Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapHasználaton kívüli tanterem EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Használaton kívüli tanterem Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Használaton kívüli tanterem EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Használaton kívüli tanterem EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Használaton kívüli tanterem EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Használaton kívüli tanterem EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Használaton kívüli tanterem EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Használaton kívüli tanterem EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Használaton kívüli tanterem EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Használaton kívüli tanterem EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Használaton kívüli tanterem EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Használaton kívüli tanterem Vote_lcapHasználaton kívüli tanterem Voting_barHasználaton kívüli tanterem Vote_rcap 
Kim Kaguya
Használaton kívüli tanterem Vote_lcapHasználaton kívüli tanterem Voting_barHasználaton kívüli tanterem Vote_rcap 
Ted Forrester
Használaton kívüli tanterem Vote_lcapHasználaton kívüli tanterem Voting_barHasználaton kívüli tanterem Vote_rcap 
James Miller
Használaton kívüli tanterem Vote_lcapHasználaton kívüli tanterem Voting_barHasználaton kívüli tanterem Vote_rcap 
William Quentin Watson
Használaton kívüli tanterem Vote_lcapHasználaton kívüli tanterem Voting_barHasználaton kívüli tanterem Vote_rcap 
Sindy Logan
Használaton kívüli tanterem Vote_lcapHasználaton kívüli tanterem Voting_barHasználaton kívüli tanterem Vote_rcap 
Hannah McDowal
Használaton kívüli tanterem Vote_lcapHasználaton kívüli tanterem Voting_barHasználaton kívüli tanterem Vote_rcap 
Chris Martines
Használaton kívüli tanterem Vote_lcapHasználaton kívüli tanterem Voting_barHasználaton kívüli tanterem Vote_rcap 
Solaria Luthia
Használaton kívüli tanterem Vote_lcapHasználaton kívüli tanterem Voting_barHasználaton kívüli tanterem Vote_rcap 
Daniel Reed
Használaton kívüli tanterem Vote_lcapHasználaton kívüli tanterem Voting_barHasználaton kívüli tanterem Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Használaton kívüli tanterem

Go down 
+6
Daniel Reed
Annie C. Ross
Ivan Vladislav Dargo
Hannah McDowal
James Miller
Blake A. Attaway
10 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Blake A. Attaway
Halálfaló
Halálfaló
Blake A. Attaway


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 50
Tallérok : 1
Pontok : 0

Használaton kívüli tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Használaton kívüli tanterem   Használaton kívüli tanterem EmptyPént. Május 07, 2010 5:44 am

Egy iszonyat régi tanterem, amit már inkább csak raktárnak használnak. Az elég tágas terem tele van mindenféle bútorral, melyeken ezer pókháló csüng, bizonyítván, hogy ősidők óta nem járt erre senki.

A falakon vászon nélküli képkeretek lógnak, a megbűvölt ablakok pedig évtizedek óta ugyanazt a borús napot mutatják.
Vissza az elejére Go down
Blake A. Attaway
Halálfaló
Halálfaló
Blake A. Attaway


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 50
Tallérok : 1
Pontok : 0

Használaton kívüli tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli tanterem   Használaton kívüli tanterem EmptyPént. Május 07, 2010 5:54 am

*Az ajtó fájdalmasan nyikorogva nyíl ki, mikor belököm, és ezen nem is csodálkozom, azon viszont már annál inkább, hogy kibírja, és nem szakad ki a helyéből. Fülemet megcsapja a vihar jellegzetes hangja, orromat pedig a korhadt fára jellemző szag. Belépve, talpam alatt a padló is felnyög, a falapok kissé felnyílnak a helyükről. Fénylő végű pálcámat beljebb tartva, behajtom magam után az ajtót. A falon találok néhány gyújtatlan fáklyát, amiket gyorsan fel is használok. Három után már tisztán látszik, hogy a helyiség tágas ugyan, de bőven meg is van pakolva bútordarabokkal. Az ablakhoz lépve leülök a párkányra, úgy, hogy rálássak az ajtója, de engem nehezen lehessen észrevenni. Hangtompítót küldök az ablakokra, és pálcámat magam mellé helyezve figyelek minden rezdülésre. Természetesen semmi sem mozdul.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Használaton kívüli tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli tanterem   Használaton kívüli tanterem EmptyPént. Május 07, 2010 6:08 am

*Hét óra, én pedig rohanok le a terembe, amit már egy ideje ismerek. Mondjuk úgy... egy ideje. A bagoly egy kicsit késve érkezett meg. Nem tudom, lehet eltévedt, vagy direkt csinálták? Igazából éppen felfelé tartottam a tópartról mikor a bagoly majdnem nekem szállt. Most is, ugyan az a fekete póló és farmernadrág van rajtam mint eddig. Pálcám kezemben, az üzenet egy kicsit felzaklatott. Sikertelen küldetés? Igazából még nem sok közöm van az egészhez, de ha már így áll, akkor jóhogy megyek. Hét óra után egy-két perccel nyitom ki a kissé rozoga ajtót és lépek be. Először senkit nem látok, de tudom, hogy Blake már itt van. Közelebb léptem, a fáklyák szépen be is világították a teremet. Ekkor megláttam őt is. Már egy ideje ismerjük egymást, és mondhatni jóba is vagyunk. Elvégre, ugyan az a célunk és csak egy év van közöttünk. Egy csapatban játszunk Kviddicset is, és ő volt a kapitányom...*
-Helló Blake. *Köszöntem neki, kezet nyújtva -ugyebár le akartam vele pacsizni még mielőtt a tárgyra térünk-. Megálltam előtte, pálcám nem tettem el. Halvány mosoly volt az arcomon, de igazából nem is mondhatni mosolynak.* Mi a helyzet? *Érdeklődtem. Ma olyan átlagos kedvembe vagyok, persze szívesen segítek neki bármiben...*
Vissza az elejére Go down
Blake A. Attaway
Halálfaló
Halálfaló
Blake A. Attaway


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 50
Tallérok : 1
Pontok : 0

Használaton kívüli tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli tanterem   Használaton kívüli tanterem EmptyPént. Május 07, 2010 6:26 am

*Percek múlva belép James. Késett. Ez igaz, de most nem jegyzem meg. Fontosabb dolgunk van. Elfogadom a kezét, és aprót biccentve, röviden meg is rázom.*
- Mint a levélben is írtam, a brightoni küldetés sikertelen. Odaérve csak az üres házat találtam, tehát valahonnan megtudta. Tudta a mocsok, hogy menni fogok. A kérdésem a következő: Mit tudtál te erről? *Hangom gyanúsítóan csenghetett, bár biztos vagyok benne, hogy James bármilyen kedves is tud lenni, áruláshoz gyáva. Tudja, hogy könnyen észreveszem, ha hazudnak nekem, és tudja, mit tennék egy árulóval. Felállok a párkányról, így kissé talán fölé is magasodok. Nem fenyegetően, ez pusztán hivatalos.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Használaton kívüli tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli tanterem   Használaton kívüli tanterem EmptyPént. Május 07, 2010 6:36 am

*Kezet ráztunk, majd figyelmesen végighallgattam. Összeráncoltam egy kicsit a homlokom, nem értem mi közöm van ehhez. Az oké, hogy én is benne vagyok, viszont... még csak két napja beszéltem meg Anorral az egész cuccot. Azóta már mennyi mindenbe belekeveredtem.*
-Semmit. Ami azt illeti, Anor nem említette egy szóval se a küldetést, és mondhatni tőled hallottam először, a levélben. *Komolyan, határozott arckifejezéssel válaszoltam neki, így rájöhetett, hogy nem hazudok. Feláll. Valóban magasabb nálam, de nem sokkal. Csak egy évvel idősebb, a kor sem olyan sok közöttünk. Ő egy évvel előbb került ide mint én. Ő is olyan idős volt...*
-Akkor most, hogy tovább? *Tudom, hogy milyen... Blake még előttem csatlakozott a halálfaló csapathoz, de azóta tényleg nagyon komolyan vesz mindet. Összefontam karjaim, figyeltem mit mond.*
Vissza az elejére Go down
Blake A. Attaway
Halálfaló
Halálfaló
Blake A. Attaway


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 50
Tallérok : 1
Pontok : 0

Használaton kívüli tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli tanterem   Használaton kívüli tanterem EmptyPént. Május 07, 2010 6:45 am

*Furcsállom, hogy James nem tud semmiről. Pedig nagyon is sok köze van hozzá.*
- Hogyhogy nem tudod miről van szó? Egyáltalán nem mondtak neked semmit? *Hogy azok a szerencsétlenek mennyire képesek mindent elhanyagolni! Hogy kínoznám őket halálra... *
- Ez baj. Hisz akiről szó van, egy nagyon távoli rokonod. Legalábbis, a kémeink ezt derítették ki. De nem tudnám megerősíteni. *Mikor komoly dolgokról van szó, ez várhatóan bekövetkezik. Kezeimet karba fonom, és elindulok az egyik irányba. A terem végéig gondolataim az ügy megoldása körül cikáznak... visszatérve, ismét komoly hangon, a következőket mondom:*
- Ma éjszaka meg fog érkezni a bagoly az áruló jelenlegi tartózkodási helyével. Holnap éjjel újból megpróbálom teljesíteni a küldetést. Szeretném, ha velem jönnél. Ez lesz első küldetésed, ha jól értesültem. *Szinte már hideg pillantásokkal nézek rá. Ilyenkor ez van, egyszerűen nem tehetek róla. Kissé feszülten várom válaszát.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Használaton kívüli tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli tanterem   Használaton kívüli tanterem EmptyPént. Május 07, 2010 6:58 am

*Azért tényleg jó, hogy értesítenek mindenről...*
-Nem, nem mondtak. Nem értem mért, de no comment. Szóval...*Elhallgattam, mivel Blake ismét megszólalt. Összeráncoltam a homlokom. Rokonom? Hát jó... igazából fogalmam sincs arról, hogy kiről lehetne szó.* Hm... távoli rokon. Nevet tudsz mondani? Igazából fogalmam sincs ki tenne ilyet a rokonságból. *Én pedig komolyan beszélek vissza a fiúnak. A gondolataim most összekavarodtak, mindenfelé járnak. Követtem a mozdulatait, majd folytatta. Holnap éjjel...*
-Rendben, veled megyek. Igen, ez lesz az első. *A hideg pillantások nem zavarnak, de igazából nem tudom mért vannak. Közben eszembe jut valami, amit most én szeretnék megtudni. Csak... véletlenül jó helyen voltam jókor. Vagy inkább rossz helyen, rosszkor?*
-Mit tudsz az elveszett jóslatról? Épp a napokban hallottam beszélgetni az Igazgatót valami minisztériumi taggal az egyik utcán erről... *Kíváncsi pillantásokat vetettem rá, miközben rátenyereltem a legközelebb lévő asztalra.*


//fagy.//
Vissza az elejére Go down
Blake A. Attaway
Halálfaló
Halálfaló
Blake A. Attaway


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 50
Tallérok : 1
Pontok : 0

Használaton kívüli tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli tanterem   Használaton kívüli tanterem EmptySzomb. Május 08, 2010 11:19 pm

[Olvad.]

- Nem, nevet sajnos nem tudok mondani, de egy Miller. *Ismét megcélzom a szemközti falat, a falon pedig a kis szekrényt. Ahogy kezem az ajtajához ér, egy apró pattanással és érdes zajjal kiszakad, majd a padlóra esik. A szekrényke tartalma több penna és néhány üveg friss tinta a több tucat beszáradt mellett. Egy pergamendarabot húzok elő a nadrágom zsebéből, és két szót firkantok rá: "Benne van." Visszacsúsztatom az üzenetet a zsebembe, és lábamon végig fut az az oly jól ismert bizsergés. Tudom nagyon jól, hogy ez a legbiztosabb üzenetküldő rendszer, de hogy megbizonyosodjak, újból kiveszem a lapot, és leellenőrzöm, hogy tényleg üres-e. Az.*
- Mit tudsz az elveszett jóslatról? Épp a napokban hallottam beszélgetni az Igazgatót valami minisztériumi taggal az egyik utcán erről... *Erre felkapom a fejem. Elveszett jóslat?*
- Beszélnek róla a csoportban is, de soha nem mondják konkrétan mit rejt. Ha végeztem a Miller-üggyel, első dolgom lesz, hogy utánanézzek. *Érzékelem, hogy mennyi lehet az idő, és hát nekem még ma büntetőmunkára kell mennem...*
- Akarsz még valamit, James? Fogd rövidre, mert nekem még van egy órám a gyn professzornál. *Szám mosolyra húzódik.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Használaton kívüli tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli tanterem   Használaton kívüli tanterem EmptySzomb. Május 08, 2010 11:31 pm

*Elmerengtem a kijelentésen. De egy Miller... fogalmam sincs ki lehet az. Majd megpróbálok kideríteni én is valamit. Addig is, tovább figyeltem Blake-et. Közben az ajtó felé pillantok. Valaki elment ott... aztán Blake felkapja a fejét a kérdésemre. Szóval ő sem tudja. Fura... engem is érdekelne persze, hogy kié volt a jóslat és hogy mit is takar ez pontosan. Elmosolyodtam.*
-Nem, semmit. Igazából csak ez volt a kérdésem. Akkor holnap? *Ugyebár Blake mondta hogy magával akar vinni. Nem ellenkezek, ilyenekben mindig is benne voltam. Mondjuk tudom, hogy ez más lesz mint azok az egyszerű kis csínyek az igazgató ellen vagy csak úgy a diákság ugratására. Leporoltam a kezem, mivel az asztal amire ránehezedtem eléggé poros volt. A kérdésre még vártam a választ, így most nem akartam Blake szavaiba vágni.*
Vissza az elejére Go down
Blake A. Attaway
Halálfaló
Halálfaló
Blake A. Attaway


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 50
Tallérok : 1
Pontok : 0

Használaton kívüli tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli tanterem   Használaton kívüli tanterem EmptySzomb. Május 08, 2010 11:52 pm

- Akkor holnap. Legyél a klubhelyiségben fél tizenkettőkor. *Biccentek egy aprót, majd az ajtó felé fordulok.*
- Ne késs. *Hangomra kis fenyegetést erőltettem, majd elvigyorodva elindultam a rozoga nyílászáró irányába. Pálcámat felemelvén egy aprót pöccintettem, így a teremre újból sötétség telepedett.*
- Remélem, nem félsz a sötétben. *Pillantottam még egyszer hátra, majd kitártam az ajtót. Szapora léptek kopogását verte vissza a kongó folyosó... Hirtelen elkomolyodtam. Kihallgattak? A visszhang irányába indulok el, de nem célom utolérni. Előbb-utóbb úgy is kiderül, ki volt az...*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Használaton kívüli tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli tanterem   Használaton kívüli tanterem EmptyVas. Május 09, 2010 12:11 am

-Rendben, ott leszek. *Válaszoltam, majd bólintottam egyet. A klubhelyiség mondjuk egy kicsit közelebb van a szobámhoz, mint az alagsor... Aztán sötét lett. Rámosolyogtam Blake-re, és én is elindultam kifelé.* Nem, nemfélek! *Azzal biccentek, mivel ő már el is ment. Pár perc múlva, én is kilépek a kissé rozoga ajtón. Behajtom magam után, majd a másik irányba indulok. Fel a lépcsőn, aztán a szobámba. Van még pár elintéznivalóm...*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Használaton kívüli tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli tanterem   Használaton kívüli tanterem EmptyVas. Júl. 04, 2010 5:29 am

* Eléggé koszos és ósdi hely, ez de most valahogy nem érdekel. Sok olyan helyen megfordulok mostanság, aminek általában még csak a közelébe sem megyek. Ez is egy ilyen hely. Egy tisztának mondható fotelban ülök. Rövid farmersort van rajtam, valamint egy fehér trikó és rajta egy kockás ing, ami mellig ér, és csomóba kötöttem elöl. Hivatalosan is szünet van, szóval a tanárok nagyrészt eltűntek az iskolából, aminek kimondottan örülök.
Egy almát rágcsálok, miközben a kezemben forgatom a cigarettás dobozt, harcolva a kísértéssel, hogy rágyújtsak itt és most. Egyenlőre még én vagyok az erősebb.
Végül elteszem. Azt hiszem megint győztem. Előveszem az öngyújtómat és kattogtatom, hogy ne unatkozzak. Lépteket hallok. Valaki idetévedt. Mivel a fotel háttal van az ajtónak, felnyújtom az almás kezem a magasba , jelezve, hogy van itt valaki.*
- Héé, idegen itt vagyok ! * Kiáltom, habár fogalmam sincs, hogy kit vetett ide a sors*
Vissza az elejére Go down
Ivan Vladislav Dargo
Diák- Famine
Diák- Famine
Ivan Vladislav Dargo


Kor : 29
Lakhely : Wilian mágusképző
Hozzászólások száma : 22
Tallérok : 1
Pontok : 0

Használaton kívüli tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli tanterem   Használaton kívüli tanterem EmptyVas. Júl. 04, 2010 5:39 am

*Ivan már egy ideje barangol a folyosókon, felfedezi a kastélyt. Nos, az épület méretekkel kisebb, mint a Bulgakov Akadémia, ahonnan átkerült ide. Lassan benyit egy terembe, ami látszólag üres. Már épp indulna ki, mikor egy hang megszólal. Körbekapja a fejét, és meglátja a kezet és az almát. Közelebb sétál, és zsebre vágja kezeit.
Fekete katonai surranót, terepszínű nadrágot és fehér pólót visel. Szőke haja fölzselézve. Nyakában dögcédula lóg. Bakancsára mintegy tőrként felszíjazva pihen varázspálcája.*
- Úgy tudtam, a mérgezett almával a gonosz boszorkányok szokták a terveiket szőni...
*Hangján érződik, hogy nem anyanyelvként beszéli az angolt, viszont akcentusa minimális, valószínűleg több mint öt éve tanulja.*
- Üdv neked. A nevem Ivan Vladislav Dargo. Ma érkeztem. Negyedévesként kezdem itteni tanulmányaimat, korábban az orosz Bulgakovon tanultam. Faminés vagyok. Ismerkedem a hellyel.
*Meséli.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Használaton kívüli tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli tanterem   Használaton kívüli tanterem EmptyVas. Júl. 04, 2010 5:46 am

- Viszont én eszem az almát, szóval jobban illek annak a Hófehérkének a szerepébe * Mondom mielőtt meglátnám, hogy kivel is van dolgom. A hangja nem ismerős, még csak távolról sem. Mivel a fotel ilyen forgós, ezért megpördítem, hogy szembe kerüljek a hang tulajdonosával. Egy ismeretlen fiúval találom szembe magam. A kérdésekre, amik hirtelen a fejemben felötlöttek ,szinte azonnal meg is kapom a választ*
- Hannah McDowal. Másodéves vagyok, pár hónapja jöttem . Jómagam is az orosz földön születtem és szintúgy a Famine az én házam is * Mutatkozok be egy hasonló szöveggel. Majd beleharapok az almába és végigmérem a fiút. Olyan...tipikus orosz, kemény legénynek tűnik*
- És eddig, hogy tetszik az iskola ? * Nézek rá kérdőn, hiszen azt mondta, hogy ismerkedik a hellyel.*
Vissza az elejére Go down
Ivan Vladislav Dargo
Diák- Famine
Diák- Famine
Ivan Vladislav Dargo


Kor : 29
Lakhely : Wilian mágusképző
Hozzászólások száma : 22
Tallérok : 1
Pontok : 0

Használaton kívüli tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli tanterem   Használaton kívüli tanterem EmptyVas. Júl. 04, 2010 6:02 am

- Hannah McDowal? És a Vörös Hazában születtél? Ez vicces... Tudod... A szüleid valószínűleg nyugati bevándorlók. De akkor te mit keresel itt nyugaton? Nem bírta a család a hideg telet?
*Kérdi kicsit csipkelődve, kicsit érdeklődve, a maga pattogós stílusában Ivan.*
- Eddig? Kicsi. De legalább nem lóg minden sarkon feketemágusokat dicsőítő festmény.
*Mondja, majd körülnéz.*
- Most komolyan...
*Visszapillant Hannahra.*
- Nem kaphattál volna valami oroszosabb nevet? Vagy a szüleid nem akartak beilleszkedni?
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Használaton kívüli tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli tanterem   Használaton kívüli tanterem EmptyVas. Júl. 04, 2010 6:58 am

- Családi okok miatt átestünk egy névváltoztatáson . De amúgy anyám tényleg bevándorló volt, apám az igazi orosz férfi * Közlöm . Nem akarok annyira a családról beszélni. *- Történt egy-két dolog ami miatt el kellett jönnünk.
* Elvigyorodok a kijelentésén. Ennyire nem bírná a fekete mágusokat ?!*
- Ezek szerint te nagyon a jó oldalán állsz? * Kérdezem érdeklődve. Nem árt ha tisztában vagyunk az ilyen dolgokkal.*
- Sok olyan dolog van amiben furcsák a szüleim döntései. Mint például az is , hogy ide kerültem. * Nevetek fel. Majd aztán összevont szemöldökkel kérdezek*
- De ennyit rólam... Te hogy kerültél ide ?
Vissza az elejére Go down
Ivan Vladislav Dargo
Diák- Famine
Diák- Famine
Ivan Vladislav Dargo


Kor : 29
Lakhely : Wilian mágusképző
Hozzászólások száma : 22
Tallérok : 1
Pontok : 0

Használaton kívüli tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli tanterem   Használaton kívüli tanterem EmptyVas. Júl. 04, 2010 7:03 am

- Hát... Az elmúlt egy évben a nagy orosz hon minden egyes fekete mágusa az én skalpomra vadászott, ahogy a családoméra is, szóval... Fogalmazzunk úgy, hogy nem vagyok jóban velük.
*Mondja a fiú, majd fogja magát, és felül Hannah fotelének karfájára.*
- És valahogy így is kerültem ide. Mondhatjuk úgy is, hogy háborús menekült vagyok. Én előre jöttem, elvileg a családom is jön, ahogy tud...
*Ezzel zsebéből dohányterméket húz elő, és rágyújt.*
- Erre meg még a Bulgakovban szoktam rá... Gusztustalan szokás... De én legalább élvezem...
*Vigyorodik el.*
- Amúgy szerintem nincs feltétlenül jó vagy rossz. Vannak, akik ártani akarnak nekem és a családomnak, és vannak, akik nem. A második felével nincs bajom. Az elsőnek meg elkenem a száját.
*Ha már faminés lett, próbál úgy is viselkedni, bár magában azért fortyog kicsit saját mondatain...*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Használaton kívüli tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli tanterem   Használaton kívüli tanterem EmptyVas. Júl. 04, 2010 7:15 am

* Figyelmesen hallgatom a történetét. Elég érdekes, de úgy tűnik olyan háborús veterán lett ilyen fiatal korára. De ha csak azokkal a feketemágusokkal van gondja akik zaklatják, hát akkor nincs semmi gond. *
- Épelméjű felfogás. Kár, hogy egyesek nem így gondolkoznak és beskatulyázzák az embereket.
* Mondom miközben előveszem a saját cigis dobozom, kiveszek egy szálat és rágyújtok. Megpróbálok karikát fújni.. Egy sikerült is.*
- Amúgy ha engem kérdezel eléggé elfogadható suli ez.. Csak meg kell szokni. A kviddiccsel hogy állsz ?
* Pöccintek le egy kis parazsat a padlóra. *
Vissza az elejére Go down
Ivan Vladislav Dargo
Diák- Famine
Diák- Famine
Ivan Vladislav Dargo


Kor : 29
Lakhely : Wilian mágusképző
Hozzászólások száma : 22
Tallérok : 1
Pontok : 0

Használaton kívüli tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli tanterem   Használaton kívüli tanterem EmptyVas. Júl. 04, 2010 7:18 am

- A Bulgakovban őrző voltam a házamban. Most... Ma érkeztem, van seprűm, csak épp csapatom nincs. Állítólag egész tűrhetően kezelem a vén cirokcsodát...
*Mondja Ivan, és közben maga is tovább füstölög.*
- Mesélj még a suliról... És ha gondolod magadról is. Ha jól vettem ki a szavaidból, tőled sem áll távol a sötétség, mint olyan...
*Közben lassan hátradől, a támlára.*
- Amúgy van kedvenc tanárod? Van olyasvalaki, akit ajánlott elkerülni? Akibe nem érdemes belekötni? És mi a helyzet a női nemmel? Tudod... Mióta tizenhat éves lettem, elgondolkodtam azon, hogy esetleg beújíthatnék valahol egy leányzót...
*Vigyorodik el, de gyorsan le is hervad mosolya.*
- Csak épp nem vagyok az a nagy ismerkedő.
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Használaton kívüli tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli tanterem   Használaton kívüli tanterem EmptyVas. Júl. 04, 2010 7:27 am

- Hát akkor majd beszélhetnél a csapatkapitányunkkal ,Ted Forresttel. Én speciel terelő vagyok most. Régebben hajtó voltam. De állítólag jól bánok az ütőkkel.
* Tovább szívom a cigit, néha az ajtó felé pillantva, nehogy bejöjjön egy nemkívánatos személy. *
- Nem áll távol... Sőt inkább nevezném elég közelinek. A családom a másik oldallal szimpatizál.
* Elkezdek skálázni a fotel szabad karfáján, miközben válaszolok.*
- Kedvenc tanár ? Olyanom soha sem volt . Nem is lesz. Amúgy annyira én sem vágom ezeket, mert pár hónapja jöttem csak. De én valahogy Odinson professzorral nem kezdenék ki. A női nem ? Hát van pár szingli , szóval nyugodtan válogathatsz.
* Az almacsutkát lerakom a földre a fotel mellé. Majd ha megyek, akkor útközbe kidobom valamelyik szemetesbe. *
- Hát én eddigi beszélgetésünk alapján nem úgy látom. * Felelem vigyorogva * - Szóval ne félj, gyorsan találsz magadnak haverokat * Paskolom meg a vállát. *
Vissza az elejére Go down
Ivan Vladislav Dargo
Diák- Famine
Diák- Famine
Ivan Vladislav Dargo


Kor : 29
Lakhely : Wilian mágusképző
Hozzászólások száma : 22
Tallérok : 1
Pontok : 0

Használaton kívüli tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli tanterem   Használaton kívüli tanterem EmptyVas. Júl. 04, 2010 7:35 am

- Nah, én megyek... Asszem...
~Hacsak nem marasztalsz...~
*Mondja, és ezzel feláll, hatalmasat nyújtózik, majd elindul kifelé, de fél úton még megtorpan, és visszanéz.*
- Mondd csak, Hannah... Te is szingli vagy?
~Mert ha igen, még maradok...~
*Ivan egy pillanatra meg kell küzdjön saját zavarodott mosolyával, de végül legyűri, és komoly arccal néz a faminés lányra.*
- Persze megértem, ha nem akarsz válaszolni, nem áll szándékomban indiszkrétnek lenni...
*Majd ha kap választ, ha nem, ránéz az órájára.*
- Mégis mennem kell... De remélem hamarosan találkozunk...
*Ezzel kiviharzik a teremből egy intés mellett.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Használaton kívüli tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli tanterem   Használaton kívüli tanterem EmptyVas. Júl. 04, 2010 7:55 am

* Kicsit meglep, hogy már ilyen hamar távozni kíván. Talán ilyen unalmas társaság lennék ?! Hirtelen nem tudok semmit sem hozzáfűzni a kijelentéséhez. Csak figyelem ahogy távozik. Amikor azonban megáll, felvonom a szemöldököm. A kérdésén egy pillanatig hezitálok, aztán egy mosoly kíséretében válaszolok*
- Nem..
*Mielőtt még hozzátennék pár dolgot, már közli is, hogy még is mennie kell. *
- Örültem a találkozásnak ! * Csak ennyire futja, amit még meghallhat, mielőtt kilép a teremből. Én még elszívom a cigimet. Majd miután végeztem felállok , fogom az almacsutkát és kisétálok a teremből. A legközelebbi kukánál megszabadulok az ételmaradéktól, majd folytatom az utamat.*
Vissza az elejére Go down
Annie C. Ross
Diák-Amira
Diák-Amira
Annie C. Ross


nő Kor : 23
Lakhely : Wilian Mágusképző, London
Hozzászólások száma : 34
Tallérok : 1
Pontok : 0

Használaton kívüli tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli tanterem   Használaton kívüli tanterem EmptyCsüt. Aug. 26, 2010 2:44 am

-Én is hallottam erről a fogadásról... hiszen mindenki erről beszél. De mi ez pontosan? Szerintem ez egy nagyon nagy hülyeség. Főleg, hogy a házak rivalizálnak.. *Húzza el a száját, miközben belép a terembe A puszikra nem szól semmit, néhányat viszonoz is. Persze Daniel vezette idáig, mert még sosem volt itt. Becsukódik maguk mögött az ajtó, körülnéz, majd Danielre pillant.*
-Azt hiszem ez jó lesz gondolkodós helynek. Ahogy a nevéből hallom és a kinézetéből, nem sokan járhatnak ide... *Egy kicsit nagyobb mosollyal néz a másikra*
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Használaton kívüli tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli tanterem   Használaton kívüli tanterem EmptyCsüt. Aug. 26, 2010 2:51 am

-Hát, az van, hogy az Amira fogója, Sebastian Blaze, és a mi fogónk James Miller rivalizálnak. És fogadtak. Szerintem visz egy kis színt a suli életében. *Kuncog fel, és a lányt nézi.*
-Igen, de van még jobb hely ennél. Úgy hívják, hogy a nyugalom terme, de nem tudom, hogy az elsőn, vagy a másodikon van-e. Ott sokkal jobban lehet gondolkozni. Hát igen. Itt szoktam firkálgatni a táblára. De meguntam, és szerintem tavaly karácsony előtt voltam itt. *Vigyorog, és Lexi szemébe néz. Azt várja, hogy megkérdezzék, hogy miért ilyen a szeme színe.*
Vissza az elejére Go down
Annie C. Ross
Diák-Amira
Diák-Amira
Annie C. Ross


nő Kor : 23
Lakhely : Wilian Mágusképző, London
Hozzászólások száma : 34
Tallérok : 1
Pontok : 0

Használaton kívüli tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli tanterem   Használaton kívüli tanterem EmptyCsüt. Aug. 26, 2010 2:59 am

-Hm... érdekes. *Von vállat. Igazából kíváncsi a fejleményekre, de... annyira nem érintik ezek a dolgok. Pontosabban: nem szeretné, ha emiatt Daniellel rosszban lennének vagy valami. De nem úgy tűnik.*
-Majd megkeresem azt a termet is vagy te majd megmutatod. Az régen volt... egy idő után tényleg unalmas lehet... *Nekidől a mögötte lévő falnak egy kicsit, csak pont úgy, hogy ne legyen poros. Ő sokat csodálkozik Daniel szemeiben, viszont még sosem akarta megkérdezni hogy miért olyanok... gondolja, hogy valami családi adottság vagy öröklés.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Használaton kívüli tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli tanterem   Használaton kívüli tanterem Empty

Vissza az elejére Go down
 
Használaton kívüli tanterem
Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Használaton kívüli lányvécé
» Használaton kívüli terem
» Számmisztika tanterem
» Tájrajz tanterem
» Csillagászat tanterem

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Alagsor-
Ugrás: