Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapMellékutca - Page 4 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Mellékutca - Page 4 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Mellékutca - Page 4 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Mellékutca - Page 4 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Mellékutca - Page 4 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Mellékutca - Page 4 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Mellékutca - Page 4 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Mellékutca - Page 4 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Mellékutca - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Mellékutca - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Mellékutca - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Mellékutca - Page 4 Vote_lcapMellékutca - Page 4 Voting_barMellékutca - Page 4 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Mellékutca - Page 4 Vote_lcapMellékutca - Page 4 Voting_barMellékutca - Page 4 Vote_rcap 
Ted Forrester
Mellékutca - Page 4 Vote_lcapMellékutca - Page 4 Voting_barMellékutca - Page 4 Vote_rcap 
James Miller
Mellékutca - Page 4 Vote_lcapMellékutca - Page 4 Voting_barMellékutca - Page 4 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Mellékutca - Page 4 Vote_lcapMellékutca - Page 4 Voting_barMellékutca - Page 4 Vote_rcap 
Sindy Logan
Mellékutca - Page 4 Vote_lcapMellékutca - Page 4 Voting_barMellékutca - Page 4 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Mellékutca - Page 4 Vote_lcapMellékutca - Page 4 Voting_barMellékutca - Page 4 Vote_rcap 
Chris Martines
Mellékutca - Page 4 Vote_lcapMellékutca - Page 4 Voting_barMellékutca - Page 4 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Mellékutca - Page 4 Vote_lcapMellékutca - Page 4 Voting_barMellékutca - Page 4 Vote_rcap 
Daniel Reed
Mellékutca - Page 4 Vote_lcapMellékutca - Page 4 Voting_barMellékutca - Page 4 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Mellékutca

Go down 
+10
Ted Forrester
Cassidy Heyes
Sandra Berger
Kim Kaguya
Anor Azgard
Solaria Luthia
William Quentin Watson
Robert Lawrence
Alex Wilfred
Cassandra Lengston
14 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mellékutca - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca - Page 4 EmptyKedd Júl. 27, 2010 2:16 am

*Kevés esély volt rá, de a srác megjelent. A lány erőt vesz magán, sóhajt egyet, hagyja, hogy Will megfogja az arcát, vállát, az ölelésnél azonban gyengéden hátrébb tolja a fiút és Lú elfordítja arcát, úgy szólal meg, halkan.*
-Ott hagytál... *szünetet tart, hogy újra összeszedje magát, megint nagy levegőt vesz, visszatart minden gyengeségre utaló jelet és folytatja.*
-Azt mondtad mindig jössz majd.... *mintha a kérdést meg sem hallotta volna. De el sem mondhatná szabadulásának okát. Egyrészt ez most nem ide tartozik, másrészt elképzelni sem akarja a következményeit annak, hogy erről Will tudomást szerezzen... bár előbb-utóbb úgy is kiderül minden...
Eddig nem hagyta, hogy a fiú válaszoljon.*
-Nem érdekes... biztosan más dolgod volt. *még halkan beszél...*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mellékutca - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca - Page 4 EmptyKedd Júl. 27, 2010 2:22 am

- Lú... Beszélnünk kell valamiről... De...
*Nagyot sóhajt.*
- Figyelj Lú... Hogy jutottál ki?
*William kicsit aggódva hátrébb lép, és a legrosszabbat feltételezi. Inkább nem tér most ki Cassandrára. Az ráér később is.*
- Lú, sajnálom, hogy nem mentem hozzád, de nem is hagytalak ott. Kerestem a módot, hogy hogy juttathatlak ki. De látom, megoldottad egyedül. Jó sok munkámat tetted fölöslegessé.
*Mondja, próbálva elviccelni a dolgot.*
- Luthia, jó útra tértem. Ez egy végső döntés.
*Mondja halkan.*
- A sötétség ereje a jó ügy érdekében....
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mellékutca - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca - Page 4 EmptyKedd Júl. 27, 2010 2:32 am

-Ki a francot érdekel, hogy hogyan jutottam ki? Ott hagytál! Az volt az egyetlen ami életben tartott, hogy számíthattam rád! Vagyis... hogy azt hittem, hogy számíthatok rád...
*Tör ki kicsit, bár nem emeli meg a hangját, leginkább tekintetén látszik, hogy mennyire csalódott.*
-Kössz...biztosan sok munka volt, hogy... áhh... *aztán Will csak folytatja, amin Lú eléggé meglepődik. Nagyon meglepődik, el is keredik a szeme, de hamar rendbe szedi magát és válaszol.*
-Sok sikert hozzá! Remélem jó életed lesz! De mielőtt elmegyek, hagy kérdezzek valamit!
-Szerettél Te engem valaha? *tekintete a narancs szemeket fürkészi és várja a választ...az őszinte választ...*
-És kérlek, ne hazudj...
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mellékutca - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca - Page 4 EmptyKedd Júl. 27, 2010 2:37 am

- Szerettelek... De nem volt jó nekünk együtt... Folyton érted kellett aggódnom. És mi az, hogy... Áh... Tudod mit, Lú? Fölösleges ez az egész. Ha azt akarod hinni, hogy soha nem szerettelek, tedd azt. Nem érdekel. Tudod miért, Lú? Mert csak a bajom volt veled! Mindig minden bajt te okoztál! MINDENT!
*Az utolsó szót szinte üvölti, majd legyint egyet.*
- Jobb, ha eltakarodsz innen. Fölösleges koptatnom a szám.
*Morogja, majd felveszi a táskáját.*
- Van még mondandód, vagy elhúzol végre a sunyiba?
*Egy dolog, hogy jó útra tért, de kedvesebb nem lett.*
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mellékutca - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca - Page 4 EmptyKedd Júl. 27, 2010 2:49 am

*Nem húzódik hátra, nem ijed meg, maximum elfordítja a fejét kicsit. Nagyon jól tudja, hogy még akár pofont is várhat a fiútól.*
-Igazad van! Minden miattam volt! Tényleg minden miattam volt! *szól vissza normál hangon, de azért erősen.*
-Igen, van! Csak gondolkozz el azon, hogy amikor meghaltál, én majdnem utánad mentem, unikornist és képes lettem volna ölni érted, sőt, ... ááh.. Te meg arra nem voltál képes, hogy kétszer elgyere hozzám. De legalább van pár dolog amit megtanultam tőled...
*Azzal kilép a fiú árnyékából, mert még a fal mellett állt.*
-Jó utat a jó úton, szia! *még egyszer Will szemébe néz, majd csak megfordul és a mellékutca sötétje felé lépked, hogy ott eltűnjön. És ha Will nem állítja meg, el is tűnik...*

//Köszi!//
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mellékutca - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca - Page 4 EmptyKedd Júl. 27, 2010 2:52 am

*Will pár percig csak bambán néz, majd hirtelen elönti a düh. Nem tudja, miért haragos, csak egyszerűen pusztítani akar. Előkapja pálcáját, és végigvág vele az összes kukán, mire azok sorra darabokra robbannak. Végül, mikor egy járókelő benéz a sikátorba, Will rátartja a pálcát, és ráüvölt.*
- Ússz tovább, vagy belefojtalak a saját véredbe, csótány!
*Ezzel elrakja a pálcáját, felkapja a táskáját, és dehoppanál.*

//Köszi!//
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mellékutca - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca - Page 4 EmptyHétf. Aug. 09, 2010 7:21 am

*Szegényke már egy ideje bolyong Wilardban. Elindult egy kicsit sétálni, de sajnos a tájékozódó képessége sohasem volt a toppon, így még ebben a kisebb városban is simán el tud tévedni.
Ebbe az üres mellékutcába téved be. Megáll egy pillanatra. Körbenéz, hogy merre menjen, de még egy emberszerű lényt sem lát, akitől megkérdezhetné. Sóhajt egyet, majd az órájára pillant, aztán ismét elindul, egyenesen, hátha kijut megint a főtérre.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mellékutca - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca - Page 4 EmptyHétf. Aug. 09, 2010 7:27 am

*Nah végre, némi munka mentes nap. Régóta most van szabadidőm, és el is slisszoltam a minisztériumból, és érdekes módon itt kötöttem ki. Már megint, Wilardban. Fura, hogy mostanában szinte vonz ez a hely, de biztosan a helynek van valami egyéni vonzereje, és kisugárzása. A rák tudja. Felsóhajtok, és zsebembe nyúlok. Fekete farmert viselek, egy edzőcipővel, és egy kockás inget. szóval előveszem a piros Malboros dobozt, kiveszek egy szál cigit, és pálcám végével meggyújtom. Beszívom a füstöt, majd kis idő után kiengedem. Káros, hát istenem, de ha egyszer olyan jó. Felsóhajtok ismét, majd lassan befordulok a sötét mellékutcába ahol szembejön velem egy női alak. már már Cassyra gyanakszom, de aztán közelebb érve meglátom, hogy ő alacsonyabb és nem is hasonlítanak még termetre sem. Megállok természetesen és megszólítom.*
- Jó estét. Hová iylen sietve ha kérdezhetem? *ezzel nekitámaszkodom a falnak, és várom a választ. Ha rendes ember akkor nyilván nincs mitől félnie, ha meg nem, ugrásra készen állok.*
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mellékutca - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca - Page 4 EmptyHétf. Aug. 09, 2010 7:35 am

*Sietős léptekkel halad előre, mivel minél hamarabb ki szeretne jutni ebből a mellékutcából.
Egyébként farmert visel egy kék kockás blúzzal, és egy fekete lapostalpú cipővel. A haja most viszonylag göndören omlik a vállára. Egy férfit pillant meg maga előtt. Nagyot nyel, nem szokott hozzá, hogy idegenekkel társalogjon az utcán. *
- Jó estét. Az iskolába igyekszem... tudja, eltévedtem. *Néz a férfira, a mondat végénél kicsit elpirul. Nem nagy város Wilard, neki mégis sikerül megtalálnia a nem biztonságos helyeket.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mellékutca - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca - Page 4 EmptyHétf. Aug. 09, 2010 7:47 am

*Az iskolába? Nofene, talán csaknem egy tanárt fogtam? Mindenesetre nem múlasztom el végigmérni, elvégre én is csak férfi vagyok. A nő meg formás, gömbölyded jelenség. Elmosolyodom, miközben válaszolok. tudom hogy a mosolyog, mindennek tűnik, csak annak nem aminek szánom de most nem foglalkoztat különösebben.*
- Az iskolába? Tanárnő akkor ha jól gondolom ugye? *kérdezem csak a formaiság kedvéért, mert nyilván ha halálfaló lenne nem állna meg velem beszélgetni. Az elpirulást nemveszem észre, mert sötét van.*
- Akkor maga igazán tehetséges, hiszen Wilard nem túl nagy. De ha akarja útba igazítom hogy merre talál vissza az iskolába, kedves... szabadna a nevét? *kérdezem, hogy már csak ne hülyén haljak meg.*
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mellékutca - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca - Page 4 EmptyHétf. Aug. 09, 2010 7:53 am

- Igen, tanár vagyok. Tájrajzot tanítok. *Válaszol a kérdésre. Kíváncsi lenne, hogy kivel hozta össze a sors, igaz még mindig tart tőle, hogy esetleg valami nem túl biztonságos emberrel.*
- Hát... tudja, keveset járok le a városba, és még nem igazán ismerem ki itt magam. *Vonja meg a vállát. Egyébként is, nem tartozik senkire az ügyetlensége, meg a figyelmetlensége.*
- Sandra Berger vagyok. *Mutatkozik be, majd az idegen arcára sandít.*
- És ön? *Ő sem szeretne hülyén meghalni, az igazat megvallva.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mellékutca - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca - Page 4 EmptyHétf. Aug. 09, 2010 8:00 am

*Szóval jó volt a szimatom, remek. Még nem öregedtem ki teljesen.*
- Tájrajzot? Nocsak.... *jegyzem meg kissé meglepetten hiszen nem néztem volna ki belőle hogy pont föci tanár legyen. De hát kell ez is egy suliban vagy ott hogy megy ez, nem tudom.*
- Értem, tehát keveset jár le, tehát akkor a híresztelésekről sem hallott sokat igazam van ugye? *kérdezem, mert ki tudja, lehet hogy tud valamit. Nem hinném, de hát a gyanú ébred fel legelőször.*
- Cassidy Heyes, aurorparancsnok *mutatkozok én is be kicsit hezitálva ugyan hogy mondjam-e a rangomat is, de inkább mondom. bár lehet hogy a hírem megelőzött már nem tudom. Szívok egyet a cigimből, és tovább figyelem a nőt. Csinos arca van szó se róla, de itt véget is ér a tudomány. Én meg a nők? Jó poén volt a sorstól.*
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mellékutca - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca - Page 4 EmptyHétf. Aug. 09, 2010 8:08 am

- Igen. Miért, ennyire meglepő, hogy valaki tájrajzot tanítson? Nem lehet mindenki SVK még bűbájtan tanár. *Húzza el kicsit a száját. Néhány ember azokat a tárgyakat, amikhez kevés varázserő kell, nem is igazán veszi emberszámba. És ez bosszantó.*
- De, képzelje el, hallottam. Azért is siettem, hogy nehogy megtámadjanak ebben az utcában. *Válaszolja, talán egy kis gúnnyal a hangjában. Nem tehet róla, de Cassidyről Stride jut eszébe, arról pedig az utálat.*
- Auror... ráadásul parancsnok? *Kérdez vissza. Fura, nem nézte volna kia férfiből, az is biztos.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mellékutca - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca - Page 4 EmptyHétf. Aug. 09, 2010 8:16 am

*Felsóhajtok, talán mégsem lesz oylan könnyű menet, mint ahogy azt gondoltam?*
- Nem arról van szó, csak nem hittem volna hogy pont azt a tárgyat tanítja. *vonok vállat, mert nincs semmi bajom a TRZ-vel azt leszámítva hogy ki nem állhatom a földgömböket. Én emberszámba veszek mindenféle tárgyat, még medimágiát is tanultam annak idején, de azóta szerencsére, már nem kell tanulnom. Legalábbis tuti nem földrajzot.*
- Ejj ejj, ne legyen ilyen morgós szerény személyemmel szemben. *nevetek fel kicsit, szintén ironikusan talán. Az jobban hozzám tartozik mint a gúny.*
- Meglepőnek tartja? tudja a külső nem minden... *ezúttal én ironizálok, viszonozva a nő előbbi hangját, mikor a tájrajz miatt morgott. Hiába, én is tudok meglepetést okozni az embereknek, és szeretek is.*
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mellékutca - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca - Page 4 EmptyHétf. Aug. 09, 2010 8:23 am

- Értem. Biztos úgy nézek ki, mint egy őrült bájitaltantanár. *Mosolyodik el. Nem tud sokáig gúnyos lenni, így áttér mosolygósba. Akaratlanul is.*
- Szerény...? na jó, megpróbálom félretenni a morgósságomat. *Bólint egyet, még mindig mosolyogva, aztán a kérdésre vállat von.*
- Talán. Azt hittem, hogy aurorok csak a minisztériumban ülnek, és onnan próbálnak meg halálfalókat fogdosni, kevés sikerrel. Úgy látszik önnek sikerült megdöntenie az elméletemet. *Próbálja a gúnyt mellőzni a hangjából, és talán sikerül is.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mellékutca - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca - Page 4 EmptyHétf. Aug. 09, 2010 8:33 am

*Erre tényleg nevetnem kell. Ő meg az őrült bájitaltanár?*
- Ugyan már, inkább néztem volna Búbájtan tanárnak mint bájitaltannak. *mosolygok én is, és támasztom a falat továbbra is. hát hogy aurornak sem néznek elsőre az szent igaz, de hát az a jó ha nem ismernek fel elsőre nem? Akkor meg mit panaszkodom?*
- Ha nem is szerény, de megpróbálok az lenni. *veszek vissza kicsit magamból, ha már ő is megtette. Nem telik igazán semmibe.*
- hát általában igen, azt szoktam csinálni én, de van amikor betelik a pohár, és én is kimozdulok egy két kirándulásra. Meg Robert is, neki valamerre erre van háza, Wilardban. *jegyzem meg, mert nagyjából mi ketten rohangálunk az egész csapatból a halálfalók meg másegyebek után.*
- Megdöntöttem volna? Nem szándékosan higgye el, bizonyára az lehet az oka, hogy rossz elméletet állított fel az aurorokról. *kuncog fel, mert nem ő az első aki aktakukacnak nézett minket.*
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mellékutca - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca - Page 4 EmptyHétf. Aug. 09, 2010 8:41 am

- Pedig mondja meg! Ugye, hogy tökéletes lennék bájitaltanárnak is? *Mosolyog továbbra is. Egy aurornak tényleg nem hátrány, hogy ha nem ismerik fel. Tovább marad életben.*
- Akkor gyakorolja még egy keveset! *Valahogy nem sikerül visszavennie a szurkálódásból, de most legalább már mosolyogva teszi.*
- Nem lehet könnyű egész nap papírokat tologatni. Látná az íróasztalomat néha... pedig én csak egy tanár vagyok. *Nem is gondolkodott az aurori munkán, már az első nap belehalt volna, főleg, ha eltalálja egy átok.*
- Robert? *Ráncolom össze a homlokom. Ismerős a név, de nem tudom, honnan.*
- Lehetséges. Akkor elnézést kérek. *Mosolyog továbbra is. *
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mellékutca - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca - Page 4 EmptyHétf. Aug. 09, 2010 8:49 am

- Hát ami azt illeti szerintem maradjon meg a földrajznál. Bájitalok között nehezen tudnám elképzelni magát. *ingatom mosolyogva a fejem, majd abbahagyom. Nem vagyok bólogatós kutya.*
- Majd ha lesz rá időm, meg is teszem. *jegyzem meg hasonló stílusban, a végére azért egészen megjött a hangja.*
- Hát nem azzal van a baj, ami azt illeti. Hanem hogy mindennek akkora feneket kell keríteni mint egy földgömb....* húzom el kicsit a szám kellemetlenül. Tényleg utálom néha ezt a részét a dolognak, de még mindig inkább üljek abban az átokverte székben mint Falcon.*
- Robert Lawrence. elvileg járt már az iskolában többször is. *mondom, mert a jelentést leadta nekem a dologról, és nem vonom kétségbe a szavát. az övét nem.*
- Semmi baj. Nah de hol is tartottunk? Jah igen, hogy hogy ilyen későn indult sétálni? ez veszélyes lehet. *mondom most már komolyabban, mert még mindig nem múlt el a veszély, hogy a Leader valami aljasságot forgasson a fejében.*
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mellékutca - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca - Page 4 EmptyHétf. Aug. 09, 2010 9:01 am

- Talán igaza van. Jobban jár a világ, ha nem foglalkozom bájitalokkal. Sőt, semmilyen varázslattal nem foglalkozom. *Abból tényleg katasztrófa van csak, ha ő elkezd varázsolni. Igaz, a fénymágiájával még elboldogul, de ha már a pálcával kell alkotni valamit, az már problémás.*
- Sajnos ön a parancsnok, és önre szakad ez a része. *Vonja meg a vállát. Nem hiába nem igazgató. A házvezetőséggel is meggyűlnek a bajai.*
- Ó, akkor tudom ki az. *Nem igazán kedveli a férfit, talán a nyers modora miatt*
- Unatkoztam, meg egyébként is, ki akartam szellőztetni a fejemet. *Vonja meg ismét a vállát.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mellékutca - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca - Page 4 EmptyHétf. Aug. 09, 2010 9:08 am

*Kicsit érdeklődve vonom fel a szemöldököm. Mármint hogy érti ezt vajon?*
- Nah, hogyhogy? Miért jár a világ? *kérdezek vissza, nem bírom megállni. Jó beszélgetni valakivel, aki nem gyanúsított, és nem kollega. Olyan változatos, és jó. Tulajdonképpen most bárkinek örülnék, még egy gyereknek is.*
- Hát igen, de azért nem leküzdhetetlen akadály a papírmunka, szóval egy hét alatt elfogynak azért. *vonok vállat és elnyomom a cigim, de újabbat nem veszek elő. Le kéne szokni... De akar a fene.*
- Igen, elég emlékezetes személy, szerintem is. *biccentek, majd ellököm magam a faltól és kinyújtózom. Elgémberedtem cseppet. *
- No de, nem jönne ki velem a főtérre? Ott betájolom hogy merre jut vissza az iskolába *vetem fel, majd lassan hogy hosszú legyen az út, elindulok a sötét sikátorban.*
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mellékutca - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca - Page 4 EmptyHétf. Aug. 09, 2010 9:18 am

- Hát... sohasem mentek a varázslatok. Emlékszem SVKból majdnem megbuktam. *Kuncog egyet. Most már vicces, akkor nem volt annyira az.*
- Ezért tanultam tájrajzot és gyógynövényismeretet az egyetemen. Most meg művészettörténetet tanulok. *Vonja meg a vállát. Legalább nem kell bemutatnia, mennyire ügyetlen, ha varázsolnia kell.*
- Az. Remélem többet nem kerülök vele össze. *Húzza el a száját. Meg azt is reméli, hogy végre vége lesz ennek a halálfalós mizériának.*
- Rendben, azt nagyon megköszönném. *Mosolyog a férfire, majd elindul vele a főtér felé.*
- Nos és ön miért lett pont auror? *Ha már kiderült, hogy ó miért lett tanár.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mellékutca - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca - Page 4 EmptyHétf. Aug. 09, 2010 9:26 am

- SVK-ból megbukni? Ön aztán tényleg ritka tehetséges ember lehet akkor. *kuncogok fel én is, mert nekem abból lett a legjobb vizsgám, meg bájitaltanból. De ez mellékes, meg hát elég régen volt már ami azt illeti. De kinek a pap kinek a papné ahogyan mondják...*
- Én már nem tanulok semmit hál istennek. elég volt a suli meg az aurorképző, most már békét akarok meg papírokat. Azzal el lehet vacakolni kellő ideig. *jegyzem meg lassan lépdelve, egyik kezem zsebre téve.*
- Nem tudom, iskola után megnéztem miből vagyok a legjobb és az lettem. Meg volt némi magánéleti háttere is, hogy elég rossz környéken nőttem fel, és elhatároztam gyerek fejjel hogy az ott garázdálkodó bandát letartóztatom. A felét sikerült is. *teszem hozzá arra hogy miért éppen auror. *
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mellékutca - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca - Page 4 EmptyHétf. Aug. 09, 2010 9:33 am

- Köszönöm a bókokat, komolyan. *Kicsit elhúzza a száját. Ha nem megy, nem megy. Pedig ő tényleg sokat gyakorolt, mégsem sikerültek neki a varázslatok.*
- Jó önnek. Nekem még van két évem, aztán lesz valami. *Vonja meg ismét a vállát. Talán visszamegy Németországba, és ott próbál szerencsét.*
- Azért ez jó dolog. Szóval, hogy sikerült a fele bandát letartóztatnia. *Mosolyog, és ezt most komolyan mondja.*
- Biztosan jól végzi a munkáját. *Jegyzi meg halkan.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mellékutca - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca - Page 4 EmptyHétf. Aug. 09, 2010 9:39 am

*Hm, nem gonoszkodásnak szántam, de végül is annak is lehetett venni. Fene már megint a stílusomba...*
- Bocsánat, nem akartam megbántani. *sietek megnyugtatni, és még némi bűnbánatot is sikerül varázsolnom az arcomra, ami azért nagy szó.*
- Hát akkor sok sikert és kitartást ahhoz a két évhez. *mondom, majd a dícséretre kicsit megtorpanok. Nem szoktam hozzá, hogy az emberek csak úgy dícsérjenek vagy jót mondjanak rólam, vagy a munkámról. Meglepett...*
- Oh, hát igen, a másik fele sajnos mugli volt, így azzal már nem foglalkozhattam. *jegyzem meg majd a munkámat érintő kérdésre is igyekszem hanyagul felelni, de azért kicsit büszke is vagyok magamra. mitől ne ha már egyszer dicsérnek?*
- Igyekszem megtenni amit meg tudok... *felelem végül diplomatikusan.*
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mellékutca - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca - Page 4 EmptyHétf. Aug. 09, 2010 9:46 am

*A bocsánatkérésre elmosolyodik.*
- Nem bántott meg... talán néha túl komolyan veszem a dolgokat. *ÉS tovább mosolyog, hogy mutassa, tényleg nem haragszik. Ő is gúnyolódott az előbb, most legalább visszakapta.*
- Köszönöm. Talán sikerülni fog. *Sokat tanul, így talán nem lesz gond a naaagy vizsgával.*
- És a mugli hatóságok nem tettek semmit az ügy érdekében? Vagy őket nem érdekli? *Teszi fel a kérdést. A megtorpanásra azért felfigyel.*
- Nem szokták dicsérni a munkáját, igaz? *Kérdi, majd tovább indul.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Ajánlott tartalom





Mellékutca - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Mellékutca
Vissza az elejére 
4 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Wilard :: "Éjjel-Nappal" negyed-
Ugrás: