Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapMásodik emeleti folyosó - Page 5 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Második emeleti folyosó - Page 5 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Második emeleti folyosó - Page 5 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Második emeleti folyosó - Page 5 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Második emeleti folyosó - Page 5 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Második emeleti folyosó - Page 5 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Második emeleti folyosó - Page 5 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Második emeleti folyosó - Page 5 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Második emeleti folyosó - Page 5 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Második emeleti folyosó - Page 5 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Második emeleti folyosó - Page 5 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Második emeleti folyosó - Page 5 Vote_lcapMásodik emeleti folyosó - Page 5 Voting_barMásodik emeleti folyosó - Page 5 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Második emeleti folyosó - Page 5 Vote_lcapMásodik emeleti folyosó - Page 5 Voting_barMásodik emeleti folyosó - Page 5 Vote_rcap 
Ted Forrester
Második emeleti folyosó - Page 5 Vote_lcapMásodik emeleti folyosó - Page 5 Voting_barMásodik emeleti folyosó - Page 5 Vote_rcap 
James Miller
Második emeleti folyosó - Page 5 Vote_lcapMásodik emeleti folyosó - Page 5 Voting_barMásodik emeleti folyosó - Page 5 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Második emeleti folyosó - Page 5 Vote_lcapMásodik emeleti folyosó - Page 5 Voting_barMásodik emeleti folyosó - Page 5 Vote_rcap 
Sindy Logan
Második emeleti folyosó - Page 5 Vote_lcapMásodik emeleti folyosó - Page 5 Voting_barMásodik emeleti folyosó - Page 5 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Második emeleti folyosó - Page 5 Vote_lcapMásodik emeleti folyosó - Page 5 Voting_barMásodik emeleti folyosó - Page 5 Vote_rcap 
Chris Martines
Második emeleti folyosó - Page 5 Vote_lcapMásodik emeleti folyosó - Page 5 Voting_barMásodik emeleti folyosó - Page 5 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Második emeleti folyosó - Page 5 Vote_lcapMásodik emeleti folyosó - Page 5 Voting_barMásodik emeleti folyosó - Page 5 Vote_rcap 
Daniel Reed
Második emeleti folyosó - Page 5 Vote_lcapMásodik emeleti folyosó - Page 5 Voting_barMásodik emeleti folyosó - Page 5 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Második emeleti folyosó

Go down 
+20
Sebastian G. Blaze
Marie Lycae
Benjamin Doredumble
Allison Diamond
Solaria Luthia
James Miller
Hannelori Sensui
Wulfgar Odinson
Hannah McDowal
Veronica Johnson
Kim Kaguya
Sandra Berger
Alena Aalriä
Gregory Kinsey
Jason Shuyler
Sindy Logan
Ted Forrester
Ophelia McCord
Lyn G. Black
Főmesélő
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
SzerzőÜzenet
Sylen de Honas
Diák-Amira
Diák-Amira
Sylen de Honas


nő Kor : 523
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 108
Tallérok : 1
Pontok : 20

Második emeleti folyosó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosó   Második emeleti folyosó - Page 5 EmptyKedd Feb. 08, 2011 9:54 am


-Az én nevem Sylen de Honas, de csak Sylen.-Mutatkozik be gyorsan a zenésznek. Már eszébe jutott, hogy ki is lehet. Hallotta, hogy egy zenészbandának bejárása van a kastélyba. Nem tudta pontosan miért is, de volt egy tippe, miszerint a bálok miatt.
-A zeneterem? Ez egy jó kérdés. Én is új vagyok itt. Idén kezdtem, és még nem túlzottan igazodok ki a kastélyban. Éppen felfedező korutamat róttam, szóval velem tarthatsz ha gondolod.- Most hogy beszélt ezzel a fickóval, egészen meg jött a kedve a társasághoz. Ő sem értette, hogy hogyan tud a hangulata ilyen hirtelen változni. Lassan elindult tovább a folyosón, arra amerre eredetileg is tartott. Ahogy intett, feljebb csúszott pólója ujja, és kilátszott a felkarján lévő vágás. Az is feltűnő volt, hogy lányhoz képest kifejezetten izmos testalkatú.
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Második emeleti folyosó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosó   Második emeleti folyosó - Page 5 EmptyKedd Feb. 08, 2011 10:15 am

*Végigméri a lányt, nevető, vidám szemekkel, és eldönti hogy tetszik neki a látvány.*
- Szép neved van. És mondd csak, honnan jöttél? Nem láttalak még erre felé, pedig jártam már itt párszor. Ez a kastély nagyon faszás *pillant körbe, kifejezve, hogy tetszik neki az építmény, szívesen lett volna itt diák.*
- Múltkor, már egyszer megtaláltam, de most megint eltűnt. Mintha ez a kastély átrendezné magát nem? *mosolyodik el, mivel tisztában van vele, hogy csak ő nem tud tájékozódnia, de szinte sehol. Tisha nélkül el van veszve, a lány jobb mint egy GPS.*
- Jah, ha nem zavar akkor melléd csapódom, hátha véletlen megtalálom azt a termet *mosolyog, és ellöki magát az ablaktól, felveszi a gitárt, és elindul lassan. Láthatóvá téve a tenyérnyomot, és a póló hátán lévő tigrisfej mintát.*
Vissza az elejére Go down
Sylen de Honas
Diák-Amira
Diák-Amira
Sylen de Honas


nő Kor : 523
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 108
Tallérok : 1
Pontok : 20

Második emeleti folyosó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosó   Második emeleti folyosó - Page 5 EmptyKedd Feb. 08, 2011 10:28 am


Sylen, elmosolyodik a neve dicséretére. Az apja találta ki neki ezt a nevet.
~Vajon mit csinálhat most az öreg vérszívó.~ Az apja már több mint ezer éves is megvan. Már ő maga sem tudja pontosan mennyi, de valahol fel van írva, hogy mikor született. Egy pillanatig gondolkodik, a hirtelen jött talányon, de inkább hagyja az egészet. Most úgy sem fog eszébe jutni.
-Köszi az apám találta ki. Egyébként Német vagyok, de ide már észak Angliából jöttem. A kastély nekem is tetszik, bár én ilyenben nőttem fel.-
-Sebaly megkeressük újra. Most jegyezd majd meg merre van memória mester.- Mosolyodik el gúnyosan. Bár ő sem jobb, elvégre fél évezred emlékei már igencsak kuszák tudnak lenni. A férfi mellé áll, és lassan elindulnak a folyosó végén lévő lépcsők felé. Gyorsan felméri a fiút, alig észrevehetően. Nem túl izmos, de egész jó testalkata van. Olyan húsz körülinek saccolja, bár nem túl megállapítható.


A hozzászólást Sylen de Honas összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Feb. 22, 2011 5:48 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Második emeleti folyosó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosó   Második emeleti folyosó - Page 5 EmptySzer. Feb. 09, 2011 8:02 am

*Ő meg szinte mindig, mindenen mosolyog, neki mindig lila ködben pompázik a világ. Általában energikus és nagyon bolondos tud lenni, ki sem lehet nézni belőle 20 év komolyságát.*
- Akkor gratulálok a faterodnak, nagyon jól választott *mondja, miközben egyik kezét lazán zsebre vágja, és úgy halad tovább Sylen mellett. Szereti a kényelmes dolgokat, így közlekedni is kényelmesen szokott. A hopponálási vizsgán is csak egyszer bukott meg.*
- Ilyenbe nőttél fel? Akkor te valami ilyen nemesi család leszármazottja vagy, vagy mi? Nem mindenkinek van ilyen kastélya, mint ez *csodálkozik el, de persze kíváncsi, és minden rossz szándék nélkül kérdezget. Ő mindig ilyen, mindenkivel.*
- Jó, keressük meg újra. Majd igyekszem észben tartani, és valóban memória mesterré válni, de ahogy magam ismerem, úgyse fogom tudni megjegyezni *vigyorodik el, tetszik neki a lány csipkelődése. *
- Hm, tudom hogy ciki megkérdezni egy lány korát, de hány éves vagy? *érdeklődik még miközben sétálnak.*
Vissza az elejére Go down
Sylen de Honas
Diák-Amira
Diák-Amira
Sylen de Honas


nő Kor : 523
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 108
Tallérok : 1
Pontok : 20

Második emeleti folyosó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosó   Második emeleti folyosó - Page 5 EmptySzer. Feb. 09, 2011 8:16 am


-Igen nemesi családból származom. Legalábbis félig. Anyám egy mezei boszorkány volt.-*Válaszol Chezz kérdésére. Szereti az ilyen kastélyokat. A régi stílusú épülteket. A modern építészet nem igazán nyerte el a tetszését, bár a technikát szívesen használja. Otthon is van benne.*
-Én sem vagyok sokkal jobb memória terén. Könnyen eltévedek az ilyen kastélyokban.-*Húzódik széles mosolyra a szája. Sylen sem igazán érti, mitől mosolyog ennyitt. Ennek a Chezz gyereknek, van valamiféle vidám kisugárzása. Arra kérdésre hogy mennyi a kora, hangosan felnevet. Őszinte nevetés, bár elég hidegen és gonoszan hangzik.*
-A koromra vagy kíváncsi? Nem is tudom hogy elmondjam-e neked.-*Húzódik gonosz kis félmosolyra a szája. Nem tudja mit reagálna a kölyök, ha megtudná a korát, de ő maga is kíváncsi a reakcióra.*
-Ha valami értelmes okkal rukkolsz elő, akkor talán elmondom.-*Neveti el magát megint. Ha Chezz figyel, akkor láthatja a jellegzetes vámpíragyarakat.*
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Második emeleti folyosó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosó   Második emeleti folyosó - Page 5 EmptySzer. Feb. 09, 2011 8:29 am

*Biccent, hogy érti. Nem ritka dolog ez, de neki nincs ilyen szerencséje, ő sima egyszerű családban nőtt fel, de nagyon sok szeretet vette körbe kiskorában, és most is rajong az édesanyjáért, bár a koncertek miatt nincs túl sokat otthon. Önálló életet él, amiben Tisha az új anyuci, aki terelgeti Chezz életét is, mint a többiekét is.*
- Értem, az azért zsír jó lehet, egy ilyen helyen tölteni a gyerekkort *mosolyog, mert nem bánta volna ő se ha kiskorától kezdve lovagolhat vagy vívhat, ami szintén iylen szokás a nemesek körében.*
- De te legalább ilyenekbe nőttél fel, van benne gyakorlatod. Én a Wilianba járok először, ekkora monstrum épületben *nevet fel, mert ő aztán egy szobán belül is képes eltévedni ha arról van szó, és full álmos.*
- Mondd, mert ha nem teszed, kénytelen leszek tippelni, azzal meg nem akarlak megbántani hogy azt mondom 300 éves vagy de 18nak nézel ki *derül a saját, nem túl erős poénján. Meg se járja a fejét, hogy a viccben esetleg némi igazság is elrejtőzhetett. *
- Értelmes okkal? Az nem elég, jó hogy rettenetesen kíváncsi vagyok, és nem fogok tudni aludni ha nem mondod meg? *vigyorog a fiú, komolytalanul, ő tán már sosem komolyodik meg.*
Vissza az elejére Go down
Sylen de Honas
Diák-Amira
Diák-Amira
Sylen de Honas


nő Kor : 523
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 108
Tallérok : 1
Pontok : 20

Második emeleti folyosó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosó   Második emeleti folyosó - Page 5 EmptySzer. Feb. 09, 2011 8:39 am


-Én is szeretem a kis kastélyunkat. Kár hogy sokáig egyke voltam, de már vannak testvéreim. Jókat szórakoztam velük. Most elég messze vannak.-*Komolyodik el egy kicsit Sylen. Ő is szeretetben nőtt fel. Szinte már túl sokban is. Eszébe jutott az a festmény is, ami őt ábrázolja, és otthon az előtérben lóg, a kandalló fölött. Az apja nap hosszat eltud ücsörögni előtte, azt nézegetve. Már nagyon öreg szegény, bár abszolút nem látszik rajta, csak a viselkedésén.
Aztán mikor meghallja Chezz viccét, először elvigyorodik, majd gonoszan felnevet. A nevetés kicsit hosszúra nyúlik, és a végén, már egy önfeledt vidám kacaj. Könnyes szemekkel mélyen a fiú szemébe néz.*
-Nem sokat tévedtél. Röpke két évszázadot. Egészen pontosan 510 éves vagyok.-*Vigyorodik el szélesen, és kíváncsian várja a reakciót.*
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Második emeleti folyosó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosó   Második emeleti folyosó - Page 5 EmptySzer. Feb. 09, 2011 8:54 am

- Nekem nincsenek testvéreim, anyámék sosem akartak még egyet. Szerintem féltek, hogy túl jóba lennénk, és akkor két zenészt kellett volna elengedniük a világba *mosolyog, mert nem fogja fel tragikusan a dolgot. Ha a sors, szánt volna neki testvért, akkor már lett volna neki.*
- 510? Zsír jó, akkor tulajdonképpen vámpír vagy? Bár azok általában nem mászkálnak a napon, de most hogy mondom, láttam már olyat is, aki megtette, szóval nem lehetetlen a dolog, elvileg *filózik el, cseppet sem akadva fent a lány korán, elvégre Mason kilétén sem akadt fent.*
- Izé. várjál, álljun csak meg egy szóra. Ha 510 vagy és vámpír, akkor mi a fenét keresel egy iskolában? Hiányzott a gyerekkorodból és most pótolod? *vigyorog, mert nem bántásnak szánja, csak éppen nem lehet kiigazodni a vámpírok érzékeny lelkületén.*
Vissza az elejére Go down
Sylen de Honas
Diák-Amira
Diák-Amira
Sylen de Honas


nő Kor : 523
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 108
Tallérok : 1
Pontok : 20

Második emeleti folyosó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosó   Második emeleti folyosó - Page 5 EmptySzer. Feb. 09, 2011 9:05 am


-Érdekes hozzá állás, de érthető.-*Filózik el, Chezz egykeségének okán.
Chezz reakciója kicsit meglepi. Egyáltalán nem úgy reagált, mint ahogy azt elsőre gondolta. Tetszik neki a fiú. A fiú filózását hallgatva, magyarázatba fog. Miközben kicsit mosolyog.*
-Nem hiányzott a gyerekkoromból. Apám gazdag, szóval a legjobb mentoroktól tanultam, de nem varázsolni. A vámpírok nem képesek a mágiát használni, csakhogy én kivétel vagyok. Anyám nem vámpír volt, így én egy törvénytelen, félvámpír lettem. Ennek köszönhetően, képes vagyok varázslatokra. Ezért vagyok most itt.-*Magyarázza el Chezz-nek, az okát amiért itt van. Azt hogy miért a napon van, kis gondolkodás után tudja csak megválaszolni.*
-Nos azok a vámpírok, akiket láttál napon, azok egy bonyolult bűbájjal megspékelt tárgyat tartottak maguknál. Ez megvédi őket a naptól, de ezek csak teljes vámpíroknál működnek. Én csak félig vagyok az, így nekem ilyenem nem lehet, de megint csak azért mert félig vagyok vámpír, ezért én nyolc órát lehetek a napon. Ha borús az idő, akkor akár tízet is.-*Ad Sylen egy hosszú és kimerítő választ, a feltett, és a még fel nem tett válaszokra, komoly arccal.*
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Második emeleti folyosó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosó   Második emeleti folyosó - Page 5 EmptySzer. Feb. 09, 2011 9:32 am

- Ahha, vagyis ezt a szüleim tudnák jobban, de ők messze vannak innen, Santa Fében laknak, és én is ott vagyok, ha éppen nem lógok a bandával *magyarázza a fiú, és nosztalgiával gondol vissza az otthoni időszakra, ahol még eszébe se jutott, hogy egy banda tagja lesz.*
- Jah értem, tehát a vámpír nevelés megvolt, most meg jöhet a mágikus suli? Végül is nem rossz, legalább megvan benned a vágy, hogy megtanulj varázsolni, csak aztán a végén, nehogy engem varázsolj el *nevet fel hangosan, most sem képes komolyan venni semmit.*
- Jah, Mézi is vakerált valamit valami gyűrűről, amit egy boszitól kapott, és hogy attól tud gyalogolni a napon, vagy mi. De akkor neked jobb, te többet napozhatsz, habár, a fene tudja, már ezt követni. Vámpírok, bonyolult lények *vakargatja meg nevetve a fejét, nem is akarja érteni őket, neki túl bonyolultak ezek a lények.*
Vissza az elejére Go down
Sylen de Honas
Diák-Amira
Diák-Amira
Sylen de Honas


nő Kor : 523
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 108
Tallérok : 1
Pontok : 20

Második emeleti folyosó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosó   Második emeleti folyosó - Page 5 EmptySzer. Feb. 09, 2011 9:41 am


-Anyám fél év ezrede már próbálkozott vele, aztán meghalt. Apám nagyon nehezen viselte. Szerintem még azóta se heverte ki. Minden esetre, most itt vagyok, és tanulom a mágia rejtelmeit.-*A viccelődére, csak elmosolyodik.*
-Mézi? Az meg miféle név?-*Gondolja, hogy ez csak valamiféle becenév lehet, amit Chezz alkotott. A fiúbol kinézi, bár kitudja. Fél évezred alatt, hallott már különös neveket.*
-Azt mondod bonyolultak vagyunk? Szerintem nem.- *Nevet fel jó ízűen. Egy halk kaparászást hallani oldalról. Sylen oda fordul, és látja, hogy az ablaknál toporzékol a kis házi állata Flede. Oda sétál az ablakhoz, és kinyitja neki. A kis denevér a vállára száll, és ott megállapodik. Nem csinál semmit, csak ott ül. Sylen vissza megy a fiúhoz, és sétálnak tovább. Elérik a lépcsőt, ami az első emeletre visz.*
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Második emeleti folyosó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosó   Második emeleti folyosó - Page 5 EmptySzer. Feb. 09, 2011 9:50 am

- Fél évezrede? Hm, és emlékszel is rá? szal úgy értem, ennyi idő alatt nem koptak ki vagy keveredtek össze az emlékek? Hát, akkor sok sikert a tanuláshoz, én inkább zenélek mintsem tanulni kelljen, maximum egy új dalt, vagy kottát, de rendes anyagot, grrr... *rázza ki a hideg is a gondolatra, legalábbis úgy tesz, mintha kirázta volna, és még grimaszol is hozzá.*
- Hát, igazából Masonnek hívják, csak egyéni becenevet adtam neki, de remélem erről ő nem tud, különben már fejemet vette volna úgy hiszem *nevet fel hangosan, mert inkább nem képzeli el, hogy mit tenne Mason, ha a fülébe jutna, hogy Mézinek becézi.*
- Hát, kinek mi a bonyolult, ami azt illeti. Nekem egy szimpla gyógynövénytan vagy bájitaltan is óra is ritka bonyolult cucc volt, főleg hogy midnent tanulni kellett, szóval hozzávalók, meg folyamatok, tiszta macera az egész... *legyint egyet, és szemügyre veszi a kis denevért.*
- Az az izé ott, harap? *bök a kis szárnyas állatra, és egy picit közelebb hajol, hogy szemügyre vehesse jobban.*
Vissza az elejére Go down
Sylen de Honas
Diák-Amira
Diák-Amira
Sylen de Honas


nő Kor : 523
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 108
Tallérok : 1
Pontok : 20

Második emeleti folyosó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosó   Második emeleti folyosó - Page 5 EmptySzer. Feb. 09, 2011 10:01 am


-Anyám elég meghatározó szerepet töltött be az életemben. Az életem elején, ő nevelt, amíg ki nem derült, hogy pontosan mi is lettem. Az ő emlékei és a családom emlékei mindennél tisztábbak, de a többi dolog már homályos tud lenni.- *Mosolyodik el halványan, a szép emlékek felidéződésére. Chezz megjegyzésére, és színjátékára kuncog egy picit. Sylen-t érdekli a mágia. Meg szeretné ismerni, szeretett anyja világát is.*
-Nem tudom. Engem anyám miatt nagyon érdekel ez az egész. Nehezen tudom csak megtanulni a dolgokat, de nem adom fel.-*Mosolyodik el a dolgon, majd figyelmesen hallgatja Chezz név magyarázatát. Ahogy gondolta, csak egy becenév, amit a fiú alkotott.*
-Nem harap, de ha bántod, akkor csíkos lesz az arcod.-*Nevet fel a lány.*-Egyébként Flede-nek hívják, és rovar evő.-*Lassan meg simogatja a kis denevér fejét, és szárnyát. A denevér belenyomja a fejét Sylen kezébe. Jól láthatóan élvezi a simogatást.*
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Második emeleti folyosó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosó   Második emeleti folyosó - Page 5 EmptySzer. Feb. 09, 2011 10:17 am

- Mikor kiderült, akkor mi lett? Lepasszolt apádnak, hogy mivel vámpír féle vagy, neveljen ő a vámpírtrükkökre? Vagy mi? *érdeklődik kíváncsian Chezz, és megigazítja hátán a gitárt, mert dörzsölte a hátát már egy ideje.*
- A fene ebbe a tokba már... *morog, és leemeli a hátáról, hogy megnézze, mi állt bele a hátába. Elkerekedett szemekkel mered a három süntüskére, amik ott vannak, aztán hátravetett fejjel vihogásban tör ki. *
- Jarry, ezt még visszakpod *szólal meg két nevetési hullám között, miközben óvatosan eltávolítja a tüskéket.*
- Én szurkolni fogok, hogy menjen, anyukád emléke, elég fontos dolog lehet neked, ha miatta 500 év után képes vagy mágiát tanulni *mosolyodik el melegen, mivel az ilyesmit azért nem veszi félvárról. Kis komolyság, a sok bolondozás között, de ember legyen aki megtalálja.*
- Csíkos? Na, ne, zebra nem leszek *vigyorog, és kinyújtja a kezét, de aztán visszahúzza, mikor a kis állat Sylen kezeihez dörgölődzik. *
Vissza az elejére Go down
Sylen de Honas
Diák-Amira
Diák-Amira
Sylen de Honas


nő Kor : 523
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 108
Tallérok : 1
Pontok : 20

Második emeleti folyosó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosó   Második emeleti folyosó - Page 5 EmptySzer. Feb. 09, 2011 10:34 am


-Mikor elkezdtem vámpírrá válni, akkor 16voltam. Anyám rögtön üzent apámnak, és pár év múlva, mindenestül vissza költöztünk Némethonba. Anyámat és engem addig Angliában bújtatott apám. Törvénytelen gyerek voltam, és most is egyedüli eset vagyok. Anyám is velünk lakott... ő volt az egyetlen ember a kastélyban. Apám végtelenül szerette, és anyám is apámat, csak sajnos ő embervolt.-*Magyarázza el a gyerekkorát dióhéjban Sylen. Mikor meglátja a tüskéket kuncog egy sort. A srác és a haverjai igazi móka mesterek. De néha azért komoly is tud lenni. Ezt most rögtön meg is mutatja.*
-Köszönöm. Anyám emléke nagyon fontos számomra.- *Mikor látja, hogy Chezz vissza húzza a kezét, elmosolyodik.*
-Nyugodtan megsimogathatod. Okos jószág, és jól nevelt. Ok nélkül nem harap meg senkit.-*Sylen abba hagyja a simogatást, és a denevér elé tartja a mutató ujját. A kis állat felmászik rá, és nyugodtan ül tovább. A lány óvatosan, Chezz felé nyújtja az állatot, miközben mennek lefelé a lépcsőn.*
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Második emeleti folyosó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosó   Második emeleti folyosó - Page 5 EmptySzer. Feb. 09, 2011 10:40 am

- Apád egy érdekes vámpír lehet. Még nem hallottam olyanról, hogy egy vámpír egy életen át, kitartott volna egy nő mellett. Mármint érted, hogy mondom ugye? *pillant Sylenre, miközben visszateszi hátára a tokot, immár süntüske mentesen, és halad tovább lassan.*
- Valahogy gondoltam. Ha nem lenne fontos, akkor nem tanulnál, egy emlék miatt mágiát, bár mondjuk.... Ez egy igen szép dolog, én anyám kedvéért tanultam meg főzni, de ezt el ne mondd Jarrynek meg Tishának, mert ezzel kiszekálnának a világból. Egyikük se tudja, hogy tudok főzni, és ez így jól is van, ezt a női munkát meghagyom Tishának *nevet fel, és cinkosan a lányra kacsint, egyik ujját a szája elé emelve. Nem mintha Sylen ismerné egyiküket sem, csak hát a mókázás...*
- Ahha, szóval akkor nem esz meg vacsorára ugye? Ha mégis, akkor ugye azért eltemeted a gitáromat? *nevet fel, és óvatosan megérinti a jószágot, megsimítva annak fejét. Meglepetten pislog rá.*
- Ez de puha....mármint.. a szőre... *magyarázkodik, mert még nem tapintott ilyet.*
Vissza az elejére Go down
Sylen de Honas
Diák-Amira
Diák-Amira
Sylen de Honas


nő Kor : 523
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 108
Tallérok : 1
Pontok : 20

Második emeleti folyosó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosó   Második emeleti folyosó - Page 5 EmptySzer. Feb. 09, 2011 10:53 am


-Igen. Apám valóba egy érdekes személy. Tanácstag volt valamikor, de amikor megszülettem kizárták. Ha nem lett volna tanácsos, már halottak lennénk.-*Komorodik el Sylen, majd hirtelen fel néz a plafonra. Eszébe jutott apja hány éves. *
-Megvan! 1530 éves az öreg vérszívó.-*Közben mennek tovább, és leérnek az első emeletre.*
-Nem tudom mért szekálnának ki miatta, bár ha jobban belegondolok, valamilyen szinten megérthető. Én mondjuk nagyon sok mindenhez értek. Tudok hegeszteni, forrasztani, még gitározni is. És még sokáig sorolhatnám. 510-év alatt, sokat unatkoztam, ezért is tanultam meg ilyen dolgokat. De a mágia az más. Azt csakis anyám emléke miatt tanulom.- *Avatja be a fiút az érzéseibe. Sylen elég nyitott tud lenni, de ez most neki is új. Valami van a fiúban, ami megfogta, és jól tud vele beszélgetni. A fiú viccelődésén elneveti magát, majd így válaszol.*
-Nem, megtartom. Úgy is szeretek gitározni.- *A kis denevérnek tetszik a Chezz érintése, és bele nyomja magát a kezébe, majd át is mászik rá. Sylen nem bánja.*


--->Első emeleti folyosó
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Második emeleti folyosó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosó   Második emeleti folyosó - Page 5 EmptyVas. Ápr. 24, 2011 6:47 am

*Én már réges-régen kiléptem James Miller árnyékából. Ezt tanúsítja az is, hogy a hajamat is levágattam és borostát növesztettem, és már amúgyis kell borotválkoznom, amit megjegyzem, nem szoktam sűrűn. Ezzel úgy érzem nem leszek többet olyan mint ő. Egy szürke póló és fekete farmer van rajtam egy szakadt tornacipővel. Felülök a korlátra és az ajtót figyelem hátha akad valami női társaságom.*


A hozzászólást Sebastian G. Blaze összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Ápr. 24, 2011 6:55 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Meghan Reed
Diák- Famine
Diák- Famine
Meghan Reed


Kor : 29
Hozzászólások száma : 42
Tallérok : 1
Pontok : 0

Második emeleti folyosó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosó   Második emeleti folyosó - Page 5 EmptyVas. Ápr. 24, 2011 6:55 am

*Először a folyosó végén csak kopogások hallatszanak a magassarkú cipő miatt, majd egy igen elegáns kinézetű lány tűnik fel. A szöszi nem is foglalkozik a rámeredő szemekkel, csak sétálgat tovább. Nemrég ért vissza suliba, eddig... otthon volt, a régi ismerősökkel kiruccantak egy kicsit.
Éppen menne már lefelé a lépcsőn, amikor nagy nehezen, de sikerül neki észrevenni Sebet. Halvány mosoly jelenik meg az arcán, meg is áll.*
-Hm... téged is lehet látni? *Igazából fogalma sincs, mit lesz azután a bizonyos nap után. Nem is látták igazából egymást azóta.*
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Második emeleti folyosó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosó   Második emeleti folyosó - Page 5 EmptyVas. Ápr. 24, 2011 7:01 am

*Hallom hogy valaki jön, már csak a kopogásból is, így tudom hogy egy lány az, és azt is gondolom hogy ki. Egy szőke fejet látok elsuhanni, majd megállni. Mosolyra húzom a szám, és szemeim furcsán csillognak. Azóta is csak rá tudok gondolni, hiába próbáltam elfelejteni, nem ment. Igazából nem is akartam elfelejteni.*
-Hm.. Engem is. Na és te? Egy csomószor kerestelek, majd' beleőrültem a hiányodba. Amúgy én egész végig itt voltam. A szüleim voltak olyan jópofák hogy nem hívtak otthonra. *Vonom meg a vállam majd odalépek hozzá.*
-Meggie, szeretnék valamit mondani. Én.. Szeretlek. Nem tudom hogy... hogyan, mert amikor együtt voltunk, akkor jó volt, és utána nem tudtalak elfelejteni. Végig te jártál az eszemben. *Mosolyodok el halványan. Ez mind igaz amit mondok neki.*
-És szeretném tudni, hogy te mit gondolsz...



//őőőő... Fagy (://
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Második emeleti folyosó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosó   Második emeleti folyosó - Page 5 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Második emeleti folyosó
Vissza az elejére 
5 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Első emeleti folyosó
» Második szám
» Folyosó
» Földszinti folyosó
» Titkos folyosó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Második emelet-
Ugrás: