Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapDiák-társalgó - Page 11 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Diák-társalgó - Page 11 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Diák-társalgó - Page 11 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Diák-társalgó - Page 11 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Diák-társalgó - Page 11 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Diák-társalgó - Page 11 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Diák-társalgó - Page 11 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Diák-társalgó - Page 11 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Diák-társalgó - Page 11 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Diák-társalgó - Page 11 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Diák-társalgó - Page 11 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Diák-társalgó - Page 11 Vote_lcapDiák-társalgó - Page 11 Voting_barDiák-társalgó - Page 11 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Diák-társalgó - Page 11 Vote_lcapDiák-társalgó - Page 11 Voting_barDiák-társalgó - Page 11 Vote_rcap 
Ted Forrester
Diák-társalgó - Page 11 Vote_lcapDiák-társalgó - Page 11 Voting_barDiák-társalgó - Page 11 Vote_rcap 
James Miller
Diák-társalgó - Page 11 Vote_lcapDiák-társalgó - Page 11 Voting_barDiák-társalgó - Page 11 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Diák-társalgó - Page 11 Vote_lcapDiák-társalgó - Page 11 Voting_barDiák-társalgó - Page 11 Vote_rcap 
Sindy Logan
Diák-társalgó - Page 11 Vote_lcapDiák-társalgó - Page 11 Voting_barDiák-társalgó - Page 11 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Diák-társalgó - Page 11 Vote_lcapDiák-társalgó - Page 11 Voting_barDiák-társalgó - Page 11 Vote_rcap 
Chris Martines
Diák-társalgó - Page 11 Vote_lcapDiák-társalgó - Page 11 Voting_barDiák-társalgó - Page 11 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Diák-társalgó - Page 11 Vote_lcapDiák-társalgó - Page 11 Voting_barDiák-társalgó - Page 11 Vote_rcap 
Daniel Reed
Diák-társalgó - Page 11 Vote_lcapDiák-társalgó - Page 11 Voting_barDiák-társalgó - Page 11 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Diák-társalgó

Go down 
+24
Eleanora J. Kenward
Hannah McDowal
Cintia Thomson
Daniel Reed
Herczeg Alex
Veronica Johnson
Brandon Davis
James Miller
Wallace Xavier Walters
Solaria Luthia
Ginevra Gwendolyne Green
Sharmila Henderson
Jacinta Hernandez
Kim Kaguya
Sindy Logan
Ted Forrester
Ingrid Weiss
Ophelia McCord
Yasmine S. Moore
Remus Lupin
Alena Aalriä
Lyn G. Black
Allison Diamond
Főmesélő
28 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Diák-társalgó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 11 EmptySzer. Aug. 18, 2010 2:59 am

-Engem nem bírnál. Gyorsabb vagyok. *Gondol itt a megátkozásra. Gyorsabb is, árnymágus is és még egoista is. Elvan magával mindig, dehát ettől nem lesz rosszabb. A tóba lökésen felvonja a szemöldökét.*
-Tudod ki lök kit a tóba... *Hadarja komoly képpel, amolyan fenyegetésnek is lehetne ezt venni. Persze Daniellel jóban van, így a fiúnak csak jó szándékból mondta.*
-Ha nem tudod, akkor miért mondod? *Mindenhez van hozzáfűzése. Aztán csendre inti Dannyt vagyis felemeli a kezét és elgondolkodva válaszol.*
-Nos... nem siettem. Csak jöttem és berontottam ő meg rossz helyen volt rosszkor. *Von vállat. Ennyire egyszerű az egész. Mellesleg fekete nadrágban- fekete/ezüst szegecses övvel, fekete vastagabb pántos pólóban, fekete/fehér tornacipőben, aminek szokás szerint ki van kötve a felemás fűzője, van. Kezein és nyakában különféle kiegészítők. Nyakában a legfontosabb anarchiás és cannabisos nyaklánc.*
-Nyugi, nem téged kerestelek. *Egy biztató pimasz mosoly.* Amúgy csak sétáltam. Gondoltam szétnézek a suliban, hátha találok valami értelmes személyt.


10000. hsz *.*
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Diák-társalgó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 11 EmptySzer. Aug. 18, 2010 3:06 am

-Ha te mondod. *Nyújt nyelvet ismét. Ha egyszer úgy van, akkor úgy van. Danny is egoista, nem is kicsit.*
-Én téged. Miért? *Nyújt ismét nyelvet. Igen, morcos. A fenyegetéstől nem ijed meg, nem szokott.*
-De tudom. Azért kell kiengesztelned, mert felkeltettél. És ha megválaszthatom mivel, akkor egyenlőre még nem tudom... *Ekkor elhallgattatták. El is hallgat, és hagyja hogy a lány beszéljen.*
-Ahham. Mint mindig igaz? *Kérdi, és hátranyúl, hogy megsimogathassa Sátánt, aki készséggel hagyja magát.*
-De arra még mindig nem válaszoltál, hogy azért jöttél, mert nagyon hiányoztam, vagy csak úgy? *Kérdi pimaszul mosolyogva.*
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Diák-társalgó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 11 EmptySzer. Aug. 18, 2010 3:13 am

-Nekem mindig igazam van. *Vigyorog rá Danielre. A nyelvnyújtásokra felvonja a szemöldökét, főleg a második után már hozzá is tesz valamit.* Ne nyújtogasd mert levágom. *Cintó meg az értelmes kijelentések...*
-Ha belemersz dobni a tóba... akkor olyan következményekkel kell számolnod, amik fájdalmasak lesznek. *Ő ha kell, kitalál valami hülyeséget. Egyszer tortával dobáltak meg a nagyterembe egy kikötözött kis csajt. Érdekes volt... még jó, hogy nem köpték be őket.*
-Hiányzott a sok hülyeséged. Amúgy csak úgy jöttem... vagy ha lehet, akkor mind a kettő. *Von vállat és most már leszáll Dannyről. Levágja magát az egyik fotelba, ami nincs túl messze.*
-Na és veled mi a hö? *Ki nem mondaná végig, hogy mi a helyzet.*
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Diák-társalgó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 11 EmptySzer. Aug. 18, 2010 3:23 am

-Nekem is. *Vigyorog. A nyelvnyújtásról meg annyit, hogy Danny most mérges. De azért hajlandó megbocsájtani.*
-Inkább harapd le. A vágás nem kellemes dolog. *Kacag fel.*
-Okés, ingyen vállalom. *Kuncog fel, és Cintót fürkészi. Azért Danny-t sem kell a fejére ejteni. Ő is követett el hasonló dolgokat, csak azokat véresen komolyan vették.*
-Kár, pedig azt hittem, hogy én hiányoztam. Ahha, akkor legyen mind a kettő. *Mosolyog, majd mikor leszállnak róla, akkor felül.*
-Őőő, nem sok. *Elsőre nem ugrott be neki, de aztán rájött. Egy halvány pír jelenik meg az arcán, mert most épp Lexire gondol, de aztán tovább tereli a témát.* -És veled? *Kérdez vissza, és nagy szerencséjére, már nincs elpirulva.*
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Diák-társalgó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 11 EmptySzer. Aug. 18, 2010 3:28 am

-Harapni? Miért, az kellemes? De nem fogom szerintem, nem akarlak megbecsteleníteni. *Már ő sem tudja mit beszél, de a végére azért xD fejet vág. Egy kicsit elgondolkodik, bólogatni kezd, majd egy pillantást vet Sátánra. A mosómaci hátára fekve élvezi a hűvöst és kérődzik, hátha Daniel megsimogatja a hasát.*
-Komolyan elpirultál? *Kezét felemeli és egy kicsit oldalra fordítja Danny fejét. Még tovább akarja ragozni a dolgokat.*
-Miééért pirultál el? Szóval... mi is történt azon a nem sokon kívül? *Vigyorog és végig szekálja a srácot. A kérdésre megvonja a vállát.*
-Semmi. Élek. Lar eltűnt, meg kéne már keresni. Meg gondolkodtam rajta, hogy elmegyek Londonba cigiért meg ilyen egyebekért. Nincs kedved elkísérni? Nem most, később...*Ha már Daniel is itt van, akkor miért ne mehetnének együtt?*
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Diák-társalgó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 11 EmptySzer. Aug. 18, 2010 3:30 am

// Fagyii (: //
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Diák-társalgó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 11 EmptyPént. Aug. 20, 2010 8:36 pm

// Olvadozik //

-Nem, dehogyis. *Szabadkozik nevetve. Persze hogy egy kicsit elpirul, látszik is, és nem is akarja tagadni.*
-Őőő, hát nem sok, csak megismertem egy Lexi nevű Amirás lányt. *Mosolyog, már pirulás nélkül. Nagyjából ennyi lenne. Még nem jöttek össze, hiszen a lány még az első csókon sem esett át, de Daniel már igen, és így tud türelmesen várni.*
-Őő, de persze hogy elkísérlek, miért ne? *Vigyorog. Igen, el is kíséri a lányt, amúgy is szereti a társaságát, meg jól kijönnek, és ezt a lehetőséget ki nem hagyná.*
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Diák-társalgó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 11 EmptyPént. Aug. 20, 2010 8:39 pm

-Nemhát! *Vigyorodik el, miközben játékosan vállba bokszolja a srácot. Ő mindig mindent tudni akar, és amilyen személyiség... mindig mindent meg is tud. Mert jó kapcsolatai vannak.*
-Ó, tényleg? Hát akkor sok sikert hozzá. Aztán védekezzetek nekem! *Kacsint egyet. Mindig is hülye volt és az is lesz, szóval ezt így kell elfogadni. Annak pedig örül, hogy Daniel elkíséri.*
-Köszikösziköszi. Még ma el kéne menni, de előbb egy kis relax nem árt. *Nem mintha eddig nem azt csinálta volna, de lusta na... egy pillantást vet Sátánra, majd ki az ablakon és aztán vissza Danielre. Kíváncsi a reakcióra.*
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Diák-társalgó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 11 EmptyPént. Aug. 20, 2010 8:47 pm

-Jajám, tényleg. Kösziköszi. *És akkor jön Cintó kijelentése. Eddig mosolygott, de most felnevet.* -De... hülye.... vagy.... Cintó... drága. *Nyögi ki a szavakat. Igen, alig bír beszélni, mert annyira nevet.*
-Ugyan... nincsmit. *Mosolyog, miközben már lenyugodott.* -Igen, főleg, hogy szegény Sátán meg kell békéljen veled. De akkor holnapig is itt ülhetünk. *Vigyorog, és odanyúl a mosómacihoz, és megsimogatja a hasát, mire az felkel, és odatelepedik az ölébe.*
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Diák-társalgó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 11 EmptyPént. Aug. 20, 2010 8:55 pm

*Ő csak vigyorog felvont szemöldökkel.*
-Akkor ezt vehetem bóknak? Amúgy tudom, hogy hülyeidiótasuttyóésegyebek *hadarja* vagyok, mivel már mondták egy páran. *Von vállat. Igazából ezek a kijelentések nem zavarják, csak ha a fülébe jut, hogy valaki leribancozza vagy valami... na akkor ugrik. De nagyon.*
-Nyugi, még egy 10 perc és meg fog békélni. *Legyint, majd az ablak felé pillant ismét. A nap fénye szépen besüt, szóval nem is kételkedik abban, hogy jó idejük legyen.*
-Rágyújtasz? *Felkel, az ablakhoz lép, kinyitja és előszedi a két szál cigit, ami még megmaradt. Viszont ez nem olyan... amilyet magánál szokott hordani. Van rajta ugyan címzés -hogy milyen márkájú vagymi- de egy kisebb erősítés is van benne. Szóval fű.*
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Diák-társalgó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 11 EmptyPént. Aug. 20, 2010 9:01 pm

-Igen, veheted bóknak. Dejólisállneked. *Hadarja el mosolyogva. Neeem, Danny nem ribancozná le Cintót, hiszen nem is az.*
-Nem baj, de attól még simogatom, meg amúgy is aranyos, mint a gazdája. *Kuncog fel. Igen, csapja a szelet, szokása.*
-Kösz, ezt inkább kihagyom. *Most amúgy sincs kedve, meg ha normálisan akar majd kviddicsezni, akkor le kell szoknia a cigiről.*
-Meg, amúgyis, le kell szoknom a cigiről is, ha komolyan akarom gondolni a kviddicsezést. *Mosolyog azért, de komolyan gondolja.*
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Diák-társalgó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 11 EmptyPént. Aug. 20, 2010 9:08 pm

-Ohh, köszi. Pirulok már, látszik? *Arcát Daniel felé fordítja, viszont csak hülyéskedik. Nem szokott elpirulni a bókokra... valahogy nem hatják meg. Főleg az iskolában. Bár ő sem tudja, mi ez a hülyeség. Jamesszen rég túltette magát, szóval már el lehetne neki gondolkodni egy komolyabbon... de, ha nem talál hozzáillőt?*
-Te, mi van veled? *Gondol itt arra, hogy Danny nem fogadta el a cigit. Elmerengve végighallgatja, aztán vállat von.*
-James is másodikos kora óta cigizik... sőt most már elég komolyan -mondhatni, túl komolyan is- benne van a dolgokba és mégis, egy jó fogó. *James mindig a tökéletességre törekszik, lehet, hogy pontosan ezért is szed szteroidokat meccs előtt.*
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Diák-társalgó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 11 EmptyPént. Aug. 20, 2010 9:16 pm

-Hát, ha pirosra fested az arcodat, akkor majd látszani fog. *Kuncog fel. Ő sem, csak néha, váratlanul.*
-Mondom, ha komolyan gondolom a kviddicsezést, le kell szoknom a cigizésről. *Nem, főleg a füves cigit. Bár leszokni nem lesz egyszerű.*
-Engem, nem érdekel, hogy James hányadikos kora óta cigizik. Jó játékos, azt el kell ismerni, de más nemnagyon izgat. *Szemrebbenés nélkül hazudik, amit jól palástol. Igazából a Jamesszel kapcsolatos dolgok nem izgatják, csak hogy majd méltó utódja legyen.*
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Diák-társalgó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 11 EmptyPént. Aug. 20, 2010 9:20 pm

*Ő azért rágyújt és lehetőleg az ablakon kifelé fújja a füstöt. Közben figyeli Danielt. Közbe is vág a mondatának.*
-De nem az volt a lényeg te okos! Ha nem az, hogy annak ellenére, hogy tökre benne van, mennyire jól játszik. Na mindegy, de végül is te tudod. Aztán nehogy már az legyen, hogy én megrontom a kicsiket. *Von vállat, miközben ismét beleszív a cigibe és Sátánra pillant. A mosómaci hálásan fekszik még mindig Daniel ölében, csak már alszik. Egyenlőre ő nem szól semmit, meg is fordul és az ablakon bámul kifelé.*
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Diák-társalgó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 11 EmptyPént. Aug. 20, 2010 9:26 pm

-Jólvan, jólvan. Most az egyszer. De utoljára. *Csóválja meg a fejét, és Cintóhoz lép, majd kikapja a cigit a kezéből, és meggyújtja. Sátánt, előtte felébreszti, így a mosómaci odébbáll, hogy aztán újra aludhasson.Igen, itt azt érti, hogy most utoljára szív füvet, mert szagmintát is vett*
-De csak mert szépen kérted. *Kuncog fel, és közben beleszív, nem érzi a hatását, hogy az legyen, odalép Cintó mellé, és kifújja a füstöt az ablakon.*
-De csak azért fogadtam el, mert nem tudok nemet mondani neked, csak alkalomadtán. *Nevet fel halkan, és kikönyököl a párkányra.*
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Diák-társalgó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 11 EmptyPént. Aug. 20, 2010 9:32 pm

*Kikapják a kezéből a cigit, amit mondjuk egy kicsit furcsáll, de azért hagyja.*
-Hééj, avval csak óvatosan. Igaz, ingyen volt, de akkor is. *Ahogy már említettem... a jó kapcsolatok mindent megoldanak. Beleszív a cigibe, érzi, ahogy átjárja a testét. Közben oldala pillantva Danielt hallgatja.*
-Ó, akkor ez a hunyó. Amúgy tényleg nem akarlak megrontani, de ha velem akarsz lógni, kezdhetsz hozzászokni. Mi mind ilyenek vagyunk. Minden hétvégén fullrészegség -na jó, annyira azért nem-, cigi, fű, ennek annak egy kis drog... szóval elég balhés egy banda a miénk. De azért jó velünk lógni, mert ilyenkor nincs mitől félni. Összetartóak vagyunk... *Kacsint, szóval ezt lehet úgy érteni ahogy Daniel akarja. A fantáziájára bízza. Beleszív ismét a fűbe, kifújja a füstöt az ablakon és kíváncsi pillantásokat vet a másikra csoki barna szemeivel.*
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Diák-társalgó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 11 EmptyPént. Aug. 20, 2010 9:34 pm

// Fagyi (: //
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Diák-társalgó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 11 EmptyKedd Dec. 28, 2010 12:21 am

Ellie

Meglepő, hogy a társalgó ami általában igen közkedvelt hely a diákság számára, most csak három embernek nyújtott úti célt a délelőtt és kora délután tökéletes eltöltésére. A három eminens diák közül az egyik én vagyok a másik kettő pedig a lehető legtávolabbi sarokban kuporog tőlem. Plamások, ha jól tudom. Igazán nem értem őket, jó rendben rólam lerí, hogy a Famine ház tagjait gyarapítom de annyira azért nem vagyok ijesztő, hogy ekkora távolságot tartsanak. De ők akarták, hogy felvegyem a gonosz Hannah álarcát, így amikor felém pillantanak egy gyilkos pillantást vetek rájuk, majd a könyvembe mélyedek ami az Árnymágia címet viseli. A báli Borzos eset óta, rájöttem, hogy saját magam is nekiállhatok, hogy kiaknázzam a képességem határait. Legalább is a mostani tudásomat biztos, hogy bővíteni kellene. Hosszú fekete hajam lófarokba van kötve a fejem tetején. Az öltözékemet egy csőszárú fekete farmer és egy lila kötött pulcsi adja , aminek az ujját könyökig felgyűrtem. Ajtó nyikordulását hallom, amiből azt a következtetést vonom le, hogy egy újabb taggal bővül a társalgó csapata. Egyenlőre nem nézek fel, ha hozzám jött az illető úgy is megszólít vagy a tudtomra adja, hogy itt van. Ha pedig a kedves Plamás társaság tagja, akkor meg nincs okom arra, hogy megszakítsam az önkéntes tanulásomat.
Vissza az elejére Go down
Eleanora J. Kenward
Diák-Amira
Diák-Amira
Eleanora J. Kenward


nő Kor : 29
Lakhely : Toronto; Ontario régió; Canada
Hozzászólások száma : 70
Tallérok : 1
Pontok : 0

Diák-társalgó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 11 EmptyKedd Dec. 28, 2010 12:37 am

Hannah

*A mai nap elég unalmasnak indul. Sehol sem találtam Kim-et, így eljöttem a társalgóba, hát ha az öcsémet, Jake-et, itt eszi a fene. Mikor benyitok, nem nagyon vannak bent, és szerencsétlenségemre nincs itt Jake. Azonban egy ismerős arc éppen Árnymágiát olvas. Oda lépkedek, fehér felsőmben, egy farmerben és egy csizmában, ami illik a ruhámhoz. Hajam kiengedve, mivel így jobban szeretem, mint összekötve. Egy kis szájfényt, meg szempillaspirál sem hiányozhat rólam, de nem vittem túlzásba. Leülök a lány közelébe, majd megszólítom.
-Szia Hannah. Nem láttad Jake-et valahol??
*Én nem vagyok az a típus, aki a házbeli versengés miatt nem áll szóba mással. Kényelmesen elhelyezkedek, így várom a válaszát a lánynak.
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Diák-társalgó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 11 EmptyKedd Dec. 28, 2010 12:47 am

*Az illető pedig a hangok alapján úgy tűnik nem a plamás különítményhez tartozik. Amikor megszólít rögtön felismerem a hangját. *
- Szia Ellie ! Nem láttam sehol sem .
* Válaszolok neki fel sem pillantva a könyvből. Célom, hogy elolvassam azt a négy-öt mondatot ami még hátra van a fejezetből. Nem szeretek befejezetlenül hagyni egy részt sem a könyvekből. Kivétel ha az a mágiatörténet vagy más számomra kevésbé kedvelt tantárgyhoz kapcsolódik. Miután gyorsan elolvasom a hátralevő pár mondatot, megjegyzem az oldalszámot és a következő fejezet címét, majd becsukom a könyvet és Elliere pillantok.*
- Történt valami vagy csak szimplán feltámadt benned a testvéri kötelességtudat ?
* Kérdezem egy vigyorral az arcomon. Ha bennem támadna fel a testvérhiány bizony bajban lennék, mert a kedves két bátyám a Roxfortban tölti a tanulásra szánt éveit.
Igaz, hogy Ellie két évvel fölöttem jár, de két évvel fiatalabb is. Azok közé tartozik akiket a normális kategóriába sorolhatok az Amirából. A versengés a két ház között először egyáltalán sem volt hatással rám. De aztán ahogy egyesek a másikra pillantottak valahogy belőlem is kiváltották az előítéleteket. De szerencsére ezektől gyorsan meg tudok szabadulni, miután váltok pár szót az emberekkel.*
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Diák-társalgó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 11 EmptyKedd Dec. 28, 2010 12:55 am

*Nem vagyok rózsás karácsonyi hangulatban, mert az én drága szüleim megparancsolták, hogy töltsem itt a karácsonyt, mert ők mennek a két húgommal telelni. Hamar túltettem magamat rajta, azzal hogy tegnap bent voltam a szobámban, azt néztem ki a fejemből. De van más gondom is. Az a nyomorult macska már megint elcsórt valamimet. Most éppen a nyakláncomat. Nyílik a Diák-társalgó ajtaja, és Nyávogi rohan befelé. A két lánynak feltűnhet hogy az én macskám, mert van valami a szájában. Belépek én is. Egy fekete pulóver, kék farmer, és fekete cipő van rajtam.*
-Oh, sziasztok, Boldog Karácsonyt. Nem láttátok aaa... *Ekkor megpillantom a macskámat az egyik fotel alatt.* -Tárgytalan. *Eresztek meg egy vigyort, majd odalépek a fotelhez. Hajamat kisöpröm a szememből, mert már eléggé megnőtt. Lassan kell menjek fodrászhoz. Benyúlok a fotel alá, és kiveszem a macskát a nyaklánccal együtt.*
-Mizujs veletek? *Kérdezek rá. Enyhe amerikai akcentusom hallatszik, mint mindig. Na jó, nem is enyhe, hanem igazán erős.*
Vissza az elejére Go down
Eleanora J. Kenward
Diák-Amira
Diák-Amira
Eleanora J. Kenward


nő Kor : 29
Lakhely : Toronto; Ontario régió; Canada
Hozzászólások száma : 70
Tallérok : 1
Pontok : 0

Diák-társalgó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 11 EmptyKedd Dec. 28, 2010 1:00 am

-Értem, azért köszi.
*Reagáltam egy mosoly kíséretében, majd egy kicsit meglep a kérdése. Természetesen nem történt semmi csak jó lett volna egy kicsit vele is beszélni, ha már a testvérem.
-Nem, dehogy is. Csak egy megakartam neki mondani, hogy később jöjjön fel a szobámba, mert átakarom adni az ajándékát, amit anya küldött neki.
*Válaszoltam a kérdésére. Nem zavar, hogy Hannah nem figyel rám, mikor beszél, de ez hamar megváltozik. Úgy ismertem meg a lányt, hogy semmit sem akar félbe hagyni, így türelmesen megvártam még befejezi amit elkezdett. Miután ez megtörtént, egy kis csevegést kezdeményezek felé.
-Mesélj valamit. Régen beszélgettünk.
*Mondtam egy mosoly kíséretében, majd vártam, hogy mit válaszol. Ezek után kinyílt az ajtó és Seb macskája rohant be, majd a gazda is megérkezett. Egy kérdést tett fel, de nem kellett válaszolni, hisz megtalálta, akit keresett.
-Szia. Neked is Boldog Karácsonyt. Ja és neked is Hannah. Látod már kiment a fejemből, hogy ezt mondjam. Velem semmi. remélem most nem fogsz elterülni egy könyvben, mint a múltkor.
*Viccelődtem egy kicsit Sebbel, majd Hannára néztem.
-Képzeld, múltkor beszélgetünk Kimmel. Seb bejön, elvett egy könyvet, és annyira belemerült, hogy nem figyelt arra, amit mondtam neki.
*Osztottam meg a hírt egy kis nevetés közben, majd vártam mit reagálnak rá.
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Diák-társalgó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 11 EmptyKedd Dec. 28, 2010 1:10 am

*Karácsony. Én már szerencsére túlestem az ajándékozás gyötrelmein. Igazán csak a bátyáim örültek az ajándékaiknak. Anyám sekélyes kívánságait igazán nehéz teljesíteni. *
- Hát nem nagyon történt velem eddig semmi. Mármint a szünetben. Hallottál a Borzos esetről a bálon ?
* Nem tudom, hogy mennyire terjedt el a hír, hogy egy hószörny lepett meg minket korcsolyázás közben. Nyílik az ajtó. Odafordítom a fejem. Mi történik már ? A társalgó csak idecsábítja az embereket?! Jelen esetben azonban csak egy macskát pillantok meg aki furcsán ismerősnek tűnik. Látom, hogy valamit cipel a szájában. Nem sokkal utána a gazdája is feltűnik a színen. *
- Helló Seb !
* A karácsonyi üdvözlést természetesen én is elhagytam, persze nem direkt. Azonnal be is pótlom.*
- Nektek is Boldog Karácsonyt !
*Bólintok egy mosoly kíséretében, majd meghallgatom Ellie történetét. Utána pedig válaszolok is Seb kérdésére.*
- Nagyon érdekes könyv lehetett az, ha ennyire elmerültél benne Seb. * Kuncogok egy sort * - Semmi különös. Jól jönne már egy kis történés. * Húzom baljós mosolyra a számat. Nem tehetek róla, lehet, hogy mert faminés vagyok, de szerintem a génjeimben van, hogy szükségem van az adrenalinra. * - Merre szilvesztereztek ?
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Diák-társalgó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 11 EmptyKedd Dec. 28, 2010 1:16 am

-Oh, már látom hogy miért terjednek itt ennyire gyorsan a hírek. Ha azt mondaná valaki hogy Sebnek nem volt wc papírja, akkor ti mindjárt el is hinnétek ugye? *Nevetek fel, de el is hallgatok, mert a macska még mindig nem adta oda a nyakláncomat.* -Add már ide, Nyávogi! *Pirítok rá.* -Na végre. Nem, most a fotelbe fogok elterülni, mert alig aludtam valamit. *Ásítok egyet, majd Hannahra nézek.*
-Ó igen, a könyv címe: Hogyan nyírjuk ki a Halálfalókat. *Nevetek fel, mindenféle gúny nélkül.* -Amúgy egy átoktörésről szóló könyv volt, de majd a könyvtárba is megnézem. *Vonom meg a vállam.*
-Fúú, szerintem én hazamegyek Detroitba, vagy maradok itt, de még nem döntöttem el. És ti?
Vissza az elejére Go down
Eleanora J. Kenward
Diák-Amira
Diák-Amira
Eleanora J. Kenward


nő Kor : 29
Lakhely : Toronto; Ontario régió; Canada
Hozzászólások száma : 70
Tallérok : 1
Pontok : 0

Diák-társalgó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 11 EmptyKedd Dec. 28, 2010 1:26 am

*Furcsállva hallgatom, Hannah szavait. Én nem hallottam semmi ilyenről, mondjuk lehet azért, mert elvoltam a labdacsok megszerzésével.
-Nem hallottam. Mesélj. kíváncsi lettem. Utána én is mesélek egyet.
*Válaszoltam Hannah kérdésére, majd Seb-re tekintek.
-Miért? Már megtörtént a dolog vagy mi, hogy ennyire érdeklődsz??
*Kérdezem nevetve, majd mosolyra húzom a számat és úgy reagálok a mondatára.
-Hát, akkor most a fotelbe nyomom a fejedet, ha elmegyünk Hannah-val.
*nevetek fel a végén, majd elgondolkodom a lány kérdésén. Még én sem döntöttem el, hogy hol fogom tölteni a szilvesztert.
-Még nem tudom. Tudsz valami jó helyet, ahol buli lesz? Mert, ha igen, akkor valószínűleg ott fogok lenni.
*Válaszolok a kérdésre.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Diák-társalgó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 11 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Diák-társalgó
Vissza az elejére 
11 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Második emelet-
Ugrás: