Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapMellékutca - Page 5 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Mellékutca - Page 5 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Mellékutca - Page 5 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Mellékutca - Page 5 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Mellékutca - Page 5 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Mellékutca - Page 5 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Mellékutca - Page 5 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Mellékutca - Page 5 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Mellékutca - Page 5 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Mellékutca - Page 5 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Mellékutca - Page 5 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Mellékutca - Page 5 Vote_lcapMellékutca - Page 5 Voting_barMellékutca - Page 5 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Mellékutca - Page 5 Vote_lcapMellékutca - Page 5 Voting_barMellékutca - Page 5 Vote_rcap 
Ted Forrester
Mellékutca - Page 5 Vote_lcapMellékutca - Page 5 Voting_barMellékutca - Page 5 Vote_rcap 
James Miller
Mellékutca - Page 5 Vote_lcapMellékutca - Page 5 Voting_barMellékutca - Page 5 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Mellékutca - Page 5 Vote_lcapMellékutca - Page 5 Voting_barMellékutca - Page 5 Vote_rcap 
Sindy Logan
Mellékutca - Page 5 Vote_lcapMellékutca - Page 5 Voting_barMellékutca - Page 5 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Mellékutca - Page 5 Vote_lcapMellékutca - Page 5 Voting_barMellékutca - Page 5 Vote_rcap 
Chris Martines
Mellékutca - Page 5 Vote_lcapMellékutca - Page 5 Voting_barMellékutca - Page 5 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Mellékutca - Page 5 Vote_lcapMellékutca - Page 5 Voting_barMellékutca - Page 5 Vote_rcap 
Daniel Reed
Mellékutca - Page 5 Vote_lcapMellékutca - Page 5 Voting_barMellékutca - Page 5 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Mellékutca

Go down 
+10
Ted Forrester
Cassidy Heyes
Sandra Berger
Kim Kaguya
Anor Azgard
Solaria Luthia
William Quentin Watson
Robert Lawrence
Alex Wilfred
Cassandra Lengston
14 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mellékutca - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca - Page 5 EmptyHétf. Aug. 09, 2010 9:59 am

*Még mázli hogy nem egy haragtartó nővel hozott össze a wilardi véletlen.*
- Egen, ezt néha velem is előfordul, de az már annak a jele hogy nagyon fáradt vagyok. Néha még a munkámat sem veszem komolyan mégis mindig kijön belőle valami.* jegyzem meg, mert valóban így szokott lenni. Mondjuk most sem vagyok valami üde és friss, de hát kérem válság van, dolgozni kell.*
- Fő az optimizmus, biztosan sikerülni fog... *próbálom kicsit biztatni miközben kiérünk a sikátor végére, ahonnan már ismét a főtér kezdődik. Megállok és ismét a falnak dőlök, pedig tudom hogy nem dől az ki akkor se ha nem támasztom.*
- Ezt nem mondhatnám, mert úgymond nyomozást indítottak, de nem tudom mi lett belőle, igazán nem is érdekel, az ami engem érdekelt, már Azkabanba üldögél pár éve. *mondom, mert a muglikkal már nincs dolgom. A banda veszedelmesebb tagjai már rácsok mögött vannak.*
- Általában kritizálni szokták a munkámat, szóval kicsit meglepett, be kell valljam. *mondom meg őszintén, majd a tér másik oldalára mutatok jobb kezemmel.*
- Nézze csak, ami pont velünk szembe van kis utca, ott elindul, és amikor emelkedni kezd a a talaj, akkor elfordul jobbra, kikövezett kis út, és akkor vissza jut az iskolába egy 10-15 perces séta után. *adom meg még az útbaigazítást is, majd lassan visszalépek a sötétbe.*
- Bocsásson meg de nekem sajnos mennem kell tovább. Jó volt magával beszélgetni, és vigyázzon magára vissza az úton. *tanácslom neki, majd hátat fordítok, és elindulok ellentétes irányba, keresni valami rossz hírű kocsmát, ahol hátha infóhoz jutok.*

//Köszönöm!//
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mellékutca - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca - Page 5 EmptyHétf. Aug. 09, 2010 10:07 am

*Bólogat a férfi mondataira.*
- Értem. És végül is igaza van. Ha a varázslókat sikerült elkapni, akkor talán a muglik már nem jelentenek akkora veszélyt. *De aztán ki tudja. Van egy pár olyan varázstalan, aki rosszabb, mint a varázsló társai.*
- Akkor örülök, hogy én nem kritizáltam. Legalább tudtam valami újat. *Mosolyodik el ismét, az útba igazításra pedig ismét csak bólogat.*
- Ó, akkor azt hiszem, most már visszatalálok. Nagyon köszönöm az útbaigazítást, meg a beszélgetést. És ön is vigyázzon ám magára! *Ő még áll ott pár másodpercet, nézi, ahogy az auror eltűnik a sötétben, majd sóhajt egyet, és elindul az iskola felé.*

//Én is köszönöm!//
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Mellékutca - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca - Page 5 EmptySzomb. Aug. 21, 2010 8:36 am

*A főtérről fordul be sebbel lobbal, még mielőtt valakinek feltűnne az ittléte. A mellék utcában megáll, és kifújja magát, és magában gyorsan végigfuttatja a napok eseményeit. Anort bevitték, ami nem jó. De biztos benne, hogy nemsokára kiszabadul, hiszen a Leader nem olyan, akit csak úgy bent lehet fogni. Zöld katonai nadrágot, és surranót visel, aminek acélozott a orra, és fekete izompólót, ami a karján a jegyet még pont elrejti. Pálcája az alkarjára szíjazott tokban pihen. Felsóhajt, és zsebéből elővesz egy doboz fekete Dunhillt, és rágyújt. *
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mellékutca - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca - Page 5 EmptySzomb. Aug. 21, 2010 8:43 am

*Zsebre tett kézzel sétálgatok, és épp fordulok be a mellékutcába. Épp' egy buliról jövök, ami kb. délután 4-től, egészen idáig tartott. Közben magamban imádkozok, hogy ne találkozzak azzal a tetű Jamesszel. Kék rövid ujjú, fekete farmer és egy barna sportcipő van rajtam. Én nem cigizek, nem is szoktam. Csak annyi, hogy van bennem két pohár vodka, de semmi több. Épp Tedet pillantom meg. Vele igazából nincs bajom, mivel nem a riválisom. Nem, nem fogok jópofizni, de azért ráköszönök.*
-Szevasz, Forrester. *Ismerem ám, még ha ő nem is ismer engem. A hangomban most semmi megvetés, és gúny nem hallatszik, normálisan beszél, de nem mosolyog.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Mellékutca - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca - Page 5 EmptySzomb. Aug. 21, 2010 8:47 am

*Látja a közeledőt, de nagyon remáli nem vesznek róla tudomást a bántó stílusa, és modora miatt. Szerencsétlenségére nem így történt. Felpillant a másikra, és ismerős neki az arc, de nevet nem tud hozzá tenni. Akkor valószínűleg annyira nem is lehet fontos személy.*
- Szeva' *intézi el a köszönést, és nem bírja megállni hogy két szippantás között meg ne kérdezze.*
- Úgy tűnik, tisztességtelen előnyben vagy velem szemben. Honnan ismersz és én honnan ismerhetlek? *kérdez közönyös hangon, gúny és ironia nélkül. Azt másnak tartogatja, már ha találkozik vele. Sebet meg nem ismeri, maximum ha látásból, mert az Amira csapatában látta már párszor repkedni. Na meg évfolyam társa, csakhogy Ted nagyon kevés időt tölt a kastélyban.*
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mellékutca - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca - Page 5 EmptySzomb. Aug. 21, 2010 8:56 am

-Nos, hallottam rólad, ezt-azt. Egyébként, Sebastian Blaze vagyok, az Amira fogója, és kapitánya. *Nyújtok kezet. Persze a "hallottam rólad" dolog, itt utal arra, hogy tudom, hogy ő a Famine csapatkapitánya, meg ilyesmik. Szokatlan, de kezet nyújtok neki. Nem, nem mosolygok, csupán nálam ez a bemutatkozással jár. Azt viszont nem várhatja el, hogy a keresztnevén szólítsam, hiszen ezt csak a barátaimmal teszem. Mással nem igazán.*
-Mi járatban errefelé? *Szokatlanul megnyílt a szám, ez talán köszönhető a vodkának is, és talán annak is, hogy hozzá már abszolút nem úgy viszonyulok, mint ahhoz a gyökér Millerhez.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Mellékutca - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca - Page 5 EmptySzomb. Aug. 21, 2010 9:00 am

- Gondolom semmi jót. *vigyorodik el, hiszen róla semmi jó nem kering. Maximum olyasmi hogy halálfaló, meg köze van a Leaderhez, meg hasonlók. Kissé felvonja a szemöldökét, mert nem számított rá, hogy Seb legyen a csapatkapitány is.*
- Jah, akkor megvan, láttalak párszor a csapatoddal röpködni *feleli a bemutatkozásra, és elfogadja a kézfogást. Nála sem baráti gesztus ez, csak amolyan, a bemutatkozással járó valami.*
- Cigizek, meg pihenek. *feleli az egyértelműt, mert az azrt nem mondhatja, hogy úton van Azgardba, egy néhány dologért.*
- És te hogy hogy itt? tilos a kijárás a suliból, még mindig. *utal rá hogy Seb is tilosban jár ha itt van. Főleg vele.*
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mellékutca - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca - Page 5 EmptySzomb. Aug. 21, 2010 9:09 am

-Van benne valami, igen. *Bólogatok, itt a semmi jót szavakra. Igazából azt hallottam, hogy Halálfaló, amit mélységesen el is ítélek, hiszen gyűlölöm az egész bagázst, de egyenlőre, ameddig iskolás vagyok, addig eltűröm.*
-Igen. A kviddicsidényben, szinte mindennap edzettünk. *Megszorítom a kezét, aztán egy félmosolyra húzom a számat.*
-Ahha. *Bólintok egyet. Ehhez nem sokat bírok hozzáfűzni. A cigizés nem zavar, hiszen a barátaim közül is többen cigiznek. A kérdésre, még nagyobb mosolyra húzom a számat mint amekkora eddig volt.*
-Én bulizni voltam. Az nem baj, amúgy is imádok szabályt szegni, szóval, nem izgat. *Vonom meg a vállam. Igen, az én hozzáállásom a szabályokhoz nem a legjobb, ezért is vagyok sokszor bűntetőmunkán. Ha meg valami gondjuk van, akkor azt a szemembe mondhatják.*
-És, nehezen tudtam türtőztetni magam, hogy ne rúgjak be, főleg azért mert azzal a tetű Millerrel kötöttem egy fogadást. De nem bántam meg. *Nem bántam meg a fogadást, ugyanis tudom, hogy elverem őt, és ez csak növeli a küzdeni akarásomat. Közben a mosoly eltűnt a számról. Azért mégis csak egy ellenfél, de tudom, hogy óvatosnak kell lennem.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Mellékutca - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca - Page 5 EmptySzomb. Aug. 21, 2010 9:15 am

- Gondoltam *húzza el a száját, bár igaza van a fiúnak, semmi jót nem hallani róla. A halálfalósdit, meg nem adja fel, még Sindy kedvéért sem, és hogy ezt bizonyítsa, egyszer már ölt ennek érdekében. Megesküdött, hogy a lányért ölni kész, és meg is tette, amikor úgy hozta a sors.*
- Elméletileg a Famine is edzett, bár nem tudom. Én nem voltam ott túl gyakran. *feleli vállat vonva, majd figyeli a másik reakcióit. Ő személy szerint nem szeret bulizni, és nagyon ritkán köt ki ilyen zenés helyeken, ő a veszélyt imádja, szóval inkább az aurorok agyára szeret menni.*
- Miben fogadtatok Millerrel? *kérdezi, mert James, neki sem a kedvence, főleg mert narkózik, amit meg Ted ítél el mélységesen. A cigizés még belefér, de a drog, azt soha nem próbálná ki. *
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mellékutca - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca - Page 5 EmptySzomb. Aug. 21, 2010 9:24 am

-De az ilyen pletykák engem nem is érdekelnek, nem adom tovább, mert utálom. *Ezt amolyan nyugtatásnak szántam, de igaz is. Gyűlölöm a pletykákat, mindig is gyűlöltem. Mert amikor rólad van szó, ezer meg ezer más változat van. Ismerem, mivel egy évvel ez előtt az volt a pletyka tárgya, hogy kivágnak a csapatból.*
-Én mindegyik edzésen ott vagyok, bár néha nem túl nagy kedvvel. *Húzom el a számat. Igen, amikor rossz passzban vagyok, akkor nem szólok semmit, csak megcsinálom a programot, és én végeztem is.*
-Aki elveszti a Famine-Amira meccset, az az egész iskola szeme láttára ugrik meztelenül a tóba. *Nevetek fel. Persze komolyan kéne vennem a fogadást. Majd akkor, amikor a meccs napja lesz.*
-De mint mindig, azt hiszi, hogy ő a legjobb, és nem emlékszik arra, hogy tavaly kellemetlenül elkalapáltam azt a nagy képét. *Jegyzem meg vigyorogva. Igen, ezzel mindig nagyra vagyok, hiszen elvertem James Millert.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Mellékutca - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca - Page 5 EmptySzomb. Aug. 21, 2010 9:30 am

*Megnyugszik, hiszen a pletykák, valóban oylanok hogy nem lehet rájuk adni, még ha igazak is sem hiszi el senki.*
- Én mostanában nem voltam edzésen, de ha nélkülem nem edzettek, akkor nagyon meg lesz szortírozva az a csapat. *jelenti ki, hiszen világosan kiadta, hogy ha valamiért nem ér rá, akkor edzenek, neki amúgy is kevesebbre van szüksége. Őt az élet, edzi, és ez neki bőven elég.*
- Nehéz ügy, mert nem akarnék magam ellen fogadni, de ha igaz a fogadás, teszek róla hogy az első meccset ellenetek elveszítsük. *nevet fel hangosan, jókedvűen. Szívesen megnézné az öntelt Millert, hogy meztelen a tóba ugrik. Komoylan fontolóra veszi a lehetőséget, hogy megadja ezt az örömöt Sebastiannak.*
- Valahogy nem is értem miért. Én sem kedvelem, ami azt illeti. *húzza el kicsit a száját, és még mindig derül azon a képen, hogy a fiú meztelenül ugorjon tóba, az egész iskola előtt.*
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mellékutca - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca - Page 5 EmptySzomb. Aug. 21, 2010 9:43 am

-Az Amira csapatát egyenlőre homály fedi. Meg nem ártana, egy hajtót is szerezni, mert a legjobb hajtónk tavaly végzett. De sajnos Egyiptomból nem rendelhetem vissza. *Húzom el a számat. Egyetértek Ted véleményével. Egy csapat a kapitány nélkül is tud edzeni, de azért jó, ha ott van, épp ezért, én is minden edzésen ott vagyok.*
-Persze hogy igaz. Az a tetű sem legyőzhetetlen, így mindent megteszek, hogy győzzünk. Igazán ínycsiklandó az ajánlatod, de nem fogadhatom el. Én szeretek tisztán nyerni. És biztosíthatlak, hogy megnyerjük a meccset. Ha beleugrik, akkor csinálok róla egy mágikus fényképet, és mindenhova kiteszem, hogy jó hangosan röhögjenek azon a bájgúnáron. *Húzom mosolyra a számat. Nem, nem vagyok irigy Millerre, hiszen én is sok nőt megkapok, ha akarok. Ezt ki is használom, mindig.*
-Én már régóta nem bírom a képét. Amióta ellenfelek vagyunk. Nem olyan menő, mint amilyennek képzeli magát. Ezen kívül még egy gyökér is, aki el van telve magától. *Sorolom a tulajdonságait. A rosszakat, mert csak az van neki. Igen, azt én is szívesen látnám, hogy beleugrik a tóba. Közben egy bagoly telepedik a vállamra. Megismerem Röppencset. A lábán egy levelet tart, ami azt jelenti, hogy mennem kell.*
-Bocs, Forrester, de nekem most mennem kell. Ez a suliból jött. *Mondom a számat húzva. Kezetfogok Teddel, és zsebre tett kézzel lassan visszaérek a suliba.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Mellékutca - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca - Page 5 EmptySzomb. Aug. 21, 2010 9:48 am

- Értem, nekünk megvan a csapatunk, csak éppen az egyik legjobb hajtónk el fog menni, és a helyére még nem találtunk senkit, szóval valóban érdekes mecs lesz az biztos. *jegyzi meg, és elnyom egy ásítást is.*
- Rendben van, akkor tisztán fogunk veszteni .*nevet fel megint, majd vissza komolyodik.*
- Jól van, akkor majd tiszta harcban eldől, ki a jobb, bár szívesen megnézném azt a tóba ugrást.* mondja, majd megrázza a fejét. Nem, ő küzdeni fog a csapatért, bár nem tudja minek.*
- Én sem bírom a fejét, lényegtelen miért. *hárítja el a kérdést, hiszen a halálfalók között is valakinek képzeli magát.*
- Rendben, akkor felmegyek veled, úgyis van ott egy kis dolgom. *feleli, majd a fiú mellett felsétál ő is a kastélyban, aztán az előcsarnokban elbúcsúznak, egy kézfogással.*
Vissza az elejére Go down
Jacinta Hernandez
Diák- Plama
Diák- Plama
Jacinta Hernandez


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 136
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mellékutca - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca - Page 5 EmptySzer. Aug. 25, 2010 11:52 pm

*Úgy döntöttem újra előmerészkedek, a szobának hívott kis barlangomból. Lehet, hogy arra számítok, hogy megint összefutok valakivel, vagy csak unatkozom. Sőt, harmadik lehetőségként -ami a legvalószínűbb- mind a kettő lehetséges. Be kell vallani, hogy ha olyan igazán, nagyon-nagyon társaságra vágynék, nem egy mellékutca felé venném az irányt, ahol alig halad el egy-két ember. Szóval mondhatni ellentmondásos vagyok, de kérdem én: hol érdekel ez? Őszintén: sehol. Szóval egyre beljebb érve az utcába, az egyik háznál, szépen leülök a földre, hátamat meg nekidöntöm a falnak. Úgy érzem ezt a napot itt fogom végigcsövezni, kivéve, ha addig valaki el nem hurcibál innen, amit ugyan kétlek, de hát megeshet nem? Mondjuk egy elmebeteg pszichopata is járhat erre, vagy szimpla halálfaló emberkék...*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mellékutca - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca - Page 5 EmptySzer. Aug. 25, 2010 11:58 pm

*A főtérről fordulok be. Semmi zajra, semmi neszre nem figyelek fel, hiszen feltűnés nélkül egy zenélőbűbájt mondtam el, és most Linkin Parknak az egyik számát hallgatom. Fekete talár van rajtam, ami már ígyis különös... mondjuk úgy, hogy egy felfedező útra indultam. Keresek valakit. A csuklya a fejemen, csak az arcomnak egy parányi része látszik ki. Lassan, haladok végig az utcán, nem sietek sehová. Szemem végig nyitva tartom, sőt, amikor meglátom az ismerős személyt az egyik háznál a földön, felvont szemöldökkel megállok, hatástalanítom a bűbájt és leveszem a csuklyát.*
-Sally? *A lánnyal jól elszórakoztunk még régebben, de azóta egyszer sem láttam... *
Vissza az elejére Go down
Jacinta Hernandez
Diák- Plama
Diák- Plama
Jacinta Hernandez


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 136
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mellékutca - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca - Page 5 EmptyCsüt. Aug. 26, 2010 12:09 am

*Tulajdonképpen, az emberekben felmerülhet, hogy mit tud csinálni egy ember ennyi ideig, egyedül, egy ilyen helyen. Valójában én lassan már olyannyira hozzászoktam a semmittevéshez, és az egyedülléthez, hogy az unalmat már nem is tudom elkülöníteni a többi érzéstől... az úgy mindig van, és már hozzászoktam. Mondhatni felsőfokon végzem vagy miaszösz. Most éppen a szemben lévő fal tégláit számolgattam. Már hatvanhármat összeszámoltam, mikor egy csuklyás fura fazon megjelent az utcában. Első gondolatom az volt, hogy ő az a pszichopata ember aki majd mittudomén mit csinál velem. Aztán közelebb lépett levette a csuklyáját... na nem mondom még akkor sem mondtam volna meg biztosra, hogy ki ő. Aztán meg kimondta a nevemet... na ekkor már azért volt egy halvány emlékem a srácról. Jó talán nem olyan halvány... * ~James?~ *Vissza akartam kérdezni, de ez a kérdés valahogy nem akart kijönni. helyette csak egy köszönést tudtam kinyögni magamból.*
-He-ló!? *Kicsit fölvittem a végén a hangsúlyt, a szemöldökömet meg fölvontam, jelezve ezzel, hogy nem vagyok 100%-ig biztos a fiú nevében, személyében. Csak úgy... 95%-ig.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mellékutca - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca - Page 5 EmptyCsüt. Aug. 26, 2010 12:26 am

*Igazából észreveszem rajta, hogy nem teljesen ismer fel. Régen találkoztunk, nem is gondoltam volna mást. Elmerengve figyelem, közben azért elmosolyodom. Nem változtam olyan sokat, csak a hajam lett hosszabb... meg most talárban vagyok, amit mondjuk annyira nem szokásom. De néha jól jön. Közelebb lépek, biccentek, ami felé egy köszönéssel.
Szóval akkor tényleg Sally az.*
-Mit keresel itt? *Vonom fel a szemöldököm, miközben várom, hátha leesik neki, hogy igen, én vagyok James. Azt hiszem, mindössze kétszer futottunk össze. Egyszer egy kicsit több időt is töltöttünk együtt.*
Vissza az elejére Go down
Jacinta Hernandez
Diák- Plama
Diák- Plama
Jacinta Hernandez


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 136
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mellékutca - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca - Page 5 EmptyCsüt. Aug. 26, 2010 12:37 am

*Hát igen... tényleg csak párszor futottunk össze, bár én három alkalomra emlékszem, de tévedni ugye emberi dolog. Ebből is látszik, hogy mennyire nem találkozgatok az emberekkel, hiszen James-szel 2-3 alkalommal találkoztam és mégis ő az akivel a legtöbbször futottam össze. És igen, ezzel ellentétben az égvilágon semmit sem tudok róla. De hát nem is hiszem, hogy ez változik majd. Eddig sem ismerkedtem túl sokat, most meg már nincs is kedvem hozzá. Kicsit frusztráló érzés, hogy engem figyel és közben még el is mosolyodik. Bár mondjuk tőle ezt a mosolygást szoktam meg, de valahogy érzem, hogy ő nem az a mindig vigyorgós hülyegyerek. A következő kérdésre megint felvonom a szemem.*
-Miért nem lehetek itt? Netán útban lennék? *Kérdezem majd értetlenül nézve rá megrázom a fejem, végül újra a téglákat nézem ott szembe.*
-Egyébként pedig csak erre jártam... úgy sincs jobb dolgom mostanában... *Mondom. Igazából visszakérdezhetnék, hogy ő mit keres itt, de egyik az, hogy nem igazán érdekel, a másik pedig, hogy nagy esély van arra, hogy nem is válaszolna.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mellékutca - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca - Page 5 EmptyCsüt. Aug. 26, 2010 12:51 am

*Nekem is már csak ez hiányzott a mai napból. Akármennyire is éreztem vele jól magam akkor, most talán ez még megváltozhat. Ha ilyen hangnembe szólnak hozzám, akkor én is azt teszem... sőt, velem mostanság jobb vigyázni, mert elég gyorsan felhúznak...*
-Mit kell rögtön leharapni a fejemet? Csak megkérdeztem. Nem épp egy... biztonságos környék. *Főleg, hogy igen közel van a Sötét negyedhez, és itt mennek el a legtöbben, akik nem valami... jó társaságnak számítanak. Egy egyedül ücsörgő lánynak, bármikor baja lehetne itt.
Elmerengve figyeltem fentről, közben zsebbe is dugtam a kezemet. Nem tudtam, mit gondoljak róla. Vagy hogy egyáltalán érdekel-e bármi is.*
-Ja, jó. Látom zavarok. *A hangnem eleve nem tetszett, szóval még egy pillanatig vár, aztán ha nem állítsák meg, akkor elmegy. Vagyis elindul, továbbra is a környéket kémlelni.*
Vissza az elejére Go down
Jacinta Hernandez
Diák- Plama
Diák- Plama
Jacinta Hernandez


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 136
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mellékutca - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca - Page 5 EmptyCsüt. Aug. 26, 2010 1:13 am

*Hát nem tudom. Őszintén szólva én nem nagyon éreztem sértőnek a hangnemet, de hát előfordulhat. Mostanában nem vagyok túl jó passzban szóval könnyen meglehet, hogy úgy válaszolok amit az illető nem feltétlenül érdemel meg. Jó nem mondom, hogy azt várom az emberektől, hogy legyenek velem nagyon kedvesek és satöbbi. Nem is várhatom el, hiszen tudom, hogy én képtelen lennék ezt nyújtani nekik.*
-Bocs... mostanában nem vagyok a legjobb hangulatomban, és előfordul az ilyesmi. *Mondom és próbálok olyan sajnálom képet vágni. Mert, hogy tényleg nem akartam "leharapni a fejét". Bírom én... vagyis anno bírtam a srácot. Arra, hogy nem túl biztonságos környék nem reagálok. Túlságosan nem érdekel, kik, vagy mik járnak erre, vagy, hogy mi bajom lesz. Jó kinyúvadni nem szeretnék, de na...*
-Nem zavarsz. *Mondom. Nem fogom megállítani. Tényleg nem zavart, de ha manapság mindenki ezt hiszi... Tulajdonképpen örültem a társaságnak. De hát úgy látszik vissza kell térnem a téglaszámlálgatáshoz...*
-hatvannégy, hatvanöt... *Kezdem majd a többit már magamban folytatom.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mellékutca - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca - Page 5 EmptyCsüt. Aug. 26, 2010 1:27 am

*A mentegetőzésre elgondolkodva megfordulok. Nem, nem mentem messzire, szóval csak két lépést kell hátrálni.*
-Mostanság nem vagyok olyan passzban, hogy valaki belém kössön. Van elég bajom azon kívül, hogy egy másodévessel veszekedjek. *Vonok vállat, persze vehetni tőlem is ezt mentegetőzésnek. Most nem mosolygok, így észre is lehet venni, hogy mennyire gyorsan változik a hangulatom... vagy az emberekhez hogyan viszonyulok egy rossz szó után.*
-Jó szórakozás téglákat számolni? Én szerintem egy idő után elaludnék... *Olyan mint a bárányok. Próbálok értelmes képet vágni Sallyhez, remélve, hogy egy kis életkedvet is kap. Amikor összefutottam vele, nem ilyen volt, csak azért hittem azt, hogy talán neki még sikerül megtartani azt a volt "James-t". Összefonom karjaim miközben nekidőlök a szembe lévő falnak és várom mit mond. Mégsem megyek el... talán jobb lesz itt.*
Vissza az elejére Go down
Jacinta Hernandez
Diák- Plama
Diák- Plama
Jacinta Hernandez


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 136
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mellékutca - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca - Page 5 EmptyCsüt. Aug. 26, 2010 1:40 am

*Hm... szuper. Látom nem csak én változtam. Ő sem a régi már, vagy csak én váltottam ki belőle. Minden esetre elég lobbanékony, én meg bunkó... jó párosítás.*
-Hát nem kötekedésnek szántam, és nem is akartam veszekedni... *Jegyzem meg, de hát úgy látom nem igazán érdekli a dolog. Most mit tudnék tenni? Bocsánatot kértem, és "vigyáztam" a számra. Ha ez sem ér semmit akkor igazán nem tudok mit csinálni. Nem fogok esedezni a bocsánatáért, nem vagyok olyan típus. *
-Nem. Valójában borzalmasan unalmas, és valószínűleg előbb utóbb én is elaludnék. Viszont mivel úgy nézett ki, hogy elmész, el kellett "szórakosztatnom" valamivel magamat és jobbat nem találtam. Viszont mivel nagyon úgy tűnik, hogy nem mész el, -aminek kifejezetten örülök- így nem kell folytatnom... *Mondogatom, s közben felkelek a földről, mert a rövid farmersortomban kezdett fázni a lábam a hideg kőtől. Felállva kicsit közelebb lépek a fiúhoz, és úgy állok meg.*
-Szóval... Merre voltál mostanság? Itt töltötted a nyarat? *Kérdezem, csak, hogy legyen valami beszédtéma, és, hogy kicsit próbálja elfelejteni a "belekötést".*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mellékutca - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca - Page 5 EmptyCsüt. Aug. 26, 2010 1:58 am

*Mindenki változik... Én pedig avval, hogy szinte minden nap felhergelnek valamivel, egyre rosszabb lesz. Sőt, a halálfalós sztorik is belehatottak. Na meg hogy egyre jobban kezdek elfajulni és hogy végre azt teszek amit akarok mert 18 lettem.*
-Akkor megkönnyebbültem. *Vonok vállat végül. Semmi élet a hangomban, egyszerűen kifejezéstelen. A napokban mondjuk egy kicsit jobb a kedvem mint a múltkor. Egy kicsit.*
-Hát akkor úgy tűnik, sikeresen megfosztottalak egy elalvástól a mellékutcában. *Jelentem ki, és most pont azért se fogok elmenni. Szeretem húzni az emberek agyát... az olyan jó móka. Közben egy halvány, mosoly jelenik meg az arcomon, bár nem lehet levenni, hogy mit akar kimutatni.*
-Voltam a Bermuda háromszögben, de amúgy igen, egész nyáron itt voltam. Mint mindig. Maximum egy két napot voltam valamerre, elhopponálgattam unalmamban, de semmi érdekes. Te? *Ugyan ez a két kérdés él Sallyre is. Zsebbe dugom kezem, közben néha szemem sarkából, néha teljes pillantásommal nézem őt.*
Vissza az elejére Go down
Raymond Glosser
Felnőtt
Felnőtt
Raymond Glosser


Férfi Kor : 45
Hozzászólások száma : 75
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mellékutca - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca - Page 5 EmptySzer. Szept. 01, 2010 5:21 am

*Ray sétál komótosan a mellékutcába. Szemei már nem karikásak, és a kedve is valamivel rózsásabb, mivel most szabadult a Minisztériumból. Egy szürke zakó, hozzáillő nadrág, és világoskék ing van rajta. Nyakkendő nélkül. Nem tagadja, hogy járőrözik, de nem a Minisztérium küldte. Nincs nagy kedve az egészhez, de azért kijött. Végre. Rágyújt egy szál piros Marlboro-ra, és beleszív. Közben fohászkodik, hogy társasága legyen. De, hogy ki legyen az, most az sem mindegy.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Mellékutca - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca - Page 5 EmptySzer. Szept. 01, 2010 5:27 am

*Bevágódik a sarkon, és láthatóan siet valahova. Zöld, sok zsebes katonai nadrágot visel, surranóval, aminek az orra acélozott, és egy fekete izompólót. Hátán elmaradhatatlan fekete félvállas, jól rögzíthető kis hátizsákja. Azgardból rohant idáig, és innen meg már szalad is tovább a mendeékhelyre, némi regenerációra, mivel találkozott Anorral, és elég szépen elő lett véve, hogy mit meg nem merészelt tenni. így az egészsége kicsit ingatag, és ezért választotta a sötét mellékutcákat hogy ne találkozzon lehetőleg senkivel, főleg ne minisztériumi kutyákkal. A vele szemben lévővel nem is foglalkozik igazán, nem ismeri fel elsőre hogy ki az, így csak megpróbál elcsusszanni mellette, remélve, hogy az nem fog vele igazán foglalkozni, és legkobb esetben is csak egy sietős, rossz modorú fiatalnak könyvei el.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mellékutca - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca - Page 5 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Mellékutca
Vissza az elejére 
5 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Wilard :: "Éjjel-Nappal" negyed-
Ugrás: