Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapMásodik emeleti folyosó - Page 3 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Második emeleti folyosó - Page 3 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Második emeleti folyosó - Page 3 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Második emeleti folyosó - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Második emeleti folyosó - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Második emeleti folyosó - Page 3 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Második emeleti folyosó - Page 3 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Második emeleti folyosó - Page 3 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Második emeleti folyosó - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Második emeleti folyosó - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Második emeleti folyosó - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Második emeleti folyosó - Page 3 Vote_lcapMásodik emeleti folyosó - Page 3 Voting_barMásodik emeleti folyosó - Page 3 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Második emeleti folyosó - Page 3 Vote_lcapMásodik emeleti folyosó - Page 3 Voting_barMásodik emeleti folyosó - Page 3 Vote_rcap 
Ted Forrester
Második emeleti folyosó - Page 3 Vote_lcapMásodik emeleti folyosó - Page 3 Voting_barMásodik emeleti folyosó - Page 3 Vote_rcap 
James Miller
Második emeleti folyosó - Page 3 Vote_lcapMásodik emeleti folyosó - Page 3 Voting_barMásodik emeleti folyosó - Page 3 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Második emeleti folyosó - Page 3 Vote_lcapMásodik emeleti folyosó - Page 3 Voting_barMásodik emeleti folyosó - Page 3 Vote_rcap 
Sindy Logan
Második emeleti folyosó - Page 3 Vote_lcapMásodik emeleti folyosó - Page 3 Voting_barMásodik emeleti folyosó - Page 3 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Második emeleti folyosó - Page 3 Vote_lcapMásodik emeleti folyosó - Page 3 Voting_barMásodik emeleti folyosó - Page 3 Vote_rcap 
Chris Martines
Második emeleti folyosó - Page 3 Vote_lcapMásodik emeleti folyosó - Page 3 Voting_barMásodik emeleti folyosó - Page 3 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Második emeleti folyosó - Page 3 Vote_lcapMásodik emeleti folyosó - Page 3 Voting_barMásodik emeleti folyosó - Page 3 Vote_rcap 
Daniel Reed
Második emeleti folyosó - Page 3 Vote_lcapMásodik emeleti folyosó - Page 3 Voting_barMásodik emeleti folyosó - Page 3 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Második emeleti folyosó

Go down 
+20
Sebastian G. Blaze
Marie Lycae
Benjamin Doredumble
Allison Diamond
Solaria Luthia
James Miller
Hannelori Sensui
Wulfgar Odinson
Hannah McDowal
Veronica Johnson
Kim Kaguya
Sandra Berger
Alena Aalriä
Gregory Kinsey
Jason Shuyler
Sindy Logan
Ted Forrester
Ophelia McCord
Lyn G. Black
Főmesélő
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Második emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosó   Második emeleti folyosó - Page 3 EmptySzomb. Márc. 06, 2010 10:35 am

*Figyelget kezd egyre álmosabb lenni ő is, de még bírja. Ő hozzá van szokva a kevés alváshoz, muszáj volt megszoknia otthon.*
- Nem lesz szörnyű, még annál is roszabb lesz. *válaszol Ted is a maga kedves módján, majd megkérdezi.*
- hol is van a maga irodája? *újjabb terv hogy hova akar betörni aljas módon. hiába nah, ő javíthatatlan. Bár első célpontja még mindig Alex.*
- Jó akkor legyen tehetséges, nekem nem számít. *legyint egyet, majd kissé felmorran a következőkre, de azt nem kommentálja.*
- Jah, én bajom szóval mindegy. Ne fájjon a feje miattam. *fejezi ki magát viszonylag udvariasan, már amennyire ez tőle kitelik. Kimre pillant, és elköszön.*
- Szeva.
- Nahát, megint ketten maradtunk. *fordul vissza kicsit kelletlenül a nő felé, ezernyi meg egy dolgot forgatva a fejében.*
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Második emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosó   Második emeleti folyosó - Page 3 EmptySzomb. Márc. 06, 2010 10:42 am

- Semmi gond, tényleg elég késő van már. *Bólint Kimnek. Ő is kezd már álmos lenni.*
- Majd megpróbálom megtalálni a megfelelőket. *Mosolyog egyet a fiúra. Érti ő, hogy mire gondol, de inkább nem szól semmit.*
- Én is! Aludj jól! Szia! *Köszön el Kimtől, amikor a fiú megy.*
- Most félnem kéne? *Pislog a fiúra, de már nem mosolyog.*
- Az elsőn. *Válaszolja a kérdésre. Bármikor lehet zavarni, ő szívesen lát mindenkit... vagyis majdnem mindenkit.^^*
- Bizony, ketten. *A fiú többi megjegyzését elengedi a füle mellett. Érteni érti, de nem kíván foglalkozni vele.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Második emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosó   Második emeleti folyosó - Page 3 EmptySzomb. Márc. 06, 2010 10:47 am

*Kim távozása után valahogy újra a régi idegesítő önmaga lesz.*
- Félni? Tőlem? Egy diáktól? Ugyan már, mi oka lenne rá hogy féljem tőlem? *kérdezi ártatlanul tágranyílt szemekkel, tökéletesen eljátszva azt hogy ő veszélytelen mint a ma született farkas.*
- Az elsőn, értem. *bólint, és elraktározza az információt, bővíteni kell a térképét. Alkalomadtán meg is teszi.Bár nem valószínű hogy aludni fog menni, inkább kilóg gyakorolni egy kicsit valahol a birtokon. Még jó az új tanár nem tudja a házirendet, és nem zavarja el aludni.*
- Ahha, és most mi lesz? Megy és felfedezi a kastély többi részét is? *érdeklődik, hiszen éjnek évadján nem szeretne találkozni a nővel kastélyon kívül.*
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Második emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosó   Második emeleti folyosó - Page 3 EmptySzomb. Márc. 06, 2010 10:55 am

- Tőled? Dehogy félek. Nem félek egy diáktól. *És ki is húzza magát. Vicces, hogy Ted még így is magasabb nála.*
*A házirendet tényleg nem olvasta még el, de egyébként sem az a büntetős fajta. Persze ha felbosszantják, rákényszerülhet.*
- Nem, valószínűleg visszamegyek a szobámba. És azt ajánlom, te is tégy így! *Most már tényleg nem mosolyog, inkább szigorúan néz a fiúra.*
- Gute Nacht! *Mondja a fiúnak elköszönésképpen, majd elindul lefelé az elsőre a szobájába.*

//Köszönöm! Smile//
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Második emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosó   Második emeleti folyosó - Page 3 EmptySzomb. Márc. 06, 2010 11:04 am

*Elvigyorodik.*
- Helyes, nincs is rá oka. *mondja majd ellép a faltól és nyújtózkodik egy nagyot. Neki is feltűnt hogy magasabb, mint a nő, de ezt most nem érdekli. Tanárokkal azért komolyabban nem kezd. Nem éri meg az utána lévő macerát.*
- Értem, nos én nem tartom vissza. *mondja, de magában felröhög, hogy majd pont az a fajta aki aludni megy ha rászólnak.*
- Viszlát. *köszön el, és magában hozzáteszi : "Soha viszont nem látásra", de aztán megvárja míg a nő eltűnik a szeme elől, és utána ő is lassan elindul lefelé, hogy kimenjen gyakorolni.*

//Én is köszönöm//
Vissza az elejére Go down
Veronica Johnson
Diák-Amira
Diák-Amira
Veronica Johnson


nő Kor : 31
Hozzászólások száma : 177
Tallérok : 1
Pontok : 0

Második emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosó   Második emeleti folyosó - Page 3 EmptyCsüt. Márc. 18, 2010 7:58 am

*Kilépnek a folyosóra, miközben figyelmesen hallgatja Ashlyt. Néha-néha felnevet rajta. Jófejnek tartja.*
-Vicces vagy. Az előtt még mondtad hogy kérdezni akartál aztán meg semmi nem jut eszedbe. *Nem megy le a vigyor az arcáról. Megáll mikor a lány beköti a cipőfűzőt.*
-Na akkor tedd fel! *Figyelmesen várja a kérdést, és mikor meghallja kicsit elgondolkodik. Nekidől a falnak, nem tudja merre mennek... Vagyis egyenlőre éppen semerre.*
-Nem. Scott után még volt egy rövidebb kapcsolatom, de miután ide jöttem vége lett. Majd találok itt, remélem. Bár.. azt csiripelik a madarak hogy nem túl sok fiú van. Majd megszaporodnak. *kacsint, miközben körültekint. Szinte az orra hegyéig se lát el, mivel sötét van... eléggé.*
-Nem megyünk fel? Lassan zúzok pihenni mert nem sokat aludtam tegnap. Ha nem gond... *Pillant Ashlyre, és azért még ő is feltesz egy kérdést.*
-És.. te mióta vagy Kevinnel? Komolyan.. meg akarom ismerni a srácot!



//fagyiii//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Második emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosó   Második emeleti folyosó - Page 3 EmptyVas. Márc. 21, 2010 6:06 am

//olvad//

-Hát van ilyen. *Majd tovább szökken.*
-Értem~értem. *Mosolyodik el.*
-Persze. *Majd tovább szökken Madivel.*
-Hát már nem is tudom, kb. 3 hónapja. *És már fel is értek a hálóteremhez.*
Vissza az elejére Go down
Veronica Johnson
Diák-Amira
Diák-Amira
Veronica Johnson


nő Kor : 31
Hozzászólások száma : 177
Tallérok : 1
Pontok : 0

Második emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosó   Második emeleti folyosó - Page 3 EmptyVas. Márc. 21, 2010 6:15 am

*Végighallgatja a lányt, miközben haladnak tovább. Ő csak bólogat, nem igazán tud mit mondani. Azért még persze beszélgetnek erről-arról, de legfőképpen a fiúkról. A hálótermekhez érve, úgy döntenek mindenki megy a maga dolgára.*

//Danke Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Második emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosó   Második emeleti folyosó - Page 3 EmptyCsüt. Ápr. 01, 2010 9:29 pm

*Fél 11... mostanában szokásává vállt, hogy elalszik és nem kel fel reggelire. Az Északi torony felől igyekszik le, egy fehér nadrágban (ami egy fekete övvel van), lila pólóba (Top Modell feliratos/fekete) és végül kedvenc tornacipőjében. Pálcája ott van a kezében, bár mostanában nem mindig van rá szüksége. Rájött különben a titokra, de senki orrára nem szeretné rákötni.. egyenlőre.
Fekete szemei álmosan csillognak, miközben sétálgat és néha-néha kinéz az ablakon. A nap süt, sugarai bujkálnak be az ablakon. Még azért nincs teljesen felébredve, így addig szinte észre sem venne senkit, még elé nem állnának, vagy meg nem szólítanák. Lassan sétálgat tovább.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Második emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosó   Második emeleti folyosó - Page 3 EmptyCsüt. Ápr. 01, 2010 9:49 pm

* Mint mindig most is későn kelek fel. Hétvége van, hiába a szokásokat nem lehet csak úgy elhagyni.Miután felöltözök és megmosdok ,elmegyek sétálni és valami társaságot keresni. Pálcám a zsebemben van és úgy sétálgatok fel-alá. Még nem teljesen tisztul ki az elém táruló kép, épp ezért megdörzsölöm a szemeimet. Szerencsétlenségemre pont nekiütközök valakinek. *
-Bocsibocsi, nem akartam csak... * egy hatalmasat ásítok * - csak még nem ébredtem fel igazán.
-Hannah vagyok *nyújtok kezet *
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Második emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosó   Második emeleti folyosó - Page 3 EmptyCsüt. Ápr. 01, 2010 9:57 pm

*Sindy sem figyel, szóval ahogy fordul, nekimennek... vagy inkább kölcsönösen egymásnak.*
-Jaj! *Kicsit felszisszen, majd ránéz a lányra. Megrázza a fejét.* Semmi baj. Én sem igazán szóval... És mostanában nem te vagy az első aki belémbotlik. *Elmosolyodik halványan, majd elfogadja a kéznyújtást is.*
-Sindy. Plamás prefektus. *Azt hogy prefektus, azt mindig odamondja. Nem tudni mért... csupán csak megszokás. Fekete szemeivel egy kicsit végigméri Hannah-t, majd nekidől a falnak.*
-Mi járatban ilyen "kora" délelőtt? *Idézőjelet formál a kezével a kora szó kiejtése közben, majd várja a választ. Kezd felébredni...úgy látszik ez az ütközés hatott rá.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Második emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosó   Második emeleti folyosó - Page 3 EmptyCsüt. Ápr. 01, 2010 10:07 pm

-Áh, prefektus ? Akkor veled nem húzok újat * vigyorgok rá kajánul. Természetesen ezt nem komolyan gondolom, hiszen engem az sem tántorít vissza a csínytevésben ha az illető tanár. De most azért még visszafogom magam ezen a téren.*
-Hát gondoltam egy kis reggeli séta felébreszthet. És sikerült is . Na és te ?
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Második emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosó   Második emeleti folyosó - Page 3 EmptyCsüt. Ápr. 01, 2010 10:13 pm

*Bólint, majd egy kicsit elmosolyodik.*
-Azért annyira nem vagyok szigorú... *sőt! Néha még ki is használja hogy prefektus... mondjuk a múltkori húzásuk Lú-val kicsit furcsa volt... még jó hogy nem jött rá senki. De a könyveket még nem vitték vissza*
-Értem. Hát én is így voltam, aztán meg gondoltam lenézek valami kaja után kutatva mert ma még nem is ettem. Nincs kedved velem tartani? *Kérdi, miközben a lépcső felé bök. Egyenlőre nem mozdul a fal mellől, még mindig neki van támaszkodva.*


//ééés a karakterek elmennek együtt a Nagyterembe majd mindenki megy a dolgára.//
Vissza az elejére Go down
Wulfgar Odinson
Tanár
Tanár
Wulfgar Odinson


Hozzászólások száma : 100
Tallérok : 1
Pontok : 0

Második emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosó   Második emeleti folyosó - Page 3 EmptySzomb. Május 15, 2010 9:09 am

*A Mágiatörténet tanár halkan dúdolva sétál a folyosón. Fekete csizmát, nadrágot és inget visel, fekete bőrkesztyűvel, és talárral. Hosszú haja hátul összefogva, smaragd szemeivel a képeket pásztázza. Két méteres magasságához még hozzájárul csizmája talpa. Néha meg-megáll, és ilyenkor biccent a képnek, amit épp megbámul. Néha megáll egy-egy páncél előtt, és fejcsóválva nézegeti a rossz minőségű, fegyverkovácsok kezéből kikerült terméket. Végül kitár egy ablakot, rátámaszkodik a párkányra, és kinéz.*
- Az első napom a Wilianben. Kifejezetten kellemes lenne, ha lenne kivel eltölteni üres óráimat.
*Mondja csak úgy magának. Ő már megszokta, hogy magában beszél, nem érzi ettől különcnek önnön személyét, mindössze nem szereti a csöndet. Hiányzik neki az északi szél vad tombolása, a fák hajladozásának örökös éneke, a hóviharok sikító kórusa. Mély fekvésű, kellemes hangja bejárja a folyosót, ahogy beszél.*
- A végén még veszek egy kutyát...
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Második emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosó   Második emeleti folyosó - Page 3 EmptySzomb. Május 15, 2010 9:18 am

*egy rakat papírral egyensúlyozva érkezik az első emeleti folyosó irányából. hiába picike, és nem lát ki a papírkupac mögül, azért a termetes férfit a folyosón észreveszi. Közelebb is lép, egyberészes ruhája csak száguld utána. Egyszerű halványkék ruha, felső része fűzős. az alsó rész terebélyes szoknya. Kivételesen magassarkút vett fel. Így érhet kb a férfi válláig ha szerencséje van.*
- Jó estét. Segíthetek valamiben? Hannelori vagyok amúgy. * kezet nem nyújt, de bemutatkozik. Hallotta hogy ma új tanár érkezik, de nem remélte hogy találkozni is fog vele.*
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Wulfgar Odinson
Tanár
Tanár
Wulfgar Odinson


Hozzászólások száma : 100
Tallérok : 1
Pontok : 0

Második emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosó   Második emeleti folyosó - Page 3 EmptySzomb. Május 15, 2010 9:25 am

- Wulfgar Odinson, Mágiatörténet tanár, szolgálatára!
*Hajol meg mélyen a norvég, majd mosolyogva előre nyújtja kezeit, és beles a papírkupac mögé.*
- Segítségére lehetek?
*Kérdi, és két kezét a papírkupac alá csúsztatja, jelezvén, hogy Hannelorinak csak egy szavába kerül, és a férfi máris két erős kart állít szolgálatába.*
- Amúgy norvégiából érkeztem... Úgy öt éve... Dolgoztam a Mágiaügyi minisztériumnál is, de végül mégis itt kötöttem ki. Jobb a közérzetem, és hasonlók.
*Ha a nő engedi, Wulfgar felemeli a papírkupacot, ha nem, akkor csak barátságos mosollyal hátrébb lép kettőt, jelezvén, hogy nem akarja feltartani a másikat.*
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Második emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosó   Második emeleti folyosó - Page 3 EmptySzomb. Május 15, 2010 9:33 am

*Felnéz, és mikor felajánlják neki a segítséget készségesen elereszti a papírkupacot. Majd a zöld szempárba pislog, és kis híján zavarba jön. Persze nála ez nem nagy mutatvány, legjobb barátja is könnyedén pirulásra készteti.*
- Nagyon köszönöm a segítséget, igazán kedves magától. Bár, nem lehetne hogy tegeződünk? Olyan öregnek érzem magam ha magáznak. * kéri vidáman a nő, és közben a rangját is megmondja, minthogy Wulfgar megmondta, úgy illik hogy ő is megmondja.*
- Én Átváltoztatástabt tanítok és Házvezető helyettes vagyok mellékállásban. * meséli még, majd a férfire néz.*
- Akkor ezek szerint én üdvözölhetlek elsőként?
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Wulfgar Odinson
Tanár
Tanár
Wulfgar Odinson


Hozzászólások száma : 100
Tallérok : 1
Pontok : 0

Második emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosó   Második emeleti folyosó - Page 3 EmptySzomb. Május 15, 2010 9:39 am

- Nem teljesen, tegnap, miután leszállt a nap, még találkoztam az igazgató úrral is.
*Mondja Wulfgar, majd körbepillant a folyosón, és kérdőn néz újdonsült beszélgetőtársára.*
- Nos, merre vihetem el önnek ezt a temérdek papírt?
*Kérdi, majd ha megkapta a választ, elindul, és beszélni kezd.*
- Rendben, tegeződjünk, de csak egy feltétellel. Ha egyszer meghívhatlak egy teázásra, hogy mellette eltársalogjunk az élet nagy dolgairól. Amúgy az ideáig vezető utam nem volt könnyű, de ha körbenézek, ha ezen falak között járok, úgy érzem, mindennek megvolt az értelme és a feladata, így semmi nehézségért nem haragudhatok. De remélem az első benyomás pozitív rólam... Sajnos a nyelvem nem forog olyan jól, ha nem letűnt napokról, elmúlt korokról, régi legendákról vagy ősi valóságról kell mesélnem, és ez sajnos meglátszik. Néha a hétköznapi szavak nem mennek, olyankor norvég szavakkal helyettesítem. De ez csak a hétköznapi beszéd. A katedrán mindennél szabadabb leszek!
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Második emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosó   Második emeleti folyosó - Page 3 EmptySzomb. Május 15, 2010 9:51 am

*A Tanári felé igykezett.*
- A tanáriba indultam, szóval arra felé, ha kérhetem. * halad a férfi mellett, és hallgatja a hosszas beszédet amit levág. Kicsit meg is lepődik, nem hitte volna hogy ennyire beszédes lesz. De ennek ellenére elmosolyodik.*
- Értem. PErsze, bármikor szívesen veszem a társaságodat egy tea keretében. *feleli a meghívásra, majd hozzáteszi.*
- Persze, hiszen a diákokkal csak más a helyzet, velük másként kell bánni. * ő már csak tudja,*
- Alapjába véve nagyon rendesek, de van pár kivétel köztük, akikkel nem árt szigorúnak lenni. Persze, nekem ez sosem sikerül. *teszi hozzá, mert ami igaz az igaz.*
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Wulfgar Odinson
Tanár
Tanár
Wulfgar Odinson


Hozzászólások száma : 100
Tallérok : 1
Pontok : 0

Második emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosó   Második emeleti folyosó - Page 3 EmptySzomb. Május 15, 2010 10:28 am

- Áh, a szigor... Nem csodálom, hogy nem megy, egy ilyen elbűvölő hölgyhöz amúgy sem illenének a kemény szavak. De ha szigort akarsz, csak szólj nekem, kedves és békés vagyok, de tudok úgy marni mint a fagyos északi szelek.
*Mondja mosolyogva, és igyekszik amennyiszer csak lehet elkapni a tanárnő pillantását. Lassan érezhetővé válik Wulfgar különös illata: Mintha az északi fenyőerdők minden tűlevelét magánál hordozná. Lépteitől zeng a folyosó, mert a csizma amúgy sem egy csendes lábbeli, főleg ha egy ilyen ember viseli.*
- Amúgy szerinted mi a legszebb a kastélyban? Sajnos még nem adatott meg, hogy bejárjam az egészet. S van már kedvenc kisdiákod?
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Második emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosó   Második emeleti folyosó - Page 3 EmptySzomb. Május 15, 2010 10:37 am

- ez nagyon kedves tőled. *pirul el máris, pedig csak szavakról van szó.*
- Hát, igen, én is a kedvesség híve vagyok, de akadnak mondom elvetemültek is. Eddig hál istenek csak hírből hallottam róluk, meg a kollegáktól, és nem volt velük dolgom.* teszi még hozzá, és halad a végtelennek tűnő folyosón a férfi mellett, ahol is nagyon törpének érzi magát. Megérzi a férfi illatát, és megtetszik neki, de ezen a tényen hamar túl is lép.*
- Hát, szerintem a tópart a legszebb. De persze a nem messze lévő falucska Wilard is nagyon szép hely.* adja meg a választ, majd elgondolkozik.*
- Nincs, minden diákot egyformén kedvelek.
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Wulfgar Odinson
Tanár
Tanár
Wulfgar Odinson


Hozzászólások száma : 100
Tallérok : 1
Pontok : 0

Második emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosó   Második emeleti folyosó - Page 3 EmptySzomb. Május 15, 2010 10:51 am

- Ha letettük a papírokat, nem lenne kedved megmutatni nekem a tópartot? Úgy tudom ezen a környéken gyönyörűek a tájak...
*Monja, majd hirtelen befogja, és ha a tanárnő jobban megnézi, láthatja, hogy a férfi arcán mintha két pirosabb folt jelent volna meg. A norvég lopva a tanárnőre néz, szinte gyermeki izgalommal várva a választ, bár ezt elsősorban csak az jelzi, hogy picit lelassít, és talán egyre többször néz Hannelorira.*
- Amúgy te mióta vagy itt az iskolában? És mindig ilyen kihaltak a folyosók?


//Fagyasztás//
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Második emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosó   Második emeleti folyosó - Page 3 EmptySzer. Jún. 16, 2010 9:13 pm

*Seprűvel a kezemben igyekszem lefelé. Éppen a déli toronyból jövök, ma úgy keltem hogy érdemes lenne egy kis gyakorlás. Szeptemberbe kezdődnek a meccsek, addigra jó lenne rendbe hozni magamat.
Farmer térdnadrág, fekete-fehér tornacipő és egy fekete rövid ujjú póló van rajtam. A kedvem olyan nagyon átlagos, egyenlőre semmi komoly. Persze ma megint csak én keltem fel a szobába legutoljára. Nem keltenek fel, annak örülök, viszont annak nem, hogy mindig otthagynak. Nem sietek, csak szépen, türelmesen sétálok a hosszú folyosón végig egészen addig még el nem jutok a másik lépcsősorhoz...*
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Második emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosó   Második emeleti folyosó - Page 3 EmptySzer. Jún. 16, 2010 9:18 pm

*Luthia tart lefele a lépcsőkön nem sokkal James után, majd nekivág az egyik folyosónak, hogy keressen egy számára megfelelő gyakorlótermet vagy búvóhelyet, vagy ahol nem zaklatják. Fekete hosszú nadrág és pulóver van rajta, sportcipő, nyakában a Williamtől kapott medál lóg, övébe két pálca tűzve, bár ez nehezen vehető észre a hosszú pulcsi miatt. Zsebében egy kés, William kése... azzal akart volna gyakorolni, de ahogy befordul az egyik sarkon, meglátja James-t.* ~Már épp ideje volt...~
-James! *kiállt utána és sietősebbre veszi a lépteit. Arca még mindig fehér, de szemei kezdik kiheverni a sok sírást, szája már nem cserepes és Luthia mozgása is laza.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Második emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosó   Második emeleti folyosó - Page 3 EmptySzer. Jún. 16, 2010 9:27 pm

*Már éppen indultam volna le a lépcsőn, amikor meghallom, hogy valaki a nevemet kiáltja. Hátra pillantok, megnézem ki a hang forrása. Meglepődöm, hiszen Lú az akivel csak egyszer vagy kétszer találkoztam viszont sosem voltunk valami nagyon jóban. Megálltam és megvártam.*
-Szia Lú. Mit tehetek érted? *Érdeklődöm, miközben a seprűre támaszkodom. Nem veszem észre rajta, hogy bármi baja is lenne. Kíváncsi pillantást vetek rá, nem tudok mit mondani. Sietni nem sietek, zavarni meg nem zavar. Csak meglepő.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Második emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti folyosó   Második emeleti folyosó - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Második emeleti folyosó
Vissza az elejére 
3 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Első emeleti folyosó
» Második szám
» Folyosó
» Titkos folyosó
» Kereszt folyosó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Második emelet-
Ugrás: