Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapFőtér - Page 7 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Főtér - Page 7 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Főtér - Page 7 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Főtér - Page 7 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Főtér - Page 7 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Főtér - Page 7 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Főtér - Page 7 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Főtér - Page 7 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Főtér - Page 7 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Főtér - Page 7 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Főtér - Page 7 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Főtér - Page 7 Vote_lcapFőtér - Page 7 Voting_barFőtér - Page 7 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Főtér - Page 7 Vote_lcapFőtér - Page 7 Voting_barFőtér - Page 7 Vote_rcap 
Ted Forrester
Főtér - Page 7 Vote_lcapFőtér - Page 7 Voting_barFőtér - Page 7 Vote_rcap 
James Miller
Főtér - Page 7 Vote_lcapFőtér - Page 7 Voting_barFőtér - Page 7 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Főtér - Page 7 Vote_lcapFőtér - Page 7 Voting_barFőtér - Page 7 Vote_rcap 
Sindy Logan
Főtér - Page 7 Vote_lcapFőtér - Page 7 Voting_barFőtér - Page 7 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Főtér - Page 7 Vote_lcapFőtér - Page 7 Voting_barFőtér - Page 7 Vote_rcap 
Chris Martines
Főtér - Page 7 Vote_lcapFőtér - Page 7 Voting_barFőtér - Page 7 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Főtér - Page 7 Vote_lcapFőtér - Page 7 Voting_barFőtér - Page 7 Vote_rcap 
Daniel Reed
Főtér - Page 7 Vote_lcapFőtér - Page 7 Voting_barFőtér - Page 7 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Főtér

Go down 
+34
Avery Woodruff
Ingrid Weiss
Daniel Reed
Meghan Reed
Cintia Thomson
Sebastian G. Blaze
Cassidy Heyes
Benjamin Doredumble
Dorothy Brown
Solaria Luthia
Greg Stanford
Chris Martines
Chezz Princeton
Demi Bieber
Larina Marley
Freddy V. Falcon
Robert Lawrence
Kim Kaguya
William Quentin Watson
James Miller
Jacinta Hernandez
Soshy Hatchet
Cassandra Lengston
Sandra Berger
Amanda C. White
Victoria Heats
Alena Aalriä
Ted Forrester
Sindy Logan
Ophelia McCord
Allison Diamond
Hannelori Sensui
Alex Wilfred
Főmesélő
38 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next
SzerzőÜzenet
Freddy V. Falcon
Felnőtt
Felnőtt
Freddy V. Falcon


Hozzászólások száma : 27
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 7 EmptyVas. Jún. 20, 2010 1:58 am

- Már párszor megtudtad? Pff... Még nem ismersz engem...
*Mondja a férfi, majd egyetlen mozdulattal kicsit emel a fiún, és lök rajta egyet. A mozdulatsor valószínűsíthető végeredménye, hogy James elterül a földön.*
- Mondd csak, fiú... Mi dolgod van neked ebben a koszfészekben? Egy ilyen tejfölösszájú suhancnak nem kéne olyan helyen mászkálnia, ami tele van halálfalókkal. Még a végén megtalálnak... Vagy pont ezt akarod?
*Kérdi és lassan újra Jamesre pillant.*
- Csak mert én is épp őket akarom megtalálni...
*Vigyorodik el szélesen, és közben újra megszívja a szivart, és kifújja.*
- Lenne egy kis üzleti ajánlatom a számukra...
~És a hír majd terjed... A helyi auroroknak is így kellett volna kezdeniük.~
- Tudsz róluk valamit, kispatkány?
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 7 EmptyVas. Jún. 20, 2010 2:14 am

-Őszintén? Nem is akarom ismerni... *Nem tetszik nekem a férfi viselkedése. Közben megemelik, löknek rajtam én meg ugye a földön kötök ki. Felmordulok ismét, majd lassan -ha engedik- feltápászkodom. A kérdés elgondolkodtat.*
-Tudja... a szomszédban van egy varázslóiskola. Ha megkérhetem ne becsüljön alá. Nem vagyok suhanc sem tejfölösszájú. Meg tudom védeni magam. *Mondtam komolyan, miközben a tekintetem Freddyre emelitem. Látszik rajtam, hogy mennyire érdekel mindaz, amit a másik mond. Ilyen érdekeltséggel válaszolok is. Néhány kérdést azért elengedek a fülem mellett.*
-Kispatkány... cöhh... *Egy lépést hátrálok, majd összefonom karjaim és válaszolok.* Nem tudok. Tudja.. elég rejtélyes alakok. Mért kéne nekem, egy ártatlan Wilianes diáknak bármiről is tudnom? Tudja, nem sokat tájékoztatnak minket... *Folyékonyan hazudom, még a szemem se rebben. Azért fel vagyok készülve a legrosszabbra.*
Vissza az elejére Go down
Freddy V. Falcon
Felnőtt
Felnőtt
Freddy V. Falcon


Hozzászólások száma : 27
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 7 EmptyVas. Jún. 20, 2010 2:22 am

*A férfi nem foglalkozik tovább a kölyökkel. Felül a motorjára, és beindítja azt, majd ránt egyet a gázkaron, hogy megbőgesse az alatta tomboló szörnyeteget. Végül mégis hátranéz, és megszólal.*
- Maradj távol a bajtól, kölyök... Azt hiszem később elnézek én abba az iskolába, meglátjuk a jó öreg Wilfred emlékszik-e még rám... Ha látod, add át neki, hogy Freddy V. Falcon üdvözletét küldi...
*Ezzel megtépi a gázkart, némi port és pár kisebb kavicsot szór James felé a hátsó kerék, ahogy felpörög, majd a motor megindul. Falcon mögött fekete szárnyként lobog a bőrkabát.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 7 EmptyVas. Jún. 20, 2010 2:31 am

*Végre megszabadulok tőle... Kicsit elmerengtem azon, amit mond majd bólintottam.*
-Nem hiszem, hogy találkozom vele, de ha igen akkor megmondom. *Az UGYvel kapcsolatban kéne már vele beszélnem, de... majd. Az nem most lesz. Aztán a férfi csak úgy lelép, még köszönni se köszön. Intek egyet, aztán vissza a csuklyát és a főhadiszállás felé veszem az irányt, egyenlőre csak lassan, figyelve arra, hogy ki megy el mellettem...*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 7 EmptyKedd Jún. 29, 2010 4:17 am

*Nem érdekli a szabály... nem érdekli őt ma semmi. Annak ellenére, hogy prefektus ő akkor is kijön Wilardba. Ha nagyon találkozik valamelyik tanárral akkor majd megmondja neki hogy... felderítésen van, evvel lett megbízva.
Farmernadrág, fehér póló-kék virágokkal és egy fekete-fehér tornacipő van rajta. Haja kiengedve, keze zsebeiben. Látszik rajta, hogy nincs túl jó kedve. Ma... szinte senkivel nem találkozott, Lizát kivéve. Elgondolkodva sétál a főtéren, át valami jó helyet keresve ahová be tud ülni. Közben azért persze figyel, de nem annyira amennyire szokott.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Főtér - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 7 EmptyKedd Jún. 29, 2010 4:20 am

*Ted érkezik ide hopponálva Hell Cityből, ahol beszerzett pár hasznos apróságot, és azonnal meglátja kedvesét. Amilyen halkan csak lehet odalopakodik mögé, és átkarolja, miközben arcát a lány nyakába temeti.*
- Húúúúúúúúúú *szólal meg, de hangján hallatszik hogy közben vigyorog. Aztán elereszti a lányt és finoman magával szembe fordítja, és futólag megcsókolja. amolyan üdvözlő csók.*
- Mit csinálsz itt, hogyhogy tilosban jársz kedvesem? * kérdezi a lánytól, de ez a "kedvesem" cseppet sem sértő vagy gúnyos, mint ahogyan azt másnak mondaná.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 7 EmptyKedd Jún. 29, 2010 4:24 am

*Megijed. Persze hogy megijed, hiszen nem sokan karolgassák át Wilardban.Viszont amikor meghallja a hangot, megnyugszik.*
-Te...te...*Mondja kicsit dühös hangnemben, de aztán persze elvigyorodik. Engedi, hogy megfordítsák, persze fordul magától is és közben vissza is csókol. A kérdésre vállat von.*
-Csak... unatkoztam. Amúgy én sem tudom miért pont itt. *Ma ilyen kedve van. Na meg tudja, hogy nem árthatnak rá. Ezt most már felfogta. Megfogja Ted kezét és közben leül a szökőkút szélére.*
-És te merre jártál? Mostanában megint eltűntél. *Jegyzi meg az utolsó mondatot már inkább magának.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Főtér - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 7 EmptyKedd Jún. 29, 2010 4:29 am

*Elvigyorodik ismét.*
- Én én, mi van velem? *kérdez vissza csipkelődve, és letelepedik a lány mellé a szökőkút szélére.*
- Hát én kérlek Hell cityben jártam, hogy őszinte legyek. Kellett onnan pár dolog, meg kerestem valakit, de nem találtam meg. *sóhajt fel, mert még mindig rohangál ide.oda az alapanyagokért. Willt még mindig meg kellene főzni, hogy feltámadjon.*
- Unatkoztál, és rosszban jársz, következetes vagy. *nyom egy puszit a lány ajkára, ami tényleg csak puszi.*
- No és mit terveztél, mit fogsz csinálni itt? *érdeklődik tovább, miközben belelógatja kezét a vízbe, és picit lefröcsköli a lányt.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 7 EmptyKedd Jún. 29, 2010 4:36 am

-Igen, pontosan azt kérdeztem. *Amint megjelent, rögtön feldobta Sindy kedvét. Most csak mosolyogni tud. Hát igen.. jó helyen kell lenni jókor.*
-Hell City? Itt olyan is van? *Még nem hallott róla, de nem is csoda. Amennyit jár mostanság az iskolán kívül... Kicsit felvonja a szemöldökét, csak úgy a hatás kedvéért majd bólint. Nem kérdez rá, mi kellett neki és kit keresett.*
-Hát, ez most így jött. *Von vállat, közben viszonozza a puszit de nem engedi el a srác kezét. Lefröcskölik, de ő nem fröcsköl vissza. Csak egy kicsit nézi a földet, de a kérdés után visszapillant Tedre.*
-Gondoltam keresek valami jó helyet, ahová beülhetek. Nincs ötleted? *Egy kicsit cinkosabb mosoly jelenik meg az arcán, miközben fejét Ted vállára hajtja.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Főtér - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 7 EmptyKedd Jún. 29, 2010 4:42 am

*Örül, hogy a lánynak elmúlik a rossz kedve. Nem szereti ha kedvese bánatos.*
- Hell City, nem nekünk való hely, midnenféle halálfalók, meg tolvajok, gyilkosok, méregkeverők otthona. Több részre van osztva, de ott tényleg csak a legerősebb vad marad életben. Nem szoktam ott járni, de most muszály volt odamennem.* magyarázza a lánynak, hogy milyen hely is az említett városka.*
- És ott óvakodni kell mindenkitől, és mindentől, de leginkább a város úgy nevezett polgármesterétől. Tele volt vele az újság nem olyan régen, *teszi még hozzá, majd a lányra pillant, már amennyire tud, hiszen a vállát elfoglalta a lány fejecskéje.*
- Mondjuk a teaház? Még régebben ígértem neked egy finom jamaikai rumos teát. *ajánlja fel, de még nem áll fel, csak ha a lány rábiccent a javaslatra.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 7 EmptyKedd Jún. 29, 2010 5:26 am

-Akkor miért voltál ott? *Vág közbe Ted mondókájába, de erre már meg is kapja a választ. Azért bólogat, de csak párat és csak azért hogy a fiú ne higgye azt hogy mindenbe bele kell ütnie az orrát.*
-De ha odamész... vigyázz magadra. *Azért ennyi kitelt tőle, hiszen... mindig aggódik Tedért. Szeretne mindig vele lenni, de ez nem megy, sajnos. Az ötletre elgondolkodik.*
-Nekem jó. Tééényleg! Már el is felejtettem. *Jelenti ki egy kisebb vigyorral az arcán aztán felkel és persze húzza magával Tedet is. Ekkor jut eszébe a tegnapi nap... Merlinnel.*
-Te... találkoztam Merlinnel. Az iskolában fog tanítani meg blablabla, és... egy valamire felhívta a figyelmem. *Kisebb hatásszünet, és elkezd valamit keresni a nadrágzsebében. Egy papírfecni. Fekete írás van rajta, amit Ted is láthat. Sindy elkezdi olvasni.*

- Ezernyi veszély és vad vihar, elérhet téged jó hamar, ha nem vigyázol sárkányodra, miatta jutsz végső bajba... Sötét átok szállhat rája, hogy felébredjen a barátja, kit csak holtában ismerhetett meg, s kit üldözni fog ezer tömeg... Veszély és vész, mi téged is hív, több kell ehhez, mint bátor szív, a hófehér herceg halála a végzet, sorsotok ellen lesz sötét merénylet... Mert nem csak az lesz átkozott, ki a tőrrel lesújt, hanem az is, kivel egy követ fújt, sötét fellegek, végzetes sors, ki a herceget megöli, nem lesz más, csak korcs... Hát figyelj rám, drága őzgida, van más út, mivel eljuthattok oda, hogy a testetlen barát újra testet öltsön, más alakban, mit egy halottól vett kölcsön... A megoldást neked kell megtalálnod...

*Közben Tedre pillant ismét... hátha felfogja hogy nagyjából miről szól az egész. Mellesleg volt olyan okos, hogy lejegyzetelte minden szavát Merlinnek.*
-Ezt mondta... ő a jövőbe lát... *Kicsit kétségbeesett pillantása van neki, de azért na... nagyjából tudja mi lesz ebből.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Főtér - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 7 EmptyKedd Jún. 29, 2010 5:36 am

- Mert meséltem hogy fel akarom támasztani Willt, és ahhoz kellett pár dolog. *mondja a kérdésre, és megsimítja a lány arcát.*
- Ne aggódj, vigyázok én magamra.* mosolyodik el, és már áll is fel, hogy menjen a lány után, hogy megigyák azt a teát amit ígért. De megtorpan.*
- Merlin? Az meg mi a fészkeset keres itt? *kérdezi megütközve, még hogy tanítani fog itt, ez ez vicces gondolat. Le kellene vadászni azt a dögöt.*
- Jajj de szép vers volt... *jegyzi meg, majd a tartalmán is elgondolkozik.*
- Ebből egyértelműen kiderül a terv. az őzike te vagy, a szelídséged miatt, a sárkány én, bár nem a természetem miatt azt hiszem. * vigyorog az egós megjegyzésén, majd folytatja.*
- A Herceg talán az... unikornis lehet. *tétovázik kicsit, hiszen abba nem avatta be a lányt, hogy mit kell csinálni hogy Will újra éljen. *
- más módszer, de milyen módszer? Idézzem bele Willt, egy másik testbe, de kiébe? *gondolkozik hangosan, és eldönti hogy majd megvitatkozza a dolgot Willel is. Mindenesetre előveszi a pálcáját, és int vele egyet a lapra mutatva, mire az megkétszereződik. Az egyiket elteszi az eredetit meg visszaadja a lánynak.*
- Ha lesz egy kis időm majd gondolkodni fogok rajta megígérem. De most menjünk, igyuk meg azt a híres teát. *javasolja, és megfogja a lány kezét, és finoman elkezdi húzni hogy induljanak el.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 7 EmptyKedd Jún. 29, 2010 5:50 am

-Ja... értem. *Még mindig nem nagyon rajong ezért az ötletért, de ha Ted ezt akarja akkor ez lesz. Elmosolyodik halványan, amikor Ted kijelenti hogy ő vigyáz magára. Azért... senki sem lehet olyan biztos ebben. Mindig leselkedik rájuk valami. A kérdésre vállat von.*
-Szerintem Alex hívta. *Van egy olyan érzése, hogy az igazgató valamire készül. Összeráncolt homlokkal figyeli végig Ted első felvetéseit majd egy pillanatra megállítja.*
-Azért vagy sárkány mert a Famine ház állata a sárkány. *Erre már ő is rájött.* Szóval akkor nekem kell vigyáznom rád. *Ebből ennyi a levonható egyenlőre. Folytatja, nem is figyelve most egy kicsit Tedre. Azért persze tiszteletben tartja azt is amit mond.*
-Sötét átok szállhat rája, hogy felébredjen a barátja, kit csak holtában ismerhetett meg... - Egyértelmű. Valami bajod lehet abból, ha Willt feltámasztod. ÉS szerintem igen... a hófehér herceg az unikornis lesz. De... milyen unikornis? *Nem mesélték el neki, szóval nem tudja miért jön képbe az unikornis.*
-Szerintem... kell hogy valaki más meghalljon nem? *Jó ebben hiszen direkt ez a képessége. Még a sorok mögé is belát.* És annak a testébe kéne beleidézni. Az tuti hogy értelmesebb lenne... és senkinek nem lenne baja. *Von vállat aztán bólint egyet a srác ötletére.* Oké, de szerintem akkor is ez fog lejönni belőle. *Tök egyértelmű, szerinte.*
-De menjünk, nem akarok ezen agyalni ami azt illeti. *Megfogja Ted kezét és rámosolyog. A papírfecnit visszateszi a zsebébe ha már nem kell és lassan elindul Ted után. Közben egy puszit nyom a fiú arcára, hiszen úgysem bírja ki.*
-És... ha megittuk a teát, mit csinálunk? *Szeretne sokáig Teddel lenni ma.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Főtér - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 7 EmptyKedd Jún. 29, 2010 6:51 am

*Szintén mosolyog, de az Alexes kijelentésre kissé elhúzza a száját. Továbbra sem kedveli túlzottan ami azt illeti. Nem szeretné ha Alex ennyire keresztbe rakna nekik, azt valahogy nehezen viselné.*
- És szerinted mi a fenének van szüksége Merlinre? Hogy mini hadsereget toborozzon diákokból? Vagy mi fene? *kérdezi, de a sorokat ő is átlátta, neki is ez a képessége ami azt illeti, a motívumok csodája. De kíváncsi volt a lány véleményére is.*
- Igen ez igaz. *biccent a sárkányos dologra, majd kicsir elgondolkodik.*
- Tudod, azt jelenti a unikornisos dolog, hogy ha fel akarjuk támasztani Willt, akkor meg kell ölni hozzá egy hím kifejlett unikornist... De őszintén szólva a gondolattól is rosszul vagyok hogy meg kelljen tennem. *borzong meg kissé, és ezzel ismét bevallotta a lánynak, hogy azért ő nem is olyan szörnyű személyiség, mint amilyennek látszik.*
- Nah de ki haljon meg, és kinek a testébe költözzön bele a vöröske? *filózik még, majd legyint egyet.*
- Rendben, meggyőztél, menjünk teázni. *ért egyet a lánnyal, hogy majd rossz napjain filózik ezen tovább.*
- Hát nem is tudom, lenne pár ötletem. Pl elvihetlek kirándulni is ha szeretnéd... Valahová a közelbe, úgyis hegyek vannak itt. *aján egy programot amit csinálni lehetne itt.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 7 EmptyKedd Jún. 29, 2010 7:04 am

-Nem tudom miért hívta, de... úgyis kiderül. *Von vállat, majd egyre nagyobbra nyílinak szemei. Hogy meg kell ölni egy unikornist?!* Ted... ha te ölöd meg azt az unikornist... többet ne is számíts rám! *Mondja halálosan komolyan. Tudja mit jelent az, hogyha valaki megöl egy unikornist és az nem a legjobb eset. De mostmár végleg félreteszi a témát.*
-Nem tudom, nem tudom és mostmár megyünk teázni. *Már vagy fél órája ezt hajtogatja. Közben felcsillan a szeme és még el is mosolyodik.* Tényleg? És hova? Érdekeslesz így este. *Nem azért mondja, mert nem szeretne menni, csak úgy... most a mosoly nem törlődik le az arcáról, közben már-már a teázóba érnek. Néha egy kicsit -Ted hatására- hülyül, szóval esetleg megböki a srácot vagy egy kicsit nekimegy játékosan.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Főtér - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 7 EmptyHétf. Júl. 05, 2010 3:25 pm

* Ashly ismét nem bír aludni. Már hajnalok hajnala van és még egy ásítás nem tört rá. A szó szoros értelmében semmi álmosság sincs benne. Kisétált a főtérre és innen nézi a napfelkeltét. És lassan, de biztosan, már pár ember felébredt és Ash a padon ülve nézi a munkahelyükre kapkodó embereket. DE közben rájön a magány unalmas pillanata, mert ilyenkor sokan alszanak még és most nincs társasága. Padon már törökülésbe tette a lábait, nem tud mit csinálni, így hát kínlódik egy kicsit. *
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 7 EmptyHétf. Júl. 05, 2010 3:31 pm

* A munkából haza felé tartó pincérnő épp a főtérnél megy el és látta, hogy egy ismerős lány ül a padon. Oda megy hozzá és udvariasan ráköszön majd leül mellé a padra. *
- Szija Ashly. Látom már megint nem bírsz aludni és csak keresed magadnak a bajt. * Mosolyogva fordul a lány felé. *
- Amúgy az álmatlanságon kívül hogy vagy? Tudod mi lenne a jó? Valahogy rá kéne jönnöd, hogy mi is okozza ezt a jelenséget. * Okoskodóan oktassa ki Asht. *
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Főtér - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 7 EmptyHétf. Júl. 05, 2010 3:38 pm

* Mikor unalmában már a nyakát tornáztatta, körzött vele jobbra, majd barra. Mikor meglátott jobbról egy ismerőst rögtön abba is hagyta. *
- Hát szija Ajna. * Csak pont ő hiányzott ilyen késői vagyis korai órákban. Nem tudom, hogy most képes leszek- e az agymosására. Nem azért... bírom a csajt, csak néha már túl sok egy kicsit. *
- Hát már megint az a bajom. Jaj Ajna ne csináld már, kész gondolat olvasó vagy. * Kissé cinikusan szól vissza de még is viccelődve. *
- Köszi. Élek és virulok. Nem látszik? * Szeme sarkában egy huncut nézés jelen meg, ahogy Ajnát nézem. *
És te? * Csak is illemből kérdez vissza. *
- Hát még is, hogy csináljam én az? Esetleg te átmész médiummba és megálmodod helyettem is a választ. Mert én nem nagyon szoktam aludni... így jó lesz. * Attól hogy nem bír aludni egyre formába lendül de rosszabbik értelembe. Nem alvás = Ash kiborítóan idegesítő lesz. *
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 7 EmptyHétf. Júl. 05, 2010 3:43 pm

- Köszike. Mondták már egy páran. * Elmosolyodik Ash szavaira. Először nem is veszi észre benne a cinkosságot, de később már mindent ért. *
Hát de látszik. És én is jól vagyok. * Válaszol a lány kérdésére. *
- Jaj Ashly ne viccelődj már. Még hogy én médium. Jó is lenne. * Kezdi lecsillapítani magát, megérti, hogy Ash-nek ma rossz napja van és nem akar még ő is rátenni egy lapáttal. Ezért csak kedvesen mosolyog és bólogat... *
- Meddig akarsz még itt ülni? * Kérdezősködik, hogy oldja az imént kissé feszülté vált helyzetet. *
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Főtér - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 7 EmptyHétf. Júl. 05, 2010 3:50 pm

* Ashly már azon gondolkozik, hogy Ajna tényleg ennyire szenilis, vagy csak játssza magát a kedvemért? De végül úgy döntöttem, hogy elég jó fej és nem hozom ki a sodrából. Legalább is ma még nem. *
- Nincs mit. * Majd azon gondolkozik, hogy hogyan is vethetne véget az alvatlanságának. Áh megvan beszedek egy csomó altatót... áh nem ott a bukkanó, hogy ott még kampec is lehet, és én nem akarok meghallani ilyen fiatalon. Így hát úgy döntött, hogy addig lesz talpon még a fáradságtól össze nem esik. Reméli, hogy ez a pillanat nem egy sötét sikátorban történik, mert akkor nagyon megszívja. *
- Hát addig még .... még... hát nem is tudom. Szerintem még egy jó ideig itt tartózkodok még. Mert és te? * Kérdez vissza a néha bosszantó pincérnőnek.
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 7 EmptyHétf. Júl. 05, 2010 3:54 pm

* Látta, hogy Ash nagyon töri valamin a fejét. De úgy volt vele, hogy az ő dolga. Nem is kíváncsi rá különösen, ki tudja, hogy egy kamasz fejében mi nem fordult még meg... *
-Értem. De ha nem haragszol én most mék. Már jóval lejárt a munkaidőm és már fáradt is vagyok. * Lassan elindult a a háza felé, még utoljára megfordult és intett Ashnek egyet. *
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Főtér - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 7 EmptyHétf. Júl. 05, 2010 4:00 pm

- Értelek. Semmi baj. Menj csak nyugodtan. * Int egyet a vissza forduló Ajnának. Az integetést egy nagy mosoly követte. És csupa jókívánság. Vége elment szabad a pálya. Nem alvástól elég nagy fejfájása volt és ezért szinte már rákattant az erős fájdalom csillapítóra. Egyszer kétszer, többet is vett be belőle megakarta látni, hogy milyen hatása is van. De akkor volt a legérdekesebb mikor vodkával öblítette le a torkán. Na azóta nem látta még olyan színesben a világot. De most csak úgy simán semmi nélkül lenyelte. Majd a gyógyszer dobozát vissza tette a zsebében. Hirtelen újabb ismerős arcot pillantott meg. Erre össze csapta kezeit és tapsolni kezdett. *
- Nocsak. Az elveszett kis báránykám. * Tudta, hogy Sebbel lehet viccelődni és ezért is mert vele ilyen hangnemben beszélni. *
- Szia. Hát te? * Kérdezősködik közben ráhajtja a fiú vállára a fejét. *
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Főtér - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 7 EmptyHétf. Júl. 05, 2010 4:06 pm

* Hihetetlen de még kora reggel is Ashlyvel fút össze az utcán. Lassan már nem tud hova bújni a lány elől. Tudja, hogy nem szándékosan van azokon a helyeken ahova ő is megy. Mert Seb elindul és majd kiköt valahol. A tapsvihart egy apró mosollyal fogadja. *
- Szija Ashly. * Köszön a kissé kába lánynak. *
- Nem vagyok én elveszve. Inkább te vagy elveszve. * Gondolkozott egy kicsit, majd rájött a megoldásra, mert tudta, hogy Ash még ebbe is belekötne. *
- Inkább helyesbítek mi elvagyunk veszve. * Mosolyog Ashlyre .*
- Hát én már kialudtam magam és eljöttem erre egy kis reggeli sétára. * Mikor a lány a vállamra hajtsa a fejét tudtam, hogy ő még mindig küszködik az alvással. Szegénykém milyen rossz is lehet annak aki nem bír aludni. *
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Főtér - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 7 EmptyHétf. Júl. 05, 2010 4:11 pm

- Értem. * Már kissé fáradtan, de még elevenen figyelek Sebre. *
- De jó neked. * Ash már mióta vár arra a napra, mikor ö is ezt tudja mondani valakinek. Hogy köszi, milyen jót aludtam tegnap este, tisztára kipihentem magam. De nem Ash max. azt tudja mondai, köszi, de nem aludtam semmit ezért bocsi ha alig tudok rád figyelni, mert tiszta komás vagyok. De eljön mindennek az ideje. És Ashly ki is fogja azt várni. *
- Na és merre veszed az irányt? * Lassan bekövetkezik a csoda, amit lehet, hogy Sebi jelenléte hozott magával, lassan kezd Ash álmos lenni. Egyet ásított is már. Ezen kissé meglepődött és hangosan felkacagott. *
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Főtér - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 7 EmptyHétf. Júl. 05, 2010 4:17 pm

* Sebastiano elgondolkozott Ash-en de aztán meg hallotta, hogy ásít a kis lány és már is jobb kedve lett. *
- Na látod, már érted is jön az álom manó. Most nem felejtett el. * Viccelődök az ásítozó lánnyal. *
- Hát fogalmam sincs. Majd amerre a kíváncsiságom visz. * Ez mindig is így volt. *
-Ash drágám én kihasználnám az alkalmat és elmennék aludni. * Javasolja a lánynak Sebi. *
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Főtér - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 7 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Főtér
Vissza az elejére 
7 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next
 Similar topics
-
» Főtér
» Főtér
» Főtér

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Wilard :: "Éjjel-Nappal" negyed-
Ugrás: