Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapMellékutca - Page 3 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Mellékutca - Page 3 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Mellékutca - Page 3 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Mellékutca - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Mellékutca - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Mellékutca - Page 3 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Mellékutca - Page 3 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Mellékutca - Page 3 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Mellékutca - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Mellékutca - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Mellékutca - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Mellékutca - Page 3 Vote_lcapMellékutca - Page 3 Voting_barMellékutca - Page 3 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Mellékutca - Page 3 Vote_lcapMellékutca - Page 3 Voting_barMellékutca - Page 3 Vote_rcap 
Ted Forrester
Mellékutca - Page 3 Vote_lcapMellékutca - Page 3 Voting_barMellékutca - Page 3 Vote_rcap 
James Miller
Mellékutca - Page 3 Vote_lcapMellékutca - Page 3 Voting_barMellékutca - Page 3 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Mellékutca - Page 3 Vote_lcapMellékutca - Page 3 Voting_barMellékutca - Page 3 Vote_rcap 
Sindy Logan
Mellékutca - Page 3 Vote_lcapMellékutca - Page 3 Voting_barMellékutca - Page 3 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Mellékutca - Page 3 Vote_lcapMellékutca - Page 3 Voting_barMellékutca - Page 3 Vote_rcap 
Chris Martines
Mellékutca - Page 3 Vote_lcapMellékutca - Page 3 Voting_barMellékutca - Page 3 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Mellékutca - Page 3 Vote_lcapMellékutca - Page 3 Voting_barMellékutca - Page 3 Vote_rcap 
Daniel Reed
Mellékutca - Page 3 Vote_lcapMellékutca - Page 3 Voting_barMellékutca - Page 3 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Mellékutca

Go down 
+10
Ted Forrester
Cassidy Heyes
Sandra Berger
Kim Kaguya
Anor Azgard
Solaria Luthia
William Quentin Watson
Robert Lawrence
Alex Wilfred
Cassandra Lengston
14 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mellékutca - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca - Page 3 EmptyVas. Jún. 13, 2010 6:25 am

- A Wilian csak egy zabszem a seggemben, hogy őszinte legyek... Olyan, mint egy kis légy, ami nem jelent veszélyt, mégis folyton ott zsizseg a szemed előtt, mintha azt üvöltené, hogy "Héééé, te barom, nézd, nézd már, ott a kajamaradék, edd meg!"
*Ahogy beszél, hülye pofákat vág, érzékeltetve mennyire lenézi az egész Wiliant.*
- Amúgy igenis, tanítanálak, és örülnék, ha hozzám költöznél, Lú... Egy időre bevesszük magunkat a menedékbe, aztán talán Londonba költözünk, mit szólsz?
*Kérdi mosolyogva, és odabújik kedveséhez.*
- Amúgy meg a diákokat csak azért bántom, mert vicces nézni, ahogy Alex szenved értük... De tudod, hogy téged soha nem bántanálak... És tudod mit? Jó arc leszek: Választhatsz még egy diákot, akit soha de soha nem fogok bántani, megígérem!
*Mondja Will mosolyogva.*
- Nos, mit szólsz mindehhez?
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mellékutca - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca - Page 3 EmptyVas. Jún. 13, 2010 6:33 am

-Komolyan gondolod? *kérdi boldog meglepődöttségben.* -Tényleg hozzád költözhetnék? *kérdi még egyszer, mint aki nem akarja elhinni.* -Mikor kezdhetek pakolni? *vigyorodik el és szorosabban magához húzza párját.
A Wilianes mondandókkal már nem foglalkozik, így, hogy eljön onnan, már kevésbé érdekli. Bár a diák kínzás így sem lesz a kedvenc sportága...*
-Londonba! Egy álom lenne veled Londonba költözni! *mondja, majd gyengéd csókot ad Willnek.*
-Ha tényleg megígéred, hogy ne bántod... akkor... egyetlen jó barátom van az iskolából. Sindy Logan. Ha őt nem bántod, felőlem felgyújthatod az iskolát! *Will szemeibe néz és ha az nem akad fenn a választott néven, megcsókolja újra kedvesét.*
-Na most mondd, miben tudok segíteni? Kinek kell, milyen üzenet?
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mellékutca - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca - Page 3 EmptyVas. Jún. 13, 2010 6:48 am

*Will egy pillanatra elkomorodik a név hallatán, majd felvidul újra.*
- Rendben, nem bántom Sindyt, bár ezzel arra kényszerítesz, hogy a pasiját szemtől szemben öljem meg... De nem, nem jó, mert azzal is bántom... Csak Ted Forrester, Sindy pasija a legnagyobb riválisom a Sötét Rendben, és hát... Kicsit zavar a léte... De így már mindegy, Sindynek akartam üzenni, hogy találkoznunk kéne. Így csak mondd meg neki, hogy eltűnök az életéből, had legyen boldog.
*Mondja, bár látszik szemén, hogy egy picit csalódott, de a Lúnak tett ígéretet betartja.*
- Meg ha látod Wallacet, mondd meg neki, hogy vele is össze kéne futnom valamikor. Amúgy akár már holnap költözhetsz is... De lehet, hogy itt Wilardban keresek valahol egy üres házat, és oda bevesszük magunkat. Elvégre mégsem lakhatunk túl messze a falutól...
*Vigyorog a fiú.*
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mellékutca - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca - Page 3 EmptyVas. Jún. 13, 2010 6:54 am

*Elhúzza a száját és nem szól közbe. Tényleg nem akarja, hogy Sindyt bántsa valaki, viszont így meg kedvesének tett keresztbe.*
-Ő segített többször is bejutni a könyvtárba, köztük azzal az alkalommal, amikor neked hoztam ki az átkokat. *teszi hozzá, bár ezzel nem fogja megnyugtatni kedvesét.*
-Ted meg... Ted halálfaló? *fogja fel egy pillanat alatt.* Nem is tudtam...
*Aztán újra vagány vigyorra húzza a száját és a fiú szemébe néz.*
-Azt meg végképp nem tudtam, hogy az én éji kóbor vadmacskámnak lehetnek riválisai!
-Wallace... *húzza el újra a száját.* -Jó, majd szólok neki... *őszintén szólva, hogy így Willel húzza el az időt, el is felejtette a hasonmást. Kár volt Willnek emlékeztetnie rá...*
-De akkor előbb megvárom, hogy eldöntsd, hova menjek. Azért már ma összepakolok. Viszont úgy kellene kijutni az iskolából, hogy Alex nem vesz észre... mindegy. Majd megoldom.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mellékutca - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca - Page 3 EmptyVas. Jún. 13, 2010 6:58 am

- Nos, akkor csináljuk azt, hogy összepakolsz, és ma éjszaka találkozunk a tóparton. Kihozlak téged, a cicát meg a ládáidat... Ide költözünk, Wilardba. Rendben?
*Mondja mosolyogva, majd csókot nyom a lány homlokára.*
- Jó lesz ez... És igen, Ted halálfaló. Meg Blake, meg James...
*Sorolja elgondolkodva.*
- Meg egy Kim Kaguya nevű srác, bár őt már én soroztam be...
*Vigyorodik el a régi szép idők emlékére, mikor félholtra verte Kimet a menedékben.*
- Hajh, de jó is volt... De most akkor megyek, keresek egy alkalmas házat, te pedig kezdj el összepakolni....
*Mondja, majd hosszan megcsókolja kedvesét...*
- Éjszaka a tóparton... Szia!
*Ezzel búcsúzik, és elindul házat keresni.*
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mellékutca - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca - Page 3 EmptyVas. Jún. 13, 2010 7:03 am

*A szemén csillog a boldogság, tekintetét le sem veszi Willéről.*
-Persze, persze, várni foglak! *válaszolja, aztán újra kerekre tágulnak a szemei.*
-Blake és James is? Blake... *ebbe a névbe kicsit belepirul. Blake akarta megvédeni őt Willtől, amikor először találkoztak... De persze erről egy szót sem szól Lú.*
-Szeretlek! *súgja, majd megcsókolja kedvesét, elengedi, majd indul Wilardba... pakolni...*
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mellékutca - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca - Page 3 EmptyCsüt. Jún. 24, 2010 9:48 pm

*Iszonyatosan nincs jó napja, fáradt és nincs kedve semmihez, ma jobb, ha nem szól hozzá senki, mert harapós kedvében van a kislány ka. Mégis kimozdult a szobájából, a kastélyból és lejött Wilardba, de egyedül csak Will miatt. Közeledik a fiú feltámasztásának napja. Nem oly rég, amikor itt járt, meghallotta, hogy a közelben drágakövekről beszélget néhány pacák, ezért most lejött megkeresni a helyet, ahol talán jó pénzért, vagy egy kis csalással beszerezheti a rituáléhoz szükséges pár dolgot.
Minden zajra odakapja a fejét, minden zörrenésre rezzen, nagyon figyel, bár fáradtsága ezt felülmúlja, így könnyen becserkészhető lehet néhányak számára. Bár ez őt cseppet sem érdekli, meggyőződése, hogy Wilard egyetlen vadja William volt, aki most nincs vadász állapotában.
Luthia hosszú fekete nadrágot, kapucnis pulcsit és sportcipőt visel. Kapucnija nincs a fején, oldalán fekete övtáska, melynek szíjába pálcája tűzve, a táska tartalma pedig pár aranytallér, egy nem oly rég beszerzett kés, kiélezve, farkassá faragott fa markolattal és táskájába még bele van gyűrve hosszú selyem kesztyűje. Jobb kézfeje még mindig be van tekerve egy fehér kötőanyagba, mert tegnap újabb horzsolásokat szerzett a vágások mellé... Bal keze is sérült, de azon csak apróbb horzsolások éktelenkednek...
Tehát idegesen kapkodva a lábait halad, hogy egyel feljebb léphessen Liam feltámasztásának létráján...*


//Ez egy két hsz-es gyorsjáték, off-time és ez a hsz Anornak készült...az ő válaszát várom ^^//
Vissza az elejére Go down
Anor Azgard
Kalandor
Kalandor
Anor Azgard


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 166
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mellékutca - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca - Page 3 EmptyPént. Jún. 25, 2010 3:06 am

*A lány abban téved, hgy nem William Wilard egyetéen ragadozója. Van egy másik is. Aki éppen most bukkan fel a mellékutca elején, és lobogó kék talárral siet át a szűk helyen. Félúton azonban megtorpan. az egyik kiszögelésnél észrevesz egy lányt, aki nagyon hasonlít mostani prédéjára. Solaria Luthia... gondolataiban cseng a név. Közelebb érve megbizonyosodik róla hogy az valóban a lány, és egy gyors mozdulattal mögé kerül, egyik karját előrelendíti és ezzel a lendölettel befogja a lány száját, másik kezével ügyesen megtalálja azt a bizonyos két pontot a lány nyakán, amitől rongybabaként esik össze. Ezután, karjába kapja a lányt, de nem veszi észre hogy a talátjáról egy egyik melltű, egy ezüstös levél, lepottyant. Aaz ájult Luthiára néz.*
- Tőlem mentsen meg a drágalátos szeretőd... *suttogja, majd elhopponál.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Mellékutca - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca - Page 3 EmptyPént. Júl. 16, 2010 9:46 am

*A főtér felől érkezik, ma egész nap kóborolt, és Robertet kereste, de nem volt otthon, így hagyott neki egy üzenetet amiben találkozót kér tőle. Most éppen a mellékutcán vág át. Fekete nadrágot visel, egy élénk zöld pólóval, és elmaradhatatlan dzsekijét. Nyakában egy keresztet ábrázoló nyakkendő féleség. Haját nem fogja össze, így szabadon hullik a vállára.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Vendég
Vendég




Mellékutca - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca - Page 3 EmptyPént. Júl. 16, 2010 9:55 am

* Sebastiano sétálgat az utcán. A szokásos fekete öltözékében van. De haja mint mindig tökéletesen áll. Mikor meglátta Kimet bemenni a mellékutcába rögtön utána eredt. Most nem fog Kim túl jól járni, Seb csak remélni meri, hogy a szerencse most Kimmel lesz. Észrevehetetlenül a háta mögött termett. Nyakánál fogva letámadta és neki lökte a falhoz. Végre szemtől szemben állnak egymással. *
- Úgy sajnálom, hogy így kell bemutatkoznom. De gondolj bele minden csak a te hibád, kellet jártatni azt az édes kicsi szádat. * Lenéző pillantást vetek a fiúra, majd folytatom tovább a mondani valómat. *
- Amúgy Sebastiano Contreras vagyok. Többet nem is kell mondanom, gondolom már is így sokat tudsz rólam. * Arcomon egy gonosz vigyor jelent meg, közben várom, hogy Kim össze szedje a bátorságát és legalább megmerjen szólalni, mert hallottam, hogy milyen kis gyámoltalan. *
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Mellékutca - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca - Page 3 EmptyPént. Júl. 16, 2010 10:02 am

*Tény hogy halálra rémül, amikor egy kéz ragadja meg a nyakánál fogva, és már a legrosszabbra készül fel, hogy Will talált rá és valami miatt megváltoztatta a véleményét az ő életben maradását illetően. ehelyett azonban egy igen csak dühösnek tűnő húsz körüli srácot lát, akit végzősnek saccolna be, ha nem látná meg a jelet a karján. Félelemmel néz a másikra.*
- Nem tudom ki vagy, rólad nem beszéltem. *szólal meg mert ez igaz. Ő csak Tedet, Jamest és Blaket említette, még Willt sem, mert ő ugye akkor szellem volt.*
- Semmit.. nem tudok rólad. *nyögi ki, kezd kicsit levegőhiánya lenni. Eszébe juthatna ugyan amit Will tanított neki átkot, de ahhoz is halálra rémült hogy gondolkozzon.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Vendég
Vendég




Mellékutca - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca - Page 3 EmptyPént. Júl. 16, 2010 10:12 am

* Első benyomásra csak egy halálra rémült szerencsétlen férfit látott. Aki ebben a helyzetben azt sem tudta, hogy fiú- e vagy lány. Aztán elengedte a nyakát, hogy kapjon levegőt is, illetve tudja jártatni a száját, gondolta ez nem okoz túl nagy nehézséget neki a történtek után. *
- Biztos vagy te benned? * Szemeivel úgy nézi Kimet, mint ha megakarná ölni. Kár, hogy még nem jött össze a dolog. *
- Hát remélem nem hazudsz nekem. Jegyezd meg még szépen mondom, minden amit mondasz az egy fokkal közelebb visz a sírhoz. Az életeddel játszol most. Szerinted megéri? * Fenyegeti az eddig is rémült fiút, reméli kinyög valami használható információt is. *
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Mellékutca - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca - Page 3 EmptyPént. Júl. 16, 2010 10:19 am

*Amint kap levegőt, kicsit köhög, és kirázza a hideg. Nem tesz jót az egészségének ez a halálfalósdi. Erre már rájött. A férfire pillant, és az arcát tanulmányozza, amin nem sok könyörületet lát. De hát ezek után, inkább a halál.*
- Biztos... csak az iskolában lévőkről beszéltem *nyögi ki halkan, és a gyilkos tekintet miatt elfordítja a fejét. Nem, még nézni sem akarja ezt a halálra emlékeztető pillantást.*
- Nem tudom, én csak szeretném túlélni, ennyi az egész... *suttogja halkan, és a fenyegetés meg hat, hiszen ő azért elég félős alkat, már az is csoda volt hogy elment az aurorhoz és annyit elmondott hogy kik az iskolai árulók. Szeretne szabadulni, de nem mer megmozdulni sem. Sebastiano máshogy veszélyes mint Will. Ő józan és úgy képes ölni. Will csak szimplán őrült.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Vendég
Vendég




Mellékutca - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca - Page 3 EmptyPént. Júl. 16, 2010 10:30 am

* Ismét végig pillant a fiún és elgondolkozik. Vajon mi vihette rá arra, hogy bele avatkozzon a halálfalók életébe? Talán megunta az életét és azért tette? Mert nekem csak egy parancs kell Leader-től és már végezek is vele. De ezek csak feltevések, kár, hogy még nem kaptam rá parancsot, mert akkor most vetne véget ennek a gyáva lélek létezésének. *
- Azt mért tetted? Valaki megzsarolt vagy kényszerített rá? Csak azt ne mond, hogy szabad akaratodból tetted meg, ahhoz te túl gyáva vagy. * Szemébe röhög és folytassa tovább. *
- Túlélni? Ez a lehető legnagyobb kívánság attól, aki ilyen helyzetben van. * Szemöldökét felhúzva mosolyodik el Kimre, szeméből csak úgy sugárzik a gonoszság tüze. *
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Mellékutca - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca - Page 3 EmptyPént. Júl. 16, 2010 10:37 am

*Ismét elönti a félelem hulláma, de sajnos már nem tud hova hátrálni, és segítséget hívni sem, mert senki nem jár erre, és nem tűnne fel senkinek ha két fiú beszélget egy mellékutcában, tehát erre sem számíthat.*
- Pedig én döntöttem így és nem kell megölnöd, már... megkaptam a magamét. *fordítja ismét félre a fejét, mert közben visszatért a férfi arcának tanulmányozásához.*
- Tudom, de élve szeretném megúszni ezt az egészet *jegyzi meg halkan, és arébb oldalazna hogy ne kelljen ilyen közel lennie Sebastianohoz. Kétségbeesett helyzet, de nem jut eszébe megtámadni a másikat, maximum elmenekülni előle vagy valami, de ahhoz is távolabb kell kerülni ettől a veszedelmes embertől.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Vendég
Vendég




Mellékutca - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca - Page 3 EmptyPént. Júl. 16, 2010 10:50 am

* Alig hisz a saját fülinek. Hogy ez a gyáva féreg saját akaratából árulja el a halálfalókat. Nem szép húzás volt tőle. De az már jó pont nála, hogy engem nem említett meg. Csak merjen egy szót is szólni róla akárkinek, ha megtudom, akkor követem bárhova és ha besétál egy sötét sikátorba én ott leszek és habozás nélkül átvágom a torkát. Szemem sem rezzen, annyira élvezettel véreztetném ki a hulláját. *
- Hát gratulálok hozzá. Szerintem még ez csak a kezdek, ezek után már csak jobb lehet. * Cinikusan megtapsolja Kimet. *
- Tudod mit. Ellenem még nem csináltál semmit, szóval elengedlek. De tudd figyelni foglak. Csak merj egy szót is szólni bárkinek arról, hogy én mi vagyok. És ne csodálkozz el azon, ha cipő kopogást hallasz magad után mert az én lesz és követlek. Addig örülj még hátad mögött vagyok, és sose akarj velem még egyszer találkozni mert akkor nem jársz jól, higgy nekem. Most menj, még meg nem gondolom magam. * Szó se essen sajnálatról csupán elengedte, mert őt nem keverte bele semmibe, legalább is egyenlőre. Már alig várom azt az időt mikor eljár a szája és a két puszta kezemmel átvághassam a torkát. *


//köszi//
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Mellékutca - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca - Page 3 EmptyPént. Júl. 16, 2010 10:57 am

*Még mindig nem teljesen nyugodt, és látni a férfin, hogy legszívesebben itt és most véget vetne az életének. Szeretné is meg nem is, ha meghalna, akkor vége lenne mindennek, a halálfalóknak, a kínzásoknak, Willnek, mindennek. De nem meri kiprovokálni, akkor már inkább Robert.*
- Ha ez a kezdet, mi lesz később? *suttogja maga elé, és kicsit elmereng, csak néz maga elé. De aztán összekapja magát, elvégre nem itt és most kell gondolkodni. a Fenyegetésre elsápad, mint mindig ha fenyegetik, de azért elkönyveli magában hogy Sebastiano nem annyira ijesztő mint Will, tőle jobban fél.*
- É-értem. *jegyzi meg, és amikor Sebastiano arrébb lép, megkönnyebbülten és örömmel siklik el mellette, hogy a szobájába juthasson, ami egy húsz perces kis szaladást fog jelenteni.*

//Köszi én is//
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mellékutca - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca - Page 3 EmptyPént. Júl. 23, 2010 1:14 pm

*A kocsmából kilépve indul el Sebbel egy kisebb sétára és a mellékutcában megállnak. Legalábbis ő megáll, és bevárja a férfit. Van hozzá elég határozott, hogy tudni lehessen, nem beszél a vakvilágba, és ha valamit ígér, akkor azt meg is tartja, legyen szó bármilyen ígéretről.*
- Nem tervezlek megölni ha erre vagy kíváncsi, de van pár dolog, amit nagyon szeretnék tudni. *jelenti ki, és úgy alakítja a helyzetet hogy Seb nekidőljön a falnak, és közelebb lép hozzá. Nem bántja, pálcája sincs a kezében, csak kérdez.*
- Áruld el nekem, mennyire vagy hűséges a drágalátos Leaderünkhöz? Meddig vagy hajlandó a földet seperni előtte ha találkozol vele? *kérdez és szürke szemei megvillannak a kérdéseknél, de nem fenyegetően, inkább érdeklődően. És a férfi szabadulhat ha akar, nem fogja.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Mellékutca - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca - Page 3 EmptyPént. Júl. 23, 2010 1:26 pm

* Szinte mindenre számítottam, csak erre nem. Úgy látszik ez a nap is tele van meglepetésekkel. Elég érdekes. *
-Oppá, álok elébe, csak kérdezz. * Ahogy kimondtam rögtön is jött a kérés özön. *
- Cica, úgy látszik most beszorítottál. Mert fogalmam sincs. Tudod én soha senkihez sem szeretem elkötelezni magam. * Felsóhajtok. Van ez így. *
- Állj, állj. Én soha sem söprögettem előtte a földet. * Viccelődök egy kicsit Cassy-vel majd olyan közel került hozzám, hogy muszáj volt végig simítani a puha arcán. Dehogy szabadul, pont élvezi ezt a helyzetet. *
- De mint ezt miért kérdezed? Talán át akarsz csábítani? Elárulok egy titkot, jobban szeretném, ha nem átcsábítanál hanem el. * Remélem érti a célzást és most nem viselkedik olyan morcoson, és nem akar majd mérgében megátkozni. *
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mellékutca - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca - Page 3 EmptyPént. Júl. 23, 2010 1:34 pm

*Látszik hogy sikerült meglepni, ma már másodszor a férfit. Ami azért egy jó arány, ha az elfogyasztott alkoholmennyiséget veszi alapul.*
- Tehát nem esküdtél hűséget neki? Ez örvendetes, komolyan, legalább némi józan ész szorult beléd. *jegyzi meg, és igen, az a terve hogy Will mellé állítsa az olaszt.*
- Jó hát mondhattam volna úgy is hogy mennyire nyaltad a csizmáját, de az előbbi jobban hangzott. *rázza meg picit a fejét, az érintésre azonban gyilkosan villan meg a szeme. Neki már van valakije.*
- Igen, jól látod, éppen rá szeretnélek venni hogy ne Anort, hanem Willt támogasd, és védd meg azt a szerencsétlen fiút, ne pedig terrorizáld. Bár ez utóbbi gondolom már túl nagy kérés. *vág bele azonnal a mondókába, és egyben ki is mondja a lényeget.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Mellékutca - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca - Page 3 EmptyPént. Júl. 23, 2010 1:42 pm

- Dehogy. * Flegmán megvonom a vállam. *
- Még csak az kellet volna. * Nevetek fel. *
- Szerintem is jobban hangzott. De nyugi nem voltam és nem is leszek seggnyaló, ha arra célzol. * Nézek Cassy szemébe, oly csábító az a kis gonoszság ami vissza tükröződik belőle. *
- Hát nem is tudom. Ezen még elgondolkozok. * Legyintek egyet és folytatom tovább. *
- Mond, nekem miért lenne jó, ha átállnék oda? * Mohon kérdezősködök, soha sem voltam az a vissza fogott fajta. *
- Cica, ne becsüld le a képességeimet, hogy mit tudok és mit nem. * Mert ha akarnám akár meg is védhetném Kimet, de érdekesebb lenne megölni, az poénosabb és élvezetesebb. *
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mellékutca - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca - Page 3 EmptyPént. Júl. 23, 2010 1:48 pm

*Mégsem teljesen használhatatlan a pasi, ezt kis megnyugvással nyugtázza is. Nem csak egy újabb csinos pofi a sok közül, hanem még gondolkodni is képes. Micsoda meglepetés.*
- Ennek igazán, nagyon örülök. *feleli elég diplomatikusan, majd a kérdésre kicsit félrenéz, és amit tud elmond....aná.*
- Sok midnen miatt, de nem mesélem el, mert a végén még a LEadertől hallanám vissza, azt pedig nem szeretném. Nem tudom mennyire vagy szavatartó. *von vállat kicsit, majd távolabb lép.*
- Egyenlőre azokból a vitatott képességekből semmit nem láttam, szóval nem neheztelhetsz amiatt hogy nem hiszek feltétel nélkül a szavaidnak. *lehet hogy poénosabb lenne, de élve sokkal inkább értékes. Másfelől, nem Will lenne az egyetlen zabos személy, ha baja esne. Alex is nagyon védi a kicsikéjét, és Robert is. Valamit nagyon kell tudnia a fiúnak.*
- Gondolkodj holnapig, és keress meg ha döntöttél. *búcsúzik a nő, majd ellép a férfi mellett, szándékosan hozzáérve a ruhájával és a karjával, és elsiet a mellékutca vége felé, majd onnan hopponál.*

//Köszike//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Mellékutca - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca - Page 3 EmptyPént. Júl. 23, 2010 1:57 pm

* Kezdi az alkohol megtenni a hatását. Valahogy próbálok odafigyelni az előttem levő nőre . De csak szófoszlányokat értek meg. Igaz ma alig ittam, a szokásos mennyiséghez képest, de úgy látszik ez is megtette a hatását. *
- Értem. Akkor nem is faggatlak, hisz semmi értelem. * Ismét legyintek a kezemmel egyet és ezzel nyugtázom és a kérdésemet, amire választ nem kaptam. *
* Persze majd megkereslek. * Mikor Cassy elment mellettem érzetem, hogy hozzám ér, szerintem szándékosan tervbe volt véve a dolog. Hát nem mondom sokat gondol ez a nő magáról, még hogy én kéressem meg? Nem félek, tudom, hogy ő úgyis rátalál mert kíváncsi lesz arra, hogy miért nem kerestem fel eddig és, hogy már választottam-e. *


// Köszönöm. //
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mellékutca - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca - Page 3 EmptyKedd Júl. 27, 2010 1:58 am

//Kb 2 héttel előrefele a jövőben...//

*Már vagy fél órája az egyik melléutca falának dőlve álldogál. Csendben, mozdulatlanul, neszekre figyelve, de nem rezzenve gondolkodik. Emiatt jött le ide, mert úgy érezte itt tudja átgondolni a dolgokat. Homály van, csend, kevés sétáló... De persze reménykedik, hogy Will felbukkan erre fele, bár elég kicsi rá az esély, hogy pont erre sétálgasson.
Fekete cipő, fekete hosszú nadrág, fekete pulóver, kapucni a fején, hátát a falnak támasztja, kezei összefűzve, feje lehajtva... *
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mellékutca - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca - Page 3 EmptyKedd Júl. 27, 2010 2:07 am

*Will besétál a mellékutcába. Vállán hátizsák, bevásárolni volt. Szinte nem is lehet ráismerni. Sportcipőt, fekete nadrágot és fehér pólót visel, hosszú, vörös haja hátul összefogva, látszólag frissen mosva. Körmei még mindig feketére festve, ám most rendesen levágva, semmi karomszerű nincs bennük. Ahogy megpillantja Lút, lelassít. Lassan leengedi a válláról a táskát, és erőtlen hangon megszólal.*
- Luthia...
*Nem hiszi el, amit lát, de nem tudja letagadni. Odasiet a lányhoz, megfogja annak arcát, vállát, és mikor tudatosul benne, hogy nem egy káprázat áll előtte, óvatosan megöleli a lányt.*
- Hogy szöktél meg?
*Kérdi halkan...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mellékutca - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mellékutca   Mellékutca - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Mellékutca
Vissza az elejére 
3 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Wilard :: "Éjjel-Nappal" negyed-
Ugrás: