Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapUdvar - Page 19 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Udvar - Page 19 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Udvar - Page 19 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Udvar - Page 19 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Udvar - Page 19 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Udvar - Page 19 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Udvar - Page 19 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Udvar - Page 19 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Udvar - Page 19 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Udvar - Page 19 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Udvar - Page 19 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Udvar - Page 19 Vote_lcapUdvar - Page 19 Voting_barUdvar - Page 19 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Udvar - Page 19 Vote_lcapUdvar - Page 19 Voting_barUdvar - Page 19 Vote_rcap 
Ted Forrester
Udvar - Page 19 Vote_lcapUdvar - Page 19 Voting_barUdvar - Page 19 Vote_rcap 
James Miller
Udvar - Page 19 Vote_lcapUdvar - Page 19 Voting_barUdvar - Page 19 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Udvar - Page 19 Vote_lcapUdvar - Page 19 Voting_barUdvar - Page 19 Vote_rcap 
Sindy Logan
Udvar - Page 19 Vote_lcapUdvar - Page 19 Voting_barUdvar - Page 19 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Udvar - Page 19 Vote_lcapUdvar - Page 19 Voting_barUdvar - Page 19 Vote_rcap 
Chris Martines
Udvar - Page 19 Vote_lcapUdvar - Page 19 Voting_barUdvar - Page 19 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Udvar - Page 19 Vote_lcapUdvar - Page 19 Voting_barUdvar - Page 19 Vote_rcap 
Daniel Reed
Udvar - Page 19 Vote_lcapUdvar - Page 19 Voting_barUdvar - Page 19 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Udvar

Go down 
+46
Martin Weiss
Nathaly Johansson
Darren Spencer
Marie Lycae
Dorothy Brown
Gresham C. Ainsley
Sebastian G. Blaze
Daniel Reed
Cintia Thomson
Larina Marley
Jason Shuyler
Rhonda Shane
Sandra Berger
Herczeg Alex
Nicole Hart
Chris Martines
Ivan Vladislav Dargo
Lana Rosemary Lent
Alice White
Benjamin Doredumble
Hannelori Sensui
Demi Bieber
Wulfgar Odinson
Wallace Xavier Walters
Töpszli
Yasmine S. Moore
Ginevra Gwendolyne Green
William Quentin Watson
Hannah McDowal
Jacinta Hernandez
James Miller
Ingrid Weiss
Kim Kaguya
Veronica Johnson
Leila Horowitz
Solaria Luthia
Ted Forrester
Miriam Hewer
Alena Aalriä
Lyn G. Black
Ophelia McCord
Raisen Hagiri
Sindy Logan
Allison Diamond
Alex Wilfred
Főmesélő
50 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 23 ... 27  Next
SzerzőÜzenet
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 19 EmptyHétf. Júl. 12, 2010 5:01 am

-Hát most mit mondjak... érdekes. *Fintorog egyet. Már csak ez hiányzott neki. Mostanában elég sok rossz hírt kap, viszont nem érti, hogy miért kell őt mindig ilyenekkel bombázni. Na nem mintha nem érintené.*
-Majd meglátjuk.. az biztos hogy a napokba ki fogom faggatni Tedet. *Ha elkapja. Sosem voltak jó viszonyban és... sosem tudtak semmit sem megbeszélni normálisan egymással. Vállat von, közben kicsit előre hajol és a kezébe temeti arcát egy pillanatra. Megdörgöli szemeit, látszólag fáradt. Aztán pedig összecsapja kezeit és kérdőn néz Lace-re.*
Vissza az elejére Go down
Wallace Xavier Walters
Felnőtt
Felnőtt
Wallace Xavier Walters


Kor : 31
Hozzászólások száma : 180
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 19 EmptyHétf. Júl. 12, 2010 5:06 am

- Érdekes, és számomra elég meglepő is volt.
*Jegyzi meg,és valahogy minimális szinten együtt tud érezni az igazgatóval. Az elmúlt időszak nem éppen fényes volt neki, és nem is lehetett könnyű, ezek mellett még iskolát is vezetni de túlzásokba sem esik.*
- Faggassa, de ne azzal kezdje hogy "Szia Ted, te ölted meg Willt?", annak azt hiszem nem örülne túlságosan.
*Kuncog fel, mert tudja hogy a férfinak ennél több esze van, de sosem lehet tudni.*
- Fáradt? Nem csodálom. Miért nem megy fel, és pihen egy kicsit?
*Kérdezi.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 19 EmptyHétf. Júl. 12, 2010 5:16 am

*Bólint. Nem csak Lace-nek volt az... és gondolja, hogy Robertnek is az lesz és még lehet hogy Cassidyt is értesíteni fogja erről. Egy részben örül, de talán... nem kellene ennyire. Van egy rossz előérzete.*
-Ne nézz annyira le. Tudom mit csinálok. *Kicsit megköszörüli a torkát majd halványan elmosolyodik. Lace egész rendesnek tűnik... csak ne Will emlékeztetné egyfolytában. A kijelentésre vagyis kérdésre egy kicsit elmereng.*
-Azt kéne, de... nem éppen van rá időm. Viszont azt hiszem, én most tényleg elvonulok egy kicsit. *Csak nem aludni. Elmegy a Minisztériumba először is, aztán majd... lehet hogy olyan hajnali négy-öt óra felé elalszik. Lassan feltápászkodik, de még egy pillanatig haboz.*
Vissza az elejére Go down
Wallace Xavier Walters
Felnőtt
Felnőtt
Wallace Xavier Walters


Kor : 31
Hozzászólások száma : 180
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 19 EmptyHétf. Júl. 12, 2010 5:20 am

*Sejti ő is, hogy nem ilyen egyszerű a helyzet. Alex ikrének fejével meglehetősen könnyebb gondolkodni, de ezt egyeltalán nem bizonyítja. Nem mond, olyamsit, ami túl lőne azon, amit eddig is tudhat.*
- Nem nézem le, csak ne szúrja el jó? Én is nagyon szeretném megtudni, miért tette ezt a testvéremmel.
*Teszi még hozzá a férfire nézve, és látja hogy az menni készül. Ő nem tartja fel, inkább arra biztatja hogy menjen.*
- Menjen csak, pihenjen. Faggatózni, meg minisztériumban menni, mert gondolom oda is készül, ráér később is.
*Mosolyodik el halványan, de jó indulatúan. Ő is ellöki magát a fától, és elindul valamerre Wilard felé. A Watson-kúriába készül, hátha ott találja Lút.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 19 EmptyHétf. Júl. 12, 2010 5:28 am

*Felvonja a szemöldökét. Azért Lace-nek sem kicsi a szája. Ezt biztos Willtől örökölte.*
-Nem fogom... és meg fogod tudni, csak egy kicsit várnod kell... még megtalálom Tedet. *Vállat von, aztán feláll ugye és még mielőtt ő el tudna menni Lace lelép.*
-Hm... További szép napot. *Nem érti teljesen, Lace honnan tudja, vagy gondolja, hogy Alex a minisztériumba is fog menni. Megvárja még a srác eltűnik, gondolja hogy a fiú Wilardba megy, hiszen az az út csak oda vezet. Nem szól utána, de azért legalább nem Alex szeme láttára kellett volna tiltott helyre mennie. Lassan elindul ő is, vagy mondhatjuk úgy is hogy elviharzik.*
Vissza az elejére Go down
Rhonda Shane
Diák- Plama
Diák- Plama
Rhonda Shane


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 19
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 19 EmptyCsüt. Júl. 15, 2010 11:22 am

*Rhonda éjszaka szeret az udvaron sétálni. Ilyenkor nincs kint senki, lazíthat öltözködési szokásain. Tornacipőt, feszes farmert és ujjatlan topot visel. Hiába, fiús ruhái melegek. A lány odasétál egy fához, nekidől, és vékony cigarettát vesz elő, majd egy zippo öngyújtót. Rhonda helyes és vonzó, amit igyekszik eltakarni általában. Bár mellei kifejezetten aprók, alkata többi része igencsak nőies.
Mélyet szív a cigarettából, és kifújja a füstöt. Halvány mosolyra húzza puha ajkait: Élvezi a magányt.*
Vissza az elejére Go down
Jason Shuyler
Hell City
Hell City
Jason Shuyler


Kor : 35
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 1
Pontok : 15

Udvar - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 19 EmptyCsüt. Júl. 15, 2010 11:27 am

*Jason trappol ki a kastélyból, mint egy birkacsorda egyszemélyben. Legalábbis ami a hangeffektust illeti. Eredetileg futni indult egy kört, de az udvaron magányos alakot vesz észre, és arra veszi az irányt. A nagy melegre való tekintettel csak egy vékony halásznadrág van rajta, ami márkás, de épp csak a csípőjéig ér. Felsőteste szabadon. Odasétál a lányhoz, mert meglátja hogy az, és egyből meg is szólítja.*
- Szia, te sem tudsz aludni? *érdeklődik miközben letelepedik a lány mellett lévő pad karfájára. Ő nem dohányzik, csak mosolyog, és szemeivel a lányt fürkészi.*
Vissza az elejére Go down
Rhonda Shane
Diák- Plama
Diák- Plama
Rhonda Shane


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 19
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 19 EmptyCsüt. Júl. 15, 2010 11:32 am

*Rhonda rápillant Jasonre, és felhúzza egyik szemöldökét kerek szemüvege mögött.*
- Mondhatjuk így is...
*Válasza rövid, és velős. No, hát nem véletlenül 150 cm magas a Plamás hölgyemény, és közben összefonja maga előtt karjait, ezzel takarva el felső testét. Hiába, a bő póló és a talár nélkül meztelennek érzi magát.*
- És te? Játszod az izomagyút, aki éjfél után jár futni?
*Kérdi halkan.*
- Vagy abban reménykedsz, hogy ilyenkor fogsz itt formás libákat találni?
*Ezzel újra beleszív a cigarettába, és kéjes arccal kifújja a füstöt.*
Vissza az elejére Go down
Jason Shuyler
Hell City
Hell City
Jason Shuyler


Kor : 35
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 1
Pontok : 15

Udvar - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 19 EmptyCsüt. Júl. 15, 2010 11:37 am

*A lányt fürkészve elkönyveli magában hogy nem rossz bőr, de a stílusáért sem fogja szeretni annyi szent.*
- Ha játszom játszom, nem kötelező nézni, sem szóba állni velem *jelenti ki a fiú, őt aztán nem érdekli egyel több vagy kevesebb csaj, de azért van benne egy kis aprócska érdeklődés.*
- Abban reménykedem, hogy senki nem lát meg hogy illegalitásban járok. Formás csajok, azok vannak mindenhol, csak éppen itt nem látok egyet sem. *jegyzi meg kicsit csípősen a fiú, ha a lány így, akkor ő is így. Hacsak Rhonda nem állítja meg elindul kocogni az udvaron.*
Vissza az elejére Go down
Rhonda Shane
Diák- Plama
Diák- Plama
Rhonda Shane


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 19
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 19 EmptyCsüt. Júl. 15, 2010 11:41 am

*Rhonda először nem akar szólni semmit. Végül is az a cél, hogy ne látszódjon formás lánynak, max formás fiúnak. Ám végül valahol a hiúság legyőzi az önérzetet, Jason után néz, és elkiáltja magát.*
- Láttam hogy méregettél, szóval ne próbálj hazudozni! Nem bánnád, ha lebűvölhetnéd rólam a ruhákat! LÁTTAM!
*Ezzel durcásan elsétál az iskola falához, leül, nekidől a köveknek, és beleszív a cigarettába. Elogyott... Eldobja a csikket, és újat gyújt. Most kell, mert most nagyon-nagyon-nagyon dühös.*
~Hogy képzeli ez a tapló... Igenis jól nézek ki. Mindkét nem úgy gondolná, hogy jól nézek ki. Mit hisz magáról? Hülye barbár majom.~
*Fortyog közben.*
Vissza az elejére Go down
Jason Shuyler
Hell City
Hell City
Jason Shuyler


Kor : 35
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 1
Pontok : 15

Udvar - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 19 EmptyCsüt. Júl. 15, 2010 11:48 am

*Végül is kocog egy kisebb kört, és a beszólásra visszaér Rhonda elé. Elvigyorodik, és megjegyzi.*
- Nem tagadtam én egy szóval sem hogy végimértelek. Mert végigmértelek, de hát nem mész sokra a formás idomaiddal ha ilyen kaktusz-lady leszel. *vigyorog a fiú, és kartávolságon kívülre kerül. Nem gonoszkodós, de most jól esik ezt a felfuvalkodott tyúkot oltani.*
- Ó, szóval most a kaktusz lány megsértődik, ez remek. *jegyzi még meg, és visszatér az elfoglaltságához, és lassan kocogni kezd ismét.*

//Fagyhalál//
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Udvar - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 19 EmptyVas. Júl. 18, 2010 6:42 am

* Végre elérkezett a nagy nap ! Amint felpattant a szemem, már is kiugrottam az ágyból, ami nálam nagy szó. Általában még fél órán keresztül szenvedek az ágyban mielőtt kikelnék belőle. De ma nem. A mai nap különleges nap. Irány a Bermuda háromszög ! Ráadásul Jamesszel. ami még fantasztikusabbá teszi az egészet. Ellenőriztem még egyszer , hogy minden szükséges dolgot becsomagoltam-e előző este. Azt hiszem minden itt van, aminek itt kell, hogy legyen.
Szép lassan, de majd kiugró szívvel sétálok le a megbeszélt helyre, az udvarra. Szokásomtól eltérően most egy nyakba kötős ruha van rajtam, egy magassarkúval. A napszemüvegem a fejem tetején van, hátratűzve a hajamat. Egyik kezemben egy nagyobb méretű kézitáska. Nem akartam egy bőrönddel rémisztgetni Jamest. Bár ha tudná, hogy bővítő bűbájjal láttam el a táskát, szóval így egy nagy bőröndnek felel meg.. De ő ezt nem tudhatja. A másik kezemben, pedig egy strandtáska. Ebbe vannak a fontosabb dolgok.
Még nincs az udvaron amikor megérkezek, így hát leülök egy padra és úgy várok.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 19 EmptyVas. Júl. 18, 2010 6:50 am

*Csak pár percet kések. Siettem, mondjuk megint csak a hosszú éjszaka... a sokáig kinn levés miatt aludtam majdnem el. Még szerencse, hogy egy nappal előbb bepakoltam én is mindent. Egy kisebb táskával a kezemben lépek ki nagy nehezen az udvarra. Egyszerűen fel vagyok öltözve... csak egy fehér/világoskék térdnadrág, fekete rövid ujjú, aminek az ujja pont leér a pentagramma végéig. Napszemüveg kezemben. Körülnézek.
Amikor meglátom Hannaht, elmosolyodom és odasietek. Egy puszit nyomok az ajkára.*
-Szép napos napot, egy gyönyörű lánynak. *Leteszem a hátizsákot. Igen, az is bővítő bűbájjal van ellátva.*
-Hiányoztál. Mehetünk? *Csak ugye ki kell sétálnunk majdnem Wilardig.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Udvar - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 19 EmptyVas. Júl. 18, 2010 7:00 am

* Mosolyogva figyelem Jamest, ahogy közeledik felém. Mint mindig most is eléggé dögösen néz ki. Ahogy elnézem , nem nagyon hozott sok cuccot. Hacsak ugyanarra nem folyamodott mint én. A puszit én is viszonozom.*
- Neked is , édes ! Remélem ott is ilyen jó időnk lesz .
* Felállok a padról és felkapom a cuccomat. Azért egy táskával többet hoztam, de ez még tűrhető.*
- Te is hiányoztál. * Simítom meg a száját.* - Mehetünk !
* Akkor irány ki a suliból. Már felszabadulok a gondolattól, hogy most messzebb kerülök a sulitól, mintha Wilardba mennék vagy mi. És ez még jobban fokozza a kedvemet.
Megfogom James kezét és elindulok a kijárat fele.*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 19 EmptyVas. Júl. 18, 2010 10:54 pm

* Igaz, hogy már lassan dél felé jár az idő, de nekem még reggel van. Komás fejjel sétáltam ki az udvarra. Öltözékem egy fekete háromnegyedes farmer nadrág és egy lila felső a szokásos bakancsommal kiegészítve. Kezemben egy bögre meleg kávét tartok. Lassan de biztosan sétálok a pad felé, hogy leüljek. Oda is érek és ledobom magam. Farzsebemből kiveszek egy doboz kék Palll Mall-t és mikor a gyújtómat is megtaláltam rágyújtok. Elégedetten fújom ki a füstöt és szürcsölöm a kávémat. De mivel társas ember vagyok, így hát gyorsan ráunok az egyedüllétre. Még maradok a padon, hátha lesz társaságom. *
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 19 EmptyVas. Júl. 18, 2010 11:00 pm

*Nem sokkal később, egy mosómedve tűnik fel az udvaron egy... párnát húzva maga után a földön. A párna ismerős lehet Lar számára, hiszen egy "anarchia" jel van belehímezve.
A mosómedve amikor meglátja Lart, odasiet és a párnával együtt behúz a pad alá. Kiabálásra lehetnek figyelmesek.*
-Sátán! Azt a jóóóééédees.... *Rohan kifelé Cintó is. Amikor meglátja Lart, odasiet és megáll előtte. A pad alatt lévő mosómedvét nem látja.*
-Komolyan mondom, kiherélem. Nemláttad valahol? *Öltözéke elég furcsa, hiszen még pizsamában van... egy fekete-fehér kockás nadrág és egy szürke rövid ujjú. Haja egy kicsit kócos, nem volt neki ideje rendesen elrendezni magát. Majd aztán...*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 19 EmptyVas. Júl. 18, 2010 11:32 pm

* Nagy meglepetésemre olyant látok ami nem minden napi. Kicsit meg is mosolyogtam a dolgot. Sátán már megint bajban van, szokás szerint, Cintó ordibálva jön utána, amit már párszor eljátszottak. Arra lettem figyelmes, hogy a felém közeledő mosómaci bebújt a pad alá. *
- Neked is szia. * Köszönök a kedves rokonnak, ha már ő elfelejtett a nagy izgalmak közepette. *
- Hát látni láttam valahol. De lehet, hogy jobban járna, ha nem mondanám meg. * Pillantok Cintóra és közeben elröhögöm magam. *
- Egy tipp néz be a pad alá. * Tovább szívom a cigimet és remélem, hogy a suttyó rokonom megtalálja a baj keverő állatkáját. *
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 19 EmptyHétf. Júl. 19, 2010 12:06 am

-Bocs... kicsit kiakaszt.. Szia. *Köszön így utólag is, majd összefonja karjait amikor kiderül, hogy Lar tudja, hogy hol van Sátán. Elgondolkodva toporzékol, közben azért megigazítja a haját.*
-Ne röhögj már ki! Fa**om kivan ebből a rohadt mosómedvéből, csak a baj van vele. *Persze, most ez mondja, aztán meg megint csak...szóval nem lesz semmi. Felvonja a szemöldökét, majd benéz a pad alá.*
-Adodide! *Kirángatja az anarchiás párnát a mosómedve alól, majd leporolja.* Pont a kedvenc párnám kellett elvinnie! *Annyira azért nem fajulnak el a dolgok, hogy meg is rugdossa a mosómedvét. Larre pillant.*
-Te mitcsinálsz itt kinn hajnalok hajnalán? *Hadar egy csöppet. Nah meg már egy óra.*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 19 EmptyHétf. Júl. 19, 2010 12:14 am

* Csak nézem az idegbeteg rokonomat. Remélem ez nem öröklődik a család többi tagjában. Mert ha igen, akkor én nagyon megszívom. Mint mindig. *
- Semmi baj. Hozzá szoktam, hogy milyen tuskó vagy. * Förmedek rá. Aztán eldobom a cigi csikket és eltaposom. *
- Áhh én nem is röhögtem. Annyira. * Jól ismerem már Cinit és tudom, hogy most ezt mondja, holnap meg már Sátánt fogja imádni legjobban a világom. Hát igen, kicsit fura természete van.*
- Hát... én csak kijöttem kávézni meg persze reggelizni. * Mutat a földön lévő cigaretta csikkre, hogy az volt a reggelije. * Meg persze unatkoztam is, és kijöttem. *
- Úristen! Most jutott eszemben, hogy még ennyire korán van. Hogy hogy te már fent vagy? * Viccelődök kicsit Cintóval, majd elhallgatok és várom, hogy mit fog mondani. *
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 19 EmptyHétf. Júl. 19, 2010 1:01 am

-Én meg ahhoz, hogy suttyó vagy. Nah, tessék... kvittek vagyunk. *Von vállat egy kisebb vigyorral az arcán. Aztán csak lehuppan Lar mellé és továbbra is a párnát szorongatja. Sátán még mindig nem mer kijönni a pad alól.*
-Annyira. *Neki már éppen mindegy, megszokta, hogy Lar ennyire... bunkó. Reggeli... az egyenlő a cigivel. Bólint rá egyet, ismeri már a lányt.*
-Ha-ha. *Egy kisebb hatásszünetet tart, miközben végignéz magán. Elgondolkodik, elmosolyodik és... * Nagyon vicces vagy, mit ne mondjak. De azt hiszem, fel kéne menni átöltözni mert... pizsibe szaladgálok és hülyének néznek még a végén. Meg most ki kell mosni az anarchiás párnám. *Kicsit rinyál, ez már megszokott nála.*
-Feljössz velem? Aztán csinálhatnánk valamit... *kacsint egyet. Neki mindig vannak ötletei.*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 19 EmptyHétf. Júl. 19, 2010 1:09 am

* Szemeim felcsillannak. Nem hittem volna, hogy a kicsi rokonkámnak ilyen hamar ekkora szája lesz. Már majd nem törölgetem le az arcomról a boldogság könnycseppeket. Hogy milyen kis aranyos lány "neveltem" belőle. *
- Kis béka létedre eléggé fel lett vágva a nyelved. * Mosolyodok el Cintin és legyintek egyet. *
- Tudom, hogy vicces vagyok. * Arcomon egy öntelt mosoly jelenik meg. *
- Tudod szerintem már késő. Mert mindenki tudja, hogy nem vagy százas. Most az a pizsama nem oszt nem szoroz rajta semmit. * Kicsit cukkolom még. De azért tovább hallgatok. *
- Persze. Minden vágyam felmenni veled. * Teszi hozzá cinikusan, de ha Cintó elindul akkor én is megyek utána. *
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 19 EmptyHétf. Júl. 19, 2010 1:22 am

-Csak egy évvel vagy öregebb, úgyhogy ne beszélj! *Mondja, egy semmit nem mondó tekintettel. Kicsit aggasztja néha, hogy Lar ennyire gonosz...de tudja, hogy semmit nem tehet ellene. Mindig is ilyen lesz és ilyen is marad. Most azon agyal, hogy mit lehetne csinálni. A pizsire pillant.*
-Máh! Lesza*om mit gondolnak rólam. Ezvan. *Néha rájön a csúnyán beszélés. Feláll aztán mégis, amikor Lar beleegyezik és int Sátánnak.*
-Sátán, felfelé! *A mosómedve még egy pár percig haboz, aztán elillan a két lány mellett és bemegy az ajtón. Cintó Larre pillant.*
-Átöltözök aztán merre? *Ne csak neki legyenek már ötletei.*
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Udvar - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 19 EmptyVas. Aug. 08, 2010 8:47 am

*Daniel érkezik az udvarra, szokásos fekete szerkójában, ami fekete bőrdzsekit, alatta egy fehér pólót, egy fekete farmert, és egy barna cipőt takar. Zsebre tett kézzel, ráérősen sétálgat. Volt már itt, év elején, és még év közben is. Igazából, csak céltalanul bolyong, hátha találkozik valakivel.*
Vissza az elejére Go down
Benjamin Doredumble
Diák- Famine
Diák- Famine
Benjamin Doredumble


Férfi Kor : 26
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 158
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 19 EmptyVas. Aug. 08, 2010 9:07 am

*Benjamin érkezik az udvarra. Fekete farmer és vörös pólóban sétál végig a kővel kirakott úton. Az idő kellemes, szórakozásra alkalmas. Enyhe szél fúj, de ez nem zavarja a szabadban lévő embereket. Mikor Ben elsétál a szökőkút mellett, észrevesz egy vele körülbelül egykorú fiút. Mivel kevés barátja van, oda is megy hozzá. Benjamin nem sokkal magasabb nála, első látásra szimpatikus.*
- Szia! Benjamin Doredumble. * Nyújtja a kezét. Miután a fiú bemutatkozott, elkezd csevegni*
- Melyik házba tartozol? * Majd a fiú válaszát hallva, még egy kérdéssel bombázza.*
- És honnan jöttél? Én Londonból. * Magyaráz. Miközben beszélgetnek lassan sétálnak az erdő fele.
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Udvar - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 19 EmptyVas. Aug. 08, 2010 9:23 am

*Megfordul, és egy félmosolyt ereszt meg Benjamin felé. Felveszi a szokott stílusát, de hangjából csendül amolyan "baráti hang" is, mert nem tagadja ő sem, hogy szeretne szerezni azt ami nem volt neki, egy életen át. Barátot.*
-Szervusz! Daniel Reed. *Kezet fog a sráccal, amolyan férfiasan. Meg is szorítja, de közben azért a félmosoly ott ül az arcán. Ellenségeskedésre semmi oka, és nem is fog.*
-Famine. És te? *Már-már rutinszerűen kérdez vissza.*
-Glasgow-ból. Ahol, szinte mindig két időjárás van. Vagy esik az eső, vagy havazik. *A félmosoly, már mosollyá válik, és a hangjából is eltűnik egy időre az a bizonyos pöffeszkedő stílus. A mosoly aztán ismét félmosoly lesz, de a pöffeszkedő stílust sikerül "elnyomnia".*
-Mi járatban erre? *Kérdi, félmosollyal.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Udvar - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 19 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Udvar
Vissza az elejére 
19 / 27 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 23 ... 27  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély területe :: Birtok-
Ugrás: