Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapDiák-társalgó EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Diák-társalgó Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Diák-társalgó EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Diák-társalgó EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Diák-társalgó EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Diák-társalgó EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Diák-társalgó EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Diák-társalgó EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Diák-társalgó EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Diák-társalgó EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Diák-társalgó EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Diák-társalgó Vote_lcapDiák-társalgó Voting_barDiák-társalgó Vote_rcap 
Kim Kaguya
Diák-társalgó Vote_lcapDiák-társalgó Voting_barDiák-társalgó Vote_rcap 
Ted Forrester
Diák-társalgó Vote_lcapDiák-társalgó Voting_barDiák-társalgó Vote_rcap 
James Miller
Diák-társalgó Vote_lcapDiák-társalgó Voting_barDiák-társalgó Vote_rcap 
William Quentin Watson
Diák-társalgó Vote_lcapDiák-társalgó Voting_barDiák-társalgó Vote_rcap 
Sindy Logan
Diák-társalgó Vote_lcapDiák-társalgó Voting_barDiák-társalgó Vote_rcap 
Hannah McDowal
Diák-társalgó Vote_lcapDiák-társalgó Voting_barDiák-társalgó Vote_rcap 
Chris Martines
Diák-társalgó Vote_lcapDiák-társalgó Voting_barDiák-társalgó Vote_rcap 
Solaria Luthia
Diák-társalgó Vote_lcapDiák-társalgó Voting_barDiák-társalgó Vote_rcap 
Daniel Reed
Diák-társalgó Vote_lcapDiák-társalgó Voting_barDiák-társalgó Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Diák-társalgó

Go down 
+24
Eleanora J. Kenward
Hannah McDowal
Cintia Thomson
Daniel Reed
Herczeg Alex
Veronica Johnson
Brandon Davis
James Miller
Wallace Xavier Walters
Solaria Luthia
Ginevra Gwendolyne Green
Sharmila Henderson
Jacinta Hernandez
Kim Kaguya
Sindy Logan
Ted Forrester
Ingrid Weiss
Ophelia McCord
Yasmine S. Moore
Remus Lupin
Alena Aalriä
Lyn G. Black
Allison Diamond
Főmesélő
28 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Főmesélő
Admin
Főmesélő


Hozzászólások száma : 296
Pontok : 0

Diák-társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Diák-társalgó   Diák-társalgó EmptySzer. Dec. 09, 2009 8:40 pm

A második emeleti folyosóról látható tölgyfa ajtó mögött rejlik a meleg és kényelmes társalgó. Körülbelül olyan nagy mint a klubhelyiségek. A fal színe kellemes okkersárga, ami a nyugalmat is sugározza. Pár fotel és két kanapé is megtalálható a helységben. Ezen belül még egy kandalló és az udvarra néző ablak, aminek a párkányán két kispárna is van, ha esetleg valaki ott szeretne pihenni. A diák-társalgóban mindig el lehet beszélgetni, és ha valaki esetleg egy kis nyugalomra vágyik, itt megleli.
Vissza az elejére Go down
https://wilian.hungarianforum.com
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Diák-társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó EmptyKedd Dec. 22, 2009 6:34 am

*Liza az ablakpárkánynál ül,és a kilátásba gyönyörködik.A hófedtte táj nagyon szép emlékeket idéz fel benne.*~Vajon Londonban esett a hó.~*Mai öltözete:Világos farmer,fekete felső és egy magas sarkú csizma.Liza körülnéz a terembe,de senkit sem lát maga körül.*
Vissza az elejére Go down
Lyn G. Black
Diák-Amira
Diák-Amira
Lyn G. Black


nő Kor : 31
Hozzászólások száma : 25
Tallérok : 1
Pontok : 0

Diák-társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó EmptyKedd Dec. 22, 2009 6:41 am

*Lyn sétál a folyosón, végül a társalgóba lyukadt ki. Fehér felsőt, farmert, és fekete csizmát visel, a prefis jelvény persze el sem maradhat. Ahogy belép, egy ismeretlen csajszit pillant meg. Elmosolyodik, és elindul a lány felé.*
-Szijja! Lyn vagyok. *Köszön, és bemutatkozik. Rámosolyog a lányra, és leül az egyik kanapéra. Gondolkozik egy picit, és a lány felé fordul.*
Vissza az elejére Go down
Alena Aalriä
Diák-Amira
Diák-Amira
Alena Aalriä


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 82
Tallérok : 1
Pontok : 0

Diák-társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó EmptyKedd Dec. 22, 2009 6:50 am

*Miután kipihente magát, felfedezőútra indult a kastélyban. Az első emeleten elidőzött a könyvtárban, beszerzett pár varázsregényt, amit otthon, a megszokott mugli könyvesboltokban nem lehet kapni, majd továbbsétált a második emeletre. Itt csak a diáktársalgót találta érdekesnek, így hát oda benézett. A helyiségben kellemes hangulat uralkodott, és a sárga dominált. Ketten voltak rajta kívül a szobában. Eleresztett egy apró 'sziasztok'-ot, és a kandalló melletti sarok felé vette az irányt. Leült a kényelmes barna fotelbe, elhelyezkedett, és elővette az egyik könyvet. A másik két lánnyal nem foglalkozott, a regény izgalmasabbnak bizonyult náluk.*
Vissza az elejére Go down
Remus Lupin
Kalandor
Kalandor
Remus Lupin


Hozzászólások száma : 104
Tallérok : 0
Pontok : 0

Diák-társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó EmptyKedd Dec. 22, 2009 6:55 am

*A könyvespolc felől mocorogás, vagy inkább dörömbölés hallatszik. Úgy tűnhet, hogy valami onnan ki szeretne jönni. Ez a nesz egyre hangosabb lesz.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Diák-társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó EmptyKedd Dec. 22, 2009 7:05 am

*Liza meglátta a felé közeledő lányt,és illedelmesen válaszol.*
-Szia.Liza vagyok.*Mosolyogva szól Lynhez.Ekkor egy másik lány is belép a szobába.*
*Liza hirtelen a könyvespolc felé tekint,hisz valami dörmögést hall.Lynre néz és igy szól.*
-Teis hallod ezt a zajt?*Nagy szemekkel néz a lányra.*
Vissza az elejére Go down
Lyn G. Black
Diák-Amira
Diák-Amira
Lyn G. Black


nő Kor : 31
Hozzászólások száma : 25
Tallérok : 1
Pontok : 0

Diák-társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó EmptyKedd Dec. 22, 2009 7:09 am

*Bólint egyet a bemutatkozásra. És érkezik még egy ismeretlen lány. Biccent egyet, Lyn még nem tudja, hogy ez a lány bizony az ő kedves hálótársa. Mivel a lányt könyvön kívül nem érdekli semmi, vissza fordul Lizához.*
-Igen, hallom. Mi lehet ez? *Tekint Lizára, majd a könyvespolc felé. Majd Alenára pillant, és apró léptekkel megindul a polc felé. Prefinek prefi, de azért ő is rendelkezik avval a kíváncsi természettel, mint bárki más.*
Vissza az elejére Go down
Alena Aalriä
Diák-Amira
Diák-Amira
Alena Aalriä


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 82
Tallérok : 1
Pontok : 0

Diák-társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó EmptyKedd Dec. 22, 2009 7:15 am

*Először észre sem veszi, hogy mi történik körülötte, de amikor a lányok mozgolódni kezdenek, ő is felpillant a lapok közül. Követi a szemével a prefektust, de különösebben nem izgatja az ismeretlen zaj forrása.*
Vissza az elejére Go down
Yasmine S. Moore
Diák- Famine
Diák- Famine
Yasmine S. Moore


nő Kor : 28
Lakhely : fogtündér erdei kunyhója
Hozzászólások száma : 56
Tallérok : 1
Pontok : 0

Diák-társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó EmptyKedd Dec. 22, 2009 7:20 am

*Egy magassarkú kopogásának, és egy nagyobbtestű macska körmeinek a zaja hallatszik a második emeleti folyosóról. Yushi, és a macskája, Dakota néznek körbe. Még nem kell járőrözniük, de a szőkse csaj unatkozik, gondolta körbenéz, hátha belebotlik valakibe. Hirtelen a Diák társalgó előtt találja magát. Vállat von, majd benyit. Észre veszi, hogy az Amira prefije is itt van, de különösebb figyelmet nem szentel rá, nem az a könnyen barátkozó típus. Ellejt egy "sziasztok"-ot, és leveti magát egy kanapéra. Észre veszi, hogy a többiek kissé nyugtalanok, de őt nem lehet kiökkenteni egykönnyen a nyugalmából. Talán most sikerülni fog, ki tudja.*
-Mi történt? *kérdezi kíváncsian és ő is a könyvespolc felé fordul, amit annyira néznek. A petymeg megérez valamit, és a könyvespolcot kezdi kémlelni.*
Vissza az elejére Go down
Remus Lupin
Kalandor
Kalandor
Remus Lupin


Hozzászólások száma : 104
Tallérok : 0
Pontok : 0

Diák-társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó EmptyKedd Dec. 22, 2009 7:26 am

*A zaj egyre erőteljesebb, majd mikor Lyn egész közel jön kiesik egy könyv a polcból. Már senkinek nincs ideje megnézni milyen könyv volt az, mivel a polc egyszer csak ketté nyílik. Ekkor érkezik még egy diák, aki semmit sem sejt az egészből. A nyílás beszippantja az összes diákot, és ők egy poros csúszda féleségben találhatják magukat, amiben ugye csúsznak is.
Végül nagy meglepetésükre a déli toronyba, a padlásba érkeznek, ahol továbbra is folytatódik a neszezés.*



//Lizának mennie kellett, szóval a karija NJK-ban folytassa a játékot//
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Diák-társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó EmptyCsüt. Dec. 31, 2009 3:34 am

*Fehér pamacskájával, azaz Alexszel érkezik meg a társalgóba. Gondolta, szétnéz a kastélyban mivel még nem volt minden helyen. Kezében ott van pálcája is. Amint beér, körülnéz. Sehol egy lélek.. hát persze. Nem baj, egy kis nyugalom is jó lesz. Leül az egyik fotelba, ölébe teszi Alexet és elkezdi simogatni. Imádja a kiskutyát.*
Vissza az elejére Go down
Ingrid Weiss
Diák- Plama
Diák- Plama
Ingrid Weiss


nő Kor : 30
Lakhely : Kék fecske háló/ Zenta
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 1
Pontok : 0

Diák-társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó EmptyCsüt. Dec. 31, 2009 3:38 am

*Egy cipő kopogása hallatszik, majd egy szőke lány sétál be, pink pólóban és fehér farmerban. Karján a csivava, Princess pihen. Mikor meglátja srácot, halványan elmosolyodik. *
-Szia, Ingrid vagyok. *Mikor meglátja a srác kutyusát, sikolt egy aprót. *
-Júúj, de édes! Hogy hívják? *Érdeklődik. *
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Diák-társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó EmptyCsüt. Dec. 31, 2009 3:43 am

*Hallja a lépteket, de nem számít rá, hogy az a valaki be is jön ide. Téved... Egy szőke lány érkezik a társalgóba. Elmosolyodik a láttán és biccent.*
-Helló! Én pedig Scott.*Alexre pillant és ismét Ingridre.*Alex. És, igen.. szerintem is nagyon aranyos. Mielőtt a suliba jöttem, akkor kaptam. Viszont a te kutyád is aranyos. *Mondja, majd hátradől a fotelban.*
-Melyik házba jársz? *Ma nem bunkóskodik, jó kedvel ébredt fel.*
Vissza az elejére Go down
Ingrid Weiss
Diák- Plama
Diák- Plama
Ingrid Weiss


nő Kor : 30
Lakhely : Kék fecske háló/ Zenta
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 1
Pontok : 0

Diák-társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó EmptyCsüt. Dec. 31, 2009 3:48 am

*Elmosolyodik és megsimogatja Alexet. *
-Nagyon édes. *Mikor a kutyusát dicsérik, rámosolyog a fiúra. *
-Ja igen, ő Princess. Két éve kaptam, mindenhová velem jön. *Mondja, majd leteszi a kutyust a földre, aki odaugrik a fiú ölébe Alex mellé. *
-Tetszel neki. *Kacag egyet. *
-Amúgy Plama házba járok. És te?
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Diák-társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó EmptyCsüt. Dec. 31, 2009 3:53 am

*Elmosolyodik ismét és bólogat. Persze megengedi hogy megsimogassa a lány a kutyust. Nem sok kell, és Princess is az ölében landol.*
-Hát igen, engem vonzanak a kutyák azt hiszem... *Nevet egy kisebb ideig és ismét Ingridre pillant. Közben azért megsimogatja a másik kutyát is.*
-Amira. Nem régen jöttem.. úgy egy-két hete. *Magyarázza és elhallgat. Beszédesnek nem túl beszédes, de attól még egész jó fej.*
Vissza az elejére Go down
Ingrid Weiss
Diák- Plama
Diák- Plama
Ingrid Weiss


nő Kor : 30
Lakhely : Kék fecske háló/ Zenta
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 1
Pontok : 0

Diák-társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó EmptyCsüt. Dec. 31, 2009 3:59 am

*Bólint egyet. *
-Igen, azt hiszem, ez lehet az oka. *Vigyorog. *
-Én tegnap költöztem be. *Magyaráz, majd eszébe jut valami. *
-Játszol valamilyen hangszeren? *Kérdezi. Zenélhetnékje van. *
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Diák-társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó EmptyCsüt. Dec. 31, 2009 4:06 am

*Továbbra is ott a halvány mosoly az ajkain. Meghallgatja Ingridet.*
-Valószínű. Tegnap? Akkor még nagyon friss vagy! *vigyorog rá, persze csak viccből mondta. Közben megrázza a fejét.*
-ööö, nem... de tudok gitározni, csak nincs gitárom...*Mondja el, és azért vissza is kérdez.* Te?
Vissza az elejére Go down
Ingrid Weiss
Diák- Plama
Diák- Plama
Ingrid Weiss


nő Kor : 30
Lakhely : Kék fecske háló/ Zenta
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 1
Pontok : 0

Diák-társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó EmptyCsüt. Dec. 31, 2009 4:09 am

*Kacag Scott beköpésén. *
-Friss mi? Rég hallottam ilyen beköpést. *Mondja nevetve. *
-Gitározok. Van kedved játszani egyet? Nekem kettő van. Egyiknek nem a legtökéletesebb a hangja, de megteszi. *Néz bociszemekkel a fiúra. *
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Diák-társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó EmptyCsüt. Dec. 31, 2009 4:18 am

*Rámosolyog a lányra.*
-Most ez jött a nyelvemre. *Vállat von és bólint egyet. Csakis Ingrid kedvéér.*
-Na jó, de csak a te kedvedért. Lehozod, vagy felmegyünk? *Gondolja, hogy fent vannak a gitárok a szobájában. Figyelget miközben simogatja Alexet.*
Vissza az elejére Go down
Ingrid Weiss
Diák- Plama
Diák- Plama
Ingrid Weiss


nő Kor : 30
Lakhely : Kék fecske háló/ Zenta
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 1
Pontok : 0

Diák-társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó EmptyCsüt. Dec. 31, 2009 4:22 am

*Elgondolkodik. *
-Gyerünk fel. Lusta vagyok elmenni érte, meg még visszajönni is. *Füttyent Princess-nek, aki leugrik Scott öléből. A lány felvezsi és megindulniak a Kék fecske felé. *
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Diák-társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó EmptyVas. Jan. 03, 2010 12:33 am

*Alice-val lépnek be a társalgóba. Meghallgatja a lányt, miközben még mindig mosolyog. Közben leül az egyik fotelba. *
-Értem. Hát én Bostonból jöttem. És Amirás vagyok. *Válaszol a fel nem tett kérdésre. Kicsit elgondolkodik azon, hogy mit is tudna mondani.*
-Mikor érkeztél? *Csak mert még egyszer sem látta a lányt. Reméli még nem kérdezte ezt... elég rossz a memóriája. *
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Diák-társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó EmptyVas. Jan. 03, 2010 12:43 am

*Scott már helyet is foglalt egyből amikor beértek, így követve a fiú példáját, ő is hasonlóan tesz. Kényelmes fotel, mintha rég nem ült volna ennyire kényelmesen, de hát nem rég kelt ki csak az ágyból. Még nem is reggelizett. De már is úgy érzi, hogy neki muszáj kényelmes helyre kerülnie, hogy túlélje a napot. Talán annyira kényelmesek az ágyak, hogy elaludta volna magát. Ennyire?!*
- Tegnap előtt. *Válaszol és megvonja a vállát.* -Nem túl rég. *Mosolyog, mert még kis újonc, a társalgót is most látja először. Sőt... még a kastélyt se látta.*
- Tavaly nyáron, apukám kapcsán járt a család Bostonban. Meglátogattuk az ottani rokonokat. *Jut eszébe, hogy a fiúval van közös terület féléjük, vagy minek lehet ezt nevezni. Boston jó hely. Ezt be kell látni. Szívesen lakna arra vagy inkább, ott! [...] Egy kis csend, na de nem olyan hosszú, bár nem az erőssége a beszélgetés. Ilyenkor mit illik kérdezni? Van-e testvére? Van-e kutyája-macskája?*
- Van kis kedvenced? *Jut eszébe szegény Greg-ről, hogy őt bizony fent "felejtette", pedig mindig magával hurcolássza minden felé.*
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Diák-társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó EmptyVas. Jan. 03, 2010 12:49 am

*Amin Alice is helyet foglal, tovább beszélgetnek. A kandallóba perpillanat nem ég a tűz, így kicsit hűvös van. Scott egy pillanatra a lányra néz.*
-Nem fázol? *Mert ha igen, majd ő segít rajta... Mármint a tűzön. A kérdésre már jön is a válasz, amire csak ismét elmosolyodik.*
-Értem. Én már két hete... vagy több... *mondja, és meghallgatja Alice meséjét. Szereti hallgatni, ahogy mások mesélnek.*
-Ahaa, nekem szinte minden rokonom ott lakik. Ami azt illeti, nem nagyon széledtek szét. Én szeretem azt a helyet.*Hogy ne üljön már csendben ő is mondd valamit. A kérdésre viszont bólint.*
-Van, egy west highland white terrierem és egy sólymom. Neked? *Udvariasan visszakérdez, majd hátradől a fotelban és onnan figyeli a lányt.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Diák-társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó EmptyVas. Jan. 03, 2010 12:57 am

*Fázós ugyan, de jelenleg még nem érzi szükségét a tüzeskedésnek. Hallgatja ahogy Scott válaszolgat, mint egy tökéletes kérdés-felelek játék. Amivel persze semmi baj nincsen, hiszen még nem is ismerik egymást.*
- Igen, van egy fekete kandúrom. Gregorynak hívják. *Áradozik macskájáról, aki ugyebár mindenki mást szívből utál, kivéve gazdáját. Meg még egy személyt innen az iskolából, ami felettébb különös.*
- Amikor 13 éves voltam, akkor egy péntek tizenharmadikai napon hoztam haza. *Neveti el magát, mert tényleg vicces, hogy péntek tizenharmadikán egy fekete macskát haza vitt.*
- Általában mindenkire fúj, meg harap és karmol, kivéve engem. Nem is értem miért van, talán engem akar megvédeni, de nagyon kis harcias. Meg dög nehéz. *Ismét egy nagyobb mosoly és már kezd hiányozni neki Greg.*
- Hogy hívják az állatkáid? *Kérdi bájosan és megdörzsöli kezeit. Fázik.*
- No rendben, közben csiholhatsz tüzet is. *Vigyorog, hogy legyen egy kis meleg.*
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Diák-társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó EmptyVas. Jan. 03, 2010 1:03 am

*Elmosolyodik, miközben válaszol neki Alice. Bólint, és elneveti magát ő is a péntek 13.-ás sztorin.*
-Furcsa, de hát nem baj az! *Tovább figyel, miközben leveti a kabátját és a háta mögé teszi.* Hát, akkor tényleg elég harcias. *Közben jön még egy kérdés, amire egy kisebb hatásszünet után válaszol is.*
-A kutyámat Alexnek, a sólymot pedig Nessinek. *A tűzcsiholásra pedig csak elvigyorodik.Megy neki az könnyebben is.*
-Nem kell ide csiholás. *Néz egy pillanatra Alice-ra, majd egyik kezét a kandalló felé emeli és koncentrál. Pár másodpercen belül egy kisebb tűzgömb repül ki a fára, mire az rögtön meg is gyullad.*
-Ezért jó kezdő tűzmágusnak lenni.... apámtól örököltem. *Mondja, és kék szemeit a lányra szegezi. Figyel.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Diák-társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó Empty

Vissza az elejére Go down
 
Diák-társalgó
Vissza az elejére 
1 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Második emelet-
Ugrás: