Lú !
*Azzal elindulok a suliba. Visszapillantok , de Lú már el is tűnt csak az üres utcát látom. Vállat vonok és sietve megyek tovább*
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Erizawa liget - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 2 EmptyVas. Aug. 01, 2010 11:37 pm

*Kóborol, mert istenadta tehetsége van hozzá, megint eltévedt, és itt kötött ki. Kezd hozzászokni hogy elsőre nem talál oda ahova menni szeretne, de nem érdekli túlzottan. Sóhajt egyet és elheveredik a fűben, egy fűszálat rágcsálva. Fekete nadrágján színes foltok virítanak, amik nem koszok, hanem gyárilag ilyen, élénk zöld felsőjén pedig sárga felirat hirdeti hogy az "Élet szép, de én még szebb vagyok". Széles bőröv tartja a nadrágját a helyén, pólójából kilátszik a tetovált nyaka. A színes haja elsőre szemet szúró látvány lehet bárkinek, az ajkában lévő piercing elsőre nem látszik.
Vissza az elejére Go down
Latisha D. Leggat
Felnőtt
Felnőtt
Latisha D. Leggat


nő Kor : 32
Hozzászólások száma : 43
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erizawa liget - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 2 EmptyVas. Aug. 01, 2010 11:45 pm

*Kicsi chiwawáját egy piros pórázon vezetgeti, miközben elgondolkodva nézelődik. Szereti felfedezni a helyeket, próbálkozik is vele. Szerencsére jó a tájékozódóképessége és mielőtt elindult, megnézett egy térképet. Mert ő okos...
Kyra felvakkant amikor meglátja az ismerős Chezzt, Latisha fel is veszi a kiskutyát, majd egy nagyobbacska vigyorral az arcán megindul a másik felé.*
-Csak nem eltévedtél? *Ahogy ismeri Chezzt... Persze int egyet, ami nála felér egy köszönéssel. Mellesleg, fekete nadrágban van-szegecses övvel, lila vállas póló és egy fekete kis boleró.*
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Erizawa liget - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 2 EmptyVas. Aug. 01, 2010 11:48 pm

*Az ismerős kutyavakkantásra megemeli a fejét, és elmosolyodik ahogy meglátja a lányt, aki nemrég csatlakozott hozzájuk énekesként. Felül, egyik térdét felhúzza és arra támaszkodik miközben a lányra néz.*
- Szia. Én? eltévedni? Dehogyis, csak elfáradtam és megálltam egy kicsit pihenni. *vigyorog, és egyértelműen látszik hogy pedig bizony eltévedt. A fűszálat meg még nem köpi ki, mert még a szája szélében rágcsálja.*
- Nah és téged milyen szél fújt ide? Csak nem engem kerestél? *érdeklődik pajkosan mosolyogva.*
Vissza az elejére Go down
Latisha D. Leggat
Felnőtt
Felnőtt
Latisha D. Leggat


nő Kor : 32
Hozzászólások száma : 43
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erizawa liget - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 2 EmptyVas. Aug. 01, 2010 11:54 pm

*Egyre nagyobb mosoly lesz az arcán, aztán leül Chezz mellé.*
-Ahaaa! *Egy kicsit több megértés is lehetne a hangjában, de hát ez most nem jött össze. A fűszálra veti pillantását aztán, közben az ölében lévő kutyust simogatja.* Az finom? Én a helyedbe nem rágcsálnám. Ki tudja, mennyi kutya pisilte le. *Szemei felcsillannak, persze szereti piszkálni Chezzt és a többieket is. Mindig kitalál valamit.*
-Dee, téged! Már nagyon hiányoztál... *kisebb hatásszünet* Amúgy meg kutyát sétáltatok. Meg szép időnk van, gondoltam kinézek. *Valóban. Egy kicsit még fáradt, de azért a kávé már kezd hatni.*
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Erizawa liget - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 2 EmptyVas. Aug. 01, 2010 11:59 pm

*Persze érti hogy az elnyújtott aha mire vonatkozik. A lány pontosan tudja hogy a tájékozódóképessége a mínusz egy alatt van, és nem hiszi el neki hogy csak sétált és elfáradt.*
- Ahha, finom. És mivel onnan szedtem le, valószínűleg egy szem kutya sem pisilte le, hacsak nem tudnak sziklát mászni. *bök a nem messze levő apró sziklakert csúcsán lengedező fűcsómóra. Onnan szakította azt is amit rágcsál.*
- Nah, legalább valakinek hiányoztam, azért tudok valamit. *jegyzi meg kissé drámaian, de nevetve. Ő képtelen bármit is komolyan venni.*
- Kutyát? hol van itt kutya? *néz körbe tettetett érdeklődéssel, majd a lány ölében lévő állatra pillant.*
- Jah patkánykutya.... Bocsi, olyan kicsi, nem vettem észre. *nevet, mert a lány is tudja hogy nem sértésnek szánta, hanem csak hülyül. Meg is simogatja a kutya apró fejét.*
Vissza az elejére Go down
Latisha D. Leggat
Felnőtt
Felnőtt
Latisha D. Leggat


nő Kor : 32
Hozzászólások száma : 43
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erizawa liget - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 2 EmptyHétf. Aug. 02, 2010 12:13 am

-Ó, értem. Hát akkor meg... mit tudom én. Lehet, hogy egy madár, vagy valami. De akkor se egészséges. Szóval ha... véletlenül megbetegedsz vagy valami, nem foglak ám ápolni. *Bár lehet, hogy egyetlen nőtag létére muszáj lesz. Érdekes azért, hogy csak ő a nő... de... már megszokta. Nem volt nehéz, négy jópasival.*
-Ésésésés éééén? Én nem is hiányoztam? *Dilis. Pontosan azért, biztosan hiányzott. Bár kicsi az esély rá... de ő azért szeret ilyen lenni. Na meg a fiúúk, mintha a családja lenne. Jared a férje -persze nem igazából- Chezz meg Jasper a gyerekei. Mondjuk furcsa lenne, de azért na.xD*
-Hééé! Ne piszkáld Kyrát, tudod hogy allergiás rá. A végén még megesz. *A kiskutya fel is vakkant, aztán persze szépen viseli el a simogatást.* Na és, hogy vagy? *Nem tud mit kérdezni, pontosan ezért van az, hogy ezt megkérdezte. Ja, meg érdekli is.*
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Erizawa liget - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 2 EmptyHétf. Aug. 02, 2010 12:19 am

- Jajj Tisha, ne aggódj már értem ennyire. Komolyan édesanyám nem ilyen aggodalmaskodó mint te vagy. Nem lesz semmi bajom, eddig se lett, pedig elrágtam már életemben pár szál füvet. *legyint egyet, hogy ő nem lesz beteg, bár azt be kell vallania el tudná viselni hogy a lány ápolgassa. De persze, melyik pasi nem? *
- Dehogynem hiányoztál. Ha nem lennél, akkor ki szólna le folyton hogy ne csináljam ezt, meg ne csináljam azt, meg a többi. *mosolyog, majd a kutyás dologra felnevet.*
- Kyra, Kyra.... Minek iylen oroszlán nevet adni egy ilyen kis.... valaminek,* mondja, mert nem akarja megint azzal megsérteni a kutyát hogy lepatkányozza. Bár neki a kutya minimum egy dobermannál kezdődik.*
- köszi megvagyok, ismerkedek az itteni emberekkel, már van is három új ismerősöm, két diák, akik a közeli suliba járnak, Alexhez, meg egy fura fazon az élményparkból. jut eszembe élménypark. Oda el kell jönnöd velem. Kutya nélkül, mert zseniális hely. *lelkendezik, mert nagyon tetszett neki a hullámvasút, és minden vágya hogy a szellemházba a lánnyal együtt menjen be.*
Vissza az elejére Go down
Latisha D. Leggat
Felnőtt
Felnőtt
Latisha D. Leggat


nő Kor : 32
Hozzászólások száma : 43
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erizawa liget - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 2 EmptyHétf. Aug. 02, 2010 12:39 am

-Jójó! Tudod milyen aggódómániás vagyok. Leállok na! *A végén egy kicsit felnevet, aztán hátradől a padon -már ha azon ülnek-. Egy kisebb ideig csendben van, mert nem nagyon tud mit mondani. Annak örül -látszik is rajta-, hogy hiányzott Chezznek.* Csak azért? *Mármint, hogy azért hiányzott, mert mindig leszólja? Aztán megint csak a kutyáját kritizálják. Kyra... nem is oroszlán név, és szerinte nagyon illik a kutyusra. Akármilyen kicsi. Vállon üti játékosan Chezzt.*
-Hagyjad már tényleg! Rád uszítom, aztán majd meglátod, miért van "oroszlán" neve.* Idéző jelet formál a kezével, de le is nyugszik. A kérdésére is megkapja a választ, hevesen bólogatni kezd.*
-Az jó. Én nem is mertem meg senkit. Punnyadtam benn, érdekes volt. Ja meg körülnéztem, meg mielőtt eltévedtem volna... megnéztem a térképet a város szélén. *Gonoszan rávigyorog Chezzre, majd az élményparkra felvonja a szemöldökét.* Itt olyan is van? *Egy kisebb hatásszünetet tart.* Akkor okvetlen el kell majd mennünk! *Most jön az, hogy majdnem örömében ugrál. Mindig is imádta azokat a helyeket.*
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Erizawa liget - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 2 EmptyHétf. Aug. 02, 2010 12:47 am

- Igen, igen feltűnt, hogy folyton aggódsz értünk, mint valami ügyeletes anyuka. *feleli, majd kis ideig csendben van ő is. Azért hiányzott neki a lány más miatt is, de persze jó pasi lévén, nem fogja bevallani. Meg azt sem, hogy igen formás darabnak találja a lányt. Nah meg hát az is egy külön történet hogy Chezz mennyire hadilábon áll a hűséggel.*
- Jól van jól van, a világért sem szeretném ha elszakadna a nadrágomban a hímzőfonál. *tartja fel a kezét, egy utolsó kis fricskát adva a kutyának, majd abbahagyja a jószág cikizését. Végül is, ízlések és pofonok.*
- Nahát, van a város szélén térkép? Hol hol, melyik szélén? *kérdezi érdeklődve, mert ő még nem találta meg. Ha megtalálta volna, nem keveregne folyton, hanem elsőre odatalálna ahova elindul. *
- Nah az is jó. Én még alig voltam benn valamit. Épp csak felhangoltam a gitáromat, aztán már mentem is városnézőbe.* nevet, mert nem tud sokáig egy helyben dekkolni.*
- Igen van, és valami remek hely. Tök jó volt, felültem a hullámvasútra és jött valami fura fazon is, szerintem tuti vámpír volt, de jó fej. Azt mondta amolyan beugró, meg hogy még valószínű látjuk egymást. De oda tényleg el kell mennünk, közösen ha már egyszer itt vagyunk. *bólogat lelkesen a basszusgitáros, majd megcsóválja kicsit a fejét. Lehetne már végre komolyabb is, de akkor abban hol van a poén?*
- Van itt nem messze egy tök jó kínai kajálda, nem megyünk enni valamit? Éhen veszek... *panaszkodik, egyik kezét korgó hasára téve és megsimogatva azt.*
Vissza az elejére Go down
Latisha D. Leggat
Felnőtt
Felnőtt
Latisha D. Leggat


nő Kor : 32
Hozzászólások száma : 43
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erizawa liget - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 2 EmptyHétf. Aug. 02, 2010 1:05 am

*Ennyit az ügyeletes anyukás témáról, félre is teszi. Egy kisebb csend áll be, mivel egyfolytában Chezz beszél. Ő meg csak bólogat és mosolyog és bólogat... meg azért néha közbeszól.*
-Ajánlom is. *Kyra senkit nem bánt, mert még túl kicsi, de azért ő ijesztgetni vele másokat. Ő azért nem tart nagy kutyát, mert nem tudná hová tenni. A kicsi is elég, azt legalább a kezébe tudja hordani. Felvonja a szemöldökét, úgy látszik, Chezz nem nagyon nézett szét.*
-Az Éjjel-Nappalnál. A főtér szélén, akkor úgy mondom. Tökre kisüti a szemed a nagy tábla, nem igaz, hogy nem láttad. *Vonja meg vállát, neki egyből feltűnt. Mivel a főtéren jött át ide.*
-Háhá! *Kellemes hangján felnevet* Nekem nem kell behangolnom semmit. *Kisebb hatásszünetet tart, mert azért elgondolkodik.* Vagyis de... magamat. Az meg már más helyzet. *Mégis csak, nem hiába egy rock együttesbe énekes.*
-Vámpír?! *Ez szúrta ki neki a fülét elsőre.* Itt tuti nincsenek vámpírok! *Varázsvilág, biztos hogy nem merészkednének be. Neki pedig mindig igazat kell adni, mert úgyis addig győzködi a másikat, még rá nem hagyják...*
-Kaja? Menjünk. Ma még nem ettem semmit. De csak akkor eszek, ha nem csak hús van. *Mert ugye vega. Lassan feláll, leteszi a kiskutyát a földre, -elvégre mégis csak meg kell tanulnia pórázon menni- és megvárja még Chezz elindul és vezet. Ő nem tudja merre van az a kajálda, nem figyelte.*
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Erizawa liget - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 2 EmptyHétf. Aug. 02, 2010 1:12 am

* Nem bánja hogy van egy ilyen is a bandába, aki úgy ahogy gondoskodik róluk, és aki anyáskodik felettük. Kell is, főleg őmellé, aki megy előre bele a vakvilágba, és folyton bakizik valamit.*
- Jól van nah. *hagyja abba a kutyázást, mert nem akarja azért felhúzni a lányt. az nem túl egészséges rá nézve, meg amúgy is az ilyen kicsi kutyákkal nem lehet mit kezdeni, még egy csontot se tudnak rendesen megrágni.*
- Jól van én nem arról jöttem, szóval nem, nem sütötte ki a szememet. A Hoteltől balra van egy átjáró, én onnan jöttem. *mondja, majd nyelvet nyújt a lányra. Játékosan csak, nehogy komoylan vegye.*
- Azért a hangodat kezelned kell. *jegyzi meg majd a témát nem feszegeti, ismeri ő már a lányt, nem kezd vele vitatkozni, inkább hagyja a boldog tudatlanságban.*
- Nah mindegy nem is az a lényeg hogy mi volt. Majd találkozol vele te is, aztán véleményezed. * von vállat majd feltápászkodik és elindul a kaja után, mármint a japán negyed felé, amit már biztosan tudja merre van.*
- Van vega kajájuk is, meg salátájuk vagy mit eszel mindig. *mondja, és lassan zsebre tett kézzel sétálgat.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Erizawa liget - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Erizawa liget
Vissza az elejére 
2 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Wilard :: Japán negyed-
Ugrás: