Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapDiák-társalgó - Page 10 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Diák-társalgó - Page 10 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Diák-társalgó - Page 10 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Diák-társalgó - Page 10 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Diák-társalgó - Page 10 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Diák-társalgó - Page 10 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Diák-társalgó - Page 10 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Diák-társalgó - Page 10 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Diák-társalgó - Page 10 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Diák-társalgó - Page 10 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Diák-társalgó - Page 10 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Diák-társalgó - Page 10 Vote_lcapDiák-társalgó - Page 10 Voting_barDiák-társalgó - Page 10 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Diák-társalgó - Page 10 Vote_lcapDiák-társalgó - Page 10 Voting_barDiák-társalgó - Page 10 Vote_rcap 
Ted Forrester
Diák-társalgó - Page 10 Vote_lcapDiák-társalgó - Page 10 Voting_barDiák-társalgó - Page 10 Vote_rcap 
James Miller
Diák-társalgó - Page 10 Vote_lcapDiák-társalgó - Page 10 Voting_barDiák-társalgó - Page 10 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Diák-társalgó - Page 10 Vote_lcapDiák-társalgó - Page 10 Voting_barDiák-társalgó - Page 10 Vote_rcap 
Sindy Logan
Diák-társalgó - Page 10 Vote_lcapDiák-társalgó - Page 10 Voting_barDiák-társalgó - Page 10 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Diák-társalgó - Page 10 Vote_lcapDiák-társalgó - Page 10 Voting_barDiák-társalgó - Page 10 Vote_rcap 
Chris Martines
Diák-társalgó - Page 10 Vote_lcapDiák-társalgó - Page 10 Voting_barDiák-társalgó - Page 10 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Diák-társalgó - Page 10 Vote_lcapDiák-társalgó - Page 10 Voting_barDiák-társalgó - Page 10 Vote_rcap 
Daniel Reed
Diák-társalgó - Page 10 Vote_lcapDiák-társalgó - Page 10 Voting_barDiák-társalgó - Page 10 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Diák-társalgó

Go down 
+24
Eleanora J. Kenward
Hannah McDowal
Cintia Thomson
Daniel Reed
Herczeg Alex
Veronica Johnson
Brandon Davis
James Miller
Wallace Xavier Walters
Solaria Luthia
Ginevra Gwendolyne Green
Sharmila Henderson
Jacinta Hernandez
Kim Kaguya
Sindy Logan
Ted Forrester
Ingrid Weiss
Ophelia McCord
Yasmine S. Moore
Remus Lupin
Alena Aalriä
Lyn G. Black
Allison Diamond
Főmesélő
28 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Diák-társalgó - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 10 EmptyVas. Júl. 18, 2010 8:47 am

- Ha nem is szuper, de hogy nagyon okos volt az szent igaz. *ért egyet, és ő semmiféle tetteket nem akar véghez vinni. Ő életben szeretne mindössze maradni, és a mai világban már ez is egy komoly életcél.*
- Akkor Odinson tanár urat imádhatod, mert iszonyatosan jó fej ember, és mágiatöri tanár, titeket is ő tanít nem? *kérdezi, mert bár még nem volt órája a férfivel, már sok jót hallott róla.*
- Igen, néztek már annak. *mosolyodik el ismét, és ezúttal nem tűnik el a mosolya.*
- Tudod a hosszú hajam, meg a nem túl kigyúrt termetem miatt könnyű annak nézni.
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Brandon Davis
Felnőtt
Felnőtt
Brandon Davis


Férfi Kor : 34
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 84
Tallérok : 2
Pontok : 0

Diák-társalgó - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 10 EmptyVas. Júl. 18, 2010 8:55 am

*Nem cáfolja meg a fiút, de ő még mindig szupernek tartja a feltalálót. Sőt, az összes feltalálót, meg felfedezőt, akik valami újat tudtak az utókornak adni.*
- Igen, tényleg nagyon jó fej. És ahogy mesél... Komolyan, mintha te is ott lennél. Abban a korban. *Szavaiban most már egy cseppnyi félelem sincs. Szemei csillognak, ahogy kedvenc tanára óráiról mesél.*
- Aha, szerintem én is azért néztelek annak. *Mosolyog a fiúra.*
- És hogy-hogy hosszú hajad van? Jó, az enyém is hosszú, de nem ennyire. *Vigyorodik el. Igaz, ő általában hátul összefogja.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Diák-társalgó - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 10 EmptyVas. Júl. 18, 2010 9:09 am

*Ő a csendes kutatókért lelkesedik inkább, akik szintén nem ismertek, és feltalálásaikról kevesen tudnak, maximum egy két könyvet adtak ki, és azok sem túl ismertek. Szereti a ritkaságokat, főleg ha azok könyvek.*
- Igen, én is azt hallottam hogy zseniálisan tud tanítani. Bár már rég volt vele órám, és igazából keveset is látom. *jegyzi meg, de ő is lelkesedik a történelem felé, csak mértékkel. Nem mindegyik része érdekli konkrétan. *
- Nem, tudom. Elkezdett nőni, és utána sosem vágták le, meghagyták ilyennek, és nekem is tetszik így. *von vállat, igazából sosem gondolkodott még el azon hogy miért hosszú a haja.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Brandon Davis
Felnőtt
Felnőtt
Brandon Davis


Férfi Kor : 34
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 84
Tallérok : 2
Pontok : 0

Diák-társalgó - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 10 EmptyVas. Júl. 18, 2010 9:15 am

*Ő meg a hírességekért. de hát ez van. Nem lehet mindenki ugyanolyan. Természetesen a csendes, nem híres kutatókat is ismeri.*
- Tényleg egy zseniális ember. Meg vicces, mert eleinte megijed tőle az ember, mert olyan magas, meg minden, de aztán kiderül, hogy a légynek se ártana. Tudtad, hogy van valami hatalmas bárdfélesége is? *Mosolyodik el. Tuti, hogy meg se tudná emelni, nem hogy a hátán cipelni.*
- Ó, értem. És nem is akartad sohasem levágatni? *Őt a szülei mindig azzal piszkálták, hogy a rendes arisztokrata családban rendesen kell kinézni.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Diák-társalgó - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 10 EmptyVas. Júl. 18, 2010 9:19 am

*Ő is ismeri a híreseket de azok annyira nem tudják lekötni a figyelmét, mint azok akik után kutatni kell, mert itt vagy ott van rájuk egy két utalás.*
- Hát először én is megijedtem, amilyen nagy méretű, de aztán kiderül hogy ő a HV és hogy nem kell tőle félni, csak a termete hatalmas, de nem bántana senkit. *ért egyet Greggel, és már most érzi hogy jól ki fog jönni vele.*
- Nem, eddig még nem jutott eszembe, bár lehet hogy jobban járnék, akkor nem néznék ki lányosan *mosolyodik el, de aztán megrázza a fejét.*
- Jó ez így. Legalább van bennem valami egyediség.* mosolyog tovább.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Brandon Davis
Felnőtt
Felnőtt
Brandon Davis


Férfi Kor : 34
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 84
Tallérok : 2
Pontok : 0

Diák-társalgó - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 10 EmptyVas. Júl. 18, 2010 9:29 am

- Na jó... látszik, hogy északi ember. Mint a vikingek, azok is hatalmas emberek voltak. *Mosolyog továbbra is. Erről eszébe jutnak viking legendák, de féken tartja magát.*
- Lehet. De igazad van, akkor nem lenne benned semmi egyedi. A divatmajmok közé sem jó tartozni. Ugyanolyan ruhákat hordanak, meg ugyanúgy viselkednek, mert most ez a menő. ÉS ha valaki eltér ettől, azt kiközösítik, és bántják. *Húzza el a száját. Igazándiból ez most nem tartozik ide, de jól esett elmondania.*
- Bocsi... ez nem igazán tartozik ide. *Vesz egy mély levegőt, majd a srácra mosolyog.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Diák-társalgó - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 10 EmptyVas. Júl. 18, 2010 9:35 am

- Hát igen, azért elég ijesztő alak, amikor nem mosolyog. *teszi hozzá, valahogy nem szeretne megismerkedni Wulfgar csatabárdjával sem.*
- Nekem mondod? Tudom én is. És nem akarok olyan sablonos lenni mint ők, még ha öltözködésem hasonlít is azért a stílusom nem igazán. *mondja kissé bizonytalanul, hiszen abban biztos hogy Tedhez kicsit sem hasonlít.*
- Lehet hogy idetartozik, nem tudom. *von vállat kicsit tanácstalanul.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Brandon Davis
Felnőtt
Felnőtt
Brandon Davis


Férfi Kor : 34
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 84
Tallérok : 2
Pontok : 0

Diák-társalgó - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 10 EmptyVas. Júl. 18, 2010 9:48 am

- Igaz. Mondjuk még nem láttam nem mosolyogva. *Elgondolkodik, de nem jut eszébe olyan, amikor a férfi ne mosolygott volna.*
- Én sem. Csak az a gond, hogy ők nem viselik el a nem sablonos embereket. És általában a külső a döntő, arra nem is gondolnak, hogy az illető milyen személyiséggel rendelkezik. *Hümmög párat. Jó, hogy Kimmel lehet ezekről beszélni.*
- Lehet... viszont nekem most vissza kell mennem a szobámba. Bocsánat, és köszönöm a beszélgetést! *Feláll a fotelben, majd a fiúra mosolyog.*
- Szia! *És kisétál a társalgóból, a könyvet otthagyva az asztalon. Jól esett neki ez a beszélgetés.*

//Köszönöm szépen. ^^//
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Diák-társalgó - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 10 EmptyVas. Júl. 18, 2010 9:54 am

*Elgondolkodik kissé, ami azt illeti még ő sem látta őt nem mosolyogni.*
- Hát, még én sem láttam hogy ne lett volna jókedvű. Nem tudom hogy csinálja *sóhajt fel a fiú, mert ő mit nem adna érte ha egy kicsivel határozottabb lenne mint a férfi, csak éppen olyan szelíd is.*
- Hát igen, ismerek ilyen embereket is sajnos. akik előítéletesek, és ha nem hordassz menő márkás dolgokat akkor már nem vagy jó fej meg semmi. *ért egyet, mert erre ott van a jó példa Ted, vagy Nathaniel, akit eddig csak távolabbról látott, de egyből lejött, hogy miylen személyiség.*
- Rendben nem akarlak feltartani. *mosolyog és ő is visszatér a könyvéhez, de gondolataiban Greg jár, és az hogy végre a második jó fej embert is meglelte itt tartózkodása alatt.*
- Én is köszi és szia *búcsúzik de ő még olvasgat itt egy kicsit, és csak másfél óra múlva megy fel a szobájába.*

//Én is köszi//
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Veronica Johnson
Diák-Amira
Diák-Amira
Veronica Johnson


nő Kor : 31
Hozzászólások száma : 177
Tallérok : 1
Pontok : 0

Diák-társalgó - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 10 EmptyHétf. Aug. 16, 2010 10:37 pm

*A Meteor hálóból igyekszik lefelé. Igazából nincs semmi konkrét célja vagy találkozója... csak jött és aztán meglátta a diák társalgót. Nem rég kelt fel, de azért még egy kicsit szeretne pihenni. Mellesleg egy nagy bögre forrócsokit hordoz a kezében.
Fekete hosszú nadrágban, kék pántos pólóban és Converse cipőben van. Amikor belép, első dolga körülnézni és amikor megbizonyosodik róla, hogy sehol egy lélek, lehuppan a kanapéra. Belekortyol a csokiba, majd leteszi az asztalra és elterül. A plafont kezdi el szemlélgetni.*
Vissza az elejére Go down
Herczeg Alex
Diák-Amira
Diák-Amira
Herczeg Alex


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian, London
Hozzászólások száma : 53
Tallérok : 1
Pontok : 0

Diák-társalgó - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 10 EmptyHétf. Aug. 16, 2010 10:43 pm

*Csak sétálgat és egészen véletlenül kerül be a társalgóba. Bár lehet, hogy a hasa húzta, még nem ebédelt, a földszintre meg lusta lekászálódni. Bár a konyha az KH-ban lenne, nem a társalgóban... na mindegy.
Amikor belép, elsőre észre sem veszi, hogy más is van bent. Ledobja a deszkáját a földre, ami eddig a kezében volt, majd megtörli álmos szemeit és körülnéz. Ekkor látja meg a bent pihengető csajszit.*
-Szia. *köszön, majd becsoszog és leveti magát egy fotelba a lány közelében.*
Vissza az elejére Go down
Veronica Johnson
Diák-Amira
Diák-Amira
Veronica Johnson


nő Kor : 31
Hozzászólások száma : 177
Tallérok : 1
Pontok : 0

Diák-társalgó - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 10 EmptyHétf. Aug. 16, 2010 10:47 pm

*Az ajtó nyílására felkapja a fejét, de nem ül fel. Ő sosem zavartatja magát, főleg a ha fiúkról van szó... egy halvány mosolyt megereszt, amikor észleli, hogy elsőre nem veszik észre. Fejjel lefelé pillog a mögötte állóra... fejjel lefelé minden érdekesebb. Mellesleg szeme a megszokott kerékvágásban van.*
-Helló. Valaki nagyon álmos... *Nem, nem ismeri a srácot, viszont nem tűnik fiatalabbnak, sem öregebbnek tőle. Végül úgy dönt, mégis felül, mivel csokit inni elég nehéz lenne fekve.*
Vissza az elejére Go down
Herczeg Alex
Diák-Amira
Diák-Amira
Herczeg Alex


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian, London
Hozzászólások száma : 53
Tallérok : 1
Pontok : 0

Diák-társalgó - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 10 EmptyHétf. Aug. 16, 2010 10:53 pm

-Hja. Az vagyok! *pislog a lányra.*
-Most keltem, de nézd el nekem légyszi! *halvány mosolyt megereszt, de látszik a búráján, hogy tényleg nagyon álmos.
Hátradől és egyik lábát felrakja a fotel karfájára.*
-Amúgy remélem nem zavarok. Csak nem vártad a fiú hadseregedet, hogy kettesben lehess álmaid szőkéjével. *csak viccelődésnek szánja, de majd bókot akar kihozni belőle, mert persze nem kerüli el a figyelmét a lány szépsége.*
Vissza az elejére Go down
Veronica Johnson
Diák-Amira
Diák-Amira
Veronica Johnson


nő Kor : 31
Hozzászólások száma : 177
Tallérok : 1
Pontok : 0

Diák-társalgó - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 10 EmptyHétf. Aug. 16, 2010 11:00 pm

-Nyugi, volt már máskor is ilyen emberrel dolgom. Elnézem. *Bólogat egyetértően, aztán lágy hangján felkuncog. Törökülésbe szedi lábait és kezébe veszi a csokit. A bók -vagy vicc- nem hatja meg. Csak tovább mosolyog, láthatóan egy kicsit kedvesebben a fiúra.*
-Nem zavarsz. *Kortyol egyet, és miután lenyelte, végigpillant Alexen... úgy gondolja, érdemes lesz még ezt a kapcsolatot fenntartani, szóval bemutatkozik.*
-Nem tűnsz fiatalabbnak tőlem... hányadik évfolyam? Amúgy én Veronica vagyok, de csak Roni vagy ahogy tetszik.
Vissza az elejére Go down
Herczeg Alex
Diák-Amira
Diák-Amira
Herczeg Alex


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian, London
Hozzászólások száma : 53
Tallérok : 1
Pontok : 0

Diák-társalgó - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 10 EmptyHétf. Aug. 16, 2010 11:08 pm

*A bók még csak most következik.*
-Ja jó, mert gondoltam egy ilyen szép lánynak biztos van barátja, hogy várhasson rá... *elmosolyodik, majd maga alá húzza egyik lábát, pont amelyiket a karfán pihentette eddig.*
-Nem is hiszem, hogy fiatalabb vagyok. *vigyorog a lányra. Kezd felébredni.* -Ötödik és Amira. Én Alex vagyok. Hmm.. Szép név. Megfelel, ha Nica-nak hívlak? *mosolyog. Csak azért sem a megszokott becenevet választja.*
-Ebédeltél már? Nem vagy éhes? *kérdi, de csak mert most folyton az éhes gyomra jut eszébe és hirtelen nem is tudott mit mondani vagy kérdezni.*
Vissza az elejére Go down
Veronica Johnson
Diák-Amira
Diák-Amira
Veronica Johnson


nő Kor : 31
Hozzászólások száma : 177
Tallérok : 1
Pontok : 0

Diák-társalgó - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 10 EmptyHétf. Aug. 16, 2010 11:16 pm

-Köszi. De ha hiszed, ha nem... nincs barátom. *Halvány mosoly, majd hátradől a kanapén és miután befejezte a forrócsokit, leteszi a poharat. Alexet viccesnek tartja, mostanában csak ez hiányzott neki, hiszen... volt otthon, és "kedvenc" nővérével kellett majdnem minden időt tölteni. Meglepően furcsa, hogy a fiú is ugyan abba az évfolyamba és házba is jár.*
-Nem mondod... én is. Valahonnan átjöttél vagy mi? Mert én minden ötödéves háztársamat ismerem. *Rákönyököl térdére, aztán vállat vonva bólint.*
-Mondtam, hogy vagy-ahogy-tetszik. Szóval nekem megfelel. Még úgysem szólított senki Nica-nak. *Kisebb hatásszünet következik számáról, de Alex már folytatja is. Pimaszul elmosolyodik.*
-Akkor ezt most vegyem meghívásnak? *Mindig ilyen, tőle ezt meg lehet szokni.* Amúgy még nem ettem, de látom te igenis éhes vagy, szóval ha akarod... lemehetünk. *Alexnek szerencséje, hogy Roninak jó a kedve ma.*
Vissza az elejére Go down
Herczeg Alex
Diák-Amira
Diák-Amira
Herczeg Alex


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian, London
Hozzászólások száma : 53
Tallérok : 1
Pontok : 0

Diák-társalgó - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 10 EmptyHétf. Aug. 16, 2010 11:29 pm

-Nincs? El sem hiszem, de oké, nem ragozom. *mosolya letörölhetetlen.*
-Aham. Magyarországról jöttem, eddig oda jártam suliba. Nem nagy szám. *ennyit erről, nem is húzza tovább ezzel az időt.*
-Nica. Nekem tetszik így.
-Veheted meghívásnak, persze. Akár első randinak is! *kacsint egyet széles vigyora mellé.*
-Amúgy most jut eszembe. *ha Csongor itt lenne, már tudná, hogy Alex szemet vetett a lányra.* -Apámnak koncertje lesz a hétvégén. Egész hétvégén ilyen maratonos izé... lényeg, hogy még nincs senki, aki eljönne velem. Oké-oké, most látlak először, de arra gondoltam, hogyha szereted a a koncerteket, elkísérhetnél. *vigyorog, direkt hülyül ilyenekkel, hogy "elkísérhetnél".*
-Ráadásul ezeket a számait még én sem hallottam... valami új album...
Vissza az elejére Go down
Veronica Johnson
Diák-Amira
Diák-Amira
Veronica Johnson


nő Kor : 31
Hozzászólások száma : 177
Tallérok : 1
Pontok : 0

Diák-társalgó - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 10 EmptyHétf. Aug. 16, 2010 11:37 pm

-Ha nem akarod, ne hidd. *Von vállat, ennyit erről... ő is félre teszi ezt a témát. Magyarország... az sem a szomszédban van. Szóval igen, meglepődik most még jobban mint az előtt.*
-Mhm... hát azért az sem itt van. *Első randi? Lehet, hogy egy kicsit gyors a dolog, de... persze amilyen felfedező típus -vagyis imádja az új dolgokat és embereket- ezért fejest ugrik a közepébe.*
-Ó, jó. Akkor első randi, méghozzá a nagyterembe? *Most csak viccelődik, de azért hátha meghívják valahová Wilardba. Persze nem várja el. A második randi körülírását egy nagyobb mosollyal az arcán figyeli végig. Érdekes személyiségnek tartja Alexet így, első ránézésre és jellemzésre...mi lesz még később?*
-Akkor ezt vehetem második randinak? *Hatásszünet, mondhatni, gondolkodási idő.* Elmegyek veled, úgyis szeretnélek egy kicsit jobban megismerni... *Kacsint pimaszul, majd az ajtó felé bök.*
-Mi is lesz avval a kajával?
Vissza az elejére Go down
Herczeg Alex
Diák-Amira
Diák-Amira
Herczeg Alex


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian, London
Hozzászólások száma : 53
Tallérok : 1
Pontok : 0

Diák-társalgó - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 10 EmptyHétf. Aug. 16, 2010 11:43 pm

*Az ebédelős randit viccnek szánta, de örül, hogy Nica folytatja a játékot, vagy ha egy szintig komolyan veszi, akkor az még jobb. Randi első találkozásra... talán ez lesz Alex specialitása.*
-Első randi a Nagyteremben. *ismétli a kérdésre és a lány szemét fürkészi.*
-Veheted második randinak, persze. *még magabiztos, de a "szeretnélek jobban megismerni"-re kicsit meghökken. Nem gondolta, hogy a lány is érdeklődik iránta. Megdöbbenése ki is ül az arcára, de gyorsan összekapja magát.*
-Kaja? Ja persze. Mehetünk. *mosolyog és feláll majd az ajtó felé lép és várja a lányt.*
Vissza az elejére Go down
Veronica Johnson
Diák-Amira
Diák-Amira
Veronica Johnson


nő Kor : 31
Hozzászólások száma : 177
Tallérok : 1
Pontok : 0

Diák-társalgó - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 10 EmptyHétf. Aug. 16, 2010 11:49 pm

*Játszadozik, de azért őt nem olyan könnyű levenni a lábáról. A fiú meghökkenése meglepte, de csak elvigyorodik és lassan feláll ő is. Megigazítja pólóját, majd az ajtó felé indul. Kecses léptekkel sétál, mikor elér odáig remélhetőleg kinyitják neki az ajtót és elsőként megy ki rajta. A nagyteremig beszélgetnek, ott ebédelnek aztán pedig mindenki megy a maga dolgára.*
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Diák-társalgó - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 10 EmptySzer. Aug. 18, 2010 2:31 am

*Daniel szuszog nyugodtan az egyik kanapén. Igen alszik. Az éjszaka nem aludt semmit, így ide betévedt, lefeküdt, hogy gondolkozzon, de elaludt. Azt sem érzékelné, ha jönne valaki. Ma kivételesen egy kék pólóban, és egy fekete rövidnadrágban van.*
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Diák-társalgó - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 10 EmptySzer. Aug. 18, 2010 2:34 am

*Szinte beront a társalgóba, de amikor meglátja az alvó Danyt, elvigyorodik és halkan csukja be az ajtót. Ami nem megy annyira, hiszen Sátán farkát sikerül neki odacsukni. A mosómaci egy kicsit felszisszen, majd mogorva képet vágva beleül az egyik fotelba és onnan figyeli az eseményeket.
Cintó -remélve, hogy Daniel még nem kelt fel- odasurran a fiúhoz és fölé hajolva megpöcköli annak orrát.*
-Gerápááá! *Ordítsa el magát. Ma kivételesen hülye. Ha a srác felkel, akkor a lány ráveti magát. Pontosabban ráül Daniel lábára.* Csak nem felkeltettelek? *Neveti el magát, szokásos hangnemében, amit már Daniel biztosan megjegyzett.*
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Diák-társalgó - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 10 EmptySzer. Aug. 18, 2010 2:41 am

*Nem, nem észlel semmit, csak mordul egyet. Amikor megpöckölik az orrát, akkor már ébredezik.*
-Cintó. Ugye tudod, ha most nem bírnálak téged annyira, akkor ennek súúlyos következményei lennének? *Teszi fel a kérdést. Pont készülne felülni, de ekkor ráülnek a lábára.*
-Dehogynem. De ki is engesztelhetsz. *Nevet a lánnyal együtt. Pont Cintó kellett, hogy javítson a kedélyén.*
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Diák-társalgó - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 10 EmptySzer. Aug. 18, 2010 2:47 am

-Nyenyenyenye. Unalmas duma. *Elgondolkodva ül egy kicsit feljebb, hogy Danny semmiféleképpen sem bírjon felkelni. Ma ilyen... gonosz. Közben azért muszáj neki feltenni még egy-két kérdést.* Milyen következményei? *Néha érthetetlent játszik a kicsi nőszemély, de nem is bánja. Ő ilyen... ilyennek kell elfogadni. Az utolsó mondatra viszont felvonja szemöldökét.*
-Kiengesztelni? Mégis mivel? *Sátán közben még mindig dühöng az egyik nem fotelban. Pontosabban a Daniel fejénél lévőben. Cintó meg is jegyzi, miért van.* Ööhm.. Odacsuktam az ajtóhoz a farkát. Most meg durcáskodik... és fog is egész nap. Komolyan mondom, mint egy kisgyerek. *Rázza meg a fejét, játszva a felháborodottat.*
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Diák-társalgó - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 10 EmptySzer. Aug. 18, 2010 2:52 am

-Nemis. Simán megátkoználak, ha nem bírnálak. *Nyújtja ki a nyelvét. Ő meg morcos, mert felkeltették. Pedig alig két órája aludt el.*
-Őőőő, olyan következményei. Mondjuk a tóba löklek. *Nyújtja ki ismét a nyelvét.*
-Őőő, passz nem tudom. *Közben próbál Sátán után forgolódni, és megkapja a választ.* -Kell neked mindenhova sietni. Gondolom most azért csuktad oda. Hát, valakinek annak is kell lenni. *Mosolyodik el, Cintó tetetett felháborodására.* -És, mi járatban errefelé? Vagy csak ennyire hiányoztam, hogy megkerestél? *Kérdi pimaszul vigyorogva.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Diák-társalgó - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 10 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Diák-társalgó
Vissza az elejére 
10 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Második emelet-
Ugrás: