Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapHasználaton kívüli tanterem - Page 3 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Használaton kívüli tanterem - Page 3 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Használaton kívüli tanterem - Page 3 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Használaton kívüli tanterem - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Használaton kívüli tanterem - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Használaton kívüli tanterem - Page 3 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Használaton kívüli tanterem - Page 3 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Használaton kívüli tanterem - Page 3 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Használaton kívüli tanterem - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Használaton kívüli tanterem - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Használaton kívüli tanterem - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Használaton kívüli tanterem - Page 3 Vote_lcapHasználaton kívüli tanterem - Page 3 Voting_barHasználaton kívüli tanterem - Page 3 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Használaton kívüli tanterem - Page 3 Vote_lcapHasználaton kívüli tanterem - Page 3 Voting_barHasználaton kívüli tanterem - Page 3 Vote_rcap 
Ted Forrester
Használaton kívüli tanterem - Page 3 Vote_lcapHasználaton kívüli tanterem - Page 3 Voting_barHasználaton kívüli tanterem - Page 3 Vote_rcap 
James Miller
Használaton kívüli tanterem - Page 3 Vote_lcapHasználaton kívüli tanterem - Page 3 Voting_barHasználaton kívüli tanterem - Page 3 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Használaton kívüli tanterem - Page 3 Vote_lcapHasználaton kívüli tanterem - Page 3 Voting_barHasználaton kívüli tanterem - Page 3 Vote_rcap 
Sindy Logan
Használaton kívüli tanterem - Page 3 Vote_lcapHasználaton kívüli tanterem - Page 3 Voting_barHasználaton kívüli tanterem - Page 3 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Használaton kívüli tanterem - Page 3 Vote_lcapHasználaton kívüli tanterem - Page 3 Voting_barHasználaton kívüli tanterem - Page 3 Vote_rcap 
Chris Martines
Használaton kívüli tanterem - Page 3 Vote_lcapHasználaton kívüli tanterem - Page 3 Voting_barHasználaton kívüli tanterem - Page 3 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Használaton kívüli tanterem - Page 3 Vote_lcapHasználaton kívüli tanterem - Page 3 Voting_barHasználaton kívüli tanterem - Page 3 Vote_rcap 
Daniel Reed
Használaton kívüli tanterem - Page 3 Vote_lcapHasználaton kívüli tanterem - Page 3 Voting_barHasználaton kívüli tanterem - Page 3 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Használaton kívüli tanterem

Go down 
+6
Daniel Reed
Annie C. Ross
Ivan Vladislav Dargo
Hannah McDowal
James Miller
Blake A. Attaway
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Használaton kívüli tanterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli tanterem   Használaton kívüli tanterem - Page 3 EmptyVas. Jan. 30, 2011 8:19 am

* Mondhatni, hogy már elég rég láttam és már nagyon kezdett hiányozni, főleg este az ágyban. Pimaszul ránézek, valahogy ahogy többet vagyunk együtt úgy egyre jobban kívánom. *
- Nagyon zavar? * Kérdezek vissza, igaz nem ez az én stílusom, de most ehhez volt kedvem. *
- Csak hogy megnyugodj azért öltözök így, ilyen szolidan, hogy kevesebben lássák az adottságaimat. *Nevetek fel, de ez komolyan gondolom. *
- Nem elég ha te látsz? * Persze ha lesz valami alkalom, akkor veszek fel kihívóbb ruhát is. *
- Tudod öregszek, de azért egyre jobban. De csak valaki miatt. * A csókot viszonozom és folytatom a beszélgetést. *
- És te drága férj jelöltem? * Mosolyodok el, alig bírom ki hogy ne csókoljam meg, tudom hogy csak játszik így az idegeimmel. Közben észre veszem, hogy a gyűrűt nézi. *
- Látsz valami érdekeset? * Nézek a szemébe és várom a válaszát. *
Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Használaton kívüli tanterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli tanterem   Használaton kívüli tanterem - Page 3 EmptyVas. Jan. 30, 2011 8:24 am

- Cseppet sem. De azért zárdába ne vonulj be, ha lehet.
* Vigyorodok el. Igazából mindegy, hogy mit visel már úgy is tudom, hogy mit rejt el alatta. Talán így jobb is. *
- Tökéletesen elég.
* bólintok egyet, majd adok egy gyors puszit a szájára.*
- Csak jelölt ? * Vágok aggódó arcot. * Köszönöm fenségesen vagyok. Várom, hogy elvégezzem ezt a tetves iskolát és azt csinálhassam amit akarok.
* Mondom egy sóhaj keretében. Kár volt megbuknom tavaly. Most megint járhatom az ötödiket és nem csak, hogy retardál kisgyerekek közé kerültem még a tananyagot is megváltoztatták. A szemetek. Bezzeg, most visszasírom az időket amikor James mellett ültem órákon.*
- Csak valami követ raktak az ujjadra. Akárki is volt, ízlése biztos van.
* Biccentek elismerően. *
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Használaton kívüli tanterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli tanterem   Használaton kívüli tanterem - Page 3 EmptyVas. Jan. 30, 2011 8:40 am

- Nem állt szándékomban. De ahogy most így mondod nem is olyan rossz ötlet. Csak attól tartok, hogy már ezzel elkéstem. * Nevetek fel, lehet hogy túlzás ez a nagy vissza fogottság. Majd legközelebb nem leszek ennyire apáca. *
- Egyenlőre csak jelölt. Még pár hónap vagy év és mondhatom, hogy drága férjem. Már alig várom. *Kicsit aggaszt a dolog, hogy ennyire aggódó arcot vágott, talán még nem is láttam ezt az arcát. *
- Édes, az iskola miatt igazán ne húzd fel magad. Jobban szeretnélek én felhúzni. * Huncut mosoly jelenik meg az arcomon. Lehet, hogy kissé félre érthető voltam, de gondolom már megszokta ezt tőlem. *
- Persze hogy van ízlése. * Pillantok le a kezemre és csak nézem a gyűrűt rajta. Majd halkan megszólalok. *
- Tudom hogy ki volt. És el kell áruljam, hogy azt a személy szeretem a világon a legjobban akitől kaptam ezt a gyűrűt. * Elhallgatok és várom hogy mit is tud nekem mondani. *
Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Használaton kívüli tanterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli tanterem   Használaton kívüli tanterem - Page 3 EmptyVas. Jan. 30, 2011 8:51 am

- Ja, azt hiszem akkor amikor megszülettél .
* Bólintok helyeslően. Hogy belőle legyen apáca ? Na az kizárt. *
- Igen ? Hát akkor kezdj neki.
* Mutatok végig magamon egy mocskosul dögös vigyor keretében. Régebben ettől haltak be a lányok. Lássuk, hogy attól, hogy vőlegény lettem a sármom megmaradt-e.*
- Igazi mázlista lehet a gyerek. De azt hiszem én ... * Itt egy kis szünetet tartok. Még mindig nehezemre esik kimondani azt az sz betűs szót. De lassan hozzá kellene szoknom már.* - Szóval én jobban szeretlek.
* Mondom ki, majd megint megcsókolom. Ha már itt vagyunk és nincs itt senki más... Előveszem a pálcám a zsebemből és az ajtóra szegezem. Egy záróbűbájt mondok rá, így most már senki sem zavarhat meg. *
- Nehogy a végén rosszkor jöjjenek be.
* Vigyorodok el hamisan majd elkezdem a nyakát csókolni.*

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Használaton kívüli tanterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli tanterem   Használaton kívüli tanterem - Page 3 EmptyVas. Jan. 30, 2011 9:03 am

- Ez de aranyos volt. * Nevetek fel, nem sértődök meg rajta, lehet hogy régebben kicsaptam volna a hisztit, de most nem, mivel jól ismerem már, hogy milyen Nath. *
- Minek is? * Nem tudom, hogy értette amit az előtt mondott. Ezért vissza kérdezek rá, hogy biztos legyek abban, hogy mit is kéne csinálnom. *
- Megmutatod, hogy mennyire szeretsz? * Azt hiszem még soha sem mondta nekem, hogy szeret. De már épp itt volt az ideje. Az asztalon ülve szétteszem a lábam és még jobban oda húzom magamhoz. Lábaimat össze kulcsolom a derekán, hogy még ha akarna akkor sem tudna menekülni, de nem hiszem, hogy menekülőre fogná magát. Sőt, szerintem még élvezi is a helyzetet. Majd apró csókokat adok neki. Már rég éreztem ilyen közel magamhoz. Bevallom már kezdett hiányozni, de nagyon. *
Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Használaton kívüli tanterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli tanterem   Használaton kívüli tanterem - Page 3 EmptyCsüt. Feb. 03, 2011 5:35 am

- Ajaj * Csóválom meg a fejem arra, hogy kezdek aranyos lenni. Ez nem hangzik valami jól. Mert Nathaniel Matthews nem aranyos. Nathaniel Matthews dögös, ellenállhatatlan, szenvedélyes és érzéki. De semmiesetre sem aranyos. Ha aranyos lennék akkor valószínűleg nem lett volna annyi nő az életemben mint eddig. Az aranyos pasik csak arra kellenek, hogy elmenjenek vásárolni, és általában a saját nemükhöz vonzódnak. Vagy ha a második nem is igaz, akkor meg csak igazi papucsok. És én NEM leszek papucs. Soha.*
- Hát a felhúzásomnak, cica.
* Kacsintok rá. hagyom ,hogy magához húzzon nem ellenkezek. Miért is tenném !?*
- Csak mert ilyen szépen kérted.
* Fut végig a kezem a combján, majd megállapodik a csípőjén. Közelebb hajolok hozzá és egy igazán tüzes, szenvedélyes csókot kezdeményezek.*

// Folytatás + 18 // Very Happy
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Használaton kívüli tanterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli tanterem   Használaton kívüli tanterem - Page 3 EmptyVas. Ápr. 24, 2011 7:14 am

Nem tud aludni, így sétálni indult, és útja idevezette egy régi tanterembe, amit ma már nem használnak. Belépett, elkerülve egy őrjáratozó tanárt, és kis fényt gyújtott a helységben, hogy lásson. Elég koszos minden, de őt nem zavarja, a középen lévő nagyobb szabad térhet ment, és leült az egyik pad tetejére. Elgondolkozott, és ahogy lógatta a lábát, egy kis fény és hang játékot kezdett el játszani, egy angyal alakját idézte meg ahogy különböző mozdulatokat és formákat csinál. Nem nehéz bűbáj, de sokáig el lehet vele lenni.
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Használaton kívüli tanterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli tanterem   Használaton kívüli tanterem - Page 3 EmptyVas. Ápr. 24, 2011 7:22 am

*A szobája felé menet pillantott meg egy ismerős alakot. Milyen szerencsés, hogy észrevette Kim-et, pedig pár órája újságolta Ted-nek, hogy a srác fel van szívódva. Egészen az alagsorig követi, majd kicselezve a tanár és pár perc késéssel megy be ő is. Tetszik neki, amit Kim mutatványozik. Közelebb lépked, majd egy vigyorral az arcán megszólal.*
-Milyen szerencse, hogy megtaláltalak. Pedig nem rég meséltem valakinek, hogy el vagy tűnve. Mi újság van veled?
*Kíváncsiskodik, majd felül az egyik pad tetejére és vár, hogy miként reagál.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Használaton kívüli tanterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli tanterem   Használaton kívüli tanterem - Page 3 EmptyVas. Ápr. 24, 2011 7:28 am

Nem veszi észre egyből, hogy a fiú belép, csupán az ajtócsukódás után pillant oda, mikor Max felül az egyik padra. Abbahagyja a fényjátékot, nem szeret nagy közönség előtt is ezzel játszani, így legalább elterelte a gondolatait.
- Nem vagyok eltűnve, csak leszek. Holnap hazautazom - feleli kis mosollyal nem is sejtve hogy ez a lehető legrosszabb ami Maxet érheti, elveszti őt szem elől.
- Semmi, csak a vizsgákig nem leszek itt, megkértem az igazgatót hogy engedélyezze az otthoni felkészülést - mondja, és MAxra néz.
- És te? Nem tudsz aludni?
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Használaton kívüli tanterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli tanterem   Használaton kívüli tanterem - Page 3 EmptyVas. Ápr. 24, 2011 7:37 am

*Kim abbahagyja a játékot. Kár pedig Max-nek nagyon is tetszett, bár, ha neki így jó, akkor tegye így.*
-Hát csak nem nagyon láttalak, azért mondtam. Na az jó. *Dehogy jó. A vizsgáig nem is fogja látni, így megint nem tud semmi eredmény mondani Ted-nek.*
-Gondolom megviselt pár dolog itt az iskolában, nem igaz? *Kérdezi, mert tudja, hogy Leon itt járt, de Sylen végett nem tudhatta meg, hogy mit mondott Kim az auror-nak, és ez nagyon nem jó Max számára.*
-Épp odaindultam. Hosszú volt a napom. Megtaláltuk a tesómat, aki amnéziában szenved. Meg kellett nyugtatnom, hogy nem intézetben van, hanem egy suliban. Meg a gyógyszert is nekem kellett átadnom, mert azt hitte, hogy Berger tanárnő megakarja mérgezni vagy elaltatni. *Vázlatolja röviden a tényeket.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Használaton kívüli tanterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli tanterem   Használaton kívüli tanterem - Page 3 EmptyVas. Ápr. 24, 2011 7:47 am

Megmosolyogja az ötletet, nem veszett ő el, csak majdnem. Aztán nagy nehezen mégis folytatja a játékot, ezúttal egy vörös főnixet alkotva a fényekből.
- Nem nagyon léptek ki a klubhelyiségen kívülre, meg sok volt a felgyülemlett esszé, amit meg kellett írnom. Le voltam maradva sok mindenből, főleg SVK-ból - magyarázza, amiért nem volt láthat sokáig, bár Leon azért betalálta. Látszik, nem is aludt valami sokat.
- Igen, volt pár kellemetlen élményem a közelmúltban és szeretném inkább otthon kipihenni, nem érzem úgy hogy itt jól fel tudnék készülni a vizsgákra. - teszi még hozzá, mert maximum Londonig hajlandó kimozdulni majd.
- Ó, részvétem, mi történt vele? Súlyos? Rendbe jön? - kérdezi, mert ha valami komoly baj van, akkor segít ha tud, bár nem hiszi hogy eddig senki ne segített volna a fiúnak.
- Remélem nem sokára jobban lesz, és visszajönnek az emlékei - mondja a fiúnak, és visszapillant a fénymadárra, ami utána egy farkassá válik. Ez valahogy emlékezteti egy bizonyos valakire, egy farkasra, aki sosem lesz szelíd.
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Használaton kívüli tanterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli tanterem   Használaton kívüli tanterem - Page 3 EmptyVas. Ápr. 24, 2011 8:05 am

*Örül, hogy Kim folytatta a játékot. tetszik neki a főnix, bár ő is tudna ilyet csinálni. Igaz most ez a legkisebb gondja. Fontosabb az, hogy valahogy rávegye Kim-et, arra, amit Ted kért tőle.*
-Értem. Sok leckét ad apám, mi? Azért megbirkózol vele, mert tudok segíteni, ha kell. Igaz nem nagyon szeretem, de Chris végett folyton azt kellett tanulni otthon is. *Hát igen Max tud egy s mást SVK-ból, amiért mások nagyon megirigyelnék. Nem szokta hangoztatni ezt, csak akkor derül ki, ha valakinek leátkozza a fejét egy az ellenfele számára ismeretlen átokkal.*
-Nem valami biztató, de mégis jobb lehet a családi környezet és nagyon szerencsés vagy ezen a téren, hogy Alex hazaenged. Engem bezzeg elutasítana, ha kérném. *Vonja meg a vállát és eléggé jól színlel. Nem örül, hogy megint elmegy a srác a suliból, de még sem tudja megállítani, mert furán jönne ki a dolog, ha megpróbálná.*
-Köszönöm. HC-ben találtunk rá, tele sérülésekkel. Stabilizáltuk az állapotát, majd Sylen visszahozta a suliba. Nem tudom mennyire súlyos. Engem megismer, mikor HC-ben megtaláltuk, akkor meg elaludt, itt meg Berger tanárnőt nem ismeri meg. Meg teljesen azt hiszi, hogy apánk intézetbe küldte. *Vázolja a tényeket.*
-Én is remélem, mert fogalmam sincs meddig emlékszik tisztán. *Örülne, ha azért az emlékei nagyja megmaradt és csak nagyon minimális emlékkiesése van.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Használaton kívüli tanterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli tanterem   Használaton kívüli tanterem - Page 3 EmptyVas. Ápr. 24, 2011 8:15 am

Észreveszi hogy a másik figyeli a játékot, és nem hagyja abba, mindig csak megváltoztatja az alakját. Nem foglalkozik most sem halálfalókkal sem másokkal.
- Nem az hogy sok lenne a lecke, én nem csináltam őket folyamatosan, és így egyszerre kellett vagy hármat leadnom. Köszi, aranyos tőled, de azt hiszem megbirkózom majd vele, maximum megkérem Matt-et hogy segítsen nekem - feleli kis mosollyal, észre sem véve hogy a fiú számításaiba tiport ezzel.
- Ahha, jobban érzem magam most otthon, azt hiszem a nyugis környezet miatt valahogy hamarabb fel lehet dolgozni dolgokat és nem a tanárok osztják be az időmet - ért egyet és már nagyon várja hogy hazaérjen és Mattel tudjon gyakorolni és beszélgetni, jól kijön a férfival, nem bánná ha Suzanne beadná a derekát, és hozzámenne. Kim el tudná képzelni a férfit apjaként is.
- Sylen? - kérdez vissza, kissé felhúzott szemöldökkel, majd figyelmesen hallgatja Maxot, és együttérez vele, el sem tudja képzelni milyen lehet ez.
- Remélem én is hogy rendbe jön. Mindenesetre beszélgess vele sokat, az lehet hogy segít felidézni neki pár emléket, úgy tudom ilyenkor az a legfontosabb, minnél többet beszélni vele és kérdezgetni - gondolkozik el, mert olvasott az ilyesmikről isde még nem találkozott vele gyakorlatban.
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Használaton kívüli tanterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli tanterem   Használaton kívüli tanterem - Page 3 EmptyVas. Ápr. 24, 2011 8:31 am

-Hát az más, ha nem csinálod folyamatosan és adod le őket. Olyankor elég sok felhalmozódik és az ember meg csak kapkod, hogy kész legyen vele. Főleg, ha mellette más tárgyakból is le van maradva. *Különösebben nem zavarja, hogy Kim elutasította. Szíve jogában áll, hogy elfogadja-e a segítséget vagy sem.*
-Én nem is tudom mikor voltam otthon utoljára. Valamikor tanévkezdés után, de hát én nem itt kezdtem a tanulmányaimat. Mikor apa átkért, akkor is rögtön idejöttem és nem mentem haza. Már bánom, pedig nagyon hiányzik Madré{anya}. Ő bocs... Madré spanyolul az anyát jelenti. *Fordít Kim-nek. Nem nagyon használja az "anya" szót. Megszokta, hogy spanyolul mondja és ez így is fog maradni mindig.*
-Igen. Hát ez egy eléggé érdekes történet, de, ha akarod elmondom. *Legalább lesz valami témájuk és nem fognak unatkozni. Persze azt is megérti, ha nem kíváncsi rá. Nem fog miatta megsértődni vagy valami.*
-Úgy lesz. Amint kijön a gyengélkedőről, vagy még ott bent nem tudom, beszélgetni fogok vele. Igaz ez az amnézia még kisebb gond lehet, a tüdőgyulladása mellett. Azt viszont nem értem, hogy mitől kaphatta el és tudom, hogy ő sem fogja elmondani, mert nem hiszem, hogy pont erre emlékezne. *Vonja meg a vállát, majd nyugtatni kezdi magát, mert megint kezd egy kicsit aggódni, bár most elnézve Chris állapotát, ez természetes.*
-Még az lesz nagy szám, ha apa megtudja. Ha az a srác... Lace vagy, hogy hívják szólt neki, akkor tuti, hogy a plafonon van. *Erre fogadni merne.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Használaton kívüli tanterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli tanterem   Használaton kívüli tanterem - Page 3 EmptyVas. Ápr. 24, 2011 11:53 am

- Igen, mostanában kissé hanyag voltam, nem írtam minden órára leckét, így most írhattam egy sokat egyszerre. Ingáztam a szobám és a könyvtár között - biccent, ebben a fiúnak igaza van, neki most valóban felgyülemlett minden, főként nem kellett volna az az auror hogy meglátogassa, igazán elég lehetne már ebből az ügyből. Főleg hogy újabb pletykák vannak magas szárnyakon egy fenevad párosról, bár ezt csak olvasta a reggeli prófétában.
- Nekem is hiányoznak, de én most hazamegyek szerencsére. Nem tudom, a vizsgák után mi lesz, anyámnak elég égbetörő tervei vannak - mosolyodik el, mert egy ideig az is kérdéses volt hogy itt maradjon-e tanulni vagy átmenjen egy másik iskolába. Végül aztán itt maradt, de Suzanne nincs elájulva ettől a helytől.
- Persze, érdekel, ha nem rossz neked róla beszélni - biccent, őt szinte minden érdekli. A kijelentésre biccent.
- Szerintem még ott bent, ahogy van időd, mesélj neki, idézz fel régi dolgokat meg hasonló amikben együtt szerepeltek. Az talán segíteni fog a tüdőgyulladása meg arra vannak bájitalok, de ha akarod, megnézhetem én is, bár még nem vagyok olyan jó, talán meg tudnám szüntetni - ajánlja fel a segítségét, mivel nem ismeri Christ de neki ez mindegy, ő segítene ha tudna, ha Anoron segített akkor egy diáktársán miért ne tenné?
- Lace? Wallace? Itt volt? - kérdez vissza érdeklődve, mert akkor abban Max biztos lehet hogy nem szólt az apjának.
- Van egy olyan érzésem hogy apád akkor még nem tudja mi van hacsak nem a kollégáitól, mert én Wallacet, Alexhez láttam bemenni, nem a tanáriba - jegyzi meg félhangosan gondolkodva. A következő egy hosszú hajú emberalak, ami megjelenik, és éppen int egy másik alak után.
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Használaton kívüli tanterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli tanterem   Használaton kívüli tanterem - Page 3 EmptyHétf. Ápr. 25, 2011 3:57 am

-Ez nem valami szerencsés dolog. Pedig gondolom szívesebben csinálnál valami mást is, nem csak egyik helyről a másikra rohangálj. *Ő sem szeret rohangálni, ezért is próbál minden órára leckét írni, hogy ne halmozódjon fel neki.*
-Égbetörő tervek? Ezt hogy érted? *Kérdezi, mert azért valamit is elárul, akkor már értelme volt idejönni. Semmi jelét nem mutatja, hogy hátsószándékai vannak, teljesen barátságos figurát vesz fel a beszélgetésben.*
-Előbb vagy utóbb valami úgy is terjedni fog a suliban. Inkább tőlem halld az igazságot, mint valami pletykát, aminek általában fele sem igaz. *Bár vannak olyan pletykák, amik igazak, de olyanok is melyikek nem és inkább elmondja az igazságot, mint, hogy bármi rosszabbat csatolnak hozzá.*
-Hát amikor kimentél a klubhelyiségből, Sylen felajánlotta, hogy segít megkeresni, csak valami vér mintát szerezzek a tesómtól. Egy kicsit gyanakodtam rá, hogy miféle lehet a lány, de mivel segít, ezért rossz nem hiszem, hogy rossz ember lehet. Még aznap írtam haza és más napra megjött a régi kötése, ami kb 4 éves, de Sylen azt mondta, hogy nem gond. Délután találkoztam vele Wilard-ban, ahol két másik ember társaságában tartózkodott. Mint később kiderült, hogy Sylen félvámpír, egy másik személy énekes lehetett, a harmadik pedig az a vámpír, aki megtámadta Chris-t. Hát mit ne mondjak rögtön kiakadtam, de nem az volt a fontosabb. A szag alapján HC-be kerültünk, ahol beszakadtunk valami katakomba szerű helyre. Ott valami az utunkat állta és egy talány megfejtése után tovább mehettünk. Nagy nehezen rájöttünk, majd múmiákkal találkoztunk. Átverekedtük magunkat, vagyis inkább Mason rángatott ki minket onnan. Azután találtuk meg a tesómat. A többit meg tudod. *Meséli egyszerre el a történetet szünet nélkül. Miután befejezte, csak akkor hagy egy kis szünetet, hogy Kim értelmezni tudja a hallottakat.*
-Értem. Köszi a tanácsot, majd megpróbálom. Szép fokozatosan próbálkozok az emlékei felelevenítésében. Ez kedves tőled, de nem akarom felkelteni, had aludjon. *Örül, hogy Kim segíteni szeretne, de most inkább elutasította, hogy Chris aludhasson. Így is zaklatott, mert nem ismeri a helyet, vagyis inkább nem emlékszik rá.*
-Igen... ő lesz az. *Erősíti meg a név hallatán az személyt.*
-Na az szép. Bár akkor úgy tudtam, hogy a klubhelyiségünkben van, valami auror-ral és egy gyerekkel. *Még szép, hogy tudja, hogy Kim volt az a gyerek, de nem akarja elárulni magát.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Használaton kívüli tanterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli tanterem   Használaton kívüli tanterem - Page 3 EmptyKedd Ápr. 26, 2011 7:55 am

- Igen, még otthon is van egy pár minden amit szeretnék csinálni tanulás helyett, de úgysem fogják hagyni, amíg nincs leadva minden írásbeli házi meg többi. - mosolyodik el, és magában arra gondol, milyen jó lenne, ha még ott lenne az a kezdő tánciskola, visszamenne szívesen közéjük, mindenki dicsérte hogy jó a mozgása, és néha a mai napig eszébe jut a kis koreográfia, amit ő tovább is fejlesztett magában.
- Nem akarta hogy idejárjak, szerinte az egyik ilyen specializálódott suliba kéne menjek, de nem akarok. Ha épp nem történik semmi, akkor nekem.. jó itt - magyarázza a másikra pillantva, nem sejtve, hogy kis híján szívrohamot okozott neki ezzel.
- Ign, sajnos a pletykák meg valótlanságok, nagyon hamar terjednek, és ez zavaró - ért egyet, és a mesélésre figyel, hol elszörnyedve, hol aggodalmasan, hol meglepetten. A végén nem is jut szóhoz egy pár pillanatig.
- Uhh, hát részvétem, de legalább meg lett a testvéred, és reméljük ő is jobban lesz mostmár. - reménykedik, ő optimistán látja a dolgot. Az ötletre biccent, igen ezzel csak segíteni lehet Ralphnak, ha mesélnek neki mindenfélét.
- Akkor apád biztos nem tudja - jegyzi meg, majd a következőkre biccent.
- Tudom, ott voltam a káhába, de nem jött be Lace, még a környékre sem ami azt illeti - mondja, és nem ragozza túl az auror látogatását.
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Használaton kívüli tanterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli tanterem   Használaton kívüli tanterem - Page 3 EmptyKedd Ápr. 26, 2011 8:16 am

-Ezzel nem vagy egyedül. Én is szeretnék mást csinálni, mikor otthon vagyok, de valami folytán mindig kitalálnak a szülők valamit, hogy ne azt csináljam, amit akarok. *Ért egyet Kim-mel. Ki nem állhatja a családi programokat, főleg azért, mert akkor nem lehet varázsolni, hogy a szomszédok nehogy rájöjjenek a családi titokra. Így aztán kénytelen mugli módszerre szórakozni, ha úgy adódik. Igaz a szomszédok még mindig nem érti, hogy a nyár kellős közepén, hogy van egy havas faházuk az udvaron, de ez mellékes.*
-Ez nem jó hír. Még szerencse, hogy te nem akarsz menni. Ne is, hisz akkor kitől fogok tanácsot kérni a gyógyítás kapcsán? *Mondja mosolyogva, így szerezve egy kis bizalmat Kim-nél. Bár utána rettenetes bűntudata lesz, hogy el kell árulja, de majd csak megbirkózik vele. A pletykás részt túl tárgyalták. A történet eléggé borzasztó, de csak-csak elfelejtik ezt az egészet egy szép napon.*
-Köszi. Igen ez a lényeg, a betegségből remélhetőleg hamar felépül és az emlékei is visszajönnek majd. *Ért egyet Kim-el. Mindenesetre sokat fog majd vele beszélgetni holnap, hogy megtudja milyen emlékek vesztek el és mikre emlékszik.*
-Hát ami késik nem múlik. Berger tanárnő biztos elmondta már neki. Ha meg nem, akkor elmondom én holnap. *Vonja meg a vállát, mert azért jó, ha ezt tényleg tudja az apjuk. Ez az nem kis dolog.*
-Akkor gondolom az az auror sok mindent kérdezett tőled? Nem értem mért nem hagynak neked békét. *Csóválja meg a fejét, mert ugyebár a halálfalóknak nem valami szerencsés, ha sokat császkálnak az aurorok Kim körül.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Használaton kívüli tanterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli tanterem   Használaton kívüli tanterem - Page 3 EmptyKedd Ápr. 26, 2011 8:40 am

- Igen ez valami szülői jellegzetesség azt hiszem, mindenkié ugyanezt csinálja ahogy észrevettem - mosolyodik el, és leereszti a pálcáját, elfáradt, és nincs ihlete a fényekhez sem.
- Hát, gondolkoztam rajta, de ott is végigjátszani a beilleszkedést és másegyebet, a sok papírról meg engedélyekről nem is beszélve... - sóhajt fel, és hanyatt dől a padon, haja lelóg a padról. A plafonra mered, és elmereng pár dolgon.
- Berger tanárnő nagyon jó tanár szerintem, tud bánni az emberekkel... ezt irigylem tőle... - sóhajt fel kissé szomorkásan, majd a következőkre kicsit megborzong, már a témát is utálja hogy nem hagyják élni a minisztériumiak.
- Ugyanazokat kérdezte mint anno Robert, semmi újat, és semmi újat nem tudtam mondani neki... meg igazából már elegem is van ebből, hogy ismétlem folyton magam, hogy ugyanazokat mondom, neveket, amikkel folyton aláírom a halálos ítéletem, ahogyszor kimondom őket, és hiába minden, senki nem képes megvédeni tőlük, akármilyen jól képzettek is, és erősek. A sötét oldalnak akkor is van egy erősebb ütőlapjuk...- akad ki csendesen, a plafonnak, csupán hangjában érződik némi kis elkeseredés, legyen már vége, már elég.
- Addig jó amíg téged nem keresnek, és nem kerülsz kapcsolatba ezekkel a dolgokkal. - teszi hozzá May felé fordítva a fejét, nem tudja hogy rossz emberben próbál bízni.
- Szerinted... ők mennyire rosszak? - tesz fel végül egy elég elgondolkodtató kérdést, legalábbis ő már sokat gondolkozott ezen.
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Használaton kívüli tanterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli tanterem   Használaton kívüli tanterem - Page 3 EmptySzer. Ápr. 27, 2011 7:05 am

-Én is észrevettem már. *Mosolyodik el ő is, majd mikor eltűnnek a fények, akkor furcsállja egy kicsit, de megérti, hogy elfáradt.*
-Hidd el tudom milyen érzés, ha új helyre kerülsz. Újra bemutatkozni, meg a folytonos sablon kérdések, hogy melyik suliból jöttél, miért ide jöttél, sbt. *Osztja meg a véleményét, majd elmosolyodik, mikor Kim elterül a padon.*
-Én nem ismerem annyira, de amit a tesóm elmondott azok elég jó dolgok voltak. Kár, hogy most idegenként tekint rá. *Sóhajt, mert reméli, hogy minél előbb visszanyeri az emlékezetét és újra a régi Ralph lesz.*
-Akkor nem tudom minek futja a köröket. Ha új a minisztériumban, ami nagy valószínű, akkor feleslegesen próbál bevágódni Heyes-nek, nem fog neki sikerülni. Ha semmi újat nem tudsz mondani, akkor felesleges a kérdezősködés. *Ért egyet egy Kicsit Kim-mel. Ez neki elég jó dolog, mert akkor egy kicsit megnyugodhat, hogy Kim nem mondott semmit sem.*
-Remélem is, hogy nem keresnek meg. Egyébként... téged miért akarnak annyira? *Ezzel már egy kicsit elkésett Kim, de mivel nem tudja, addig jó neki. Kedvesen érdeklődik, így legalább tud valamit még mondani. A kérdése egy kicsit fura számára. Számára elég normálisak, de ezt talán nem lenne szerencsés elmondani, így kénytelen színlelni valamit.*
-Hát... nem nagyon gondolkodtam még ezen, de szerintem, ha önszántukból lettek azok, akkor eléggé sötét lelkűek. *Vonja meg a vállát, persze kénytelen hazudni, mert ugyebár ez nem igaz. Max eléggé normálisnak tartja őket, csak attól fél, hogyha nem sikerül az, amit Ted kért, akkor eléggé megszívhatja.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Használaton kívüli tanterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli tanterem   Használaton kívüli tanterem - Page 3 EmptySzer. Ápr. 27, 2011 7:26 am

- Nem lenne rossz ha lenne valami feltaláló és kitalálna egy olyan bűbájt, ami magától megírja a házikat - mosolyog, mert annak ellenére hogy kitűnő, még nem szeret annyira tanulni, csak ugye muszáj.
- Igen, és valahogy nem szeretném ezeket újra futni elég volt tavaly itt, és akkor még most idén is folyamatosan az elsősökkel, mivel elég gyakran találkozom velük prefektus létemre - húzza el egy picit a száját, annyira nem vágyott ő erre, de azt mondták vita nincs, beillik a prefektusok közé.
- Valóban kár, de remélem majd hamarosan kitisztul a feje, és minden a régi kerékvágásba fog kerülni, bár nem lesz könnyű - ért egyet és bámulja a plafont, majd az auroros kérdésem ellamentál egy pillanatig.
- Biztosan új, mert ha nem lenne, és nem akarna ennyire mániákusan felmutatni valamit, akkor nem jött volna ide, és nem kérdezett volna ennyi mindent. Heyes meg Robertet küldte volna ha kell neki valami, benne azt hiszem jobban bízna mint egy új aurorba - fejti ki a véleményét, és egyik kezével eligazgatja a haját, már jó hosszú, és nem is tervezi hogy levágja valaha.
- Miért akarnak? Mármint a minisztérium vagy a halálfalók? - kérdez vissza, majd úgy dönt, végül is elmondhatja.
- A halálfalók azért, mert jó vagyok a gyógyításban és mert... azt hiszem zsarolni akarnak velem valakit, de ez nem biztos - mondja, az egyik oldalt, majd kis szünet után hozzáfűzi.
- A minisztérium meg h minél többet mondjak nekik Anorékról, kik vannak ott, mit csinálnak, miért... mintha tudnám, mintha én lennék mindegyikük naptára... - sóhajt fel, mert nem az és nem is akar az lenni. A kérdésre adott válaszra felsóhajt.
- És ha valaki önszántából lett az, de nem romlott, hanem csak szimplán...erős? Ha csak tehetséges de nem őrült? - kérdezi, de aztán legyint, beszél itt butaságokat össze vissza.
- Áh bocsi, beszélek már össze-vissza, látszik, késő van - ennek ellenére, nem siet vissza a haálójába.
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Használaton kívüli tanterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli tanterem   Használaton kívüli tanterem - Page 3 EmptySzer. Ápr. 27, 2011 8:13 am

-Azt én is díjaznám. Csak hol találunk olyan személyt, aki fel is találná a kedvünkért? *Ért egyet mosolyodva a sráccal. Max sem nagyon szereti a leckéket, de kénytelen megírni, ha nem akar megbukni semmiből sem.*
-Ez nem egy szerencsés dolog, de valakinek azt is el kell vállalni nem igaz? Én tuti nem lennék prefektus. Valahogy nem bírnám az elsősök segítését, főleg úgy, hogy én is újnak számítok még. *Bár, ha megkérnék, akkor talán elvállalná, de nagy esélyt nem lát rá.*
-Én is. Bár ne történt volna meg ez az egész. Mért pont vele történt? *Mereng el, mert egyáltalán nem érti, hogy miért pont az ő testvérével történnek az ilyenek.*
-Én ebben nem vagyok jártas. Remélem nem fog senki megkeresni a minisztériumból. Semmi olyat nem csináltam még, hogy odajusson az ügy, és nem most szeretném elkezdeni. *Bár sejti, hogy előbb vagy utóbb az az új auror megfogja keresni, hogy miért járt Ted-nél. Talán, ha ő is hazamegy, akkor egy ideig megússza a dolgot és kitud találni valami rendes fedő story-t.*
-Hát mindkettő érdekelne. *Lehet nem fogalmazott érthetően, de Kim elmondja mindkét verziót.*
-Meg kell hagyni tényleg jó a gyógyító képességed. Zsarolni, még is kit? *Kérdezi, de nem hiszi, hogy Kim tud rá választ adni.*
-Hát ezek bolondok. Mintha te is halálfaló lennél vagy valami, hogy tudd ezeket a dolgokat. *Talán, ha elfojtja a tényeket, hogy a Minisztérium nem és semmit, akkor többre mehet.*
-Hát akkor nem értem miért lett halálfaló. *Válaszol egyszerűen.*
-Nincs gond. *Elmosolyodik. Nem zavarja, hogy ennyit kérdez, talán még a hasznára is válhat.*
-Amúgy te gondolkodtál már azon, hogy melyik oldalon állj? Ha kötelező lenne választanod, nem lehetnél semleges? *Kérdezősködik, mert a válaszából is sok minden kiderülhet. Azért mélyen magában egy kicsit csalódott, hogy ezt kell tennie.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Használaton kívüli tanterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli tanterem   Használaton kívüli tanterem - Page 3 EmptySzer. Ápr. 27, 2011 8:30 am

- Nem tudom, de jó lenne ha volna, én biztosan nagyon örülnék neki - mosolyog ő is, mert így sajnos kénytelen saját kezűleg legyártani a sok értelmetlen házi feladatot, pedig lenne jobb dolga is, amit szívesebben csinálna.
- Igen, bár nem értem miért én, aki kb meg se szólal ha nem kérdezik, de hát... Hanni néni biztosan tudott valamit hogy így döntött. - von vállat, ő végül is elvan velük, nem olyan nehéz esetek, mert még kicsik. A felsőbb évesekkel nem foglalkozik igazán, azok nem veszik figyelembe amit mond.
- Én is néha azt kívánom hogy bár ne történt volna meg az a sok szörnyűség, nem csak velem, hanem a környéken is... - sóhajt, és Max felé fordítja a fejét, őt nézi nagy barna szemeivel.
- Szerintem a világos oldalról Alexet, és talán Willt, nem tudom - feleli, mert elképzelése van csak rá, és ugye Anor fúj Willre eléggé.
- Voltam az... - szólal meg csendesen, igaz csak jelképesen, de a billog rajta volt, és valami furcsa oknál fogva még mindig látszik. Neki nem tűnt el mint másoknak és ezt nem is érti.
- Gondolkodtam, és nem tudom. Szerintem maradnék a jó oldalon, de... azért a sötétebb oldalon se mindenki elvetemült őrült gyilkos, mint mondják... - teszi még hozzá, mert nem tudja. Ted többször kérdezte már tőle hogy ki mellett áll, neki sem tudta megindokolni rendesen.
- Igazából, mindkét oldalon vannak vonzó tényezők, meg ellentétesek is...
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Használaton kívüli tanterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli tanterem   Használaton kívüli tanterem - Page 3 EmptyCsüt. Ápr. 28, 2011 2:16 am

-Lehet, hogy valamelyik könyv ír bizonyos személyekről, akik varázslatot találtak fel, bár kötve hiszem. *Nevet fel halkan. Mondjuk nem is lehet annyira rossz ötlet, csak ahhoz sok könyvet el kellene olvasni.*
-Talán azért mert a felsőbb évesek lenézik a fiatalabbakat. Mint például az a Miller gyerek vagy a többi hozzá hasonló beképzelt. *Igaz még egyik ilyen emberrel sem futott össze, de hallott egy s mást, ami nem kellett volna.*
-Néha már kezdem azt hinni, hogy a túlélésért harcolni kell, akaratunk ellenére. A Minisztérium meg nem nagyon törődik azzal, hogy mik is történnek. Jó az, hogy az iskola területén Alex a felelős az más, de néha talán szerencsésebb lenne, ha egy auror itt lenne. Persze nem azért, hogy téged kérdezgessen feleslegesen, hanem hogy szétnézzen a területen. *Mondja ki a véleményét, ami szerinte a valóságnak meg is felel. A minisztérium nem nagyon foglalkozik a jövő generációjával, ahogy elnézi a tényeket.*
-Értem. Mindenesetre amíg a közeledben van valaki biztonságban vagy. *Próbál kedvesnek látszani Kim-mel. Mégis könnyebb neki, ha valaki mellette van.*
-Voltál halálfaló? *Kérdezi csodálkozva, mert ezt nem is tudta. Ted ezt nem említette neki, de lehet, hogy nem is annyira lényeges.*
-Teljesen egyetértek veled. Igaz én nem ismerek szinte senkit abból a bandából, csak egy személyt, de vele is csak futólag váltottam egy szót. *Gondol itt Ted-re és a folyosón való találkozásukra, mikor Péter is ott volt.*
-Konkrétan milyen tényezőkre gondolsz? *Kérdezi, bár már lassan tolakodóan, de persze ezt nem akarja.*
-Perdón{Bocsi} nem akarok tolakodó lenni... jajj már megint spanyolul beszélek, ezért is bocsi. Perdón spanyolul bocsánat. *Fordít ismételten. Túlságosan is megszokta azt, hogy az ilyen alapszavakat spanyolul mondja.
*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Használaton kívüli tanterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli tanterem   Használaton kívüli tanterem - Page 3 EmptyVas. Május 01, 2011 5:44 am

- Vannak ilyen könyvek, az igaz, de sajnos nem a mi korosztályunk, azok meg nem foglalkoznak ilyen apró dolgokkal, ők mindig valami nagyban gondolkodnak, ami nekünk nem olyan érdekes - feleli a kijelentésre, mert a fék könyvtár ezekkel van tele, ki, mit, mikor, miért csinált/talált fel.
- Igen, sajnos mivel mi fiatalabbak vagyunk, mert szinte az összes prefi fiatalabb, nem nagyon vesznek minket komolyan. Vannak egy páran ez tény - ért egyet, mivel ismeri Millert, bár csak néhányszor szaladtak össze, de nem keltett benne pozitív benyomást, sőt, leginkább a halálát akarta, még ha nem is támadt rá közvetlenül.
- Nem tudom, melyik lenne a jobb, láthatóan Alex sem tesz meg mindent, mert elég gyakoriak a támadások, meg amúgy is, nem értem miért kellett aurort engedni ide, főleg egy olyat, aki felesleges köröket fut, amit már az elődei megtettek, és nem jutottak előrébb. - sóhajt fel, és kezét a homlokára ejti úgy válaszol a fiúnak.
- Igen, kénytelen voltam annak lenni egy ideig... Nem hagytak túl sok választást ami azt illeti - mereng el, élénken él benne az első találkozása Willel, és az utána következő pokoli kis jelenet, amit valószínű soha nem fog elfelejteni.
- Will kényszerített bele, ő jelölte meg a karom, és Anor halála után nem tűnt el teljesen a jel, csak elhalványodott - fejti ki kicsit bővebben, nem hiszi hogy ezt tudná Max, elég kevés ember tud csak erről.
- Hát ha Tedre gondolsz ő valóban normális, bár még mindig nem értem mi mozgatja hogy nem Alex mellett van... - biccent, mert talán még kedvelni is tudná ha nem épp ellentétes oldalon állnának, bár még így sem menekül el előle.
- Nem, semmi baj. Nem vagy tolakodó, és legalább neked elmondhatom, más szerintem abszolút bolondnak nézne hogy itt vacilálok... - jegyzi meg, és nem zavarja a spanyolul beszélés.
- Nem baj, ilyen alapszavakat tudok spanyolul, csak a mondatokat nem értem már. Tudom hogy a Gracias (Köszönöm) mit jelent - mosolyodik el, majd visszatér a kérdésre.
- Azért vannak ott is olyanok hogy tulajdonképpen nem értem az ellentét. Nem értem Alex és Anor között mi az az ellenségeskedés, mármint annak az oka, meg hát, azért látszik hogy Anor sem éppen egy kistudású ember...Ha tippelnem kéne, hát nem tudnék tippelni hogy melyik fék nyerne... - próbálkozik hogy elmesélje mit gondol, de érzi hogy ez kicsit kusza lett, reméli Max ért belőle valamit.
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Ajánlott tartalom





Használaton kívüli tanterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli tanterem   Használaton kívüli tanterem - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Használaton kívüli tanterem
Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Használaton kívüli lányvécé
» Használaton kívüli terem
» Számmisztika tanterem
» Tájrajz tanterem
» Csillagászat tanterem

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Alagsor-
Ugrás: