Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapUdvar - Page 20 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Udvar - Page 20 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Udvar - Page 20 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Udvar - Page 20 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Udvar - Page 20 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Udvar - Page 20 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Udvar - Page 20 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Udvar - Page 20 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Udvar - Page 20 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Udvar - Page 20 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Udvar - Page 20 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Udvar - Page 20 Vote_lcapUdvar - Page 20 Voting_barUdvar - Page 20 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Udvar - Page 20 Vote_lcapUdvar - Page 20 Voting_barUdvar - Page 20 Vote_rcap 
Ted Forrester
Udvar - Page 20 Vote_lcapUdvar - Page 20 Voting_barUdvar - Page 20 Vote_rcap 
James Miller
Udvar - Page 20 Vote_lcapUdvar - Page 20 Voting_barUdvar - Page 20 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Udvar - Page 20 Vote_lcapUdvar - Page 20 Voting_barUdvar - Page 20 Vote_rcap 
Sindy Logan
Udvar - Page 20 Vote_lcapUdvar - Page 20 Voting_barUdvar - Page 20 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Udvar - Page 20 Vote_lcapUdvar - Page 20 Voting_barUdvar - Page 20 Vote_rcap 
Chris Martines
Udvar - Page 20 Vote_lcapUdvar - Page 20 Voting_barUdvar - Page 20 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Udvar - Page 20 Vote_lcapUdvar - Page 20 Voting_barUdvar - Page 20 Vote_rcap 
Daniel Reed
Udvar - Page 20 Vote_lcapUdvar - Page 20 Voting_barUdvar - Page 20 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Udvar

Go down 
+46
Martin Weiss
Nathaly Johansson
Darren Spencer
Marie Lycae
Dorothy Brown
Gresham C. Ainsley
Sebastian G. Blaze
Daniel Reed
Cintia Thomson
Larina Marley
Jason Shuyler
Rhonda Shane
Sandra Berger
Herczeg Alex
Nicole Hart
Chris Martines
Ivan Vladislav Dargo
Lana Rosemary Lent
Alice White
Benjamin Doredumble
Hannelori Sensui
Demi Bieber
Wulfgar Odinson
Wallace Xavier Walters
Töpszli
Yasmine S. Moore
Ginevra Gwendolyne Green
William Quentin Watson
Hannah McDowal
Jacinta Hernandez
James Miller
Ingrid Weiss
Kim Kaguya
Veronica Johnson
Leila Horowitz
Solaria Luthia
Ted Forrester
Miriam Hewer
Alena Aalriä
Lyn G. Black
Ophelia McCord
Raisen Hagiri
Sindy Logan
Allison Diamond
Alex Wilfred
Főmesélő
50 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 23 ... 27  Next
SzerzőÜzenet
Benjamin Doredumble
Diák- Famine
Diák- Famine
Benjamin Doredumble


Férfi Kor : 26
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 158
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 20 EmptyVas. Aug. 08, 2010 9:42 am

*Szóval Daniel is a Famine-ből jött. Ennek örül Benjamin, mivel nem ismer még olyan sok Famine-st. *
- Szintén Famine. * Mosolyog. Nem nagyon sikerült még beilleszkednie a Wilian-be. Mármint csak úgy nem, hogy nem ismer sok mindenkit, legfeljebb csak látásból. Pedig ha jobban belegondol, már ő utána is érkeztek sokan. Pedig nem egy zárt típus. Sokkal inkább szeret barátkozni, ismerkedni, szórakozni. Közben válaszol. *
- Csak úgy kijöttem levegőzni egyet. Nyár van, nincs semmi dolgom, majd kitalálok valamit. De most csak úgy bolyongok ide-oda. * Mosolyog a fiúra *
- Hát te? *Kérdez vissza. Lassan elérik az erdő szélét. Ben még nem volt bent, de szívesen megnézné belülről. Igaz, hogy tiltott, de nem lenne Benjamin Benjamin, ha nem szegné meg.
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Udvar - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 20 EmptyVas. Aug. 08, 2010 9:50 am

-Eddig csak lányokkal ismerkedtem meg. Bár már szeptember óta itt vagyok, nem nagyon dugtam ki a fejem a hálóból. *Fintorodik el. Neki sem, bár nem az a gyorsan beilleszkedős típus.*
-Értem. Igen, ki kéne élvezni a nyarat, de én nem szoktam. Ezért is vagyok, még nyáron is bőrdzsekiben. Glasgowban egész évben, szinte hó van, és gyűlölöm már. És én is szintén bolyongok. *Mondja, félmosollyal.*
-Én céltalanul bolyongok, meg mellesleg semmi kedvem hazatérni, a vérmániás szüleim miatt. *Húzza fintorra a száját. Most visszatért a stílusa, de aztán ismét félmosolyra vált.*


//FAGY//
Vissza az elejére Go down
Benjamin Doredumble
Diák- Famine
Diák- Famine
Benjamin Doredumble


Férfi Kor : 26
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 158
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 20 EmptyHétf. Aug. 09, 2010 12:26 am

// Olvadás //

*Elérték az erdő szélét. Benjamin nem tudja, mik lehetnek benn, talán ezért is szeretne bemenni. A kíváncsiság eluralkodik Ben-en, majd titokzatos mosollyal Danielhez fordul.*
-Nem tudom te hogy vagy vele, de rám férne erdőbeli séta. Mit szólsz hozzá? * Néz Daniel szemébe, majd gyorsan körbepillant, nem látja-e őket senki. Különben is, mi bajuk lehet bent? Maximum elkezd esni az eső azt eláznak, amire az égre pillantva, van is esélyük.
Benéz az erdőbe, elég sötét helynek tűnik. Lát egy kitaposott utat, majd ha Daniel is benne van, azon kezdenek el befelé haladni.
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Udvar - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 20 EmptyHétf. Aug. 09, 2010 12:34 am

*Mikor ránéznek, ő elvigyorodik, de nem is szélesen.*
-Én benne vagyok. Nem félek az erdőktől, úgyhogy, vágjunk bele. *Vigyorodik el, aztán Benjaminra néz.*
-Basszus, eső lesz. Na mindegy. Induljunk. *Pillant fel az égre, és az erdőbe érnek. Követi a fiút, aztán csöpp-csöpp. Esik az eső, de az erdőben csak egy pár cseppet lehet érezni.*

//A kövi mehet akár az erdőbe is.//
Vissza az elejére Go down
Benjamin Doredumble
Diák- Famine
Diák- Famine
Benjamin Doredumble


Férfi Kor : 26
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 158
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 20 EmptyHétf. Aug. 09, 2010 8:48 am

- Nem tudom, de ha kell, én szerzek bizonyítékot. * Mondja Ben határozottan, Daniel szemébe nézve. Rá egy másodpercre, zajokat hallanak. A beszélős részt Dan elvégezte, de azért én is előkapom a pálcám, eloltom, hogy ha kell, tudjak mágiát alkalmazni a szörnyeteg ellen. Kisebb várakozás után, eresztenék le a pálcájukat, de fentről hallanak zajokat, így mindketten odakapják a pálcájukat. Miután meggyőződtek, hogy ott sincs semmi, leeresztik a pálcát, és Daniel még Benjamin válasza előtt elindul a sötétségbe. Éppen hogy teszek két lépést utána, máris szinte futólépésben fordult vissza, hirtelen csendességgel. Az utasítást hallva én is elkezdek futni, lassan beérem Dan-t is. Érzem, hogy valami követ minket, de bíztató jelként kiértünk a kitaposott útra. Egy perc őrült rohanás után kiérünk a kastély udvarára, és miután elértük a napfényt, a szörny hirtelen megállt, és visszarohant az erdő sötétjébe. Mi még továbbfutottunk egy kicsit, majd megálltunk, és a kastély kőfalának dőlve eszeveszett lihegésbe kezdtünk. Öt perc múlva, lényegre törően kérdeztem: *
- Mit láttál Daniel? * Majd a választ közben elővettem a zsebemből a fogat, és azt kezdtem el forgatni az ujjaim közt.
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Udvar - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 20 EmptyHétf. Aug. 09, 2010 9:02 am

*Úgy fújtat, mint egy fáradt víziló. Érezte, hogy követik. De most nem tudott nyugodt maradni. Mondhatni, halálos veszélyben voltak. De még így is volt ereje kinyögni azt hogy futás, és nem blokkolt le.*
-Ez a valami. Szívta az unikornis vérét, amit az előtt ölt meg. Valószínűleg, ő figyelt egy bokorból. Abban biztos vagyok, hogy volt benne valami emberi is, mert meghallotta a hangunkat. Éles füle lehet. De egy biztos. A tanároknak erről egy szót sem szabad tudni. Ha megtudják, hogy ott jártunk. A bokánkat csúnyán megütjük. A pókok nem a tetemekhez mentek, hanem előle menekültek. Nem tudom mi lehet ez a bizarr lény, de hogy alig él, az biztos. Másképpen, nem ivott volna ilyen vért. Az a két fog. Az alsó, és felső szemfoga. *Mondja és előveszi azt a fogat, amit ő szerzett. Ekkor a fog közepén egy kisebb lukat vesz észre.*
-Ilyet még nem láttam. Nézd. *Mutat a fogon lévő kis lyukra.* -Ez a valami. A szemfogain keresztül szívta a vért. Vámpír nem lehet, mert annak nem ekkora szemfoga van. Ezt csak egyféleképpen lehet kideríteni. A könyvtár zárolt részébe kell menni. *Mondja, és egy Marlboros cigisdobozt kihúz a kabátja zsebéből. Ben felé tartja. Ha kér kér, ha nem nem. Három szál van benne, egy-egy elég lenne kettejüknek.*


//FAGY//
Vissza az elejére Go down
Benjamin Doredumble
Diák- Famine
Diák- Famine
Benjamin Doredumble


Férfi Kor : 26
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 158
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 20 EmptyVas. Aug. 15, 2010 9:38 pm

// Olvadás //

* Fáradtan hallgatom Dan szavait. Miután elmondja, én is rápillantok a szemfogra, tényleg ott rajta a lyuk, ráadásul, halványvörös foltok vannak rajta. Majd visszanézek Danielre. *
- Igazad van. Ezt nem mondhatjuk el akárkinek. Inkább a zárolt részleg. Csak kíváncsi vagyok, hogy oda hogy jutunk be. Mivel nem mondhatjuk azt, engedjék csak meg, az erdőben kószáló rondaságról szeretnénk megtudni egy-két dolgot. Na mind egy, majd kitalálunk valamit. * Mondom és elindulunk a kastély bejárata felé. *
- Most menjünk pihenni egyet. Aztán írok a bátyámnak is. Ő lehet tud róla valamit. * Majd fáradtan elkezdünk a hálótermünk felé menni. *
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 20 EmptyVas. Aug. 22, 2010 8:19 pm

*Sátánnal a háta mögött sétál ki az udvarra. Ma is olyan semmilyen kedve van... talán kellene neki valami jó társaság, aki fel tudja vidítani. Szokásosan fekete rocker cuccban van, a lánc, karkötő, anarchiás és cannabisos nyaklánc, gyűrűk és a kikötött/más színű cipőfűzőjű cipő el sem maradhat. Sátán hálásan rágja azokat a fűzőket még útközben is.
Kilenc óra elmúlt, nincs túl meleg még. Zsebbe dugja kezét, a kapucnit is a fejére teszi, hogy ne nagyon ismerjék fel. Aztán úgy dönt, leül egy padra. Átteszi egyik lábát, oldalt le is ül. Sátán csak ráfekszik Cintó lábára és onnan figyeli, hogy ki fordul meg az udvaron.*
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 20 EmptyVas. Aug. 22, 2010 8:28 pm

*Egy fekete macska iszkol végig az udvaron, egy varázspálcával a szájában. Én futok utána, és közben kiabálok neki. Mindig ellopja valamimet. Egyszer kitekerem a nyakát, és ágyelőt készíttetek belőle.*
-Te ostoba macska. Ide gyere. Kitekerem a nyakadat. Hogy merted ellopni a pálcámat, te szőrgolyó!? *Kiáltok utána idegesen. Egy fekete póló van rajtam, fekete farmerrel, és barna edzőcipővel. Persze nem mondom komolyan, mert imádom a macskámat, de más előtt azt hangoztatom, hogy legszívesebben megfojtanám. Közbe a macska befészkelte magát egy pad alá, amin Cintó ül. Persze nekem nem kell nagyon vizsgálni, hiszen megismerem az évfolyamtársam.*
-Szia Cintó. *Köszönök rá vigyorogva. Mindig is tetszett nekem a lány, de akkor nem találkoztam vele, amikor Millerrel járt.*
-Mi járatban erre? *Kérdem, miközben egy kézzel kiemelem a macskát a pad alól, az ölembe veszem, és a pálcát kiszedem a szájából. Közben az állatka Sátánt méregeti.*
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 20 EmptyVas. Aug. 22, 2010 8:38 pm

*Kiabálásra lesz figyelmes, arra oldalra fordítja a fejét és el is vigyorodik. Nem érti, hogy a macska, hogy nem esett fejre a pálcától. Ügyes... Kérdőn figyeli a két közeledőt, közben Sátán már igyekezik felkelni és bebújni gazdája lába mögé. Főleg akkor, amikor a macska befut a padjuk alá. Nem néz be alá, mivel addigra már Seb is ideér.*
-Helló Seb. *Neki nem volt vele baja, bár amiket mostanság hallott... hogy James eléggé kiakadt a srácra... De nem izgatja, még akkor sem, ha megtudja, hogy vele haverkodik. Szerinte jó fej.*
-Reggeli séta. Meg ugye Sátán is megköveteli. Te? *Sötétbarna szemeivel felpillant a fiúra. Sátán közben kibújik Cintó lába mögül és messziről megszagolgatja a másik két itt lévőt. Nem foglalkozva avval, hogy nézik, továbbrágja Cintó fűzőjét.*
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 20 EmptyVas. Aug. 22, 2010 8:46 pm

*Igen, eléggé kellemetlenül érzem magam, hogy így kell találkozzak vele, de hát a sors, ugyebár... A macskám elég ügyes, többször ellopta már a pálcámat, vagy más egyéb cuccomat, szóval gyakorlott.*
-Én megfojtom. Esküszöm. Kitömetem, és akkor nyissz. *Vigyorgok. Persze nem gondolom komolyan, mivel imádom ezt a kis szőrgolyót. Közben Cintót nézem. Igen, amikor vele vagyok, mindig stírölöm.*
-Én, éppen a macskámat készülök megfojtani, mert megint elvitte a pálcámat. Hülye kis szőrgolyó. *Korholom vigyorogva, de közben, még mindig Cintót nézem. Amikor visszanéz, nem kapom el a pillantásomat, hanem tovább nézem. Megszokhatta már.*
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 20 EmptyVas. Aug. 22, 2010 8:56 pm

-Tisztára olyan vagy mint én... csak nekem nem macskám van. *xD fejet vág, aztán pedig megrázza a fejét. Halványan el is mosolyodik, és persze nem zavartatja magát amikor nézik. Már megszokta, főleg Sebtől... de még mindig nem jött rá, hogy a fiú esetleg többet is akarna.*
-Amúgy ha a macskád ilyen, jó rabló lenne belőle. Csak be kell tanítani. *Von vállat egy kicsit unottan, közben egy kósza tincset kisöpör a szeméből. A kapucnit még mindig nem vette le.*
-Hogy vagy? Rég beszéltünk... *Talán amióta Jamesszel járt, azóta nem is. *
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 20 EmptyVas. Aug. 22, 2010 9:04 pm

-Igen, neked ott van Sátán, nekem meg Nyávogi... *Bökök a macskára kacagva. Igen, jó neveket tudok adni, mit ne mondjak. Többet akarok Cintótól, mint barátság, és nem, ezzel nem akarom bosszantani Millert. Csak majd később.*
-Nem én tanítottam. A húgaim. Az ikrek. Látszik is. Ha én tanítottam volna, akkor sokkal fegyelmezettebb lenne. De a baglyomat már én tanítottam. *Mosolyodok el, még mindig Cintót nézve. Egy tincset kisöprök a szememből, és lehúzom a lány fejéről a kapucnit.*
-Így sokkal szebb vagy. *Jegyzem meg mosolyogva. Nem, nem szoktam elpirulni.*
-Köszönöm, megvagyok. Igen, régen. *Mosolyodok el. Nem, azt nem említem meg, hogy fogadtam azzal a gyökér Millerrel. Úgyis a fél iskola tudja már. Itt még a falnak is füle van.*
-Most te mesélsz. Mi van veled? Történt valami érdemleges? *Kérdezgetek ezt-azt. Közben angyalian mosolygok. Tudom, hogy Cintó nehéz eset, de az egyik legjobb csaj itt Wilianben.*
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 20 EmptyVas. Aug. 22, 2010 9:13 pm

-Nyávogi... *Elneveti magát a néven, hiszen ilyet sem hallott még.* Jobb nevet nem is találhattál volna ki neki. *A mosoly nem törlődik le az arcáról. Úgy tűnik, igenis erre volt szüksége. Sebre. Már ősidők óta nem látták egymást, vagyis... Cintó kereste volna, de nem tette, mert James... nem szeretett volna hamar összeveszni a sráccal. Aztán mégis megtörtént, de azóta is legjobb haverok.*
-Ikrek... nem is csodálom. *Kacsint egyet, aztán lehúzzák a fejéről a kapucnit és még egy tincset is kisöpörnek az arcából. A nap süt, így a hajának a kék árnyalata is meglátszik. Most kicsit kisebbre húzódik a mosoly, persze csak mert rájön, hogy Seb még mindig nem adta fel.*
-Köszi. *Nem pirul el. Nem szokott. Aztán mondják neki, hogy ő meséljen... egy kisebb hatásszünetet tart, miközben Sátánt ellöki magától.*
-Velem... szokásos. Élek, virulok, csesztetem az embereket. Tudod milyen vagyok... ezért utál fél iskola és ezért van rólam szó amikor elmegyek bármelyik kisebb csoport mellett. Ja és ezért ismer majdnem mindenki. *Von vállat.* Érdemleges? Attól függ mire célzol. Voltam a Rock feszten. Ja meg otthon... meg erre arra, de amúgy jó nyár volt.
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 20 EmptyVas. Aug. 22, 2010 9:26 pm

-Tudod, hogy nem adok jó neveket na! *Nevetek fel. Nekem meg pont Cintó kellett már. Rég láttam, és hiányzott is. Egyrészt magamat is okoltam, amiért James lecsapta a kezemről. De ami volt elmúlt.*
-Egyik rosszabb mint a másik. *Rázom a fejem kuncogva. Persze itt ezt mondom, de imádom őket. Cintó már igazán tudhatná, hogy soha nem fogom feladni, hiszen már elsőtől próbálkozok nála, eddig eredménytelenül.*
-Nincs mit. *Bólogatok lelkesen. Persze tudom, hogy így nem megyek sokra, de csak szép fokozatosan. *
-Igen, tudom, hogy ezt csinálod. De nekem nincs, nem is volt, és nem is lesz bajom veled, és egyáltalán nem utállak! Sőt! *Húzom ki magam. Igen, első óta bele vagyok zúgva Cintóba. Mindig is udvaroltam neki.*
-Hát, konkrétan erre. Ott én nem voltam, de az Ozzfeszten igen. Az marha jó volt. Csak kár hogy a felére nem emlékszem. *Kacagok fel. Igen, egy kicsit berúgtam, de mire való a nyár... Még mindig Cintón legeltetem a szemem, ahogy szoktam.*
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 20 EmptyVas. Aug. 22, 2010 9:35 pm

-Ezért nem akarok én kisebb tesót. A bátyámmal jól megvagyunk és nekem ez nagyon is jó. *Bólogat egyetértően... magával ért egyet. Mosolyogva figyel tovább Sebre, ha nem néz rá, akkor a szeme sarkából. Arra rájön, hogy igenis mindig őt nézik.*
-Legalább van egy személy aki ezt mondja. Na jó... azért vannak nekem is haverjaim, meg minden... de azért ne próbáld ki, milyen az, amikor több mint fél iskola után, akik közül a legtöbb csaj. *Mosoly nélkül ránéz a másikra, de amikor az elkezdi mesélni az Ozzfesztet, elmosolyodik. Ő azon még nem volt.*
-A rock is brutális volt. Én nagyjából emlékszem rá... de felére úgy, hogy a banda magyarázta el mi volt. De azért emlékszem... *kacsint egyet, majd egy pillanatra lehajol Sátánhoz. A cipőfűzőt be dugja a cipőjébe. Így nem bírja rágni a mosómaci. Igaz, hogy most elkezdi kapargatni a cipőt, hátha kijön...*
-A te macskád biztos nem rossz ennyire... *Szem forgat egy kicsit megmozdítva lábát, hogy a mosómaci arrébb ugorjon.*
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 20 EmptyVas. Aug. 22, 2010 9:49 pm

-Amúgy, tök jó fejek, csak muglik. *Rázom meg a fejem. Igen, sajnálom, hogy muglik, de ez van.* -Szóóval te magaddal értesz egyet? Nem baj, az egod még mindig él. De én így szeretlek. *Mosolyodok el. Még mindig nem pirulok el, pedig tettem egy meggondolatlan kijelentést.*
-Engem a fél Famine utál, élükön Millerrel, szóval, megértelek. *Sóhajtok fel egy félmosollyal. Igen, főleg a közeledő Famine-Amira meccs miatt.*
-Én nem. A haverjaimmal, találkoztunk Ozzyval... Autogramom is van tőőle. *Kacsintok vissza. Közben a macska, most a pénztárcámat veszi ki a bal farzsebemből, és elszalad.*
-Gondolod? Héj, te szőrgolyó! Ide gyere, mert itt helyben kitömlek! *Kiáltok utána, mire a macska visszafordul, és visszahozza a tárcámat.*
-Azért mondom. Másodszorra már bejött mi!? *Kérdezem félig dorgálva, de közben nevetek. Most az egyszer leveszem a szemem Cintóról, de utána rögtön vissza is nézek rá.*
-Nem mintha számítana neked, de három és fél hónap alatt, sokat változtál. Sokkal szebb lettél, mint voltál. *Próbálkozok mindig. Már mosoly nélkül. Igazából, nem tudom mi legyen. Hiszen egy párszor már kosarat kaptam, miért ne adhatna most is?*
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 20 EmptyVas. Aug. 22, 2010 9:59 pm

-Mindig is egoista voltam és leszek is... *Nem fejezi be, hiszen Seb kijelenti, hogy így szereti. Nos... ezt most veheti így is meg úgyis, de ami ugye a szívén az a száján is. Szóval muszáj neki rákérdezni.* Szeretsz..? *Kisebb bizonytalanság azért akad. Mostanság nem nagyon mondott neki fiú ilyet. Talán még egyszer át kéne neki gondolni a dolgokat Sebbel? Mert... semmit nem veszthet avval, ha összejön a sráccal. Maximum Jamest fordítja maga ellen, de abból meg nagy balhé lesz. Viszont amilyen Cintó, úgy vissza is vágna a volt barátjának... nem tudja. Egyik fele azt mondja, hogy "miért ne?" a másik meg hogy "NE!".
Közben a macska elviszi a pénztárcát.*
-Az én mosómedvém nem csór el dolgokat. Vagyis de... az anarchiás párnámat.*Mosolyodik el halványan, a következő kérdésre csak bólint és egy kicsit lehajtja fejét.*
-Fél Famine... az alatt Jamest és bandáját érted nem? *James, Greg, Nath... ezen kívül tudja, hogy tőle is elvárnák... azt nem tudja, hogy Lar és Hannah, jóban vannak-e Sebbel, de ők is a banda része. Sőt nemsokára Daniel is, úgyhogy valószínű hogy James őt is Seb ellen fogja fordítani.*
-Én nem utállak. Ha számít valamit... annak ellenére, hogy én is Jamesszék bandájába vagyok. *Felpillant, közben ismét elcsattan egy bók. Halványan elmosolyodik és ismét csak megköszöni.*
-Azért te is változtál... jó értelembe. *Ezt tőle akár vehetni bóknak is.*
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 20 EmptyVas. Aug. 22, 2010 10:17 pm

-Tudom. *Bólintok. Nagy kísértést érzek, hogy közelebb hajoljak, és megcsókoljam, de nem teszem. Nem tudom, hogy mit tegyek.* -Igen. Szeretlek. Mindig is szerettelek. Azért nem találkoztam veled, amíg Millerrel jártál, mert nem tudtam a szemedbe nézni. És a tükörbe sem, hogy nem cselekedtem. És amikor az a tetű az orrom alá dörgölte, minden alkalommal. Nagyon nehéz volt, Cintó. *Vallom be, amit érzek. Most van az, hogy nem tudok Cintó szemeibe nézni. Azokba a szemekbe, amik már megannyiszor megigéztek, és most is.*
-Akkor Sátán jobb mint az én dögöm... *Csóválom a fejem mosoly nélkül. Nem tudok mosolyogni már nem.*
-És még sok más embert is. *Sóhajtok fel lemondóan. Látom, hogy ismét nincs esélyem. Közelebb hajolok, magam sem tudom, hogy miért, de hirtelen elfordítom a fejem.*
-Ez így nem megy. Én szeretlek Cintó, de a barátságunkat nem akarom tönkre tenni. Nem tudom, mi legyen. *Végül közelebb hajolok hozzá, és egy puszit nyomok az arcára. Aztán nagyon lassan elindulok befelé, hogy ha meg akarnak állítani, akkor megállok. A macska már rég megelőzött.*
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 20 EmptyVas. Aug. 22, 2010 10:29 pm

*Egyre több olyan dolog jön /olyan dolgot hall, amit nem kéne... Nem néz a másikra, csak a földet és Sátánt kémleli végig. Nem is tud mit rá mondani... nem érti néha a srácokat, nem tudja, hogy ők hogy éreznek. Neki teljesen kínaiak. Amikor viszont kijelenti, hogy ez így nem megy, felpillant és kérdőn néz rá. Azt hiszi először, hogy esetleg a barátságot akarja megszakítani. Ehelyett szerelmet vallanak neki... mostanság senki nem mondott ilyet. *
-Én... *De mire elkezdene valamit, amit nem is akar elkezdeni, már a kap egy puszit és a fiú le is lép. Ő pedig felveszi a kapucnit megint, aztán felkel és szól Sátánnal, hogy induljanak. Nem Seb után, hanem a tópartra megy. Egy kicsit át kell, hogy gondolja a dolgokat, pontosabban hogy miért lesz az neki jó, ha járni fog Sebbel. Jó ideig a tóparton üldögélve gondolkodik, cigizget és Sátán idegesíti. Aztán pedig Seb megkeresésére indul majd.*
Vissza az elejére Go down
Veronica Johnson
Diák-Amira
Diák-Amira
Veronica Johnson


nő Kor : 31
Hozzászólások száma : 177
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 20 EmptySzer. Szept. 01, 2010 5:33 am

*A nap folyamán, felbukkan ő is... tudni lehet róla, hogy nem egy könyvmoly vagy esetleg stréber, aki egész nap -már az első tanításkor- elkezd tanulni. A társaságot -mondhatjuk, hogy a régieket- hiányolja egy kicsit... túl sok neki az új, a kis hiperaktív elsős. Leginkább ezért keres magának egy csendesebb helyet valahol, mint most is. Kicsit hűvösebb van, így az udvaron csak átsétálnak az emberek. Ő viszont az egyik hintába belehuppan és egy kicsit elkezdi lökdösni magát. Csak lassan, nem szándékozik magasra száguldani.
Mellesleg most is jól öltözött, egy szürke farmert, fekete pólót az oldalán virágos mintával, Diconverse cipőt és egy vékonyka fekete kabátot visel mellé.*
Vissza az elejére Go down
Gresham C. Ainsley
Diák- Plama
Diák- Plama
Gresham C. Ainsley


Férfi Hozzászólások száma : 47
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 20 EmptySzer. Szept. 01, 2010 5:53 am

*Szeptember első napja, máris éreződik a tél közelsége: a hideg szellők, a néhol fenyegetően sötét felhők. De azért mégis van valami, aminek lehet örülni ebben a zord időben. Itt vannak az ember osztálytársai, akikkel már öt éve megvan a hullámhossz. Sok a bosszantó kis elsős, ott vannak a régi barátok, de azért az ismerős arcok mindig mosolyt csalhatnak az arcokra.

Greshnek, amint kilépett a kastély kapujából, kétszer is megfordult a fejében, hogy inkább egy határozott hátraarccal visszamasírozzon a jó meleg klubhelyiségbe, de akkor feleslegesen minek mászott le? Valóban, konkrét célja nem is volt, inkább csak levegőzni jött le. Nem fázott igazán, de egy vastagabb pulcsi melegét sem utasította volna vissza. Elkönyvelte, hogy a farmer, hosszú ujjú kombó a vastagabb kapucnis felsővel egyáltalán nem túlzás. Céltalanul elindult az udvaron, a hinták irányába, közben kíváncsian nézelődött, hátha felismer valakit.
Mikor Veronicát pillantotta meg az egyik fa árnyékában, szélesen elmosolyodott. Zsebéből kihúzta a kezét, és intett néhányat a lány felé, hogy ő is észrevegye, majd lépteit megszaporázva közelített felé.*
Vissza az elejére Go down
Veronica Johnson
Diák-Amira
Diák-Amira
Veronica Johnson


nő Kor : 31
Hozzászólások száma : 177
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 20 EmptySzer. Szept. 01, 2010 6:03 am

*Elmerengve lassan lökdösi magát, miközben egyre csak kutat az udvaron valami társaság után. Egy jó ideig sehol senki, el is gondolkodik azon, hogy talán egy kis zenét igéz a füleibe, de ekkor... mégis intenek felé. Mikor egy kicsit közelebb ér az alak, egy nagyobb mosoly terül el az arcán és felugorva a hintából, egyenesen Gresh nyakába köt ki. Volt pár kellemes élményük együtt, de a srácot nem sokat látta.*
-Sziaa! Te jó ég! Olyan régen láttalak. Hol vagy elveszve? *Ma mondjuk teljesen átlagos kedvében van. Sosem volt hiperaktív, nem is lesz. Elengedi a másikat, majd visszacsüccsenve a hintába figyelni kezdi. Mielőtt szóhoz jutna Gresh, ismét megszólal.*
-Hogy indult az első napod? Kár, hogy nem volt együtt óránk. *Igazából nem is volt nagyon órája, de az már más.*
Vissza az elejére Go down
Gresham C. Ainsley
Diák- Plama
Diák- Plama
Gresham C. Ainsley


Férfi Hozzászólások száma : 47
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 20 EmptySzer. Szept. 01, 2010 6:19 am

*Átkarolja a lányt, mikor ő a nyakába ugrik, bizony Gresh is örül, hogy újra láthatja.*
- Roni! *Köszönésképpen. Arcáról levakarhatatlan a mosoly, és már nyitná a száját, mikor a lány beléfojtja a szót egy következő kérdéssel. Halkan felnevet, majd a fa törzséhez támasztja a hátát, és lassan lecsúszik. Kényelmes guggoló póz, nem is fázik annyira. Felnéz Veronicára, hogy lássa megszólalhat-e... Elmosolyodik.*
- Voltak ezek a minisztériumi gyakorlati képzések, a fél nyaramat elvették, az évnyitó lakomáról is késtem. *Lebiggyesztett ajkak, szomorú pillantás... Na igen, ez kész kínzás annak, aki imád enni! De pár másodperc múlva Gresh már újra mosolyog.*
- Két növénytan, a többi megbeszélés jellegű volt. Már én is hiányoltalak. Tudod a vizsgákról, meg a szokásos. *Apró legyintés, majd érdeklődő tekintet.*
- Hogy telt a nyarad? Nem is írtál... *Gresh arcán ekkor sértettség és szomorúság tükröződik, de aki ismeri, tudja, hogy ez ilyenkor csak játék. A kérdés, hogy a beszédpartner belemegy-e.*
Vissza az elejére Go down
Veronica Johnson
Diák-Amira
Diák-Amira
Veronica Johnson


nő Kor : 31
Hozzászólások száma : 177
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 20 EmptySzer. Szept. 01, 2010 6:40 am

*Az ő arcáról sem lehet most levakarni a vigyort... *
-Ó, szegyénkém... És most még beszélik, hogy lesz valami buli itt év elején. Te tudsz róla valamit? *Kérdőn felvonja szemöldökét. Igen... már jó lenne bulizni egyet. Főleg, hogy mostanság eléggé bent volt. Társaság nem sok, a koncert óta sehol semmi. De Gresh mindent visz.*
-Igen, nekünk is a vizsgákról papoltak egyfolytában. Meg hogy tanuljunk meg blabla... már ez megy ötödik éve. *Vonja meg a vállát, közben egy kicsit hintázik előre hátra. Nagyon lassan.*
-A nyaram...? *Elgondolkodó arcot vág, aztán ismét csak Greshre veti pillantását.* Otthon voltam szinte végig. A szülők úgy lefoglaltak, hogy időm se volt. Aztán most, pár hete jöttem vissza. De annyi elsős van... *Egy kicsit meglepődik a sértett tekintetre.*
-Ez a tekintet... *Rázza meg a fejét vigyorogva, persze értő ő a lényeget.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Udvar - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 20 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Udvar
Vissza az elejére 
20 / 27 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 23 ... 27  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély területe :: Birtok-
Ugrás: