Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
Kezdőlap"Hörpintsd le" presszó - Page 3 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
"Hörpintsd le" presszó - Page 3 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
"Hörpintsd le" presszó - Page 3 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
"Hörpintsd le" presszó - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
"Hörpintsd le" presszó - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
"Hörpintsd le" presszó - Page 3 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
"Hörpintsd le" presszó - Page 3 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
"Hörpintsd le" presszó - Page 3 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
"Hörpintsd le" presszó - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
"Hörpintsd le" presszó - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
"Hörpintsd le" presszó - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
"Hörpintsd le" presszó - Page 3 Vote_lcap"Hörpintsd le" presszó - Page 3 Voting_bar"Hörpintsd le" presszó - Page 3 Vote_rcap 
Kim Kaguya
"Hörpintsd le" presszó - Page 3 Vote_lcap"Hörpintsd le" presszó - Page 3 Voting_bar"Hörpintsd le" presszó - Page 3 Vote_rcap 
Ted Forrester
"Hörpintsd le" presszó - Page 3 Vote_lcap"Hörpintsd le" presszó - Page 3 Voting_bar"Hörpintsd le" presszó - Page 3 Vote_rcap 
James Miller
"Hörpintsd le" presszó - Page 3 Vote_lcap"Hörpintsd le" presszó - Page 3 Voting_bar"Hörpintsd le" presszó - Page 3 Vote_rcap 
William Quentin Watson
"Hörpintsd le" presszó - Page 3 Vote_lcap"Hörpintsd le" presszó - Page 3 Voting_bar"Hörpintsd le" presszó - Page 3 Vote_rcap 
Sindy Logan
"Hörpintsd le" presszó - Page 3 Vote_lcap"Hörpintsd le" presszó - Page 3 Voting_bar"Hörpintsd le" presszó - Page 3 Vote_rcap 
Hannah McDowal
"Hörpintsd le" presszó - Page 3 Vote_lcap"Hörpintsd le" presszó - Page 3 Voting_bar"Hörpintsd le" presszó - Page 3 Vote_rcap 
Chris Martines
"Hörpintsd le" presszó - Page 3 Vote_lcap"Hörpintsd le" presszó - Page 3 Voting_bar"Hörpintsd le" presszó - Page 3 Vote_rcap 
Solaria Luthia
"Hörpintsd le" presszó - Page 3 Vote_lcap"Hörpintsd le" presszó - Page 3 Voting_bar"Hörpintsd le" presszó - Page 3 Vote_rcap 
Daniel Reed
"Hörpintsd le" presszó - Page 3 Vote_lcap"Hörpintsd le" presszó - Page 3 Voting_bar"Hörpintsd le" presszó - Page 3 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 "Hörpintsd le" presszó

Go down 
+11
Mason D. Hill
Demi Bieber
Daniel Reed
Cintia Thomson
Sebastian G. Blaze
Dorothy Brown
Benjamin Doredumble
James Miller
Nathaniel L. Matthews
Allison Diamond
Főmesélő
15 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

"Hörpintsd le" presszó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó - Page 3 EmptySzer. Szept. 22, 2010 4:12 am

*Danny lép be a presszóba. Szájában egy Marlboro Silver parázslik. Nincs jó kedve, szóval ma kibírhatatlan. Mai öltözete egy fekete bőrdzseki, fekete farmerrel, és egy fekete tornacipővel. Pillog körbe. Észreveszi Dorothyt, zsebre vágja a kezeit, és levetődik vele szembe, és gúnyos vigyorral ránéz, és alaposan végigméri. Mondhatni szemtelenül.*
-Nocsak, kit látnak szemeim. Dorothy... Benny fiú merre van. Azt hittem összecuppantatok.. *Kiveszi a cigit a szájából, és pöffeszkedve beszél. Van is rá oka. Nemsokára érkezik az unokanővére, akit amúgy imád.*
Vissza az elejére Go down
Dorothy Brown
Diák- Plama
Diák- Plama
Dorothy Brown


nő Kor : 27
Lakhely : Wilian / London / Aix-en-Provence
Hozzászólások száma : 82
Tallérok : 1
Pontok : 0

"Hörpintsd le" presszó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó - Page 3 EmptySzer. Szept. 22, 2010 4:21 am

*Az ajtón újra bejött valaki. Dorothy felpillantott és sajnos Daniel gúnyos ábrázatával találta szembe magát. Ugyan a fiú nem nézett ki rosszul, Dorothy ettől függetlenül utálta, mert állandóan gonoszkodott vele. Eleinte persze tetszett is neki, de miután jobban megismerte egyből rájött, hogy nem is olyan jó fej. Sajnos Ben egyik legjobb barátja, ezért elég gyakran akarva akaratlanul is belebotlott. A kérdést hallva egyből válaszra nyitotta a száját.*
- Ha annyira tudni akarod Ben épp a könyvtárban van. Valamire anyagot gyűjt. *Válaszolt a fiúnak kimérten.*
Vissza az elejére Go down
http://myspace.com/sisterblisss
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

"Hörpintsd le" presszó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó - Page 3 EmptySzer. Szept. 22, 2010 5:14 am

*Közben szív egyet a cigiből, de aztán ismét azt mutatja, hogy ragadt rá valami a szülői nevelésből. Vagyis tud ő vérbeli Reed lenni, ha akar. És ő most pont ezt csinálja. Sokan utálják, de nem is zavarja. Azt tudja magáról, hogy helyes, és azt is, hogy a csajok oda vannak érte. Persze, nem mindegyik, így nem is kap meg mindig mindent. Amúgy kamaszodik, szóval azért is ilyen.*
-Szóval lecuppant rólad. *Biccent egyet. Közben meg is hozzák a lángnyelv whiskeyt. Ismerős itt, szóval szinte megkap mindent. Persze nincs sok töltve a pohárba. Szóval egyszerre lehúzza, és utána tovább mosolyog... khhm... vigyorog gúnyosan.*
-Nem meglepő... Én sem maradnék sokáig melletted... *Igen, ma extra szemét kiadásban van, de már egy pohár víz van előtte. Nem, nincs berúgva, még csak nem is ártott neki, ez a nyelet whiskey.*
Vissza az elejére Go down
Dorothy Brown
Diák- Plama
Diák- Plama
Dorothy Brown


nő Kor : 27
Lakhely : Wilian / London / Aix-en-Provence
Hozzászólások száma : 82
Tallérok : 1
Pontok : 0

"Hörpintsd le" presszó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó - Page 3 EmptySzer. Szept. 22, 2010 6:13 am

*Dorothy dühében véletlenül az asztalon nyomta el a cigijét a hamutál helyett. Hogy lehet valaki ennyire szemét?!*
- Nem,nem "cuppant le" rólam. Bennel nagyon jól megvagyunk, a bálra is elvitt magával. *Válaszolt Daniel kifejezését használva. Közben próbált a regényre koncentrálni, csak hogy ne kelljen Daniel gúnyosan vigyorgó arcába bámulnia. Kortyolt egyet a vajsörből. Majd Dan következő megjegyzését hallva dühében elvörösödött és inkább rágyújtott egy cigire.*
- Mit akarsz ezzel mondani? *Kérdezte a fiútól vészjóslóan kedvesen. Még egy mosolyt is megeresztett felé, persze az nem volt őszinte.* - Hiszen nem is ismersz. Honnan tudnád, milyen vagyok.
Vissza az elejére Go down
http://myspace.com/sisterblisss
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

"Hörpintsd le" presszó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó - Page 3 EmptySzer. Szept. 22, 2010 6:29 am

*Egy száz wattos még gúnyosabb vigyorral nyugtázza a bevitt találatot.*
-Húúú, akkor most marha jól érzed magad. Dúl a láv mi? *Még mindig gúnyosan vigyorog. Ledobja a cigit, és eltapossa. Aztán rágyújt még egyre. Élvezi, hogy szemét. Ezért vannak oda érte a korabeli csajok, mert tudják, hogy szemét, és ezt szeretik Dannyben.*
-Csak szimplán azt, hogy nem tudom, hogy Benny haverom mit eszik, rajtad. *Bök a fejével a lány felé.*
-Mondjuk, sok mindent nem értek.... De csak a Bennel kapcsolatos az, ami rád tartozik. *Még mindig gúnyosan vigyorog.*
Vissza az elejére Go down
Dorothy Brown
Diák- Plama
Diák- Plama
Dorothy Brown


nő Kor : 27
Lakhely : Wilian / London / Aix-en-Provence
Hozzászólások száma : 82
Tallérok : 1
Pontok : 0

"Hörpintsd le" presszó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó - Page 3 EmptySzer. Szept. 22, 2010 6:44 am

*Dorothy kezdett tényleg kijönni a sodrából. Ki ez a felfuvalkodott hólyag? Inkább kiitta a maradék vajsörét, felkapta a könyvét és még egy szót odalökött a fiúnak.*
- Na szia, Dan. * Azzal füstölögve faképnél hagyta. Közben azon agyalt, hogy ezt elmondja-e majd Bennek vagy ne. Nem értette Dant, ő normális volt vele. Megfogadta, hogy többet nem áll szóba vele. Nem is értette, hogy korábban mi tetszett neki a fiúban. Közben kiviharzott a presszóból.*
Vissza az elejére Go down
http://myspace.com/sisterblisss
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

"Hörpintsd le" presszó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó - Page 3 EmptySzer. Szept. 22, 2010 6:52 am

*Őt így kell elfogadni. Egyszer ilyen, egyszer olyan. De, tudja, hogy Dorothy nem bírja a fejét, így most egy kicsit változtatott. Felőle elmondhatja Bennek. Ő tudja, hogy Danny ilyen, bár nem mindenkivel. És ha nem állnak szóba vele? Semmi gond.*
-Szervusz. *Köszön, aztán ő még marad, egy darabig, de aztán útra kel. Alapjáraton nem ilyen, de neki is, mint minden embernek lehet rossz napja. Na Danny ilyen, amikor rossz napja van.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




"Hörpintsd le" presszó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó - Page 3 EmptyVas. Nov. 14, 2010 5:34 am

* Kezd esteledni, pedig még nincs is késő, az ősz jótékony hatása, hogy hamarabb elhozza az éjszakát mint kellene. De nekem ez csak jó lehet, mert szeretem a sötétséget és még annál jobban szeretek kint a hideg sötét utcákon egyedül vagy akár egy csinos hölgy kísértetében sétálni. Szokás szerint talpig feketében vagyok. Lépteim után megcsörrenek a bakancsom alatt a lehullott falevelek. Ráuntam a sétálásra megláttam egy közeli presszót és már át is léptem a küszöböt. Körbepillantottam és egy saroknál lévő asztalhoz veszem az irányt. Leülök, rágyújtok, majd rendelek a pincértől egy dupla vodkát bemelegítőnek. Egy hajtásra lehúzom, majd körbenézek, mindenki párral jött, csak én vagyok itt az egyetlen magányos farkas. Ilyenkor sajnálom, hogy hagytam a tegnapi prédát kicsúszni a kezeim közül. De hát új nap, új préda. *
Vissza az elejére Go down
Demi Bieber
Diák- Plama
Diák- Plama
Demi Bieber


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 129
Tallérok : 2
Pontok : 0

"Hörpintsd le" presszó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó - Page 3 EmptyVas. Nov. 14, 2010 5:47 am

*Már egy ideje bent ücsörgök egymagamba, de hát így a legkönyebb elfelejteni mindent. Kettesben az alkohollal,... senki más csak én és ő. A pultnál ülök, előttem egy pohár teqila kezemben egy szál cigi. Egyik kezemmel a pultra támaszkodom. Elég depressziós hangulatban vagyok mostanság, de ezen nem kell csidálkozni. Mikor egy új személy érkezik meg, lassú fejmozgatással felé fordulok. De amilyen hamar megláttam hogy ki az, olyan gyorsan el is fordultam. Sebastián az, már rég láttam, de nem nagyon hiányzott. A kikészülésem egyrészt miatta is van, de hát mit is vártam el tölle. Ő még nem képes elkötelezni magát,... se egy napra se egy hétre vagy akár hosszabb időre... Pedig ő az aki megfogott a személyiségével, és hát mit is mondjak jól is néz ki. Ő csak olyan egyéjszakás kaland. Egy fekete nadrágban, kék felsőben és egy magassarkú csizmában vagyok. Néha Sebire pillantok, de úgy tűnik ő még nem vett észre. És lehet hogy nem is fog. Bár jó lenne, vagy énsem tudom, attól függ milyen kedvében van. Mert ha nekem elkezdene itt viccelődni biztosan kiakadnék, de most csak abba reménykedem hogy nem vesz észre.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




"Hörpintsd le" presszó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó - Page 3 EmptyVas. Nov. 14, 2010 5:55 am

* Intek a pincérnek. Rendelek még egy kört. Majd azt is megiszom. Beleszívok a cigarettámba, majd elnyomom a hamusba. Egy ideig csak az asztalt bámulom és gondolkozok. De nem kínzom magam, hamar elterelem a gondolataimat. Felpillantok és csak ekkor veszem észre a pultnál ülő Demit. El sem tudom képzelni, hogy eddig, hogy nem vettem észre. De ami késik az nem múlik. Párszor észre vettem, hogy rám pillantott. Mikor oda nézett intek neki, hogy jöjjön ide. Talán nincs annyira megsértődve, hogy nem jön ide, de azt csinál amit akar, mert én biztosan nem fogok oda menni, szerintem ezt ő is nagyon jól tudja. Meggyújtok még egy szálat, közben várom, hogy Demi odajöjjön az aszaltamhoz. *
Vissza az elejére Go down
Demi Bieber
Diák- Plama
Diák- Plama
Demi Bieber


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 129
Tallérok : 2
Pontok : 0

"Hörpintsd le" presszó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó - Page 3 EmptyVas. Nov. 14, 2010 6:08 am

*Észrevett,... ezt csak egy nagyon halvány kis mosollyal jelzem. Majd amikor int hogy menjek oda, előrefordulok, mert nem tudom pontossan mit is csináljak. Végül is odamegyek. Elnyomtam a cigit, lehúztam a teqilát és megindultam Sebi felé. Mikor odaérek kedves hangon és üres tekintettel üdvözölöm.*
-Hello. *Közben pedig leülök vele szembe. A szemébe nézek de nem tudok semmit se mondani. Mert ha megkérdezném mi újság vele, akkor is annyit mondana hogy semmi új, vagy valami hasonló és akkor már felesleges megkérdeznem. Inkább úgy döntök hogy rágyújtok, jót fog tenni. Igaz most szívtam el a másikat, de hát nem birom. Muszáj lenyugodnom. Habár ha minden igaz nem látszik rajtam, hogy bármi bajom is lenne, és eddig sikerült is titkolnom, de már nem igazán megy...*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




"Hörpintsd le" presszó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó - Page 3 EmptyVas. Nov. 14, 2010 6:17 am

* Tudtam, hogy nem bírja ki, hogy ne jöjjön ide. Csak percek kérdése volt és már itt is ül velem szemben. Ezt vártam én tőle. Nem okozott most sem csalódást. Bár olyan üres és semmit mondó a tekintete. Amit még pasi szemmel és észre lehet venni, hogy nem jót jelent. Bár azért lehet, hogy most is bepróbálkozok nála. Ha kivan készülve akkor csak is jót tehetek vele. Lehet, hogy így még könnyebb préda lesz mint múltkor. *
- Szia. * Sármosan rámosolygok. Feltűnő, hogy megint rágyújtott, ez az idegesség jele is lehet, amitől nekem növekedik az önbizalmam. *
- Drága Dami mi járatban vagy pont itt? * Közelebb húzom magam az asztalhoz, hogy Demihez is közelebb legyek. Szememmel elkapom Demi pillantását, és amit a lány bírja addig farkas szemezünk egymással. *
Vissza az elejére Go down
Demi Bieber
Diák- Plama
Diák- Plama
Demi Bieber


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 129
Tallérok : 2
Pontok : 0

"Hörpintsd le" presszó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó - Page 3 EmptyVas. Nov. 14, 2010 6:32 am

*Tudom, hogy örül nekem, ez látszik is rajta. És hát tudom hogy mit is akar, de ma nem hiszem hogy belemegyek, nincs hozzá energiám, meg hát ha belemennék tudom, hogy utánna még jobban ki lennék akadva Sebi miatt. És ezt szerintem senki nem akarja. Beleszívok a cigimbe, és csak akkor vettem észere hogy Sebi "farkasszemet" akar velem nézni. Hát ő tudja,... de nem akarok neki csalódást okozni, így hát én is mélyen az ő szemébe nézek. Közben pedig válaszolok a kérdésére.*
-Kellett egy hely, ahol nyugodtan birok iszogatni, és elfelejteni pár dolgot... *Felelek és persze vissza is kérdezek.*
-És te? *Még mindig üres tekintet, és hát még birom, nem adom fel. Ismét beleszívok a cigimbe. És hát szerencsétlenségemre belement a füst a szemembe és ki is könnyedzett. Ekkor elfordultam, és pislogni kezdtem. Egy mosoly is megjelent az arcomon, hisz nem bitam ki, nem tudom hogy lehetek ennyire ügyetlen... de hát megesik.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




"Hörpintsd le" presszó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó - Page 3 EmptyVas. Nov. 14, 2010 6:45 am

* Nem tudom mi baja is lehet, végül is lehet, hogy a baja miattam van, vagyis miattam is van. Múltkor elég szépen elbántam vele, ami azt illeti. De nekem nem tűnt fel csak megszokásból játszottam vele. De lehet, hogy ha másodszor is játszanék az többet jelentene nekem is. Mert nem szokásom egy alkalommal többet lenni ugyanazzal a személlyel. *
- Értem. * Honnan is érteném? Annyit értek, hogy kell egy hely neki. De azt nem értem, hogy milyen dolgot is akar elfelejteni. De végül nem kérdezek rá, lehet, hogy jobb ha nem tudom meg. Néha jobb pár dolgot nem tudni. *
- Mondjam az igazságot? * Nézek rá a már könnyedző Demire. *
- Hát persze, hiszem minden nő csak az igazságot akarja tudni. * Szívok bele a cigarettámba majd komolyan ránézek Demire. *
- Az az igazság, hogy csak egy kis iszogatásra jöttem be, de remélem, hogy már a küszöböt átlépve nem egyedül leszek. Gondolom tudod, hogy mire célzok. * Akár még ő is lehet a napi áldozatom, ha lesz annyira bátor hozzá, mint a múltkor. *


//fagy//
Vissza az elejére Go down
Mason D. Hill
Vámpír
Vámpír
Mason D. Hill


Hozzászólások száma : 106
Tallérok : 2
Pontok : 0

"Hörpintsd le" presszó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó - Page 3 EmptyKedd Dec. 21, 2010 10:34 am

*Már egy ideje itt garázdálkodok. Rufus próbált rám hatni, de megmondtam hogy ha valaki más felkeres, akkor nem teszek többet ilyet. Na de könyörgöm, három napja nem ittam vért, csak azon az estén, szóval egy kicsit nagyon éhes voltam. Szerencsére most szívtam le valakit egy órája, így holnap este kell csak legközelebb. Egy pohár whiskey van a kezemben. Le is hajtom. Visszatérve a témára, tudom hogy nem kellett volna, mert annyira nem vagyok kegyetlen, hogy ezt megtegyem. Azért mentem el, hogy nehogy megöljem a gyerekeket. Megérdemlik még hogy éljenek.*
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

"Hörpintsd le" presszó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó - Page 3 EmptyKedd Dec. 21, 2010 10:39 am

*Egyedül kószál az utcán, ami nem szokása, de nyughatatlansága miatt ma nem bírt nyugton ülni, és valahogy a bél sem kötötte le. Rosszullétre hivatkozva indult sétára a kertben, aztán meg itt között ki. Hosszú elegáns, fekete ruhában van, amit övrésznél egy ezüst csat díszít, és a vállain van egy picit több anyag. Haja csak szabadon, semmit nem csinált vele, egy hosszabb fülbevalót tett csak fel, meg egy szívecskés láncot. A presszó előtt megáll, és belép, hogy igyon valamit, békés magányában, mikor meglát egy alakot. Furcsa módon ismerős, kék szemek, szőke haj... és az a mosoly. Egyenesen odamasírozik a magas sarkú cipőjében, megáll a vámpír előtt, és amikor az felemeli a fejét, hogy ránézzen, erőből pofon vágja. Villámló szemekkel mered a férfire, félelem érzete szabadságra ment.*
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Mason D. Hill
Vámpír
Vámpír
Mason D. Hill


Hozzászólások száma : 106
Tallérok : 2
Pontok : 0

"Hörpintsd le" presszó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó - Page 3 EmptyKedd Dec. 21, 2010 10:47 am

-Látom rájött, hogy én voltam ott az erdőben. *Hagyom hogy pofon vágjon. Igazából nem éreztem semmit. Csak viszket az arcom. De mindkét oldala.*
-Gondolom a drága Rufus -a szent vámpír- már tájékoztatta, hogy én voltam ott az iskolában. Nos, ezt én mélységesen sajnálom. De, azt tudnia kell, hogy egy vámpír folyamatos vérszomjal küszködik, és ha azt nem csillapítja akkor az elméje elborul. Mikor ez történt, én az előtt három napig nem ittam vért. Szükségem volt rá, így magam sem tudom miért az iskolába mentem. Tudom, hogy erre nincs mentség meg stb. Rufus cimborája már tájékoztatott. De én viszont magának mondok valamit, kedves Hannelori. Rufus Derryl sem egy szent. Ha akarja kérdezze meg erről Hannah McDowalt, de ha leül, én szívesen mesélek magának róla. *Ránézek a nőre. Szememben csak úgy kong az üresség.*
-Mivel tudom hogy ez a seb nem gyógyul be egykönnyen, ezért készítettem egy főzetet, ami eltünteti a lány nyakáról a sebet. *Benyúl a nadrágja hátsó zsebébe, és egy lepecsételt kémcsövet vesz elő, amiben egy zöldes sűrű lötty van.*
-Ez több száz éves főzet. Akkor volt népszerű, mikor én még 22 éves voltam, vagyis halandó. *Vonom meg a vállam.*
-Ha szeretne, foglaljon helyet. *Mutatok a székre velem szemben. És kérek még egy kört.*
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

"Hörpintsd le" presszó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó - Page 3 EmptyKedd Dec. 21, 2010 10:58 am

- Igen, tisztán emlékszem magára, és a gúnyolódására. *csak úgy cseng a pofon, de ettől jobb neki, leereszti a kezét, és végighallgatja a monológot. ÉRdekes amit elmond, csak hogy ez nem az ő problémája.*
- Igazán érdekesnek találom, amit elmondott, és megértem, hogy vannak bizonyos.. szükségletei, amiket ki kell elégítenie, de ezzel magának kellett számolnia. Az hogy három napig, nem evett, nos arról nem a diákjaim, és nem én tehetek, ezt csakis magának hozta össze, és így legyen kedves a következményeket is viselni. *adja elő magát ő is, ha már itt tart a dolog, Rufus neve valamiért eddig, nem tűnt fel neki, de most felfigyel rá. Mintha ezzel takarózna.*
- Nem ismerem se magát sem a barátját, Rufust, és ez szerintem így van rendjén, nem érdekel egyikük mocskos kis ügye sem. Nem érdekel hogy ha a barátja egy tömeggyilkos, amíg azt nem itt végzi, és nem bántja a diákjaimat. *csattan fel a nő, mivel egyikükkel sem szeretne túl közeli kapcsolatba kerülni, főleg miután, Rufus majdnem megharapta, és vámpírrá tette. Az egy elég ijesztő momentum volt számára.*
- Ez igazán kedves magától, hogy gondol az áldozatára *csillapodik kissé, és helyet foglal, csak hogy ne kezdjen el fájni a lába a tűsarkakon. Még lesz egy visszaútja a kastélyba.*
- És mi lenne az ára annak a főzetnek? Nem hiszem hogy merő szívjóságból nekem adná, hogy felvigyem a kastélyba *könyököl az asztalra, és csak egy forró csokit kér, hogy megnyugtass amagát. Ez nem volt betervezve, egyáltalán nem.*
- Köszönöm *jegyzi meg a hely foglalásra.*
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Mason D. Hill
Vámpír
Vámpír
Mason D. Hill


Hozzászólások száma : 106
Tallérok : 2
Pontok : 0

"Hörpintsd le" presszó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó - Page 3 EmptyKedd Dec. 21, 2010 11:11 am

-Hmm, nem sok embernek maradok meg a fejében. Épp ezt akartam elérni a lánynál is, és ezért mondtam a fiúnak hogy senkinek ne beszéljen róla. *Vonom meg a vállamat.*
-Rendben, én ezt meg is értem. Nos lehet hogy magának egy szívtelen szörnyeteg vagyok, de én nem arról vagyok híres hogy kisgyerekeket bántok. Ez ezzel jár, én ezzel tisztában vagyok, bár így is tudom hogy k.rvára rossz dolgot tettem. *Egy pillanatra a tekintetén és az arcán lehet látni valami emberit... Sajnálatot, őszinte sajnálatot.*
-Hallgasson ha megkérhetem, nincs kedvem megint menekülni. Egy életen át azt tettem, most végre nyugalomra lenne szükségem. *Tekintetem ismét üres lesz, és nem vehet ki belőle semmit.*
-Nézze, ez a legkevesebb. Annyi a lényege hogy a felét a sebre kell kenni, a felét meg sajnos meg kell inni. Higgye el, marha rossz az íze, és nagyon sűrű. Viszont ha megitatja a lánnyal ismét nem fog emlékezni erre az esetre. De ez a seb nem fog eltűnni egyhamar. *Magyarázom. Én átestem ezen, mikor Rufus megharapott. Iszonyú fájdalmat éreztem, mert ez káros a vámpírra is.*
-Óh, majd' elfelejtettem. Ez egy bizonyos "védelemmel" ruházza fel a lányt. Ami annyit tesz hogy vámpír számára ihatatlan lesz... A vére.*Ez még nem maradhat le.*
-Miért gondolja, hogy lenne hátsó szándékom? Egyszerűen nincs semmi. Vigye fel a kastélyba, itassa meg a lánnyal, kenje be a sebét, és voilá... Bár az egész iskolán nem lehet emléktörő bűbájt alkalmazni. *Vonja meg a vállát.*
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

"Hörpintsd le" presszó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó - Page 3 EmptyKedd Dec. 21, 2010 11:23 am

- Tudja, túl feltűnő látvány ahhoz, hogy ne maradjon meg a fejemben. Nicole sajnos nagyon is jól emlékszik magára, és rémálmai vannak, mert nem tudta kontrollálni a vérszomját, és megtámadta *mondja a valós tényeket, és azt hogy ő speciel nem csak mint vámpírra emlékszik, hanem mint férfi, úgyis megragadt a kép a fejében. Szép, mint minden vámpír... *
- Aláírom, hogy nem szívtelen szörnyeteg, de eddig semmit nem tett hogy ezt bebizonyítsa. Úgy értem egy jó ember... vagy nah, vámpír, még véletlen sem támad diákokra. Rossz döntés volt, igen, nagyon rossz, de *tépelődi, hiszen mindenkinek az életében vannak baklövések, és végül is attól még Mason is lehet normális társaság, ha nem borul el az elméje, és nem eszik diákokat.*
- Erre gondolhatott volna hamarább is, ami azt illeti, nem hiszem hogy a sok észázad alatt nem szedett magára annyi tudást, hogy tisztában legyen tettei következményével * ingatja a fejét, meg-meglibbentve hosszú barna fürtjeit.*
- Még nem voltam a minisztériumban, csupán a barátját próbáltam rávenni hogy beszéljen a maga fejével. *mondja, mert remélte, hogy előbb találkozik Masonnel, mint ahogy eljut a minisztériumba. Nem akarja senki halálát, de valahogy garantálnia kell a diákok biztonságát.*
- Ihatatlan, tehát másodszor, még véletlen sem fog tud inni belőle? Nahát.. *csodálkozik el, és nyúl a fioláért, hogy ha nincs ellenszolgáltatás, akkor hadd javítson Nicole állapotán vele.*
- Tudja, a vámpíroknak általában nem tiszták a szándékaik, erre már rájöttem. De most, vegye úgy, hogy ezzel a bájitallal, amit adott, jóvá tette a támadását, de ígérje meg, hogy soha többé nem lép a kastély területére, és nem támadja meg a diákjaimat. * néz komolyan a másik szemébe, nem zavartatva magát, hogy vámpír az illető.*
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Mason D. Hill
Vámpír
Vámpír
Mason D. Hill


Hozzászólások száma : 106
Tallérok : 2
Pontok : 0

"Hörpintsd le" presszó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó - Page 3 EmptyKedd Dec. 21, 2010 11:35 am

-Hmm, ez érdekes. Akivel eddig találkoztam, és még életben vannak nem emlékeznek rám. Nos ezt én nagyon sajnálom. Ki tudnám törölni az emlékezetéből magamat, de ahhoz oda kéne mennem, vagy ő kéne idejöjjön. De én nem megyek oda, ő nem jön ide, ezért csináltam ezt a főzetet... *Hirtelen ismét látszik az arcomon valami, ami most szomorúság.*
-Ez igaz. *Teljesen igazat adok neki.*
-Nos a sok évszázad alatt én harcoltam, szinte minden nevesebb csatában részt vettem. Így elég undorító dolog de ott legalább hasznos volt hogy vámpír vagyok. *Vonom meg a vállam.*
-Tudja.. Mivel én ki nem állhatom Rufust rá nem hallgatok. Ha maga nem jön ide, akkor Rufus hiába próbálkozik, mert nem sikerülne neki. *Ez a puszta tény.*
-Nem, mert ez tulajdonképpen egy méreg, amit az 1600-as években főztek ki az akkori boszorkányok, arra, hogy a vámpírokat megöljék. Ez embereket védelemmel ruház fel, az ő szervezetükre nem káros. Ezért készítettem el ezt. *Húzom halvány mosolyra a számat.*
-Rendben megígérem. A diákjait elkerülöm. Amúgy sem áll szándékomban diákokat átváltoztatni, vagy esetleg megölni. Hadd éljék az életüket... *Nézek én is a nő szemébe.*
-Ugye tudja hogy hatalmasat tud ütni? Még mindig viszket az arcom. Pedig jól bírom az ütéseket. *Vigyorodok el, úgy hogy a szemfogaim nem látszanak.*
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

"Hörpintsd le" presszó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó - Page 3 EmptyKedd Dec. 21, 2010 11:48 am

- Velem is találkozott, mégis emlékszem magára. Bár igen, Nicolnak is jobb lenne ha nem emlékezne, de ezt hamarosan megoldjuk azt hiszem *emeli fel a főzetet, amivel segíteni fog tudni. Elgondolkodva figyeli a vámpírt, és magában eszébe jut, hogy talán... erős indulatai következtében helytelen jellem ábrát alkotott magában.*
- De ha ahogy mondja, sok csatában harcolt, akkor hogyhogy nem lett elege az egsz vérontásból? Úgy értem, ott talán kapóra jött magának, hogy az ami, de... szóval, mindegy is, nem fontos *legyint végül, mert nem tudja normálisan megfogalmazni hogy mit akar mondani.*
- Áh, értem. Nos akkor szerencse, hogy erre jártam. A maguk egymás közti csatájukhoz nekem vajmi kevés közöm van, én ahhoz még kicsi vagyok, ezt majd szépen elrendezik maguk között, bízom benne hogy képesek rá. Még ha utálják is egymást, felnőtt emberek, vámpírok vagy mifenék nem? *szólal meg ismét, és ujjai közt forgatja az üvegcsét. Undok színe van, nem irigyli a lányt, amiért ezt meg kell innia, de hát, neki lesz jobb tőle.*
- Azért ez érdekes, hogy pont egy vámpír készíti el, azt a szert, ami tulajdonképpen halálos a számára. Ne értse félre, sokat nőtt a szememben, amiért ezt tette, csak nem értem. *mondja, és egy őszinte mosolyt villant Masonre.*
- Igen, nekik joguk van élni, és felnőni, és célokat találni, családot alapítani és alapvetően élni *ért egyet mélységesen, majd a következőre kissé meghökken, és elpirul egy picit. Nagyon emberi reakció.*
- Oh, hát nem tudtam. Nem szoktam gyakran felpofozni senkit ami azt illeti *néz vissza ismét a férfire, immáron teljesen megnyugodva.*
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Mason D. Hill
Vámpír
Vámpír
Mason D. Hill


Hozzászólások száma : 106
Tallérok : 2
Pontok : 0

"Hörpintsd le" presszó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó - Page 3 EmptySzer. Dec. 22, 2010 1:08 am

-Igen, mert magának nem szívtam ki a vérét, és nem töröltem ki magam az emlékeiből. *Én mindig őszinte voltam, ez most sincs másképp.*
-Tudja, pont azért mentem háborúba, hogy az ellenséges katonák vérét szívjam. De azért, mert amikor én vámpírrá váltam, ez előtt 326 évvel, teljesen kicserélődtem. A Roxfortban a Griffendél házba jártam, gondolom ez mindent elmond rólam. Mielőtt Rufus átváltoztatott, átoktörő voltam. De aztán ilyen vámpír lettem. Hozzá lehet szokni, és tulajdonképpen szeretem is hogy vámpír vagyok. *Vigyorgok még mindig.*
-Hát maradjunk annyiban hogy már mindketten őskövületek vagyunk, majd megoldjuk. Én nem akarok tőle semmit, de örök nyomorúságot ígértem neki, csak betartom a szavamat. *Mosolygok még mindig, de ezt vérkomolyan mondtam.*
-A vámpíroknak a puszta érintése már rosszullétet okoz, így kesztyűben kellett megalkotnom, de köszönöm.. Tudja, ha a támadás előtt ittam volna vért, én ezt nem tettem volna. Gyerekeket nem szeretnék átváltoztatni.. Igaz, 18 éves koráig rendes életet élhetne, de azután már vámpír lenne. És, az azért elég sz*r hogy nem mehet ki a napra, és teljes sötétségben kell éljen. *Én is így éltem pár hónapot. Amíg meg nem kaptam a gyűrűt.*
-Igen? Pedig én úgy vettem észre, hogy sokat edzett, hogy engem megpofozzon. *Kacsintok egyet, és még mindig mosolygok.*
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

"Hörpintsd le" presszó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó - Page 3 EmptyCsüt. Dec. 23, 2010 2:58 am

- Még talán szerencse is hogy nem tette meg. akkor most nehezen tudnék beszélgetni magával *jegyzi meg, és belekortyol a forró csokijába, ami kellemesen meleg.*
- 326 évvel ezelőtt,.... hány éves most ha kérdezhetem? *érdeklődik, és figyel amagyarázatra is.*
- Griffendéles volt? Nahát, őszintén megvallva, ezt nem néztem volna ki magából, pláne azt nem hogy átoktörő volt. *csodálkozik, miközben egyik kezével szorgalmasan kevergeti a csészéjében lévő italt.*
- Őskövületek, nos igen, minden bizonnyal azok, rendezzék hát le szépen. De, miért ígért neki örök nyomorúságot? *faggatózik, hátha választ kap arra, amire Rufus nem volt hajlandó felelni. Nem feltétlen ítéli el a vámpírokat, bár első blikkre talán Rufust mondta volna veszélytelenebbnek.*
- De értékelem magában hogy egyáltalán vette a fáradságot és megcsinálta, ez azért nem egy kis dolog *néz elismerően a vámpír égkék szemeibe. Szépnek találja őket.*
- Ezt igazán senkinek nem kívánom, főleg nem ártatlan gyerekeknek, éppen elég ijedség ez nekik, ami történt... *magyarázza, mert abban biztos hogy Ralph sem teszi zsebre, amit az apjától kap ezért. Persze, ő senkit nem hibáztat, csupán a vámpírt, hogy odatévedt.*
- Nem, ez nem is igaz *pirul el ismét mosolyogva, hiszen nem szuperejű nő, csak éppen, amikor meglátta a vámpírt, kicsit elkapta a dühroham. Valószínű attól lett nagyobb a pofon ereje mint szokott.*
- Nem volt időm magával foglalkozni, túl sok teendőm volt, a gyerekek körül, nah meg az iskola bál miatt is *teszi még hozzá, és bálozós hangulatára egyedül a ruhája utalhat, nem igazán érzi magát olyan bulizósan.*
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Mason D. Hill
Vámpír
Vámpír
Mason D. Hill


Hozzászólások száma : 106
Tallérok : 2
Pontok : 0

"Hörpintsd le" presszó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó - Page 3 EmptyCsüt. Dec. 23, 2010 3:30 am

-Úgy is megtalálna, ha nagyon akarna... Sokan ismernek errefelé, és Rufushoz is készséggel fordulhat, ő is el szokta köpni hogy hol vagyok. Főleg azoknak akik ki akarnak nyírni. Csak arra nem gondol, hogy én előbb ölöm meg őket, mint ők engem. *Vigyorgok még mindig. Őszinte vagyok, az is voltam mindig.*
-Igen. 349 éves vagyok. Ha jövőre lesz a születésnapom, az jó lesz, csak azt nem tudom, hogy milyen napon. De azt tudom hogy milyen napon haltam meg. Július 22. *Röviden tömören, ennyi.*
-Igen. Hát, tudja, akkor pontosan az ellentéte voltam saját magamnak. Bár hozzáteszem, hogy azért akiért ki kell állni, azért kiállok. Hát igen, de ugye mikor vámpír lettem, megszűnt a varázserőm. Helyette kaptam sok más dolgot. *Vigyorgok még mindig.*
-Ne aggódjon, egyszer biztos kiderül hogy ki hal meg előbb, ő vagy én. Tudja, amikor még halandó voltam, akkor ő volt a mesterem. Megtanított gyógyításra. Ezt a főzetet is ő mutatta, bár akkor már vámpír volt. Felidegesítettem, és átváltoztatott. És a vámpíroknak az érzelmeik is sokkal de sokkal erősebbek. Gyűlöltem, és ezért fogadtam neki örök nyomorúságot. Egy örökkévalóságig élünk, szóval én betartom a szavam. *Kacsintok egyet. Szép nő, az biztos.*
-Higgye el, én tudom, milyen, ha valakit megölnek. Át is estem ezen, és fájdalmas folyamat. Ahogy az is, amikor a vérét szívják valakinek. De ha én az utóbbit nem csinálom, akkor én sem élek. *Vonom meg aprón a vállam.*
-Ha maga mondja. *Egy sármőr mosolyt dobok be. A csajozás mindig is az erősségem volt, ez most sem lesz másképp.*
-Karácsonyi bál? Felvillannak a régi emlékek. *Mosolygok még mindig.* -Tényleg, ha már így beszélgetünk, tegeződhetnénk is. *Vetem fel az ötletet.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





"Hörpintsd le" presszó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
"Hörpintsd le" presszó
Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Wilard :: "Éjjel-Nappal" negyed-
Ugrás: