Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapFőtér - Page 14 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Főtér - Page 14 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Főtér - Page 14 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Főtér - Page 14 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Főtér - Page 14 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Főtér - Page 14 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Főtér - Page 14 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Főtér - Page 14 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Főtér - Page 14 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Főtér - Page 14 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Főtér - Page 14 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Főtér - Page 14 Vote_lcapFőtér - Page 14 Voting_barFőtér - Page 14 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Főtér - Page 14 Vote_lcapFőtér - Page 14 Voting_barFőtér - Page 14 Vote_rcap 
Ted Forrester
Főtér - Page 14 Vote_lcapFőtér - Page 14 Voting_barFőtér - Page 14 Vote_rcap 
James Miller
Főtér - Page 14 Vote_lcapFőtér - Page 14 Voting_barFőtér - Page 14 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Főtér - Page 14 Vote_lcapFőtér - Page 14 Voting_barFőtér - Page 14 Vote_rcap 
Sindy Logan
Főtér - Page 14 Vote_lcapFőtér - Page 14 Voting_barFőtér - Page 14 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Főtér - Page 14 Vote_lcapFőtér - Page 14 Voting_barFőtér - Page 14 Vote_rcap 
Chris Martines
Főtér - Page 14 Vote_lcapFőtér - Page 14 Voting_barFőtér - Page 14 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Főtér - Page 14 Vote_lcapFőtér - Page 14 Voting_barFőtér - Page 14 Vote_rcap 
Daniel Reed
Főtér - Page 14 Vote_lcapFőtér - Page 14 Voting_barFőtér - Page 14 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Főtér

Go down 
+34
Avery Woodruff
Ingrid Weiss
Daniel Reed
Meghan Reed
Cintia Thomson
Sebastian G. Blaze
Cassidy Heyes
Benjamin Doredumble
Dorothy Brown
Solaria Luthia
Greg Stanford
Chris Martines
Chezz Princeton
Demi Bieber
Larina Marley
Freddy V. Falcon
Robert Lawrence
Kim Kaguya
William Quentin Watson
James Miller
Jacinta Hernandez
Soshy Hatchet
Cassandra Lengston
Sandra Berger
Amanda C. White
Victoria Heats
Alena Aalriä
Ted Forrester
Sindy Logan
Ophelia McCord
Allison Diamond
Hannelori Sensui
Alex Wilfred
Főmesélő
38 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14
SzerzőÜzenet
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Főtér - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 14 EmptySzomb. Ápr. 16, 2011 8:31 am

Hanni ráérősen ücsörgött egy félreeső padon, néhány pergamennel az ölében. Az elmaradt dolgozatok voltak, esszék átváltoztatástanból, de nem vitte rá a lélek, hogy a kastélyban olvassa át őket, azonban itt is csődöt mondott. Türelmetlen fejrázással tette őket vissza apró táskájába, amibe jelenleg a fél irodáját belesűrítette.
~Vajon hogy lehet, hogy ennyire nem látják át a dolgokat? Biztosan rosszul magyaráztam el...~ Gondolatban feljegyezte, hogy a következő órán ismételje át a harmadévesekkel az anyagot, majd tekintetét a körülötte forgolódó varázslók és boszorkányok tömegére szegezte, mígnem megakadt a tekintete egy feketébe öltözött alakon.
- Anor? - kérdezte először csak magától, majd miután meggyőződött róla, hogy valóban őt látja, utána kiáltott. - Várj meg! - nem kiáltotta hangosan a nevét, hisz semmi szükség sem volt a pánikra.
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Anor Azgard
Kalandor
Kalandor
Anor Azgard


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 166
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 14 EmptySzomb. Ápr. 16, 2011 8:38 am

Megtorpant a hang hallatára, és körbepillantott, és észrevette az egyik padon ücsörgő nőt, akiben régi gyerekkori barátját Hannelorit ismeri fel. Felé fordul, és megvárja a nőt.
- Nahát, szia Lori - köszönti kis mosollyal, mivel ő mindig is Lorizta, annak ellenére hogy a többség a Hanni becenevet használta. Tekintetét végigfuttatja Hanni kecses alakján, és bevárja őt, majd kérdőn pillant rá.
- Mit csinálsz itt egyedül? Veszélyes a környék mostanában - vigyorodik el, mivel a legnagyobb veszedelmet jelenleg ő jelenti vagy az egyik embere.

//A félreértések elkerülése végett Hanni néni jelenleg Sarsa user//
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Főtér - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 14 EmptySzomb. Ápr. 16, 2011 8:52 am

- Szia - köszönti rég látott barátját egy kedves mosollyal, mikor sikerül beérnie. Régi beceneve hallatán pár pillanatra feldereng előtte néhány gyermekkori emlék, de aztán engedi őket tovasuhanni, hisz fölösleges az emlékekbe kapaszkodni, mikor a valóságban is itt áll előtte azok főszereplője.
- Lehet hogy veszélyes környék, de megtudom védeni magamat - jelenti ki kissé hűvösen, de hangjába szinte rögtön visszatér a melegség. - Bár nem hiszem, hogy aggódnom kellene. Mondd, mi újság veled? Egészen élőnek tűnsz, és a lehető legkevésbé hasonlítasz Alexre... - teszi hozzá elgondolkodva. - Mesélj nekem! - kéri, majd maga is ráébred, kissé sok kérdést tett fel egyszerre, így hátrál egy lépést, és igyekszik hagyni szóhoz jutni Anort.


//Kérem szépen engem lefizettek... XD//
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Anor Azgard
Kalandor
Kalandor
Anor Azgard


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 166
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 14 EmptySzomb. Ápr. 16, 2011 9:00 am

Figyeli a nő kecses járását, és ahogy nézi pár emlék suhan át a gondolatai között, hogy régen mennyire egyszerű volt minden, és mennyivel jobb volt a kapcsolata Hannival és a testvérével is. De hát azóta felnőttek, és sok minden változott.
- Mint látod, még holtomban sem nyugodtam, így újra az élők sorát gyarapítom - mosolyodik el Anor, és végigsimít a haján, ami hirtelen hosszabbnak tűnik, mint volt. Aprócska kis szépség trükk.
- Igaz, miután feltámadtam, magam is meglepődtem ezen, hogy máshogy nézek ki - von vállat, majd a nőre pillant.
- És veled mi újság? Van már férjed? - érdeklődik, mivek tudja hogy nincs, de azért bízik benne, hogy drága testvérének már sikerült maradandó nyomokat hagynia Hanniban így udvarlás terén.
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Főtér - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 14 EmptySzomb. Ápr. 16, 2011 9:11 am

Furcsállva figyeli, ahogy a férfi haja egy pillanat alatt növekszik meg, majd magában vállat von az apró trükk miatt.
- Tudod, lehet, hogy neked természetes a halálból való feltámadás, de rám a szívbaj jött mikor meghallottam, hogy megöltek... - még mindig kirázta a hideg, hacsak eszébe jutott. - Nem tudom miért nem lehet tekintettel lenni a barátaidra és olyan életet élni, ami nyugodt, vagy legalább vigyázni magadra, hogy lehetőleg ne halj bele! - morogja halkan, amolyan megjegyzésként, amire nem vár választ, hisz tudja, Anort nem irányíthatja senki.
- Micsoda őrült kérdés ez, hogy van-e férjem? - vonja fel a szemöldökét, majd elneveti magát. - Ha esküvőm lesz, ígérem meghívlak, már csak azért is, hogy ellenőrizzem a vőlegény mennyire fogadja el a barátaimat. Ha ellened nem lesz kifogása, mással gondja nem lehet. De mesélj nekem egy kicsit, miket csinálsz mostanában? És vissza ne merd dobni a kérdést, mert én a halálosan unalmas dolgozatjavításokat kezdem neked ecsetelni... - teszi hozzá tréfás fenyegetésként és várakozva figyel.
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Anor Azgard
Kalandor
Kalandor
Anor Azgard


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 166
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 14 EmptySzomb. Ápr. 16, 2011 9:20 am

Már fel sem veszi a kis trükköket, néha csak vadmágiából jön. A korholó hangnemre csak elmosolyodik, régi önmagát idézve ezzel.
- Egyáltalán nem természetes, és engem is éppoly váratlanul ért a dolog, mikor valaki besétált hozzám, és bejelentette hogy márpedig nekem élnem kell, és akkor mard vissza az életbe - von vállat, mert nem is merte elhinni, amíg meg nem történt a rituálé.
- Tudod, az már egy másik élet, mikor nekem barátaim voltak, azóta történt egy s más, többek között ott van az apróság is, hogy világhatalomra törtem, és éppenhogy elbuktam a cél előtt - jelenti ki kis keserűséggel de nem akad fent ezen, mert újra neki fog futni, és akkor is véghez viszi a tervet.
- Ugyan már, Lori. Hiszen ismersz, én meg a nyugodt élet? - vigyorodik el, majd a következőre kicsit meglepődik, hogy a nő még mindig ennyire szorosnak ítéli a barátságukat. Ő már ebben nem reménykedik.
- Ugyan már, azt hittem már egy ideje nem tartozom a baráti körödbe - jegyzi meg kicsit elgondolkodva ez most elég új neki, aztán felkuncog.
- A dolgozatok fontosak, mármint, vannak akiknek fontosak - mivel ő sosem írt dolgozatot, lévén magán tanárok tanították, és az apja.
- Semmi különöset nem csinálok, különben is, nem árulhatom el, hogy mit tervezek a jövőben, legyen meglepetés - jelenti ki, és lassan elindul.
- Sétáljunk - javasolja, és közben az elveszett kis tavat veszi célba, ami nem is olyan elveszett.
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Főtér - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 14 EmptySzomb. Ápr. 16, 2011 9:32 am

- Tudom, hogy te meg a nyugodt élet két külön fogalom, és hogy észveszejtően őrült ötletek kószálnak abban a szőke fejedben, de azért én így is szeretlek - jelenti ki, hangjában nevetés bujkál, és akár hagyja a férfi akár nem, ő belekarol, hogy ezzel is biztosítsa, a beszélgetés még egy ideig nem ér véget.
~Bár ha menni akar, akkor úgysem tudom visszatartani, de talán még elmagyarázhatom neki, talán még megértethetem vele, hogy nekem ugyan olyan fontos az ő biztonsága mint Alexé... Talán...~
- És különben a barátaimat nem bizonyos időszakra választom, bizonyos feltételekkel... Régen találkoztunk, és más utakon járunk, de szeretnék reménykedni benne, hogy ez még megváltozhat - természetesen nem arra akar utalni, hogy egyetért a férfi furcsa, világuralomra törő terveivel, pont az ellenkezőjét szeretné, hogy térjen vissza a jó útra.
- Nem árulhatod el mit tervezel? Pedig igazán kíváncsi lennék rá, legközelebb ki hal meg, vagy esetleg tűnik el hosszú időre, hogy majd megváltozott nézetekkel térjen vissza - igyekszik végig megőrizni a könnyed hangnemet de az utolsó szavakból némi rosszallás érződik.
- Sétáljunk - egyezik bele és mivel Anorba karolt, így megy amerre ő elindult.


//elveszett tóhoz a folytatás//
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Főtér - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 14 EmptyPént. Jún. 24, 2011 9:06 am

Előzmény: Birtok, Út Wilardba

Lassan érkezik meg, ide, ahol körülnéz, nem lát semmi szokatlant, de még csak ismerőst sem, akivel beszélgetnie kellene, így magabiztosságot erőltet magára, és elindul a cél felé, ami egy ronda kék épület. Belépve köszön az ottaniaknak.
- Jó napot, a hopp-hálózatot szeretném használni - mondja, és lerakja az asztalkára a 2 sarlót, ami az otthonáig a használati díja. Már többször járt erre, így hát tudja, mi a rend. Ha engedik, akkor továbblép az egyik üres kandallóhoz.
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Seamus Finnigan
Kalandor
Kalandor
Seamus Finnigan


Hozzászólások száma : 54
Tallérok : 0
Pontok : 0

Főtér - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 14 EmptyPént. Jún. 24, 2011 9:13 am

*Az épületbe belépve, egy nő figyel fel Kim-re.*
-Jó napot kívánok! Természetesen használhatja. Hadd kérdezzem meg. Használta már a Hopp-hálózatot? *Érdeklődik kedvesen a nő, majd várja, hogy válaszolj. Feleslegesen nem mondja el, hogy mire kell vigyáznod, ha igennel válaszolsz, de nem tudhatja, hogy ki és mikor használja az utazás ezen módszerét.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Főtér - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 14 EmptyPént. Jún. 24, 2011 9:18 am

Félúton megtorpan és visszapillant a nőre, a macska háta felett, így úgy tűnhet, mintha a macska beszélne. aztán megfordul rendesen.
- Igen használtam már, tudom mikre kell figyelnem ha ezzel utazom - mosolyodik el halványan, és biztosítja a nőt, hogy minden rendben lesz az utazás alatt. Aztán menne ha engednék.
- Harano is utazott már így, vele sem lesz baj - de azért a biztonság kedvéért majd megdermeszti az állatot.
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Seamus Finnigan
Kalandor
Kalandor
Seamus Finnigan


Hozzászólások száma : 54
Tallérok : 0
Pontok : 0

Főtér - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 14 EmptyPént. Jún. 24, 2011 9:30 am

-Rendben van, akkor kellemes utazást kívánok. *Mondja mosolyogva a nő, megmentve a hosszú és unalmas monológtól. Elindulsz tehát a kandallóhoz, majd belépsz. Kiveszed az elegendő port, majd az úti célodat kimondva, a zöld tűz azonnal elnyel. A vilég szinte forog körülötted, de sikeresen megérkezel oda, ahova tervezted.*
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Főtér - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 14 EmptySzer. Júl. 06, 2011 10:40 am

Átbotladozik a téren, jobb szó erre nincs. Másnapos, és lerobbant cseppet, nincs jó paszban. Színes haja most csak úgy ahogy van omlik a vállára, nem dekorálta ki frizurába, és arckifejezése is azt mutatja, nincs a helyzet magaslatán. Szakadt farmert visel, díszláncokkal, és egy varrt mintát a nadrágon. Felsője egy ujjatlan fekete trikó, ami alól kilátszanak a tetoválásai.
~Jarry, meg a hülye ötleteid...~
Vissza az elejére Go down
Raidon Hoshi
Szellem
Szellem
Raidon Hoshi


Férfi Kor : 45
Lakhely : Cambridge
Hozzászólások száma : 68
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 14 EmptyPént. Júl. 08, 2011 4:59 am

//sry, sry, sry családi gondok voltak...//

*Nem rég jutott eszébe, hogy még meg sem köszönte azoknak, akik megmentették a fiát Hell City-ből. Sylen persze ez alól kivétel, mert vele már találkozott, a másik vámpírt nem találja, de jobb is. Így az utolsó személy a zenész valami CoD bandából. Fekete farmer, egy szürke felső és egy hozzáillő cipőt vett fel mára. Már egy ideje keresi Chezz-t, mivel a társaitól megtudta a nevét is, meg azt is, hogy jelenleg nem tartózkodik a hotelban. Pár óra keresés után feladja, majd elhatározza, hogy megkeresi később. Épp a főtéren megy keresztül, mikor megpillantja Chezz-t. A személyleírás alapján nem volt nehéz beazonosítani, hogy ki is ő. Közelebb sétál, miközben észreveszi, hogy valami nem stimmel vele. Ezek ellenére megszólítja.*
-Elnézést. Chezz Princeton-hoz van szerencsém? *Kérdezi udvariasan és várja a választ.*
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Főtér - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 14 EmptyVas. Júl. 10, 2011 3:26 am

Chezz a kereskedő negyed felé tart, a patikába, valamit szereznie kell a pokoli fejfájására, meg nyomott hangulatára. Ahogy valaki megszólítja, keresni kezdi, míg végül megállapodik a tekintete egy középkorú férfin. Nem ismerős, ebben biztos hogy hogy még sosem találkoztak. A kérdésre csak biccent.
- Igen, az vagyok. És te.. vagyis maga kicsoda? - keverik meg egy kicsit hogy most tegezzen vagy magázzon, mivel a férfi idősebbnek tűnik nála, így marad a magázásnál. Nem néz ki valami jól, de leginkább azt lehetne hinni hogy beteg.
- Mit szeretne? Vagyis, szóval, miért keresett engem? - fogalmazza meg mi nyomja a lelkét, és közben gondolkodik, de nem, akkor sem ismerős neki a férfi.
Vissza az elejére Go down
Raidon Hoshi
Szellem
Szellem
Raidon Hoshi


Férfi Kor : 45
Lakhely : Cambridge
Hozzászólások száma : 68
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 14 EmptyVas. Júl. 10, 2011 3:41 am

*Szerencséjére még időben utoléri Chezz-t, aki épp a kereskedő negyed felé vette az irányt. Nincs valami jó színben az illető, de nem az ő dolga. Csak azért keresi mert megakarja köszönni, hogy megmentette a fiát. Rengeteg előkészületet kell tennie a vizsgák miatt.*
-Nyugodtan tegezhet. Raidon Hoshi vagyok. *Mutatkozik be, majd kezet nyújt. Kivételes, hogy megengedi, hogy tegezzék, de egy olyan személynek, aki segített számára nem kivételez.*
-Csak azt szeretném közölni, hogy köszönöm a segítségét, amiért megmentette a fiamat Hell City-ből. *Válaszolja a kérdésre. Nem néz ki valami jól Chezz.*
-Magával minden rendben van? *Érdeklődik az állapota iránt.*
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Főtér - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 14 EmptyVas. Júl. 10, 2011 3:54 am

Elfogadja a kézfogást és gondolatban elhelyezi a férfit. Ja igen Raidon, mint a Raidon tesók apja.
- Ahha, akkor te leszel a Raidon fiúk apukája - mosolyodik el, mert kedveli mindkettőt, Ralphot is meg Maxot is.
- Jah hát igazán nem volt nagy dolog, inkább Mézi meg Syl voltak nagyok - mosolyog, és eszébe jut hogy ő leginkább csak hadakozott, meg kapálózott a múmiák ellen, és undorítóak voltak.
- Remek fiaid vannak, kedvelem őket - mondja, még majd tarkójához nyúl, és biccent.
- Semmi komoly, csak pokoli fejfájás, és nyomott hangulat. Mondhatni használhatatlannak érzem magam, és épp a patikába tartok valami cuccért, amitől jobban leszek - feleli, mivel ennyit arról hogy a másnaposság elmúlik. Hát nála nem, valahogy nagyon nem bírja az alkoholt.
- ÉS te merre tartassz amúgy?
Vissza az elejére Go down
Raidon Hoshi
Szellem
Szellem
Raidon Hoshi


Férfi Kor : 45
Lakhely : Cambridge
Hozzászólások száma : 68
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 14 EmptyVas. Júl. 10, 2011 9:51 am

-Igen én vagyok. *Igenlően biccent Chezz kijelentésére.*
-De nem az számít. Legalább ott volt és biztosan segített valamiben a többieknek. *Igaz csak annyit tud, hogy ott volt, hogy pontosan mit is tett, arról fogalma sincs neki.*
-Ő hát köszönöm. Tudnád miket művelnek olykor. *Azért ők sem annyira angyalok, mint amilyennek kinéznek. Tudnak ördögök lenni, és sokszor azok inkább, mint az ellenkezője.*
-Fájdalom csillapító tökéletesen megfelel erre, meg egy hasznos pihenés és mintha friss lenne. *Van tapasztalata benne. Az ikrek elég sok fejfájást okoztak már neki, lassan 10 éve bosszantják.*
-Én vissza az iskolába. Vizsgaidőszak van és sok a papírmunka. Csak eljöttem megköszönni a jó cselekedetét. *Válaszolja a kérdésre.*
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Főtér - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 14 EmptyHétf. Júl. 18, 2011 10:18 pm

- Hát valamennyit igyekeztem. Ha másban nem is, legalább még ott is a hülyeségen járattam az agyam - mosolyog, mivel azért a fejtörőre sikeresen rájött, amit az az útonálló adott fel.
- Nem tudom elképzelni, Raffi olyan csendes típusnak tűnik, és zenekedvelőnek. Tényleg, ha találkozol vele, megmondanád neki hogy üdvözlöm? - érdeklődik, és biccent, ja neki is valami fájdalomelűző lötyi kell.
- Jah, azért megyek patikába, ha én akarom megfőzni a bájitalt, tuti elcseszek benne valamit, és az meg nem lenne jó - vigyorodik el, olyan Chezzyisen. Kezd visszatérni az életkedve, de az alkohol... Kiüti pár napra, Jarrynek bezzeg semmi baja.
- Áh, igazán nem kellett volna, nem volt olyan nagy ügy - szerénykedik, sosem szeretett ennyire jótevő lenni, zavarba jött mindig.
- Ahha, akkor a kereskedő negyedig csatlakoznék, asszem onnan megy az út vissza a suliig nem? - kérdezi és ha a férfi bólint, akkor elindul mellette.
Vissza az elejére Go down
Raidon Hoshi
Szellem
Szellem
Raidon Hoshi


Férfi Kor : 45
Lakhely : Cambridge
Hozzászólások száma : 68
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 14 EmptySzer. Aug. 03, 2011 11:27 am


-A segítői szándék a fontos Mr. Princeton, nem az, hogy mit is cselekedett valójában. *Mosolyog a férfire. Majd megkérdezi Max-et, hogy mit is csinált Chezz pontosan. Igaz, különösebben nem is zavarja, hogy nem csinált semmit, csak ott volt. Ahhoz is bátorság kell, hogy valaki Hell City-be menjen.*
-Nocsak, nem is mesélte, hogy érdeklődik a zene iránt. Mindig a deszkájával van elfoglalva. Persze, hogy átadom. *Biccent Chezz-nek. Amint visszaér az iskolába ez lesz az első dolga, amit megtesz.*
-Nekem se erősségem a bájital főzés. Az egyetemen mindig felrobbantottam a labort. *Halkan nevet. Visszaemlékszik azokra az időkre mikor iskolás volt és hogy mennyiszer is robbantotta fel a bájitalait.*
-Nem baj, de én akkor is megakartam köszönni. *Érdekes egy fickónak találja*
-Persze csak nyugodtan. Igen onnan vezet vissza. *El is indul a Kereskedő negyed felé*
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 14 EmptyVas. Nov. 20, 2011 12:44 am

Főtér - Page 14 Tumblr_lpujsiovWK1qkyl5ro1_r1_500
Danny Reed



Fülhallgatóval a fülemben és zsebbe tett kézzel lépkedem vasárnap a főtér felé. Igazából nem tudom, mit is kezdjek magammal, szóval csak sétafikálok egyet vagy valami ilyesmi. A jól megszokott punk felszerelés sem maradhatott el ugye, de mondhatni, hogy igazából semmit sem változtam azóta, amióta nem találkoztam pár emberrel. Na jó, lehet, hogy voolt egy két incidensem, de az már csak mellékes. A mosómedvém kivételesen nincs velem, hál istennek meg tudtam tőle szabadulni, ami ugye csak jót jelent, hiszen mindig a sarkamba baktat.
Körülnézek és mivel sehol senkit nem látok, ezért az egyik padhoz lépek, majd felülök annak háttámlájára. Előveszem a cigimet, rágyújtok és onnan figyelek tovább. Néha lábam elkezd járni a zenére. Ha még jönne is valaki, akkor sem biztos, hogy meghallanám, ha csak nem bökdös meg vagy valami.

----------------------------
Ruha: Punk, yeah!
Zene: This
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Főtér - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 14 EmptyVas. Nov. 20, 2011 12:57 am

Cintó


-Idefigyelj öcskös... Melegen ajánlom hogy megeredjen a nyelved, ha nem akarod hogy kitépjem azt a szádból... Szóval köpd csak, merre lehet a farkasemberek tanyája a wiliani erdőben...-

Hátborzongatóan hangos sziszegés hallatszik közvetlenül Cintó mögött. Ha a lány hátrapillant egy ismerős alakot vehet észre, aki éppen Danny, és egy vele egykorú srácot nyom a falhoz. Valamit keres, terveznek valamit az ikrekkel, valami egészen... Szép dolgot...
-Nem tudod? Nem!? Sebaj..-

Hátborzongató ordítás hallható, és a pad alatt, aminek a háttámláján Cintó ül, vér folyik.. Danny Sectumsemprát adott a gyereknek.
-Ehh, fuss, nehogy még kinyúvadj nekem.-
Leveszi az átkot, a gyerekről és a lányhoz lépkedve, feláll a padra, és a lányra emeli azúrkék tekintetét.
-Szia Cintó.-
Mosolyog rá, és oly sokszor, ahogy eddig is, végigméri.
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 14 EmptyVas. Nov. 20, 2011 1:33 am

Főtér - Page 14 Tumblr_lpujsiovWK1qkyl5ro1_r1_500
Danny Reed


Először észre sem veszi, hogy valaki van még itt rajta kívül, sőt nem is olyan túlságosan messze. A zene csak megy, aztán amikor hirtelen megszakad, hisz ugye lejárt az a pár perc ameddig tartott, hirtelen ismerős hangot hall. Hátrafordul, láthatóan nem kéne neki most zavarni.
Kicsit figyeli a történteket, de aztán eldobja csak a csikket. A fülhallgatót kiveszi a füléből és elteszi a zsebébe. Majd egy durr és alatta vértócsát lát, aztán pedig csak egy másik gyereket futni, aki után Danny ordít.
-Fúj Danny.
Neveti el magát és bök a pad alá. Megfogja kezénél a csávót, majd egy paddal arrébb húzza. A nevetésből vigyor lesz és biccent is egyet persze.
-Szija. Jól elrendezted.
Fejével az ismeretlen gyerek felé bök, majd elengedi a fiút és visszaül a pad háttámlájára. Kíváncsi szemekkel méri végig Dannyt.
-Hogy s mint? Amióta leléptetek híreteket nem hallottam...


----------------------------
Ruha: Punk, yeah!
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Főtér - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 14 EmptyHétf. Dec. 19, 2011 8:56 am

Cintó

Nevetve vállat von cintó kijelentésére, és a pálcáját meglegyintve eltünteti a vértócsát a pad alól. Közben felül Cintó mellé, és egykor vidáman csillogó azúrkék szemeit -amiik most sötétséget, és gyűlöletet tükröznek- a lányra függeszti. Megváltozott, nagyon, és ez észrevehető rajta...
-Két hete lóg nekem infóval, ha holnap nem mondja, megölöm.-
Ránt vállat halál komoly tekintettel. Tényleg azt mondta a csávónak, ha nem szolgáltat infót, megöli.
-Semmi különös, hazaköltöztem. Kibékültem apámmal, nem sok semmi.-
Vállvonogatva beszél, közben Cintót méregeti.-
-És veled? Mi a hö?
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 14 EmptyHétf. Dec. 19, 2011 9:16 pm

Főtér - Page 14 Tumblr_lpujsiovWK1qkyl5ro1_r1_500
Danny Reed


Elgondolkodva pillant Danny felé, aki igen, nagyon is megváltozott az évek során. Bár talán nem is volt olyan túl régen az, hogy még a fiú a Wilianbe járt és nagyon is jóban voltak.
-Hű, de veszélyes lett valaki.
Neveti el magát aprón, aztán pedig helyezkedik egy kicsit. Arrébb csusszan, és reméli hogy a másik leül mellé. Reméli. Közben ugye rágyújt, már szinte szokásává vált. Megkínálja Dannyt is.
-Az jó. Velem hogy mi a helyzet? Semmi igazából. Unalmaskodás. A pasim lelécelt, úgyhogy ha legközelebb látom jól leordítom a fejét hogy kösz szépen hogy egy levelet sem tudtál dobni vagy valami ilyesmi. De ha belegondolok... lehet hogy felbérellek...
Nem veszi le szemét a másikról. Teljesen komoly arccal jelenti ki az utóbbit, és aztán ismét csak nevetni tud a dolgon.
-Na és milyen az élet a Wilian falain kívül?

----------------------------
Ruha: Punk, yeah!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Főtér - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 14 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Főtér
Vissza az elejére 
14 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14
 Similar topics
-
» Főtér
» Főtér
» Főtér

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Wilard :: "Éjjel-Nappal" negyed-
Ugrás: