Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapMellékutca - Page 6 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Mellékutca - Page 6 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Mellékutca - Page 6 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Mellékutca - Page 6 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Mellékutca - Page 6 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Mellékutca - Page 6 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Mellékutca - Page 6 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Mellékutca - Page 6 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Mellékutca - Page 6 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Mellékutca - Page 6 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Mellékutca - Page 6 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Mellékutca - Page 6 Vote_lcapMellékutca - Page 6 Voting_barMellékutca - Page 6 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Mellékutca - Page 6 Vote_lcapMellékutca - Page 6 Voting_barMellékutca - Page 6 Vote_rcap 
Ted Forrester
Mellékutca - Page 6 Vote_lcapMellékutca - Page 6 Voting_barMellékutca - Page 6 Vote_rcap 
James Miller
Mellékutca - Page 6 Vote_lcapMellékutca - Page 6 Voting_barMellékutca - Page 6 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Mellékutca - Page 6 Vote_lcapMellékutca - Page 6 Voting_barMellékutca - Page 6 Vote_rcap 
Sindy Logan
Mellékutca - Page 6 Vote_lcapMellékutca - Page 6 Voting_barMellékutca - Page 6 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Mellékutca - Page 6 Vote_lcapMellékutca - Page 6 Voting_barMellékutca - Page 6 Vote_rcap 
Chris Martines
Mellékutca - Page 6 Vote_lcapMellékutca - Page 6 Voting_barMellékutca - Page 6 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Mellékutca - Page 6 Vote_lcapMellékutca - Page 6 Voting_barMellékutca - Page 6 Vote_rcap 
Daniel Reed
Mellékutca - Page 6 Vote_lcapMellékutca - Page 6 Voting_barMellékutca - Page 6 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Mellékutca

Go down 
+10
Ted Forrester
Cassidy Heyes
Sandra Berger
Kim Kaguya
Anor Azgard
Solaria Luthia
William Quentin Watson
Robert Lawrence
Alex Wilfred
Cassandra Lengston
14 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
SzerzőÜzenet
Raymond Glosser
Felnőtt
Felnőtt
Raymond Glosser


Férfi Kor : 45
Hozzászólások száma : 75
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mellékutca - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca - Page 6 EmptySzer. Szept. 01, 2010 5:34 am

*Figyel ám, mint a sas, és ekkor vágódik be Ted a sarkon. Ráncolja a szemöldökét, de felismeri. De nem azért jött, hogy ejnye-bejnye, meg hogy harcoljon. De ha oda kerülne a sor, akkor természetesen megteszi. Hagyja, hogy elcsusszanjanak mellette, de megszólal.*
-Hova-hova, kedves Ted? *Fordul meg egy mosoly nélkül. Szív egyet a cigiből, és a füstöt nem Ted felé fújja.*
-A Wilianbe, vagy Anorhoz? *Nem rosszindulatú kérdés, csak feltette. Most olyan beszédes kedvében van, de tudja, hogy vele nem érdemes ujjat húzni.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Mellékutca - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca - Page 6 EmptySzer. Szept. 01, 2010 5:41 am

*Már éppen rohanna tovább, mikor az ismeretlen férfi megszólal, és benne még a vér is kihűl. Megtorpan és kelletlenül fordul oda, alaposabban megnézve a férfit. Végigméri a férfit, és végre felismeri, ennek fénye látszik is az arcán. Ez egy olyan ember, akit még ő se nagyon provokálna. Az az auror oké, mert az lágy szívű, meg midnen, de ez itt nem az.*
- Raymond.... *csúszik ki száján a felismerés, majd pár pillanat alatt össze is kapja magát. Nem adja a bőrét, olcsón ez tény és való.*
- A Magic Streetre éppen. *felel a kérdésre, mert esze ágában sincs semmit mondani ennek a minisztériumi fejesnek. Elgondolkodtató, hogy mostanában a nagyok is kimozdulnak. Hallotta, hogy Cassidy is itt császkál, Falcon, most meg ez is. Hát kell-e még több a boldogsághoz?*
- Maga mit keres itt?
Vissza az elejére Go down
Raymond Glosser
Felnőtt
Felnőtt
Raymond Glosser


Férfi Kor : 45
Hozzászólások száma : 75
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mellékutca - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca - Page 6 EmptySzer. Szept. 01, 2010 5:51 am

*Tedet sem provokálná. Hallotta, hogy kinyírta Williamet, így jobb, ha nem húz vele ujjat. De leszűrte, hogy Ted nem számított arra, hogy Rayjel találkozik.*
-Én lennék, igen. *Bólint arra, amikor Ted száján kicsúszik a neve. Egy félmosolyra futja, és szív egyet a cigiből.*
-Vagy egészen máshova. Több kell ahhoz, hogy engem lóvá tegyél. Mi dolgod lenne a Magic Streeten? *Kérdi, gyanakvó pillantással. Nem veszi be, hogy Ted oda megy. Annál azért több kell, mint egy 17 éves fiú, aki hozzá hasonló erővel rendelkezik.*
-Nem hiszem, hogy az orrodra kéne kötnöm, de kijöttem levegőzni a Minisztériumból. Tudod, kell a friss levegő nekem is. Nem melegíthetem a hátsó fertályomat a székembe, ha egyszer kint jobb. *Hazudik szemrebbenés nélkül. Ebben mindig is jó volt. Az igazi célja egy őrjárat, de nem viszi be Tedet. Tudja, hogy most nem tud különösebben nagy dolgot a nyakába varrni, ugyan is nem követett el semmit. Meg Ray nem Falcon.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Mellékutca - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca - Page 6 EmptySzer. Szept. 01, 2010 5:57 am

*Gondolatai gyors egymásutánban kergetik egymást. Raymond, még mit kereshet itt? Nem őt keresi ebben biztos, akkor aurort küldtek volna, nem pedig varázsbajost. A találkozás valóban meglepte, ez látszik is a reakcióján. *
- Remek, akkor már azt is elmondhatom, hogy magával is találkoztam *jegyzi meg teljesen feleslegesen, csak azért hogy mondjon valamit, és ne látszódjon hogy kattognak a fogakerekei.*
- Mi dolga lenne egy magamfajta fiatalnak ott? Vásárolni indultam, tudja, nemsokára iskolakezdés és nekem semerre nem áll a fejem. *hazudja ő is szemrebbenés nélkül, ezt kiválóan eltanulta mesterétől. Neki támaszkodik a falnak, ha már itt állnak, látszólag lazán, valójában viszont mindene fáj, és alig várja hogy vízszintesbe kerüljön, de ez mozgásán nem látszik.*
- Jah, sok odabent az idióta? Habár, minek ment oda dolgozni, maga problémája. *legyint egyet, mert ő soha be nem tenné, munka, és kirándulás címszó alatt a lábát a minisztériumba. Múlkor próbálta, és mi lett a vége? Hogy bennfogták.*
Vissza az elejére Go down
Raymond Glosser
Felnőtt
Felnőtt
Raymond Glosser


Férfi Kor : 45
Hozzászólások száma : 75
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mellékutca - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca - Page 6 EmptySzer. Szept. 01, 2010 6:09 am

-Igen, és én is odabent, azt, hogy veled találkoztam. Bár, akkor leordítanák a fejemet, hogy miért nem hoztalak be... De ez nem az én asztalom. Meg van a magam problémája is. Sok a pitiáner bűnöző, aki azt hiszi, hogy csak úgy önfelhatalmazásból Cruciot szórhat egy muglira. *Itt nem Tedre céloz, hanem pl. arra az ír fickóra, akit el kéne kapni. De most jelenleg nem azzal foglalkozik.*
-Téged soha nem érdekelt a Wilian. Nem kell itt halandzsáznod. ~Ne gondold azt, hogy nincs rólad aktám. Mindent tudok rólad... Na jó. Majdnem mindent.~ *Fejezi be magában a mondatot. Közben szív egy utolsót a cigiből, és eldobja. Majd újabbra gyújt rá.*
-Ted, Ted. Ha te is tudod mi bent a helyzet, akkor minek kérdezed? Amikor én odamentem, akkor még nem volt ennyi gyökér. *Vonja meg a vállát, és beleszív a cigibe. Neki az az egy szerencséje, hogy vannak olyan emberek, akik tartanak tőle. Így tekintélye is van a Minisztériumban, bár nem nagy. Sőt, Cassidy-vel nem is versenyezhet. Ray csak egy egyszerű varázsbűnüldözési főosztály vezető. Semmi több.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Mellékutca - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca - Page 6 EmptySzer. Szept. 01, 2010 6:17 am

- Nem értem minek ekkora cécót vágni körülöttem. Ennyire nem mutatnék jól a rácsok mögött. *mosolyodik el, akasztófahumorral. Nem fél, mert ha megtámadnák, jelen esetben elmenekülne ugyan, de olcsón nem adná magát, és megnehezítené midnenki dolgát. De ma nem akar igazából harcolni, fáradt és beteg.*
- Érdekelni éppen érdekel, de nem alex miatt. *igaz is, őt az egész iskolában csak kedvese érdekli, Sindy. Más semmi az égvilágon, jah, de, az ottani halálfalók, akik között áruló van, és már azt is tudja ki az. Csak találkozzon vele, elő is veszi a fiút rendesen.*
- Miért ne kérdezzem? Ami fontos, és ami engem érdekelne, azt úgysem fogja megmondani, szóval mindegy hogy megkérdezem-e *feleli, és arról mélyen sunnyog, hogy ő természetesen tudja, hová lett a mestere. Bár, azért a mai fenyegetése sem volt kutya. De reméli, hogy Anornak csak rossz kedve volt, és nem gondolta komolyan.*
- Szörnyű tragédia, hogy mostanában mennyi a pofátlan fiatal nem? *kérdezi enyhe gúnnyal, mivel éppenséggel ő is az. Hozzátéve egy két gyilkosságot is a listához. Csak sajnos mostanában vigyáznia kell magára, mert a legutóbbi elég nagyot szólt. Will halála, akiben mélységesen csalódott, és meggyűlölte.*
Vissza az elejére Go down
Raymond Glosser
Felnőtt
Felnőtt
Raymond Glosser


Férfi Kor : 45
Hozzászólások száma : 75
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mellékutca - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca - Page 6 EmptySzer. Szept. 01, 2010 6:24 am

-Ezt ne nekem magyarázd. Hanem mondjuk... Cassidy-nek, vagy akiket kinyírtál. *Gúnyos mosolyra húzza a száját, bár érezhető benne, egy kis utálatos él.*
-Teszem azt, hogy barátnőd is van... *Nem, nem tudja, hogy Sindy Ted barátnője. Annyira nem jártas a Wilian falai közt folyó dolgokról.*
-Ami nem az én osztályomon történik, arról sok mindent nem is tudok, de nem is mondom. *A gúnyos mosoly ugyanúgy az arcán van, de most komolyan beszél. Ha tudná, hogy hova tűnt Anor, odamenne. Persze csak alapos megfontolás után.*
-Kihalna az élet a Földön, ha a fiatalok nem lennének pofátlanok. *Gúnyos mosoly még mindig az arcán. Közben szív a cigijéből, és a füstöt most Ted felé fújja. De mire odaérne, úgyis szertefoszlik.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Mellékutca - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca - Page 6 EmptySzer. Szept. 01, 2010 6:30 am

*Nem veszi fel az utálatoskodást, mert ő is az. Általában mindig. Inkább viszonozza a gúnyos mosolyt, majd színpadias sajnálkozással megszólal.*
- Mélységes bánatomra, Cassidyvel nem vagyunk baráti viszonyban. *sóhajt fel, majd kicsit tágabbra nyitja szemeit.*
- Én? Megölni másokat? Ugyan kérem, maga szerint nekem lenne hozzá erőm? *mert jó jó pofátlan, és nagyszájú, de gyilkosnak nem néz ki. Persze a látszat csal, mert valószínű több halál van a számláján, mint amiről a minisztérium is tud.*
- Miért ne lenne? Nem vagyok egy Quazimodo *humorizál ismét, felvillantva egyedien kretén humorát.*
- Értem, tehát faggassam Cassidyt vagy Robertet ha az érdekel, mi folyik ott ugye? *kérdez vissza, és már egész hátával támasztja meg magát. Nagyon reméli hogy azért vérnyomokat nem hagy maga után. Az elég gáz lenne.*
- Ebben van igazság. *mosoylog, szemrebbenés nélkül, és nem hessenti el a füstöt, mert jó maga is dohányzik. Megszokta már.*
Vissza az elejére Go down
Raymond Glosser
Felnőtt
Felnőtt
Raymond Glosser


Férfi Kor : 45
Hozzászólások száma : 75
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mellékutca - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca - Page 6 EmptySzer. Szept. 01, 2010 6:40 am

-Mily' meglepő. *Jegyzi meg színpadiasan ásítva egyet, de aztán újra vigyorog.*
-Ne játszd itt az ártatlant. Sokkalta több erőd van, mint azt egyesek hiszik. Attól, hogy még nem vagyok auror, sok mindenről tudok, Ted. *Csóválja meg a fejét, egy őszinte vigyorral. De aztán ez ismét gúnyos vigyorrá torzul.*
-De azért ha Falcon erre rákérdez. Nyugodtan említsd meg neki. Örömteli látogatásban lesz része a kastélyban. *Kacag fel gúnyosan. Igen, nem célszerű megemlíteni neki, hogy Tednek van barátnője, mert az az állat képes, és elkapja...*
-Hát, faggathatod, de nem hiszem, hogy olyat mondanak, ami nem rád tartozik... *Vigyorog még mindig gúnyosan, és szippant egyet a cigiből.*
-Leleményes felfedezés. *Csóválja a fejét, gúnyos mosollyal.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Mellékutca - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca - Page 6 EmptySzer. Szept. 01, 2010 7:07 am

- Miért, most nem? *kérdez vissza szemtelenül, de vigyorogva. Ő hazudik, a másik hazudik, milyen szép kis beszélgetés.*
- Előfordulhat hogy egyesek túlbecsülnek. Ha valóban akkora erőm lenne, mint amennyit a számlámra írnak, maga szerint, itt dekoolnék még? Folytonos kereszt tűzben? *sóhajt fel, kivételesen őszintén. Más vágya sincs, minthogy innen elmenjen, de vívódik. Sindy és Anor között, vagyis a két élet. Imádja a lányt, és jó vele lenni, de neki lételeme a harc és a kihívások, nem tudna meglenni nélküle.*
- Falcon az egy vadállat, remélem sohanapján sem találkozom vele *rázza ki a hideg az izompacsirta auror gondolatától is. Valószínűleg életének utolsó napja lenne, amikor megpillantja Falcont.*
- Nem is mondanának, ők túl jók aurornak. *feleli a fiú, mert bár ellentétes oldalon állnak, mégis elismeri hogy az a kettő tud valamit.*
- Ugye? Mindig tudtam hogy felfedezőnek kellett volna születnem. *sóhajt fel, majd megkérdezi.*
- Van még valami, vagy folytatthatom rejtélyes utamat a Magic Streetre, vagy ahogy maga mondaná, Anorhoz? *érdeklődik, és ha nincs semmi akkor el is indulna lassan.*
Vissza az elejére Go down
Raymond Glosser
Felnőtt
Felnőtt
Raymond Glosser


Férfi Kor : 45
Hozzászólások száma : 75
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mellékutca - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca - Page 6 EmptySzer. Szept. 01, 2010 7:32 am

-Ahh, nincs erőm veled vitatkozni. *Legyint türelmetlenül. De azért gúnyosan mosolyogva. Na igen, bájcsevej.*
-Én nem becsüllek túl. Tudom, hogy mire vagy képes. Nem, nem itt dekkolnál. *Tudja, hogy őszintén beszél Ted, így Ray is őszintén mondja el.*
-Örülj neki, hogy nem ismered. *Sötétedik el az arca.*
-Ted, Ted, ha ilyen leszel, akkor ezt még számtalanszor megbánod. *Csóválja a fejét rosszallóan.*
-Nagyon vicces. *Sóhaj, majd válaszol.*
-Nem tartalak vissza, de tudom, hogy nem a Magic Streetre mész, szóval. Nyugodtan. Ha azt mondanám, hogy örültem, akkor hazudnék. *Int egyet búcsúzóul, és visszamegy a Minisztériumban.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Mellékutca - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca - Page 6 EmptySzer. Szept. 01, 2010 7:37 am

- Szerintem csak szimplán kedve nicnsen hozzá. *legyint ő is, mert ő is már menne leginkább.*
- Végre valaki aki szerint nem vagyok egy félisten erőszintén *sóhajt, majd kicsit elmosolyodik.*
- Örülök is én. Nem hiányzik hogy a vallomásomért egy életre egy kórházba kössek ki. *húzza el a száját, mert utánajárt ő ennek a vadállatnak, és nem egy ember bánja miatta az életét is.*
- Lehet, majd igyekszem nem megbánni. *felel, és elindul, de még visszafordul búcsúzni.*
- Én is hazudnék ha azt mondanám, úgyhogy maradjunk abban hogy viszlát. *azzal már száguld is tovább, wilard másik fele felé.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mellékutca - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca - Page 6 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Mellékutca
Vissza az elejére 
6 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Wilard :: "Éjjel-Nappal" negyed-
Ugrás: