Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapDiák-társalgó - Page 2 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Diák-társalgó - Page 2 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Diák-társalgó - Page 2 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Diák-társalgó - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Diák-társalgó - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Diák-társalgó - Page 2 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Diák-társalgó - Page 2 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Diák-társalgó - Page 2 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Diák-társalgó - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Diák-társalgó - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Diák-társalgó - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Diák-társalgó - Page 2 Vote_lcapDiák-társalgó - Page 2 Voting_barDiák-társalgó - Page 2 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Diák-társalgó - Page 2 Vote_lcapDiák-társalgó - Page 2 Voting_barDiák-társalgó - Page 2 Vote_rcap 
Ted Forrester
Diák-társalgó - Page 2 Vote_lcapDiák-társalgó - Page 2 Voting_barDiák-társalgó - Page 2 Vote_rcap 
James Miller
Diák-társalgó - Page 2 Vote_lcapDiák-társalgó - Page 2 Voting_barDiák-társalgó - Page 2 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Diák-társalgó - Page 2 Vote_lcapDiák-társalgó - Page 2 Voting_barDiák-társalgó - Page 2 Vote_rcap 
Sindy Logan
Diák-társalgó - Page 2 Vote_lcapDiák-társalgó - Page 2 Voting_barDiák-társalgó - Page 2 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Diák-társalgó - Page 2 Vote_lcapDiák-társalgó - Page 2 Voting_barDiák-társalgó - Page 2 Vote_rcap 
Chris Martines
Diák-társalgó - Page 2 Vote_lcapDiák-társalgó - Page 2 Voting_barDiák-társalgó - Page 2 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Diák-társalgó - Page 2 Vote_lcapDiák-társalgó - Page 2 Voting_barDiák-társalgó - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Reed
Diák-társalgó - Page 2 Vote_lcapDiák-társalgó - Page 2 Voting_barDiák-társalgó - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Diák-társalgó

Go down 
+24
Eleanora J. Kenward
Hannah McDowal
Cintia Thomson
Daniel Reed
Herczeg Alex
Veronica Johnson
Brandon Davis
James Miller
Wallace Xavier Walters
Solaria Luthia
Ginevra Gwendolyne Green
Sharmila Henderson
Jacinta Hernandez
Kim Kaguya
Sindy Logan
Ted Forrester
Ingrid Weiss
Ophelia McCord
Yasmine S. Moore
Remus Lupin
Alena Aalriä
Lyn G. Black
Allison Diamond
Főmesélő
28 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Diák-társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 2 EmptyVas. Jan. 03, 2010 1:12 am

*Édes kis állatai lehetnek. Jó maga él-hal a kis dögökért és általában jól kijön mindegyikkel. Nincs olyan probléma, mint Greg-nél másokkal. A tüzes dologra csak figyeli a történéseket, amikor Scott egy tűzgömbös akármit küld a fákra. Kész. Tátva maradt a szája.*
~Vajon nekem is van hasonló fel nem fedezett képességem?~ *Merül fel a kérdés és még mindig csak tátott szájjal néz Scottra. Ő úgy volt vele, hogy lehet varázsolgatni pálcával, meg anélkül is... de hogy ilyen szinten. Jobb kezét fel emeli, álla alá helyezi és egy aprócska határozott mozdulattal becsukja száját.*
- Nahát! *Ennyi jön csak.* - Lehet, hogy nekem is van eltitkolt képességem? *Értetlenkedik, mert egyelőre semmiről nem tud, egyelőre még soha nem is foglalkozott ilyesmivel. Túlnyomó részt azon kívül hogy jól kijön az állatokkal és fordítva... nincs más különleges dolog a tarsolyában.*
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Diák-társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 2 EmptyVas. Jan. 03, 2010 1:21 am

*Már kiskora óta tudják ezt a képességét. Párszor bajt is csinált vele, de apja tanította korlátozni. Figyeli Alice-t, miközben mosolyog. A kérdésre csak vállat von.*
-Hát, ez az évek során alakul ha van neked is. Nekem ez már kiskorom óta megvan... Csináltam is pár balhét vele, de aztán apám elkezdte tanítani, hogy hogyan tudom korlátozni. Így most egy kicsit jobban megy, mert ugye minden évben nagyobb erőre teszek szert. Bár nem sokáig már.*Mondja vállat vonva, és hátradől ismét. Egyenlőre elhallgat, nehogy már csak ő beszéljen*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Diák-társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 2 EmptyVas. Jan. 03, 2010 1:28 am

*Mivel nem nagy beszédes így szívesen hallgatja Scott-ot és történeteit az erőről, a képességéről. Mivel nem sűrűn találkozott ilyesmivel. Bár egyszer az öccse meggyújtotta Greg farkát, de a szülei nem tanúsítottak nagy érdeket ennek.*
- Igazából az öcsém, Cooper, két éve felgyújtotta Greg farkát... bár azóta se mondja el, hogyan csinálta, ami idegesít egyben. *Emlékszik vissza.*
- De a szüleim nem foglalkoztak ezzel. *Vállat von és reménykedik abban, hogy egyszer csak neki is lesz valami képessége, bár ha azon múlik, hogy veszélybe kerüljön azzal, inkább ne legyen. [...] Fel tápászkodik a fotelból és közelebb húzódik a meleghez.*
- Szeretem, ha meleg van körülöttem. Az olyan, mint az anyaméhben. Biztonságot áraszt. *Kezdi el megint a bugyutaságait, amit nem szoktak díjazni, pedig az igazság az, hogy valóban olyan... mint régen az anyaméhben.*
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Diák-társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 2 EmptyVas. Jan. 03, 2010 1:35 am

*Ő sem szeret igazából beszélni. Meghallgatja Alice meséjét, és vállat von.*
-Hát, lehet hogy ő is tűzmágus lesz valamikor... Vagy csak megérzésből csinálta.. Vagy talán azért nem mondja el, mert ő sem tudja. *Hát igen... Scott húga egyenlőre nem tűnik tűzmágusnak. Közben figyeli, mit csinál a lány. Elmosolyodik és bólint egyet.*
-Hát, én arra már nem emlékszem, hogy milyen volt ott benn. *Vigyorodik el, kicsit butus néha. Ő nem fázik, és szinte sosem beteg. Furcsa véletlen... Pedig egyáltalán nem... A testében tüzes vér folyik. Bár a barátai, akik Bostonban laknak és nem mágusok, mindig is furcsállták emiatt. Nehéz volt neki titokban tartani kilétét.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Diák-társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 2 EmptyVas. Jan. 03, 2010 1:40 am

*Hátát a kandallónak dönti és lehuppan mellé, onnan néz Scott-ra és figyeli minden rezdülését. Ő ugyan jó ember ismerő, de néha rajta is ki lehet fogni.*
- Tényleg, az kiderült, hogy nekem van testvérem, neked van? *Figyelmetlenség. De azért igyekszik. Hiszen most hirtelen sok mindenkivel találkozott. Szám szerint három diákkal... abból ketten lányok, tehát nem érti, hogy miért keverné Scott-ot valakivel. Úgy emlékszik, mintha már beszéltek volna ilyesmiről. Pedig nem. De annyi baj legyen.*
- Tudsz hangszeren játszani? *Éles témaváltás. De csak azért mert énekelni támadt kedve.*
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Diák-társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 2 EmptyVas. Jan. 03, 2010 1:45 am

*Alice-ra pillant és tovább hallgatja. Közben összekulcsolja karjait, majd elmosolyodik.*
-Van, egy húgom. *Náluk mindenki varázsló. Azt most nem mondja. Kicsit elhallgat, és elgondolkodik. Furcsa, mostanában mindenki azt kérdezi tőle, hogy tud-e hangszeren játszani. Persze szívesen válaszol.*
-Éppen nem, nincs is hangszerem... de amúgy tudok gitározni, meg énekelni is szoktam. Tudom hogy furcsa, de hát ez van. *Jó a hangja és kész. Egy kicsit ismét csend, majd vissza is kérdez.* Te? *Azért ne üljenek egymást bámulva, megkukulva... *
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Diák-társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 2 EmptyVas. Jan. 03, 2010 1:56 am

//Bassz.... bocsánat a késésért. Véletlenül a törlés billentyűvel vissza ment az előző oldalra... elveszett minden. Újra kellett írnom, de ez rövidebb lett.//

*Van egy húga, hát igen ez így szokott lenni. Ha te lány vagy, akkor bátyád/öcséd van, de ha fiú vagy, akkor nővéred/húgodnak kell lennie. Ilyen egy boldog családi kép. Persze neki is öccse van, szóval nincs is itt semmi probléma.*
- Hát énekelni jobban tudok, mint gitározni. *Mosolyog*
- Remélem a leendő szobatársaim nem fognak akadékoskodni, ha esténként neki állnék pengetni. *Vállat von, majd folytatja.*
- Tudod, sokáig úgy látszott, hogy belőlem nem lesz varázsló. Mivel nincs meg bennem a kellő mágia, hogy felizzon... így jazz énekesnő akartam lenni egy bárban. Francia sanzonokat énekelni. *Halkul el.*
- Sokáig az öcsémben, Cooperben reménykedtek. Féltek, hogy kihal a mágus családfa. *Ismét vállat von.*
- Aztán megfordult a helyzet és én vagyok a reményük. *Mondja és tudja, ha Cooper idővel nem kezd érdeklődni a dolgok iránt, valóban csak ő marad és csak reménykedni lehet, hogy nem fog lankadni az érdeklődése és a mágiája nem fog tovább áramlani és belőle "elszállni".*
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Diák-társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 2 EmptyVas. Jan. 03, 2010 2:11 am



*Továbbra is hátradőlve figyeli Alice-t. Közben persze mosolyog, és bólogat.*
-Értem. Hát, az is jó. De szerintem nem fognak. Ki tudja, lehet hogy ők is nagy zeneszeretők. *Vállat von, majd meghallgatja Alice-t. *
-De mégis az lettél. Nálunk ez nem gond, mivel az egész család varázsló. Szó szerint... És még nemzedékeken át megy ez... *De azért félvér.. az nem gond. Egy kicsit elgondolkodik, majd feláll. Előtte pedig az órájára pillant.*
-Ha nem gond, én most mennék. Remélem még találkozunk. *mosolyog rá a lányra, és az ajtóból még visszanéz.* Szia! *Elköszön, majd már itt sincs.*


//Semmi gond Smile és köszi a játékot ^^//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Diák-társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 2 EmptyVas. Jan. 03, 2010 2:13 am

//Én köszönöm. Szia.//

*Vállat von újra és a felpattanó Scott után bámul.*
- Szia.
*Köszön el tőle és még egy ideig ücsörög a kandalló mellett. Majd eloltja, ha el tudja oltani és tovább indul valahova, még ő sem tudja, hogy merre.*
Vissza az elejére Go down
Yasmine S. Moore
Diák- Famine
Diák- Famine
Yasmine S. Moore


nő Kor : 28
Lakhely : fogtündér erdei kunyhója
Hozzászólások száma : 56
Tallérok : 1
Pontok : 0

Diák-társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 2 EmptySzomb. Jan. 23, 2010 5:30 am

*Egy macska nem tudja eltéríteni. Főleg nem az a kicsi, aki ráugrott. Nem tudott elmenekülni, Ariel szeme láttára széttépte a macskát. Rohadtul nem sajnálta meg, és tudja, hogy Ariel nem tud bosszút állni, még csak elsős. A virágokat pedig csak szimplán átugorja. Ez nem segített túl sokat a szöszin. A farkas -vagyis inkább Yushi- van olyan kegyes, és egérutat hagy a szőke lánynak. Mivel 120km/h-val tud szaladni, ez nem igazán segített a lányon. Aztán amikor a gondolataiba olvas, hogy hova ment, egyből szalad Yushi is a társalgóba. A macska maradványait előbb ledobja az erkélyen, és UTÁNA megy a társalgóba. Ott meglátja Arielt és vicsorogva sarokba szorítja. Ez is azt bizonyítja, hogy ne tud uralkodni az érzésein. Ha valaki megbántja, egyből rátámad.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Diák-társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 2 EmptySzomb. Jan. 23, 2010 5:40 am

-Cica! Ne! *Mondja majd hirtelen megbotlik és a másik pillanatra a sarokban találja magát. De elintézi. A pálcájával int egyet és a fotel a farkasra esik, Ariel meg simán átugorja. Persze a másik pillanatban már ismét a farkas karmaiban van.* -Bocsi, ha valamivel felidegesítettelek! Hiszen te is tudod nem tudtam mi a helyzet! Lehet ,hogy éppen neked volt igazad ! *Mondta majd elkezdett mosolyogni és bízik, hogy nem ölik meg. * -Kérlek! Ha elmagyarázod akkor bocsánatot kérek! *Mondta majd elkezd ejteni egy könnycseppet és reménykedik ,hogy ez meghatja a vadállatot.* -Yushi! NE! *Mondta utolsó szavát, persze ha csak nem tépi szét a farkas.*
Vissza az elejére Go down
Yasmine S. Moore
Diák- Famine
Diák- Famine
Yasmine S. Moore


nő Kor : 28
Lakhely : fogtündér erdei kunyhója
Hozzászólások száma : 56
Tallérok : 1
Pontok : 0

Diák-társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 2 EmptySzomb. Jan. 23, 2010 5:54 am

*A fotel nem esik a farkasra, ugyanis Yushi kifejlesztette, hogy állatként védje az aurája. Ez, hogy megpróbálta ráburítani a fotelt, még jobban felhúzza. Azon pedig, hogy Ariel ennyire féltette azt a kis korcsot, eléggé felvidítja. Bár tudja, hogy Samantha fel tudja támasztani, megpróbálja majd eltitkolni a macskát. Talán egy harmadikas prefinek jobban hisznek, mint egy elsős kiscsajnak... Elég viccesnek találja, hogy Ariel azon fáradozik, hogy meghasson egy farkast. De azért beleharap a lány kezébe, elég mély vágást ejtve rajta. Aztán a vér izére gyilkosnak érzi magát. Észre veszi, hogy elborult az agya és lenyugszik. Hófehér lesz a csaknem fekete bundája, szürkés szeméből pedig óceánkék lett. Mindent kizárva a fejéből leült. Mintha transzba esett volna. És így is lett. Az emberi vér ezt hozza ki belőle. Sehogy sem lehet egy ideig most felébreszteni, csak ül ott a társalgó közepén, miközben kinézetre mintha sajnálná.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Diák-társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 2 EmptySzomb. Jan. 23, 2010 6:11 am

*Ariel kicsit megijedt mikor beleharapott a kezébe, de utánna elmosolyodott és lassan feállt.* -Nem mondom el, ha többet ilyet nem csinálsz! *Mondta majd elkezdett vánszorogni és utánna elkezdett sétálni a macska felé, hiszen valakinek őt is fel kell támasztania. Majd aztmondja megharapta a kutya vagy ilyesmi. Ami biztos, ezt a lányt elkerüli. Soha többé nem szól hozzá.* -Szia! *Mondja mielött kimegy. Mire odaért a macskához már rendesen tud mozogni csak fáj nagyon neki. Miután a macskát megfogta elindult a tanári felé és meggyógyítatta a macskát.*

[Másnap]
*Másnap Arielnek csak a keze fáj egy picit. A seb ott maradt, de egy egy hónap után el fog tűnni. A macskát 1-2 hét alatt vissza kapja. Adott is neki egy nevet. Moon. Szép név. Legalábbis neki tetszik.
Vissza az elejére Go down
Yasmine S. Moore
Diák- Famine
Diák- Famine
Yasmine S. Moore


nő Kor : 28
Lakhely : fogtündér erdei kunyhója
Hozzászólások száma : 56
Tallérok : 1
Pontok : 0

Diák-társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 2 EmptySzomb. Jan. 23, 2010 6:22 am

/énerre most nem írok, miwel ugy wan hogy Yushi holnapig meg se fog mozdulni. max a bátyja járőrözik helyette is x DD köszi hogy kiélhettem beteges, terrorista wágyaimat^^/
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Diák-társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 2 EmptyVas. Jan. 24, 2010 6:03 am

* Dominic tévelyeg ide céltalanul. Teljesen új neki még a kastély. Először abban sem biztos, hogy át szabad-e lépnie a hatalmas tölgyfaajtókat. Mikor viszont végre rászánja magát, teljes nyugalomban lép beljebb és elkezd körbe forogni. Végigméri az egész szobát, a sárga falakat, a foteleket és a párnákat az ablakpárkányban, sőt még a kilátást is, majd csak lassan bólogatni kezd. *
- Cool * mondja magának, majd kicsit beljebb sétál, hogy még jobban körülnézzen. Később már épp menni készülne, mikor hirtelen megáll a szoba közepén és vizslatni kezdi a falakat meg a többi bútort. Valami nagyon megragadhatta a figyelmét. *
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Diák-társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 2 EmptyVas. Jan. 24, 2010 6:18 am

*Noranak iszonyatosan tetszik a kastély. Frissen kinevezett házvezető helyettesként kötelességének érzi, hogy minden apró kis szegletét ismerje. Farmert, sportcipőt, és sötétzöldes, kötött pulcsit visel, nyakában pedig imádott fényképezőgépe lóg. Amerre csak jár, minden helyiséget lefotóz, a sorozatot pedig majd előhívatja. A második emelettel kezdte, fogalma sincs miért. Van már képe az erkélyről, ami valószínűleg a kedvenc helye lesz majd a kilátás miatt, a tanáriról, a harmadik ajtó pedig a diák-társalgó. Benyit, arra számít, hogy senkit sem talál majd bent, bár csalódni fog, ha megpillantja Dominicet. De ez egyelőre még nem történt meg, Nora a kompozícióval van elfoglalva. Az ablakot és a környékét fotózza, majd a gépet körbemozdítva majdnem szívrohamot kap Dominic láttán. Lenyugodva barátságos mosolyt küld a diák felé.*
- Szia! Ne haragudj, nem vettelek észre. *A mondat végére érve felnevet, kissé zavarban van.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Diák-társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 2 EmptyVas. Jan. 24, 2010 6:27 am

* Magában bizonyára valami nagyon tanulságos dolgot vont le éppen, amikor is belép egy tanár. Bár ő még nem tudja róla, hogy az. Igazából mikor belép a nő pont ezen kezd el gondolkodni. Vajon egy végzős tanuló jött be éppen hozzá vagy egy professzornő. Akárhogy is nem a zavara, hanem a természetéhez tartozó szűkszavúság az oka annak, hogy nem szól egy szót sem az illetőhöz, míg nem észre nem veszi magától is. *
- Szia! * köszön vissza Dominic is ekkor, remélve, hogy jól tippel. * Semmi gond. Néha én is belemélyedek valamibe és akkor csak úgy... elsétálok ismerősök mellett. Amúgy Dominic vagyok! * mondja és kezet nyújt az érkezőnek. *
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Diák-társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 2 EmptyVas. Jan. 24, 2010 6:34 am

*Mikor a fiú ráköszön egy 'sziá'-val, enyhén rácsodálkozik, de nevetve megrázza a fiú kezét.*
- Üdvözöllek a Wilian-ben, Dominic. Én Nora Daleworth vagyok, gyógynövénytant fogok tanítani az iskolában, és amennyiben a Plama házhoz tartozol, a házvezetőd helyettese is. *Barátságosan mosolyog a fiúra, hisz nem tudhatta, nem fut össze túl gyakran huszonéves tanárokkal a boszorkány fia a suli folyosóin.*
- Nem rég érkeztél, igaz? *Kérdez rá a fiúnál, csak hogy terelje egy kicsit a témát.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Diák-társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 2 EmptyVas. Jan. 24, 2010 6:40 am

- Ó * mondja a bemutatkozásra Dominic. * Ó, sajnálom tanárnő! Én... * most a fiú lett zavarban * tényleg nem akartam letegezni! Illetve csak azért tettem, mert egy végzős diáknak néztem magát, szó sincs arról, hogy nem tisztelném a pozícióját! * kezd el mentegetőzni nagyban, majd a tanár kérdésére immár egy kicsivel nyugodtabban, bár még mindig gyors tempóval válaszol. * Igen, a tegnap esti vonattal érkeztem! White professzor kísért el a szobámig. Ő lett a házvezetőm. * Ezután elnémul és már csak a földet bámulja. Láthatóan nagyon szégyelli magát. *
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Diák-társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 2 EmptyVas. Jan. 24, 2010 6:44 am

*A fiú zavarát látva elmosolyodik, majd barátságosan válaszol neki.*
- Ne aggódj, nem vettem komolyan, hisz nem tudhattad. *Dominicet végighallgatva kissé csalódottan veszi tudomásul, hogy a srác Amirás. Igazán találkozhatna már egy házabelivel.*
- Értem Dominic. Szóval az Amira a te házad. Na és hogy utaztál? Kipihented magad? *Teszi fel az udvarias kérdéseket, hogy tényleg elterelje az incidensről a témát.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Diák-társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 2 EmptyVas. Jan. 24, 2010 6:49 am

* A fiú felkapja a fejét a további érdeklődésre. Magában arra számított, hogy a nő bizonyára tovább áll a bocsánatkérése után. Ám történnek csodák. További kérdéseket kap. * Az út jó volt és kipihentem magam. * feleli kurtán, híven szűkszavúságához. *
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Diák-társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 2 EmptyVas. Jan. 24, 2010 6:53 am

- Hm... értem. Honnan érkeztél? Tudod én helyi vagyok... Rengeteg Wilard környékén a különleges növény. *Végig mosolyog, egyszerűen nem lehet eltüntetni az arcáról.*
- Te szereted a növényeket? *Kérdezi Dominictől, miközben a szeméhez emeli a profinak tűnő fényképezőgépet, és lekapja a fiút.* - Ugye megengeded? *Teszi fel utólag, nevetve a kérdést.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Diák-társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 2 EmptyVas. Jan. 24, 2010 6:59 am

- New Orleans-ban lakom. De a távolság nem számít túl sokat manapság, úgy értem... Angliába is zsupszkulccsal jöttem. A növények jók * felel sorra a kérdésekre, majd kis szünet után még megjegyzi. * Néha kíváncsi lennék, mit mondanának, ha tudnának beszélni. * Ezután jön a fényképezés és az újabb kérdés. * Persze, semmi gond! * mondja a srác és vigyorogva feltartja maga mellé két ujját V alakban. *
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Diák-társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 2 EmptyVas. Jan. 24, 2010 7:09 am

*Ismét kattan párszor a gép, a fényképsorozat alatt a nő halkan elhümmög egy 'értem'-et. Miután végzett, mosolyra húzza a száját, és úgy szól hozzá a fiú válaszához.*
- Egyszer jártam New Orleansban. Szép hely. A növények pedig... Hogy is mondjam. Igen, én is szívesen eltársalognék egy ezeréves maltölggyel. *Nora az órájára pillant, és rácsodálkozik a hét órára.* - Már ennyi lenne az idő? Nekem mennem kell. Viszlát Dominic, örülök, hogy megismerhettelek. Még találkozunk! *Jegyzi meg mosolyogva, majd az ajtóhoz lép, és búcsúzóul még elkattintja egyszer a gépet.*
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Diák-társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 2 EmptyPént. Feb. 05, 2010 9:40 pm

*Alexszel együtt érkezik meg a társalgóba. Nem tudta már korán reggel hogy mit csináljon, így gondolta kicsit körülnéz. Már sokkal jobb a kedve, kiheverte a sok váratlan eseményt. Farmernadrág, fekete póló és tornacipő van nála. Persze pálcáját kezében forgatja.
Amint felfedezi hogy senki nincs benn, felül az ablakpárkányra és elkezdi nézni a sűrűn eső havat. Alex persze a kandallót célozza meg. Scott reménykedik benne, hogy valakivel találkozik a nap folyamán. Kezdi egy kicsit egyedül érezni magát...*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Diák-társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diák-társalgó   Diák-társalgó - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Diák-társalgó
Vissza az elejére 
2 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Második emelet-
Ugrás: