Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapDiák-társalgó - Page 12 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Diák-társalgó - Page 12 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Diák-társalgó - Page 12 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Diák-társalgó - Page 12 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Diák-társalgó - Page 12 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Diák-társalgó - Page 12 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Diák-társalgó - Page 12 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Diák-társalgó - Page 12 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Diák-társalgó - Page 12 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Diák-társalgó - Page 12 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Diák-társalgó - Page 12 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Diák-társalgó - Page 12 Vote_lcapDiák-társalgó - Page 12 Voting_barDiák-társalgó - Page 12 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Diák-társalgó - Page 12 Vote_lcapDiák-társalgó - Page 12 Voting_barDiák-társalgó - Page 12 Vote_rcap 
Ted Forrester
Diák-társalgó - Page 12 Vote_lcapDiák-társalgó - Page 12 Voting_barDiák-társalgó - Page 12 Vote_rcap 
James Miller
Diák-társalgó - Page 12 Vote_lcapDiák-társalgó - Page 12 Voting_barDiák-társalgó - Page 12 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Diák-társalgó - Page 12 Vote_lcapDiák-társalgó - Page 12 Voting_barDiák-társalgó - Page 12 Vote_rcap 
Sindy Logan
Diák-társalgó - Page 12 Vote_lcapDiák-társalgó - Page 12 Voting_barDiák-társalgó - Page 12 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Diák-társalgó - Page 12 Vote_lcapDiák-társalgó - Page 12 Voting_barDiák-társalgó - Page 12 Vote_rcap 
Chris Martines
Diák-társalgó - Page 12 Vote_lcapDiák-társalgó - Page 12 Voting_barDiák-társalgó - Page 12 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Diák-társalgó - Page 12 Vote_lcapDiák-társalgó - Page 12 Voting_barDiák-társalgó - Page 12 Vote_rcap 
Daniel Reed
Diák-társalgó - Page 12 Vote_lcapDiák-társalgó - Page 12 Voting_barDiák-társalgó - Page 12 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Diák-társalgó

Go down 
+24
Eleanora J. Kenward
Hannah McDowal
Cintia Thomson
Daniel Reed
Herczeg Alex
Veronica Johnson
Brandon Davis
James Miller
Wallace Xavier Walters
Solaria Luthia
Ginevra Gwendolyne Green
Sharmila Henderson
Jacinta Hernandez
Kim Kaguya
Sindy Logan
Ted Forrester
Ingrid Weiss
Ophelia McCord
Yasmine S. Moore
Remus Lupin
Alena Aalriä
Lyn G. Black
Allison Diamond
Főmesélő
28 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
SzerzőÜzenet
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Diák-társalgó - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 12 EmptyKedd Dec. 28, 2010 1:35 am

- Az történt, hogy a tónál egyszer csak felbukkant egy hószörny, tisztességes nevén Borzos. Egy depressziós szeretethiányos mamlasz volt. Egyesek olyan bátornak érezték magukat, hogy megpróbálkoztak egy tarolóátokkal, sikertelenül * Itt Sebre nézek egy vigyorral az arcomon * - De aztán mint látod sikeresen megmenekültünk.
* A sztori nagyjából ennyi. De a Seb magánakciója részt muszáj volt kiemelnem. Annyira nem találom viccesnek Seb szösszenetét mint amekkora hatást kelteni akart vele, de nem reagálok rá sehogy. Nem kell, hogy megtudják itt az emberek, hogy jómagam is csatlakozok a halálfalók csoportjához.*
- A madarak azt csiripelték, hogy lesz valami jó kis buli Hell Cityben. Amúgy pedig a BD-ben tuti jó parti lesz.
*Vonom meg a vállam. Engem a Hell Citys dolog jobban vonz. PEdig nem igazán kellene a baj nekem onnan, a múltkor nyakláncos eset majdnem egy életet követelt. *
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Diák-társalgó - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 12 EmptyKedd Dec. 28, 2010 1:51 am

-Hát persze, csakis ez az álmom hogy velem megtörténjen. *Bólogatok, és ásítok egyet. Közben jön Hannah monológja.*
-Hech, csak nem akartam kárt tenni benne, megszántam szegény lelkemet, és különben is, a drága barátod... *Itt Hannahra tekintek.* -Cseszett segíteni, sőt ha lehet még mélyebbre ásatott engem. *Nevetek fel a végén.*
-Hmm, a BD-ben? Lehet lenézek oda, feltéve ha itt leszek. Ha nem, akkor valsz'eg a haverokkal iszogatok otthon. *Vonom meg a vállam.*
Vissza az elejére Go down
Eleanora J. Kenward
Diák-Amira
Diák-Amira
Eleanora J. Kenward


nő Kor : 29
Lakhely : Toronto; Ontario régió; Canada
Hozzászólások száma : 70
Tallérok : 1
Pontok : 0

Diák-társalgó - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 12 EmptyKedd Dec. 28, 2010 1:59 am

-Szép látvány lenne, mit ne mondjak.
*Nevetek el a végén, majd meghallgatom a szilveszteri parti lehetőségeket.
-Hát engem Hell City jobban vonz, mint BD, de még nem tudom, hogy hol fogok bulizni. De azt tudom, hogy másnap nem fogok rá emlékezni.
*Nevetek el a végén, majd Seb-re pillantok.
-Ugyan, nem fogsz te hazamenni. Jössz velünk Hell Citybe, ha tetszik, ha nem.
*Jelentem ki határozottan és mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Diák-társalgó - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 12 EmptyVas. Jan. 09, 2011 5:54 am

- De végül is neki köszönheted, hogy megmenekültél .
* Villantok egy gúnyos vigyort Sebre. Igazából nekem nincs semmi bajom vele, de mivel szeretem szekálni az embereket - ő meg különösen nem egy táborba tartozik velem - ezért ez alól ő sem kivétel.*
- Én is így vagyok * Bólintok Ellie kijelentésére.* -Akkor ha majd arra tévedsz lehet, hogy összefutunk * Kacsintok a lányra. Az már viszont kicsit merész húzás, hogy Seb is jöjjön velünk, de nekem nincs ellene kivetnivalóm.*
- Hell Cityben talán nem mászkálnak hószörnyek, szóval nincs félnivalód.
* Felveszek egy kényelmesebb ülőpozíciót.*
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Diák-társalgó - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 12 EmptyVas. Jan. 09, 2011 6:07 am

-Igen, de gondolod hogy én ezt be fogom valaha is ismerni? *Nevetek fel gúnyosan. A különbeszélgetésükhöz nem tudok mit hozzáfűzni..*
-Neeem, én abban biztos vagyok, hogy otthon a haverokkal fogok iszogatni szilveszter éjszaka, és kész. *Vigyorodok el, ördögien.*
-Hehehe. Nem félek én tőlük. *XD fejet vágok, aztán elvigyorodok, és még ennél is jobban elterülök a kanapén.*
Vissza az elejére Go down
Eleanora J. Kenward
Diák-Amira
Diák-Amira
Eleanora J. Kenward


nő Kor : 29
Lakhely : Toronto; Ontario régió; Canada
Hozzászólások száma : 70
Tallérok : 1
Pontok : 0

Diák-társalgó - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 12 EmptyVas. Jan. 09, 2011 6:16 am

-Érdekes egy társaság vagytok ki, mit ne mondjak. Mennyit tudtok ti vitatkozni. *Mondom mosolyogva, majd Hannah-ra nézek.
-Lehet. Mondjuk próbálok nem a bajok kellős közepén lenni. Jajj Seb, ne kéresd magad. Eljössz és kész. *Mondom határozottan.
-Igaz, ott más lények és fazonok mászkálnak, nem hószörnyek. *Mondom még mindig mosolyogva, majd Seb-re pillantok, aki éppen elterül.
-Ha megint elmerülsz a pihenésben, itt fogunk hagyni. *Nem tudom megállni, hogy ne kössek bele.
Vissza az elejére Go down
Veronica Johnson
Diák-Amira
Diák-Amira
Veronica Johnson


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 177
Tallérok : 1
Pontok : 0

Diák-társalgó - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 12 EmptyPént. Feb. 04, 2011 9:40 pm

*Régen lehetett erre látni... ma eléggé lengén öltözött, még nagyon nem is volt ideje neki felöltözni. Nem túl régen kelt fel, és mondhatjuk, hogy lusta is volt. Szeme színe a megszokott, ma jó kedvében van. Pálcája az asztalon egy bögre teával valamint kényelmesen elhelyezkedve a kanapén bele van merülve egy könyvbe és néhány pergamenbe. Nem tanul, csak elemez néhány dolgot. Néha az ablak felé néz, ma kivételesen szép idejük van.*
Vissza az elejére Go down
Greg Stanford
Diák- Famine
Diák- Famine
Greg Stanford


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 68
Tallérok : 1
Pontok : 0

Diák-társalgó - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 12 EmptyPént. Feb. 04, 2011 9:57 pm

*Ma különösen elég korán sikerült felkelnem. Nem igazán illik rám az hogy kora reggel már a kastélyban járkáljak, de a különösen is szép időjárásnak nem tudtam ellenállni. Még céltalanul, és kissé fáradtan gondolkodtam hogy hova is menjek. Végül a diáktársalgóba tévedtem be, hisz onnan gyönyörű a kilátás. Belépve egy még számomra ismeretlen lányt vettem észre. Enyhe mosollyal jeleztem, hogy örülök neki.*
-Jó reggelt. *Üdvözlöm, miközben az ablakhoz lépek. Mivel reggel nem nagyon foglalkoztam azzal hogy mit is veszek fel, így csak egy farmer nadrág és egy fekete póló van rajtam. Leültem az ablakpárkányra, és onnan figyeltem a tájat, és persze a még mindig ismeretlen lányt.*
Vissza az elejére Go down
Veronica Johnson
Diák-Amira
Diák-Amira
Veronica Johnson


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 177
Tallérok : 1
Pontok : 0

Diák-társalgó - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 12 EmptyPént. Feb. 04, 2011 10:01 pm

*Mikor valaki belép, szemrezdülés nélkül, kicsit pofátlanul végigméri, majd nem zavartatva magát, biccent egyet és leteszi a papírokat meg a könyvet az asztalra. Kortyol egyet a teából, majd felül. Törökülésbe, úgy, hogy Greg felé forduljon.*
-Reggelt. *Kisebb hatásszünetet tartok. Tudja, hogy a másik az évfolyamtársa, meg látta is már órákon... csak még életükbe nem beszéltek.*
-Láttalak már órán, szóval tudom, hogy évfolyamtársam vagy és nyugodtan szóba állhatok veled. De azt nem tudom megmondani, hogy hogy hívnak... *Kérdő pillantással néz a jóképű fiúra.* Talán... George? Vagy valami ilyesmi... *Hátha eltalálja.*
Vissza az elejére Go down
Greg Stanford
Diák- Famine
Diák- Famine
Greg Stanford


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 68
Tallérok : 1
Pontok : 0

Diák-társalgó - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 12 EmptyPént. Feb. 04, 2011 10:09 pm

*Ismerősnek tűnik a lány, de sejtésem sincs hogy honnan. Majd amikor beszélgetést kezdeményez, teljesen felé fordulok, és figyelem szavait. Egy kicsit meglepő kijelentést hallok, én biztosan nem találtam volna ki hogy évfolyamtársam. Ez persze avval magyarázható, hogy nem igazán érdekel kik vannak velem együtt órákon. Sose tudok odafigyelni.*
-Majdnem. *A nevem még nem tudja, de ez nem akkora probléma, hisz én se tudom az övét.* Greg. *Jelentem ki, miközben felkelek, és odamegyek hozzá.*
-És benned kit tisztelhetek? *Kérdezek vissza kissé már túlságosan is udvariasan. Nem tehetek róla, ha egy csinos lánnyal találkozok, mindig előjön az udvarias énem. Báris ma előjött.*
Vissza az elejére Go down
Veronica Johnson
Diák-Amira
Diák-Amira
Veronica Johnson


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 177
Tallérok : 1
Pontok : 0

Diák-társalgó - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 12 EmptyPént. Feb. 04, 2011 10:18 pm

*Egyáltalán nem zavarja, hogy lenge ruha van rajta. Szép és vékony, ha nem lenne az akkor nem is hordana olyasmit. Halvány mosoly jelenik meg az arcán, majd bólint egyet. Hát nem sikerült neki eltalálni a nevet...*
-Greg... tényleg! *Vonja meg a vállát, a kérdésre pedig rögtön utána válaszol.* Veronica, de csak Roni. *Sandít Gregre. Nem szokta megengedni első találkozás után, hogy Roninak hívják, de hát ilyen udvarias és jóképű fiúnak... bármit.*
-Hogy-hogy itt, reggel? Nem gondoltam volna, hogy valakivel összetalálkozom. Azért is nem öltöztem fel. *Pillant végig magán, aztán pedig szelíden rámosolyog a másikra. Reméli sikere lesz.*
Vissza az elejére Go down
Greg Stanford
Diák- Famine
Diák- Famine
Greg Stanford


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 68
Tallérok : 1
Pontok : 0

Diák-társalgó - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 12 EmptyPént. Feb. 04, 2011 10:45 pm

*Egyszerűen lenyűgöz a lány.*
-Veronica... nagyon szép név. *Mosolygok rá, és mélyen a szemébe nézek.* Örülök hogy megismerhetlek. *Jelentem ki, tekintetem kissé már sármos nézésre változása közben. Majd végighallgatom a kérdéseket, és válaszolok.*
-Arról fogalmam sincs, de hát mondjuk a kilátás vonzott ide. *Nem akartam mondani, hogy éreztem hogy ide kellett jönnöm, és megérte, mert az már túlságosan is nyomulásnak tűnne, meg hát én nem vagyok olyan. Amikor az öltözékhet kerül a téma, végignézek Ronin és elmosolyodom.*
-Pont jó ez így. *Roni mosolya elbűvöl. Közelebb ülök hozzá, és persze remélem nem zavarja. Közben persze visszakérdezek.*
-És te? Itt? Reggel? És könyvekkel? *Nézek az asztalra helyezett könyvre, és papírokra. Nem tűnik annyira könyvmániásnak, így hát gondolom van valami magyarázat rá.*
Vissza az elejére Go down
Veronica Johnson
Diák-Amira
Diák-Amira
Veronica Johnson


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 177
Tallérok : 1
Pontok : 0

Diák-társalgó - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 12 EmptyPént. Feb. 04, 2011 10:57 pm

-Köszönöm. És én is nagyon örülök. *Mosolyodik el, majd végighallgatja Greget. Tudja, hogy a fiú a Famine házba jár, de elég furcsa, hogy még soha életükben nem beszéltek egymással... na jó, mondjuk annyira nem fura, mert az Amira és a Famine között folyamatos háborúzások uralkodnak. Ugyebár...*
-Én is legtöbbször a kilátás miatt jövök ki vagy pedig ha egy kis csendre vágyom. Itt a legjobb pihenni mert sosincs tömeg. *Vonja meg a vállát és szelíden elmosolyodik. Kíváncsi rá, mit gondolhat most Greg. Nem zavarja, hogy közelebb ül. Közben a teát a kezébe fogja, néha egy-egy kortyot megiszik belőle. Az öltözékére pedig ismét csak megvonja a vállát.*
-Nekem is. *Jelenti ki egy kacsintás kíséretében. Őt nem zavarja, ha így látják a fiúk... A könyvekre veti pillantását, aztán pedig a Gregre sandít, hogy válaszoljon a kérdésére.*
-Áh csak bejöttem átnézni pár dolgot. Hétfőn teszt lesz BBT-ből. Na meg gondoltam pihengetek mert lusta vagyok reggelenként. Meg teázok. *Tartsa egy kicsit feljebb a bögrét, aztán pedig szelíden rámosolyog ismét a másikra.*


//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Matthew Crandle
Diák-Amira
Diák-Amira
Matthew Crandle


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian Mágusképző Szakiskola
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 0
Pontok : 0

Diák-társalgó - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 12 EmptyPént. Május 06, 2011 7:04 am

*Szokásához jó híven az esti pihenését tölti a már jól megszokott helyen. Egyedül van, most éppen nincs semmi társasága, sőt nem is nagyon vár senkit, hiszen ki is jönne ilyenkor ide? Szép az idő, mindenki kint van. A tőle már alapból elvárt öltözetben van ma is. Sokan lenézik e miatt, de őt nem érdekli. Úgy éli az életét ahogy szeretné, rá nem tudnak hatással lenni az emberek ilyen dolgokban.
Hátradől, leteszi a Bűbájok magas fokon című könyvet az asztalra és a meleg teát kezdi el ízlelgetni, miközben hosszasan az ablak közepén egy pontot kezd fixírozni.*
Vissza az elejére Go down
Ashleigh Griffen
Diák- Famine
Diák- Famine
Ashleigh Griffen


nő Kor : 26
Lakhely : Kentucky-tól északra a Tonwsend birtok
Hozzászólások száma : 16
Tallérok : 0
Pontok : 0

Diák-társalgó - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 12 EmptyPént. Május 06, 2011 7:17 am

*Csendesen lépkedtem az ismeretlen világban, és próbáltam felfedezni, mi hol található, így értem el a második emeleti társalgót. Félve léptem be, és néztem is körül, csak egy srácot láttam benn. Az öltözetem, talán kicsit hiányosnak is mondható Corset Gothic Lily fűző; Look mini szoknya ; Batcave fűzős csizma , talán túl hiányosnak, de ne akarják már pont nekem megmondani, hogy mit vegyek fel. Ezt azért otthon sem tűrtem. Ám azt nem tudtam, hogy megszólítsam-e a fiút, idősnek tűnt, és zavarni sem akartam, így kicsit odébb sétáltam, de azért köszönni még nem felejtettem el.*
-Szia.*egy csendes halk szia volt ez, nem is megszokott, mert különben olyan a beszélőkém, hogy csak zuhan. Ám most az új, és ismeretlen miatt tűnhetek én félénknek.*
Vissza az elejére Go down
Matthew Crandle
Diák-Amira
Diák-Amira
Matthew Crandle


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian Mágusképző Szakiskola
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 0
Pontok : 0

Diák-társalgó - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 12 EmptyPént. Május 06, 2011 7:29 am

*Egy apró korty után valaki felzavarja a nyugalmát. Nem is bánja annyira mondjuk, nem mindig érdekes egyedül ücsörögni olyan túl sokáig. Elszokott fantáziálni persze, azzal sosem volt gond. Végigméri az érdekes öltözetű lányt, majd halványan elmosolyodik. Érzékeli a stílust is, hiszen ehhez ért körülbelül legtöbbet... talán nem téved. Persze nem fog rögtön rátámadni a kisebbre, csak leteszi a poharat egy kicsit és biccent.*
-Helló. Nem ülsz le? Nem harapok nyugi. *Akármennyire is "vadnak" tűnik, egyáltalán nem az. Kedves, szelíd és persze jól bánik a kisebbekkel. A türelem is mindig az előnye volt neki ilyen helyzetekben, bár sokan itt csúsznak el mindig...*
Vissza az elejére Go down
Ashleigh Griffen
Diák- Famine
Diák- Famine
Ashleigh Griffen


nő Kor : 26
Lakhely : Kentucky-tól északra a Tonwsend birtok
Hozzászólások száma : 16
Tallérok : 0
Pontok : 0

Diák-társalgó - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 12 EmptyPént. Május 06, 2011 7:35 am

*Csendesen köszöntem a fiúnak, aki láthatólag észre is vett. A kérdésre, és a kijelentésre, egy apró mosoly tűnik fel szám szegletében, majd kicsit közelebb is sétálok.*
-Ashleigh Griffen vagyok.*szépen be is mutatkozom, és apró kezem nyújtom is a fiú felé, hogy elfogadja? Ez az ő dolga, én meg próbálok a környezetre hangolódni. Ha kezet fogunk, és esetleg be is mutatkozik természetesen le is csüccsenek vele szemben.*
-Hogy-hogy nem a jó levegőn?*kérdezek aprót, és kipillantok az ablakon, hát már sötétedik, szóval hülye kérdés volt, de hát valahol el kell kezdeni nem igaz? A fiún semmi különös nincs, csak annyi, hogy tutira nem vagyunk egy korosztály. De hát ez van, nem csak a kicsik vannak is, szóval jobb lesz mielőbb bele szoknom, hogy bárkivel összefuthatok.*
Vissza az elejére Go down
Matthew Crandle
Diák-Amira
Diák-Amira
Matthew Crandle


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian Mágusképző Szakiskola
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 0
Pontok : 0

Diák-társalgó - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 12 EmptyPént. Május 06, 2011 7:47 am

*Persze viszonozza a bemutatkozást is, mivel udvarias, erre nevelték. Az apró kezecskét is megrázza, gyengéden.*
-Matthew Crandle, Amira. *Már csak megszokásból is, de mindig hozzáteszi a házát. Megvárja még a lány leül, majd ismét felveszi az előtte lévő bögrét és forgatni kezdi kezében. Azért figyel minden apróságra is. A mosoly sem tűnik el az arcáról.*
-Ilyenkor mindig itt szoktam nosztalgiázni egy kicsit. Kellemesebb bent, amikor hűvösödik. Legalábbis én így vagyok vele. *Vonja meg a vállát, aztán a kék hajra téved a pillantása. Ilyennel most találkozik életében először az iskolában.*
-Nem rossz stílus. Ez átlagos vagy csak pillanatnyi állapot vagyis kedvtől függ? *Puszta kíváncsiság. Kortyol és figyelmesen hallgatja a másikat.*
Vissza az elejére Go down
Ashleigh Griffen
Diák- Famine
Diák- Famine
Ashleigh Griffen


nő Kor : 26
Lakhely : Kentucky-tól északra a Tonwsend birtok
Hozzászólások száma : 16
Tallérok : 0
Pontok : 0

Diák-társalgó - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 12 EmptyPént. Május 06, 2011 7:54 am

-Örvendek.*egy apró mosolyt mutatok a bemutatkozásnál, majd le is teszem magam. A kis kérdésemre meg is kapom a választ, amire persze odafigyelek.*
-Igen így kinézve az ablakon hülye ötlet volt megkérdeni. Nosztalgiázni? Miről?*kicsit érdeklődöm is, hiszen passzolok hogy miről is lehetne nosztalgiázni. Bár mondjuk a magam részéről tudnék miről, főleg Csodáról, de ez titok. Aztán a hajamra is figyelem terelődik, így egy szégyenlős mosoly kíséretében válaszolok is.*
-Eredeti, és még nem tudom, hogy hangulattól függ-e. De bízom abban, hogy nem fog változgatni, mert akkor eskü levágom.*persze, már megszoktam, így nem is tudnám elviselni, hogy más legyen, szóval reménykedem benne, hogy nem kezd el majd színt váltani.*
Vissza az elejére Go down
Matthew Crandle
Diák-Amira
Diák-Amira
Matthew Crandle


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian Mágusképző Szakiskola
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 0
Pontok : 0

Diák-társalgó - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 12 EmptyPént. Május 06, 2011 8:04 am

-Viszont. *Kicsit elmereng, majd vállat vonva válaszol a feltett kérdésre.* Csak úgy simán... jó néha elgondolkodni az élet nagy dolgain. *Érdekes felfogása van, nem sokan szoktak ilyeneken gondolkozni. Egészen szimpatikusnak találja a lányt, bár a nevét nem fogja sokáig megtartani, ha nem talál valami becenevet. Ebben sosem volt valami jó.*
-Értem. Jól áll szerintem. *Kacsint egyet futólag, majd az immáron üres bögrét teszi az asztalra. * Amúgy, hogyan szoktak becézni ha szabad kérdeznem? Szép neved van, csak elég nehéz megjegyezni. Hozzáteszem, sosem voltam jóban a nevekkel. *Egy kis magyarázkodás le sem maradhat. Helyezkedik, sosem tud egyhelyben maradni normálisan, majd mikor ismét kényelmesen ül, kék szemeivel a lányt figyeli tovább.*
Vissza az elejére Go down
Ashleigh Griffen
Diák- Famine
Diák- Famine
Ashleigh Griffen


nő Kor : 26
Lakhely : Kentucky-tól északra a Tonwsend birtok
Hozzászólások száma : 16
Tallérok : 0
Pontok : 0

Diák-társalgó - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 12 EmptyPént. Május 06, 2011 8:10 am

-Ez jogos, bár én tudnék nem csak az életről.*megvonom a vállam, majd egy picit elmerengek. Hiányzik az én csoda lovam. Végül meg is beszéljük a haj kérdést, a kacsintásra csak elmosolyodok, és egy apró "köszit" kinyögve hallgatom az újabb mondatokat, a végén egy kis kacagásra is futja, majd fel is veszem a szemkontaktust a másikkal, és úgy válaszolok.*
-Ash, Bogyóka, meg általában még szoktak mit kitalálni, szóval hadd ne kelljen felsorolnom. És te csak simán Matthew, vagy nálad is akad ilyen névrövidítés?*elmondom a saját kis dolgaimat, majd vissza passzolom a kérdést, hiszen az egész név használata igen is hivatalos, és én ugyan nem vagyok se vizsgáztató, se tanár, se semmi hivatalos személy, hogy kimondjam az egész nevét, az annyira hangulat romboló.*
Vissza az elejére Go down
Matthew Crandle
Diák-Amira
Diák-Amira
Matthew Crandle


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian Mágusképző Szakiskola
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 0
Pontok : 0

Diák-társalgó - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 12 EmptyPént. Május 06, 2011 8:22 am

*Biccentget és csak mosolyog.*
-Ez személyiségtől függ. *Vonja meg a vállát, majd kicsit elgondolkodva pillant az ablak felé, és kisebb ideig néz ki rajta. Nem sokat lát, csak örül neki hogy ilyen szép csillagos az idő. Lehet, hogy aztán még ki is megy egy sétára... ha lesz kedve.*
-Akkor nekem tökéletesen megfele az Ash. *Ez egyszerű és nagyszerű. * Inkább Matt. Nem nagyon szeretem, ha a teljes nevemen szólítanak. Úgy olyan mintha öreg lennék... *Összeráncolja homlokát, közben ujjabb kérdéseken kezdi el törni a fejét. Egy le is jön rögtön.*
-Mióta vagy az iskolában?
Vissza az elejére Go down
Ashleigh Griffen
Diák- Famine
Diák- Famine
Ashleigh Griffen


nő Kor : 26
Lakhely : Kentucky-tól északra a Tonwsend birtok
Hozzászólások száma : 16
Tallérok : 0
Pontok : 0

Diák-társalgó - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 12 EmptyPént. Május 06, 2011 8:31 am

-Igen, hiszen éppen, kinek mi jut eszébe.*helyeslek, majd figyelem a fiút, ahogy kitekint az ablakon. Aztán persze eljutunk oda, hogy kit, hogyan lehet szólítani, így el is mondjuk a másiknak, hogy mi lenne a megfelelő.*
-Akkor maradsz Matt, igazából a Matthew nem öregít, csak az olyan hivatalos.*húzom el a számat, hiszen annyira én sem szeretem a teljes nevem. A kérdésre csak oldalra döntöm a fejem, majd válaszolok is.*
-Még nincs egy hete sem.*persze, hiszen nem is olyan rég kerültem be.*
-És te? Gondolom, már több éve ide járhatsz.*jegyzem meg a saját meglátásomat, és persze kíváncsian várom is a válaszát.*

//Fagyunk//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Diák-társalgó - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 12 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Diák-társalgó
Vissza az elejére 
12 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Második emelet-
Ugrás: