Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
Kezdőlap"Hörpintsd le" presszó EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
"Hörpintsd le" presszó Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
"Hörpintsd le" presszó EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
"Hörpintsd le" presszó EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
"Hörpintsd le" presszó EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
"Hörpintsd le" presszó EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
"Hörpintsd le" presszó EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
"Hörpintsd le" presszó EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
"Hörpintsd le" presszó EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
"Hörpintsd le" presszó EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
"Hörpintsd le" presszó EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
"Hörpintsd le" presszó Vote_lcap"Hörpintsd le" presszó Voting_bar"Hörpintsd le" presszó Vote_rcap 
Kim Kaguya
"Hörpintsd le" presszó Vote_lcap"Hörpintsd le" presszó Voting_bar"Hörpintsd le" presszó Vote_rcap 
Ted Forrester
"Hörpintsd le" presszó Vote_lcap"Hörpintsd le" presszó Voting_bar"Hörpintsd le" presszó Vote_rcap 
James Miller
"Hörpintsd le" presszó Vote_lcap"Hörpintsd le" presszó Voting_bar"Hörpintsd le" presszó Vote_rcap 
William Quentin Watson
"Hörpintsd le" presszó Vote_lcap"Hörpintsd le" presszó Voting_bar"Hörpintsd le" presszó Vote_rcap 
Sindy Logan
"Hörpintsd le" presszó Vote_lcap"Hörpintsd le" presszó Voting_bar"Hörpintsd le" presszó Vote_rcap 
Hannah McDowal
"Hörpintsd le" presszó Vote_lcap"Hörpintsd le" presszó Voting_bar"Hörpintsd le" presszó Vote_rcap 
Chris Martines
"Hörpintsd le" presszó Vote_lcap"Hörpintsd le" presszó Voting_bar"Hörpintsd le" presszó Vote_rcap 
Solaria Luthia
"Hörpintsd le" presszó Vote_lcap"Hörpintsd le" presszó Voting_bar"Hörpintsd le" presszó Vote_rcap 
Daniel Reed
"Hörpintsd le" presszó Vote_lcap"Hörpintsd le" presszó Voting_bar"Hörpintsd le" presszó Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 "Hörpintsd le" presszó

Go down 
+11
Mason D. Hill
Demi Bieber
Daniel Reed
Cintia Thomson
Sebastian G. Blaze
Dorothy Brown
Benjamin Doredumble
James Miller
Nathaniel L. Matthews
Allison Diamond
Főmesélő
15 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Főmesélő
Admin
Főmesélő


Hozzászólások száma : 296
Pontok : 0

"Hörpintsd le" presszó Empty
TémanyitásTárgy: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó EmptyKedd Dec. 29, 2009 12:55 am

A presszót arról ismered fel, hogy a helységen egy tábla van kitéve avval a címmel hogy "Hörpintsd le" Presszó.
Amin belépsz egy kisebb félhomály fogad, de inkább este. Romantikus kis hely, szerelmesek számára ajánlott. Itt a kiszolgálás és az étel-ital is nagyon jó.
Egyre viszont figyelj! Az időre. Azt mondják, lassabban telik idebenn...
Vissza az elejére Go down
https://wilian.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




"Hörpintsd le" presszó Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó EmptyCsüt. Május 13, 2010 2:28 am

*Ash épp unatkozott délután közepén, gondolt egyet és átnézett Wilardba. Sokat sétált erre arra majd egy presszó előtt megállt, megtetszett neki a hely és úgy döntött hogy bemegy. Körbe néz, nem lát senki ismerős arcot, majd leül egy asztalhoz, megvárja még kijön a pincért,és akkor rendel egy jó kis forró kávét. Öltözete: térdig éri farmer nadrág, egy lila blúz és egy boleró. Szeme csak úgy pompázott a késő délutáni napfénybe. Kávéját szürcsölve kissé elgondolkozott a tegnap estén, majd elkezdett unatkozni.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

"Hörpintsd le" presszó Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó EmptyCsüt. Május 13, 2010 2:35 am

*Liza rohant Ash után,kiabált is,de nem vette észre.Majd hosszú próbálkozás utána abbahagyta,és csendben látótávolságból követni kezdte.Az uta Wilarba vezette,egy kis hangulatos kis helyre.Lassan kinyitta az ajtót,és belépett.Körülnézett,és meglátta Asht.*
-Heló,...Te nem hallottad,hogy ordibáltam?*Ül le,és nagyokat lélegzik,kicsit kifáradt a rohanásban.Majd épp akkor ért oda a pincér,és ő is egy kávét rendelt,az most jó fog neki esni.Fekete trénerka nadrág,világoskék vállas blúz és egy fekete felső van rajta.*

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




"Hörpintsd le" presszó Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó EmptyCsüt. Május 13, 2010 2:46 am

*Nagyot nézett mikor az ajtóban Liza jelent meg, látszott rajta, hogy futott.*
-Szia. Hát én nem hallottam semmit. Mit kellet volna? *Figyeli Lizát kíváncsian tágra nyílt szemekkel.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

"Hörpintsd le" presszó Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó EmptyCsüt. Május 13, 2010 2:53 am

*Meglepte kicsit Ash reakciója,de hát van ez igy.*
-Hát,...például csak annyit,hogy ordibálok.*Szól nagyra nyilt szemekkel a lányhoz.*Na de mind egy.Te hogy hogy itt?Tán unatkoztál?*Majd elővesz a zsebéböl egy doboz cigit,és megkinálja Asht.*
-Kérsz?*Nyújtja a lány felé a dobozt,de közben ő már kivett egy szálat.Ekkor a kávé is megérkezett,és kortyolt egyett belőle,hogy megnézze elég édes-e.A zsebében kezdett el turkálni,és észrevette,hogy nem hozta a gyújtóját.Felnézett,és sójahtott egyett.De szerencsére nála volt a pálcája.Elővette és egy határozott mozdulattal meggyújtotta a cigijét.Majd Ash felé tartotta,hátha őis rágyujt.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




"Hörpintsd le" presszó Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó EmptyCsüt. Május 13, 2010 3:01 am

-Nem figyeltem na és ezért nem hallottam, hogy ordibáltál. Azért nem kell idegesnek lenned, am bocs. *Ash kezdett egy kicsit dühbe gurulni Liza miatt, hát van ez így nem hallotta és kész nem kell még százszor felhozni a témát.*
-Hát nagyjából unatkoztam és eljöttem egyet sétálni. És te mit keresel itt? Követtél mi? *Már haragja elpárolgott és mosolyogva viccelődik a lánnyal.*
-Köszi. *Majd elfogadja a cigit, mivel az övé épp az előbb fogyott el. Szerencséjére nála volt a gyújtója és rágyújtott, de azért végig nézte Liza tüzes produkcióját.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

"Hörpintsd le" presszó Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó EmptyCsüt. Május 13, 2010 3:11 am

*Liza nem érti barátnője mért ilyen feszült,ő csak azért mondta,mert megkérdezte.És azt sem érti,mért tartja idegsenek,hisz csak meglepődött ennyi az egész.*
-Semmi gond,és én is bocsánatot kérek,nem akartam 2 szer elmondani,de te kérdezted.*Szól halkan és kedves hangon Ashez.*
-Aha,hát igazából én is csak sétálni akartam a birtokon,akkor láttalak meg,és jöttem utánnad.*Mosolyodik el,és majdnem megint felhozta,hogy nem halotta meg amint ordibált,de végülis sikerült nem kimondania.*
-Nincs mit,és ha kérsz még,csak nyugodtan vegyél.*Mutat az asztalon lévő cigire.Egy pillanatra elhallgat,és belesziv a cigibe.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




"Hörpintsd le" presszó Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó EmptyCsüt. Május 13, 2010 3:18 am

*Kinézett az ablakon, majd tudta, hogy kissé régóta vannak itt, de az idő szint nem is múlik. Kintről látta hogy gyúlnak a lámpák, és már rég nem süt olyan szépen a nap mint az előtt. Majd oda fordul Lizához.*
-Értelek. *Csak ennyit szól szép halk hangon, ezzel mindent tisztázva.*
-Lassan megindulhatnánk vagy nem? Te döntsd el hogy maradsz vagy jössz, mert én nem sokára mék vissza. *Tájékoztatja a lányt a fejleményekről.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

"Hörpintsd le" presszó Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó EmptyCsüt. Május 13, 2010 3:30 am

*Látja,hogy Ash az ablakot kezdi el figyelni,és hát ő se birta ki,hogy ne nézzen ki rajta.Tényleg eléggé eljárt felettük az idő.Végighallgatja Ash-t,majd csak bólogat.*
-Igen,indulhatnánk.*Majd gyorsan megitta a kávét,elszivta a cigijét,és felpattant az asztaltól.A cigit még zsebrevágta,és elindult az ajtó felé.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




"Hörpintsd le" presszó Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó EmptyCsüt. Május 13, 2010 3:35 am

*Ashly csak hallgat, nem mond semmit, mert látta hogy Liza már felkelt és gondolta, hogy egyet ért vele. Majd kilépett az ajtón hátra nézett és látta, hogy a lány is vele tart, ekkor megkönnyebbül és mint ha felvágták volna a nyelvét úgy kezdett el beszélni, egészen a háló teremig nem hagyta abba.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




"Hörpintsd le" presszó Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó EmptyPént. Május 28, 2010 1:52 pm

* És ismét elérkezett az este. Ashly szokásához híven nem tud aludni. Így hát fogalmazhatunk úgy is, hogy kiszökött a kastélyból. Remélve hogy akad valaki aki szórakoztassa, mert mindennél jobban vágyott egy kis társaságra. Mert már a kastélyban szinte minden értelmes ember aludt. Így hát lenézett ebbe a kis presszóba. Körülnézett de nem látott senkit. Majd leült a pulthoz és kért egy limonádét. Bele-bele iszogatott már elég finomnak találta. Majd kivette a zsebéből az elmaradhatatlan cigarettás dobozt. Magához húzta a hamu tálcát és rágyújtott.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




"Hörpintsd le" presszó Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó EmptyPént. Május 28, 2010 1:57 pm

* Sebastiano belép a presszó ajtaján. Megpillant egy ismerős arcot. Majd rájön hogy az a lány aki ott volt mikor készült a tetoválása. Egy kis gondolkodás után eszébe jutott, hogy Ashlynek hívják. Szép lassan, nem éppen sietősen oda sétált Ashlyhez. Ránézett a mellette lévő üres széke és jött is a kérdés.
-Szija. *Köszön kedvesen.*
-Foglalt ez a hely? *Ismét elővette azt a csábító sokat mondó huncut kis mosolyát.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




"Hörpintsd le" presszó Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó EmptyPént. Május 28, 2010 2:03 pm

* Ash rögtön megpillantotta az ajtón belépő Sebastianot. De úgy tett mint ha nem is látta volna. Nem éppen az izgulós fajta, bár mikor meglátta kissé ideges lett. Majd rájött hogy biztos az az oka, hogy nagyon szimpatikus neki ez a fiú. De aztán tisztázta magába, akármi is történik ma megőrzi a hideg vérét és továbbra is játssza a jó kis lány szerepet. *
-Szija Sebastiano. *Köszön vissza neki.*
-Csak nyugodtan ül le. *Rögtön rávágta a választ.*
-És te hogy hogy itt vagy? *Érdeklődően kérdezi a fiút és a mosolyra ő is szintén mosollyal válaszol.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




"Hörpintsd le" presszó Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó EmptyPént. Május 28, 2010 2:12 pm

*Szintre gondolta, hogy szabad az a hely. Ha nagyképű lenne még azt is elhinné hogy Ash épp neki foglalta. De az nem lehet, mert nem tudta a lány hogy ma ő is bevágódik ide. Majd helyet foglalt és elkezd Ashlyvel társalogni.*
-Hát a szokásos nem alvás. *Pillant a lányra.*
-De biztos, hogy te is tudod, hogy miről beszélek, ha már te is itt vagy. * Megint csábos pillantással néz Ashre és már várja hogy zavarba jöjjön a lány a sok nézéstől.
-És te? Miért nem alszol? *Kérdezi a lánytól majd rendel egy dupla vodkát.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




"Hörpintsd le" presszó Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó EmptyPént. Május 28, 2010 2:19 pm

*Még bele szív a cigibe aztán szépen elnyomja a hamu tálcába. De még a csikk enyhén füstölt Ash orra alá. Majd figyeli a fiú esti mesének is megfelelő rövid kis történetét. Aztán megitta a limonádét is és elkezdte mesélni annak az okát, hogy most itt van.*
-Hát velem is kb. ez a helyzet. *Mosolyodik el Sebire.*
-Persze, hogy tudom. *A fiú pillantásai elég feltűnőek voltak, de éppen nem annyira hogy Ash elpiruljon.*
-Este nem szokásom aludni. Tudom ez rossz szokás, de ez van. De nekem az éjszakai élet jobban tetszik, sokkal pörgősebb meg minden. Gondolom ezzel te is így vagy, ugye? *Kicsit még kacérkodik a fiúval.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




"Hörpintsd le" presszó Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó EmptyPént. Május 28, 2010 2:25 pm

*Nem érdekli éppen amit Ash mond, de ha már megkérdezte, hogy miért nem alszik? Akkor már úgy csinál mint ha figyelné és a mondani valóját. Ezt kisebb nagyobb sikerrel sikerül is a lánnyal elhitetnie. Szinte mindenen csak mosolyog, mert jó napja van. Már saját maga furcsája azt a dolgot, hogy ő mosolyog pedig ezt nagyon nem szokása. Hova lett az a mogorva, cinikus ember ma? Kicsit elgondolkozik a dolgon majd össze szedi magát, és próbálja a régi énjét játszani.*
-Nekem is tetszik ez az éjszakai élet, meg minden. *Csak röviden és tömören ennyit mond, hisz minek erőltettesse meg magát, mikor a lány pár szóból is ért. Majd előveszi a zsebéből a cigarettás dobozt de előtte odanyújtsa a lány felé is. Ash kivett belőle egy szálat ahogy Sebi is gondolta. Majd rágyújtottak.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




"Hörpintsd le" presszó Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó EmptyPént. Május 28, 2010 2:30 pm

*Ashly látta már a fiún, hogy nem nagyon érdekli a mondai valója. Így hát lerövidítette és a lényeget monda el gyorsan. Meglepődött rajta hogy Sebi ma milyen sokat mosolyog. ~vajon mi történhetett ma vele, hogy milyen jó kedve van?~. Kicsit még ezen ette magát, majd elterelte a figyelmét a Sebastianonál lévő cigis doboz. *
-Köszi. *Majd kivett egy szálat. Mikor már a cigi vége felé járt elnyomta, és rájött hogy már későre jár és ideje lenni vissza menni a kastélyba. Ekkor rápillantott Sebire és rájött hogy dehogy akarja ő itt hagyni, de végül is muszáj.*
-Akár mennyire rosszul is esik, mennem kell. Majd találkozunk még. *Mondja mind ezt mosolyogja de kissé szomorúan.*
-Szija. *Hangzik a köszönés mikor kilép Ash az ajtón.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




"Hörpintsd le" presszó Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó EmptyPént. Május 28, 2010 2:37 pm

*Sebastianonak feltűnt hogy Ash valamin nagyon is jártassa az agyát. De ha róla van szó, vagy ha fontos akkor biztos hogy közli vele is. Aztán valahogy nem is nagyon érdekelte hogy a lány mint is eszel valójában. *
-Nincs mit. *Majd kis hatás szünet következett. Egyikük sem beszélt csak nézték egymást. És persze szívták a cigit közben. Majd észre vette, hogy Ash eloltotta a cigarettát és felpattant a székről. ~ilyen korán menni akar?~. Figyeli továbbra is, hogy mit csinál a lány. Majd megszólalt hogy búcsúzzon.
-Biztos, hogy találkozunk még. *Mosolyodik el Seb.*
-Szija. *Köszön el. Aztán azon gondolkozik hogy azt mondta Ash hogy akármilyen rosszul is esik. Vajon ez az ő nyelvén mit is jelent pontosan? De kb. értette hogy mi is a lényege. Majd elszívta a cigarettát megitta a dupla vodkáját és elindult hazafelé.*
Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

"Hörpintsd le" presszó Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó EmptyCsüt. Júl. 08, 2010 8:47 pm

* Csak James kedvéért keltem fel ilyen korán. Vagyis mondhatn , szinte le sem feküdtem. Ajánlom, hogy megjelenjen, különbennagy bajban lesz az újdonsül tizennyolc éves.
Férfiasan vagyok felöltözve : fekete nadrág, fehér ing, ami kilóg a nadágból, egy nyakkendővel ami nncs rendesen a nyakamra húzva. Sőt, hogy megjegyezzem az ingem is félig ki van gombolva, ezt azután veszem észre, miután a pincércsajnak megakad a tekintete az izmos felsőtestem egy apró részletén. Igazábltiszta kóma vagyok. Az asztalon könyökölök szívom a Dunhillt, egy pohár vodka kíséretében, amellyel öblítek. A bugyik, amelyek, nos meg kell vallni igen silány számot takarnak, mellettem az aszalon egy kupacban. A többi vendég nem bírja ki, hogy ne pillantgasson ide, felém percenként. Egy kissé már megelégelem , így oda is szólok egy pasasnak *
- Nem láttál még ilyet ? * Emelek fel egy bugyit.* - Tudod az a szerszám ott lent, nem dísznek van.
* Felhborodottságát nem tudj elrejteni, az arcára van írva. A pultos nő csak csóválja a fejét. Hiába nem tehet ki innen. Az apám jelentős summát rakott ebbe az üzletbe.
Végre valahára megpillantom JAmestaz ajtóban. Intek neki *
- Végre már ! Mi a tökömet csináltál eddig ?
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

"Hörpintsd le" presszó Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó EmptyCsüt. Júl. 08, 2010 8:57 pm

*Nagy nehezen, fél 10kor mászok ki az ágyból. Tudtam hogy el fogok késni, nem is vártam mást. Sosem vagyok pontos... Most viszont gondoltam, nem lenne jó megvárakoztatni Nath-ot. Ő mindig is olyan volt, aki még előbb is odaér.
Felöltöztem -farmernadrág, fekete rövid ujjú póló aminek az alja pont eltakarja a vállamon lévő halálfaló jelet- aztán felkaptam a kis kék zacskót amibe a bugyik vannak amiket összegyűjtöttem és elindultam. Az iskolából kiérve, úgy döntöttem hogy nem fogok gyalogolni Wilardig, túl messze van. Hopponáltam, méghozzá a főtérre. Onnan pedig már csak pár lépés volt a presszó, így egy nagyobb ásítás után be is léptem. Körülnézek, de rögtön az első az, hogy Nath már le is szid. Szokásos "Mi a tökömet csináltál eddig" duma. Levágom magam mellé, aztán leteszem a zsacsit az asztalra és barna szemeimmel végigpillantok a srácon.*
-Bocs na! Amikor leléptél igazán felkelthettél volna... *Már ha a srác ott volt egyáltalán a szobába. Amúgy meg hosszú éjszakám volt. Előveszem a cigim, kinyitom a dobozt és egy szálat kiveszek a gyújtóval együtt majd levágom az asztalra. Amikor a pincérnő odajön hozzám, kijelentem neki hogy hozzon egy légnyelv whiskyt és amikor az is megvolt, Nath felé fordulok avval a jól ismert pimasz mosollyal az arcomon.*
-Na mennyit sikerült összegyűjteni? *Beleszívok a cigibe, majd két karikát fújok ki a füstből, miközben egyre csak a másikat figyelem. Kíváncsi vagyok... és elbizakodott is talán egy kicsit.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




"Hörpintsd le" presszó Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó EmptyCsüt. Júl. 08, 2010 9:12 pm

* Ashly még álmosan sétál a főtér utcáin. Hosszú volt a tegnap estéje. Egy rövid farmernadrágot visel egy hozzá illő fekete magassarkú cipővel és egy piros inget mély dekoltázzsal. Elhalad a presszó mellet mikor meglássa kik ülnek bent vissza megy. Szép lassan oda sétál a fiúk asztalához. Naht-nak örült, de James-szel nincs valami túl jóban. *
- Sziasztok. * Majd kérdezés nélkül leült a fiúk asztalához, hisz úgy sincs más választásuk. Szemeit a két fiún hagyja, látszik rajtuk hogy nagyon is sántikálnak valamiben. Rendelek egy dupla vodkát, mikor megkaptam a pincértől egyből meg is ittam, kezdés képp pont jó is lesz, gondoltam. Majd én is hódolok a káros szenvedélynek és rágyújtok. *
Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

"Hörpintsd le" presszó Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó EmptyCsüt. Júl. 08, 2010 9:21 pm

- Úgy nézek én ki mint aki járt otthon ? *Nézek rá álmosan. Nem, nem voltam a kastélyban. Az egész estét végig buliztam és ittam. No, meg megfűztem pár csajt. Élvezetes este volt, azt meg kell hagyni. Csak ez a fránya másnaposság ne lenne.*
- Annyit * Bökök a vodkás poharammal a bugyihalom felé. Majd James zacskójára pillantok. Nem tűnik annyira úgy, hogy olyan sokkal verne le. Már ha lever. Az a buli atom jó volt. Elvégre én csináltam. Viszont a fogadás része nem ment a legfényesebben. Túl sok időt töltöttem Ajnával. De hát ha egyszer olyan profin csinálja, hogy nem lehet ott hagyni !?*
- No és te ?
* Szívok egy nagy slukkot a cigiből, majd Jamesre fújom a füstöt. Aztán hallom, hogy nyílik az ajtó. Oldalra billentett fejjel arra nézek, és látom, hogy egy nagyon is ismerős forma jön be. Aki aztán odajön hozzánk és leül. Na meg köszön is. Körülbelül eltelik öt perc míg eljuta tudatomig, hogy ez Ashly. Akkor viszont, mintha fejbe kólintottak volna felébredek és egy nagy mosollyal az arcomon üdvözlöm.*
- Szia Ashly ! Jó látni. Mi járatban ? * Kérdezem majd végig nézek rajta. * -Jól áll a fölsőd. *Jegyzem meg. * - Bár azt hiszem a szőnyegemen jobban nézne ki .
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

"Hörpintsd le" presszó Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó EmptyCsüt. Júl. 08, 2010 9:35 pm

-Igazából amikor a szobába bevetődtem este... nem is figyeltem ki van benn. *Vonok vállat majd belekortyolok a whiskybe és beleszívok a cigibe is. A füst felfelé megy... aztán a bugyikra pillantok és én is kiöntöm az enyémeket. A buli amúgy tényleg jó volt, nekem is bejött.*
-Hm... úgy látom nem vertem rád semmit. Egyenlő? *Összeráncolom a homlokom. Nem gondoltam volna, hogy Nath is annyit gyűjt majd be, mint én. Kortyolok ismét a whiskyből, de lassan le is húzom az egészet. Közben egy ismerős alkat lép be és le is ül hozzánk. Nekem egyből beugrik ki az. Ashly, akivel egyszer elég szépen összetűztek. Nem nagyon foglalkozik a lánnyal, úgy tűnik Nath-tal elég szépen ismerik egymást.*
-Csáó. *Azért egy köszönést kierőltetek majd beleszívok még egy utolsó a cigibe és elnyomom. Aztán Nathra nézek, van hozzá még egy-két szavam.*
-Te... mit is mondtál a csajomnak? *Felötlött bennem, hogy Hannah megcsalt Nath-tal a bulin, viszont ez most nem érdekes. Nem mintha én nem azt tenném... Rákönyökölök az asztalra majd néha Ashre, néha pedig Nathra pillantok.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




"Hörpintsd le" presszó Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó EmptyCsüt. Júl. 08, 2010 9:50 pm

* Mikor leült a fiúk asztalához, az járt a fejébe, hogy hogyan is tudná úgy eltölteni a mai napot, hog valami maradandót alkosson. Úgy értve, hogy trippelni valamit, hogy ne legyen unalmas a napja. Majd belegondol jobban, és rájön arra ha ezzel a két jómadárral marad egy ideig akkor biztos, hogy érdekes napja lesz. *
- Végre Nath leesett, hogy ki is vagyok? * Pillant a fiúra és egy apró mosolyt is ejtett neki. *
- Köszi. * Már megszokta, hogy bókolnak, neki és csöppet sem jött zavarba. De amit aztán mondott, arra inkább azt lehet mondani, hogy zavarba ejtő. *
- Gondolod? * Kíváncsi pillantásával figyeli Nath minden szavát. *
- Csak eljöttem a kastélyból. Tiszta unalom ott minden és megpróbálok valami bajt keresni. És tik mi járatban vagytok? * Rápillant James-ra, akivel eddig alig beszélt a történtek után, de egyáltalán ne haragszik rá. *
Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

"Hörpintsd le" presszó Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó EmptyCsüt. Júl. 08, 2010 9:58 pm

- Akkor neked is jó estéd volt * Bólintok lassan. Komolyan körülbelül minden mozdulatom felér egy lassított jelenettel. Fantasztikus vagyok. No meg kissé csalódott is, hogy nem vertem meg Jamest a bugyik számának terén. Kár érte, szerettem volna látni az elképedt arcát. Na mindegy. Lesz még arra alkalom.*
- Hannahnak ? * Kérdezem, bár ezt tudom.* - Csak, hogy adja ide a bugyiját. Meg, hogy fogadtunk.
* Mondom, majd ásítok egyet. Annyira azért nem voltam tapló, hogy lefektessem a haver nőjét. *
- Jól van, azért nem pörög úgy az agy mint szokott * Mentegetőzök. * - Hát igen , a színe pont megy a szőnyegéhez.
* Azzal kiiszom az utolsó kortyot a pohárból és már is ott terem a pincérlány. *
- Angyalkám, még egyet * Nyújtom neki a poharam. Ő elveszi és már hozza is a másikat. *
- Megbeszélt találkozó . * Mutatok a bugyikra , Ashly kérdésére. *
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





"Hörpintsd le" presszó Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó Empty

Vissza az elejére Go down
 
"Hörpintsd le" presszó
Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Wilard :: "Éjjel-Nappal" negyed-
Ugrás: