Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapTanári szoba - Page 5 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Tanári szoba - Page 5 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Tanári szoba - Page 5 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Tanári szoba - Page 5 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Tanári szoba - Page 5 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Tanári szoba - Page 5 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Tanári szoba - Page 5 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Tanári szoba - Page 5 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Tanári szoba - Page 5 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Tanári szoba - Page 5 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Tanári szoba - Page 5 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Tanári szoba - Page 5 Vote_lcapTanári szoba - Page 5 Voting_barTanári szoba - Page 5 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Tanári szoba - Page 5 Vote_lcapTanári szoba - Page 5 Voting_barTanári szoba - Page 5 Vote_rcap 
Ted Forrester
Tanári szoba - Page 5 Vote_lcapTanári szoba - Page 5 Voting_barTanári szoba - Page 5 Vote_rcap 
James Miller
Tanári szoba - Page 5 Vote_lcapTanári szoba - Page 5 Voting_barTanári szoba - Page 5 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Tanári szoba - Page 5 Vote_lcapTanári szoba - Page 5 Voting_barTanári szoba - Page 5 Vote_rcap 
Sindy Logan
Tanári szoba - Page 5 Vote_lcapTanári szoba - Page 5 Voting_barTanári szoba - Page 5 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Tanári szoba - Page 5 Vote_lcapTanári szoba - Page 5 Voting_barTanári szoba - Page 5 Vote_rcap 
Chris Martines
Tanári szoba - Page 5 Vote_lcapTanári szoba - Page 5 Voting_barTanári szoba - Page 5 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Tanári szoba - Page 5 Vote_lcapTanári szoba - Page 5 Voting_barTanári szoba - Page 5 Vote_rcap 
Daniel Reed
Tanári szoba - Page 5 Vote_lcapTanári szoba - Page 5 Voting_barTanári szoba - Page 5 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Tanári szoba

Go down 
+5
Hannelori Sensui
Sandra Berger
Raisen Hagiri
Alex Wilfred
Főmesélő
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
SzerzőÜzenet
Raisen Hagiri
Házvezető
Házvezető
Raisen Hagiri


Férfi Kor : 37
Hozzászólások száma : 164
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tanári szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba - Page 5 EmptyVas. Aug. 29, 2010 9:42 am

*aranybarna szemeivel éberen figyeli a nő minden mozdulatát, majd amikor megkapja a másolatokat meg is szólal.*
- Köszönöm *teszi el egy mappába a kért iratokat.*
- Én jobb szeretem előre tudni kikkel kell majd dolgoznom. *jegyzi meg, mert ő szeret alaposan felkészülni mindig, maximalista alkat.*
- Én is korán szoktam aludni menni, de most valamiért nem tudok. *von vállat, mert már háromszor kelt ma fel, mert nem bírt aludni.*
- Bocsásson meg az udvariatlanságért, kérem üljön le. *sóhajt fel, önmagát szidva, hogy hogy lehet ekkora modortalan figura.*
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/demonokkozt
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tanári szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba - Page 5 EmptyVas. Aug. 29, 2010 9:47 am

- Én meg inkább olyan spontán ember vagyok. Mert ugye úgyis lesz valami. Minek előre tervezni. *Vonja meg a vállát mosolyogva.*
- Mondjuk az újoncokra én is kíváncsi leszek. Biztos megint van pár érdekes. *Húzza el a száját. Gyerekszerető, meg minden, nem véletlenül lett tanár, de néhány diákot valahogy nem tud megkedvelni. Pedig azért tényleg mindent megtesz, de valahogy nem.*
- Lehet a stressz miatt. Vagy az időjárás. *Más tippje nem nagyon van.*
- Milyen teát iszik? *Kérdia csészére pillantva. Ő most nem kér, de azért megkérdezi. *
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Raisen Hagiri
Házvezető
Házvezető
Raisen Hagiri


Férfi Kor : 37
Hozzászólások száma : 164
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tanári szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba - Page 5 EmptyVas. Aug. 29, 2010 9:50 am

- Én szeretek felkészültem érkezni az órámra *von vállat ,mert kinek mi jön be jobban stílusra, meg módszerre. Ő ezt szokta meg.*
- Hát van pár érdekes a mostaniak között is igen. Alex nem keveset bíbelődik néhányukkal. *jegyzi meg, mert faminés hvh-ként ő is tud mindenről. főleg a Forrester fiúról.*
- Lehet, nem tudom. *ért egyet, majd a csészére pillant.*
- Sencha tea, egyszerű, és megnyugtató hatása van. *feleli és ha a nő kér, tölt neki is.*
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/demonokkozt
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tanári szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba - Page 5 EmptyVas. Aug. 29, 2010 9:55 am

*Ő is felkészül, de csak az anyaggal. Mindegy, nem részletezi. Kinek a pap, kinek a papné, ugyebár.*
- Értem. Azért részvétem. Nem lehet könnyű igazgatónak. Én már néha a házvezetőségtől sem tudom, merre áll a fejem. *A Forrester fiúról ő s hallott már egyet s mást. Érdekes, az egyszer biztos.*
- Akkor attól talán el tud majd aludni. *Jegyzi meg, de nem kér. Ő olvasni szokott, az nála tuti siker.*
- Tényleg, hallott róla, hogy egy auror fog tanítani szeptembertől? *Vagy lehet, hogy csak ő ennyire tájékozatlan?*


A hozzászólást Sandra Berger összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Szept. 12, 2010 8:36 am-kor.
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Raisen Hagiri
Házvezető
Házvezető
Raisen Hagiri


Férfi Kor : 37
Hozzászólások száma : 164
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tanári szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba - Page 5 EmptyVas. Szept. 12, 2010 5:57 am

*Érdeklődve pillant a nőre. Sokféle tanítási módszer létezik ugye, és igaza van, kinek ez, kinek az jön be.*
- Nem, Alex nagyon strapabíró, néha bevallom őszintén, nem tudom hogyan bírja. A HVH-ság sem jobb néha.... *sóhajt fel, becsukva a mappát, amiben eddig rendezgette a lapjait. Nincs már kedve hozzá, meg nem akar dolgozni, amikor éppen beszélget.*
- Remélem igen, rossz alvó vagyok az az igazság *jegyzi meg, és belekortyol a teába. Leteszi a csészét az asztalra, miközben válaszol.*
- Igen, valaki mintha említette volna, hogy valószínűleg jól kifogok jönni az aurorral *jegyzi meg kicsit elhúzva a száját, ironikusnak szánta a mondatot.*
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/demonokkozt
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tanári szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba - Page 5 EmptyPént. Okt. 08, 2010 5:39 am

- Igazán tudom irigyelni Alexet. Néha nekem is meggyűlik a bajom a diákokkal pedig azok csak plamások. Famine HV biztosan nem lennék. *Vigyorodik el. Szegény Raisen meg HVH a faminénél. Ciki.*
- Biztosan. *Biztatóan mosolyog egyet.*
- Ó, igen, érdekes egy ember. Bár nekem nincs bajom vele. Kicsit munkamániásnak tűnik. *Vonja meg a vállát. Érdekes lesz többször összefutni Cassidyvel.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Raisen Hagiri
Házvezető
Házvezető
Raisen Hagiri


Férfi Kor : 37
Hozzászólások száma : 164
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tanári szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba - Page 5 EmptyKedd Okt. 12, 2010 3:40 am

- Nem olyan rossz azért a Famine sem. Adminisztráció szempontjából semmi különbség, más házakkal szemben, csak a tanulók, azok nehéz esetek tudnak lenni. *feleli, mert hallott már egy-két zűrös fiatalról akikre jó lesz odafigyelni.*
- Remélem is... *azt már nem teszi hozzá, hogy a hold állása miatt alszik rosszul mostanában. Érzékeny rá, főleg hogy alakváltó. Átokverte átok.*
- Valóban? Úgy vélem, ebben nem hasonlít rám akkor *mosolyodik el halványan, majd kinyújtózik, megfeszül rajta elegáns ruházata, majd hátradől. Még felkelni is lusta, de össze kell szednie magát.*
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/demonokkozt
Ajánlott tartalom





Tanári szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba - Page 5 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Tanári szoba
Vissza az elejére 
5 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Tanári pályázat

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Második emelet-
Ugrás: