Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapHasználaton kívüli tanterem - Page 4 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Használaton kívüli tanterem - Page 4 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Használaton kívüli tanterem - Page 4 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Használaton kívüli tanterem - Page 4 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Használaton kívüli tanterem - Page 4 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Használaton kívüli tanterem - Page 4 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Használaton kívüli tanterem - Page 4 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Használaton kívüli tanterem - Page 4 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Használaton kívüli tanterem - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Használaton kívüli tanterem - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Használaton kívüli tanterem - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Használaton kívüli tanterem - Page 4 Vote_lcapHasználaton kívüli tanterem - Page 4 Voting_barHasználaton kívüli tanterem - Page 4 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Használaton kívüli tanterem - Page 4 Vote_lcapHasználaton kívüli tanterem - Page 4 Voting_barHasználaton kívüli tanterem - Page 4 Vote_rcap 
Ted Forrester
Használaton kívüli tanterem - Page 4 Vote_lcapHasználaton kívüli tanterem - Page 4 Voting_barHasználaton kívüli tanterem - Page 4 Vote_rcap 
James Miller
Használaton kívüli tanterem - Page 4 Vote_lcapHasználaton kívüli tanterem - Page 4 Voting_barHasználaton kívüli tanterem - Page 4 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Használaton kívüli tanterem - Page 4 Vote_lcapHasználaton kívüli tanterem - Page 4 Voting_barHasználaton kívüli tanterem - Page 4 Vote_rcap 
Sindy Logan
Használaton kívüli tanterem - Page 4 Vote_lcapHasználaton kívüli tanterem - Page 4 Voting_barHasználaton kívüli tanterem - Page 4 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Használaton kívüli tanterem - Page 4 Vote_lcapHasználaton kívüli tanterem - Page 4 Voting_barHasználaton kívüli tanterem - Page 4 Vote_rcap 
Chris Martines
Használaton kívüli tanterem - Page 4 Vote_lcapHasználaton kívüli tanterem - Page 4 Voting_barHasználaton kívüli tanterem - Page 4 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Használaton kívüli tanterem - Page 4 Vote_lcapHasználaton kívüli tanterem - Page 4 Voting_barHasználaton kívüli tanterem - Page 4 Vote_rcap 
Daniel Reed
Használaton kívüli tanterem - Page 4 Vote_lcapHasználaton kívüli tanterem - Page 4 Voting_barHasználaton kívüli tanterem - Page 4 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Használaton kívüli tanterem

Go down 
+6
Daniel Reed
Annie C. Ross
Ivan Vladislav Dargo
Hannah McDowal
James Miller
Blake A. Attaway
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Használaton kívüli tanterem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli tanterem   Használaton kívüli tanterem - Page 4 EmptyVas. Május 01, 2011 9:41 am

-Hát pedig igazán gondolhatnának ránk is néha, nem csak nagyban. *Vonja meg a vállát a kijelentés után.*
-Igen ezzel meg az a gond, hogy ha fiatal a prefi, akkor nem figyelnek rá. Ha pedig idősebb, akkor meg nem biztos, hogy úgy végzi a munkáját, ahogy kellene. *Ért egyet Kim-mel. Hiába prefektus az ember, ha lenézik, vagy nem hallgatnak rá.*
-Hát én nem tudom. Nem ismerem annyira Alex-et, hogy rendes véleményt mondjak, de amit biztosra tudok, hogy Chris nem ilyennek mondta, mint amilyen most. Azt meg, hogy auror jön az iskolába, egyáltalán nem jó. Mi az, hogy a minisztérium beleszól az iskola ügyeibe? *Ismételten csak Kim-nek ad igazat. Nem jó, ha egy auror van az iskolában. Igaz néha hasznosak tudnának lenni, de soha nem akkor vannak itt, mikor kellenének.*
-Hát az elég kellemetlen dolog. *Még mindig nem érti, hogy Will miért erőszakkal próbálta meg rávenni Kim-et, hogy csatlakozzon a halálfalókhoz. A következőket csak hallgatja, nem tud mit hozzáfűzni.*
-Igen rá gondolok. Szerintem az, hogy itt az iskolában nem tud olyat tanulni, ami számára fontos lehet és gondolom nem szeret olvasni sem. Így Anor felajánlhatta, hogy segít neki. De ez csak az én gondolatom, nem biztos. *Igazából ő sem tudja ez, és Ted-től is fél megkérdezni. Nem tudja, hogy a srác miként reagálna egy e féle kérdésre, de valószínűleg nem jó szemmel.*
-Értem. Én nem nézlek bolondnak. Ez szerintem normális, mert előbb vagy utóbb el kell gondolkodni, hogy melyik oldalon is fogsz állni. *Osztja meg a véleményét és megint bűntudata van, hogy ezt kell tennie Kim-el, persze ezt nem mutatja, csak mélyen legbelül érzi.*
-Akkor jó. Én meg túlságosan is hozzászoktam az anyanyelvemhez, és az alapokat, mint a bocsánat, vagy köszönöm, hajlamos vagyok spanyolul kiejteni. *Örül, hogy Kim-et ez nem zavarja és ráadásul még ő is tud pár szót.*
-Hát én egyik felet sem ismerem, így nem tudok mit mondani rá. A Roxfort-ban nem erről mentek a szövegek, hanem Harry és Voldemort így meg úgy. *Vonja meg a vállát. Érti, hogy Kim mit akar, csak Max nem tud rá mit mondani.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Használaton kívüli tanterem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli tanterem   Használaton kívüli tanterem - Page 4 EmptyHétf. Május 02, 2011 5:29 am

- Na igen. Pedig egyszer nekik is kellett hogy diákok legyenek, tudhatnák milyen nyűg ez a diákságnak - ért egyet mélyen, mert jók azok a kutatások, de... nem sok értelmük van így, ha igazán azoknak nem segít akiknek kellene.
- Ahha van benne valami. Az idősebbeket vagy a tanulás köti le, vagy meg lusták, és bandáznak, nem foglalkoznak semmivel aminek köze van a sulihoz - bámul fel a plafonra, mintha ott valami érdekeset látna, most jó így heverni a padon, abban a tudatban hogy van valaki akivel elbeszélgethet, és aki nem nézi teljesen bolondnak, mert nem tud dönteni hogy akkor melyik párti legyen inkább. Mondjuk nem is nagyon akar, de előbb utóbb állást kell foglalnia.
- Nem rossz fej, próbálja tényleg azt tenni ami jó a sulinak, csak mostanában a magánélete nagyon elhúzta, ahogy hallottam dolgokat - jegyzi meg, kicsit elgondolkodott hangon, mivel valóban elég sok hír terjengett Alex életéről, és az Anorral való kapcsolatáról. Nem lenne a férfi helyében sem az biztos.
- Kellemetlen, de ami megtörtént megtörtént, és azt hiszem, mostanában próbál törleszteni, mert most olyan normálisan viselkedik... nem tudom mire vélni, nem bírok lassan kiigazodni rajta sem - sóhajt fel, és oldalra fordul, egész testében, egyik karjára fektetve a fejét. Nagy barna szemeiben sok minden kering, sok gondolat és érzelem, de harag nincs benne, még Will iránt sincs.
- Igen, ez mondjuk lehet, meg mondjuk itt azért nem is olyanokat tanulunk ami... jól jönne egy közelharcban vagy szóval érted. Az ő életük meg szinte folyton harc, menekülés, és...gyilkosság - teszi hozzá az utolsó szót kissé halkabban, nem szereti ezt a szót, és azokat sem akik ezt művelik.
- Ted szereti a könyveket... - jegyzi meg mintegy magának, látta már hogy a menedékhelyen miket gyűjtött már be, amiket el is olvasott. Csupa fekete mágiás olvasmány, de meglepetésére, regények is akadtak köztük.
- Nem tudom, őszintén szólva nagyon nem... Igazából egyik oldalra sem állnék, de van egy sejtésem hogy el fog fajulni a helyzet és egyszer akkor is döntenem kell majd, de remélem nem mostanában lesz - jegyzi meg félresöpörve a szeméből a haját.
- Ezeket még megértem, csak a cirádásabb szóösszetételekkel vagyok bajban - mosolyodik el, nem zavarja Max spanyolsága, amíg ért mindent, ha nem értene akkor jelezné hogy valami nem volt világos.
- Az már régi mese, nem igazán érdekelnek azok a dolgok, Voldemort bukásban van... - jegyzi meg meglepően érdektelenül, őt más érdekli, egy sokkal közelebbi probléma.
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Használaton kívüli tanterem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli tanterem   Használaton kívüli tanterem - Page 4 EmptyHétf. Május 02, 2011 8:30 am

-Egyszer biztos. *Ezt a témát már túltárgyalták, és mindketten egyetértettek, hogy jó lenne, ha valaki kitalálná azt a varázslatot, ami megírja a leckét magától.*
-Pedig azért jó lenne, ha valami határozottabb személy lenne prefektus, akinek engedelmeskednek is. Nem, mintha te nem lennél jó, csak szerintem a idősebbekre nem vagy nagy hatással. *Reméli, hogy Kim nem fog megsértődni emiatt a kis megjegyzés végett. Egyáltalán nem sértésnek szánta, csak nem tudja rendesen megfogalmazni ezen a nyelve. Spanyolul menne neki, de akkor meg Kim nem értene egy szót sem.*
-Elhiszem amit mondasz. *Ebben a témában kénytelen azzal az információval élni, amit Kim mond neki, mivel ezt a helyet nem ismeri még annyira.*
-Hát érdekes egy eset. Mindenesetre, ha nem bánt, akkor még jó is neked. Bár azért az emlékek nem illannak el maguktól. *Vonja meg a vállát, mivel igazából már erre se tud mit mondani. Próbál azért segíteni neki, mint lelki támasz, ha úgy adódna, de ehhez mindent tudnia kellene pontosan.*
-Igaz, itt ben tanulunk közelharcot. Mondjuk azért jó lenne, de sajnos ebben nem mi döntünk. Sajnos ez teljesen igaz... *Ért egyet Kim-mel. Max nem lenne képes ölni, még, ha kényszerítenék akkor sem.*
-Ezt nem tudtam... *Vonja meg a vállát. Mikor a menedékhelyen volt, akkor sem gondolta azt, hogy az övék a könyvek.*
-Sajnos előbb vagy utóbb választanunk kell. Hiába szeretnénk kimaradni belőle, nem hiszem, hogy sikerülni fog. *Max is vacillál, hogy melyik oldalon állna szívesebben, de ez lehet, hogy már el is van döntve.*
-Ahha értelek. Én is így voltam az angollal, de szép lassan betanulom azt is. Még valahogy a japánt kellene megtanulnom, de az valahogy nem csábít. *Apja szerint jó lenne, ha legalább társalogni tudna azon a nyelven is, de Max nem nagyon szeretné megtanulni a nyelvet.*
-Engem se érdekel. Már az agyamra ment... *Ért egyet a sráccal.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Használaton kívüli tanterem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli tanterem   Használaton kívüli tanterem - Page 4 EmptySzomb. Május 07, 2011 10:14 pm

- Igen tudom, én is ezért csodálkoztam hogy én hogy lehettem prefektus, mert nagyjából a kicsiken kívül senki nem hallgat rám, de már megszoktam lassan... - sóhajt fel, mivel igaza van abban Maxnak hogy a felsőbbéveseket aztán végképp nem érdekli hogy mit mond, vagy éppen mit akarna elérni. Őket már régen nem az iskola érdekli, azon keveseket akiket mégis, nos azok a kivételek, melyek erősítik a szabályt.
- Nem tudom most éppen mi ütött belé, volt már egy ilyen megjavulós korszaka, de az elég csúnya véget ért, és nem akarom hogy megint az legyen belőle.
- Néha jó lenne, bár az átkokban meg ilyen SVK dolgokban egyáltalán nem vagyok jó. Nem is tudom, hogy fogok átmenni a vizsgán ami már nincs olyan messze. - dilemmázik mert egyáltalán nem érzi magát valami felkészültnek arra a vizsgára.
- Ki sem néznéd belőle mi? - mosolyodik el halványan, mivel elég sok minden van amit ő sem nézett volna ki Tedből, aztán mégis igaz. Például hogy mennyire képes szeretni a felsőbbéves prefektus lányt, Sindyt.
- Igen sajnos ebben igazad van, és fogalmam sincs... én... nem akarom senkinek sem a halálát, még... Anorét sem... - pillant félre, nem mintha védené a férfit és bandáját, de azért szerinte még ők is megérdemelnének még egy esélyt.
- Én tanulom a japánt már pár éve, de most valahogy a svéd az ami tetszik. Japánt még akkor elkezdtem tanulni mielőtt ide jöttem a Wilianba, anyám valamiért fontosnak tartotta hogy meg tudjak szólalni így, elvileg apám japán volt, de hogy a kettőnek mi köze van egymáshoz... - von vállat, ezt maga sem érti mivel Suzanne sem az igazi anyja, és nem sok mindent tud arról a nőről aki a világra hozta, talán csak egy halvány emlékkép, egy szőke, mosolygós asszonyról, aki távolodik, és aztán többé nem látta.
- Anyám próbált utánajárni hogy kik lehetnek az igazi szüleim, de csak annyit tudott meg hogy apám valószínűleg japán volt, mást nem - teszi még hozzá, ezzel bevallva Maxnak hogy nem az igazi szülei nevelik, de ennek ellenére ő boldog, hiszen nevelőanyja oda-vissza szereti és Matt is.
- Voldemort el fog bukni - ingatja a fejét, nem jósolna sok jövőt a fekete mágusnak. Ez már nem az ő korszaka.
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Használaton kívüli tanterem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli tanterem   Használaton kívüli tanterem - Page 4 EmptyVas. Május 08, 2011 8:23 am

-Gondolom mert megbíznak benned, vagy hasonló okok végett. *Teszi hozzá a dologhoz. Max nem nagyon ismeri az idősebb diákokat, de nagyjából sejti, hogy mire gondol Kim ilyenkor. A Roxfort-ban is ilyenek a felsőbb évesek, de nem akarja a két iskolát összehasonlítani, mert sok mindenben különbözik egymástól, de Max-nek ez a hely sokkal jobban tetszik, mint a Roxfort.*
-Akkor reménykedjünk, hogy most tényleg normális marad.
-Nem hiszem, hogy nehéz lesz a vizsga, de nem árt rá gyakorolni. Nem sűrűn mondok ilyet, mert tudom, hogy furán fog hangzani, de, ha kérj segítséget apámtól, ha nem megy. *Tényleg nem sűrűn mond ilyet.*
-Ezt nem... de azt tudom, hogy mikre lenne képes, vagyis sejtem. *Gyorsan korrigál, mielőtt Kim bármit is félre értene.*
-Én se tudnék senkit sem bántani... ez a dolog nagyon messze van tőlem... és inkább gyógyítok, mint sem ölök... és az a baj, hogy gyógyítókra mindkét oldalon szükség van... *Sóhajt fel, mert ahogy azt Ted szavaiból kivette anno, lehet, hogy Max is bajban van és ráfognak szállni.*
-Én sosem tudtam rávenni magam, hiába vagyok én is félig az, de ez egyáltalán nem látszik rajtam. Valahogy én is így vagyok az angollal, de ha jól emlékszem 11 évesen kezdtem el tanulni, addig csak spanyolul beszéltem. A nyelv nem ismerete sem volt hátrány az USA-ban, mikor versenyen voltunk. *Mondja mosolyogva, mert ez így volt a versenyeken. Csak egyszer megunta, hogy nem érti a nyelvet, így elkezdte tanulni.*
-Az nem jó dolog, ha nem ismered az igazi szüleidet. Viszont, ha boldog vagy a pót szülőkkel, vagy hogy is mondják ezt erre felé, akkor nem hiszem, hogy gond lehet. Persze együtt érzek, hogyha fáj a dolog. Mióta nem láttad az igazi szüleidet? *Kérdezi, de nem erőlteti a válaszadást.*
-Remélem minél előbb. *Ért egyet Kim-mel.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Használaton kívüli tanterem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli tanterem   Használaton kívüli tanterem - Page 4 EmptyHétf. Május 16, 2011 6:53 am

- Valószínű, de így mit sem érek vele... Amit tennem kellene nem tudnom, mert nem vesznek kutyába se, de mindegy, már tényleg kezdem megszokni, és ha belegondolok hogy van még két évem Tedékkel... Nem lesz nyugodtabb az álmom - jegyzi meg kis sóhajjal, nem biztos benne hogy képes lesz ezt így folytatni főleg ilyen életvitellel, nah meg ennyire feszélyezve.
- Igen, nem lenne rossz, mert nem egy... egy elmebeteg, szóval vannak jó tulajdonságai is, csak éppen... jól titkolja - próbál valami jót mondani a vörös hajúról, mivel mostanában nincsenek már oylan rosszban, és nem emelt kezet sem rá, és ezt fejlődésnek könyveli el. Bár nem sokon múlik hogy ez a kijelentés megdőljön, és Kim személyisége sem venné jó néven ha még egy ilyen nagyobb csapás érné...
- Igen, már felajánlotta ő is hogy segít, és szerintem mielőtt hazamegyek, elmegyek hozzá pár külön órára. Valahogy nem fekszik nekem ez a varázslósdi - mosolyodik el, mert más megy minden ahogyan kell, csak éppen ez... ez ne lenne...Főleg hogy nemrég kiderült hogy a mumus milyen alakot vesz fel előtte...
- Ted elég sok mindenre képes lenne, amit még Alex sem nézne ki belőle... Én is tudom mire képes, és valahogy... nem szeretnék szembekerülni vele. Néha... néha ijesztőbb mint Will- jegyzi meg, mert Ted hidegvére, néha ki tudja akasztani hogy annyira flegmán, és lazán vesz mindent, mégis mindig mindent megúsz.
- Igen, az a legnagyobb probléma, hogy mindkét oldal szeretné maga mellett tudni a gyógyítókat... ez azért dobna az erejükön nem keveset - ért egyet Maxal, majd hirtelen felül, és köhint párat. Már megint kezd előjönni ez a furcsa köhögés.
- Értem. Nekem tetszik maga a nyelv, még ha kicsit nehezen is ment az elején, mostanra már egész jól megy - mosolyodik el, és visszadől a padra, hosszú haja elterül a feje körül, mégsem mondható lányosnak.
- Boldog vagyok velük, nem is arról van szó, csak kicsit bánt hogy a valódi szüleimről nem tudok semmit - von vállat, hiszen Suzanne-nál csodásabb anyát nem is kívánhatna magának.
- Nagyon kicsi volam, mikor anyám elhagyott... és utána sohasem találkoztam vele többé. Apámat egyszer sem láttam - rázza meg kicsit a fejét, mert ez neki kimaradt az életéből. Nem tudja, mit tenne ha előkerülne az igazi anyja.
- Lassan mennünk kellene nem? A végén megbüntethetem magunkat - pillant Maxra, későre jár már.
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Használaton kívüli tanterem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli tanterem   Használaton kívüli tanterem - Page 4 EmptyKedd Május 17, 2011 8:11 am

-Ahha értelek. Egyszerű a dolog. Hagyd figyelmen kívül őket és ha véletlen valaki rákérdez, akkor mond meg, hogy nem érsz el vele semmit, ha rájuk szólsz. *Tudja, hogy hiába szól Ted-re vagy a többi hasonlóhoz, nem fognak rá hallgatni, ezért is próbál tippet adni neki.*
-Akkor tényleg meny el hozzá. Bármennyire se tűnik annak, hogy szívleljünk egymást apámmal, még is csak azt mondom, hogy jó tanár, ami igaz is. *Nem gondolta volna, hogy apja felajánlotta már ezt a dolgot Kim-nek. Sejtése szerint akkor volt, mikor az auror is itt volt.*
-Belegondolni sem merek. Amikor beszéltem vele tök normális volt. Ér még meglepetés az életben. *Csak ennyit tud hozzá tenni, más nem. Lehet, hogy ezt nem kellett volna mondani, de aztán rájön, hogy mindegy, hisz Ted még idejár, tehát összefuthatott, így nincs oka a félelemre.*
-Ez igaz. Egy kicsit kezdek félni... nem akarom azt, hogy a nyakamon legyenek. Nem akarom ezt az erőt... *Akad ki egy kicsit. Már az asztalra is rávágna, ha nem lenne este.*
-Én nem erőltetem, azt ami nem megy. Túl bonyolult a számomra az a nyelv. Az angolt is nehezen tanultam és néha hibázok is, meg belekeverem a spanyolt. *Tette hozzá a nyelvi dolgokhoz.*
-Megértem a fájdalmad. *Bár neki konkrétan nincs ilyen tapasztalata, mégis képes átérezni, amit Kim.*
-Értem... és sajnálom...
-De mehetünk. Csak engem kellene, hisz neked szabad az őrjáratozás. *Mondja mosolyogva.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Használaton kívüli tanterem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli tanterem   Használaton kívüli tanterem - Page 4 EmptyVas. Május 22, 2011 4:13 am

- Ahha, mint eddig is - biccent, mivel a nagyobbakra nem szól, nem lenne értelme és nem túráztatja magát feleslegesen. A kijelentésre hogy menjen el Hoshihoz, biccent, el fog menni, mert tényleg szüksége van némi plusz tudásra, hogy sikeres legyen a vizsgája majd.
- El fogok menni, szükségem van a gyakorlásra, meg hogy átismételjünk pár dolgot - sóhajt, nem szereti azt a tárgyat, de abból is jól kellene vizsgáznia.
- Az benne a legijesztőbb, hogy nem tűnik annak ami... - ért egyet a fiúval, mivel először őt is meglepetésként érte a dolog, hogy Ted bizony a Leader jobb keze.
- Szerinted én ezek után akarom? A gyógyítói képességem, amit mindenki dícsér, az juttatott ide, amiatt kellett ezt a rengeteg borzalmat átélnem, szerinted én akarom ezt? - kérdezi csendesen, ő nem dühöng, ő csak fáradt, belefáradt ebbe, hogy ezzel foglalkozzon, így igyekszik normális életet élni, már amennyire ez lehetséges a jelen helyzetben.
- Nekem megyeget, szerintem szép nyelv. Én a spanyollal vagyok úgy hogy egy két alapszót tudok... - von vállat, majd legyint a következőkre.
- Nem fáj, nem emlékszem anyámra sem, csak néha elgondolkozok róla hogy vajon ki lehetett ő, és miért nem kellettem neki - jegyzi meg, és lassan felkel, elrendezi kicsit összekócolódott haját, és menni készül.
- Szabadni szabad, de csak egyedül vagy műs prefikkel, szóval ha veled látnak, akkor nagy eséllyel én is kapok - mosolyog, mert eddig még egyszer sem kapott, csak Hoshitól, de még azt sem tudja, mi lesz a büntető munkája.
- Menjünk, aztán majd még kiderül mi lesz ezzel a helyzettel - sóhajt, és elindul, hogy folytassa az őrjáratozást, Maxtól a másodikon vál el, ha a fiú a szobájába megy, ha nem, akkor hamarabb.

//Köszike a hosszúzást ^^//
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Használaton kívüli tanterem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli tanterem   Használaton kívüli tanterem - Page 4 EmptyKedd Május 24, 2011 7:20 am

-Ha eddig is ezt tetted, akkor már rutin. *Mosolyodik el halványan. Ha Kim eddig sem vetett túl nagy figyelmet a felsőbb évesekre, akkor nem lehet nagy gond belőle.*
-Sok sikert, majd a tanuláshoz. Persze, ha kell valami, akkor én is segítek szívesen. Tudod, csak szólnod kell. *Ő is segít neki, ha kell, mint másoknak. Persze csak, ha van kedve.*
-Én is furcsállom egy kicsit... *Ért ő is egyet a kijelentéssel. Nem érti, hogy Ted, miért halálfaló.*
-Nem, senki nem akarna ilyet magának. Az a gond, hogy nem mi választjuk meg magunknak az erőnket, így nem tudhatjuk, hogy mi vár ránk... *Csóválja meg a fejét. Most, hogy így Kim mondja, ő sem akarja ezt a képességet. Inkább nem tanulja meg használni, csak azért, hogy utána rettegjen, hogy mikor csapnak le rá.*
-Ebben is segíthetek. *Mosolyodik el, megint. A nyelvtanulás sosem volt az erőssége, de az anyanyelvét nagyon is jól tudja. Abban pedig segít, ha valaki megakarja tanulni.*
-Értelek. Viszont azokat az embereket nem értem, akik ilyenek... *Reméli Kim tudja miről van szó, mert megfogalmazni a dolgot nem nagyon tudja, úgy, hogy ne legyen belőle félreértés.*
-Ha megfognak, akkor legfeljebb azt mondod, hogy rajtakaptál valamin. Így te megúszhatod én meg nem, de az kit érdekel. *Vonja meg a vállát. Kim-nek van elég baja, és egy büntetést még kibír Max.*
-Rendben... *Majd elindul Kim-mel vissza a szobájába. A másodiknál elköszön tőle, majd elmegy a szobájába lefeküdni.*

//Én is köszönöm^^//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Használaton kívüli tanterem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli tanterem   Használaton kívüli tanterem - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Használaton kívüli tanterem
Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Használaton kívüli lányvécé
» Használaton kívüli terem
» Számmisztika tanterem
» Tájrajz tanterem
» Csillagászat tanterem

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Alagsor-
Ugrás: