Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapTanári szoba EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Tanári szoba Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Tanári szoba EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Tanári szoba EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Tanári szoba EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Tanári szoba EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Tanári szoba EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Tanári szoba EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Tanári szoba EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Tanári szoba EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Tanári szoba EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Tanári szoba Vote_lcapTanári szoba Voting_barTanári szoba Vote_rcap 
Kim Kaguya
Tanári szoba Vote_lcapTanári szoba Voting_barTanári szoba Vote_rcap 
Ted Forrester
Tanári szoba Vote_lcapTanári szoba Voting_barTanári szoba Vote_rcap 
James Miller
Tanári szoba Vote_lcapTanári szoba Voting_barTanári szoba Vote_rcap 
William Quentin Watson
Tanári szoba Vote_lcapTanári szoba Voting_barTanári szoba Vote_rcap 
Sindy Logan
Tanári szoba Vote_lcapTanári szoba Voting_barTanári szoba Vote_rcap 
Hannah McDowal
Tanári szoba Vote_lcapTanári szoba Voting_barTanári szoba Vote_rcap 
Chris Martines
Tanári szoba Vote_lcapTanári szoba Voting_barTanári szoba Vote_rcap 
Solaria Luthia
Tanári szoba Vote_lcapTanári szoba Voting_barTanári szoba Vote_rcap 
Daniel Reed
Tanári szoba Vote_lcapTanári szoba Voting_barTanári szoba Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Tanári szoba

Go down 
+5
Hannelori Sensui
Sandra Berger
Raisen Hagiri
Alex Wilfred
Főmesélő
9 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Főmesélő
Admin
Főmesélő


Hozzászólások száma : 296
Pontok : 0

Tanári szoba Empty
TémanyitásTárgy: Tanári szoba   Tanári szoba EmptyCsüt. Dec. 10, 2009 2:25 am

Ide csak a tanárok jöhetnek be!
A második emeleti folyosókról lehet bejutni a terembe. Okkersága fal, fotelok és kanapék találhatók. Egy asztal is van a terem közepén.
Vissza az elejére Go down
https://wilian.hungarianforum.com
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tanári szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba EmptyKedd Dec. 29, 2009 5:01 am

*A folyosón, léptek hallatszanak. Alex egy pohár gőzölgő kávéval érkezik a tanáriba. Gondolta, benéz ha már erre járt. Lassan benyit, és körülnéz. Mivel elég kevés tanár van, ezért még nincs tele az a szoba. Úgy dönt, leül az egyik fotelba. Farmernadrág, fekete hosszú ujjú póló és tornacipő van rajta. Pálcája ott van zsebében, amit kitesz mikor leül. A forró kávéval a kezében ül és gondolkodik, remélve hogy valaki még benéz.*
Vissza az elejére Go down
Raisen Hagiri
Házvezető
Házvezető
Raisen Hagiri


Férfi Kor : 37
Hozzászólások száma : 164
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tanári szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba EmptyKedd Dec. 29, 2009 5:06 am

*A folyosóról érkezik a tanáriba. Mivel csak egy iratért jött, nem nagyon számított rá hogy rajta kívül más is lesz a szobában. Ezért is van hogy a szája szélén egy meggyújtatlan cigarettát egyensúlyoz. Az egyik kanapén észreveszi Alexet, és nem akar udvariatlan lenni, hát elé lép, és kezet nyújt.*
- Jó napot Alex. Hogyhogy itt van a tanáriban?*ő rossz szokásához híven képtelen bárkit is tegezni, így hát a vele nagyjából egykorú férfit is magázza.*
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/demonokkozt
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tanári szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba EmptyKedd Dec. 29, 2009 5:13 am

*Nem sokkal érkezése után jön egy másik tanár is. Pont akkor kortyol egyet a kávéból, amit rögtön le is tesz az asztalra és kezet fog.*
-Jó napot. Hát, gondoltam benézek hátha találok itt valakit. Aztán meg itt ragadtam. És Ön mi járatban? *Érdeklődik Raisentől, miközben ismét megfogja a kávét és megint kortyol egyet. Ettől legalább felébred. Egyébként nemrég érkezett vissza a kastélyba, mivel otthon töltötte az ünnepeket.*
Vissza az elejére Go down
Raisen Hagiri
Házvezető
Házvezető
Raisen Hagiri


Férfi Kor : 37
Hozzászólások száma : 164
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tanári szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba EmptyKedd Dec. 29, 2009 5:19 am

*A kézfogás után, letelepszik az egyik kanapé karfájára, szembe a másik tanárral. Fekete nadrágja tökéletesen illeszkedik bordó ingéhez amire egy zakót húzott. Az öltönykabátot nem vette fel, viszont a nyakkendő nem maradt ki a szórásból. Fehér kinyújtott nyelvként díszeleg a fekete zakón.*
- Én tulajdonképpen csak egy papírt kerestem. Ez kell majd ahhoz hogy egy normális névlistát összeállítsak az eddig megérkezett diákról. *magyarázza, és felmutatja a papirost, majd valahol a zakó egyik belső zsebébe tünteti el.*
- Itt töltötte az ünnepeket? *érdeklődik udvariasan miközben, összefonja a karjait maga előtt, kényelmes helyzetbe merevedvén*
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/demonokkozt
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tanári szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba EmptyKedd Dec. 29, 2009 5:25 am

*Lassan iszogassa a kávét, amiből már nem sok van. Imádja, így még forrón is képes 10 perc alatt elfogyasztani az egészet. Szinte... függő...
Meghallgatja a kollégát, és bólint.*
-Értem. Nekem pedig még ma ki kell mennem két diákért. Ikerlányok érkeznek, ha minden igaz. De még nem kaptam baglyot hogy mikor. *Vagy megint eltévedt.. Az ő baglyában nem lehet megbízni... kicsit öreg már. *
-Nem, nem... Ma érkeztem vissza az iskolába. Kicsit haza menekültem a munkától. Igaz hogy nem túl sok van még így év elején de... Na és maga? *Persze udvariasan vissza is kérdez és figyelmesen hallgatja Raisen-t miközben lehúzza a maradék kávét és a bögrét az asztalra teszi.*
Vissza az elejére Go down
Raisen Hagiri
Házvezető
Házvezető
Raisen Hagiri


Férfi Kor : 37
Hozzászólások száma : 164
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tanári szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba EmptyKedd Dec. 29, 2009 5:30 am

*Nem zavartja magát hogy tulajdonképpen a főnökével van szemben, rágyújt a cigire amit hurcol magával reggel óta, de még nem volt ideje elszívni.*
- Ikrek? Nocsak, kiket nem fúj ide a szél. *jegyzi meg kissé ironikusan a maga stílusában.*
- Melyik házba lesznek az tudható már? *nem fűzi sok szép emléke az ikrekhez, bár ez nem hat ki munkájára, csak egyszerűen rossz emlékek. Persze a lányok ezt nem fogják érezni semmilyen körülmények között sem.*
- Én itt maradtam, vigyáztam az iskolára el ne lopják *mosolyodik el ragadozóan, majd megértően bólint hogy az igazgató elmenekült a munkája elől.*
- És otthon sikerült pihennie magát? *tereli a témát vissza Alexra*
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/demonokkozt
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tanári szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba EmptyKedd Dec. 29, 2009 5:39 am

*Őt nem zavarja. Tőle nyugodtan lehet cigire rágyújtani. Viszont ő nem cigarettázik, de volt idő mikor ő is, bár a volt barátnője miatt letette és azóta nem is...*
-Bizony, ikrek. Hát... furcsa véletlen. Azt hiszem pályafutásom ideje alatt egy sem volt még. Eddig.*Közben jön még egy kérdés amire rábólint.*
-Igen, a Hiroshi házba kerültek. *Válaszolja és kicsit elgondolkodik. A következő kijelentésre pedig csak elmosolyodik.*
-Akkor jó. Remélem a diákok nem csináltak sok zűrt... még nem nézem utána az eseményeknek. *Nem mintha ő nem csinált volna mikor ide járt. *
-Igen, azt hiszem sikerült. De végül is szeretek itt lenni. Nem olyan rossz hely ez. *Bár diáknak sokkal jobb volt...*
-Maga készül már az óráira? Tudom hogy még nem tudni hogy mikor lesznek... Biztosan jó tanár lesz. *Még annyira nem ismeri Raisen-t, de előbb vagy utóbb úgyis kiderül.*
Vissza az elejére Go down
Raisen Hagiri
Házvezető
Házvezető
Raisen Hagiri


Férfi Kor : 37
Hozzászólások száma : 164
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tanári szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba EmptyKedd Dec. 29, 2009 5:46 am

*Szája szélén tartja a cigit mint az szokása már nagyon régóta. elég régi szokás ez, még valamikor 15 éves korában kezdte azóta sem tette le.*
- Itt a remek alkalom, hogy megtudja milyen ha ikrek vannak a közelben. *ezt itt lezárja, mivel az ő emlékei sötét viharként morajlanak a mélyben, egy nőről akit szeretett és egy férfiről, aki a szeretett kedves iker bátyja volt.*
- Nah, és pont a maga házába kerültek, ennek ha jól gondolom örül *tételezi fel hogy nem rosszból mondta Alex hogy hozzá kerültek az ikrek.*
- Nem, még kevesen vannak viszonylagos nyugalom uralkodik. *mondja, mivel eddig még valóban nem sok zűrt volt. Illetve tudomása szerint eddig egy sem.*
- Hogyne, az első öt órám jegyzete készen áll, már csak azt kell összehozni hogy mikor lesznek órák. * ő nem izgul az órák miatt, fegyelmet tartani remekül tud, és nézetei szerint - az eddigi egyetlen osztály ahol egy másik iskolában tanított sikerrel vette a vizsgákat,- nem lehet olyan rossz tanár*
- Na és ön? Fog tanítani valamit?
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/demonokkozt
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tanári szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba EmptyKedd Dec. 29, 2009 6:02 am

*Hallgatja a tanárt, és bólint.*
-Hát remélem nem lesz sok zűr velük.. Majd kiderül.*Vállat von és megrázza a fejét. Nem az ő házába.*
-Nem, nem az én házamba. Az enyém a Famine. Csak én veszem át őket mivel a házvezetőjük nem ér rá.*Magyarázza el Raisen-nek és ismét bólint egyet.*
-Akkor jó. És az órákkal kapcsolatban is. Reméljük minden rendben lesz. *Mondja. Elég sok dolga van neki az órarend összehozásával, és még a levelek kiküldésével meg stb..*
-Nem, nem fogok. Csak ha szükség lesz rá. Tudja.. ha nem jön ki a tanári kar, de reméljük nem fog előfordulni ilyen.*Na igen.. kicsit elgondolkodik majd kérdez valamit.*
-Még nem is kérdeztem meg... Mennyi ideje tanít Sötét Varázslatok Kivédését?
Vissza az elejére Go down
Raisen Hagiri
Házvezető
Házvezető
Raisen Hagiri


Férfi Kor : 37
Hozzászólások száma : 164
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tanári szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba EmptyKedd Dec. 29, 2009 6:09 am

*Bólint az ikrekkel kapcsolatosan. Reméli bejön és nem lesz velük nagy zűr. Ha az ő óráján akarnak bajt keverni, akkor rossz lóra tesznek.*
- Reméljük *hagyja ennyiben majd a következő információra kissé felvonja a szemöldökét.*
- Értem, ez esetben elnézést összetévesztettem a házakat. *vallja be hibáját, és két elnézést a mag udvarias módján. Majd nyújtózik macskamódra egy nagyot.*
- Ha esetleg nem jönne össze a tanári kar, akkor mit tanítana a legszívesebben? Persze valószínűleg összejön majd *kérdezi, hiszen kíváncsi és kérdések által megismerhető a másik ember elvet vallja.*
- Három éve tanítok. Előrehozott képzésben vettem részt és a vizsgáimat is jóval mások előtt tettem le. Remélem ez nem jelent akadályt. *meséli, majd utána kissé védekező állásba vonul vissza, szemei kifejezéstelenné válva.*
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/demonokkozt
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tanári szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba EmptyKedd Dec. 29, 2009 6:17 am

*Ő ennyiben is hagyja az ikres sztorit, majd megrázza a fejét. Vele is megesett mikor idekerült.*
-Semmi gond, majd megszokja. *Közben azért válaszol a következő kérdésre is... Bár ez elgondolkodtató.*
-Talán Bűbájtant. Vagy esetleg Átváltoztatástant... De szerintem össze fog jönni a tanári kar. *Mondja egy kisebb mosollyal az arcán és meghallgatja Raisen-t. *
-Nem, nem jelent. *Közben hogy áttérjen már valami más témára, próbál kitalálni egy jó ötletet.*
-Maga szereti a kviddicset? *Erre kíváncsi. Alex szereti nézni és egyszer edző is akar lenni... de még nem..*
Vissza az elejére Go down
Raisen Hagiri
Házvezető
Házvezető
Raisen Hagiri


Férfi Kor : 37
Hozzászólások száma : 164
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tanári szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba EmptyKedd Dec. 29, 2009 6:22 am

*Bólint egyet.*
- Valóban idő kérdése lesz csupán. az előző iskola ahol tanítottam más típusok szerint más házakra osztotta a diákságot. És még az él bennem kicsit elevenen *magyarázza, csak hogy mondjon valamit.*
- Hm szép tantárgy mind a kettő *jegyzi meg hisz neki a jóslástant kivéve mindegyikből kitűnő lett az eredménye, az meg már másik eset hogy a vizsgái után két hónapig kezelték kórházban annyira kimerült a szervezete.*
- Nem igazán szeretem. Megmaradok az olyan sportoknál amikben nem kell röpködni, enyhe tériszonnyal küszködök *vallja be férfiasan gyengeségét. Majd az órájára pillant. korán van még hogy visszatérjen a sötét vermébe ahogyan a szobáját nevezni szokta.*
- Mondja tulajdonképpen ön hogy került ide? Maga alapította vagy csak igazgatja az iskolát?
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/demonokkozt
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tanári szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba EmptyKedd Dec. 29, 2009 6:30 am

-Értem.. Majd megszokja. *Reméli Raisen sokáig fog még náluk tanítani. Azután csak bólint egyet... Szereti mind a két tantárgyat.*
-Igen, szeretem őket. *Mellesleg attól hogy a Famie ház vezetője, még nem olyan gonosz mint egyesek gondolják... sőt, kifejezetten rendes.*
-Én mikor diák voltam, imádtam játszani. De az azért nem most volt.*Mondja egy kisebb mosollyal és pálcáját kezdi pörgetni. A kérdésre majdnem felnevet, de nem teszi.*
-Nem, dehogy! Sok-sok éve, úgy az 1500 években alapult meg ez az iskola. Miután az alapítók meghaltak, egy kicsit.. úgymond csődbe ment. Nem olyan rég óta működik újból rendesen. Két igazgatóval az élén... Egy hölgy, és én. De csak úgy... két- két és fél éve vagyok itt.*Meséli el az élményeit és közben már le is teszi a pálcáját.*
Vissza az elejére Go down
Raisen Hagiri
Házvezető
Házvezető
Raisen Hagiri


Férfi Kor : 37
Hozzászólások száma : 164
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tanári szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba EmptyKedd Dec. 29, 2009 6:35 am

- Természetesen meg fogom szokni, két hónap múlva már nem fogom eltéveszteni a házakat és azok vezetőit. *fejezi ki magát meglehetősen udvariasan..
- Nos én sosem játszottam, nem az én játékom. *hogyne őt más kötötte le amíg mindenki más játszott vagy épp a játékot nézte.*
- Értem, tehát ez egy elég régi iskola. Nem gondoltam volna de hát sosem lehet tudni. *jegyzi meg, majd ismét nyújtózik egyet.*
- Bocsássa meg a nyújtózkodásom, közeledik a telihold. *mondja ezt arra hogy ő ugye egy vérleopárd, és ezt az igazgató úr természetesen már akkor tudta amikor felvette őt.*
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/demonokkozt
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tanári szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba EmptyKedd Dec. 29, 2009 6:45 am

*Bólogat egyetértően és végül meg is szólal.*
-Hát, nem mindenki szeretheti. *Mikor elsős volt, neki sem volt túl szimpatikus... Mármint a játék. Félt a repüléstől. De egy idő után ez elmúlt.*
-Igen, régi. Most már tudja. Remélhetőleg nem fog becsődölni ismét. *Nagyon azon vannak már pár éve hogy újból rendbe hozzák. Nem kellett sok mindent csinálni vele, csak egy kicsit népszerűsíteni és kipofozni.*
-Semmi gond. *Ő nem finnyás alak. És igen, tudja hogy Raisen vérleopárd. Nem kérdez rá, hogyan lett mivel nem szeretne a magánügyeibe belegázolni. *
-Lassan azt hiszem visszatérek a papírok felé.. Kicsit körül kell néznem még az este. *Hát igen. Ezzel jár a munkája.*
Vissza az elejére Go down
Raisen Hagiri
Házvezető
Házvezető
Raisen Hagiri


Férfi Kor : 37
Hozzászólások száma : 164
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tanári szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba EmptyKedd Dec. 29, 2009 6:50 am

*Bólint az igazgatónak. Ezt kimondottan tiszteli benne hogy nem vájkál senki magánéletében. Persze valószínű hogy előbb utóbb úgyis el fogja neki mesélni hiszen össze fognak ők szokni ha többet találkoznak.*
- Rendben van, én is a papírjaim után nézek, ezt még ma be szeretném fejezni *jegyzi meg azzal elnyomja a cigit egy hamutálba, és kisétál.*
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/demonokkozt
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tanári szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba EmptyKedd Dec. 29, 2009 6:52 am

*Bólogat, és ő is felkel.*
-Rendben van. További szép estét.*Köszön el Raisentől és ő is neki áll egy pár papírt kihalászni a tanáriból, majd már el is vonul a szobájába.*
Vissza az elejére Go down
Raisen Hagiri
Házvezető
Házvezető
Raisen Hagiri


Férfi Kor : 37
Hozzászólások száma : 164
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tanári szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba EmptyKedd Márc. 16, 2010 4:36 am

*Raisen érkezik a tanáriba egy adag papírral, amiket el kellene olvasnia vagy legalábbis kezdenie kéne vele valamit. A tanáriba lépve azonnal látja hogy az üres, így nem vesztegeti az idejét, odasétál a kanapéhoz, leül, és öltönykabátja zsebéből előhúzza a cigarettás dobozát, kivesz egy szálat, pálcájával meggyújtja, és aktívan egészségkárosít. Szokás szerint talpig elegánsban van, fekete öltönyben, egy bordó inggel, és egy fehéres szürkés nyakkendővel. Maga a megtestesült szigorú öltözködési elegancia.*
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/demonokkozt
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tanári szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba EmptyKedd Márc. 16, 2010 4:42 am

*Raisen után nem sokkal érkezik meg a tanári szobába. A kezében szintén egy halom papír. Egyébként farmer van rajta, világoskék kötött garbónyakú pulóver, és csizma. A haja hátul copfba fogva. A kolléga urat észreveszi, biccent is neki egyet.*
- Szép jó napot! *Majd leteszi a papírhalmát az asztalra, és elkezd kotorászni közte. De valahogy nem találja azt, amit keresett.*
- Ó, verdammt. Wo ist...? *Morog egy sort, de azért tovább nézegeti a papírokat, hátha megtalálja a neki fontosat.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Raisen Hagiri
Házvezető
Házvezető
Raisen Hagiri


Férfi Kor : 37
Hozzászólások száma : 164
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tanári szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba EmptyKedd Márc. 16, 2010 4:47 am

*Felpillantva munkájából észreveszi az érkező fiatal női kolleginát. Viszonozza a biccentést, és bemutatkozik, mert ő már csak ilyen.*
- Szép napot. Raisen Hagiri vagyok SVK tanár. *és még egy futó mosolyt is villant, majd visszatér a munkájához. Illetve térne, ha nem hallaná meg a német szavakat. Bár nem beszéli a nyelvet annyit sikerül kivennie hogy "verdamt" ami legjobb tudomása szerint átkozottat jelent. Kissé felvont szemöldökkel, a cigarettát a szája sarkában egyensúlyozva fordul a nő felé.*
- Mit keres ennyire?
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/demonokkozt
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tanári szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba EmptyKedd Márc. 16, 2010 4:56 am

*A bemutatkozásra felpillant a papírjai közül, és ő is megteszi ugyanezt.*
- Sandra Berger vagyok, az új tájrajz tanár. *Fordul Raisen felé, majd újra a papírjait nézegeti.*
- Egy papírt, amit az igazgató úrnak kellett volna leadnom, de nem találom sehol. Azt hittem ebben a kupacban van, de nem. *Húzza el a száját, majd csak áll a halom felett.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Raisen Hagiri
Házvezető
Házvezető
Raisen Hagiri


Férfi Kor : 37
Hozzászólások száma : 164
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tanári szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba EmptyKedd Márc. 16, 2010 5:00 am

*Bólint, és leteszi a kezében lévő papírt. Fáradt ő ehhez most. Ha van társaság akkor semmiképpen nem a papírokkal akar bíbelődni. Arra van bőven elég ideje és sajnos alkalma is. Alexnek hála, már szinte minden diákot ismer noha még nem sokkal találkozott, de olvasta a részletes leírásokat és szülői mellékleteket, és a többit. Csupa csupa izgalmas dolog.*
- Értem, ne keresse és akkor egy kettőre a kezébe fog akadni az a papír. *tanácsolja a férfi majd, hirtelen nem tudván jobb témát feldobni megkérdezi.*
- Maga német?
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/demonokkozt
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tanári szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba EmptyKedd Márc. 16, 2010 5:06 am

*Ő nem ismer minden diákot, csak párat, köztük Ted Forrestert, akinek az ismertsége bőven elég.:K A tanácsra biccent egyet.*
- Jó ötlet, általában mindig így szokott lenni. *Mosolyog egyet a férfire, majd a kérdésre bólint egyet.*
- Igen, Bonnban születtem, csak itt Angliában jártam egyetemre. Bár néha nagyon rosszul megy az angol, még most is. *De hát ezvan.^^ Összeszedi a papírokat egy szép kupacba, majd ott hagyja az asztal sarkán. Társaságban neki sincs kedve dolgozni.*
- És ön? Gondolom angol. *Mármint a névből erre következtetett, aztán ki tudja?*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Raisen Hagiri
Házvezető
Házvezető
Raisen Hagiri


Férfi Kor : 37
Hozzászólások száma : 164
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tanári szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba EmptyKedd Márc. 16, 2010 5:13 am

*Neki szerencsére - vagy Ted szerencséjére- még nem volt alkalma találkozni a fiúval de az Alexel folytatott beszélgetések nyolcvan százalékában előkerült a név, méghozzá meglehetősen negatív értelemben. *
- Igen, legalábbis velem mindig így van. *mondja, bár ez nem teljesen igaz mert az íróasztalán a papírok közt mindig szigorú és pedáns rend van kivéve nos, a teliholdas éjszakákat, olyankor általában egy cseppet ellustul.*
- Értem. Ne aggódjon, nem érződik annyira hogy német, kivéve természetesen ha németül szólal meg .*mosolyodik el kedvesen, és komoly, szigorú arca így megenyhül. Persze, hogy nincs ő kőből. Csak jól titkolja.*
- Nem, én Kyotóban születtem, és Londonba jártam egyetemre meg a tanárképzőt is ott végeztem, de bizonyos időközönként hazalátogatok a szülővárosomba. És a nyelvet is megtanultam. *válaszol a nő kérdésre. Igen beszélni tud, de ha most megkérnék hogy japán írásjelekkel írja le a nevét, bizony gondban lenne. A kanjikat még csak tanulgatja, felnőtt létére.*
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/demonokkozt
Ajánlott tartalom





Tanári szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba Empty

Vissza az elejére Go down
 
Tanári szoba
Vissza az elejére 
1 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Tanári pályázat

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Második emelet-
Ugrás: