Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapKirinashi Nikumi park - Page 5 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Kirinashi Nikumi park - Page 5 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Kirinashi Nikumi park - Page 5 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Kirinashi Nikumi park - Page 5 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Kirinashi Nikumi park - Page 5 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Kirinashi Nikumi park - Page 5 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Kirinashi Nikumi park - Page 5 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Kirinashi Nikumi park - Page 5 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Kirinashi Nikumi park - Page 5 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Kirinashi Nikumi park - Page 5 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Kirinashi Nikumi park - Page 5 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Kirinashi Nikumi park - Page 5 Vote_lcapKirinashi Nikumi park - Page 5 Voting_barKirinashi Nikumi park - Page 5 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Kirinashi Nikumi park - Page 5 Vote_lcapKirinashi Nikumi park - Page 5 Voting_barKirinashi Nikumi park - Page 5 Vote_rcap 
Ted Forrester
Kirinashi Nikumi park - Page 5 Vote_lcapKirinashi Nikumi park - Page 5 Voting_barKirinashi Nikumi park - Page 5 Vote_rcap 
James Miller
Kirinashi Nikumi park - Page 5 Vote_lcapKirinashi Nikumi park - Page 5 Voting_barKirinashi Nikumi park - Page 5 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Kirinashi Nikumi park - Page 5 Vote_lcapKirinashi Nikumi park - Page 5 Voting_barKirinashi Nikumi park - Page 5 Vote_rcap 
Sindy Logan
Kirinashi Nikumi park - Page 5 Vote_lcapKirinashi Nikumi park - Page 5 Voting_barKirinashi Nikumi park - Page 5 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Kirinashi Nikumi park - Page 5 Vote_lcapKirinashi Nikumi park - Page 5 Voting_barKirinashi Nikumi park - Page 5 Vote_rcap 
Chris Martines
Kirinashi Nikumi park - Page 5 Vote_lcapKirinashi Nikumi park - Page 5 Voting_barKirinashi Nikumi park - Page 5 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Kirinashi Nikumi park - Page 5 Vote_lcapKirinashi Nikumi park - Page 5 Voting_barKirinashi Nikumi park - Page 5 Vote_rcap 
Daniel Reed
Kirinashi Nikumi park - Page 5 Vote_lcapKirinashi Nikumi park - Page 5 Voting_barKirinashi Nikumi park - Page 5 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Kirinashi Nikumi park

Go down 
+17
Raymond Glosser
Cassandra Lengston
Leila Horowitz
Victoria Heats
Daniel Reed
Savanna Wrath
Hannelori Sensui
Robert Lawrence
Yoshitsune Narakiho
Cintia Thomson
Hannah McDowal
Kim Kaguya
William Quentin Watson
Solaria Luthia
Anor Azgard
James Miller
Főmesélő
21 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kirinashi Nikumi park - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 5 EmptySzer. Aug. 11, 2010 10:45 am

- Hát nem. Én még a kiképzés alatt szoktam rá. Azt nem lehet ép ésszel, meg idegekkel kibírni. Természetesen amikor megtudták, hogy az egész szakasz dohányzik, mindenkitől elvették a cigit. Voltak ott álmatlan éjszakák. *Vigyorodik el. De olyan, mintha nem is a fiúnak mesélne, hanem magának. Megnyugtatásképpen. Tényleg durva volt a mai napja, és ennek a hercehurcának még nincs vége.*
- Végül is. *Vonja meg a vállát, majd még egyet szív a cigijéből.*
- Itt, alattad, te észlény. *Sóhajt egyet, természetesen tudja, mire megy ki a játék.*
- Talán nem vagyok aurornak való? *Kérdez vissza.*
Vissza az elejére Go down
Yoshitsune Narakiho
Diák- Famine
Diák- Famine
Yoshitsune Narakiho


Férfi Kor : 29
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 10

Kirinashi Nikumi park - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 5 EmptySzer. Aug. 11, 2010 10:50 am

- az egész szakad cigi-függő volt? Nahát, akkor belőlem biztosan auror lesz. *kuncogok fel halkan, mert kizártnak tartom, hogy én valaha is abban az őrültek házában dolgozzam. Hamarabb találok valami mugli melót.*
- Látod, hogy igazam van? *jegyzem meg egy fölényes pillantással, majd az auror megjegyzésén is mulatok magamban egy kicsit.*
- Ami azt illeti hamarabb néztelek részeg csavargónak mint aurornak. *mondom ki nyíltan és kereken a gondolataimat. Lehet hogy bántó, de fél fokkal jobb, mintha hazudnék, hogy óó igen, tökéletesen ilyennek képzeltem el egy aurort.*.
- Mármint bocsi hogy ezt mondom, de ez az igazság. *teszem még hozzá a megbánás legkisebb jele nélkül. Ami a szívemen az a számon.*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kirinashi Nikumi park - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 5 EmptySzer. Aug. 11, 2010 10:56 am

- Igen. A kiképzőtisztünk egy köcsög volt. Mindenki ki nem állhatta, és ezt tudta is. Ezért csesztetett minket állandóan. *Mondja, majd elnyomja a cigarettáját, majd eldobja a csikket. Erdőtűz? Érdekli az őt? Nem.*
- Ó, tudod, fontos az álcázás. Most milyen lenne már, bemegyek a város legveszélyesebb környékére, ahol csak bűnözők vannak... Ha rájönnének, hogy egy auror vagyok, egyből meglincselnének. Viszont ha csavargónak néznek, nem fognak bántani, maximum megvető pillantásokkal illetnek meg. *Magyarázza a srácnak, majd vállat von.*
- Legalább nem hazudsz. *Az is valami.*
Vissza az elejére Go down
Yoshitsune Narakiho
Diák- Famine
Diák- Famine
Yoshitsune Narakiho


Férfi Kor : 29
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 10

Kirinashi Nikumi park - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 5 EmptySzer. Aug. 11, 2010 11:02 am

*Felvonom a szemöldököm, és lelógatom a lábam a fáról. A mesélést nem tudom igazából mire vélni, de nem vágok a szavába, még talán egyszer jó lesz ez is valamire. Meg, az sem utolsó szempont, én szeretem hallgatni az embereket, megtudni róluk sok mindent, úgy, hogy nekem nem kell beszélnem magamról. Igen, néha órákig képes vagyok erre.*
- Van egy olyan tippem, hogy a minisztériumban nem csak a kiképző a köcsög, hanem sokan mások is. *tippelem be a dolgot, mert a miniszterről már hallottam, de csak hírből, és nem sok jót.*
- Áh, értem. akkor én divatmodellnek álcázom magam éppen? *pillantok végig magamon, majd ismét a férfire nézek, kicsit hunyorítva.*
- Nem szokásom. Ha valamit teszek, vagy mondom, azt vállalni szoktam. *jegyzem meg, mert azért gerincem, köszönöm van.*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kirinashi Nikumi park - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 5 EmptySzer. Aug. 11, 2010 11:08 am

*Neki meg jót tesz, ha mesél. Most az egyszer. Pedig nem szeret mesélni, sőt a gyerekeket sem szereti. Egyszóval ki nem állhatja őket.*
- Hát nem, ezt jól tippeled. *Nem kezdi el részletezni, de jó néhány nevet fel tudna sorolni, az élükön Stride-dal és Falconnal.*
- Franc tudja, nem is érdekel. *Húzza el a száját. Nem nagyon nézte meg a fiú ruházatát.*
- Helyes hozzáállás. *Bólint egyet.*
- Viszont én most megyek. Lassan azért menj vissza az iskolába. Néha feltűnnek itt halálfalók, nem lenne jó, ha összefutnál valamelyikükkel. *Tanácsolja a fiúnak, majd olyan váratlanul, mint amilyen váratlanul jött, el is tűnik a fák között, majd ismét farkassá változik, és folyatja a bóklászást.*
Vissza az elejére Go down
Yoshitsune Narakiho
Diák- Famine
Diák- Famine
Yoshitsune Narakiho


Férfi Kor : 29
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 10

Kirinashi Nikumi park - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 5 EmptySzer. Aug. 11, 2010 11:16 am

*Én nem tartom fel, hagyom hadd mondja, amit úgy érez hogy tudnom kell. Egy egy apró részletet az életéből, a munkájából. Nem könnyű az aurork dolga, de hát ezt már akkor is tudták, amikor elvállalták, hogy annak mennek. Akkor meg minek sajnáljam őket?*
- Tippelni tudni kell! *jegyzem meg halkan, miközben magamban feljegyzem ezt is, hogy esetleg valamire jó lehessen. Jó a memoriám, keveset felejtek el, hacsak nem szándékosan.*
- Téged nem, de engem igen. *vonok vállat lezseren, hiszen számomra fontos hogy jól nézzek ki, és ennek érdekében órákat tudok tölteni egy tükör előtt. De divatmajomnak éppen nem modnanám magam.*
- Hát, remélem te is így állsz a dolgokhoz, ha már auror vagy. *piszkálom kicsit a szavakkal, de már nem marad rá időm, mert menni készül. Nem tartom vissza, hadd menjen, majd összefutunk még.*
- Persze, visszamegyek. *ígérem meg búcsúzóul, mert vissza fogok menni, csak még nem most. Még egy kicsit kószálok és kóborlok, aztán majd utána visszamegyek.*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kirinashi Nikumi park - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 5 EmptyVas. Aug. 15, 2010 9:59 am

*A múltkor már járt itt. Megint ide jön. De most kissé más állapotban. A közeli erdőben már futott egy pár kört farkasalakban, jól össze is karcolászta magát a bozótban. De nem érdekli. A szíve jobban fáj, mint bármilyen sérülés a testén. Időközben vett magának pár üveg pálinkát, és egy doboz cigarettát valamelyik kocsmában. Keres magának egy szimpatikus fát, leül a tövébe, rágyújt, majd jó nagyot húz az üvegből. Aztán még egyet, majd még egyet. Nem szokott inni, de most nem tud mást tenni. Csak ez veheti el a fájdalmát. Lassan úgy issza a pálinkát, mint a vizet, eléggé ittas állapotba kerül tőle. De nem érdekli. Nem érdekli, ha lecsukják, ha elveszik az igazolványát. Jelen pillanatban semmi nem érdekli.*
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Kirinashi Nikumi park - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 5 EmptyVas. Aug. 15, 2010 10:06 am

*A lakónegyed felől, wilardi kis házából érkezik erre, és meglátja a fa tövében ülő alakot. Nem nehéz észrevenni, mert füstölög. Közelebb lép hogy megnézze jól látja-e, de aztán lassan beismeri hogy az ott egy auror, Robert. Látszik messziről hogy nincs jó kedve, de Hanni nem olyan aki ennyitől hagyná és elmenne mellette. így hát közelebb lép, és a férfi elé áll.*
- Jó estét. *mondja, majd elmosolyodik. Fehér egybe részes nem túl hosszú ruhácskában van, topánkával. Melege van. A pálinkásüveget is kiszúrja, és óvatosan felényúl, hogy elvegye a már félig részeg férfitól.*
- Higgye el nem kell az magának, Robert. *fuvolázza kedvesen, és leguggol a férfival szemben.*
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kirinashi Nikumi park - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 5 EmptyVas. Aug. 15, 2010 10:15 am

*Nem figyel a nőre, vagy bárkire, ő erőteljesen az előtte lévő földet figyeli. Meg is lepődik, amikor valaki ráköszön.*
- Jó estét. *Köszön vissza, de azonnal el is fordítja a tekintetét a nőről. Nők... csak a bajt tudják okozni.*
- De... kell. Nem... nem tudom elfelejteni. Kell valami, ami segít. Jelen esetben a pálinka. *Sóhajt egyet, de nem veszi vissza az üveget a nőtől. Ő ittasan nem lesz agresszív. Inkább legyengül.*
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Kirinashi Nikumi park - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 5 EmptyVas. Aug. 15, 2010 10:23 am

*Figyelmesen nézi a férfit, és hallgatja mit morog az orra alatt. Tény, hogy a nők, csak a bajt csinálják, de ha egyszer kifog egy jót, annál jobbat nem talál. Szelíden elmosolyodik hát.*
- Nem tudom mi történt önnel, de nincs arra szüksége. Erős maga ital nélkül is. Merre lakik? Itt valahol a lakónegyedben igaz? Haza kellene mennie, és aludnia egy jót, ha akarja elkísérem. *ajánlja kedvesen, és ha a férfi biccent, akkor a hóna alá nyúl, és felsegíti. jobb erőben van mint amilyennek tűnik elsőre.*
- Nem hiszem hogy van a világon olyan dolog, ami egy magafajta erős aurort ledönt a lábáról. *mondja még, majd a férfire pillant, hogy áll-e elég stabilan ahhoz hogy elinduljanak.*
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kirinashi Nikumi park - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 5 EmptyVas. Aug. 15, 2010 10:32 am

- Itt, a közelben. *Mondja, majd arra, hogy hazakísérik, bólint. A lelke mélyén örül, hogy törődik vele valaki. Igazándiból egyedül van. Kire számíthat? Cassidyre? Alexre? Talán. De nem zörgethet be egyikhez sem, hogy elsírj a bánatát. Hannit meg nem ismeri, éppen ez a jó a dologban.*
- De van... ha az ember szerelme máshoz megy hozzá, de bevallja, hogy mégis szereti... eléggé erős indok ahhoz, hogy ledöntse a lábáról, nemde? *Kérdi halkan, majd megpróbál felállni, ami elég nehezen megy neki. De aztán sikerül, és el is indul a nővel a lakónegyed felé.*
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Kirinashi Nikumi park - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 5 EmptyVas. Aug. 15, 2010 10:36 am

*Bólint, akkor ha a közelben, megtalálja. Jól tájékozódik, aztán meg maximum megáll minden kereszteződésnél, hogy merre menjen tovább.*
- Rendben, akkor menjünk. *mondja, és lassacskán elindul a férfit támogatva a park kijárata felé közben hallgatva hogy mit mesél. Sajnos, ismerős neki a dolog. Csak itt ő a nő szemszögéből látja a dolgokat.*
- Megértem a helyzetet. Nehéz lehet ha az akit te szeretsz, éppen valaki másra vár, és mással köti össze az életét. *jegyzi meg és lassan elérik a park kijáratát, és kis séta után a főtérre jutnak már ki.*
- Itt merre? *kérdezi egy irányadásra várva, mert szándéka szerint a házig, sőt, annél is beljebb szeretne jutni.*
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Savanna Wrath
Diák- Famine
Diák- Famine
Savanna Wrath


nő Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 7
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kirinashi Nikumi park - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 5 EmptyHétf. Aug. 23, 2010 11:22 pm

Épp a hírnegyedből indultam el, ugyanis az énekpróba sajna kötelező volt, így egészen jó kis énekes lévén. Persze lusta voltam hozzá rendesen, de választás híján elmentem. Aztán kemény 3 órás küzdés után úgy döntött a tanárom és a banda is, hogy jobb ha lelépek, mert olyan zombi effektusban voltam, hogy egy igazi hulla is megirigyelné, de komolyan. A ruházatom egy fekete western csizmából, egy rövid feszes famer rövid naciból, jó sok karkötőből, két hosszú nyakláncból, egy fehér alapú vállamnál lecsusszanó, piros/kék/zöld/fekete mintás pólóból és egy pilóta napszemcsiből állt. Hajam szokás szerint kissé kócosan keretezte arcom, és vállamra hanyagul egy lógó fekete kis táska volt dobva. Unottan lépkedtem össze vissza, mire azt vettem észre, hogy a japán negyedben vagyok. Hogy hogy kerültem ide? Lövésem sincs, de nem is izgat. A parkban elég sokan voltak, sokan furcsán is néztek rám vagy épp leesett nekik ki vagyok. Nem mondom, hogy húha mekkora hatalmas Madonna feelingű sztár lennék, de azért egészen ismert.
Körbenéztem, de nem láttam semmi érdekeset így egészen egyszerűen fogtam magam és lecsüccsentem egy padra, hátra dőltem, előkaptam a táskámból egy kis üdítőt, bár egy pohár whiskynek jobban örültem volna, azért most ez is megteszi, úgy sincs más választásom mint ezt a narancsos trutymót iszogatni. Elfintorodtam, majd vissza dobtam a táskámba és halkan dúdolgatni kezdtem az egyik magam által írt dalomat.
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Kirinashi Nikumi park - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 5 EmptyHétf. Aug. 23, 2010 11:29 pm

*Daniel sétálgat a japán negyedben. Volt egy kis elintézni valója itt. Kezében a pálcája van, ami szikrázik egyet-kettőt néha. Nem teszi el, mert soha nem lehet tudni, hogy mi van itt. Mögötte, egy 15nek látszó fiú kuporog, és sír. Igen, Daniel megátkozta, mert a gyerek belekötött. Ekkor egy lányt meg a padon ülve. Oda is siet, és a pálcáját a zsebébe dugta. Egy kék farmer, barna cipő, és egy fekete bőrkabát van rajta. Közben odaért a lányhoz. Rá is köszön, a szokott pöffeszkedő stílusába.*
-Helló. Daniel Reed. És te? *Egy kicsit enyhült, és visszavett, a kérdésnél, mert a csaj nem akármilyen. Jól néz ki, nem is kicsit.*
-Mi járatban? *Teszi fel a második kérdését, már mosolyogva, és kedves hangnemben.*
Vissza az elejére Go down
Victoria Heats
Wilard-polgár
Wilard-polgár
Victoria Heats


nő Kor : 33
Hozzászólások száma : 65
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kirinashi Nikumi park - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 5 EmptyHétf. Aug. 23, 2010 11:38 pm

*Mióta egyedül bolyon az utcákon, lopással keresve kenyerét, talán ötször, vagy hatszor járt erre. A japán park számára arról híres, hogy vagy nagyon sokan vannak, vagy szinte senki nincs. És Vicknek ezek közül egyik se jó.
Ma egész jó napja van, jó kedve van, sikerült szereznie pénzt, egy western kalapot és egy egészen jól kinéző bőr karkötőt. A kalap belsejében ugyan ott van egy "Jason White" név, de az őt a legkevésbé sem izgatja. Van akkora szája, hogy még ezt is kimagyarázza.
Mostanában rászokott a ruhák megfújására, mert rájött, hogy sokan felfigyelnek saját stílusára. Így is feltűnő a külseje, nem kell még, hogy a ruháira is felfigyeljenek.
Ma mondjuk egy alul össze-vissza tépett farmer van rajta, egy barna, női ing, persze eléggé kivágott, és a lopott western kalap, ami szépen takarja feje tetején a farkas füleket.
Nyugisan sétálgat a fák között, amikor meglát két diákot egy padon ücsörögve. Nem foglalkozna velük, megakad a szeme a lány táskáján és mivel a csajszi jól öltözött és szép, nem lehet egy pénzben szegény lány. Akármi van a kis fekete táskában, biztos értékes és Vick szemet vetett rá.
Egyelőre csak nekidől háttal egy fának a két diák között, összefonja karjait, keresztbe teszi lábait (westernes beállás... mostanában rászokott) és figyeli a két kölyköt.*
Vissza az elejére Go down
Savanna Wrath
Diák- Famine
Diák- Famine
Savanna Wrath


nő Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 7
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kirinashi Nikumi park - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 5 EmptyHétf. Aug. 23, 2010 11:44 pm

A 3 órás éneklés után is úgy éreztem, hogy nekem még extrém korán van és hogy durván tompa vagyok még. Persze ezen sok olyan fincsi dolog segíthetne, amit ebben a pillanatban a vihorászó kisgyerekek és szüleik között nem kaphatok meg. Mondhatom elég szomorú. Nem igazán éreztem úgy, hogy bármi értelmes dologhoz is lenne kedvem, így csak felhúztam a lábaim, hátra dőltem és az eget kezdtem el kémlelni, normális társaság vagy egyáltalán társaság hiányában. Na jó, nem szoktam magánnyal küzdeni, de hát néha azért kell egy kis egyedüllét, bár amilyen halott vagyok nem tudom ki viselne el. Mondjuk a tegnapi buli valószínűleg nagyban hozzá járult hulla állapotomhoz, de hát kérem, éjszakára megint felélénkülök és kezdődhet minden előröl. A nyár a buliról szól, mondjuk nekem maga az élet is. Hirtelen egy srác hangját hallottam így befejeztem az énekelgetést és rá emeltem a tekintetem.
-Helló...Savanna Wrath. -mutatkoztam be, hiszen ő is ezt tette.
-Hajózom az unalom tengerén. -válaszoltam kissé cinikusan. Persze az enyhe másnaposságot nem tettem hozzá. Pedig este is jó buli lesz, amit sajnos nem hagyhatok ki, szóval nagy erőkkel vettem rá magam kemény 3 másodperc alatt arra, hogy elmenjek.
Megfogtam a táskám és kezembe vettem, kotorászni kezdtem benne, de csalódottan vettem tudomásul, hogy cigim bizony most nincs. Egy sóhajjal dobtam magam mellé, majd a srácra néztem. Sóhajtottam egyet. Ez a nap eddig annyira unalmas, hogy szinte már éreztem a fájdalmat a bőrömön.
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Kirinashi Nikumi park - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 5 EmptyHétf. Aug. 23, 2010 11:51 pm

-Mondd csak, te nem Wilianes vagy éppen? *Kérdi, miközben a kabátja belső zsebéből egy Marlboro Gold-ot húz elő. Rá is gyújt, és a lány felé tartja. Ma olyan beszédes kedvében van, így nem csoda, hogy csacsogni fog egy kicsit.*
-Várjunk csak! Te egy énekes vagy, nem igaz? *Ő előle szinte semmi nem marad titokben, hiszen vannak Wilarban is haverjai. A pálcáját ismét előhúzza hiszen lehet, hogy még szüksége lehet rá. Valahogy érzi.*
Vissza az elejére Go down
Victoria Heats
Wilard-polgár
Wilard-polgár
Victoria Heats


nő Kor : 33
Hozzászólások száma : 65
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kirinashi Nikumi park - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 5 EmptyKedd Aug. 24, 2010 12:01 am

*Egészen nyugodtan, nem feltűnően figyelte a két gyereket a hátuk mögül. Akkor kezdett el csak igazán figyelni, amikor a lány elkezdett kotorászni a táskában. Hát még akkor, amikor az eldobta maga elé a kézitáskát.*
~Ügyes kislány...~
*Simán megtehetné, hogy futásban felkapja és elrohan, de ez nem az ő stílusa. Meg lusta is, annak ellenére, hogy milyen jól fut.
Így csak lassú lépésben elindul feléjük, közben a jó szövegen gondolkodva. Neki az is elég, hogyha megtudja, hogy mi van benne, az egész tatyót elcsenni úgy is túl feltűnő lenne, hacsak nem használja ki nagyon csúnyán a lány másnaposságát, ugyanis ilyenkor az emberek feledékenyek tudnak lenni. A probléma a mellette ülő fiú, de majdcsak megoldja valahogy.
Út közben, ahogy közelebb ér, már egyre jobban érti kettejük beszédét és véletlenül pont meghallja azt a szót, hogy "éneke". Ha ez a csaj énekes, akkor Vick megütötte a főnyereményt, főleg, ha hozott is magával valami érdekességet.*
-Sziasztok! *köszön természetesen, ahogy odaér hozzájuk. Megpróbál úgy beállni eléjük, hogy a táska és a lány közé, ha már az eldobta a földre, ez többé-kevésbé sikerül is. Sajnos a lány még ráláthat a táskára.
Vick szépen felméri a terepet, mielőtt elkezdene beszélni. ~Ezek is közönséges varázsló tanoncok...~
Eddig az volt a tapasztalata, hogy a diákokat könnyű kirabolni, de előszeretettel használják a pálcájukat. Vicknek van ugyan farkas füle, meg farkas, meg hegyes szemfogai, de varázsereje nincs. És kevés ismerősei köztudott, hogy utálja a varázslókat...*
-Remélem nem zavarok. *udvariaskodik a látszat kedvéért.* Csak meg szerettem volna kérdezni pár dolgot, mert nem vagyok ide valósi. Ti a közelben laktok? *cseverészik, közben leemeli a kalapját, hogy láthassák a gyerekek a farkasfüleit, farkas-farkát is oldalra libbenti, hogy láthassák és ezzel is elterelve figyelmüket.*
Vissza az elejére Go down
Savanna Wrath
Diák- Famine
Diák- Famine
Savanna Wrath


nő Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 7
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kirinashi Nikumi park - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 5 EmptyKedd Aug. 24, 2010 12:08 am


Már éreztem az esti buli mámorát, a villogó fényeket, felhőtlen táncot és alkoholt. Felvillanyozott ez a gondolat és elkezdte kiűzni a szememből a csúnya gonosz álommanókat, amik eléggé zavartak már így a délután elején. Társaságot találtam, vagyis jobban mondva ő talált meg engem, szóval arra jutottam, hogy annyira akkor csak nem unatkozhatok, bár az is igaz, hogy nekem az sem mindegy milyen is az a bizonyos társaság, de egyenlőre nem cseszte fel az agyam és nem idegesített, szóval úgy döntöttem előhúzom "kedvesebb" énem, ami amúgy nem annyira létezik, de próbálkoznom azért szabad vagy nem?
-De éppen az vagyok. -húztam el a szám. Hát most mit mondjak, nem a kedvencem a suli. Na jó, amit kell megtanulom. sőt van tantárgy amit élvezek is, de a házik meg egyéb oltári felesleges dolgok valahogy hidegen hagynak és még untatnak is. Persze ebből a kérdésből megállapítottam, hogy ő is az, szóval felesleges időpazarlásnak éreztem, hogy rákérdezek ő is az e, hiszen ebből a kérdésből nyilvánvalóan leesett.
-De igen az vagyok. -mondtam miközben kivettem egy cigit a dobozból, meggyújtottam és élvezettel szívtam bele, majd lassan fújtam ki a fütsöt. Na végre egy kis öröm ebben az uncsi napban, bár talán fel kéne dobni valamivel.
-Unalmas ez a nap, fel kéne dobni. -jelentettem ki újabbat szívva a cigiből. Mikor egy nő sétált oda hozzánk felvontam a szemöldököm. Másnaposság ide vagy oda, igazából átlagban az vagyok, szóval olyan mintha normál állapotom lenne, csak egy kicsit többet vigyorgok, mint szoktam. A táskám csak pár aranyat, egy mikrofont egy ezüst öngyújtót és egy üveg narancslét rejtett, és egyik sem volt számomra pótolhatatlan szóval nem is agyaltam azon, hogy szépen rakjam le vagy ilyesmi.
-Üdv! -köszöntem a nőnek. Hmm...a kalap egészen jól passzolna a ruhámhoz. Na mindegy annyira nem fontos. Mikor feltette a kérdést elgondolkoztam.
-Fogjuk rá. -mondtam. Oké valójában nem olyan rég óta vagyok itt, de hát a zenekarom többi tagja is ide költözött velem, szóval nincs gond. New York nincs egy percre ami elég kiábrándító tény.
-És mik is azok a kérdések? -tettem fel az egyértelmű kérdést. Mikor meglebbentette a farkát és levette a kalapot, hogy láthatóvá váljanak a fülek pár pillanatra rájuk pillantottam majd egyszerűen hátra dőltem. Furi volt ez a nő, és nem hittem, hogy tényleg nem ide valósi, nem vagyok naiv kislány. De lusta voltam foglalkozni vele.
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Kirinashi Nikumi park - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 5 EmptyKedd Aug. 24, 2010 12:21 am

*Közben nézelődik, de azért hallgatja a lány néha szűkszavú, néha meg bőbeszédű válaszait. Azért lopva őt is nézi, hiszen jó nő, nem lehet tagadni. Közben szív egyet a cigiből, és a lányra fordítja a fejét.*
-Gondolom, tudod, hogy én is az vagyok. *Tulajdonképpen elárulta magát, de nem nehéz nem észrevenni, hogy ő is Wilianbe jár.*
-Mivel? *Rögtön rákérdez, mert ő is unatkozik. Ráadásul nem is látta már régóta Lexit. Hiányzik is neki, de elmegy a lánnyal bulizni.*
-Helló. *Köszön rá, már mosoly nélkül. Gyanúsan méregeti a nőt, de azért készséggel válaszol a kérdésekre. Ő sem hülye, így figyel.*
-Igen, ősztől nyárig itt vagyok, és a nyári szünetben otthon. *Adja a frappáns választ. Nem akarja elárulni, hogy a Wilianbe jár, de ebből a nő, magától is rájöhet.*
Vissza az elejére Go down
Victoria Heats
Wilard-polgár
Wilard-polgár
Victoria Heats


nő Kor : 33
Hozzászólások száma : 65
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kirinashi Nikumi park - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 5 EmptyKedd Aug. 24, 2010 12:28 am

*Naív vagy nem naív, Vicknek az is elég, ha lusta.*
-Ugyan Wilardban élek, de a Japán részlegben még sosem voltam. Fogalmam sincs hogyan kerültem most is ide. A Varázsvilág kiszámíthatatlan. *mosolyodik el*
-Csak pár dolgot szeretnék tudni.
-Ha jól tudom arra fele van az Erizawa liget. *mutat ujjával balra.* Csak, hogy biztos legyek. Én igazából a teaházat kerestem, de arra se találtam, csak egy éttermet, arra meg egy gyors kajáldát. *minden "arra" szónál mutogatta az ujjával, hogy merre is és remélte, hogy a diákok eltekintenek abba az irányba.
Mindeközben, míg mutogatta az irányokat és beszélt, hogy terelje a figyelmet, lábát ügyesen beleakasztotta a táska pántjába és gyorsan felemelte, háta mögött pedig egyik kezével megtartotta, a biztonság kedvéért, pedig selymes bundás farkas farkával is takarta tevékenységeit.*
-Nagyon örülnék, ha megmutatnátok merre találom. Várnak ott. *most főleg a fiú tekintetét próbálja elrabolni, tőle jobban tart. Bár úgy összességében, egyáltalán nem fél, vagy izgul. Megvan az ügyessége a lopáshoz, megvan a gyors futáshoz és a rejtőzködéshez a képessége... Nincs mit paráznia. Ha meg harcra kerülne a sor, ugyan nincs mágiája, de hegyes fogai, hegyes körmei és rúgni, ütni is tud, de ilyenre még eddig csak egyszer volt szükség.
Tehát amíg a fiú vagy a lány válaszol, ő egyik kezét csípőre rakja, meg persze fogja a kalapját, másikkal pedig háta mögött gyorsan áttúrja a táska tartalmát. Ha észre is veszik, annyi biztos, hogy az aranyat fél másodperc alatt kiemelte belőle.*
Vissza az elejére Go down
Savanna Wrath
Diák- Famine
Diák- Famine
Savanna Wrath


nő Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 7
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kirinashi Nikumi park - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 5 EmptyKedd Aug. 24, 2010 12:36 am

-Nem kell zseninek lenni, hogy rájöjjek. *-vontam meg a vállam. Egyik lábam átdobtam a másikon úgy néztem a hol tiszta hol kissé elborultabb eget. Szerettem csak úgy bámulni. Gőzöm sincs miféle élvezeteket találtam benne, de hát valami mégis megfogott a dologban és egyszerűen csak bámultam és kész. Az éjszakai csillagos égbolt mondjuk jobban bejött, de annak híján most ezzel is be kell érnem. Na jó azért nem panaszkodom ez is megteszi. Éjszaka amúgy is csillagokat látok általában. Mondjuk az is igaz, hogy ez néha nappal is összejön. Nagy teljesítmény nem igaz? A kérdésén elgondolkoztam. Hát lennének ötleteim mivel tudnék feldobni egy napot, de hát ezt nem fogom közölni vele, minek is tenném?*
-Gőzöm sincs. Ha tudnám már rég nem itt lennék. *-közöltem nemes egyszerűséggel és egyszerűen lejjebb csúsztam a padon, hogy fejem a háttámla szélére tudjam dönteni. Egész kényelmes pozícióra leltem így.*
-Ebben legalább egyet értünk én is csak úgy ideszálltam. *-mondtam elhúzott szájjal. Semmi kedvem nem volt itt lenni és ennek látható jeleit is mutattam. A cigi lassan végleg elfogyott, így a csikket egyszerűen elnyomtam és a pad mellett lévő kukát céloztam meg.
A nőre figyeltem. Nem is néztem arra amerre mutogatott csak egyszerűen vállat vontam.*
-Gőzöm sincs. *-jelentettem be nemtörődöm hangon, szóval gondoltam majd válaszolnak helyettem. Körbenéztem, majd még egy cigit kértem Dannytől. Reméltem, hogy nem túl fukar és ad, ha pedig adott akkor meg is kell gyújtani, így a táskámért nyúltam...vagyis nyúltam volna. Felvont szemöldökkel néztem körbe.*
-Láttátok a táskám? Kéne az öngyújtóm.*-jelentettem be. Körbenéztem, de mivel nem vagyok ostoba és láttam hogy nem jöhetett ide a srácon és a nőn kívül senki, felvont szemöldökkel néztem végig a nőn.*
-Esetleg megfordulnál? *-kérdeztem egy fémosollyal.*
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Kirinashi Nikumi park - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 5 EmptyKedd Aug. 24, 2010 12:44 am

-Nem, valóban nem, de azért egy kicsivel több aktivitást ha lehetne. Nem azért ültem le, hogy kínos csend legyen. *Mosolyog. Igen, ebben van valami. Tényleg nem azért jött ült le a lány mellé, hogy csöndben legyenek. Nem jön be az a trükk nála, hogy a tekintetét elrabolják. Csak akkor lett volna hatásos, ha még Vick jól is nézne ki. De ezzel a fülekkel, Daniel szinte rá sem néz.*
-Esetleg, egy buli, mondjuk.... Este? *Teszi fel a kérdést. Látja, hogy nincs kedve a lánynak társalogni, de azért próbál "lelket önteni belé." Közben elszívta a cigijét, és a háta mögé dobja. Kivesz még egy szálat a dobozból. Persze ad a lánynak. Közben, ő is észre veszi, hogy nincs meg a táska. A pálca a jobb kezében fenyegetően szikrázni kezd, éreztetve, hogy azért lopni még sem kéne. Rögtön a nőre néz.*
-Leköteleznél. *Szólal meg, és Vick-re néz még mindig. A pálca még mindig a kezében van, de már nem szikrázik. Ha kell, használja, de még nem jött el az ideje.*
Vissza az elejére Go down
Victoria Heats
Wilard-polgár
Wilard-polgár
Victoria Heats


nő Kor : 33
Hozzászólások száma : 65
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kirinashi Nikumi park - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 5 EmptyKedd Aug. 24, 2010 12:57 am

*Várja a választ, de nem kap. Számára elég egyértelmű volt, hogy le fog bukni, de nem is az volt a célja, hogy észrevétlen maradjon a gyerkőcök előtt. Épp az öngyújtót emelte volna ki, de a lánynak pont arra lenne szüksége, szóval visszacsúsztatta a táskába.
A fiú máris fenyegetőzik, Vick nem nagyon parázik be a kis 14 évestől, ráadásul a fiú rosszul is teszi, hogyha a varázstudományával akar felvágni, mert Vicket az idegeli a legjobban.
Felmutatja a táskát.*
-Csak felvettem a földről és a kezemben maradt. Gondoltam megvárom míg válaszoltok és vissza adom. Nem akartam a szavatokba vágni. *azzal a lány kezébe nyomja a tárgyat, amiből csak az arany hiányzik. Vick farzsebében lapul a lopott a pénz.
Most a farkaslány a fiúhoz fordul.*
-Sajnálom, hogy ilyen beszari alak vagy. Bújhatsz a faágad mögé, hogy abból majd kitörik a tűz és mindent elpusztítasz, de szerintem az az igazán vagány, aki a szavaival is fel tud vágni, vagy a képességeivel.
-Te meg? Beszari kis bolha vagy. Nem csináltam semmit és másik a száraz botodat lengeted! De Te dolgod!
*Nem érdekli, hogy milyen hatással vannak ezek a fiúra, de ő ezt épp komolyan gondolta, nem csak a lopás miatt mondta.*
-Na akkor majd megkeresem magam azt a teaházat. Kösz a segítséget! *még figyel, hogy hozzávághassanak pár szép szót, aztán int a kezével és otthagyja a gyerkőcöket.*


//Itt kilépek, de ha még megállítja valaki, akkor tudok még írni, figyelek még. De ha hagyjátok elmenni, akkor köszi a játékot és további jó játékot! Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Savanna Wrath
Diák- Famine
Diák- Famine
Savanna Wrath


nő Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 7
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kirinashi Nikumi park - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 5 EmptyKedd Aug. 24, 2010 1:02 am

-Ma ennyi telik. Ha nem tetszik, akkor nem tetszik, nekem teljesen mindegy.*-vontam vállat. Oké kicsit most durva voltam, de másnaposan ráadásul úgy, hogy 3 órán keresztül szenvedtem a próbán ami ma egyébként extrém borzalmasra sikeredett, mert képtelen voltam kitenni magamért, mivel a bulinak gyakorlatilag akkor lett vége, amikor ma kezdődött a próbám, szóval egy szemhunyásnyit sem aludtam, ami eléggé megviseli cuki muki szervezetem főleg ha már napok óta csinálom ezt. Márpedig nálam az hogy este buli az alap mindig. Amúgy is ma elvileg fel is kéne majd lépnem, de hát lehet ezt a dolgot passzolom majd, attól függ mennyire leszek edzésben.*
-Az csak természetes. Este elvileg fel kéne lépnem valami buliba, az megfelel? *-kérdeztem egy kicsit kíváncsibban, élet telibben. Tudtam hogy ez is fergeteges buli lesz mint mindig, szóval gondoltam akkor már a srác is had szórakozzon. Egyre gyanúsabb lett a nő és ez Danny-nek is feltűnt ahogy látom. Legalábbis abból ahogy szikrázó tekintettel a pálcát szorongatta ez jött le. Azért ennyire nem kell komolyan venni, bár ha a nő tényleg át akart ejteni az tényleg sajnálatos, szőke vagyok ugyan, de nem ostoba.
-Kösz. *-közöltem egyszerűen. Persze tudtam hogy sántít valahol a dolog, de semmi kedvem nem volt foglalkozni ezzel. Felvont szemöldökkel figyeltem ahogy leosztja a nő Danny-t. Nem volt kedvem megvédeni főleg mert alig ismertem szóval inkább csak hagytam a fenébe. Mikor a nő elment felálltam, és felkaptam a táskám.*
-Nah most mennem kell, de akkor este találkozunk, fel kell pörgetni a napot. *-kacsintottam rá, majd elszeleltem.*

//Nah bocs, de most mennem kell. :/ Majd később leszek. ^^ //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kirinashi Nikumi park - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 5 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kirinashi Nikumi park
Vissza az elejére 
5 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Wilard :: Japán negyed-
Ugrás: