Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapFőtér - Page 9 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Főtér - Page 9 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Főtér - Page 9 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Főtér - Page 9 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Főtér - Page 9 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Főtér - Page 9 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Főtér - Page 9 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Főtér - Page 9 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Főtér - Page 9 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Főtér - Page 9 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Főtér - Page 9 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Főtér - Page 9 Vote_lcapFőtér - Page 9 Voting_barFőtér - Page 9 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Főtér - Page 9 Vote_lcapFőtér - Page 9 Voting_barFőtér - Page 9 Vote_rcap 
Ted Forrester
Főtér - Page 9 Vote_lcapFőtér - Page 9 Voting_barFőtér - Page 9 Vote_rcap 
James Miller
Főtér - Page 9 Vote_lcapFőtér - Page 9 Voting_barFőtér - Page 9 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Főtér - Page 9 Vote_lcapFőtér - Page 9 Voting_barFőtér - Page 9 Vote_rcap 
Sindy Logan
Főtér - Page 9 Vote_lcapFőtér - Page 9 Voting_barFőtér - Page 9 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Főtér - Page 9 Vote_lcapFőtér - Page 9 Voting_barFőtér - Page 9 Vote_rcap 
Chris Martines
Főtér - Page 9 Vote_lcapFőtér - Page 9 Voting_barFőtér - Page 9 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Főtér - Page 9 Vote_lcapFőtér - Page 9 Voting_barFőtér - Page 9 Vote_rcap 
Daniel Reed
Főtér - Page 9 Vote_lcapFőtér - Page 9 Voting_barFőtér - Page 9 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Főtér

Go down 
+34
Avery Woodruff
Ingrid Weiss
Daniel Reed
Meghan Reed
Cintia Thomson
Sebastian G. Blaze
Cassidy Heyes
Benjamin Doredumble
Dorothy Brown
Solaria Luthia
Greg Stanford
Chris Martines
Chezz Princeton
Demi Bieber
Larina Marley
Freddy V. Falcon
Robert Lawrence
Kim Kaguya
William Quentin Watson
James Miller
Jacinta Hernandez
Soshy Hatchet
Cassandra Lengston
Sandra Berger
Amanda C. White
Victoria Heats
Alena Aalriä
Ted Forrester
Sindy Logan
Ophelia McCord
Allison Diamond
Hannelori Sensui
Alex Wilfred
Főmesélő
38 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14  Next
SzerzőÜzenet
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 9 EmptyCsüt. Aug. 05, 2010 12:40 am

*Számított rá, hogy Will nem fogja elengedni. Ahogy tudja, kirántja kezét a fiúból, megáll előtte, de Will minden szava egyre nagyobb tüzet csihol Lúban...*
-Nem tartozom neked semmivel... És ha hiszed, ha nem, azon az úton járok, amelyiken akarok és neked semmiféle beleszólásod nincs!
*A lánynak arra se rezzen meg az arca, hogy Will kiverné belőle a választ. Akkor se mondana semmit Liamnek, ha haláláig verné.*
-Nem vagy te senki, legalábbis nekem NEM! Csak egy utolsó, undorító féreg! Tűnj el, amíg szépen mondom! *az ő keze is pálcájához közel helyezkedik el, bármikor szükség lehet rá. Egyelőre nem mozdul, tudja, hogy William nem fogja elengedni ennyivel. A másik tekintetét fürkészi, az övében hatalmas tűz zihál...*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 9 EmptyCsüt. Aug. 05, 2010 12:46 am

*Will lassan ökölbe szorítja kezeit, fogait csikorgatja.*
- Mi a francot képzelsz te rólam? Hogy nem törődöm veled? Hogy nem aggódom érted? A barátomnak tartalak. Minek nézel te engem?
*Ám valami éledezik Liamben. A sokáig elfojtott dühöt Lú kezdi feltámasztani a fiúban. Legszívesebben betörné a lány orrát, és bucira verné a képét, de még visszafogja magát.*
- Én vagyok undorító? Nézz magadra... Kétes alakokkal találkozgatsz, úgy öltözöl, mint egy átkozott halálfaló és...
*Ekkor egy pillanatra megdermed.*
- Halálfaló lett belőled? Vagy saját vállalkozásba kezdtél a sötét oldalon? Mondd meg nekem...
*Morogja, de saját tragédiáját látja a lányban. Gyűlöli Lút és gyűlöli magát, gyűlöli a világot, és véget akar vetni előző életének, amilyen csak hamar lehet.*
- Miattam csinálod ezt? Ezzel akarsz bosszút állni? Mert ha igen...
*Liam előveszi ébenfekete pálcáját.*
- Jobb lesz, ha felkészülsz a legszörnyűbbre...
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 9 EmptyCsüt. Aug. 05, 2010 12:54 am

-Nekem nem kell a barátságod! *vág közbe azonnal és élesen.* -Engem csak hagyj békén és kész! *tekintetét le sem veszi Liaméről, de persze közben figyeli a kezeit, hogy mikor veszi elő pálcáját.*
-Nem képzeled, hogy most én gyónni fogok neked?! Mondtam, hogy tűnj el! Nem vagy nekem senkim, hogy listát írjak neked a napi teendőimről! Egyszerűen csak... Lépj... Ki... Az életemből! *a végét tagoltan mondja Liamnek, hogy az végre megértse.*
-Dehogy állok bosszút! Csak élem az életem! *válaszolja, még mielőtt Liam elővenné a pálcáját.*
-Hűű... de félek! Ha meg akarsz ölni, ölj! Úgy sincs miért itt lennem már! Na hajrá! Vagy csak kínozni akarsz? Na? Mi tart vissza? Gyerünk!
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 9 EmptyCsüt. Aug. 05, 2010 1:09 am

- Az Isten verje meg, Luthia, nem fogom hagyni, hogy elkövesd azokat a hibákat, mint én. Most velem jössz!
*Elrakja a pálcát, de megindul Lú felé, és látszik, hogy nem fog könyörülni. Ha elkapja a lányt, lehet, hogy a hajánál fogva cibálja el. Megropogtatja ujjait.*
- Jobban teszed, ha magadtól jössz velem. Ne kelljen fájdalmat okoznom neked. De ha kell, megteszem.
*Ezzel vár, hogy megtudja, a lány hajlandó-e vele tartani önszántából.*
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 9 EmptyCsüt. Aug. 05, 2010 1:19 am

*Összeszorítja a fogait és mielőtt Will befejezhetné a mondandóját, előkapja a pálcáját és a fiúra szegezi.*
-Inkább ölj meg, de nem megyek veled! Hagyj már békén! Nem akarlak látni! Nem akarok rád emlékezni SE! Miért nem fogod fel, hogy nem vayok kíváncsi Rád? Mi a francért nem szállsz már le Rólam?????
*Azt nagyon jól tudja, hogy Will nem fogja tűrni, hogy rászegezzéka pálcát, így valószínűleg a fiú dog gyorsabban támadni. De Lú még nem akart átkot küldeni rá...*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 9 EmptyCsüt. Aug. 05, 2010 1:28 am

*Willre pálcát szegeznek. A fiú érzi, hogy kezdi elveszíteni a fejét, de még tartja magát. Öklét már annyira szorítja, hogy keze remegni kezd, körmei nyomán tenyeréből kiserken a vér. Szemeiben őrült düh lángjai lobognak.*
- Tedd... El... Azt... A... Rohadt... Pálcát...
*Mondja visszafogva haragját, de látszik, hogy egy időzített bomba lett belőle. Ha Lú nem hallgat Will szavára, a fiú egyszerűen neki esik, és tényleg bántani fogja. Valahol a fiú tudata mélyén egy hang felteszi a kérdést: Talán pont ezt akarja elérni? Liam homlokán kidagad egy ér, nyakán lüktető kígyók hadaként kanyarog a többi. Szinte félni lehet, hogy a fiú izomzata összetöri saját csontjait, annyira megfeszül az egész test.*
- Mert ha nem... Eltöröm minden csontodat...
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 9 EmptyCsüt. Aug. 05, 2010 1:39 am

*Nem teszi el a pálcát, de átkozni sem fog.*
-Nem fogom azt tenni, amit mondasz! Mondtam, hogy nem vagy nekem senki! Tűnj innen! *Lú nagyon jól tudja, hogy Will hamarosan neki esik, ismeri már annyira és azt is nagyon jól tudja, hogy nem fogja kímélni, csak azért mert lány, vagy mert kisebb.*
-Miért nem fogod már fel, hogy nem vagyok kíváncsi rád és akkor sem fogok a hatásod alá kerülni, ha szétversz? Semmi közöm hozzád és neked se hozzám, ezt jobb, ha belátod.
*Szépen tartja a pálcát Willre. Gondolkodni nagyon nem gondolkodik, ez mind ösztönösen jön, vagyis tényleg azt érzi, amit mond.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 9 EmptyCsüt. Aug. 05, 2010 1:44 am

*Will megremeg dühében, de mielőtt még nekiesne a lánynak, eszébe jut valami.*
- Tudod mit Lú? Csinálj amit akarsz... Ezért hagytalak ott, ezért választottam mást. MERT HÜLYE VAGY! Nem gondolkodtál soha felnőtt módjára, nem kerestél mást, csak bajt. Nem azért kerülsz mindig slamasztikába, mert olyan vagány csaj lennél, hanem mert felelőtlen vagy, buta, és nemtörődöm. Tudod mi vagy te Lú? Egy szánalmas kis idióta, aki azt hiszi, hogy ő jajj de nagyon szemben állna a renddel. Az a baj, hogy téged valaki szokás szerint csak felhasznál. Most ki az új gazdid? Anor? Remélem igen. Én is összeszűrtem vele a levet, ő öletett meg. Talán te is hasonló sorsra jutsz. Jobb lenne, ha megkeresnéd Merlint, és beszélnél vele, ő talán összerakja a fejed. Úgy hallottam Kimtől, hogy itt van a Wilianben.
*Mondja, ezzel hátat fordít.*
- Szánalmas és nevetséges vagy Lú. Leveszem rólad a kezed. De ha majd minden összeomlik körülötted, ne számíts rám.
*Ezzel elhoppanál haza.*
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 9 EmptyCsüt. Aug. 05, 2010 1:48 am

-Így van, ez vagyok! És pont ezt akartam, hogy leszállj Rólam! *aztán Will elhoppanál.*
-Csá... *köszön el a levegőbe, majd fél perc múlva el is tűnik a mellékutcán...*
Vissza az elejére Go down
Greg Stanford
Diák- Famine
Diák- Famine
Greg Stanford


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 68
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 9 EmptyPént. Aug. 06, 2010 11:13 pm

//olvadunk//

*Csak bólogatok, és persze vigyorgok. Majd amikor James visszaránt, meglepődtem mivel hirtelen jött, de semmi gond. Még ő elszívja a cigit, és addig felvettem a felsőmet, mert azért na,... Jobb lesz úgy, nem akarom, hogy rögtön belémkössenek, de ha nagyon kötözködni akar valaki, akkor nem hagyom magam.
James-et figyelem, még mindig azt a szerencsétlen cigit szivja.*
-De ráérünk,... *Jelentem ki, majd persze a nevetés. Elvagyok,... majd a feltett kérdésre is válaszolok.*
-Nem igazán,... de ha népszerű, akkor jó lesz. *Mondom, majd ismét az ajtóra mutatok, hogy mostmár mehetnénk. James után lépek be az ajtón, és első dolgom, hogy körülnézzek, kik is vannak ben. És hát nem csalódtam,...*
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 9 EmptyHétf. Aug. 09, 2010 10:31 pm

//Ez jó egy héttel előbb játszódik az időben.... ja és most off-time van//

*Ideje sem volt válaszolni, vagy kommentálni a dolgokat, mert James, ahogy csak tudott, már hoppanált is vele ide, a főtérre. Ez a gyors utazás kicsit megrázta, a szédüléstől első pillantásra fel sem ismeri a teret, bár nem is arra figyel, hogy hol vannak, inkább arra, hogy megálljon a talpán biztosan.*
-Normális, ha első hoppanálásnál szédül az ember? *kérdi meg azért, de már kezd elmúlni.*
-Fú, a főtér! *ismeri meg végre a helyet.* -Innen már egyedül is megy.
-James! Köszi, hogy kihoztál... *mosolyodik el, de csak halványan.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 9 EmptyHétf. Aug. 09, 2010 11:25 pm

*Nekem már fel sem tűnik ez az egész. Rámosolygok Lúra, amikor kérdez tőlem valamit... egy kicsit bólintok.*
-Teljesen normális. *Elengedem a lányt, majd egy kicsit hátrébb lépek. Első, hogy körülpillantok és elgondolkodom azon, hová is menjek. Valószínű eltűnök most egy ideig.* Rendben, akkor én megyek is. *Már indulnék, de még utánam szól. Visszafordulva egy kicsit nagyobb mosolyt eresztek fel felé.*
-Nincs mit. *Kacsintok is.* Ha bármi van, szólj... *Itt a segítségre gondolok. Azzal ha nem kell már neki semmi, még pár utolsó szó.* Vigyázz magadra. *Pálcám visszateszem zsebembe és elhopponálok. Az otthoni házunknál, Helsinkiben kötök ki. Szeretnék beszélni apámmal...*


//Köszi ^-^//
Vissza az elejére Go down
Dorothy Brown
Diák- Plama
Diák- Plama
Dorothy Brown


nő Kor : 27
Lakhely : Wilian / London / Aix-en-Provence
Hozzászólások száma : 82
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 9 EmptyHétf. Aug. 16, 2010 7:07 am

*Elnézett a főtérre és remélte, hogy Ben hamarosan felbukkan, ahogy délután azt már megbeszélték. Egy csinos ruhában volt. Körbenézett és megpillantott egy helyes kis presszót. Oda kéne beülni majd, gondolta.*
Vissza az elejére Go down
http://myspace.com/sisterblisss
Benjamin Doredumble
Diák- Famine
Diák- Famine
Benjamin Doredumble


Férfi Kor : 26
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 158
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 9 EmptyHétf. Aug. 16, 2010 7:26 am

* Most érek be a főtérre. Én nem öltöztem ki annyira, de azért magamra vettem a vörös bőrdzsekimet, ami a sötétkék farmerhez egész jól állt. Aztán nem messze tőlem megláttam Dorothyt. Miközben odamentem hozzá, végigmértem. Nagyon csinos volt, majd mikor odaértem hozzá, ezt meg is jegyeztem. *
- Szia! Öhm...jól nézel ki. * Majd igyekeztem gyorsan témát váltani. *
- Na merre menjünk? Néztél valamit? * Kérdeztem mosolyogva. Nem voltam jó ilyen téren, de minimum beülünk valahova. Végül is, ezért is jöttünk. Én mondjuk nem ismerem Wilardot, kétszer jártam itt. Egyszer nagy ügyesen eltévedtem, de végül is megmenekültem. Azért ketten, már csak nem vesznénk el. *
Vissza az elejére Go down
Dorothy Brown
Diák- Plama
Diák- Plama
Dorothy Brown


nő Kor : 27
Lakhely : Wilian / London / Aix-en-Provence
Hozzászólások száma : 82
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 9 EmptyHétf. Aug. 16, 2010 7:58 am

*Dorothy nem volt kiöltözve, csak felkapta az egyik csinosabb ruháját..Nagyon örült neki, hogy ezt Ben is észrevette, kicsit el is pirult.*
-Köszi, egyébként kinéztem már egy helyes kis presszót * Mondta, miközben a presszó irányába mutatott. Ő még soha nem járt Wilardban, de eddig tetszik neki nagyon. Kicsit izgult, mert tetszik neki Ben..*

// fagyás //
Vissza az elejére Go down
http://myspace.com/sisterblisss
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Főtér - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 9 EmptyKedd Aug. 17, 2010 10:54 am

*Most már Tisha nélkül bóklászik, mert megunta a biliárdozást, és eljött sétálni. Hátán a gitárja, ami nélkül egy tapodtat sem megy sehova. Szakadt, kék farmert visel, lelógó láncokkal, és egy széles bőröv tartja helyén mindezt. Felsője egy fekete majdnem átlátszó póló, aminek az ujja színes, és így úgy tűnik, mintha Chezz karja végig lenne tetoválva. Pedig tetkó csak anyakán van, és egy piercing ékeskedik az ajka alatt. Haja rövid, elöl a szokásos lila tincs ékeskedik. Leül a tér közepén a szökőkút mellé, előveszi gitárját, és elkezdi pengetni csak olyan unaloműzésként.*
Vissza az elejére Go down
Dorothy Brown
Diák- Plama
Diák- Plama
Dorothy Brown


nő Kor : 27
Lakhely : Wilian / London / Aix-en-Provence
Hozzászólások száma : 82
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 9 EmptyKedd Aug. 17, 2010 11:04 am

* Gondolta elmegy és sétál egyet, valamitől nem tud aludni. Valószínűleg Ben az oka...Ilyenkor azért már hűvös van, úgyhogy jól fel is öltözött hosszú fehér ruhába és bőrdzsekibe. Hirtelen egy alakot látott felé közeledni, ez az alak cipelt valamit. Mintha már látta volna a fiút, valószínűleg a Wilianből ismerős neki. A fiú leült a szökőkút mellé és gitározni kezdett. Nem tudta eldönteni, hogy köszönjön-e neki. Végül köszönt.*
- Szia. *Szólt bátortalanul.* Te is a Wilianbe jársz, ugye? *Örült, hogy nem egy vadidegen csavargóba botlott.*


A hozzászólást Dorothy Brown összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Aug. 17, 2010 11:11 am-kor.
Vissza az elejére Go down
http://myspace.com/sisterblisss
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Főtér - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 9 EmptyKedd Aug. 17, 2010 11:10 am

*Pengeti a húrokat elmélyedve, így ő nem is veszi észre a lányt, csak amikor az megszólítja, és ráköszön. Felnéz a gitározásból, barna szeme pajkosan csillog.*
- Szia. *köszön ő is, majd elpenget egy akkordot, mielőtt felelne a következő kérdésre.*
- Nem, én átmenetileg lakom csak itt Wilardban. *rázza meg a fejét, ő már rég nem diák. Illetve az lenne, ha nem turnézgatna társaival össze vissza.*
- Te onnan jössz? A kastélyból? *érdeklődik, miközben a gitárja rojtjait rendezgeti.*
Vissza az elejére Go down
Dorothy Brown
Diák- Plama
Diák- Plama
Dorothy Brown


nő Kor : 27
Lakhely : Wilian / London / Aix-en-Provence
Hozzászólások száma : 82
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 9 EmptyKedd Aug. 17, 2010 11:19 am

-Igen, a kastélyból jövök. Nem tudok aludni...meg nyár van, úgyhogy nem számít kihágásnak, vagy igen? *Kérdezi hirtelen a fiútól, hiszen még elsős, csak most érkezett. Majd tovább folytatja*
-Érdekes..meg voltam róla győződve, hogy a kastélyban vagy a birtokon már láttalak. *A szél belekap a hajába, azzal egy pillanatban ki is rázza a hideg. Karjait összefonja, majd a fiú lenge öltözékére néz.*
-Te nem fázol? Én megfagyok, eléggé fúj a szél.
Vissza az elejére Go down
http://myspace.com/sisterblisss
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Főtér - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 9 EmptyKedd Aug. 17, 2010 11:22 am

- Én azt hallottam, hogy most nem járhattok ki éjjelente, valami halálfalós veszedelem miatt. *jegyzi meg, bár őt nem érdekli, ő sem tisztelte soha a szabályokat, így nem is lelkesíti erre senkit.*
- Lehet, jártam már a kastélyban amikor az igazgató uratokkal beszélgettem, és jelentettem neki hogy megérkeztünk. *mosolyodik el, mert valószínűleg sokan látták, míg ő senkit.*
- Nem, szerintem kellemes idő van. *rázza meg a fejét, ő nem fázik, ő szinte sosincs felöltözve rendesen. A kabátot hirből sem ismeri, csak ha fekete és bőr. Azt hajlandó felvenni csak.*
Vissza az elejére Go down
Dorothy Brown
Diák- Plama
Diák- Plama
Dorothy Brown


nő Kor : 27
Lakhely : Wilian / London / Aix-en-Provence
Hozzászólások száma : 82
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 9 EmptyKedd Aug. 17, 2010 11:39 am

-Na erről nem tudtam, akkor még jó, hogy veled futottam össze és nem egy halálfalóval. *Vigyorog a fiúra és leül mellé a szökőkút szélére. Szépen gitározik, gondolta és közben a szökőkutat csodálta az utcai lámpa fényében.*
-De te is a Wilianbe jártál régebben, nem? *Emeli tekintetét a fiúra.*

// fagyás //
Vissza az elejére Go down
http://myspace.com/sisterblisss
Greg Stanford
Diák- Famine
Diák- Famine
Greg Stanford


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 68
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 9 EmptyCsüt. Aug. 19, 2010 12:04 am

*Hát eltaposta,... ennek örülök. Bár nem tudja mit is jelent, de én nagyon is tudom, és majd egyszer jól jöhet. Bár nem akar senkit kihasználni, de majd lesz valami. Sármos mosoly, szokás szerint. A főtérre érve, megállok egy pillanatra, sé körülnézek,... Hát nincs sok választás, hova is menjünk, ígyhát elindulok, az Éjjel-Nappal étterem felé.*
-Ott jó lesz? *Kérdezek rá, és az étteremre mutatok. Közben beletúrok a hajamba, egyszóval megigazítom. Elég visszahúzódósnak látom Ronniet, de majd én kihozom belőle a vad énét. Elgondolkodom, és egy hirtelen mozdulattal megfogtam a lány derekát, és az étterem felé vezetem.*
-Szereted a bort? *Szólalok meg. Majd amikor az étterem elé értünk, kinyitottam Ronnie előtt az ajtót, és közben így szólta.*
-Hölgyem... *Majd huncut mosoly.*
Vissza az elejére Go down
Jacinta Hernandez
Diák- Plama
Diák- Plama
Jacinta Hernandez


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 136
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 9 EmptyKedd Aug. 24, 2010 6:49 am

~Fantasztikus, mondhatom. Be kell vallani elég hülye ötlet volt otthon tölteni az egész nyarat. Hiába az a feltevés, hogy ezután valamivel jobb lesz téves volt. Eléggé téves. Otthon már tökre elfelejtettem, hogy valaha is vissza kell jönnöm ide. Márpedig természetesen, vissza kellett. Bár szerintem ez természetellenes amit a szüleim csinálnak, de nem tudok mit tenni. Pár év és végre húzhatok el innét. Ez az a gondolat ami egy kicsi, tényleg igazán parányi reményt ad a túléléshez.~
*Miközben ezek a gondolatok futnak át az agyamon, szépen, lassan megérkezek a főtérre. Egy rövid farmersort, és egy fehér kapucnis pulcsi van rajtam. A farmerom zsebében természetesen ott "csörög" a prefektusi jelvényem is. Az elején még úgy-ahogy élvezetesnek találtam a dolgot, de mostanában olyannyira zárkózott lettem, hogy inkább nem beszélek senkivel, így nem is viselem a jelvényt. Most is csak a biztonság kedvéért hoztam el, elvégre ki tudja, még a hasznomra válhat... bár kétlem. Lassan odalépdelek a szökőkúthoz és leülök a szélére.*
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Főtér - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 9 EmptyKedd Aug. 24, 2010 6:57 am

*Szokás szerint egyedül kószál, és Tisha nélkül, már megint eltévedt. Igaz a főtéren kötött ki, de éppenséggel fogalma sincsen merre jár, így körül néz, hátha van valaki akitől meg lehetne kérdezni az útirányt. Kék rojtos, foltozott farmert visel, tornacipővel, felsője pedig fekete átlátszós anyag, aminek az ujja színes, mintha tele lenne tetoválva a keze. Pedig nincs, tetoválás a nyakánál található rajta. Az ajkában piercing csillog, és szemébe hull lila hajtincse. Barna szemei élénk fénnyel ragyognak a világra, hátán pedig egy gitártokot hurcol. Nem sokára észre is vesz egy lányt, és odalép hozzá.*
- Szia, bocsi hogy zavarlak, de meg tudnád mondani nekem, merre van a Hotel Royal? *kérdezi kellemes, pimaszosan csengő hangján, és elfelejt bemutatkozni. *
Vissza az elejére Go down
Jacinta Hernandez
Diák- Plama
Diák- Plama
Jacinta Hernandez


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 136
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 9 EmptyKedd Aug. 24, 2010 7:25 am

*Miközben így ücsörgök tök magányosan, ami valljuk be tőlem nem igazán meglepő, hiszen napjaim javát egyedül töltöm, bár bevallom nem is nagyon vágyom társaságra. Szóval idő közben besötétedett, és már szépen látni a holdat is. Ezt azért is hoztam fel, mert mielőtt "megzavartak" volna keményen koncentrálva bámultam rá, mármint a holdra. Így telt el pár perc, majd egy furcsa fazon jelen meg előttem. Hotel Royal? Én? Ugyan már... örülök ha a suliba visszatalálok...
Mivel nem voltam benne biztos, hogy ezt tőlem kérdezi, jól láthatóan körülnéztem. Sehol senki. Oké. *
-Öööö... He-ló! Nem zavarsz, és őszintén szólva nem,. Eddig a pillanatig azt sem tudtam, hogy van itt egy "Hotel Royal" nevű bigyó... *Nyögöm ki végül, majd újra a holdra nézek. Hallgatom, hátha a most már mellettem álló férfi megmozdul, és elmegy.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Főtér - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 9 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Főtér
Vissza az elejére 
9 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14  Next
 Similar topics
-
» Főtér
» Főtér
» Főtér

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Wilard :: "Éjjel-Nappal" negyed-
Ugrás: