Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapMásodik emeleti folyosó - Page 2 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Második emeleti folyosó - Page 2 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Második emeleti folyosó - Page 2 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Második emeleti folyosó - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Második emeleti folyosó - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Második emeleti folyosó - Page 2 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Második emeleti folyosó - Page 2 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Második emeleti folyosó - Page 2 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Második emeleti folyosó - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Második emeleti folyosó - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Második emeleti folyosó - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Második emeleti folyosó - Page 2 Vote_lcapMásodik emeleti folyosó - Page 2 Voting_barMásodik emeleti folyosó - Page 2 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Második emeleti folyosó - Page 2 Vote_lcapMásodik emeleti folyosó - Page 2 Voting_barMásodik emeleti folyosó - Page 2 Vote_rcap 
Ted Forrester
Második emeleti folyosó - Page 2 Vote_lcapMásodik emeleti folyosó - Page 2 Voting_barMásodik emeleti folyosó - Page 2 Vote_rcap 
James Miller
Második emeleti folyosó - Page 2 Vote_lcapMásodik emeleti folyosó - Page 2 Voting_barMásodik emeleti folyosó - Page 2 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Második emeleti folyosó - Page 2 Vote_lcapMásodik emeleti folyosó - Page 2 Voting_barMásodik emeleti folyosó - Page 2 Vote_rcap 
Sindy Logan
Második emeleti folyosó - Page 2 Vote_lcapMásodik emeleti folyosó - Page 2 Voting_barMásodik emeleti folyosó - Page 2 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Második emeleti folyosó - Page 2 Vote_lcapMásodik emeleti folyosó - Page 2 Voting_barMásodik emeleti folyosó - Page 2 Vote_rcap 
Chris Martines
Második emeleti folyosó - Page 2 Vote_lcapMásodik emeleti folyosó - Page 2 Voting_barMásodik emeleti folyosó - Page 2 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Második emeleti folyosó - Page 2 Vote_lcapMásodik emeleti folyosó - Page 2 Voting_barMásodik emeleti folyosó - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Reed
Második emeleti folyosó - Page 2 Vote_lcapMásodik emeleti folyosó - Page 2 Voting_barMásodik emeleti folyosó - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Második emeleti folyosó

Go down 
+20
Sebastian G. Blaze
Marie Lycae
Benjamin Doredumble
Allison Diamond
Solaria Luthia
James Miller
Hannelori Sensui
Wulfgar Odinson
Hannah McDowal
Veronica Johnson
Kim Kaguya
Sandra Berger
Alena Aalriä
Gregory Kinsey
Jason Shuyler
Sindy Logan
Ted Forrester
Ophelia McCord
Lyn G. Black
Főmesélő
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Alena Aalriä
Diák-Amira
Diák-Amira
Alena Aalriä


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 82
Tallérok : 1
Pontok : 0

Második emeleti folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosó   Második emeleti folyosó - Page 2 EmptyVas. Feb. 07, 2010 3:15 am

*Köszönnek neki. Hirtelen nem is tudja mi van. Aztán persze kapcsol, és visszaköszön a lánynak. Megpillantja a kitűzőket, sajátja persze a szokásos helyen, az övén van, de nem biztos hogy látszik. Alenának egyfolytában a levél, és ez az egész Scottal kapcsolatos ügy jár a fejében. Kissé megnyugodott ugyan, mikor kiderült hogy nagymamájának nincs baja, és a bátya is csak az apróbb, már megszokott sebeket szerezte az összetűzés alatt, valami mégis zavarja. Miért írt a nagymamája olyan soká? Rossz hangulatban van, amihez hozzájárul egy kicsit az, hogy Scotton kívül alig ismer valakit az iskolában. Ugyan már megszokta, nem kellemes érzés. Éppen elhalad a prefi mellett, mikor hirtelen ötlettől vezérelve visszafordul. Egyébként felötlik benne, hogy minek olvassa a folyosón a levelet, de annyira nem érdekli, hogy rákérdezzen.*
- Te prefektus vagy, igaz? *A válasz persze nyilvánvaló, valahogy mégis el kell kezdeni a beszélgetést.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Második emeleti folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosó   Második emeleti folyosó - Page 2 EmptyVas. Feb. 07, 2010 3:30 am

*Most kapta el a levelet, és nem bírta tovább... talán ez az oka, talán nem. Szeme sarkából még mindig Alenát figyeli, viszont most inkább másra koncentrál. Egyik kezét a levél felé helyezi, mivel nem ért még mindig valamit.
Pár napja jött csak vissza az iskolába és otthon kiderült róla valami. Egyszer próbálta, azt is véletlenül. Mikor Alena megszólítja, gyorsan elveszi a kezét onnan, ahol volt és megfordul. A kérdésen meglepődik, viszont bólint.*
-Igen az. Mért kérded? *Érdeklődik kedvesen, és eszébe jut hogy még nem is ismerik egymást. Persze bemutatkozik.*
-Sindy Logan vagyok. Ha jól emlékszem még nem találkoztunk. *Egy pillanatra visszafordul a papírhoz és a pálcájához, mind a kettőt a zsebébe süllyeszti.*
Vissza az elejére Go down
Alena Aalriä
Diák-Amira
Diák-Amira
Alena Aalriä


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 82
Tallérok : 1
Pontok : 0

Második emeleti folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosó   Második emeleti folyosó - Page 2 EmptyVas. Feb. 07, 2010 3:39 am

*Alapesetben biztos nem szólt volna hozzá Sindyhez, akár prefektus, akár nem, de ez most más.*
- Jó ha az ember tudja kik prefektusok. *Végül csak ennyit jegyez meg. Mikor Sindy bemutatkozik, bólint, hogy még tényleg nem találkoztak, de mintha már hallotta volna a lány nevét. Annyira nem fontos, hogy megossza a lánnyal.*
- Én Alena. Merre tartasz? *Igazából nem érdekli, semmi különlegeset nem lát a lányon, de legalább társalog valakivel. Vagy az idejét pocsékolja, és ha rájön otthagyja a lányt, vagy megismer valakit, és lesz egy ismerőse, vagy barátja, de azért ne túlozzunk.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Második emeleti folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosó   Második emeleti folyosó - Page 2 EmptyVas. Feb. 07, 2010 3:46 am

*Bólint egyet. Igen ez tényleg igaz....*
-Valóban. *Ennyi mondd rá. Neki egyáltalán nem ismerős a lány neve, így tiszta lappal kezd mindent. Persze egy kisebb mosoly ott van az arcán, annyira azért nincs rossz kedve neki.*
-Nincs célom. Unalmas volt már benn a társalgóban, gondoltam kijövök szétnézni. Na és te? *Kérdez persze vissza, miközben még eszébe jut Lú és hogy jó lenne megkeresni a lányt. Még mindig nem vitték vissza a könyveket amit a tiltott részből hoztak el...*
-Melyik ház? *Nem, nem vette észre a jelvényt azért kérdezi meg.*
Vissza az elejére Go down
Alena Aalriä
Diák-Amira
Diák-Amira
Alena Aalriä


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 82
Tallérok : 1
Pontok : 0

Második emeleti folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosó   Második emeleti folyosó - Page 2 EmptyVas. Feb. 07, 2010 3:55 am

*A válaszra bólint. Visszakérdeznek, hát Alena megjegyzi, hogy neki sincs. Az biztos, hogy nem jutottak semmire ezzel a beszélgetéssel. De a prefi próbálkozik. A felületes ismerkedés unalmas. Valahol el kell kezdeni, ezt tudja Alena is, de ez ne vegye az idejét. Mellesleg meg már elég éhes. Vagy leszalad majd a konyhába némi harapnivalóért, vagy feltúrja a ládát a mindenízű csokiért. Biztos van még belőle. Lennie kell belőle. És a könyvön is túl kell még esnie.*
- Amira. *Látja, hogy a lány Plamás, így nem kérdez vissza. Lepillant a kezében lévő könyvre, aztán újra Sindyre emeli a tekintetét.*
- Van egy kis dolgom. *Itt a könyv felé biccent, Sindy a címét is kiolvashatja, ha megfigyeli.* - Szia. *Itt elereszt egy halvány mosolyt, hogy meggyőzőbb legyen, majd elindul a lépcső felé, sietős léptekkel.*

/Köszi ^^/
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Második emeleti folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosó   Második emeleti folyosó - Page 2 EmptyVas. Feb. 07, 2010 4:27 am

*Neki mindegy, hogy van társasága vagy nincs... ígyis úgyis maga alatt vagy egy csöppet. Bólint a válaszra, viszont Alena nem sok ideig marad. Bólint ismét, és a házat is próbálja megjegyezni.*
-Rendben van. Menj csak. Örültem. szia. *Köszön el, és a papírt ismét kiveszi a zsebéből. Nézegeti egy ideig, de úgy dönt inkább a szobájában kísérletezik tovább...*

//Köszi ^^//
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Második emeleti folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosó   Második emeleti folyosó - Page 2 EmptySzomb. Márc. 06, 2010 8:56 am

*Cseppet álmos és morcos fiú vánszorog le a déli toronyból azon céllal hogy sétáljon egyet és felébredjen, nah meg hogy gyakoroljon egy kicsit. Az éjjel megint majdnem felgyújtotta az ágyat, csak mert rosszat álmodott. Tetőtől talpig feketében van, nadrágján feltűnően sok a zseb, pólója rovid ujjú, és szintén fekete. Cipője, kényelmes edzőcipő szintén. Vállán elmaradhatatlan kedvence, Alex trónol, és fenyegetően ölt nyelvet mindenkire. Lassan vánszorog a folyosón, és megáll a végénél a lépcsőnél, és ott nekidől a falnak. Hiába nagyon álmos.*
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Második emeleti folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosó   Második emeleti folyosó - Page 2 EmptySzomb. Márc. 06, 2010 9:03 am

*Éppen körbejárja a kastélyt, hogy megnézze, mi merre van. Elég elveszetten sétál a folyosókon, még szokatlan neki itt minden. Egyébként egy barna vastag pulóvert, farmert és csizmát visel. Haja a vállára hull, nincs copfba fogva. A folyosón sétálva egy fiút vesz észre, aki nekidőlt a falnak. Először az jut eszébe, hogy lehet, nincs jól, ezért azonnal odalépdel hozzá.*
- Szervusz, minden rendben? *Szólítja meg a fiút, reméli, nincs gond.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Második emeleti folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosó   Második emeleti folyosó - Page 2 EmptySzomb. Márc. 06, 2010 9:08 am

*Egy kicsit elmerengett, így nem veszi észre egyből a közelgőt. De amikor az megszólal, hirtelen kipattannak a szemei, és lehetetlenül kék szemek méregetik bizalmatlanul és ellenségesen az ujjonan jött személyt. Karjait keresztbe fonja a mellkasa előtt, és gyanakvóan kérdezi meg.*
- Maga meg ki, és mért akarja tudni?
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Második emeleti folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosó   Második emeleti folyosó - Page 2 EmptySzomb. Márc. 06, 2010 9:14 am

*A kérdésem nem lepődik meg, hiszen csak ma érkezett. Senki sem ismeri még itt. Lehet, hogy az igazgatót is meg kellene látogatnia majd valamikor, hogy épségben ideért.*
- Jajj, 'Schuldigung, el is felejtettem mondani, hogy ki vagyok. Sandra Berger, tájrajz tanár. *Nyújtja a kezét a fiúnak.*
- Azt hittem, hogy rosszul vagy. De látom, hogy nem. *Mosolyodik el.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Második emeleti folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosó   Második emeleti folyosó - Page 2 EmptySzomb. Márc. 06, 2010 9:18 am

~Nofene, még egyel több óra lesz.... sebaj, arra se fogok bemenni.~ jut magával dűlőre a fiú gondolatban. Hát annyi nyilvánvaló hogy tanár, és már azt is tudja milyen.*
- Értem, szóval tanár. *kommentálja az eseményt, majd kis gondolkozás után kiböki a nevét is. Csak nem hal bele.*
- Ted Forrester. *fogadja el a kinyújtott kezet, és szorítja meg rendesen ahogyan kell, majd igyekszik minnél előbb elengedni azt.*
- Semmi bajom, csak megálltam pihenni. Nah és maga? Csak nem eltévedt? *teszi fel a kérdést kicsit gúnyos évődő hangon, miközben továbbra is éberen figyel.*
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Második emeleti folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosó   Második emeleti folyosó - Page 2 EmptySzomb. Márc. 06, 2010 9:26 am

- Az. *Bólint egyet a fiú megállapítására. Azt nem tudja, hogy minek, csak kicsúszott a száján.*
- Akkor szervusz, Ted. *Köszönti még egyszer a fiút, most, hogy már a nevén szólíthatja. Jó, hogy már ismer itt egy diákot. Reméli, hogy többet is megismer majd. Főleg, ha elkezd tanítani.*
- Nem, nem tévedtem el. Csak gondoltam felfedezem a kastélyt. Még nem jártam itt ezelőtt. *Magyarázza a fiúnak.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Második emeleti folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosó   Második emeleti folyosó - Page 2 EmptySzomb. Márc. 06, 2010 9:29 am

*Kim érkezik az első emelet felől, és az első ami szembe tűnik neki, az Ted, ahogy a falnak van dőlve. Láthatólag figyel valamire, mert őt nem veszi észre. Amikor felér, meglátja hogy egy nővel áll szemben, és reméli nem vitatkoztak annyira. Köszön nekik.*
- Szia Ted. Jó estét tanárnő *köszönti a nőt is, mivl számára nyilvánvaló hogy tanárnő. Már épp készül hogy elhaladjon mellettük, de nem indul el mégsem. Ott marad.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Második emeleti folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosó   Második emeleti folyosó - Page 2 EmptySzomb. Márc. 06, 2010 9:32 am

*Sunyin elmosolyodik.*
- Nem szeretem az itteni tanárokat. *közli kissé talán szemtelenül, még ha nem is ismeri ezt a nőt.*
- Ahha, szóval felfedezésnek álcázza az eltévedést, nem rossz. *bólogat, majd kissé meglepetten veszi szemügyre az érkező Kimet. Már találkozott vele egyszer. Köszön neki, mert miért ne alapon.*
- Nahát, hogyhogy szóba állsz velem? Azt hittem haragszol rám, mert múltkor csinos darabnak neveztelek. *húzza gúnyos mosolyra a száját. Ma ilyen napja van. Kialvatlan és nyűgös, és a tanár sem nagyon zavarja.*
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Második emeleti folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosó   Második emeleti folyosó - Page 2 EmptySzomb. Márc. 06, 2010 9:40 am

*Egy másik fiú is érkezik, azonnal odafordul felé.*
- Szia! Sandra Berger vagyok, tájrajz tanár. *És neki is kezet nyújt. Sőt még egy mosollyal is megajándékozza.*
- Mi járatban? *Kérdezi Kimtől, majd ismét Ted, felé fordul.*
- Nem lehet mindenkit szeretni. *Vonja meg a vállát. Ő sem szeret mindent és mindenkit. A két diák beszélgetésébe meg nem szól bele, csak figyeli őket.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Második emeleti folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosó   Második emeleti folyosó - Page 2 EmptySzomb. Márc. 06, 2010 9:46 am

*Félénk mosolyt villant meg a tanerő felé, és elfogadja a kéznyújtást. Megrázza, majd bemutatkozik.*
- Kim Kaguya vagyok, Amirás diák. *teszi még hozzá, majd a kellemetlenkedő Ted felé fordulva lesújtó pillantással méltatja.*
- Én múltkor sem haragudtam rád, nem érdekel mit gondolsz vagy mondassz rólam.*jelenti ki halkan, komolyan, de sunyiban meg érdeklődve veszi szemügyre a fiút, de aztán újra a tanárnő felé fordul.*
- Mit tetszik itt csinálni? Eltévedt? Segítsek eligazodni? *érdeklődik kedvesen.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Második emeleti folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosó   Második emeleti folyosó - Page 2 EmptySzomb. Márc. 06, 2010 9:48 am

*Ez igaz*
- Nem valóban nem lehet mindenkit. *ért egyet életében először egy tanárral. Majd Kimre pillant, és felhúzza magát azon hogy a fiút még provokálni sem lehet, még ahhoz is túl jégcsap.*
- Ah értem, ez igazán remek, hogy a nyugalom és higgadtság mintaszobra vagy. Honnan is jöttél? *érdeklődik, mert a provokális szándék mellett azért kíváncsi is. Van valami fura ebben a fiúban ami nem hagyja nyugodni. Nem érez semmiféle vonzalmat, de érdeklődő.*
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Második emeleti folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosó   Második emeleti folyosó - Page 2 EmptySzomb. Márc. 06, 2010 9:57 am

*Kimre mosolyog egyet, majd a kérdésre megrázza a fejét. Vicces, hogy előtte pár perccel Ted is ezt kérdezte.*
- Nem, danke. Nem tévedtem el, csak gondoltam felmérem a terepet. Csak túl nagy ez az épület. *Húzza el a száját.*
- Hát valóban nem. *Ismétli meg a fiút, majd feszülten figyeli a beszélgetést, hogy minde szót megértsen belőle. Kíváncsi, hogy mi lesz ebből.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Második emeleti folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosó   Második emeleti folyosó - Page 2 EmptySzomb. Márc. 06, 2010 10:01 am

*Kissé zavarba jön, de azért elmosolyodik.*
-Értem. Hát valóban nagy, én már itt vagyok egy ideje de még én sem jutottam el mindenhová. *meséli a tanárnőnek. Majd újra Tedre pillant, hideg barna szemivel. most nincs bennük semmi lelkesedés.*
- Saint Louisból jöttem. Nah és te? Honnan szalasztottak egy hozzád hasonló bajkeverőt? *dobja vissza a kérdést, mert ő társával is foglalkozik, nem csak a tanárnőnek szenteli figyelmét. Bár tény hogy az utóbbi sokkal udvariasabb és normálisabb.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Második emeleti folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosó   Második emeleti folyosó - Page 2 EmptySzomb. Márc. 06, 2010 10:07 am

*A tanárnő elvesztette fontosságát a szemében. most már van más szórakozása nem kell arra vetemednie hogy egy tanárt szekáljon. Arra megvan a kedvenc célpontja.*
- Mért jött ide tanítani? Ez a hely a nem létező isten háta mögött van. *jegyzi meg, majd Kim felé fordul.
- Angliából jöttem, egy kisebb városból. *válaszol, és szinte csodálkozik hogy senki nem hallott még a Fekete Falkáról, amelynek ő is tagja, bár korántsem a vezetője. De tény hogy szívesen lenne az ha nem itt kellene rostokolnia. *
- Én legalább élek, nem úgy mint te. *teszi még hozzá, de nem lehet tudni hogy mire gondolt. sokféle érzelem kavarog benne.*
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Második emeleti folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosó   Második emeleti folyosó - Page 2 EmptySzomb. Márc. 06, 2010 10:12 am

- Hát, egy idő után biztos megszokjuk. *Mosolyog a fiúra, majd ásít egyet. Kezd késő lenni, viszont még nem akar visszavonulót fújni.*
- Igen, viszont egy pályakezdőnek elég nehéz helyzete van a mai világban. *Fordul Ted felé.* És mivel éppen tájrajz tanárt kerestek, jelentkeztem. *Mondja el a fiúnak az okot, hogy miért ide jött. Nem sok választása volt, ha akart magának egy állást. A vitába még mindig nem szól bele. Majd ha komolyra fordul.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Második emeleti folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosó   Második emeleti folyosó - Page 2 EmptySzomb. Márc. 06, 2010 10:16 am

*Érdeklődve pillant a nőre.*
- Maga pályakezdő? Nem is látszik. *jegyzi meg kedvesen egy kis közhellyel. Imádja őket mert minden helyzetben elsüthetők.*
- Hát remélem tetszeni fog önnek itt. *teszi még hozzá, majd ismét a bajkeverő felé fordul.*
- Értem, tehát Anglia. Oda sem megyek nyaralni. *mondja, tőle szokatlan módon kissé ironikusan, majd a következő megjegyzésre kissé felvonja a szemöldökét.*
- Ezt hogy érted?
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Második emeleti folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosó   Második emeleti folyosó - Page 2 EmptySzomb. Márc. 06, 2010 10:20 am

*Bólint, hogy érti.*
- Ahha szóval ne várjunk sokat magától, remek. *kommentálja azt hogy a nő pályakezdő. És igazán sajnálja hogy pont ezt az iskolát találta meg.*
- Hát remélem boldogulni fog, de engem ne várjon az óráira. *teszi még hozzá, mert ha ő ott lenne az senkinek nem lenne jó. aztán a másik fiú felé fordul. Kissé meglepődik az ironián, de nem mutatja.*
- Pedig szép hely. *mondja, direkt figyelmen kívül hagyva.*
- Úgy értem, hogy rólam legalább tudják hogy élek. Te meg olyan csendes vagy mint egy kisegér, így csoda ha valaki egyeltalán észrevesz. *fejti ki hogy mire gondolt, majd ásít egyet.*
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Második emeleti folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosó   Második emeleti folyosó - Page 2 EmptySzomb. Márc. 06, 2010 10:22 am

- Igen. Egy éve végeztem el a tanárképzőt. Azóta magántanárként dolgoztam. *Válaszol Kim kérdésére.*
- Hát, én is remélem, De csak nem lehet olyan szörnyű. **Szélesen elmosolyodik. Könnyen beilleszkedő típus, úgyhogy ezzel sok baja nem lesz.*
- Azt nem mondtam, hogy tehetségtelen is vagyok. *Fordul Tedhez. Nem mérges vagy ilyesmi. Ő a türelem mintaképe, nem véletlenül tanár.*
- A saját butaságod, ha nem jössz el órára. *Vonja meg a vállát. Ha nem jön, nem jön. Magánügy.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Második emeleti folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosó   Második emeleti folyosó - Page 2 EmptySzomb. Márc. 06, 2010 10:28 am

*Figyelmesen hallgat, majd bólogat.*
- Értem. *kommentál, majd elnyom egy ásítást.*
- Bocsánat, csak már korán volt reggel, és kicsit áál*ásít* mos vagyok.* vallja be kissé zavartan.*
- Nem egyeltalán nem szörnyű, csak a megfelelő diákokkal kell találkozni. *válaszol kicsit hangsőúlyosabban mondva a megfelelő szót. Határozottan nem Tedre gondolt ezzel.*
- Értem. nost te bajod ha így látod *válaszol Tednek, majd lassan elbúcsúzik és elindul.*
- Örültem a találkozásnak. Szia. Jó éjt* köszön el mindkettejüktől, majd eltűnik a déli torony felé amerre a szobája van.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Ajánlott tartalom





Második emeleti folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosó   Második emeleti folyosó - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Második emeleti folyosó
Vissza az elejére 
2 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Első emeleti folyosó
» Második szám
» Folyosó
» Földszinti folyosó
» Titkos folyosó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Második emelet-
Ugrás: