Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapKirinashi Nikumi park - Page 2 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Kirinashi Nikumi park - Page 2 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Kirinashi Nikumi park - Page 2 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Kirinashi Nikumi park - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Kirinashi Nikumi park - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Kirinashi Nikumi park - Page 2 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Kirinashi Nikumi park - Page 2 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Kirinashi Nikumi park - Page 2 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Kirinashi Nikumi park - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Kirinashi Nikumi park - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Kirinashi Nikumi park - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Kirinashi Nikumi park - Page 2 Vote_lcapKirinashi Nikumi park - Page 2 Voting_barKirinashi Nikumi park - Page 2 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Kirinashi Nikumi park - Page 2 Vote_lcapKirinashi Nikumi park - Page 2 Voting_barKirinashi Nikumi park - Page 2 Vote_rcap 
Ted Forrester
Kirinashi Nikumi park - Page 2 Vote_lcapKirinashi Nikumi park - Page 2 Voting_barKirinashi Nikumi park - Page 2 Vote_rcap 
James Miller
Kirinashi Nikumi park - Page 2 Vote_lcapKirinashi Nikumi park - Page 2 Voting_barKirinashi Nikumi park - Page 2 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Kirinashi Nikumi park - Page 2 Vote_lcapKirinashi Nikumi park - Page 2 Voting_barKirinashi Nikumi park - Page 2 Vote_rcap 
Sindy Logan
Kirinashi Nikumi park - Page 2 Vote_lcapKirinashi Nikumi park - Page 2 Voting_barKirinashi Nikumi park - Page 2 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Kirinashi Nikumi park - Page 2 Vote_lcapKirinashi Nikumi park - Page 2 Voting_barKirinashi Nikumi park - Page 2 Vote_rcap 
Chris Martines
Kirinashi Nikumi park - Page 2 Vote_lcapKirinashi Nikumi park - Page 2 Voting_barKirinashi Nikumi park - Page 2 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Kirinashi Nikumi park - Page 2 Vote_lcapKirinashi Nikumi park - Page 2 Voting_barKirinashi Nikumi park - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Reed
Kirinashi Nikumi park - Page 2 Vote_lcapKirinashi Nikumi park - Page 2 Voting_barKirinashi Nikumi park - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Kirinashi Nikumi park

Go down 
+17
Raymond Glosser
Cassandra Lengston
Leila Horowitz
Victoria Heats
Daniel Reed
Savanna Wrath
Hannelori Sensui
Robert Lawrence
Yoshitsune Narakiho
Cintia Thomson
Hannah McDowal
Kim Kaguya
William Quentin Watson
Solaria Luthia
Anor Azgard
James Miller
Főmesélő
21 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Kirinashi Nikumi park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 2 EmptyPént. Május 28, 2010 9:15 am

- Hát te az vagy messziről észre venni. Azt gondolom hogy te beképzelt vagy-* Mondja és elveszi a pálcájától a kezét és a kardjához teszi a kezét.*~ eléggé gyors vagyok ahoz hogy csak egy kis vágással is nagyon megbírom sebezni~* Majd hangosan is elmondja*- Amúgy csak elmondom hogy amíg te egyet varázsolsz én addig eléggé megtudlak sebezni és lehet hogy a varázslatot se tudod elmondani mert annyira fog fájni a vágás.-* Mondja mosolyogva és csak vigyorog.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kirinashi Nikumi park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 2 EmptyPént. Május 28, 2010 9:22 am

-Köszönöm szépen. *Ismét cinikus, de ezt már tőle meg lehetett szokni.*
-De ha nem zavar ezt bóknak veszem. Ritka mikor egy kis fiú bókol nekem. De annyi baj legyen. * Szája szélén megjelenik az a sokat mondó huncut kis vigyor. De közben tovább figyeli Zac erőlködéseit. *
-Juj most félnem kéne? *Kérdezi a fiútól, de már sejti is a választ. Még ha azt mondaná, hogy igen akkor is tudja, hogy nem.*
-Fiacskám ne legyél abban ennyire biztos. Inkább menj játszani valamit. *Dünnyögi neki komoly hangon.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kirinashi Nikumi park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 2 EmptyPént. Május 28, 2010 9:27 am

- Nem kell félned. Csak nagyon egyszer levágjam a kezdet-* Majd Zacnél kihúzza gyufát az a menjél játszani és a kardját a előkapja és a fiú torkához teszi*- No most mit mondasz. Majd elveszi a fiú torkától elteszi a tokba és hátra fordul és félvárról veszi a dolgot*- Na ilyen kis féregre nem pocsékolok időt majd elindul arra amerről jött*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kirinashi Nikumi park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 2 EmptyPént. Május 28, 2010 9:47 am

*Sebastiano nem az a hirtelen haragú ember, de ma ez a gyerek nagyon ki tudta hozni a sodrából. Főleg hogy kardal "megtámadta" vagyis csak ráfogta, ez már épp elég volt, hogy felmenjen benne a punba. De még rátett egy lapáttal azzal a kifejezésével, hogy levágná vele a kezét, ez már sok. Aztán meg még neki állt feljebb. ~ez a gyerek se tanulta még meg, hogy mi is a jó modor, de nem baj, majd most meg fogja tanulni.~ Ennyi volt, nem bírta tovább vissza tartani a dühét. Már mikor Zac elindult kimondott egy apró kis szót. De ennek a szónak nagy ereje volt.
-Pertificus Totalus. *Nem akarta, hogy ez legyen, de mégis sóbálvánnyá változtatta a nagyszájú gyereket.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kirinashi Nikumi park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 2 EmptyPént. Május 28, 2010 10:02 am

// rossz játék nem lett kijátszva//
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kirinashi Nikumi park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 2 EmptyVas. Jún. 06, 2010 4:28 am

*Hogy ide hogyan keveredett az rejtély. De egészen szép hely. Szokásos fekete cuccaiban van, kezén könyékig éri kesztyűvel kiegészítve, mögötte egy kisebb bőrönd lebeg, nyomában cicája baktat. Otthon volt pár napra, de szülei hamar visszaküldték, hogy ne hiányozzon sok óráról...vagy fene tudja miért. Ha itt van se jár órákra, de hát ez van... Lehet féltek, hogy újra összejön a banda és felfordítják a városkát.*
-Hát akkor teszünk itt egy rövid, életelgondolkodtató sétát, Bundás, majd visszamegyünk a suliba.* pálcája övébe tűzve, hogyha kell, egy perc alatt elő tudja kapni. Ha valaki rátámadna, meglepődhet, mert otthon begyakorolt pár olyan varázslatot, amit iskolában nem tanult volna meg... Na meg Sindyvel is gyakoroltak az elutazása előtt.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kirinashi Nikumi park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 2 EmptyVas. Jún. 06, 2010 4:34 am

*Will az egyik ház tetején áll, és Luthiát figyeli. Maga sem tudja miért nem képes egyszerűen megölni a lányt. Gyűlöli Lút, pont azért, mert gyengének érzi magát a közelében. William lelöki fejéről a csuklyát, majd leveszi a köpenyt, és a ház tetején eldobja.
Meredten nézi a lányt, és eltöröl egy könnycseppet az arcán. Igyekszik valamivel feldühíteni, vagy felvidítani magát, de Lú befúrta magát a fiú elméjébe, és nem nagyon szándékozik szabadulni onnan. Házról házra ugorva követi a faminés leányzót, ám az egyik leérkezést elszámolja, így lerúg pár cserepet. Ijedten néz Luthiára, hogy vajh, a lány észrevette-e őt...*
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kirinashi Nikumi park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 2 EmptyVas. Jún. 06, 2010 4:42 am

*Egészen nyugodtan sétálgatnak macskájával, amikor hirtelen zajra lesznek figyelmesek. Lú is és az állat is szinte egyszerre kapják arra a fejüket, de ahogy Lú meglátja ki az, abban a pillanatban vissza is fordítja fejét és tovább sétál idegesen. Csak a macska figyeli még mindig a vörös hajú fiút igen szépen felborzolva hátán a szórt.*
-Gyere tovább! *parancsolja halkan a lány. Már tudja, hogy követik, tudja, hogy ki követi. Figyelni fog és ha nem is eléggé, macskájának jobbak az érzékei. Bár ha William látta, hogy odakapta az előbb a fejét, akkor már úgy is mindegy...*
-Rájöttem, hogy a sors pikkel rám! *jegyzi meg miközben az út szélén lévő gazakat pásztázza tekintetével.*


//És most leállunk, ennyi, de csak mert kiborult a fagylaltos kocsi -.-'//
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kirinashi Nikumi park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 2 EmptyVas. Jún. 06, 2010 9:03 am

*Tekintettel arra, hogy a leeső cserép a lába alól csúszott ki, Will azzal törődött, hogy ne zuhanjon akkorát mint a Mount Everest lavinái, így nem látta, hogy a lány észrevette, így teljes nyugalommal követi tovább a tetőkön. Ám sajnos a környék tetőfedői nem végezhettek túl jó munkát, mivel két házzal arrébb Liam alól újabb cserép csúszik ki, ám ezt követi a cserép három testvére, felesége, tizenkét gyermeke, és teljes családfája is, így a fiú lerobog a tetőről, és hatalmas csörömpölés közepette, feltehetőleg több zúzott, szúrt és vágott sérüléssel érkezik le, úgy Lútól négy méterre. Ahogy a cserépkupac belsejéből kiverekszi magát, Liam erőltetett vigyort küld a lány felé, majd megszólal.*
- Milyen véletlen találkozás, nem? Pont erre sétáltam, és megláttalak...
*Mondja, majd egy nagyobb cserépdarabot vesz ki szájából.*
- Megvolt a vacsora...
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kirinashi Nikumi park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 2 EmptyVas. Jún. 06, 2010 9:11 am

*Csak lépked tovább, nem nézve a háztetőkre, de újabb csörömpölésre lesz figyelmes. Eleinte nem fordítja oda a fejét, de akkora zajt csapnak a cserepek, hogy fél szemmel mégis oda kell, hogy pillantson. Amikor észreveszi a lezúgott fiút, minden gondolkodás nélkül, ösztöneire hallgatva odaugrik mellé.*
-Jézusom, nem esett bajod? *majd felfogja, hogy Willnek ez semmiség, és nem kellett volna ilyen közel jönnie a halálfalóhoz. Pálcája még az övében, de fel van készülve és bármikor előkaphatja, hogy új tanulmányai közül valamelyik átkot a fiúra küldje.*
-Hja... véletlenül követtél, ugye? *kérdezi halkan, de nem gyengéd hangon, miközben hátralép párat.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kirinashi Nikumi park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 2 EmptyVas. Jún. 06, 2010 9:18 am

- Beszélgetni jöttem, de látom, felettébb nincs igényed semmilyen mértékben egy magamfajta csótányra...
*Mondja, majd elindul az utca vége felé, de megtorpan, és visszafordul.*
- Azt hittem vetted az üzenetet múltkor. Békejobbot nyújtani jöttem, hogy meglássuk, lehetünk-e még barátok. De látom, nincs ilyen fajta igényed. Azt hittem, egy kicsit azért talán számítok neked, ahogy te is nekem... De látom, tévedtem...
*Döngő léptekkel tovább indul, durcásan. Fejében kavarognak a gondolatok. Legszívesebben megátkozná a lányt, de eldöntötte, hogy Lút békén hagyja, ha nem jön össze ez a próbálkozás. Ahogy halad, porolja le magát, zsebeiből, ruhája alól cserépdarabokat halászik elő.*
~Ez a lány hülyébb mint én... Áh, elegem van az egészből. Megyek, megölök valakit, vagy valami. Buta liba... Állandóan miatta nyúzom magam.~
*Közben sikeresen majdnem elesik egy nagyobb kőben, amire rámered majd ordítani kezd... Egy kővel.*
- Hülye KAVICS! Anyád a tenger mélyén úszkál a halakkal! Rohadj meg! Remélem megdöglesz! IDIÓTA!
*Ezzel belerúg egy hatalmasat.*
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kirinashi Nikumi park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 2 EmptyVas. Jún. 06, 2010 9:26 am

*Végig nem szól semmit. Már megszokta Will dumáját, hogy lelkiismeret furdalást okozzon a lánynak. Bár az nem azt jelenti, hogy nem sikerül. Aztán Will készül itt hagyni a lányt, de Lú egyértelműen nem fogja elengedni. Elmosolyodik, amikor Will megbotlik és idegesen felüvölt, aztán vár egy másodpercet és megszólal.*
-Will... *mondja halkan, de tisztán és érthetően, majd, ha az megfordul, Lú csak belenyúl a jobb zsebébe, kivesz belőle valamit, feltartja a kezét és Will "orra elé" lógatja a tőle kapott nyakláncot. Egy szót sem szól, csak vár. Bár számít a támadásra is, de ha az lesz, kivételesen nem fog pálcát rántani.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kirinashi Nikumi park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 2 EmptyVas. Jún. 06, 2010 9:30 am

*Will képébe nyomják a medált, aki egy pillanatra mintha... Gyermeki mosolyra húzná ajkait... De gyorsan rendbe szedi arcizmait, és mereven a lányra néz.*
- Kincsem, bogaram, minek tolod a képembe ezt a vackot?
*Kérdi mogorván, ám szemeiben játékosság csillog. Előkapja a pálcáját, a lányra tartja, a következő pillanatban pedig...
Ezernyi apró virágszirom robban elő a pálca végéből, beterítve az utca felét.*
- Csak egy kis meglepi...
*Mondja, miközben elpakolja a varázspálcát, majd gyengéden elmosolyodik.*
- De gondolom ez mit sem számít...
*Ezzel zsebre vágja kezeit, és újra elindul.*
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kirinashi Nikumi park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 2 EmptyVas. Jún. 06, 2010 9:36 am

*Elhúzza a száját, de nem mosolyra.*
-Gondoltam értékeled, hogy az átkaid után is megtartottam "ezt a vackot". *az utolsó szavakat gúnyosan mondja, Will hangját utánozva.
Aztán rászegezik a pálcát, amire hátrál egy lépést. Crutiot, vagy más ilyesfajta kedvességet vár, de virágokat kap. Meglepődik, de hamar helyrerázza magát és elmosolyodik.*
-Ahh...romantika!Már csak a gyertyafény hiányzik! *húzódik félmosolyra a szája.*
-Hát...nem tudom minek szántad, de...DE! Számít!
-És megmondanád hová mész? Félsz? *gúnyolódik.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kirinashi Nikumi park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 2 EmptyVas. Jún. 06, 2010 9:41 am

- Nem félek, csak nem szeretem, ha piszkálnak... Én kedveskedni akartam neked, de te gúnyolódsz. Erre nincs szükségem.
*Mondja Will, és megint elindul az utca vége felé, de gondol egyet, és besétál a parkba. Odabent leül egy padra, kezeit arcába temeti, és gondolkodik. Gondolatai ezernyi irányba repülnek. Ki ő? Mire hivatott? Mi lesz vele? Mi lesz Lúval? Mi lesz, ha Lúnak baja esik? Mi van, ha ő maga fogja bántani Lút? Mi lesz, ha a lány elárulja őt Alexnek? Mi lehet közte, és a lány közt? És legfőképp: Mi lesz, ha Lúnak baja esik?
Liam gondolatai megkergült, koffeintúladagolásban szenvedő mókusokként száguldanak a fiú agyának egyik sarkából a másikba, széttépve a racionális gondolkodás alapjait. A fiú igyekszik őket kordában tartani, de... Láttál már koffeintől pörgő mókust? Lehetetlen... Liam egyre jobban megremeg, majd egy apró könnycsepp indul meg a szeme sarkából, leszánkázik az arcán, és megállapodik a nyakánál, beszívódva a pólóba.*


//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kirinashi Nikumi park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 2 EmptyHétf. Jún. 07, 2010 1:55 am

*Nem szól semmit, de leolvad a mosolya. Követi a fiút, majd csendben leül mellé és halkan megszólal. Remélhetőleg a fiú a koffeintől pörgő mókusaitól is hallja fél füllel.*
-Megaláztál, beléd szerettem, elhagytál, újra megjelentél, megkínoztál, majd összezavartál... és most már nem tudom mit gondoljak Rólad. Szörnyeteg vagy, vagy csak egy elveszett Lélek. Eddig Te gúnyolódtál és játszottál Velem és Nekem sem tetszett! Látod, hogy nem esik jól egy összezavart szívnek? *kérdi őszintén és komolyan, majd a fiúra emeli tekintetét. Eddig nem nézett rá.*
-De már nem kell sokáig elviselned, nagy esély van rá, hogy eltűnök. A szüleim fontolgatják, hogy más országba költöznek. Ha mennek, nekem is mennem kell és akkor másik iskolát kell keresnem. *meséli halkan, majd a végén leszegezi tekintetét a földre. Aztán feláll és a fiúra néz.*
-Tehát vagy most megölsz, hogy befejezd játékod, vagy egyszerűen eltűnök és többet nem látsz. *várja az őrült lerohanását, de igazából fogalma sincs mire készüljön, a fiú ma is teljesen máshogy viselkedik. Lú sosem fog rajta kiigazodni...*


//Nem birtam ki Razz Fagy!//
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kirinashi Nikumi park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 2 EmptyHétf. Jún. 07, 2010 7:11 am

- Akkor szökj meg velem! Maradj itt! Ne hagyj el... Nem akarom...
*Ám a mondatot csak gondolatban fejezi be.*
~Elveszíteni az utolsó embert, aki még visszacibál néha a fénybe.~
- A döntésem akarod hallani? Inkább megmutatom.
*Ezzel feláll, felhúzza magához Lút, ellentmondást nem tűrően, és ha az hagyja, megcsókolja, hogy végül a szemeibe nézzen, és annyit mondjon.*
- Nem tudom mit hoz a jövő, nem tudom, hogy ki vagyok. De szükségem van rád, hogy rájöhessek.
*Mondja röviden, majd elengedi a lányt, és hátrébb lép, hogy Lú kitörhessen dühében, leüvölthesse fejét, vagy egyszerűen elsétálhasson.*
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kirinashi Nikumi park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 2 EmptyHétf. Jún. 07, 2010 7:19 am

*Nagy szemekkel mered Liamre, ahogy az elhadarja ötletét.*
-És mégis hova szöknék? Merre mennénk? Mi értelme lehetne annak?
*Nem tudja mit mondhatna. Mégis mit kezdene Ő Liammel? Eddig sem tudtak dűlőre jutni, ha együtt megszöknek, akkor sem lenne jobb a helyzet. Liam egyik pillanatban ziháló sárkány, másikban egy békegalamb...
Aztán a fiú csak közelebb rántja, megcsókolja Lút, amit egy pillanat lemerevedés után viszonoz, de aztán inkább csak hátrébb lép, mikor elengedik.*
-Hát... én sem tudtam még rájönni, hogy ki vagy és nem tudom még mit döntenek a szüleim. Te egyik pillanatban vadul nekem esel, másikban magadhoz édesgetsz... nem lesz ez így jó. El kellene dönteni, hogy valójában mit akarunk.... ~a másiktól...~
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kirinashi Nikumi park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 2 EmptyHétf. Jún. 07, 2010 7:23 am

- Én döntöttem. Most közöltem a döntésem. Már csak rajtad áll, hogy mit választasz: Velem, vagy nélkülem?
*Kérdi halkan, majd leül egy fa tövébe, és ránéz Lúra. Most kicsit újra olyan, mint mikor először jól érezték magukat együtt. Csak Liam szeme... A narancssárga szempár arról árulkodik, hogy Liam élete gyökeresen kezd megváltozni. Elvégre nemrég Liam és az igazgató... De nem, Will visszatereli a medrükbe gondolatait, és most csak a vele szemben lévő lányra koncentrál.*
- Nos, mit választasz?
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kirinashi Nikumi park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 2 EmptyHétf. Jún. 07, 2010 7:28 am

*Percekig áll szótlanul a fa tövében letelepedő Liam előtt. Gondolatai szárnyalnak körülötte, ő pedig csak a sárga szempárt figyeli, belefúrja tekintetét és látszok, hogy nagy döntésen agyal. Nem akarja elveszteni a fiút, de vele maradni.... ? Aztán hátra fele lépne egyet, de meggondolja magát és a fiú nyakába ugrik, hogy megcsókolhassa.*
~Tudom, hogy hülyeséget csinálok, de mindig volt valahogy... most sem lesz másképp.~
-Én szeretlek! *mondja ki halkan, de aztán valami eszébe jut és mégis hátrál kicsit, hogy szemben ülve figyelje a fiút tovább.*
-De... Van egy kisebb probléma a dologgal...
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kirinashi Nikumi park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 2 EmptyHétf. Jún. 07, 2010 7:33 am

*Liam először felvidul, arán játékos mosoly terül szét, ahogy a lány a nyakába ugrik, és már csókolna vissza, mikor Lú hátrálni kezd. Liam értetlenül áll föl, és néz a lányra, majd mikor az egy problémát kezd emlegetni, elkomorodik.*
- És mi az a probléma?
*Kérdi halkan, és közben feje már féltékenységbe veti magát: Azon pasikat veszi listába, akiket esetleg meg kell ölnie, hogy Lú szívét visszanyerje. Vajon mennyi munkába fog ez neki kerülni?*
~ Jézusom... Hetven baromhoz legalább két nap kell... És ennek a lánynak többezer udvarlója lehet! Sok munka vár rád, vöröske...~
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kirinashi Nikumi park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 2 EmptyHétf. Jún. 07, 2010 7:36 am

*Nem áll fel, ülve marad, onnan tekint fel a fiúra.*
-Egy héttel ezelőtt neked még nem én kellettem! Akkor ez most megint játék, vagy.... vagy minek vegyem? *néz furcsán a fiúra, de most nem fél tőle egy kicsit sem. Csak választ és magyarázatot vár...*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kirinashi Nikumi park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 2 EmptyHétf. Jún. 07, 2010 7:41 am

*William dühöben felordít.*
- Miért nem lehet megbocsájtani! A franc beléd, Lú!
*Ezzel előkapja a pálcáját, és... A lány felé dobja. A varázspálca a földön éri el célját.*
- Jobb, ha elrakod, mert még megátkoználak, te hülyegyerek! Miért kell elrontani mindent? Miért? Azt hittem, megbocsájtottál, téged tartalak a legcsodálatosabb lánynak, és erre ezt műveled velem?
*Ezzel lendül a lába, és bakancsa teljes erőből a fa kérgének csapódik, letörve abból egy nagyobb, tálcányi darabot. Will még jópárszor beleöklözik a fába, aminek köszönhetően kézfejei felsebesednek. Vércseppek áztatják a fűszálakat...*
- Sajnálom... Még meg kell tanulnom kontrollálni magam...
*Mondja, és látszik, hogy dühös önmagára.*
- Te kellesz...
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kirinashi Nikumi park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 2 EmptyHétf. Jún. 07, 2010 7:50 am

*Amikor a fiú ordítani kezd, akkor sem áll fel, maximum kicsit elfordítja fejét. Az elé dobott pálcát kérdés nélkül felkapja és maga mögé teszi, majd csak figyel. Az agresszivitást már megszokta Willtől, egyelőre örül, hogy nem őt veri a srác. Aztán feláll és szigorúan a fiúra szegezi tekintetét.*
-Hát azt még meg! De ne aggódj... *felveszi a srác pálcáját és a kezébe nyomja és közelebb lép.*
-...segítek! *mondja és átölelve a srácot, megcsókolja.
-Nekem meg Te kellesz, de azt hiszem akkor nem csak az agresszivitást illetően kell megtanulnod visszafognod magad!
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kirinashi Nikumi park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 2 EmptyHétf. Jún. 07, 2010 7:54 am

- Hanem miben még?
*Kérdi olyan ártatlan arccal, mint egy hároméves kisgyerek, ám közben kihasználja az ölelést, kezeit a lány fenekére csúsztatja, majd felkapja, megfordul, és a korábban szétpüfölt fának dönti Lú hátát, és szenvedélyesen megcsókolja, végezetül pedig a nyakára ad jópár csókot.*
- Remélem ezt élvezed...
*Súgja a lány fülébe, majd egyik kezét kiszabadítja, a lány pólója alá nyúl, és Luthia hasát kezdi simogatni, ám szép lassan halad felfelé...*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kirinashi Nikumi park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kirinashi Nikumi park
Vissza az elejére 
2 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Wilard :: Japán negyed-
Ugrás: