Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapHasználaton kívüli tanterem - Page 2 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Használaton kívüli tanterem - Page 2 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Használaton kívüli tanterem - Page 2 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Használaton kívüli tanterem - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Használaton kívüli tanterem - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Használaton kívüli tanterem - Page 2 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Használaton kívüli tanterem - Page 2 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Használaton kívüli tanterem - Page 2 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Használaton kívüli tanterem - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Használaton kívüli tanterem - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Használaton kívüli tanterem - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Használaton kívüli tanterem - Page 2 Vote_lcapHasználaton kívüli tanterem - Page 2 Voting_barHasználaton kívüli tanterem - Page 2 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Használaton kívüli tanterem - Page 2 Vote_lcapHasználaton kívüli tanterem - Page 2 Voting_barHasználaton kívüli tanterem - Page 2 Vote_rcap 
Ted Forrester
Használaton kívüli tanterem - Page 2 Vote_lcapHasználaton kívüli tanterem - Page 2 Voting_barHasználaton kívüli tanterem - Page 2 Vote_rcap 
James Miller
Használaton kívüli tanterem - Page 2 Vote_lcapHasználaton kívüli tanterem - Page 2 Voting_barHasználaton kívüli tanterem - Page 2 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Használaton kívüli tanterem - Page 2 Vote_lcapHasználaton kívüli tanterem - Page 2 Voting_barHasználaton kívüli tanterem - Page 2 Vote_rcap 
Sindy Logan
Használaton kívüli tanterem - Page 2 Vote_lcapHasználaton kívüli tanterem - Page 2 Voting_barHasználaton kívüli tanterem - Page 2 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Használaton kívüli tanterem - Page 2 Vote_lcapHasználaton kívüli tanterem - Page 2 Voting_barHasználaton kívüli tanterem - Page 2 Vote_rcap 
Chris Martines
Használaton kívüli tanterem - Page 2 Vote_lcapHasználaton kívüli tanterem - Page 2 Voting_barHasználaton kívüli tanterem - Page 2 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Használaton kívüli tanterem - Page 2 Vote_lcapHasználaton kívüli tanterem - Page 2 Voting_barHasználaton kívüli tanterem - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Reed
Használaton kívüli tanterem - Page 2 Vote_lcapHasználaton kívüli tanterem - Page 2 Voting_barHasználaton kívüli tanterem - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Használaton kívüli tanterem

Go down 
+6
Daniel Reed
Annie C. Ross
Ivan Vladislav Dargo
Hannah McDowal
James Miller
Blake A. Attaway
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Használaton kívüli tanterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli tanterem   Használaton kívüli tanterem - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 26, 2010 3:07 am

-Pontosan. Már alig várom, hogy én is belépjek a Famine csapatába. Persze fogóként. *Nem, Danny nincs, és nem is lesz rosszban a lánnyal. Tény, hogy fogó akar lenni, és majd mikor James elmegy, ő akarja átvenni a posztot.*
-Nem lesz nehéz megtalálni. Amúgy tök jó. Vannak ott fotelek, meg ilyesmi. Közben odamegy a lány mellé, és hátát a falnak veti. Neki nem számít, hogy koszos lesz-e, vagy sem. Majd kimossa és kész. Igen, ez nemzedékek óta így van. Egy félre sikerült animágiai kísérlet óta ilyen a család összes férfitagjának szeme. És elvileg ilyen marad.*
Vissza az elejére Go down
Annie C. Ross
Diák-Amira
Diák-Amira
Annie C. Ross


nő Kor : 23
Lakhely : Wilian Mágusképző, London
Hozzászólások száma : 34
Tallérok : 1
Pontok : 0

Használaton kívüli tanterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli tanterem   Használaton kívüli tanterem - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 26, 2010 3:16 am

-Fogóleszel? Az jó. Én egyenlőre még repülni sem tudok, nem hogy játszani... de lehet, hogy nekem is meg kéne majd próbálni ezt a sportot.* Mosolyodik el halványan. Abban csak az a rossz, hogy akkor Daniel ellen kellene játszania... azt meg annyira nem akar. Még mindig nem engedi el Danny kezét, annak ellenére sem, hogy az mellette áll. Jó érzés az, hogy van valaki, akiben tud bízni és akit egyszer az életében tud szeretni... ugyanis Daniel ebben az aranyérmes. Nem szól semmit, egy kicsit elgondolkodik, miközben a padlót fixírozza. Érdekes ez az elmélet azért.*
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Használaton kívüli tanterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli tanterem   Használaton kívüli tanterem - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 26, 2010 3:28 am

-Igenigen. Csak James után. Majd repüléstanon megtanulsz. Azt is fogják tanítani, ne aggódj. Sok minden hasznosat tanulsz majd. Bár a mágiatörténet néha dög unalom. *Csóválja meg a fejét. Ő nyugodtabb játékos, de gyors, és jók a reflexei.*
-Nem tudom hogy mondjam el, de van benned valami, ami megfogott. Valami, ami a többi lányban nem volt meg. De te, mégis. Szóval, fontosabb vagy számomra, mint bármi más. *Persze, már a lánnyal szemben áll, egész közel. Nem pirult el, csak egy kicsit zavarban, így nem tudja, hogyan fejezze ki magát. Most jönne az, hogy odahajol, és megcsókolja, de nem. Még nem. Csak egy egészen óvatos szájrapuszit ad a lánynak, és reméli, hogy ezzel nem rontja el az esélyeit. Eltávolodik tőle, de mégis közel van hozzá. Bár nem annyira, mint az előbb.*
Vissza az elejére Go down
Annie C. Ross
Diák-Amira
Diák-Amira
Annie C. Ross


nő Kor : 23
Lakhely : Wilian Mágusképző, London
Hozzászólások száma : 34
Tallérok : 1
Pontok : 0

Használaton kívüli tanterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli tanterem   Használaton kívüli tanterem - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 26, 2010 3:32 am

-Tőled is sok hasznosat tanultam. *Mosolyodik el szélesen, közben továbbra is Danielt fixírozza, csak most épp az előtte állót. A magyarázásra egy kicsit meglepődik, csak mert... valahogy ő is így érez. Ezt közli is.*
-Igazából én is így vagyok vele... *Hadarja el, vagy inkább egy kicsit dadogja. Nem néz most le, látszik, hogy egy csöppet magabiztosabb. A szájra puszi után ismét csak elmosolyodik, és úgy érzi, hogy igen, meg kell tennie. Mivel közel vannak egymáshoz, ezért csak lassan ellöki magát a faltól és megcsókolja a fiút. Legalábbis bízik benne, hogy az irányítani fogja, mivel ő még ebben nem tapasztalt. Nem húzza el, rövidre fogja.*
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Használaton kívüli tanterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli tanterem   Használaton kívüli tanterem - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 26, 2010 4:24 am

-Ugyan, én csak magyaráztam... *Vigyorodik el a kezét feltéve. Nos, nem volt könnyű magyarázkodni, bár jól tud, de ez alól kivételt képeznek a csajok..*
-Tény... *Nyel itt egy nagyot.* -Tényleg? *Teszi fel a kérdést, de továbbra is mosolyog. Mikor a lány közeledik, tudja, hogy mi lesz, és irányítani is fogja. Nem húzza el, de amikor eltávolodik tőle a lány, széles mosolyra húzza száját, és az alsó ajkába harap, gyengén, és aztán újra mosolyog. (Természetesen user a saját karija ajkát érti.)*


//Fagy (://
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Használaton kívüli tanterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli tanterem   Használaton kívüli tanterem - Page 2 EmptySzer. Jan. 12, 2011 8:10 am

*Nem olyan túl hosszú ideje, de már körülbelül egy fél órája bent dekkolok. Először csak egy cigit szívtam el, mert tudom, hogy ide úgysem jön szinte senki, szóval esély nincs rá, hogy megfogjanak, majd végül gondoltam egy kicsit és gyakorolni kezdtem. Elvégre, az elemi mágiámra még szükségem lesz majd... és van is.
Elég romos már úgyis a hely, szóval amúgy sem számít már egy-két rombolás. Ha kell, akkor majd helyreteszem később. Egy egyszerű vízgömböt kezdek el formázni kezemben, majd mikor már az erőmet is beleeresztettem, a sarokban lévő széknek vágom, aminek egyik lába éppenséggel ki is esik és végül az egész széttörik. Ezt még egy párszor megcsinálom, aztán csak egyszerűen tapasztalgatok még pár dolgot. A hely, elég szépen vizes is lesz mindez után.*
Vissza az elejére Go down
Darren Spencer
Diák- Famine
Diák- Famine
Darren Spencer


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 61
Tallérok : 0
Pontok : 15

Használaton kívüli tanterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli tanterem   Használaton kívüli tanterem - Page 2 EmptySzer. Jan. 12, 2011 8:24 am

*Nem rég keltem fel, pedig már reggel nyolckor fent szoktam lenni most pedig a karórám három-negyed tizenkettőt mutat. Egy sima sötétkék ing van rajtam, meg alatta egy fehér trikó, egy farmer és fehér sport cipő. Járásom még elég kótyagos, így úgy gondoltam jót tesz egy séta az iskolában. Végül céltalan utam az alagsorba vezetett.*
~Pangok.~ *Jegyzem meg magamban, majd körbe nézek, egy árva lélek sincs az alagsorban szóval nemes egyszerűséggel rágyújtok. De mivel nem szeretnék ledorombolást érte, benyítok a használaton kívüli terembe. Amint benyitok egy nagyobb pócsójába lépek, mire felhúzom a szemöldököm.*
- Mi a f@$z? *Majd körbe nézek és meglátom Jamest, mire egy apró félmosolyt eresztek el.*
- Szemétség lenne meg kérdezni, hogy remélem ez csak víz? *Kérdőn pillantok rá, majd még kaján elvigyorodom.* Rég láttalak ember.. *Majd elkezdek felé sétálni és mikor már szemtől-szembe vagyunk kezet fogok vele.*
- Na és mi van veled? Mesélj valamit..
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Használaton kívüli tanterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli tanterem   Használaton kívüli tanterem - Page 2 EmptySzer. Jan. 12, 2011 8:45 am

*Felvont szemöldökkel pillantok a belépő fiúra. Kisebb vigyor jelenik meg az arcomon, majd vállat vonok.*
-Nem, nem víz. *Kicsit szememet is forgatom, majd kezet fogok Darrennel és körülnézek. Hát igen, szép kis pocsolyák lettek az tény.*
-Mintha nem tudnád, hogy vízmágus lennék haver. Szerintem nem fogok egy használaton kívüli terembe vécézni... kinéznéd belőlem? *Húzom ki egy kicsit magam, majd felülök a még épségben lévő asztalra.* Hát igen, mostanság el vagyok egy kicsit... havazva. *Igen, sok volt a munka meg a kimenő meg az otthonlét. Kábé...*
-Amúgy élek még, kösz. Körülbelül minden a régi. Nem nagyon történt velem semmi... vagyis hát tudod hogy van. Mindig van valami, de már megszokott. Na te, hol vagy elveszve? Veled mi a helyzet? *Érdeklődöm egy idő után és rágyújtok én is egy cigire. A felettem lévő ablakot résnyire kinyitom.*
Vissza az elejére Go down
Darren Spencer
Diák- Famine
Diák- Famine
Darren Spencer


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 61
Tallérok : 0
Pontok : 15

Használaton kívüli tanterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli tanterem   Használaton kívüli tanterem - Page 2 EmptySzer. Jan. 12, 2011 9:16 am

- Ejjj...tudtam én. *Na most már kezd erőltetett lenni, így hát befejezem.*
- Öhm..Erre inkább most nem válaszolok. *Majd bólintok és helyet foglalok James mellet.* Gondoltam..néha irigyellek ezért. Egyszer elmehetnénk ketten tivornyázni. Kiszeretném tapasztalni, vajon meddig tudom tetőzni a képességem. *Mivel az én képességem nem fizikai mint Jamesé azért bemutatót nem tudok tartani, csak ha van egy "áldozatom".* Nah annak örülök. Hogy én? Hát.. *Picit eltöprengek és próbálom pár szóba összefoglalni a dolgokat.*
-Még lélegzem. Csak a szokásos, bár tegnap összeakadtam Cintiával. Bár ahogy ismerlek ez téged nem nagyon zavar. Ahogy hallottam és láttam már rég Hannah van neked. * Fejezem be mondókámat, és bele szívok a nikotinrúdba, a friss levegő jól esik.*
- Szóval.. Elvinnél egy ilyen össze jövetelre? *Gondolok itt a "bandára"/"bandájára".*

//Off time//
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Használaton kívüli tanterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli tanterem   Használaton kívüli tanterem - Page 2 EmptySzer. Jan. 12, 2011 9:46 pm

-Jól van akkor. *Kisebb vigyor jelenik meg az arcomon, majd beleszívok a cigibe és közben hallgatom, Darren mit mond, mit mesél. Amikor kijelenti, hogy irigyel, csak felvonom szemöldököm és kicsit oldalra billentem fejem.*
-Oké, benne vagyok. Majd szólok és eljössz. *Haveroknak bármit, azért én sem szeretnék alul maradni. Mikor Darren Cintót emlegeti, csak beleszívok ismét a nikotin rúdba és vállat vonok.*
-Figyelj. Semmi közöm Cintiához, Ő már a múlt. Tiéd lehet. *Kaján vigyorral az arcomon a fiú szemeibe nézek. Remélem nem vesz magára semmit, hisz ismer, milyen vagyok. Aztán csak bólintok.*
-Igen, jól megvagyunk Hannah-val. Na és, hogy van a húgod? *Még mindig emlékszik a lányra, hiszen nem is olyan régen történt. Sőt... azóta is pikkelnek egymásra Antony Black-kel. A kérdésre bólint egyet.*
-El. Végül is, miért ne? Majd összeszedem az embereket valamelyik nap és elmegyünk a clubba. Úgyis mostanság szét voltunk maradva.*A szünet és a többi.* De amúgy ne számíts sokra. Itt igazából csak annyi van hogy beülünk a rock clubba és marhulunk. *Próbálom kitapasztalni, hogy Darren pontosan, hogy is gondolta ezt az egészet.*
Vissza az elejére Go down
Darren Spencer
Diák- Famine
Diák- Famine
Darren Spencer


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 61
Tallérok : 0
Pontok : 15

Használaton kívüli tanterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli tanterem   Használaton kívüli tanterem - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 13, 2011 3:40 am

- Persze, majd szólok. *Kacsintok egyet, majd a Cintós dologra bólintok és én is szívok a cigarettából.*
- Értem és egyet is értek. *Teljes mértékben egyet értek, majd a Hannahval kapcsolatára elmosolyodom.* Nah az a lényeg, de az ugye tudod, hogy én Hannah-t a Wilian előtt is ismertem? *Utalok arra, hogy mi már a Roxfordba is beszélgettünk, csipsz@r korba.* A húgom? Nos ő jól van, bár két napja nem láttam. Érdekes..pedig általában minden nap beszélgetünk és együtt vagyunk. Ha jól tudom még mindig Blackre hajt. Be kell valahogy vallanom, akár mennyire sincs meg benned az erkölcs, nem mindha bennem lenne egy csepp is, de nekem szimpatikusabb volt a ti fel állásotok. De ebbe én nem szólok bele, nem olyan vagyok mint ő. *Vonom meg vállamat.*
- Persze jó az..Viszont neked vannak sötétebb baráti köreid is. Oda nem tudsz nekem egy meghívod adni? *Pillantok és küldök felé egy sötétebb félmosolyt.* Úgy gondolom ideje nagypapám nyomdokaiba lépnek. Itt az ideje, hogy vissza hozzam a közéletbe a Spencer nevet. *Az utolsókat bele szívom a cigarettába, majd beledobom egy tócsába a csikket.* Legalább ennek is van haszna. *Utalok James képességére.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Használaton kívüli tanterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli tanterem   Használaton kívüli tanterem - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 13, 2011 8:14 am

-Tényleg? Nem is tudtam, hogy ismertétek egymást... *Felvont szemöldökkel elmosolyodom. Kicsit azért meglepett a dolog... Igaz, gyorsan túltettem magam az ügyön, beleszívok egy utolsót a cigibe és kipöckölöm az ablakon. Aztán visszacsukon azt is és teljes figyelemmel kísérem Darrent. *
-Hát ez van. Bár, én nem tudok leragadni sokáig egy csajnál, szóval nemtudom... most Hannah valahogy más helyzet. Black meg legyen boldog... csak én ne lássam. *Attól, hogy körülbelül kibékültem evvel a helyzettel, az még nem jelenti azt, hogy én Antonyval is jóban fogok lenni. * Azért kösz. *Vágom rá végül egy vállvonás kíséretében és kicsit oldalra fordított fejjel pillantok a másik srácra. A kijelentései meglepnek... de az nem, hogy már mindenki tudja, hogy halálfaló vagyok. Nem nagyon izgat. Befejezem a sulit, aztán megyek Azgardba és folytatom apámék pályafutását. *
-Inkább Ted Forrestert kellene megkeresned avval az üggyel. Nekem nincsenek annyira jó kapcsolataim. *Hát igen, volt egy-két összetűzésem és nem nagyon szeretik a fejem. Kisebb elgondolkodás után, csak bólintok. *
-Ismerős helyzet. Mondom, ebben az ügyben Teddel kell beszélned. *Próbálok egy kisebb tanácsot adni.*
Vissza az elejére Go down
Darren Spencer
Diák- Famine
Diák- Famine
Darren Spencer


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 61
Tallérok : 0
Pontok : 15

Használaton kívüli tanterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli tanterem   Használaton kívüli tanterem - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 13, 2011 9:16 am

- Hát igen...Kicsi a világ, szokás mondani. *Mosolyodom el újra, nem is rossz diskurálás.*
- Hát igen ezt észre vettem. Szóród magvaidat ide meg oda. Igen, meg kell mondani szép lány és okos, nézeteitek nagyon hasonlóak. Igazából attól félek, hogy most ő fogja át cseszni a húgom fejét..bár meg kell mondanom, meg is érdemelné már bocs. De ettől független gondoskodnék róla, hogy ne élje meg a másnapot. *Elég érdekes pont ezt tőlem hallani, mindenki tudja, hogy nyugodt és kimért ember vagyok, és egy ilyen embertől egy ilyen "fenyegetést" komolyan kell venni. Bár ez nem fényezés az én részemről, csak a puszta igazság.*
- Ugyan ez semmiség. *Majd egy kis szünetet tartok és a fiú felé fordulok.*
- Forrestert? Azt hittem lelépet. Hát vissza jött? Bár lehet, hogy csak én ismertem ki rosszul a gyereket, de sok közös van bennünk. Talán gyorsan tudok vele közös témát találni. Amúgy, mit értesz az alatt, hogy nincsenek jó kapcsolataid? Vagy történt valami? Ne értsd félre nem szeretnék feszegetni a témát, szóval ha úgy gondolod, csak akkor mond el. *Nem vagyok az erőszakos fajta, de emellett viszont elég kíváncsi.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Használaton kívüli tanterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli tanterem   Használaton kívüli tanterem - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 13, 2011 9:32 am

-Tudod, még én sem tudom, hogy le akarom e magamat szögezni valahova, sok időre. Ki tudja, egyszer... majd biztos. De előtte is csak próbálgatok ezt azt, feszegetem a húrokat. *Magyarázom egy halvány kaján mosollyal az arcomon, majd bólintok.*
-Ha kell segítség szólj. Mármint Antonynál. Tudod, hogy ilyenben mindig benne vagyok. *Pillantok oldalra, aztán vissza Darrenre. Egész érdekes dolgokat mond a srác, csak a sok kérdezősködés nem tetszik.*
-Állítólag visszajött. Nem tudom, én nem vagyok jóban vele...*Vonok vállat. Sosem voltunk igazából jóban.* Kicsit sok a kérdés. *Elvigyorodom és azért egy kisebb sóhajtás után válaszolok.*
-Hát úgy, hogy nem bírják a fejemet. Tudod, sokan tartanak gazdag sznobnak. Egyszerűen nem jövök be nekik, de apám miatt vagyok még mindig bent, leginkább. Meg tudod, kilépni már nem lehet. Ezektől eltekintve, teszem a dolgom. *Magyarázom meg, úgy körülbelül a dolgot. Azért érdekel Darren reakciója.*
Vissza az elejére Go down
Darren Spencer
Diák- Famine
Diák- Famine
Darren Spencer


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 61
Tallérok : 0
Pontok : 15

Használaton kívüli tanterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli tanterem   Használaton kívüli tanterem - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 13, 2011 10:40 am

- Persze, értem én. Ha nem ezt tennéd nem is lennél ön magad. *Jegyzem meg szórakozott hangnemben, majd előveszem a kis cigaretta dobozomat és először oda nyújtom Jamesnek, ha kér akkor vegyen, ha nem nem, majd én is veszek ki egy szálat és meggyújtom a cigit.*
- Ismerlek már valamelyest, szóval tudom ha kell segítség te ott vagy. Már a balhé kedvéért is. *Szívok a cigarettából és a füstöt lassan eregetem ki orrlyukaimból. Majd bólintok.*
- Értem. *Válaszom tömör, kérdezni nem akarok, hogy miért, az már szerintem már nekem is túl sok lenne, ha az ő helyébe lennék. Majd James mondókája után kisebb szünetet tartok, át gondolom mit is mondjak erre, hisz majdnem egy cipőbe járunk. Kivéve, hogy én nem vagyok halálfaló, meg nem vagyok nőcsábász, meg..szóval sok minden nem vagyok ami ő.*
- Megnyugtatlak James..ez nem csak veled fordult már elő. Engem is már nem egyszer kérdőre vontak a családom anyagi helyzete miatt. Sokan úgy gondolják, hogy ha valaki tehetős vagyonnal rendelkezik, akkor felfuvalkodott, gőgős és semmibe nézi a szegényt. Ez részben igaz is, én sem vagyok jótét lélek te is tudod de az ami voltál, vagy és leszel nem attól függ, hogy mennyi vagyonod van. Szerintem. A család meg, hát igen. Aki egy ilyen családba születik mint te, vagy én az már megvan bélyegezve képletesen. De ez nem is baj, hisz ahogy a ha nem egészen de a jellem öröklődik. Szóval ha mondjuk te apád lenne a világ legsötétebb varázslója, akkor belőled nehezen válhat épp az ellenkezője. De nem csak a jellem a döntő hanem a családnyomása is, de mindegy nem untatlak. *Igen szokásom egy témáról félórás monológot mondanom, de ezzel is együtt kell élni.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Használaton kívüli tanterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli tanterem   Használaton kívüli tanterem - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 13, 2011 9:20 pm

-Pontosan. *Körülbelül én is így vagyok a dolgokkal. A cigit most elutasítom, mert a folyamatos láncdohányzástól kezd fájni a tüdőm. Leszokni nem fogok, egyszer már próbáltam de... annak meg drog lett a vége. Hát igen, a haverok mibe bele nem visznek minket... Ahogy egyesek mondanák, ez a mai fiatalság... Cccc...*
-Így van. Csak engem le kell fogni mert aztán addig átkozom még meg nem hal. *Volt már rá eset, de szerencsére nem öltem meg senkit. Még.
Közben figyelmesen végighallgatom Darrent, és halványan elmosolyodom. A pulcsimat meg csak simán leveszem, mert a védő varázslattól melegem van. Egy 'izompóló' van alatta, amiből jól ki is látszik a vállam és a rajta lévő halálfalók jele. Nem zavartatom magamat.*
-Na igen, ez benne van a pakliban. Például én nem olyan túl régen vagyok az ami, mert... jó, azt tudtam hogy a nagyapám halálfaló volt, de annak már jó ideje. Apám meg besúgó csak nekik egyenlőre, anyám meg segít neki. Egyenlőre még csak a húgom tiszta az egész famíliából. *Vonom meg vállam, az ismét csak bólogatok és bólogatok aztán pedig kicsit feljebb ülök és nekidőlök a falnak.*
-Hát körülbelül ennyi. Az iskolába is sok ellenségem van, de itt inkább mindenki az én pártomon áll. Mert azért ilyet is tudni kell... *Mármint itt arra gondolok, hogy az embereket magamhoz édesgetni, vagy pedig hogy féljenek tőlem... akkor nem tudnak nemet mondani.*
Vissza az elejére Go down
Darren Spencer
Diák- Famine
Diák- Famine
Darren Spencer


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 61
Tallérok : 0
Pontok : 15

Használaton kívüli tanterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli tanterem   Használaton kívüli tanterem - Page 2 EmptyPént. Jan. 14, 2011 2:20 am

- Figyelj, én csak akkor lépek ha kell, de ha kell és velem tartasz nem lesz aki megállítson és egyébként is ha meghal a kölyök, van elég hely az erdőben. *Eresztek meg egy gúnyos fél mosolyt, és utána meg vonom a vállamat.*
- De lehet, hogy az egészből nem lesz semmi sem. Szóval ez még csak tervnek sem nevezhető. De egyébként egy magával a kölyökkel nincs semmi bajom, hisz ha jól tudom, láttam szerette a húgomat. *Jegyzem meg majd szívok a cigiből és a két lábam közé teszem a kezem .* //Rímelt! Very Happy //
- Csak nem meleged van? *Mosolyodom el, majd megpillantom az a "tetoválást" a jelet.*
- Szóval ez az a jel.. *Majd jobban szemügyre veszem, igazából, nem is néz ki rosszul.*
- Én is szeretnék már tetoválást a nyakamra. *Majd a mutató ujjamat a nyakam jobb oldalára teszem, jelezve, hogy itt ékeskedne.* Csak még nem tudom mit, gondolkoztam egy hervadt rózsán, szerintem az is lesz. Nincs kedved hétvégén lejönni velem? Akkor megcsináltatnám, már a pénz is megvan hozzá. Wilardba mennék a japán negyedbe a szalonnak valami fura neve van. Tsu.. Tsuyate.... Tsuyatsuya! *Végül csak beugrott a szalonnak a neve.* Hát de James, Famines vagy ez az első dolog amiért már sokan rosszul néznek az emberre. Nem vagy egy benyalós alak ez a másik, végül elég rossz híred van. Én fejemet sem bírják sokan, bár engem se bírnak sokan. De miután páran látták, hogy szoktam az ilyen dolgaimat elintézni azóta talán nem is volt összetűzésem senkivel sem. *Mosolyodom el.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Használaton kívüli tanterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli tanterem   Használaton kívüli tanterem - Page 2 EmptyPént. Jan. 14, 2011 7:48 am

-Így kell hozzáállni a dolgokhoz! *Vigyorogva kicsit vállba ütöm Darrent, majd hallgatom tovább. Hátradőlök, és kicsit oldalra billentem a fejemet. Bólogatni is elkezdek, amennyire tudok.* Szerette, mert eléggé megutált a dolgok után. *Nem mintha ez a dolog annyira szíven ütött volna, de hát na... egy ellenséggel több. Mit számít már az?*
-Melegem. Igen ez az a jel. Nehéz lenne elrejteni... Képzeld el azt, amikor az uszodában voltam és mindenki kerekre nyílt szemekkel nézett, hogy most ez igazi e... *Kaján mosollyal az arcomon válaszolok a feltett kérdésre, majd elgondolkodva felvonom a szemöldököm. Azt hiszem, hétvégére semmi tervem még.*
-Elmegyek. Én láttam egy csajt múltkor Wilardba, azt mondják, vérfarkas. Na neki a nyakán kétfelül Z betű van szimmetrikusan. Nagyon jól néz ki. Tiszta sötét a csaj is, de nem gondolnám, hogy halálfaló. Elég baja lehet neki a vérfarkassággal is. *Jegyzem meg csak észrevételeimet, és láthatóan egyetértek Darren kijelentéseivel.*
-Ja... ez így van. Na meg még él az is, hogy a Famine és az Amira közötti feszültség... szóval a két ház ahogy harcol egymással teljesen látszik. Mondjuk nem meglepő, mivel ahogy hallottam ez fent áll a Roxfortba is. *Már körülbelül teljesen másra vittem a szót, de nem baj.*
Vissza az elejére Go down
Darren Spencer
Diák- Famine
Diák- Famine
Darren Spencer


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 61
Tallérok : 0
Pontok : 15

Használaton kívüli tanterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli tanterem   Használaton kívüli tanterem - Page 2 EmptyVas. Jan. 16, 2011 4:54 am

*Vállba ütés után elmosolyodom.* Nos akkor úgy néz ki, hogy a hozzá állásunk dolgokhoz nem sokban tér el. *A cigaretta már megint fogyóban van, majd elmosolyodom.*
- Tudod mivel tudnák nagy pénzeket forgatni? *Majd jön egy kis hatás szünet.* Lehet hülyeség, de ki kéne találni olyan mágikus cigit ami örök életű, meggyújtod, addig szívod amíg csak jól esik, de nem fogy. Amikor meg már unod el oltod és elteszed és ha újra ráakarsz gyújtani csak elő veszed és ennyi. Szerinted? Mielőtt megkérdeznéd, teljesen épp a szürkeállományom. *Mosolyodom el, majd eldobom a cigi csikket, ami a másik már szétázott mellé esik.*
- Az tudom, hogy nem szerettek egy levegőt szívni. De gondolom csak ennyi volt. *Gondolok arra, hogy egymásnak még nem mentek. De kitudja Jamestől kitelik.*
- Nah ennek örülök, legalább amikor eltudok valakivel beszélgetni közben, addig sem nyavalygok. *Nevetem el magam. Bár nem hinném, hogy hisztiznék, de az biztos nem lesz kellemes.*
- Egy Z betű? Nem rossz. Vérfarkas és halálfaló? Az kemény.. Nagypapám mesélte, hogy neki volt pár várfarkas ismerőse aki a társa volt. Hát mondta, volt olyan, hogy elvesztették az épp eszüket és hatalmas darálásokat rendeztek. *Húzom el a számat, megnézném egyszer, hogy harcol egy vérfarkas.*
- Igen, a Roxfortban ez már több száz éve kialakult. Amióta a Roxford van. De a Roxfortban és itt a Wilardban is ugyan az a balhá tárgya. A különbségek. A Griffek, mint az Amira a jót s a gyengéket védelmezik. A Kígyók és a Famine ház tagjai, meg inkább eltiporják őket. De ezzel nincs is baj. *Jelentem, majd James felé fordulok.*
- Egy kis idő zavarban szenvedek, mikor lesz Szombat?
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Használaton kívüli tanterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli tanterem   Használaton kívüli tanterem - Page 2 EmptyVas. Jan. 16, 2011 6:02 am

*Csak kajánul mosolyogok, de azt a témát most félre is teszem. Egyelőre. Végighallgatom Darren kijelentését, majd a végén, majdnem elkezdek nevetni. Visszafolytom magamba, csak egy érdekes vigyor jelenik meg az arcomon, ismét.*
-Na én tuti, hogy bálványozni foglak, ha ezt megcsinálod egyszer. *Ilyen ötleteket... már hallottam egy s mást, de azért... Mondjuk nem is lenne rossz ötlet, ha úgy vesszük.*
-Jah, és nem is fogok vele egy levegőt szívni. *Egyszer eljátszotta nálam az esélyét, többet nem fogja. Most már ő is fekete listás. Nem vagyok megbocsájtó típus, ezt mindenki tudja rólam szerintem. Bólintok és bólintok.*
-Hát nem akármilyen Z betű volt, de... na. Azt meg nem tudom, hogy halálfaló e. Bár szerintem tuti hogy vérfarkasnak vérfarkas. *Ebben kezdek biztos lenni, meg ugye Wilardban a pletykák általában igazak.*
-Na igen. Mondjuk engem nem zavar, végül is legalább nem olyan unalmasak a hétköznapok. *Itt gondolok az ellenségeskedésre a két ház között, aztán ismét csak egy vigyor ül ki az arcomon.*
-Két nap múlva.
Vissza az elejére Go down
Darren Spencer
Diák- Famine
Diák- Famine
Darren Spencer


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 61
Tallérok : 0
Pontok : 15

Használaton kívüli tanterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli tanterem   Használaton kívüli tanterem - Page 2 EmptyVas. Jan. 16, 2011 6:20 am

- Nah ennyi.. *Mosolyodom el.* De szerintem egyszerű.. Csak kell egy olyan főzetett találni ami hőt fejleszt, de még sem ég, és lehetőleg nem mérgező. Vagy egy varázslat. Igazából ezt nem mondtam komolyan, de most így elgondolkoztam rajta, szerintem nem lehet olyan nehéz. *A mosoly még mindig nem hűlt ki az arcomon.*
- Hát mind előbb elmondtam nekem eddig nem volt bajom vele. Még. *A még szócskát eléggé megnyomom, mert igazából még nem is beszéltem sokat vele. Ki tudja lehet ő is társam lesz pár dologban. De ez még a jövő zenéje.*
- Ahha. Hát általában a vérfarkasok nem épp jótétlelkek. *Vonom meg a vállam, majd felállok. A lábaim rendesen elzsibbadtak így megrázom őket.*
- Nincs kedved inni velem egy két pohár ouzot? Van egy üveggel a halómba, oda is felmehetünk ha gondolod. *Igen a kedvenc alkoholt tartalmazó italom az Ouzo.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Használaton kívüli tanterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli tanterem   Használaton kívüli tanterem - Page 2 EmptyVas. Jan. 16, 2011 6:41 am

-Hajrá. Csak ne hogy befuccsoljon a végén. *Ennyit tudok hozzáfűzni a dologhoz, majd nekidőlök ismét csak a falnak és rágyújtok még mielőtt elmennénk. Most én kínálom meg Darrent. Ha vesz vesz ha nem akkor elteszem. Miután meggyújtottam, beleszívok egy mélyet és kör alakba fújom ki.*
-Jah... még. *Kaján vigyorral az arcomon pillantok oldalra, majd Darrenre. A vérfarkasos dologra már nem igazán tudok mit hozzáfűzni, szóval hagyom is a témát.*
-Hm... ez jó ötlet. Benne vagyok. *Lassan fel is állok, de közben eszembe jut valami. Ezt most muszáj megosztanom Darrennel.*
-Képzeld, egyik haverom kijelentette, hogy ő tud sárkányt fújni. *Bökök a cigire, majd ha rákérdez, hogy hogy kell, meg is mutatom. Méghozzá az egésznek annyi a lényege, hogy beleszívok a cigibe, majd miközben a füstöt fújom ki, kezemmel úgy csapkodok mintha egy sárkánynak a szárnyai lennének.*
-Elmebeteg volt az alak. Meg full részeg. Azért jót röhögtünk rajta. *Azzal ha Darren is kész akkor szerintem lassan, megindulunk a szobája felé. Út közben felvetek egy valamit.*
-Mi lenne ha hozzám mennénk? Vagyis... Nálam van tetőre kijáratom, még elsőbe elrendeztem hogy legyen. *Gonoszul elvigyorodom és folytatom.* Nincs annyira hideg most, meg még a csillagok is látszanak. Nem ülünk oda ki?
Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Használaton kívüli tanterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli tanterem   Használaton kívüli tanterem - Page 2 EmptyVas. Jan. 30, 2011 7:35 am

* Zsebre dugott kézzel járom az alagsori folyosókat. Már megint büntetésről jövök, a vád pedig mi volt ? Zavarom az órát a magatartásommal. Remek, csak nevetni tudok az egészen. Egy hirtelen ötlettől vezérelve megállok a használaton kívüli tanteremnél, és úgy döntök itt az ideje egy kicsit megpihenni. Körbenézek, hogy követett-e valaki, és mivel csak pár vihogó lányt látok a másik sarokban belépek a terembe. Ahogy gondoltam. Üres. Bevetem magam az egyik padba , előveszem a szivarom és rágyújtok. Majd gondolok egyet és inkább az egyik ablakhoz lépek. Vicces, hogy milyen jól megbűvölték. A fene se gondolná, hogy az alagsorban vagy.
Az öltözékem a szokásos : fekete nadrág, egy vajszínű póló egy szürke zakóval és a szokásos gitárt mintázó nyakláncom. Csak állok az ablaknál és egyszer csak lépteket hallok a hátam mögül. Kíváncsian fordulok meg. Vajon ki meri megzavarni nyugalmamat?!*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Használaton kívüli tanterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli tanterem   Használaton kívüli tanterem - Page 2 EmptyVas. Jan. 30, 2011 7:48 am

* Fogalmam sincs, hogy mit keresek itt. Talán csak unalomból mászkálok az alagsorban. Öltözékem nem éppen kihívó azóta, amióta valaki megváltoztatta az életemet. Egy fekete hosszú nyakú egy tapadós sötét kék farmer és egy fekete patika. Lassú léptekkel vánszorgok, mikor oda érek a használaton kívüli tanteremhez. Már majdnem elmentem mellette, mikor dohány szagot éreztem meg a levegőbe. Nincs mese, itt valaki rágyújtott. Ekkor gondoltam egyet és kinyitom az ajtót, kíváncsi vagyok rá, hogy ki olyan bátor, hogy ott gyújtson rá, ahol nem lehet. Mikor megláttam, hogy Nath az szemeim felcsillantak. Először megakartam lepni, de nem sikerült mivel megfordult, úgy látszik túl hangos volt a bejövetelem. *
- Szia. * Nem hagyom hogy vissza köszönjön, mert falhoz szorítom és szenvedélyesen megcsókolom, már nagyon hiányzott ez az érzés amit csak Ő tud nekem nyújtani. *
Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Használaton kívüli tanterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli tanterem   Használaton kívüli tanterem - Page 2 EmptyVas. Jan. 30, 2011 8:02 am

* A titokzatos látogató pedig nem más mint Ash. A leendő feleségem. Azonnal elmosolyodok amikor megpillantom és el is nyomom a szivart a falon. Többet ér ő mint ez a rossz szokás. Nem jutok szóhoz se, hogy visszaköszönjek neki, mert már azonnal a falhoz nyom. A kezem a derekára siklik, miközben viszonozom a csókját.*
- Szia .
* Köszönök végül amikor már lehetőségem adódik szóra nyitni a számat.*
- Milyen visszafogott lettél. * Jegyzem meg, ahogy végigpillantok rajta.* - Legalább így kevesebb embert kell elvernem.
* Húzom újra magamhoz és csókolom meg. A csók közben felkapom, a feneke alá nyúlva és az tanári asztalra ültetem le. *
- Na és mesélj, hogy vagy ?
* támaszkodok meg vele szemben, hogy arcunk csak pár centire legyen egymástól. A tekintetem a gyűrűre esik (már ha viseli ) , elégedetten el is mosolyodok.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Használaton kívüli tanterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli tanterem   Használaton kívüli tanterem - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Használaton kívüli tanterem
Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Használaton kívüli lányvécé
» Használaton kívüli terem
» Számmisztika tanterem
» Tájrajz tanterem
» Csillagászat tanterem

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Alagsor-
Ugrás: