Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
Kezdőlap"Hörpintsd le" presszó - Page 2 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
"Hörpintsd le" presszó - Page 2 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
"Hörpintsd le" presszó - Page 2 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
"Hörpintsd le" presszó - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
"Hörpintsd le" presszó - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
"Hörpintsd le" presszó - Page 2 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
"Hörpintsd le" presszó - Page 2 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
"Hörpintsd le" presszó - Page 2 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
"Hörpintsd le" presszó - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
"Hörpintsd le" presszó - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
"Hörpintsd le" presszó - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
"Hörpintsd le" presszó - Page 2 Vote_lcap"Hörpintsd le" presszó - Page 2 Voting_bar"Hörpintsd le" presszó - Page 2 Vote_rcap 
Kim Kaguya
"Hörpintsd le" presszó - Page 2 Vote_lcap"Hörpintsd le" presszó - Page 2 Voting_bar"Hörpintsd le" presszó - Page 2 Vote_rcap 
Ted Forrester
"Hörpintsd le" presszó - Page 2 Vote_lcap"Hörpintsd le" presszó - Page 2 Voting_bar"Hörpintsd le" presszó - Page 2 Vote_rcap 
James Miller
"Hörpintsd le" presszó - Page 2 Vote_lcap"Hörpintsd le" presszó - Page 2 Voting_bar"Hörpintsd le" presszó - Page 2 Vote_rcap 
William Quentin Watson
"Hörpintsd le" presszó - Page 2 Vote_lcap"Hörpintsd le" presszó - Page 2 Voting_bar"Hörpintsd le" presszó - Page 2 Vote_rcap 
Sindy Logan
"Hörpintsd le" presszó - Page 2 Vote_lcap"Hörpintsd le" presszó - Page 2 Voting_bar"Hörpintsd le" presszó - Page 2 Vote_rcap 
Hannah McDowal
"Hörpintsd le" presszó - Page 2 Vote_lcap"Hörpintsd le" presszó - Page 2 Voting_bar"Hörpintsd le" presszó - Page 2 Vote_rcap 
Chris Martines
"Hörpintsd le" presszó - Page 2 Vote_lcap"Hörpintsd le" presszó - Page 2 Voting_bar"Hörpintsd le" presszó - Page 2 Vote_rcap 
Solaria Luthia
"Hörpintsd le" presszó - Page 2 Vote_lcap"Hörpintsd le" presszó - Page 2 Voting_bar"Hörpintsd le" presszó - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Reed
"Hörpintsd le" presszó - Page 2 Vote_lcap"Hörpintsd le" presszó - Page 2 Voting_bar"Hörpintsd le" presszó - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 "Hörpintsd le" presszó

Go down 
+11
Mason D. Hill
Demi Bieber
Daniel Reed
Cintia Thomson
Sebastian G. Blaze
Dorothy Brown
Benjamin Doredumble
James Miller
Nathaniel L. Matthews
Allison Diamond
Főmesélő
15 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

"Hörpintsd le" presszó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 08, 2010 10:06 pm

-Hát fogalmazhatunk így is... *Mármint hogy jó estém volt. De még mennyire. Azt hiszem mostmár be fogom iktatni a minden napos piálást a haverokkal meg egyebek. Közben bólintok a névre, majd figyelmesen hallgatom végig mit mond Nath. Annyira nem vészes, amit elmondott neki.*
-Azt vettem észre. Kijelentette nekem hogy bolondok vagyunk. *Vonok vállat. Azok vagyunk és voltuk is mindig. Mellesleg egy pimasz mosoly jelenik meg az arcomon, de nem mondom meg hogy Hannahtól én is elnyertem egy alsóneműt. Közben néha Ashlyre néha pedig vissza a haverra nézek.*
-Ja. *Bólintok Nath válaszára, közben felvonom a szemöldököm. Nath mindig is csajozós típus volt. Nálam Ash valahogy nem nyerte el azt, amit a legtöbb lány általában szokott. Egy pár napra szépen leküldtem a gyengélkedőre, gondolom azok voltak itt a legszebb napjai. Közben kiveszek még egyet a cigiből és rágyújtok. Még valamin felakadtam.*
-Keresed a bajt? *Pillantok Ashlyre aztán csak aprón vállat vonok. A cigi fogy, mindig is gyors dohányos voltam.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




"Hörpintsd le" presszó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 08, 2010 10:17 pm

* Inkább csak hallgat, nem nagyon tud mit hozzá fűzni a dologhoz, lehetséges azért mert nem tudja, hogy miről van szó. Vagyis csak egy apró részletet sejt. Kicsit feltűnő az asztalon lévő bugyik... most nagyon is örül annak, hogy az övé nincs ott. *
- Igen. Keresem a bajt. ÉS ez baj? * Válaszol James kérdésére és ő is feltesz egy kérdést neki, közben rápillant Nath-ra. *
- Esetleg ha ti tudtok segíteni benne, akkor szóljatok. Kapható vagyok mindenre ami illegális és örült. * Viccelődve számol be a fiúkáknak majd elröhögi magát. *
Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

"Hörpintsd le" presszó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 08, 2010 10:25 pm

- Talán igaza van... talán nem * Mondom csigalassúsággal. Majd csendben hallgatom Ashly és James szócsatáját. Úgy tűnik, hogy volt valami négyzeteltérésük. Mintha említette volna James. De most nem vágom, hogy mik voltak anno. Majd ha egyszer kijózanodok akkor talán visszatér minden emlék is. Elmosolyodok Ashly kijelentésén miszerint keresi a bajt. Épp szóra nyitnám a szám. De aztán be is csukom. Elfelejtettem mit akartam mondani, pedig valami nagy beszólásnak ígérkezett. *
- Hát akkor arrébb kellene állnunk. Nekem itt minden legális. Szóval mivel velem vagytok ezért nektek is. Hatalom. Szeretem.
* Elszívtam a cigim. Már veszem is elő a másikat. Láncdohányos lettem. Pedig nem is akartam az lenni.*
- Van egy mugli játék ... részegedj okosan a neve vagy mi. Hatalmas . * Jegyzem meg. *
- A Famine táborba elviszem majd. Talán még Alex bácsi is benne lesz.
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

"Hörpintsd le" presszó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 08, 2010 10:34 pm

-Hm... ki tudja. *Vontam vállat Nath kijelentésére majd Ashlyre pillantok. Felvonom a szemöldököm kicsit el is húzom a szám de csak beleszívok a cigibe. Egy... pár percig várok aztán megszólalok. Nem gondoltam volna, hogy Ashly... rossz kislány. Ő olyan hülye kis elsősnek tűnt nekem év elején.*
-Mért lenne baj? Igazából lesza*om mit csinálsz. *Mindenki foglalkozzon magával. Ez van... Nathra pillantok, elmosolyodom. Mostanában nekem is minden illegális. Beleszívok a cigibe, majd körökben fújom ki a füstöt és elvigyorodom.*
-Részegedj okosan? Még nem hallottam róla. Jajj a Famine tábor! *Nem idén lesz először, de eddig csak egyszer volt... még másodikban ha jól emlékszem rá.*
-Milyen tripp lesz... *Nagyon várja már, főleg hogy nem az iskolában leszünk hanem messzebb... A táborokat mindig is bírtam. Amikor már a házvezető alszik akkor jön az igazi buli.*

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




"Hörpintsd le" presszó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 08, 2010 10:42 pm

- Köszi. Ez kedves volt. * Pillant James-ra olyan szemekkel mint aki éppen ölni készül. De ő túl kevés ahhoz hogy miatta megsértődjön. Majd halkan kiröhögni. Úgy látszik, hogy eddig sem voltak valami túl jóban egymással, és ezek után sem lesznek. *
- Na én lassan távozok is. Mert kezdtek unalmasak lenni. * Halál komolyan gondolja, de egy kis huncut mosollyal álcázva. *
- Na helló. * Kifelé elgondolkozott még, hogy mit is kéne csinálni. Mert most James meg Nath nem volt valami érdekfeszítő társaság, szóval semmi extrát nem csináltak, és pont ez hiányzik Ash életéből. *


//Azt hiszem fagyás.//
Vissza az elejére Go down
Benjamin Doredumble
Diák- Famine
Diák- Famine
Benjamin Doredumble


Férfi Kor : 26
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 158
Tallérok : 1
Pontok : 0

"Hörpintsd le" presszó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó - Page 2 EmptyHétf. Aug. 16, 2010 10:13 pm

*Mikor közelebb érünk a presszóhoz, megpillantok egy táblát. "Hörpintsd le" presszó... gondolom ez a hely neve. Majd ajtót nyitok, és Dorothy után belépek. Követve a lányt helyet foglalunk egy asztalnál. Míg megjelenik a pincér, én a helyet szemlélem. Nekem tetszik, valószínű máskor is bejövök ide. Közben ha Dorothy kérdez, én válaszolok rá. Igazából nem vagyok ilyen néma, de ilyen csinos lánnyal még nem voltam ilyen helyen, nem tudok egyáltalán megszólalni. Majd megjelenik a pincér. *
- Te mit kérsz? * Kérdezem. Én egyenlőre nem tudom, csak bámulom az itallapot. *
Vissza az elejére Go down
Dorothy Brown
Diák- Plama
Diák- Plama
Dorothy Brown


nő Kor : 27
Lakhely : Wilian / London / Aix-en-Provence
Hozzászólások száma : 82
Tallérok : 1
Pontok : 0

"Hörpintsd le" presszó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó - Page 2 EmptyHétf. Aug. 16, 2010 10:20 pm

* Belepnek a presszoba es el is foglaljak az asztalt a sarokban. Hangolatos hely...gondolta Dorothy. Kozben elkezdi az itallapot bongeszni. Lehet, hogy visszatetszest fog kelteni, de egy vajsort ker, gondolta. *
-Egy vajsort. *Mosolyog a fiura, majd eloveszi a taskajabol az ezust cigaretta tarcajat.*
-Kersz? *Kinalja Bent, mikozben elohalassza a pici ongyujtojat es ragyujt.*
Vissza az elejére Go down
http://myspace.com/sisterblisss
Benjamin Doredumble
Diák- Famine
Diák- Famine
Benjamin Doredumble


Férfi Kor : 26
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 158
Tallérok : 1
Pontok : 0

"Hörpintsd le" presszó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó - Page 2 EmptyHétf. Aug. 16, 2010 10:41 pm

* Böngészem az itallapot. Miután Dorothy kért, én is a pincérhez fordulok. *
- Én pedig egy jó hideg limonádét kérek. * Majd visszanézek a lányra. *
- Köszönöm, nem. * Igazából nem dohányzom. Régen gyakran volt, mikor akartam, de olyankor visszafogtam magam. Na de ennyit erről. Miközben kihozzák az italokat, Dorothyt csodálom. *
Vissza az elejére Go down
Dorothy Brown
Diák- Plama
Diák- Plama
Dorothy Brown


nő Kor : 27
Lakhely : Wilian / London / Aix-en-Provence
Hozzászólások száma : 82
Tallérok : 1
Pontok : 0

"Hörpintsd le" presszó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó - Page 2 EmptyHétf. Aug. 16, 2010 10:52 pm

-Nem zavar a fust? Mert akkor elnyomom... *Pislog Benre a nagy kek szemeivel. Nehogy rosszat gondoljon rola a fiu, mert dohanyzik. Bar nem szokott gyakran ragyujtani, inkabb csak akkor ha beul valahova vagy ideges. Ezt a szokasat Papillontol, unokatestveretol vette at. Csak o levendula cigarettat sziv, amit csak Franciaorszagban lehet kapni. Regen Dorothy is azt szivott. Annak nagyon jo az illata. Dorothy elkapja a fiu pillantasat es elpirul.*
-Sok embert ismersz mar az iskolaban? *Kerdezi Bentol, hogy palastolja izgalmat. Kozben megerkeznek az italok. Dorothy ker egy szivoszalat is a vajsorhoz.*
Vissza az elejére Go down
http://myspace.com/sisterblisss
Benjamin Doredumble
Diák- Famine
Diák- Famine
Benjamin Doredumble


Férfi Kor : 26
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 158
Tallérok : 1
Pontok : 0

"Hörpintsd le" presszó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó - Page 2 EmptyHétf. Aug. 16, 2010 11:30 pm

- Nem zavar. Már megszoktam. A barátaim mind dohányoznak. * Magyarázom. Nem zavar most már, csak akkor zavart, mikor először éreztem életemben. Az meg már régen volt. Közben válaszolok: *
- Nem igazán. Ismerek pár embert, de azokkal is csak egyszer-kétszer találkoztam.
* Közben megjöttek az italok. Én is kérek egy szívószálat, majd visszakérdezem. *
- És te? * Nézek szemeibe. *

Vissza az elejére Go down
Dorothy Brown
Diák- Plama
Diák- Plama
Dorothy Brown


nő Kor : 27
Lakhely : Wilian / London / Aix-en-Provence
Hozzászólások száma : 82
Tallérok : 1
Pontok : 0

"Hörpintsd le" presszó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó - Page 2 EmptyHétf. Aug. 16, 2010 11:55 pm

-En szerintem meg nalad iskevesebb embert ismerek. Konkretan a sajat hazambol is csak egy embert ismerek. De idovel ez valtozni fog. Foleg, ha a tanitas is elkezdodik majd. Varom a tanorakat egyebkent, a bubajtanra meg a gyogynovenytanra nagyon kivancsi vagyok. *Mondta, mikozben tekintete a fiu ajkara tevedt. De jo lenne megcsokolni, gondolta. Majd beleivott vajsorebe megint es kozben elnyomta a mar elegett cigarettat.*
Vissza az elejére Go down
http://myspace.com/sisterblisss
Benjamin Doredumble
Diák- Famine
Diák- Famine
Benjamin Doredumble


Férfi Kor : 26
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 158
Tallérok : 1
Pontok : 0

"Hörpintsd le" presszó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó - Page 2 EmptyKedd Aug. 17, 2010 12:18 am

* Na végül az órákra tévedt a téma. *
- Igen én is várom őket. Én a bájitaltanra és az SVK-ra vagyok nagyon kíváncsi. * Magyarázom. *
- Persze minden óra érdekel. A bátyámat nyaranként mikor hazatért a Roxfortból, mindig kifaggattam, de az nem ugyanaz mintha órán lennél. * Mesélem mosolyogva. Közben én is iszok egy kortyot, és a lányt figyelem. *
Vissza az elejére Go down
Dorothy Brown
Diák- Plama
Diák- Plama
Dorothy Brown


nő Kor : 27
Lakhely : Wilian / London / Aix-en-Provence
Hozzászólások száma : 82
Tallérok : 1
Pontok : 0

"Hörpintsd le" presszó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó - Page 2 EmptyKedd Aug. 17, 2010 12:42 am

-Van batyad? De jo neked...Nekem nincs tesverem, bar az unokatesvereim olyanok mintha testvereim lennenek, csak sajnos messze laknak es csak nyaranta latom oket, egy honapja meg naluk voltam. *Mondta, majd a fiura emelte csillogo szemeit.*
-Egyebkent nagyon vartam az estet...delutan ota sokat gondoltam rad.. *Mosolygott a fiura. Majd ujra ragyujtott egy cigire.*
Vissza az elejére Go down
http://myspace.com/sisterblisss
Benjamin Doredumble
Diák- Famine
Diák- Famine
Benjamin Doredumble


Férfi Kor : 26
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 158
Tallérok : 1
Pontok : 0

"Hörpintsd le" presszó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó - Page 2 EmptyKedd Aug. 17, 2010 2:48 am

- Igen, jó ha az embernek van testvére. * Mondom együttérzően. Majd belenézek a csillogó szemekbe.
- Őszintén szólva, én csak rád tudtam gondolni. * Mosolyodom el. Nagyon vártam már én is az estét. Mikor jöttem Wilardba nagyon izgultam, ám most már elmúlt. Nem tudom, mit mondjak neki, ezért csak továbbra és nézem csillogó szemeit. *
Vissza az elejére Go down
Dorothy Brown
Diák- Plama
Diák- Plama
Dorothy Brown


nő Kor : 27
Lakhely : Wilian / London / Aix-en-Provence
Hozzászólások száma : 82
Tallérok : 1
Pontok : 0

"Hörpintsd le" presszó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó - Page 2 EmptyKedd Aug. 17, 2010 3:06 am

* Dorothy elmosolyodott, majd a fiura nezett.*
-Nagyon boldog vagyok, hogy megismertelek. *Mondta, majd kozelebb huzodott Benhez es kezevel vegig simitott a fiu arcan. Nagyon finom, puha az arca, gondolta. Majd erot vett magan, melyen a fiu szemebe nezett es egy apro csokot lehelt az ajkara. Ezutan annyira elpirult, hogy lesutotte a szemet es inkabb ragyujtott ujra egy cigire.*
Vissza az elejére Go down
http://myspace.com/sisterblisss
Benjamin Doredumble
Diák- Famine
Diák- Famine
Benjamin Doredumble


Férfi Kor : 26
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 158
Tallérok : 1
Pontok : 0

"Hörpintsd le" presszó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó - Page 2 EmptyKedd Aug. 17, 2010 3:30 am

* Mosolyogva válaszolnék, de Dorothy végigsimít az arcomon. A keze gyengéden siklik az arcomon. Aztán egy csókkal lep meg, amit én boldogan viszonozok. Majd a csók után ő lesüti fejét, én meg most úgy érzem, mint aki a legboldogabb a világon. Szerelmesen nézek a lányra. *
Vissza az elejére Go down
Dorothy Brown
Diák- Plama
Diák- Plama
Dorothy Brown


nő Kor : 27
Lakhely : Wilian / London / Aix-en-Provence
Hozzászólások száma : 82
Tallérok : 1
Pontok : 0

"Hörpintsd le" presszó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó - Page 2 EmptyKedd Aug. 17, 2010 3:45 am

* Dorothy melyen belesziv a cigijebe majd megissza az utolso korty vajsoret. Az orajara pillant.*
-Lassan mennunk kene, Malna mar biztos ehes es keres, hogy merre lehetek. De este vagy holnap meg talalkozunk? * Nez a fiu szemebe.*
-Orulnek neki... * Mosolyodik el, majd ad egy puszit a fiu nyakara. Aztan var, hogy a fiu mit felel es kozben taskajat mar magahoz vette. *


// Kosziiiiiii //
Vissza az elejére Go down
http://myspace.com/sisterblisss
Benjamin Doredumble
Diák- Famine
Diák- Famine
Benjamin Doredumble


Férfi Kor : 26
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 158
Tallérok : 1
Pontok : 0

"Hörpintsd le" presszó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó - Page 2 EmptyKedd Aug. 17, 2010 3:55 am

* Benjamin is megissza a maradék limonádét, majd válaszol mosolyogva. *
- Persze. * Közben kifizeti az italukat. Ő is egy puszit ad Dorothy arcára, majd kilépnek a presszóból, és elindulnak a kastély fele. Ameddig odaérnek, elbeszélgetik az időt, és ott Benjamin elköszön. *
- Szia! Akkor este! * Kacsint, majd fülig érő szájjal indul el a dolgára. *

// Köszi! //
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

"Hörpintsd le" presszó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 26, 2010 9:40 pm

*Éppen az egyik asztalnál szemezek egy pohár kávéval. Nem, én nem cigizek mellé. Nem is szoktam. Egy kék póló, és egy fekete farmer van rajtam, barna Nike cipővel. Bár a kávé még gőzölög, engem nem zavar. Belepakolok gyorsan 3 kanál cukrot, és kortyolok egyet. Közben nézelődöm, hátha jön valaki.*
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

"Hörpintsd le" presszó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 26, 2010 9:51 pm

*Sátánnal a háta mögött lépked a főtéren. Épp az egyik presszó felé igyekszik, vagyis valamerre reggeli, koffein vagy valami ilyesmi után kutatva.
Szokás szerint rocker cuccban van, a hajába hátul pedig egy tincs kék-fehér raszta. Oldaltáskájában egy kis pénz, a szokásos cigi és Sátán póráza. Egyáltalán nem követte Sebet, csak neki is a presszó volt a legközelebb, szóval úgy gondolta, belép és megiszik valamit. Amikor körülnézett, meg is lepődött...*
-Öhm... szia Seb. *Egy puszit nyom a fiú arcára, mivel igazából nem tudja, hogy akkor most mi is van közöttük. Leül a srác mellé, kér ő is egy kávét meg valami ehetőt és ameddig hozzák, a fiúra pillog.*
-Hát te? *Sátán letelepedett a lába mellé.*
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

"Hörpintsd le" presszó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 26, 2010 10:00 pm

*Az ajtó nyílására leszek figyelmes, amikor belép rajta Cintó. Látom rajta, hogy meglepődik. Mivel nem vagyok még teljesen éber, ezért egy félmosolyra futja, de örülök, hogy Cintó itt van. Viszont meg kell beszélnünk, hogy mi van kettőnk közt. Közben Cintó hangjára felébred a macskám, aki ott volt a lábamnál. Fel is szalad rajta, és Cintó ölébe fészkeli magát, miután a lány leült.*
-Szia, Cintó. *Nem viszonozom a puszit, mert most komoly dolgokról lesz szó.*
-Öhm, jöttem betolni a reggeli koffeinadagomat. *Válaszolok, még mindig egy félmosolyt eresztve. Nem szoktam kertelni, így rögtön a tárgyra térek.*
-Beszélnünk kell. Méghozzá, kettőnkről. *Végig Cintót nézve mondom el. Közben nyomok egy puszit az arcára.*
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

"Hörpintsd le" presszó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 26, 2010 10:05 pm

*Amikor megkapja a kávét és a kaját, kifizeti majd két kanál cukor után, belekortyol a kávéba. A macskát pedig elkezdi simogatni. Sátán nem bír felmászni az ölébe, így csak két lábra ágaskodva kaja után szaglászik. Cintótól ugyan nem kap. A lány Sebet kezdi el kémlelni, amikor pedig kijelenti, miről kellene beszélni, egy kicsit lekerekednek szemei. Nem tudja, hogy ez most jó értelembe vegye... vagy rosszba.*
-Igen... jó lenne. És, akkor hogy tovább? *A puszinak örül, aztán pedig kicsit idegesen -amit igen jól takar- figyeli a fiút, hogy most mit fog mondani.*
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

"Hörpintsd le" presszó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 26, 2010 10:20 pm

*Közben kortyolok egyet a -már hűvösebb- kávéból. Nem tudom én sem, hogy mi legyen. Nem szeretném bajba sodorni Cintót, mert ha mellettem van, akkor arra számíthat, hogy Miller, meg a többi tetű haverja kitagadja a bandából, és őt is ugyanúgy hibáztatnák, meg hasonlók, mint ahogy azt velem is teszik.*
-Nézd, én nem szeretném, hogy téged bármi támadás érjen. Márpedig ha velem vagy, akkor számítanod kel arra is. És azt se szeretném, hogy elveszítsd a barátaimat miattad. Szóval... *Itt elcsuklik a hangom. Pedig meg kell hoznom a döntést, és már tudom is, hogy mi az.*
-...legyünk csak.... *Itt megint elcsuklik a hangom. Még mindig Cintó szemébe nézek.* .... barátok. *Az utolsó szavam visszhangzik a fülemben. De ez volt a leghelyesebb döntés. Közelebb hajolok a lányhoz, és most utoljára, szenvedélyesen, hosszan megcsókolom. De mikor eltávolodok tőle, mosolyra húzom a szám.*
-Mégpedig a legjobbak. *Ez a mosoly nem őszinte, de áldozatokat kell hozni, és ez elkerülhetetlen volt. Közben kortyolok egyet a kávéból, és Sátánt felveszem az ölembe, hogy simogathassam.*
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

"Hörpintsd le" presszó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 26, 2010 10:28 pm

*Ő elég gyorsan megissza a kávét, csak egy csöppet hagy az aljában és leteszi a poharat. Továbbra is figyelmesen hallgatja Sebastiant, de az első mondatoknál hallatszik már, hogy nem lesz jó vége az egésznek. Egy kicsit elgondolkodik rajta, nem tud megszólalni... Sátánra pillant, közben már nem is simogatja a macskát.
Mikor kimondja a szavat, hogy barátok, nem várja ám meg, hogy megcsókolják. Nem is engedi meg. A macskát leteszi a földre, felugrik és az ajtó felé veszi az irányt. Iramosan, és ki is lép rajta, hacsak meg nem állítják. Csalódott, igen... és tudta, hogy nem kellett volna ezt. Nem érti, hogy a pasik hogy nem tudják megérteni, hogyha egyszer már kikezdenek a lányokkal, akkor az nem úgy megy, hogy csak egy csettintés és legjobb barátok lesznek. Még az sem érdekli, hogy Sátán ottmarad.
Ha Seb utána jön, akkor lehetőleg nem a presszóban fog magyarázkodni, hanem kinn a főtéren.*
Vissza az elejére Go down
Dorothy Brown
Diák- Plama
Diák- Plama
Dorothy Brown


nő Kor : 27
Lakhely : Wilian / London / Aix-en-Provence
Hozzászólások száma : 82
Tallérok : 1
Pontok : 0

"Hörpintsd le" presszó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó - Page 2 EmptySzer. Szept. 22, 2010 4:01 am

*Dorothy az egyik sarokban levő asztalkánál üldögélt egyedül vajsöre társaságában és szokásos levendula illatú cigarettáját szívta. Épp kedvenc regényébe temetkezett, a könyvet vagy századszorra olvassa, de nem bírt betelni vele. Néha, amikor belépett valaki a presszóba felpillantott a könyvből, de nem várt senkire. A presszóban gomolygó szivar és cigaretta füst szállt és majdnem minden asztalnál ültek, pedig még csak délután van. Dorothy szemügyre is vette az embereket. Többségük a Wilianbe jár, de csak látásból ismeri őket. Volt azonban néhány egészen furcsa szerzet is a presszóban, akiktől a lány libabőrös lett.*
Vissza az elejére Go down
http://myspace.com/sisterblisss
Ajánlott tartalom





"Hörpintsd le" presszó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
"Hörpintsd le" presszó
Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Wilard :: "Éjjel-Nappal" negyed-
Ugrás: