Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapMásodik emeleti folyosó - Page 4 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Második emeleti folyosó - Page 4 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Második emeleti folyosó - Page 4 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Második emeleti folyosó - Page 4 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Második emeleti folyosó - Page 4 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Második emeleti folyosó - Page 4 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Második emeleti folyosó - Page 4 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Második emeleti folyosó - Page 4 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Második emeleti folyosó - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Második emeleti folyosó - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Második emeleti folyosó - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Második emeleti folyosó - Page 4 Vote_lcapMásodik emeleti folyosó - Page 4 Voting_barMásodik emeleti folyosó - Page 4 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Második emeleti folyosó - Page 4 Vote_lcapMásodik emeleti folyosó - Page 4 Voting_barMásodik emeleti folyosó - Page 4 Vote_rcap 
Ted Forrester
Második emeleti folyosó - Page 4 Vote_lcapMásodik emeleti folyosó - Page 4 Voting_barMásodik emeleti folyosó - Page 4 Vote_rcap 
James Miller
Második emeleti folyosó - Page 4 Vote_lcapMásodik emeleti folyosó - Page 4 Voting_barMásodik emeleti folyosó - Page 4 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Második emeleti folyosó - Page 4 Vote_lcapMásodik emeleti folyosó - Page 4 Voting_barMásodik emeleti folyosó - Page 4 Vote_rcap 
Sindy Logan
Második emeleti folyosó - Page 4 Vote_lcapMásodik emeleti folyosó - Page 4 Voting_barMásodik emeleti folyosó - Page 4 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Második emeleti folyosó - Page 4 Vote_lcapMásodik emeleti folyosó - Page 4 Voting_barMásodik emeleti folyosó - Page 4 Vote_rcap 
Chris Martines
Második emeleti folyosó - Page 4 Vote_lcapMásodik emeleti folyosó - Page 4 Voting_barMásodik emeleti folyosó - Page 4 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Második emeleti folyosó - Page 4 Vote_lcapMásodik emeleti folyosó - Page 4 Voting_barMásodik emeleti folyosó - Page 4 Vote_rcap 
Daniel Reed
Második emeleti folyosó - Page 4 Vote_lcapMásodik emeleti folyosó - Page 4 Voting_barMásodik emeleti folyosó - Page 4 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Második emeleti folyosó

Go down 
+20
Sebastian G. Blaze
Marie Lycae
Benjamin Doredumble
Allison Diamond
Solaria Luthia
James Miller
Hannelori Sensui
Wulfgar Odinson
Hannah McDowal
Veronica Johnson
Kim Kaguya
Sandra Berger
Alena Aalriä
Gregory Kinsey
Jason Shuyler
Sindy Logan
Ted Forrester
Ophelia McCord
Lyn G. Black
Főmesélő
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Második emeleti folyosó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosó   Második emeleti folyosó - Page 4 EmptySzer. Jún. 16, 2010 9:31 pm

*Sietős léptekkel halad a fiú felé, majd ahogy közelebb ér megáll mellette.*
-Szia... *köszön és körül néz, nehogy valaki jöjjön.*
-Nagyon is sokat... de nem hiszem, hogy itt kellene! A falnak is füle van... *körülnéz megint. Talán az udvaron kellene megbeszélniük, vagy nem tudja hol, de nem itt... Alexba is beleütközhetnek.
Luthia hangja elég nyugodt, tényleg szépen leplezi, hogy nincs jó formában. De addig jó, míg leplezi...*
-Keressünk valami üres termet...
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Második emeleti folyosó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosó   Második emeleti folyosó - Page 4 EmptySzer. Jún. 16, 2010 9:36 pm

*Nagyon fontos dologról lehet szó, ha már tőlem akar valamit. Bólintok.*
-Rendben. Az elsőn van egy gyakorlóterem, oda nem sokan járnak. Vagy esetleg a használaton kívüli az alagsorban. *Most van az, hogy felcsigázta a kíváncsiságomat. El sem tudom képzelni, mihez kellenék én. Fejemmel böktem egyet a lépcső felé, felvettem a seprűm. Ebből sem lesz egy ideig gyakorlás az biztos. Elindultam lefelé, remélve, hogy Lú is jön.*
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Második emeleti folyosó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosó   Második emeleti folyosó - Page 4 EmptyPént. Jún. 25, 2010 4:29 am

*Lizával érkezik a diák-társalgóból.*
-Akkor irány a tópart. *Egy kedves mosolyt ereszt el Liza felé.* Hát... nem sok emberrel. Viszont megtudtam, hogy az ikerek kiíratkoztak az iskolából. Tudod... Madison... *Scott volt barátnője. Érdekes egy eset, ő nem is értette először hogy ez miért történt. Átmentek máshová. Neki ez csak jó.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Második emeleti folyosó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosó   Második emeleti folyosó - Page 4 EmptyPént. Jún. 25, 2010 4:32 am

*Bólint, mostmár a cél is megvan.*
-Tényleg? Végre... *Akkor nem lesz több balhé miattuk.* Gondolom te is örülsz. *Jegyzi meg egy halvány mosollyal. De... attól hogy Madi és Marl leléptek, Lizának még lesznek riválisai hiszen a fiúra sok lány bukik. Amint a múltkor is látta... Ez miatt volt a veszekedés. Egyel lejjebb mennek.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Második emeleti folyosó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosó   Második emeleti folyosó - Page 4 EmptySzomb. Jún. 26, 2010 7:47 am

* A Padlásról az első utunk idevezet. Elvégre ez van a legközelebb. Útközben még mindig bombázom a kérdéseimmel Bent. Persze előtte felelek arra amit ő tett fel *
- Szintúgy Famine * felelem mosolyogva . * - Áh, London. Akkor helyi vagy. Én speciel Oroszországból jöttem.. Először nem ide.. Roxfortos voltam, csak ugye kirúgtak. Pedig szerettem a Mardekárt.
* Mesélek neki egy kicsit magamról is, habár nem kérdezett. Lehet, hogy illetlenségnek veszi. Hát akkor majd bocsánatot kérek.*
- És mi vett rá, hogy pont ide gyere ? * Kérdezem tovább* - Amúgy ez itt a második emeleti folyosó.. Bár lehet, hogy rájöttél. Annyira nem nagyon bírom, mert itt van a tanári is. Viszont amiért megéri ide feljönni, az az erkély, a Játékterem és a diák-társalgó.. Na meg talán a Nyugalom terme. De az csak akkor ha ilyen elmélkedős típus vagy. Melyikbe szeretnél bekukkantani ?
Vissza az elejére Go down
Benjamin Doredumble
Diák- Famine
Diák- Famine
Benjamin Doredumble


Férfi Kor : 26
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 158
Tallérok : 1
Pontok : 0

Második emeleti folyosó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosó   Második emeleti folyosó - Page 4 EmptySzomb. Jún. 26, 2010 8:01 am

*Miközben Hannah és Ben a 2. emeleti folyosón sétálnak, Ben megtud egy-két dolgot a lányról. Erről érdeklődik is, miközben figyeli a folyosót, és betekintget az ajtókon. *
- Miért rúgtak ki a Roxfortból? - kérdezi miközben elhaladnak egy lovagot ábrázoló mozgó kép mellett. Meghallgatja a választ majd további kérdés következik.
- Igazából eredetileg a Roxfortba akartam,mivel odajárt a bátyám is, de végül is ide kerültem, mivel itt sokkal szabadabb vagyok. Úgy értem itt bármikor elmehetek több helyre is. *Magyarázta és miután Hannah elmondta mik vannak ezen az emeleten ezt kérte:
- Nézzük meg a játéktermet. * Mondta és elindult a lány után.
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Második emeleti folyosó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosó   Második emeleti folyosó - Page 4 EmptySzomb. Jún. 26, 2010 8:09 am

*Örömmel tapasztalom, hogy Ben nem az a tuskó fajta, aki lecsesz mert, hogy magadtól beszélsz miközben nem is kérdeztek. Összeakadtam már ilyenekkel..*
- Volt egy kisebb balhé... Létre tudok hozni délibábokat és kicsit túl lőttünk a határon. * Mondom finomkodva. Az valóság, hogy kicsit nagyon túl lőttünk a célon. Az ötletgazda nem én voltam... Mégis én kaptam a legrosszabb büntetést : kirúgtak.*
- Szerintem a Roxfort.. nos nekem jobban bejött * bólintok. * - A MArdekár valahogy..gonoszabb volt *Mosolyodok el.* - Az tény, hogy itt sokkal szabadabb lehetsz..
* Bólintok, hogy a játékteremre esett a választás.*
- És, hogy állsz a muglikkal ? * Közben már a Játékteremhez érünk *
Vissza az elejére Go down
Marie Lycae
Diák- Famine
Diák- Famine
Marie Lycae


nő Kor : 29
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 59
Tallérok : 1
Pontok : 0

Második emeleti folyosó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosó   Második emeleti folyosó - Page 4 EmptySzer. Aug. 25, 2010 12:10 am

- Használd is ki, nem mindig vagyok ilyen kedvemben! *kuncogok én is, és James mellett lépkedek zsebre tett kezekkel. Nem túl nőies, de mikor voltam viselkedésben az? Következő szavaiból arra következtettem, hogy nem nagyon szereti, ha ilyen néptelen az iskola. Engem egyelőre nem zavart, mert így kevesebbek találkozhattam ugyan, de még nem volt az a nagy rohanás, és talán könnyebb ismerkedni is.*
- Akkor már tudom, hogy mivel töltöm a napjaimat: fel-alá sétálgatok, mint egy kóbor kísértet. *A tájékozódásom épületekben katasztrofális volt. Erdőben, városban könnyedén boldogultam, de az ilyen kastélyok egyszerűen kifektettek, de nem tudom, hogy miért.
- Vagyis végzős *bólogatok, majd fancsalin elhúztam a számat.* - Volt egy kis huzavona, ezért most tudtam csak kezdeni az elsőt. *Nem éppen önszántamból, és vígan dalolva, de már nagyjából lenyeltem ezt a békát. Csak akkor kuruttyolt vissza, ha apával beszéltem...*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Második emeleti folyosó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosó   Második emeleti folyosó - Page 4 EmptySzer. Aug. 25, 2010 12:32 am

-Ki fogom, nyugi. *Nem tántorodom el Marie mellől, csak szépen haladok mellette. Még leérünk, ő beszél. Hallgatom persze, néha-néha hozzáfűzök ezt azt, aztán pedig elmosolyodom szélesen. A végzős szóra bólintok.* Igen, végzős. Végre... 12 éves korom óta itt esz a fene. *Már annyi alkalmuk lett volna, hogy kivágjanak, de sosem tették. Szóval remélem, még ezt az egy évet kibírom. Bár... sok balhét tervezek, aminek következményei lehetnek. Főleg, hogy Alex pechhel rám.*
-Ó, értem. *Egy kisebb hatásszünet, majd a mellettünk lévő ajtóra bökök és végig a többin.* Szóval a második emeleten... Nyugalmon terem, Diáktársalgó, erkély, itt van a tanári na meg egy rakat tanterem és tanári szoba. Ja meg a játék terem, oda érdemes bemenni. *Magyarázom, haladva az első emeleti lépcsők felé. Remélem, Marie valamennyit meg is jegyez belőle.*
Vissza az elejére Go down
Marie Lycae
Diák- Famine
Diák- Famine
Marie Lycae


nő Kor : 29
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 59
Tallérok : 1
Pontok : 0

Második emeleti folyosó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosó   Második emeleti folyosó - Page 4 EmptySzer. Aug. 25, 2010 12:44 am

*Mosolyogva megráztam a fejemet, s valamiért nem csalódtam a válaszban. Nem olyan fazonnak tűnt, akit magán kívül érdekelhet bárki is, ezért újfent meglepődtem, hogy végighallgatott. Le kéne szoknom a meghökkenésről.
A szavaiból sütött, hogy szíve szerint már rég nem itt lenne, ami mondjuk ennyi idő elteltével meg is érthető. Kíváncsi voltam, hogy mennyi idő múltán fogok becsavarodni, és hagyok itt csapot-papot. Ahogy elkezdte sorolni a termeket és szobákat az ajtók előtt elhaladva, már bántam, hogy nem hoztam jegyzetfüzetet, vagy ég tudja mit. Esélytelennek tűnt, hogy mindet megjegyezzem, de azért a játék terem bevésődött. Meg a tanári.. Szórakozóhely és az ellenség területe, a lényeg megvolt.*
- Azt tudod már, hogy mihez kezdesz a suli után? *kíváncsiskodtam tovább, miközben igyekeztem memorizálni, hol mi van, és merre megyünk. Érdekelt a válasza, mert elképzelni nem tudtam, hogy mi lesz, ha valami csoda folytán kijárom a Wiliant. Apa a hivatalban dolgozott, de az olyan unalmas munkának tűnt, hogy kivert tőle a víz.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Második emeleti folyosó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosó   Második emeleti folyosó - Page 4 EmptySzer. Aug. 25, 2010 11:52 pm

*Nem akartam unalmasnak tűnni... fogalmam sem volt, hogyan fogom feldobni ezt az egész utacskát, viszont lehet, hogy az érdekesebb helyeket meg is fogom neki mutatni. Úgy tényleg jó... sőt, ha van pár olyan, amit csak páran tudnak a suliból... az még jobb.
Ahogy lefelé haladunk, ő közben beszél. Vagyis kérdez, amire válaszolok is egy kisebb hatásszünet után.*
-Azgard Sötét varázslóképző. *Nem titkolom... tudom, hogy oda fogok menni, és oda is megyek. Már most át tudnék iratkozni, viszont még itt kijárom ezt az egy évet és pont. Közben már az első emeleti folyosót tapossuk.*
-Majd mutatok pár olyan helyet, amit nem sokan ismernek a suliban...
Vissza az elejére Go down
Marie Lycae
Diák- Famine
Diák- Famine
Marie Lycae


nő Kor : 29
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 59
Tallérok : 1
Pontok : 0

Második emeleti folyosó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosó   Második emeleti folyosó - Page 4 EmptyCsüt. Aug. 26, 2010 12:40 am

*Vártam a választ, ami előtt tartott némi szünetet. Lehet, hogy nem akarta elárulni? Nem számított, mert végül elmondta. Azgard Sötét Varázslóképző... Azonnal és önkéntelenül is a halálfalók ugrottak be, és egy pillanatra kirázott a hideg. Szóval ezért tartottak tőle annyira azok ott fent a klubhelyiségben. Öntelt volt és egoista, de nem néztem ki belőle, hogy ennyire sötét. De ezzel együtt egy őrültség is megfordult a fejemben a jövőmmel kapcsolatban, hogy mi legyek. Ha pedig ő nem titkolta, én se fogom.*
- Én auror leszek *mondtam könnyedebb hangon, túljutva az első megdöbbenésen.* - És ha rossz leszel, elkaplak *folytattam mosolyogva, bár tudtam, hogy ez nem mulatságos. James jó fejnek tűnt, és ha tényleg mindkettőnkből az lesz, ami, én akarom rács mögé juttatni!*
- Jól hangzik! *tértünk vissza az eredeti témához.* - Sok titka van ennek a kastélynak?

//Következő szerintem mehet valamerre az elsőre. (://
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Második emeleti folyosó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosó   Második emeleti folyosó - Page 4 EmptyCsüt. Jan. 06, 2011 8:48 am

*Unalom volt ez a mai nap, mint minden ráadásul a kezem is el van törve. De lesz*rom hogy fel kéne lógatnom, én nem teszem. Csak zsebre van téve. Hál istennek már összeforrt, a nagy része, már csak egy kicsit gyógyulnia kell. Egy falnak dőlök neki, és kicipzározom a kabátomat. Amúgy egy barna bőrdzseki, kék farmer, és egy gördeszkás cipő van rajtam. Épp kezembe pedig a gördeszka, amit lerakok a lábam elé, és egy lábbal rálépek. Csak jöjjön valaki.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Második emeleti folyosó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosó   Második emeleti folyosó - Page 4 EmptyCsüt. Jan. 06, 2011 9:00 am

*A mai napon is unalmas volt, így felkaptam a Dirtboard-om és elindultam a padlás felé. Ott legalább nyugodtan tudok deszkázni, mivel kint még hó van. Ma egy fekete vékony, hosszú ujjú felső, egy farmer és egy Nike fekete-fehér cipő van rajtam. Meg természetesen a védőfelszerelésem, ami elengedhetetlen ehhez a deszkához, még a profiknak is. A másodikon gurulok végig, mikor egy ismerős alakot pillantok meg egy deszkával. Látom ő sem törődik azzal, hogy a gyógyítók mit mondanak, mivel az ő keze is lógatva van. Mivel lassan rólam is leszedik, így én is lógatom a kezem. Elgurulok, előtte, majd egy kicsivel odébb megállok. Leveszem a fejvédőt, majd közelebb lépek.
-Hola. Seb ugye?? Bocs, nem emlékszek pontosan. *Kérdezem jó szándékkal.
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Második emeleti folyosó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosó   Második emeleti folyosó - Page 4 EmptyCsüt. Jan. 06, 2011 9:05 am

-Te meg Ralph, igaz? *Kérdezek rögtön vissza. Közben kezet nyújtok neki. Én jól megvagyok a kisebbekkel is, nincs velük semmi bajom.*
-Te, mondd csak. Miért nem veszed le a fejvédődet? A dirtboard-hoz kell, ugyan, de ha a fejvédőt leveszed, azzal egyrészt menőbb leszel, másrészt meg nem is kell hozzá. *Én tudom mi az, elvégre amerikai vagyok, ott is van ilyen. De gördeszkázni jobban tudok, az tény. Még kiskoromban tanultam meg, azóta sem felejtettem el. Közben elindulok, és egy Kick Flipet mutatok be, aztán leugrok a deszkáról, és a kezembe veszem.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Második emeleti folyosó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosó   Második emeleti folyosó - Page 4 EmptyCsüt. Jan. 06, 2011 9:11 am

-Jah, az lennék.* Válaszolok. Danny-nek igaza van néhanapján. Eddig normálisnak tűnik Seb. Lekapom a fejvédőmet, közben hallgatom, amit Seb mond.
-Tudom, csak az a baj, hogy a versenyeken előírják és már hozzászoktam. *Vonom meg a vállam, majd figyelem, ahogyan trükközik egyet Seb.
-Szép. Mióta deszkázol?? *Kérdezek rá a témára, hisz van már egy közös érdeklődésünk.
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Második emeleti folyosó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosó   Második emeleti folyosó - Page 4 EmptyCsüt. Jan. 06, 2011 9:18 am

-Jah, akkor oké. *Villantok rá egy amerikai mosolyt. Persze ez haveri mosoly. A csajok nem ettől olvadnak.*
-A gördeszka versenyeken is előírják, Amerikában, hogy a sisakot viseljék, de ők sz*rák le, azt ennyi. *Vonom meg a vállamat. Hallatszik hogy az amerikai akcentusom nagyon erős.*
-Húú, már vagy 7-8 éve. És te mióta dirt-ezel? *Csak rövidítek. Már megszoktam, sz'al semmi gáz.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Második emeleti folyosó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosó   Második emeleti folyosó - Page 4 EmptyCsüt. Jan. 06, 2011 9:30 am

-Hát sajna ez van. *Mondom mosolyogva, majd elindulok a Dirt-el. Kell a sebesség a trükkhöz. Mikor elhaladok Seb előtt, egy 360 fokos fordulatot teszek, miközben a Dirt-öt fogom. Nem nagy trükk, de itt bent nem lehet jobbat csinálni.
-Tudom. Voltam ott versenyen. Második lettem, mert az utolsó ugrásomkor borultam. *Mondom mosolyogva. Igaz nem sérültem meg súlyosan, csak néhány horzsolásom lett, de az élmény volt a fontos.
-Az szép idő. Akkor mondhatni, hogy profinak számítasz. Én 8 éve Dirt-özök és 5 éve gördeszkázok, de a Dirt-öt jobban szeretem. *Vigyorgok el, miközben leguggolok és meghúzom a jobb első kereket.
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Második emeleti folyosó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosó   Második emeleti folyosó - Page 4 EmptySzomb. Jan. 08, 2011 10:19 am

*Mikor ugrott, akkor tapsolok kettőt.*
-Az szívás, öreg. Én is borultam már, de mondjuk akkor eltörtem a karomat is... A másikat, nem ezt, ami most be van gipszelve. De ott vannak jó arcok. Mint pl. a négerek is. Sokaknak előítéleteik vannak velük szemben, csak azt nem értem, hogy minek. Vagy például ott is laknak spanyolok, vagy akiknek csak egyik szülője spanyol. Sok nemzetiség él ott, és a deszkás versenyeken meg jól kijönnek. Egyszer kérd meg valamilyen idősebb rokonodat hogy vigyen ki. A legnagyobb verseny augusztus elsején van. A nevezés 50 zöldhasú, de amit kapsz, az ennek a tízszerese, plusz még egy gördeszka, amit maga Tony Hawk ad át. *Igen, ez egy elég rangos verseny.*
-Csoportkörök vannak, vagyis van egy 22-es döntő, egy 16-os döntő, egy 12-es döntő, egy nyolcaddöntő, egy negyeddöntő, egy elődöntő, egy bronzmeccs, és a döntő. És a győztes mehet egy kört Tonyval is... Mert ő szponzorálja. Szóval megéri benevezni... *Magyarázom a verseny lényegét.*
-Én tavaly a nyolcaddöntőbe' kiestem, de nem bánkódtam. *Vigyorgok még mindig.*
-Öh, mondhatni. Van testvéred?
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Második emeleti folyosó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosó   Második emeleti folyosó - Page 4 EmptySzomb. Jan. 08, 2011 10:33 am

*Seb tapsolásán mosolygok egyet, jelezve, hogy köszönöm.
-Akkor én még megúsztam. Mondjuk azért estem, mert leszállt a kerekem. Nem volt valami kellemes érzés.
*Mondom, majd meghallgatom, amit Seb mond a versenyről.
-Az tök jó lehet. Majd lehet elnézek arra. Mondjuk én sem tudom, hogy miért ítélnek el embereket, csak azért mert más. Én nem vagyok az, akit ezt teszi. *Reagálok a dolgokra.
-Na grat érte. Majd egyszer elmegyek. Kíváncsi leszek meddig jutok. *Mondom egy mosoly kíséretében.
-Jah van egy ikrem, Max. Nem idejár, de lassan átiratkozik. Neked van tesód? *Dobom vissza a kérdést.
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Második emeleti folyosó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosó   Második emeleti folyosó - Page 4 EmptySzomb. Jan. 29, 2011 9:50 am

-Nos, igen, igen. Bár az sz*rabb, ha még meg is sebesültél valamennyire. *Bólintok egyet, majd ellököm magam a faltól.*
-Rendben. Hatalmas a felhajtás. Állítólag idén már Tony is kint lesz, sőt még többi híres deszkás is... *Bólint egy aprót, majd hóna alá csapja a deszkát.*
-Jah, kösz. Bár nekem az is jó lenne ha harmadik helyezett lennék. Amúgy, igen, van tesóm. Kettő is. Két 10 éves ikrek kislány. Kiteszik Jamest meg engem is néha, hogy nyírják egymást. Na de mentem. *Odasétálok Ralphoz.* -Aztán vigyázz magadra, és add át Dannynek, hogy tolja elém néha a képét. *Vigyorodik el, és lekezelek vele. Elindulok, majd visszanézek.*
-Cső. *És el is tűnök a lépcsőfordulóban.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Második emeleti folyosó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosó   Második emeleti folyosó - Page 4 EmptySzomb. Jan. 29, 2011 9:58 am

-Megúsztam pár horzsolással, de azok is hamar elmúltak a tesóm gyógyító mágiája miatt. Akkor jelentkezett nála. *Reagáltam a dologra, majd befejezem a kerék szorítását.*
-Az a jó. Remélem majd összefutunk. *Bólintok egyet.*
-Az szép. Nekem elég az Öcsém. Néha az agyamra megy, de azért normális a maga módján. *Fűzöm hozzá a dologhoz, majd kezet fogok Seb-el.*
-Átadom. Hola! *Köszönök el én is, majd miután elment, folytatom az utamat a padlás felé.*
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Második emeleti folyosó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosó   Második emeleti folyosó - Page 4 EmptyKedd Feb. 08, 2011 9:15 am

*Chezz kószál a kastélyba, ahova ugye bejárása van, Alex jóvoltából. A zenetermet használhatják, mindannyian, ha nincs kedvük a próbaterembe menni, és itt legalább van társaság is. Sötétkék farmert visel, lelógó láncokkal, és a farzsebén egy hímzett női tenyérnyom díszeleg. Felsőként egy átlátszóhoz hasonló, fekete felsőt visel, és karjain hosszú, vállig érő kesztyűt, amitől úgy néz ki a karja, mintha tele lenne tetoválva. Pedig csak a nyakán van egy tetoválás. Haja most is elől lila, és egy kiló zselével meg hajlakkal van bebetonozva, hogy úgy álljon ahogy kell. A folyosókon kószál, mert jó szokásához híven eltévedt, és nem találja merre kell mennie. Felül az egyik ablakpárkányra és gondolkodik, gitárját amit eddig a hátán cipelt egy tokban, most a lába mellé teszi.*
Vissza az elejére Go down
Sylen de Honas
Diák-Amira
Diák-Amira
Sylen de Honas


nő Kor : 523
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 108
Tallérok : 1
Pontok : 20

Második emeleti folyosó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosó   Második emeleti folyosó - Page 4 EmptyKedd Feb. 08, 2011 9:31 am


Éppen céltalanul bolyongott a kastélyban, mikor egy érdekes illatra lett figyelmes. Nem tudott mit kezdeni magával, és felfedező útra indult. Csak nemrég érkezett az iskolába, és még nem egészen ismerte ki magát az épületben. A második emeleti folyosón érezte meg az ismeretlen személy illatát. Először úgy gondolta, nem nézi meg ki lehet az. Csípős kedve volt éppen, és nem volt kedve senkihez. Aztán végül meggondolta magát. Úgy is van ideje, hát megnézi ki ez az idegen, bár mintha korábban is érezte volna a szaga maradványait máshol.
Követte a szag ösvényt, majd már szemmel is jól látta a hosszú folyosó végéről a férfit. Lassan sétált. Nem siette el a dolgot. Egy feszülős farmer nadrág volt rajta, torna cipővel, és egy fehér pólóval párosítva. Nyakában ott lógott az ezüst nyaklánc, ami mindig rajta van. Éppen azt markolászta megszokásból, mikor oda ért az idegenhez. Gyorsan felmérte a küllemét, és szimpatikusnak találta.
-Szép gitár.-Jegyzi meg, hogy valamiféle beszélgetést kezdeményezzen.
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Második emeleti folyosó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosó   Második emeleti folyosó - Page 4 EmptyKedd Feb. 08, 2011 9:43 am

*Gondolataiba merülve, próbál valami vizuális térképet alkotni, de nem megy neki. Végül csodálatos ötlet jut az eszébe, hogy a varázserejével majd tájol, és az megmutatja merre kell mennie, de ekkor egy ismeretlen lány közelít hozzá, és ő felnéz, szélesen elmosolyodva. Örül, hogy élő lelket lát erre, és ez önmagában is jókedvre deríti a fiút.*
- Nahát, szia *köszön lelkesen, majd elmosolyodik, és biccent egyet. Valóban büszke a szép hangszerére, és arra is, hogy tud vele játszani.*
- Ó köszi, már megvan egy ideje, nagyon szeretem, egy igazi kincs *lelkendezik, majd megkérdezi,*
- Öh nem tudod véletlen merre van a zeneterem? Múltkor már odataláltam, de megint elfelejtettem hogy hol van *mosolyog, és zavarában megvakargatja a tarkóját. Nah igen, ő meg az emlékezés, nem túl közeli ismerősök.*
- Jah, amúgy Chezz vagyok, Chezz Princeton *mutatkozik be azzal a lendülettel.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Második emeleti folyosó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosó   Második emeleti folyosó - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Második emeleti folyosó
Vissza az elejére 
4 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Első emeleti folyosó
» Második szám
» Folyosó
» Földszinti folyosó
» Titkos folyosó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Második emelet-
Ugrás: