Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
Kezdőlap"Hörpintsd le" presszó - Page 4 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
"Hörpintsd le" presszó - Page 4 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
"Hörpintsd le" presszó - Page 4 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
"Hörpintsd le" presszó - Page 4 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
"Hörpintsd le" presszó - Page 4 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
"Hörpintsd le" presszó - Page 4 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
"Hörpintsd le" presszó - Page 4 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
"Hörpintsd le" presszó - Page 4 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
"Hörpintsd le" presszó - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
"Hörpintsd le" presszó - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
"Hörpintsd le" presszó - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
"Hörpintsd le" presszó - Page 4 Vote_lcap"Hörpintsd le" presszó - Page 4 Voting_bar"Hörpintsd le" presszó - Page 4 Vote_rcap 
Kim Kaguya
"Hörpintsd le" presszó - Page 4 Vote_lcap"Hörpintsd le" presszó - Page 4 Voting_bar"Hörpintsd le" presszó - Page 4 Vote_rcap 
Ted Forrester
"Hörpintsd le" presszó - Page 4 Vote_lcap"Hörpintsd le" presszó - Page 4 Voting_bar"Hörpintsd le" presszó - Page 4 Vote_rcap 
James Miller
"Hörpintsd le" presszó - Page 4 Vote_lcap"Hörpintsd le" presszó - Page 4 Voting_bar"Hörpintsd le" presszó - Page 4 Vote_rcap 
William Quentin Watson
"Hörpintsd le" presszó - Page 4 Vote_lcap"Hörpintsd le" presszó - Page 4 Voting_bar"Hörpintsd le" presszó - Page 4 Vote_rcap 
Sindy Logan
"Hörpintsd le" presszó - Page 4 Vote_lcap"Hörpintsd le" presszó - Page 4 Voting_bar"Hörpintsd le" presszó - Page 4 Vote_rcap 
Hannah McDowal
"Hörpintsd le" presszó - Page 4 Vote_lcap"Hörpintsd le" presszó - Page 4 Voting_bar"Hörpintsd le" presszó - Page 4 Vote_rcap 
Chris Martines
"Hörpintsd le" presszó - Page 4 Vote_lcap"Hörpintsd le" presszó - Page 4 Voting_bar"Hörpintsd le" presszó - Page 4 Vote_rcap 
Solaria Luthia
"Hörpintsd le" presszó - Page 4 Vote_lcap"Hörpintsd le" presszó - Page 4 Voting_bar"Hörpintsd le" presszó - Page 4 Vote_rcap 
Daniel Reed
"Hörpintsd le" presszó - Page 4 Vote_lcap"Hörpintsd le" presszó - Page 4 Voting_bar"Hörpintsd le" presszó - Page 4 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 "Hörpintsd le" presszó

Go down 
+11
Mason D. Hill
Demi Bieber
Daniel Reed
Cintia Thomson
Sebastian G. Blaze
Dorothy Brown
Benjamin Doredumble
James Miller
Nathaniel L. Matthews
Allison Diamond
Főmesélő
15 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

"Hörpintsd le" presszó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó - Page 4 EmptyHétf. Dec. 27, 2010 1:51 pm

- Igen Rufus meglehetősen készségesen működött együtt múltkor, csak volt...némi...képzavara. *kezdi el zavartan az egyik tincsét birizgálni, és figyelmesen hallgatja a vámpírt. Ő nem akarja megölni, eddig sem akarta, reménykedett benne, hogy hajlik a szép szóra, nem kell erőszakhoz folyamodnia, bár azért, neki is rendesen sajog a tenyere.*
- Áh, maga nagyon öreg hozzám képest. Július 22? Akkor ez lehetne az újjászületésének napja nem? Születésnapi dátumnak éppen megteszi ha az igazira nem emlékszik. A háborúk után, nem ez az első dolog, ami az ember eszébe jut, azt hiszem. *mosolyog mivel sejti hogy mennyi borzalommal van teli egy háború, nyilván nem ilyesmire fog emlékezni az ember ha egyszer túlélte azokat.*
- Akikért ki kell állni? Ezt hogy érti? Kiket tekint maga olyanoknak akikért ki kell állni? A barátait? Vagyis vannak egyáltalán ilyenek vagy ez vámpíréknál nem divat?*faggatózik, mert nem sok vámpírral találkozott eddig, akiket meg bírt volna interjúvolni, és Rufus ebben a témában nem mutatkozott túl készségesnek.*
- De hogy lehetet a mestere? Miért tanított volna egy vámpír egy halandót, vagyis mire tanította? Mennyit értett egy vámpír a gyógyításhoz? *elmélkedik hangosan, miközben automatikus mozdulattal kevergeti az italát. Szerencsétlen kanalat szédítve.*
- De miért ígért neki örök nyomorúságot? Mert erős érzelmei elragadták és átváltoztatta magát? *érdeklődik, mert Mason elég beszédesnek nyilvánult, és ő meg ugye végletekig kíváncsi.*
- Igen, bizonyára borzalmas lehet, és nagyon szörnyű *felhősödnek el egy kicsit a szemei, hiszen mostanában több olyan haláleset is történt, ami megrázta őt különféle mértékben. Alex anyukája, akit Hanni ismer és szeretett, mert isteni sütiket tudott sütni, és mert a fél gyerekkorát a nő felügyelte, mikor a fiúkkal volt. Aztán mostanában Anor halála, akit ő sosem tudott gyűlölni vagy nem tudott volna bántani, hiszen gyerekkora egy részében Anor is szerepelt, és szerette őt is. Kinéz az üvegablakon, a néptelen utcára, visszanyeli könnyeit, és felsóhajt.*
- Vissza kellene mennem, a végén még eltűntnek nyilvánítanak, és nem hagynak nekem bólét *sóhajt, de nem töri össze magát hogy felálljon. Jó most ez így, úgy érzi meg tudta oldani a diákok problémáját, és megismert egy nem is olyan szörnyű vámpírt, aki még egész jó pasi is lenne, ha nem lenne az ami. A javaslatra biccent.*
- Oh rendben van. Hannelori vagyok *mosolyog kedvesen újra a férfire ragyogtatva nagy barna szemeit.*

Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Mason D. Hill
Vámpír
Vámpír
Mason D. Hill


Hozzászólások száma : 106
Tallérok : 2
Pontok : 0

"Hörpintsd le" presszó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó - Page 4 EmptyHétf. Dec. 27, 2010 11:23 pm

-Némi képzavar? *Egy fél percnyi gondolkodás, majd leesik nekem.* -Szóval át akarta változtatni. Többször javasoltam neki, hogy menjen állatdiétára, de nem hallgat rám, mert szerinte az első adandó alkalommal megölném. Mit mondhatnék... Túlságosan is jól ismer már. *Vonom meg a vállam, vigyorogva.*
-Hát, nem éppen. Egy vámpír csak akkor vámpír, ha a szíve nem dobog tovább, vagyis mondhatni, hogy én már meghaltam. A sírkövemre is fel van vésve, csak éppen nincs oda temetve senki. *Mosolygok még mindig. Tudok én rendes is lenni. Ha nagyon akarok.*
-Hmm, ezt értse úgy, ahogy mondtam. Nincsenek barátaim. De hogy az előbbivel példálózzak, mondok egyet. Ha látok egy hajléktalant, maga szerint oda megyek, és kiszívom a vérét? Nem, inkább adok neki ruhát, vagy valami mást. *Így már biztosan érti.*
-Hát, ugye én átoktörő voltam, de akkoriban egy átoktörőnek kellett érteni a gyógyításhoz, és még sok mindenhez. *Vonja meg a vállát.*
-Mert azzá változtatott, amitől féltem. *Röviden ennyi, ezért is utálom.*
-Ugyan, biztos hagynak magának. *Mosolyog még mindig.*
-Én meg Mason. *Kapom el a nőnek a kezét, és megcsókolom.*
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

"Hörpintsd le" presszó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó - Page 4 EmptySzomb. Jan. 01, 2011 3:22 am

*Zavartan csavargat még párat a haján, miközben válaszol.*
- Hát, nem teljesen az ő hiába volt, az erdőben találkoztam vele, mikor gyógynövényekért mentem ki, és mindketten egy kobold rossz viccének áldozatai lettünk, és majdnem... nos majdnem megharapott *azt nem teszi hozzá, hogy csak azért kerülte el a sorsát, mert képtelen helyzetekben is tudott gondolkodni, neki ez eszébe sem jut.*
- Nem, nem csak az önuralmával volt gond, szerintem... nem feltétlen kell diétáznia *teszi hozzá kicsit bizonytalanul, hiszen egyrészt vonzónak találja Rufust, másrészt meg túlságosan állatbarát, hogy azt javasolja bárkinek is, hogy öljön állatokat. De ha a vámpír nem állatokon él, akkor egyértelmű hogy embereken, ami meg szintén nem helyes...*
- Minden vámpírnak van sírköve aki meghalt vagy ez olyan, hogy ha a család csinál akkor van, ha nem akkor nincs? Vagy hogy van ez? *érdeklődik tovább, beszél belőle a kíváncsiság.*
- Értem, így már értem *bólogat, mert elég világos volt a példa, bár ő személy szerint azt hitte, hogy a vámpírok nem igazán foglalkoznak ilyesmikkel, de aztán arra jut, hogy ez valószínűleg személyiségi kérdés. Bár Rufusról nem igazán tudná ezt elképzelni ami azt illeti.*
- És a vámpírok meg jó gyógyítók is ugye? Ezért mentél Rufushoz, hogy megtanítsa neked a gyógyítást? *faggatózik tovább, és kiissza csészéjéből a megmaradt innivalót. Lassan tényleg mennie kell majd.*
- Értem, én csak remélni tudom, hogy egyszer túllép ezen az utálaton *jegyzi meg, mert olyan kevés vámpír van manapság, azoknak meg össze kéne tartaniuk, nem egymásra marakodni, 350 évvel ezelőtti dolgokon.*
- Igen, valószínű, de most már azt hiszem ideje lenne elindulnom. Alex még aggódni kezd értem a végén, azt meg nem szeretném. Van így is elég baja szegénynek *sóhajt fel, és feláll, leint egy pincért, és kifizeti a forró csokiját. Aztán visszafordul a vámpír felé.*
- Hát akkor nagyon örültem a találkozásnak Mason, és kérlek, ne felejtsd el, amit kértem, és még egyszer köszönöm a bájitalt. Minden jót, remélem még találkozunk *azzal egy utolsó kedves mosolyt ragyogtat a férfi felé, és tűsarkain lassan kisétál a hideg éjszakába. Az ablakon át, még egyszer visszapillant, de sok mindent már nem lát. Vissza indul a kastélyba, amennyire csak tudja fürgén szedve a lábait. Hűvös az éjszaka.*
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Vendég
Vendég




"Hörpintsd le" presszó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó - Page 4 EmptySzer. Jan. 19, 2011 3:53 am

* Lassan de biztosan valahogy ide tévedek. Még nem jártam erre, ezért nagy érdeklődéssel pillantok körbe. Kinyitom az ajtót és lassan besétálok. Érdekes, hogy annak ellenére, hogy mindenki dicséri ezt a helyet alig vannak bent. Tetszik a helyben, hogy nincs túl kivilágítva. De ez pont megfelel nekem. Oda sétálok ahhoz az asztalhoz, ami a legközelebb van hozzám. Leveszem a fekete kabátom és ráteszem a székkarjára. Kihívó öltözékemre felpillant pár idősebb ember. De nem igazán zavar. Majd helyet foglalok, idő közben oda ér a pincér is és rendelek tőle egy pohár narancs levet. Nézem az előttem lévő üres széket, ekkor elkap a magány érzete. Jó is lenne ha valami ismerős erre járna. *
Vissza az elejére Go down
Darren Spencer
Diák- Famine
Diák- Famine
Darren Spencer


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 61
Tallérok : 0
Pontok : 15

"Hörpintsd le" presszó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó - Page 4 EmptySzer. Jan. 19, 2011 4:08 am

*Nem sokkal Karina után érkezem meg. Leveszem a kabátom, majd felakasztom. Alatta egy kék-fehér ingpóló van. Egy fehér farmert és egy kék cipőt vettem fel. Mivel már párszor jártam itt pár intéssel köszöntenek amit viszonozok. Majd a pulthoz sétálok.*
- Helo. Szeretnék kérni egy presszókávét kis tejjel, egy cukorral. *Szólók a pultos hölgynek, aki már készíti is a kávét. Mikor kész van apró mosolyt eresztek el a hölgynek.*
- Köszönöm, tartsa meg az aprót. *Majd a megfordulok és a pultnak hátat fordítva körül nézek. Látom, hogy pár öreg elég kerek szemekkel néz egy lányt, aki nem más mint a húgom. Miközben lassan kevergetem a gőzölgő kávémat lassan elkezdek sétálni hozzá.*
- Hát itt kell össze futnom veled? *Pillantok Karinára de mielőtt helyett foglalnák lehelek egy csókot a homlokára.*
- Két napja nem láttalak..Mi történt? *Kérdezem, majd rágyújtok egy cigarettára.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




"Hörpintsd le" presszó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó - Page 4 EmptySzer. Jan. 19, 2011 4:21 am

* Most sok minden jár a fejemben. Remélem most az egyszer jó döntést hoztam. Szó szerint elveszek a gondolataimban. Hirtelen kizökkenek belőle, amikor drágalátos testvérem a szívrohamot hozza rám. Nem számítottam rá, hogy itt valaha is össze futok vele, de azért persze, hogy örülök neki. *
- Neked is szia. * Szemeim felcsillannak. Majd kezemmel az előttem lévő üres székre mutatok.*
- Úgy látszik, hogy itt. De ha nagyon zavarok, akkor elmegyek. * Ismerhet már annyira, hogy nem mondtam komolyan.*
- Sok minden történt. Nem is tudom, hogy elmeséljem-e. * Nézek Derrenre, nem tudom, hogyan fog neki tetszeni, amit majd mondani akarod, de egyenlőre még csak hallgatok.*
- És veled? * Nézek rá kíváncsian, valahogy ma más, biztos, hogy nő van a dologban. *
Vissza az elejére Go down
Darren Spencer
Diák- Famine
Diák- Famine
Darren Spencer


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 61
Tallérok : 0
Pontok : 15

"Hörpintsd le" presszó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó - Page 4 EmptySzer. Jan. 19, 2011 4:44 am

- Hát figyelj, ott az a nagy üveges téglalap. Ott a kijárat. *Mutatok az ajtóra mosolyogva.*
- Sok minden? Nah akkor ideje, hogy mesélj. *A mosoly még mindig az arcomon van, majd szívok újra a cigibe.*
- Velem se sok, vagyis de.. Cintiával összejöttem. Remélem ebből nem lesz balhé. *Hisz Karina hajlamos ilyenkor hisztit levágni. Aprókat kortyolok a kávéból és közben nem veszem le szemeimet Karináról.*
- Kíváncsi vagyok arra, hogy mi az amit velem nem tudsz megosztani. *Ezt már csak úgy hozzá fűzöm. *
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




"Hörpintsd le" presszó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó - Page 4 EmptySzer. Jan. 19, 2011 4:52 am

- Nagyon vicces vagy. * Csak remélni tudom, hogy nem komolyan gondolta. *
- Hát az úgy volt... * Sóhajtok fel, majd bele kezdek a mesélésbe. *
- James már a múlté. * Alig vártam, hogy megosszam ezt a hírt Darrennel. *
- Mert megint együtt vagyok Tonyval. Röviden és tömören ennyi. * Pillantok fel rá, azért kíváncsi vagyok az Ő véleményére is, azért még is csak a testvérem. *
- Dehogy lenne belőle balhé. Csak ismerjem meg. * Ismét felcsillannak szemeim, mikor azon gondolkozok, hogy is rázhatnám le Darrenről azt a piócát.
Vissza az elejére Go down
Darren Spencer
Diák- Famine
Diák- Famine
Darren Spencer


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 61
Tallérok : 0
Pontok : 15

"Hörpintsd le" presszó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó - Page 4 EmptySzer. Jan. 19, 2011 5:14 am

- Jajaja szerintem is. *Bólintok.*
- Hogy? *Szívok a cigarettába.*
- Aha. Érdekes.. Amíg nem bánt meg Antony, addig remélem jól meglesztek. Bár a James felállás jobban tetszett nekem, őszintén bevallva. *Majd egy határozottabb mozdulattal elnyomom a csikket a hamusba. Elég zavar, hogy a húgom aki pár éve még babázott, most átengedi a testét, lelkét egy kölöknek. De nem akarok beleszólni a kapcsolatiba, azt más szokta..*
- Hát oké. *De még is látom azt a csillogást a szemeiben, ami már nem jelent jót.*
- És..hogy történt ez az Antonys ügy?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




"Hörpintsd le" presszó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó - Page 4 EmptySzer. Jan. 19, 2011 5:41 am

* Nem látok túl nagy érdeklődést a fiú ügyeim iránt. De azért mégis megosztom vele. Mert a testvérem és gondolom jobb neki is, ha tőlem tudja meg és nem mástól. *
- Nem gondoltam volna, hogy ennyire James párti vagy. * Elhúzom a számat, soha sem hittem volna, hogy tetszett neki James. *
- Nem hiszem, hogy képes lenne Tony megbántani valaha is. * Dőlök hátra és kiveszem a zsebemből a fekete Walter Wolfot. Majd rágyújtok. *
Vissza az elejére Go down
Darren Spencer
Diák- Famine
Diák- Famine
Darren Spencer


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 61
Tallérok : 0
Pontok : 15

"Hörpintsd le" presszó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó - Page 4 EmptyVas. Jan. 30, 2011 2:20 am

- Hát, Jamessel amúgy is jobb kapcsolatot ápolók mint Antonyval. De ha tényleg szeret akkor engem nem fog zavarni a dolog, mint mondtam. Az a lényeg, hogy boldog legyél valaki mellet. *Gyakorlatilag, most a plafon is rám zuhanhatna, mert ez nem éppen az igazság, de szerencsére ez nem történik meg. Miután abba hagyom a kávé kavarást, aprót kortyolok a kávéból ami még mindig elég forró, ezt egy nagyobb lélegzet vétellel konstatálom.*
- Uhh... Az a lényeg. De ha bánt akkor szólj nyugodtan, tudod nem vagyok az az agresszív típus. De...megvannak a képességeim. *Majd amikor előttem rágyújt, eleresztek egy fél mosolyt.*
- Apu tud már róla? Már csak azért, mert velem is elszívatott két szivart, amit le kellet tüdőznöm. Te is ott voltál és láttad, hogy milyen nagy színes ásítás lett belőle. ~Hát igen, akkor az is távozott belőlem, ami még csak egy hét múlva ettem volna.~ *Majd kortyolok újra a kávéból, szerencsére már nem forró.*

//Bocsi, hogy eddig tartott a reag, de betegeskedtem.. //
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




"Hörpintsd le" presszó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó - Page 4 EmptyVas. Jan. 30, 2011 8:30 am

* Néha úgy megtud lepni, mint most is. Úgy látszik vannak még meglepetések. *
- Köszi. Hát ilyen egy rendes testvér. * Remélem igazat mondott, bár néha nem tudom eldönteni, hogy csak azért mondja mert tényleg úgy van, vagy csak azt akarja hogy nekem jó legyen. *
- Rendben van. * Elmosolyodok. Nagyon nem is tudok mit mondani. Pár dolog végig fut a fejemben, főleg a drága Cintóról. De még nem mondok semmit róla, szeretném megismerni, hogy ki is az a személy, aki eltudta rabolni testvérem szívét. *
- Még nem tud róla. Remélem ez így is marad. * Láttam mindent, remélem nem fog megmondani, mert én igazán nem akarok úgy járni mint Ő. *
- Remélem rendes testvére leszel és hallgatsz róla, majd elmondom én, ha eljön az ideje. * Nézek a szemébe és várom, hogy mit i
s mond erre. *
Vissza az elejére Go down
Darren Spencer
Diák- Famine
Diák- Famine
Darren Spencer


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 61
Tallérok : 0
Pontok : 15

"Hörpintsd le" presszó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó - Page 4 EmptyVas. Jan. 30, 2011 9:43 am

- Igen? Na akkor ez elkönyveltem. *Majd rágyújtok egy cigarettára. A cigaretta parazsa halkan pattog és a körülöttünk lévő emberek megérzik azt a megismerhető szegfűszeg illatot.*
- De azt most mondom előre szemmel foglak tartani titeket. Még a falnak is füle van nálam tudod. *Kacsintok Karinára, ő nem tudja, de tudok még egy két dolgot, amit még nem mondott el. Meg az ilyenek tabuk, csak nem nálam.*
- Hát... Én is titokban akartam tartani előtte. De apu még nálam is jobban kiszimatolja az ilyen dolgokat, képletesen természetesen. *Vonom meg vállam, majd szívok a cigarettából és lassan eregetem ki.*
- Figyelj.. *Kis hatás szünetet tartva, kifújom az összes füstöt.* Nem vagyok az a köpdösős típus. Meg egyébként is mit érnék el vele? Meg amúgy is hülye kérdés, ha már a szeretteiben nem bízik az ember akkor kiben bízhatna? *Pillantok Karinára egy apró fél mosollyal.* Természetesen, mint mindig, meg őrzöm a titkodat. *Az kávés csészét kiürítem, majd mikor jön a pincér, súgok valamit a fülébe. Majd hoz ki két pohár forralt bort.*
- A hidegre való tekintettel. *Majd az egyik bögrét Karina felé csúsztatom.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




"Hörpintsd le" presszó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó - Page 4 EmptyVas. Jan. 30, 2011 10:00 am

- Rendben. * Vonom meg a vállam. És figyelem tovább. *
- Valóban? * Nevetem el magam. Utálom, ha nyomoznak utánam. Remélem nem süllyed le arra a szintre, hogy nyomoztasson, vagy Ő nyomozzon utánam. Azért az már sok lenne, még akkor is ha én vagyok a kicsi húgocskája.*
- Hidd el te sem tudhatsz mindent. * Egy hatalmas mosoly jelenik meg az arcomon, mert vissza gondoltam arra, mikor kibékültem Tonyval. *
- Vagy csak nem voltál eléggé résen, ahhoz hogy titok is maradjon. * Nyomon el a cigarettát az előttem lévő hamutálcába. *
- Tudod azt mondják, hogy mindenki a saját hibájából tanul. De én nem szeretek hibázni és inkább tanulok a te hibáidból. * Nevetem el ismét magam. Mert mindig is olyan akartam lenni mint Darren, de már nem most már jobb akarok lenni. Remélhetőleg nem sokára eljön annak is az ideje. *
- Jól van, értem. Én még bízok benned. * Nincs más választásom, bíznom kell benne. *
- Hát mint mindig, jó is lenne. * Csak figyelem, hogy mit csinál a pincérrel. Gondolom látszott az arcomon a meglepettség mikor a pincér vissza jött a borral. *
- Köszönöm. De mit szólna hozzá apu, ha megtudná hogy bele viszel a rosszba? * Arcomon hatalmas mosoly jelenik meg. Persze ittam már előtte is, sőt... de mindig szeretem játszani a
jó kislányt. *
Vissza az elejére Go down
Darren Spencer
Diák- Famine
Diák- Famine
Darren Spencer


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 61
Tallérok : 0
Pontok : 15

"Hörpintsd le" presszó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó - Page 4 EmptyVas. Feb. 13, 2011 10:00 am


- Drága hugicám..Hidd el olyat is tudok, amit talán nem kéne rólad. *Bár igazából nem nagyon érint, hogy mit is csinál kivel. De még is csak hugom..*
- Ne gondold azt, hogy bármit is titokban tudsz tartani a Wiliam falai közt.. Sok dologról még az is tud aki nem akar, aztán aki meg akar tudni a dolgokról, azt inkább nem is említem. *Majd szívok a cigarettából és egy apró cinikus mosolyt megeresztek.*
- Nehogy azt hidd, hogy rajtad nem fogja észre venni. Na de mindegy, hagyjuk ezt a témát.
- Áhh.. Nehogy azt hidd, hogy te nem fogsz hibákat elkövetni. És már te is követtél el hibákat, még hozzá nem rég ha jól tudom. *Kacsintok rá Karinára, és kortyolok a borból. A torkomat picit marja, elég kénes a bor.*
- Szerintem pont ez a bögre forral bor fog bevinni a rosszba és ez lesz a sors döntő az életedben. *Nevetem el magam, majd elnyomom a cigarettát.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




"Hörpintsd le" presszó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó - Page 4 EmptyVas. Feb. 13, 2011 10:38 am

- Annyi baj legyen. * Mosolyodok el. És közben még mindig lelkesen figyelem drága testvéremet. *
- Pontosan értem, hogy mire is célzol. * Ezt a mosolyát már rég láttam Darrennek. Amit most hirtelen nem tudok hova lenni. *
- Lehet, hogy nekem is jobb lenne, ha nem tudnék pár dologról. * Itt most nem mondok többet Darrennek, de ha kicsit is figyel rám, akkor jól tudhassa, hogy a csaj ügyeire célzok. *
- Rendben. * Kissé elment ettől az egész beszélgetéstől. Valahogy furán érzem magam testvérem társaságában.*
- Milyen hibámról is tudsz? * Pillantok rá, majd felhúzom a szemöldökömet. Nem lehet igaz, hogy mindig mindenről tud.*
- Pontosan. * Mikor elkezd nevetni én sem bírom, ki hogy továbbra is komoly képet vágjak, így hát egyszerre nevetek vele. De rég volt már ilyen pillanat. *
- Még el nem felejtem. A napokban szeretnék találkozni Cintiával. * Pillantásomat egy másodpercre sem veszem le, kíváncsi vagyok, hogy Darren mit is fog reagálni rá. *
- Mert úgy igazságos, hogy te ismered Tonyt, én meg megismerem Cintiát, vagy nem? * Kortyolok bele a forralt borban, nem vagyok túl nagy borpárti, inkább a töményet szeretem, de nem volt szívem szólni róla.*
- Esetleg... ha akarod csinálhatnánk randit négyesben. * Ismét bele kortyolok a borba. Csak remélni tudom, hogy bele megy a kissé átlátszó tervembe. *
Vissza az elejére Go down
Darren Spencer
Diák- Famine
Diák- Famine
Darren Spencer


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 61
Tallérok : 0
Pontok : 15

"Hörpintsd le" presszó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó - Page 4 EmptySzomb. Márc. 05, 2011 8:04 am

- Jól van. *Majd végzek a forralt borral és elmosolyodom.*
- Igen? Akkor mond ketten tudunk egymásról ezt és azt. Igazából az lenne a irracionális ha ez nem így lenne. Nem de? *Pillantok még mindig mosolyogva a Karinára.* Hibák? Hát nem vagyok én olyan ember aki lelövi a poént. *Vonom meg a vállam, majd felhúzom a szemöldököm.*
- Cintiával? Hát ahogy érzed. ~Akkor lettem volna meglepve, ha ezt hagyja..~ *Jegyzek meg ezt meg azt magamba. Majd egy újabb mosolyt csal az arcomra Karina.*
- Hmm. Igen. Ez logikus. * Bólintok és újra rágyújtok. Karina újabb meg szólalására, enyhén értetlen arccal figyelem Karinát .*
- Randi? *Egy kisebb hatás szünet.* Érdekes. Ám de legyen. *Rossz elő érzetem van, amik általában bejönnek. Majd felállok és Karina homlokára lehelek egy puszit.*
- Nekem most mennem kell. Vigyázz magadra. *Majd elindulok, majd elindulok az ajtó felé de még vissza tekintek. Felmérem a presszót majd kilépek az ajtót és meg sem állok a suliig.*

//Köszi a játékot, bocs, hogy eddig tartott.//
Vissza az elejére Go down
Martin Sánchez
Felnőtt
Felnőtt
Martin Sánchez


Kor : 35
Hozzászólások száma : 23
Tallérok : 0
Pontok : 0

"Hörpintsd le" presszó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó - Page 4 EmptySzomb. Ápr. 30, 2011 10:10 pm

*Ellievel érkeznek ide, és ő azonnal kiszemel egy viszonylag füstmentes helyet. Nem bírja a cigifüstöt.*
-És a kettő az melyik lesz? A harmadikat meg eldöntöd, azon nem fog múlni. Úgyis az első kettő határozza meg mi leszel. Én is 2 éve Rúnaismeretet és SVK-t választottam, a harmadik meg ÁTV, de az lehetett volna BIT is, vagy BBT, az már nem dobott sokat. *Vonja meg a vállát.*
-Én utoljára akkor voltam berúgva, és akkor is ittam alkoholt mikor 20 lettem. *Mosolyodik el halványan. Igen, ő nem szereti sem az alkoholt, sem a cigit, és semmiféle drogot sem.*
-Öh, én egy kólát kérek. *Adja le hogy mit kér, majd az egyik sarokban egy vázát pillant meg, és a két ujját felé tartja, majd pár pillanat múlva egy nárcisz nyílik ki a vázába.*
Vissza az elejére Go down
Eleanora J. Kenward
Diák-Amira
Diák-Amira
Eleanora J. Kenward


nő Kor : 29
Lakhely : Toronto; Ontario régió; Canada
Hozzászólások száma : 70
Tallérok : 1
Pontok : 0

"Hörpintsd le" presszó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó - Page 4 EmptySzomb. Ápr. 30, 2011 10:23 pm

-GYN és LLG az a kettő. Mivel elengedhetetlen, hogy gyógyítsak. Talán még a BIT-t veszem fel, hogy esetleges mérgek ellen tudjak valamit kezdeni, de még fogalmam sincs. *Válaszolja a kérdésre, majd figyelmesen hallgatja Martin-t.*
-Igaz egy évben egyszer megteheti az ember. De nem jó, ha minden hétvégén gyomormosáson vesz részt az ember. *Vonja meg a vállát. Nem is érti azokat az embereket, akik addig isznak, amíg be nem rúgnak és gyomormosáson kötnek ki. Csoda, hogy nem fulladnak meg, mikor lenyomják a torkukon azt a csövet. Belegondolni is rossz.*
-De szép. *Pillant rá a virágra, amit a férfi varázsolt oda. Szereti a növényeket, főleg mert a GYN az egyik kedvence a tantárgyak közül. Igaz ott nem ilyen növényekről tanulnak. Közben a pincér is kihozza az italokat. Belekortyol, majd tekintetét Martin-ra szegezi. Nincs semmi olyan téma, amit felhozhatna, így várja, hogy a férfi kérdezzen valamit, hogy ne teljen csendben az idő.*
Vissza az elejére Go down
Martin Sánchez
Felnőtt
Felnőtt
Martin Sánchez


Kor : 35
Hozzászólások száma : 23
Tallérok : 0
Pontok : 0

"Hörpintsd le" presszó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó - Page 4 EmptySzomb. Ápr. 30, 2011 10:32 pm

-Értem. Nos akkor ha a BIT-et veszed fel húzz bele, Dornfold professzor elég kemény figura. Engem sokáig szívatott, de aztán tanulni kezdtem és lám, átoktörő vagyok. *Vigyorodik el.*
-Áh, én akkor nem voltam gyomormosáson, de van olyan kollégám aki iszik, mondjuk ő nemsokára nyugdíjba megy. Nálunk ha valaki eléri a 43 éves kort nyugdíjba mehet, viszont még úgy is lehet valamennyit kalapolni a pénzért. Mondjuk a nyugdíj az több mint ha még dolgozna valamennyit. Vagy aki jól dolgozott az fejes lesz az átoktörő részlegen. *Mesél.* -Ilyet szoktam néha kint is varázsolni, hogy tereljem el a figyelmüket.. Néha muszáj. *Mesél egy kicsit, és belekortyol az italába.*
-És az öcséddel mi van? Még mindig olyan... Lókötő, mint volt? *Ő már csak arra emlékszik.*
Vissza az elejére Go down
Eleanora J. Kenward
Diák-Amira
Diák-Amira
Eleanora J. Kenward


nő Kor : 29
Lakhely : Toronto; Ontario régió; Canada
Hozzászólások száma : 70
Tallérok : 1
Pontok : 0

"Hörpintsd le" presszó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó - Page 4 EmptySzomb. Ápr. 30, 2011 11:04 pm

-Hát eléggé szigorú, de meglehet tanulni az anyagot, ha az ember rászánja magát. Engem szerencsére békén hagy. *Mondja mosolyogva, mert őt egyáltalán nem szokta szekálni egyik tanár sem, de csak mert mindig időben leadja amit kell.*
-Ne is. Sok rosszat hallottam a dologról és belegondolni is rossz. Értem. Hát ez a munka még mindig nem csábított el és nem is fog, hiába fizet jól. *Mosolyodik el, mert ő belőle nem lesz átoktörő semmi pénzért sem.*
-Megvan. Kiheverte végre apa halálát és elég sok barátot szerzett magában. Hát eléggé, de még annyi szerencséje van, hogy egyszer sem bukott még le. Viszont azt ne kérdezd, hogy miért ússza meg a dolgot, mert fogalmam sincs. *Válaszolja a kérdésre, majd belekortyol a narancsba és tovább figyeli Martint.*
-Egyszer az egyik szobatársa ládáját rakta fel a tetőre. Szegény alig találta meg. Ráadásul mikor kinyitotta, egy riasztó bűbáj halálra rémítette. Azóta fél Jake-től. *Nevet fel halkan, mert ugyan szereti a tesóját, de néha azért tud messzire menni, ha kell.*
Vissza az elejére Go down
Martin Sánchez
Felnőtt
Felnőtt
Martin Sánchez


Kor : 35
Hozzászólások száma : 23
Tallérok : 0
Pontok : 0

"Hörpintsd le" presszó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó - Page 4 EmptySzer. Jún. 08, 2011 8:23 am

-Akkor még te szerencsés vagy. Szegény én, néha mit éltem át nála... *Vigyorodik el, és kér még egy baracklevet.*
-Hát, kinek a pap, kinek a papsajt. Nem is akarlak meggyőzni, a magad útját kell járnod, ez így van rendjén. *Bólint egyet.*
-Ahha. Akkor nem változott sokat. *Közben megérkezik a barackleve.*
-Hehh. Én csináltam durvábbakat is, mikor Ericnek a komplett felszerelését levittem az erdőbe.. *Nevet fel.*
Vissza az elejére Go down
Eleanora J. Kenward
Diák-Amira
Diák-Amira
Eleanora J. Kenward


nő Kor : 29
Lakhely : Toronto; Ontario régió; Canada
Hozzászólások száma : 70
Tallérok : 1
Pontok : 0

"Hörpintsd le" presszó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó - Page 4 EmptySzer. Jún. 15, 2011 12:39 am

-De csak mert időben leadom a házit, hogy esze ágában se legyen, rám szállnia. *Mondja mosolyogva. Dornfold is csak azokat piszkálja, akiket kell és szerencséjére Ellie-t nincs közöttük.*
-Nem is sikerülne meggyőznöd. *Viccelődik. Bármennyire is próbálkozna Martin, nem sikerülne. A lány már elhatározta, hogy belőle gyógyító lesz, ha tetszik, ha nem.*
-Ezen a téren semmit sem. Képzel mit szólt Eric a csínyedhez. *Elképzeli magának azt az arcot, amit Martin barátja vághatott a tréfához, majd halkan nevetni kezd.*
Vissza az elejére Go down
Martin Sánchez
Felnőtt
Felnőtt
Martin Sánchez


Kor : 35
Hozzászólások száma : 23
Tallérok : 0
Pontok : 0

"Hörpintsd le" presszó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó - Page 4 EmptySzomb. Jún. 25, 2011 9:50 am

-Ó, én mindig csúsztam pár napot... Esetleg hetet.. *Nevet fel halkan, és lehúzza a baracklevet majd újabbat kér.. Közben a vázát a tenyerével magához húzza és egy egész csokor szegfűt varázsol bele, majd visszalöki a helyére.*
-Áh.. Csak ordított, toporzékolt, kivágta a szekrényemet az ablakon.. De semmi mást. Imádtam szívózni másokkal. *Vigyorog nagyokat.*
Vissza az elejére Go down
Eleanora J. Kenward
Diák-Amira
Diák-Amira
Eleanora J. Kenward


nő Kor : 29
Lakhely : Toronto; Ontario régió; Canada
Hozzászólások száma : 70
Tallérok : 1
Pontok : 0

"Hörpintsd le" presszó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó - Page 4 EmptyPént. Júl. 08, 2011 5:10 am

-De mégsem harapta le a fejedet, mivel még a nyakadon van. *Viccelődik Martinnal. Régen találkoztak, ennyit megengedhet magának. Úgy sem veszi fel a férfi.*
-Az is több a semmiért. Most már értem, hogy Jake miért akarja folyton, hogy beszéljek rólad. Lenne kitől tanulnia a hülyeséget. *Nevet fel halkan. Az italáról teljesen meg is feledkezett, így egy kicsit meghűti, majd belekortyol.*
-Lassan mennem kellene. A végén még büntit kapok, mert szabályt szegek. *Ő mindig is az a pontos volt, aki soha sehonnan nem késik el. Főleg nem az iskolából.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





"Hörpintsd le" presszó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hörpintsd le" presszó   "Hörpintsd le" presszó - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 
"Hörpintsd le" presszó
Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Wilard :: "Éjjel-Nappal" negyed-
Ugrás: