Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapFőtér - Page 8 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Főtér - Page 8 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Főtér - Page 8 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Főtér - Page 8 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Főtér - Page 8 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Főtér - Page 8 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Főtér - Page 8 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Főtér - Page 8 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Főtér - Page 8 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Főtér - Page 8 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Főtér - Page 8 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Főtér - Page 8 Vote_lcapFőtér - Page 8 Voting_barFőtér - Page 8 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Főtér - Page 8 Vote_lcapFőtér - Page 8 Voting_barFőtér - Page 8 Vote_rcap 
Ted Forrester
Főtér - Page 8 Vote_lcapFőtér - Page 8 Voting_barFőtér - Page 8 Vote_rcap 
James Miller
Főtér - Page 8 Vote_lcapFőtér - Page 8 Voting_barFőtér - Page 8 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Főtér - Page 8 Vote_lcapFőtér - Page 8 Voting_barFőtér - Page 8 Vote_rcap 
Sindy Logan
Főtér - Page 8 Vote_lcapFőtér - Page 8 Voting_barFőtér - Page 8 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Főtér - Page 8 Vote_lcapFőtér - Page 8 Voting_barFőtér - Page 8 Vote_rcap 
Chris Martines
Főtér - Page 8 Vote_lcapFőtér - Page 8 Voting_barFőtér - Page 8 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Főtér - Page 8 Vote_lcapFőtér - Page 8 Voting_barFőtér - Page 8 Vote_rcap 
Daniel Reed
Főtér - Page 8 Vote_lcapFőtér - Page 8 Voting_barFőtér - Page 8 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Főtér

Go down 
+34
Avery Woodruff
Ingrid Weiss
Daniel Reed
Meghan Reed
Cintia Thomson
Sebastian G. Blaze
Cassidy Heyes
Benjamin Doredumble
Dorothy Brown
Solaria Luthia
Greg Stanford
Chris Martines
Chezz Princeton
Demi Bieber
Larina Marley
Freddy V. Falcon
Robert Lawrence
Kim Kaguya
William Quentin Watson
James Miller
Jacinta Hernandez
Soshy Hatchet
Cassandra Lengston
Sandra Berger
Amanda C. White
Victoria Heats
Alena Aalriä
Ted Forrester
Sindy Logan
Ophelia McCord
Allison Diamond
Hannelori Sensui
Alex Wilfred
Főmesélő
38 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Főtér - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 8 EmptyHétf. Júl. 05, 2010 4:23 pm

- Persze, hogy eljött, mindig is elszokott jönni, csak épp az a baj, hogy nem akkor mikor kellene. * Kicsit morcosan válaszol Sebi viccelődésére. *
- Értelek. Jaj te mindig is ilyen kíváncsi maradsz. * Mosolyodik el Ash. Aztán megfogadva Sebastiano tanácsát lassan de biztosan elindul az iskola felé, de még vissza néz és integet Sebinek. Gyorsan haza ment letusolt és aludt majdnem négy óra hosszát. Ami már nála rekordnak számít. *
Vissza az elejére Go down
Demi Bieber
Diák- Plama
Diák- Plama
Demi Bieber


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 129
Tallérok : 2
Pontok : 0

Főtér - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 8 EmptyCsüt. Júl. 08, 2010 7:35 am

*Elvolt a napokban, már egy ideje nem beszélt senkivel, elvolt veszve. Egy kis magányra vágyott, így legalább volt ideje gondolkodni. Igaz már kicsit túlságosan is egyedül érzi magát, és remélte összefut valakivel útközben, de senki ismerős. A főtérre érve, körülnézett még sosem állt meg itt nézelődni. Mindig csak keresztül szaladt rajta. Fekete farmerban, és egy fehér felsőben van. Lassan sétálgatott, majd leült a szükőkúthoz. Szereti hallgatni a víz csobogását. Már kicsit fáradt, de még marad egy kicsit. Hátha jön valaki, akivel birna pár szót váltani, már ráférne.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Főtér - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 8 EmptyCsüt. Júl. 08, 2010 7:42 am

*Nagyon boldog, most hogy prefektus lett, nem birt a kastélyban maradni. Egy kis szórakozásra vágyott, és neki indult egyedül. A főtéren lelasított, észrevett egy lányt a szökőkútnál. Közelebb ment hozzá, és rájött, hogy még vele nem találkozott. Kedvesnek tűnik, éshát az ismerősökböl sosem elég, ígyhát gondolta odamegy hozzá.*
-Szija. Te egyedül? *Kérdez rá, hisz senki mást nem lát a lány közelében.*
-Ja amúgy Liza vagyok. *Mutatkozik be, és a lány felé nyújtja kezét. Kicsit elvan, azért ilyen közvetlen. Ha pedig véleltleül rosszul reagál a kérésekre, illetve a bemutatkozásra, akkor tovább áll.*
Vissza az elejére Go down
Demi Bieber
Diák- Plama
Diák- Plama
Demi Bieber


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 129
Tallérok : 2
Pontok : 0

Főtér - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 8 EmptyCsüt. Júl. 08, 2010 7:44 am

//Fagyunk,... közbe jött valami xD//
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Főtér - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 8 EmptyKedd Júl. 13, 2010 4:03 am

*A főtéren vág át, hogy mihamarabb a menedékhelyre jusson. Zöld sok zsebes nadrágot visel, egy katonai surranóval, és egy szintén zöld izompólóval. Hátán, fekete, kicsi hátizsákja, amiben elég sok minden elfér, hála a tértágító bűbájnak. Szőke haja most sem úgy áll ahogy kéne, kék szemeivel a teret pásztázza. Nem biztonságos erre mostanság, eleresztettek valami minisztériumi nagykutyát, ami igen veszélyes lehet rá. Nem akar találkozni vele, így nem lankadhat a figyelme, egy pillanatra sem.
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 8 EmptyKedd Júl. 13, 2010 4:13 am

*A lakónegyed felől érkezik, pontosan Teddel szemben. Először észre sem veszi a fiút a nagy elgondolkodásban, hiszen... mostanság van neki elég gondja. A minisztériumba is be kéne menni, tegnap még nem volt rá alkalma. Elég szépen ki is van merülve, de látni rajta, hogy jól tartja magát.
Felpillant, Ted szinte már előtte jár. Le is cövekel.*
-Ted Forrester. Milyen kellemes meglepetés. Éppen téged indultalak megkeresni... *Na igen, van egy kis... elbeszélgetni valója a fiúval. Nem engedi tovább azt, egyenlőre.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Főtér - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 8 EmptyKedd Júl. 13, 2010 4:16 am

*Hm, mégsem volt elég figyelmes, ugyanis akárhogyan is nézelődött Alexet nem látta meg. Elereszt egy cifra káromkodást az az orra alatt, de nem szándékozik beszélgetni az igazgatójával. Úgysem sokáig lesz az.*
- Sajnos nem mondhatom hogy hasonlóan kellemes, a meglepetés. Engem keres? Mások is, álljon be a sorba, nem akarok magával semmiféle beszélgetést vagy fejmosást vagy semmi mást. *indul tovább, hogy kikerülje a férfit, széles ívben, hogy utána se kaphasson.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 8 EmptyKedd Júl. 13, 2010 4:23 am

-Sajnálom Ted, muszáj lesz végighallgatnod... *Remélhetőleg még akkor megállítja a fiút, amikor az el akar indulni. Felvonja szemöldökét, semmi pálca vagy akármi.*
-Sok minden van, amit el tudok rólad képzelni... de amiket mostanság hallok, az egyre csak... nyugtalanítóbb. *Kezd bele a mondókájába. Nem fogja sokáig untatni Tedet, remélhetőleg. De kinél mit jelent a sokáig.*
-Neked is jobb lesz a végighallgatsz Ted! *Kisebb hatásszünet.* Szüleidnek megígértem, hogy... vigyázok rád, legalábbis úgy, hogy az iskolában maradj. Nem szeretnélek kivágni, viszont ahogy látom erre... egyre jobban megérsz. *Nem fejezi be. Csak szünetet tart, hogy figyelje Ted reakcióját.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Főtér - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 8 EmptyKedd Júl. 13, 2010 4:28 am

*Alexnek nincs olyan szerencséje, hogy megálljon és végighallgassa, nem érdekli hogy miről van szó, nem kíváncsi a szentbeszédre sem.*
- Nem, semmit nem lesz muszály megtennem. *szól vissza kartávolságon kívülről, és egyenletesen halad tovább. Esze ágában sincs megállni.*
- Mit hall rólam? Szereplek a hírekben? Ez aztán a hírnév, büszke vagyok magamra. *áll meg egy pillanatra és mereszti a férfire kék szemeit.*
- Nem érdekelnek a szüleim, meg az ígéretei hogy mit fog velem csinálni. Nincs szükségem arra hogy vigyázzon rám, és nem érdekel mit fog mondani anyáméknak ha találkozik velük. Tudják ők is nagyon jól, hogy mi lett belőlem, és hogy ezzel már semmit az égegyadta világon nem tudnak kezdeni. A magam ura vagyok, és ha kivág az iskolából, elhiheti hogy nekem tesz jót vele. *vág vissza enyhén ingerülten. Ki nem állhatja a családját, még ha csak hírből is van róluk szó.*


//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Főtér - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 8 EmptySzomb. Júl. 24, 2010 8:37 am

*Megint elkóborolt és szokás szerint eltévedt. A tájékozódás sosem volt erős oldala, de mivel nem tudja merre menjen, tanácstalanul megvakargatja a fejét, majd a tér közepén lévő szökőkúthoz lép. Zsebéből elővesz egy apró gitárt, és varázslattal felnagyítja a normál méretére, majd elkezdi módszeresen pengetni, egy lágyabb melankólikus dallamot kihozva a hangszerből. aztán váltva egy kicsit gyorsabbat kezd el pengetni, ezzel szórakozik, amíg nem jön valaki arra, hogy megkérdezze merre jut el a szállására.
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Főtér - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 8 EmptySzomb. Júl. 24, 2010 8:47 am

*Egy újabb nap a nyári szünetben, ami semmittevéssel fog eltölteni az ifjú Ralph. Körbejárta az egész iskolát, sehol nem találta meg Sindy-t; se Miriam-t, hogy elcsevegjen velük. Így hát gondolt egyet és elindult Wilard-ba, hisz még nem járt ott soha sem. Piros felső, fekete nadrág, sportcipő, baseball sapka van rajta, szájában egy nyalókával. Végigsétál az úton, egyenesen a főtérig megy. Gondolja, majd ott úgyis valaki tájékoztatni fogja, mit merre fog megtalálni. Mikor odaértem, egy srácot láttam meg, aki gitározott. Nem is gondoltam, hogy valaki zenélni is tud. Nem nagyon megyek közelebb, hisz kitudja, lehet, hogy ellenség. Inkább leülök egy padra, és onnan lesem tovább a játékát.
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Főtér - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 8 EmptySzomb. Júl. 24, 2010 8:53 am

*Ő viszont a két zenei váltás között, felfigyel az odatévedt fiúra, és kíváncsian pislog felé. Majd, mikor a dallam végére ért, feláll, felkapja a gitárt, és odasétál a fiúhoz, és leül a padra mellé, majd odafordul. Barna szemei jókedvtől ragyognak.*
- Szia, bocsika a zavarást, de nem tudod megmondani nekem merre van a Hotel Royal? *kérdezi, mert elvileg ott van a szállása csak elcsámborgott és eltévedt. egy sarkon rossz felé fordult, és már nem talált vissza.*
- Amúgy Chezz Princeton vagyok. Na és te ki vagy? *érdeklődik mosolyogva, maga mellé téve a gitárt, hogy ne sérüljön.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Főtér - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 8 EmptySzomb. Júl. 24, 2010 9:06 am

*Figyelmesen hallgatom a zenét, majd mikor végzett vele, felálltam és elmentem. Már, mint mentem volna, hisz Chezz, mint kiderült így hívják, odajött hozzám és érdeklődni kezdett egy hotel iránt. Mivel én is most vagyok itt elsőnek, így pechére nem tudok válaszolni.
-Hát, sajnos nem tudok neked segíteni, mivel most vágyok elsőnek távol a sulitól. Úgy értve, most vagyok elsőnek Wilard-ban.
*Tájékoztattam Chezz-t, majd én is illedelmesen bemutatkoztam.
-Egyébként, Raidon Raphaello vagyok. Wilian-i diák. Tetszett a játékod. Mióta gitározól?
*Érdeklődtem tőle, közben felmértem a gitárját.
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Főtér - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 8 EmptySzomb. Júl. 24, 2010 9:17 am

*Hát ezt nem találta el. Felsóhajt, majd eltűnődik. Talán majd visszatalál valahogyan mégis. A fiút veszi szemügyre, aki tökre visszafogott hozzá képest. mármint öltözékben. Ő ugye farmert visel lelógó láncokkal és olyan vastag féle sportcipővel, meg egy félig meddig átlátszó nagyon vékony felsőt. Karján fura kesztyű. amitől olyannak tűnik mintha tetoválása lenne, de közelebbről megnézve látszik hogy csak ruhadarab. Haja viszonylag rövid, ám annál tarkább, a barnás alapon lila melír jól mutat. Ajkában piercing látszik.*
- Értem. Wilianba jársz akkor gondolom, voltam már ott reggel, megismerkedtem az igazgatótokkal. Hát sokkal jobb arc mint az enyém volt régen... *sóhajt fel kicsit, majd beigazolódik hogy a fiú Wilianos.*
- Raidon? Érdekes neved van, de legalább nem fogom elfelejteni. *jegyzi meg mosolyogva, mert a fura nevek is jók valamire. Nem könnyű elfelejteni őket.*
- Köszi. hát már egy ideje 14 éves korom óta, szóval öt éve. Elég jól megy szerintem, mert voltam már tagja egy együttesnek, ami ismert volt, csak sajnos nemrég feloszlott. Most a dobossal újat szeretnénk alapítani, ahhoz keresünk még tagokat és járkálunk össze vissza, tehetségkutatás címszóval. *meséli jókedvűen, és közben a gitár nyakát piszkálja.*
- Te játszol valami hangszeren?
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Főtér - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 8 EmptySzomb. Júl. 24, 2010 9:29 am

*Végighallgatja Chezz beszámolóját, majd egy kis gondolkodás folytatja a másodperceit. ~Szóval, járt a mi sulinkban is. Ráadásul megismerkedett azzal a fura fazonnal, akit Alex-nek hívnak. Érdekes. *Sok mindent hallott már Alex-ről. Jót is, rosszat is, de nem tudja eldönteni, hogy valójában milyen természetű. Legalábbis addig, amíg nem beszél vele személyesen.
-Köszi az elismerést. *Lepődik meg, mikor Chezz mondta neki, hogy fura nevem van. Mikor megkérdezi, hogy játszom e hangszeren, elképedve nézek rá. Én meg a hangszer. Két különböző dolog. Én csak a kviddicshez, meg a robbantáshoz értek.
-Sajnos nem tudok zenélni, de robbantani, azt annál jobban. *Jelentem ki határozottan, majd egy kis mosoly jeleni meg az arcomon.
-Öhm... ha akarod, akkor segíthetek megtalálni a hotelt. Mit szólsz? *Kérdezem, majd kíváncsian várom a válaszát.
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Főtér - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 8 EmptySzomb. Júl. 24, 2010 9:39 am

*Érdeklődve figyeli a fiút, ő olyan fajta ember, aki mindenkire figyel korra és nemre való tekintet nélkül. Meg persze benne van mindenféle hülyeségben, plána ha azt éppen ő maga találja ki.*
- Hát ha egyszer igaz. *von vállat neki ez nem olyan nagy cucc, ő szinte mindenkivel őszinte. Ritkán hazudik, de akkor sem komoly dolgok miatt.*
- Robbantani? Nahát, akkor ha felnősz biztos híres BIT tanár leszel. *kuncog fel, mert aki rossz gyerek az jó családapa, és ilyen alapon aki béna a BIThez az később biztosan jó lesz belőle.*
- Hát ha nem sietsz örülnék neki ha velem tartanál. *jegyzi meg mosolyogva.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Főtér - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 8 EmptySzomb. Júl. 24, 2010 9:50 am

*Ez a beszélgetés egyre jobban izgatja, mint az unalmas falak a suliban. Érdeklődve figyeli a zenészt, majd mikor kijelenti a BIT szót a száján, ismét elképedtem.
-Na azt lesheted. Utálom a BIT-et. Inkább a BBT-ben jeleskedem jobban. És az iránta érzett túlzott szeretetem miatt sikerült, a tesómmal felrobbantani a házunkat. *Mondta halkan, hogy senki ne hallhassa meg Chezz-en kívül. Majd, mikor a városnézésnél van a hangsúly, örömmel ugrik fel a padról, majd tarkóra tett kézzel várja, hogy Chezz lépjen valamit.
-Rendben, akkor indulhatunk is. De siessünk, mert vissza kell érnem a suliba időben.
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 8 EmptyKedd Aug. 03, 2010 11:55 pm

-Állat? Akkor te mi vagy? *Nevetek fel, persze tudom, hogy Greg is csak hülyül. Bólogatok a kérdésére, muszáj kideríteni, hogy mennyi zsé van. Úgysem bírom ki, hogy ne költsem el. Mindig mindenem eliszom vagy elcigizem vagy valami. A felém nyújtott dobozból csórok egy szálat, majd legközelebb én is megkínálom a havert.*
-Muszáj megnézni, hogy mennyit birok elinni. De nem lesz belőle hiány nyugi. A bankba még sok-sok ennyi van. *Vigyorgok rá a másikra, közben lassan a főtérre érünk. A cigit meggyújtom, majd beleszívok.*
-OKé. Akkor nézünk valami "eldugott kis helyet" *Idéző jelet formálok a kezemmel. Nem tudom, milyen hely lehet... amit még nem fedeztünk fel. A főtérre értve az egyik irányba bökök.*
-Ugye te is a rock stílust áldod? *Mert én mostanság igen, mivel... eléggé olyan a társaságom.*
Vissza az elejére Go down
Greg Stanford
Diák- Famine
Diák- Famine
Greg Stanford


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 68
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 8 EmptySzer. Aug. 04, 2010 12:03 am

-Háth,... az leszek ami szeretnéd hogy legyek. *Ismét egy hatalmas nevetés,... majd amikor már James is vett egy szálat a cigisdobozból visszacsusztattam a zsebembe. Nem aggódom, mivel van még egy dobozzal nálam, bizonyára elég lesz egész estére.*
-Jaja, rock for ever. *Jelentem ki, és egy sunyi mosoly. Körülnézek, és észrevettem James mért is kérdezte. Mát innen is jól néz ki az a hely, közelebb megyek, kíváncsi vagyok, vajon megfelel-e a mi célunkra.*
-Experience rock club,... ez tetszik. Benézünk? *Mosolygok és az ajtó felé mutatok. Majd lassú léptekkel elindulok befelé.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 8 EmptySzer. Aug. 04, 2010 12:05 am

-Akkor jó. *Mosolyodom el, majd visszahúzom Greget, hogy várjon még egy kicsit, csak még elszívjuk a cigit. Már nem sok van, nem akarok avval a kezemben beállítani. Egy kicsit leporolom magam, vagyis a pólóm, mert valamitől kicsit poros lett. Valószínűleg azért mert ledobtam a földre.*
-Nem ismered a helyet? Én igen... még nem voltam itt, de hallottam róla. Azt mondták, ez Wilard egyik legnépszerűbbe helye. Kíváncsi vagyok rá, de azt hiszem nem fogunk csalódni. *Eldobom a cigit, aztán belépek a kapun Greggel az oldalamon.*


//Fagyfagyfagy//
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 8 EmptySzer. Aug. 04, 2010 11:52 pm

*Will a főtéren sétál. Életében először minden cél nélkül, csak azért, hogy jól érezze magát, kimozdult otthonról. Bakancsot, fekete farmert és fehér pólót visel, hosszú, vörös haját összefogta varkocsba.
Megáll a szökőkút mellett, és karba fonja kezeit. Valamiért Lú jár a fejében... Amikor utoljára találkoztak a lánnyal, nem váltak el túl szép szavak közepette, és valahogy rossz érzése van. Emlékszik Luthia arcára, a pillantására, a testtartására. Felismerte benne régi önmagát, a vadságot, a kegyetlenséget, a szenvedélyt. Látta a lány szemeiben azt a végtelen pusztaságot, amiből csak a fájdalomokozás vezet kiutat. Félti a lányt, de úgy döntött, nem fogja keresni. Lassan hátrál, és leül egy padra. Idegesen megvakarja a tarkóját, ajkait lebiggyeszti. Narancssárga szemeivel végigméri a főteret: Kifejezetten kihalt. A borús idő megtette a magáét, nincsenek sokan kint. Egy-két ember lézeng csak errefelé. Elővesz egy cigarettát, de végül meggondolja magát, nem gyújt rá. Most valahogy nincs hozzá lelkivilága.*
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 8 EmptyCsüt. Aug. 05, 2010 12:10 am

*A Főtéren sétál, de gyorsabb, céltudatos léptekkel. Fekete cipőben, fekete nadrágban, amin láncok lógnak, és feke pulóverben van, aminek kapucnia a fejére van húzva. Övébe egy fekete nyelő kés tűzve, és persze pálcája.
Szerencséjére ma kevesen vannak a főtéren. Úgy is utálja a tömeget.
Aztán hirtelen megáll és vár. Nem is oly sokára egy nála magasabb, szintén feketében lévő srác áll meg előtte. Úgy egy percig beszélnek valamit, majd Lú bólint és körülnéz. Egy mellette elhaladó civilre ráförmed, hogy ne bámuljon, majd tovább indul a mellékutcák felé...*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 8 EmptyCsüt. Aug. 05, 2010 12:14 am

*Will megpillantja Lút.*
~Biztos csak depizik...~
*Gondolja, ám ekkor a lány beszélni kezd egy ismeretlennel. Liam felhúzza egyik szemöldökét, előre dől, a térdére ereszti kezeit, majd mikor a lány sietve megindul, felpattan. Látja, hogy a tér másik feléről nem érné el gyalogszerrel a lányt, így gondol egyet, és úgy két méterrel Lú elé hoppanál.*
- Mi a fene folyik itt, mondd csak...
*Kezdene bele a kis lehordásba, ám ekkor megpillantja Lú kését.*
- Mi a fenét művelsz, Luthia? Mit képzelsz? És hogy nézel ki?
*Kérdi, ám izmai megfeszülnek, ugrásra készen. Ha a lány valamivel próbálkozik, Will fedezékbe ugrik...*
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 8 EmptyCsüt. Aug. 05, 2010 12:26 am

*Lú már a mellékút felé tart, de hirtelen Will eléhoppanál. Lú csak a hirtelen megjelenéstől lepődik meg, de fél másodperc se kell, hogy összeszedje magát, felismerje a fiút és a lehető legutálatosabban nézzen rá, ami tőle kitellik.*
-Pont neked tartozom magyarázattal? *kérdi vadul, keze pedig a pálcája közelében, ha szükség lenne rá.*
-Tűnj el innen és szállj le rólam! *úgy dönt, nincs értelme itt vitatkozni, mert saját maga fog nekiugrani a fiúnak, hogy megfojtsa, inkább elhaladna mellette, de még odaszól...*
-Jobban tennéd, ha nem követnél... *majd csak kikerüli, ha engedik...*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 8 EmptyCsüt. Aug. 05, 2010 12:33 am

- Igen, nekem tartozol magyarázattal...
*Morogja Will, majd mikor Lú el akarna menni mellette, elkapja a lány karját.*
- Nem követlek, de látom, hogy nem épp azon az úton jársz, amelyiken kellene. Szóval most azonnal elmondod, hogy mi a franc történik körülötted, ne kelljen nekem kivernem belőled.
*Mondja dühös pillantással, majd elengedi a lányt.*
- És hidd el, megteszem. Gyorsabb, erősebb, ügyesebb vagyok nálad. Szóval azonnal kezd el köpni, hogy mi a bélpoklos mocskos francot csinálsz...
*Ezzel leengedi a kezeit úgy, hogy ha kell, egy mozdulattal előkaphassa pálcáját.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Főtér - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 8 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Főtér
Vissza az elejére 
8 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Next
 Similar topics
-
» Főtér
» Főtér
» Főtér

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Wilard :: "Éjjel-Nappal" negyed-
Ugrás: