Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapTanári szoba - Page 3 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Tanári szoba - Page 3 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Tanári szoba - Page 3 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Tanári szoba - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Tanári szoba - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Tanári szoba - Page 3 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Tanári szoba - Page 3 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Tanári szoba - Page 3 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Tanári szoba - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Tanári szoba - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Tanári szoba - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Tanári szoba - Page 3 Vote_lcapTanári szoba - Page 3 Voting_barTanári szoba - Page 3 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Tanári szoba - Page 3 Vote_lcapTanári szoba - Page 3 Voting_barTanári szoba - Page 3 Vote_rcap 
Ted Forrester
Tanári szoba - Page 3 Vote_lcapTanári szoba - Page 3 Voting_barTanári szoba - Page 3 Vote_rcap 
James Miller
Tanári szoba - Page 3 Vote_lcapTanári szoba - Page 3 Voting_barTanári szoba - Page 3 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Tanári szoba - Page 3 Vote_lcapTanári szoba - Page 3 Voting_barTanári szoba - Page 3 Vote_rcap 
Sindy Logan
Tanári szoba - Page 3 Vote_lcapTanári szoba - Page 3 Voting_barTanári szoba - Page 3 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Tanári szoba - Page 3 Vote_lcapTanári szoba - Page 3 Voting_barTanári szoba - Page 3 Vote_rcap 
Chris Martines
Tanári szoba - Page 3 Vote_lcapTanári szoba - Page 3 Voting_barTanári szoba - Page 3 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Tanári szoba - Page 3 Vote_lcapTanári szoba - Page 3 Voting_barTanári szoba - Page 3 Vote_rcap 
Daniel Reed
Tanári szoba - Page 3 Vote_lcapTanári szoba - Page 3 Voting_barTanári szoba - Page 3 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Tanári szoba

Go down 
+5
Hannelori Sensui
Sandra Berger
Raisen Hagiri
Alex Wilfred
Főmesélő
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tanári szoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba - Page 3 EmptySzomb. Ápr. 24, 2010 6:39 am

*Igen, mindig is ilyen volt és ilyen is marad. A név hallatán elgondolkodtam.*
-Cassandra... hallottam már a nevét de igazából nem láttam még sose. *Elhallgattam, persze végigfigyeltem Soshy minden válaszát. Miután ő befejezte, én bólintottam egyet. Tényleg nagy a zűrzavar.*
-Igen... és azt hiszem ismét elő kell szednem a rendet. *Egy ideig ugyebár béke volt, de most... megint lázadás... *
-Velem? Nemrég tértem vissza. Vagyis... nem voltam túl messze csak itt a Wilardi házunkban. Körülnéztem. Amióta anyám meghalt, senki nem él ott... csak a manó. *Vonta meg a vállát, miközben hátradőlt a fotelban és egy halvány mosolyt eresztett el Soshy felé. Ő szereti tartani a szemkontaktust beszélgetést közben, szóval nem veszi el a pillantását.*
Vissza az elejére Go down
Soshy Hatchet
Felnőtt
Felnőtt
Soshy Hatchet


nő Kor : 39
Lakhely : London / Iskola
Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tanári szoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba - Page 3 EmptySzomb. Ápr. 24, 2010 7:00 am

-Nekem volt már vele összetűzésem nem is egyszer ... * gondolok vissza a régi időkre amikor auror voltam*
- Tényleg jó ötlet lenne újra összehozni a csapatot * bólogatok. Úgy látszik az események kezdenek újra a sötétség felé terelődni. Halálfalók nappal a főtéren!? Ilyet is csak még a rossz időkben láttam. Ez valami sötét előjel ...Mindenesetre nem árt óvintézkedéseket tenni.*
-Részvétem édesanyád miatt. Engem is gyengén érintett a halála. Ha tudtam volna eljövök a temetésére , de épp lábadoztam..
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tanári szoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba - Page 3 EmptySzomb. Ápr. 24, 2010 7:01 am

*Halkan lép be a terembe. Szerencsére nem esik el a küszöbben, pedig szokása. Farmert visel, fekete cipőt, és világoskék blúzt. A haja hullámosan omlik a vállára. Körbenéz a teremben, és megpillantja két kollégáját, biccent is feléjük egyet.*
- Gut'n Abend! *Még jó, hogy nem zajosan jött be, biztosan megzavarta volna beszélgetést. Halkan a nagy irattartó polchoz megy, majd a kezében tartott papírokat visszateszi, és újakat keres. Nem kis munka házvezetőnek lenni, az már biztos.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tanári szoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba - Page 3 EmptySzomb. Ápr. 24, 2010 7:06 am

*Bólint, közben elmosolyodik hogy Soshy is jó ötletnek tartja ezt.*
-Szerintem az lesz. És köszönöm, kicsit lesújtott. Főleg hogy Anor hozta a hírt... na mindegy. *Közben Sandra érkezik.*
-Jó estét. Hölgyeim.. .elnézésüket kérem, de nekem most mennem kell. *Egy kedves mosoly, és lassan ki is sétál a teremből. Persze elköszönés után.*

//Elnézést, mennem kell :S köszi a játékot Smile//
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tanári szoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba - Page 3 EmptySzomb. Ápr. 24, 2010 7:30 am

//Úgy látszik, problémák adódtak, úgyhogy Sandra ha megtalált a papírjai, visszavonul a szobájába.//
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Soshy Hatchet
Felnőtt
Felnőtt
Soshy Hatchet


nő Kor : 39
Lakhely : London / Iskola
Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tanári szoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba - Page 3 EmptyKedd Ápr. 27, 2010 9:47 pm

* A mai napon már nem lesz több órám, ezért úgy döntöttem , hogy visszavonulok a tanári szobába és békén hagyom a kihágásra készülő diákokat. Hadd legyen egy kis örömük, hogy nem buknak le. Az egyik kanapén ülök , és miközben olvasom a Reggeli Próféta aznapi számát , a kávémat kavargatom, természetesen úgy, hogy az ujjammal a csésze fölött körözök , a kanál pedig magától követi az ujjam.Néha hátrasimítok egy-egy piros hajszálat az arcomból. Az újság semmit sem ír az esetleges halálfalók megjelenéséről. Kicsit furcsállom. Eléggé erőltetett cikkek vannak most a napilapban. Elvégre minden nyugodt és sehol sincs botrány. Legalább is úgy tűnik. Vagy talán a minisztérium keze van a dologban !? Fogalmam sincs...Gondolataimból az ajtó nyitódása ver fel*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tanári szoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba - Page 3 EmptyKedd Ápr. 27, 2010 10:01 pm

*Elgondolkodott azon, hogy mi lenne ha elvállalna valamilyen órát, amihez még nincs tanár... mondjuk hozzá a számmisztika vagy esetleg a mágiatörténet illene. Ezen merengve, érkezik meg a tanáriba. Gondolta benéz, mivel ilyenkor vannak egy kicsit többen benn és hátha lesz végre társasága. Szokásához jó híven, most is farmernadrágban, sportcipőben és egy fekete pólóban van.
Kivételesen semmi kávé vagy valami rágcsálnivaló nincs nála. Viszont nagy meglepődésére, tényleg talál társaságot. Soshyt. Mondjuk azért szereti, hogy ennyi női tanár van az iskolában...*
-Szia Soshy. Nem gond ha csatlakozom, ugye? *Ha a nő nemet mond akkor helyet foglal mellette, és belepillant a Reggeli Prófétába.*
-Ír valami érdekeset a Próféta? Nem olvastam ma. *A kedve persze most is jó, egy halvány mosoly látszik az arcán. Figyelmesen hallgatja a nőt, próbálja minden figyelmét most rá fordítani.*
Vissza az elejére Go down
Soshy Hatchet
Felnőtt
Felnőtt
Soshy Hatchet


nő Kor : 39
Lakhely : London / Iskola
Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tanári szoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba - Page 3 EmptyKedd Ápr. 27, 2010 10:13 pm

*Alex az. Elmosolyodok amikor meglátom.Régebben is mindig ezt a reakciót hozta ki belőlem a megjelenése.*
-Szia Alex ! Nem, dehogy ülj csak el *ütögetem meg a mellettem levő helyet a kanapén. Elolvasom még a " Fortuna megmondja mire készülj fel ! " cikk utolsó pár sorát és Axelre nézek.*
-Semmi érdekeset.Vagy nem tudnak a halálfalókról vagy pedig a minisztérium hallgattatta el őket.
*Lerakom az újságot összehajtva az asztalra és iszok egy kortyot a kávémból.Majd úgy helyezkedek , hogy úgy-ahogy szemben legyek Axellel. Szeretem tartani a szemkontaktust , és figyelni a mimikát. Sok mindent le lehet szűrni ha jobban figyeljük a másik viselkedését.*
- És, hogy s mint vagy ? Találtál már tanárokat a betöltendő állásokra?
* Amikor jelentkeztem a jóslástan tárgyat tanítani akkor még e mellett keresett az iskola egy számmisztika és egy mágiatörténet tanárt. Egyik se passzol hozzám annyira, hogy elkezdjem tanítani. Viszont támadt egy ötletem*
-Alex, arra gondoltam,hogy a felsőbb éves Amirásoknak szívesen tanítanék Mentálmágiát... Csak mer ők az eszesebbje az iskolának..
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tanári szoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba - Page 3 EmptyKedd Ápr. 27, 2010 10:28 pm

*Visszamosolyog, majd bólint és helyet foglal ugye Soshy mellett. Még belekukkant a Prófétába, de igazából ha a nő azt mondja hogy nem ír semmi akkor nem is nagyon érdekli.*
-Á értem. Szerintem a minisztérium hallgatja el... sőt... szokás szerint félnek. *Fintorog egyet. Pedig nem kellene hogy féljen a minisztérium. A szemkontaktust ő is tartja, szokása neki is... A kérdésre persze illedelmesen válaszol.*
-Köszönöm egészen jól. Bár mostanában csak gyűlik a munka. Hát nem. Éppen elgondolkodtam azon, hogy mi lenne ha elvállalnám mondjuk a mágiatörténetet. *Kicsit elmereng ismét, majd összefonja a karjait. Persze végighallgatja Soshy kérését is, és rábólint.* Persze, nyugodtan. Ez nagyon jó ötlet! De nem muszáj csak Amirásoknak, ha valakit találsz még aki szeretne akkor persze őt is taníthatnád. *Kis hatásszünet.*
-Amanda pedig az animágusi pályafutásra fogja felkészíteni a diákokat. Ő is megkérdezte múltkor... *Jegyzi meg még mellékesen. *
Vissza az elejére Go down
Soshy Hatchet
Felnőtt
Felnőtt
Soshy Hatchet


nő Kor : 39
Lakhely : London / Iskola
Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tanári szoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba - Page 3 EmptyKedd Ápr. 27, 2010 10:41 pm

- Az pont passzolna hozzád . *jegyzem meg . *
-Aha..* igazából fogalmam sincs , hogy ki az az Amanda. Még csak pár hete vagyok itt és nem találkoztam minden tanárral. Felállok a kanapéról és az egyik ablakhoz lépek. Odakinn száz ágra süt a nap. Visszafordulok Alex felé.*
-Nem lenne kedved sétálni egyet ? *kérdezem*
-Persze csak ha nincs más dolgod * teszem hozzá. Hiszen nem akarom én rátukmálni magamat a kedves igazgatóra. Csak kicsit már kezd elegem lenni a bezártságból. Jól jönne egy kis séta a birtokon a szabadban*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tanári szoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba - Page 3 EmptyKedd Ápr. 27, 2010 10:58 pm

-Jó hallani, hogy így gondolod. *Mosolyodik el, miközben meghallgatja az ajánlatot. Séta? Nem is olyan rossz ötlet. Végig követi Soshy lépteit, amik ugye az ablakhoz vezetnek, majd válaszol is persze.*
-Mehetünk. Egy kis séta nem árt. *Fel is kel, és megvárja Soshyt. Ha a nő is elindul akkor persze mennek együtt, és először valószínű az udvar felé veszik az irányt. Azért megkérdezi...*
-Merre menjünk?
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Tanári szoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba - Page 3 EmptyVas. Május 16, 2010 9:18 am

//Olvadás//

*A cuccát cipelő Wulfgarral érkezik ide. Elkoordinálja, hogy hova tegye a kupacot. Ő maga nekidől az egyik asztalnak, és közben válaszol.*
- De persze, szívesen megmutatom, ha szeretnéd. * feleli a környéknézős kérdésre, és igen kivételesen sikeresen észreveszi a pirulást. ez tetszik neki, elmosolyodik.*
- Én év elején érkeztem, szóval elég új vagyok még. * mondja, és közben már azt is elfelejtette mi volt a kérdés.*
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Wulfgar Odinson
Tanár
Tanár
Wulfgar Odinson


Hozzászólások száma : 100
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tanári szoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba - Page 3 EmptyVas. Május 16, 2010 9:29 am

- És hogy tetszik itt? Van kedvenc helyed?
*Kérdezi Wulfgar, miközben lepakolja a papírokat, majd Hannelorival szemben nekidől egy asztalnak, ami hangos recsegéssel jelzi hihetetlen mértékű nemtetszését. A két méteres tanár smaragdzöld szemei úgy figyelik a tanárnő minden szavát, mintha inná azokat, és be kell vallja magának, hogy tetszik neki a nő. Nem tudja mit csináljon, így kisfiús zavarában felvesz egy ceruzát, és miközben forgatja, véletlenül eltöri, így gyorsan el is dugja egy kupac papír alá, majd újra Hannelorira néz.*
- Amúgy... Hogy szoktak szólítani? Hannelorinak, vagy van valamilyen rövidebb beceneved?
*Kérdi, majd hirtelen úgy érzi, nagy hülyeséget kérdezett, így elkapja a tekintetét, és úgy csinál, mintha valami őrületesen érdekeset látna a plafonon.*
- Amúgy örülök, hogy pont egy ilyen elbűvölő hölgy lehet az első nyugodt beszélgetőtársam...
*Mondja, és kicsit bele is pirul, hogy ilyesmit mond. Wulfgar Odinson, a két méteres norvég druida varázsló nem épp a női szívek ismerője, így kicsit bizonytalan...*
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Tanári szoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba - Page 3 EmptyVas. Május 16, 2010 9:37 am

* -Nincs kimondottan. Az egész helyet szeretem, olyan békés és nyugodt. De, talán nem is tudom. A birtokot, és Wilardot szeretem nagyon. * több kellemes emléke is kapcsolódik oda, még tanuló éveiből is. Észreveszi a férfi zajos zavarát, és nem tud nem mosolyogni a hatalmas ember esetlenségén. Felkuncogni nem kuncog, csupán válaszol a kérdésre.*
- Hát a legtöbben Hanninak szólítanak, Alex mániája hogy Lorizik. *jegyzi meg, majd vissza kérdez.*
- Nah és a Wulfgar becézhető valahogy? *érdeklődik kedvesen, majd elkapja a mosolyoghatnék a férfi kedves bókjára. Ő is felpillant a plafonra, nem érti mi olyan érdekes ott.*
- Köszönöm, én sem hittem volna hogy láthatok kisfiús zavarban egy két méter magas óriást. * feleli vidáman a nő, és bíztatóan megsimítja a férfi karját, hogy ő ugyan még nem evett ember a világon.*
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Wulfgar Odinson
Tanár
Tanár
Wulfgar Odinson


Hozzászólások száma : 100
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tanári szoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba - Page 3 EmptyVas. Május 16, 2010 9:47 am

- Gyerekkoromban kisfarkasnak szólítottak. Majd ahogy elkezdett nőni a hajam, akkor sokszor becéztek Odinnak... Végül pedig megmaradt a Wulf. Szóval szólíts csak Wulfnak, hacsak nincs jobb ötleted. Ha van, szívesen meghallgatom!
*Mondja, majd a kisfiús zavarral kapcsolatos megjegyzésnek köszönhetően csak még inkább zavarba jön, amit ügyesen tovább erősít az érintés. Gyengéden, bár félénken rámosolyog Hannelorira.*
- Nagyon kedves vagy...
*Mondja, bár hangja kicsit akadozik, és nem tudja, mit kezdjen a helyzettel. Végül előrenyúl, és bőrkesztyűs kezével megsimogatja Hanni arcát.*
- Tudod... Nem igazán tudom mit mondhatnék. Nagyon kedves, aranyos nő vagy, és hát... Ha úgy alakul minden, ahogy szokott, akkor sikerül valami olyasmit csinálnom, ami miatt nevetségesnek fogsz találni. Próbálom elkerülni, de csak nem jön össze.
*Bizonytalan tekintettel figyeli Hanni minden reakcióját, hátha ki tud olvasni belőle valamit.*
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Tanári szoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba - Page 3 EmptyVas. Május 16, 2010 10:04 am

- Kisfarkas? Miért kisfarkas? De a Wulf nekem tökéletesen megteszi. Vagyis abba sem halok bele ha ki kell mondanom hogy Wulfgar. Nagyon tetszik ez a név, olyan nem szokványos. * jegyzi még meg derűsen, és észreveszi hogy a férfi a megnyugvás helyett, még inkább zavarba jön..*
- Köszönöm, de hogy kedves legyek ahhoz az kell hogy velem is kedvesek legyenek- *mosolyodik el kedvesen, ami nála szinte állandó mosoly.
- Nyugodj meg, nem fogsz magadból bolondot csinálni. * állítja magabiztosan, és kicsit megborzong a kellemes érintéstől. Nincs ellenére csak furcsa, hogy pont egy ekkora megtermett férfi legyen ilyen gyengéd... Szokatlan a helyzet. Jah, meg még életében nem találkozott norvég férfival.*
- Ne legyél ilyen ideges, a végén még kétségbe vonom hogy tényleg egy norvég harcos vagy. azt fogom hinni hogy egy farkasbőrbe bújt kisdiák. * nevet fel kellemes hangon, és igyekszik felérni a férfi arcát, de épp csak az álla hegyén sikerül megcsiklandoznia.*
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Wulfgar Odinson
Tanár
Tanár
Wulfgar Odinson


Hozzászólások száma : 100
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tanári szoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba - Page 3 EmptyVas. Május 16, 2010 10:10 am

- Hát a kisdiáktól igen messze állok, hidd el... De hogy zavarom magyarázzam, magányos vándor voltam egész életemben, vagy csak férfi barátok vettek körül... Soha nem volt még dolgom ilyen vonzó, elbűvölő, kedves és értelmes nővel, mint te... Így nem is nagyon tudom, mit szabad mondanom, és mit nem...
*Magyarázkodik Wulfgar, de végül elmosolyodik.*
- És nem kételkednél, hogy ki vagyok, ha látnád a szobám...
*Ám ahogy kiejti, hirtelen hátrahőköl.*
- De félre ne értsd, nem akarok semmiféle kettős értelmű dolgot mondani, vagy hasonlót, csak hát... Az ágyam körül bundák lógnak a falon, az asztalom fölött pedig egy méretes bárd pihen. Szóval nem egy hétköznapi odú, errefelé, az biztos. Szóval nem arra akartam célozni, hogy gyere és nézd meg, és nincs semmi hátsó szándékom... Csak...
*Pár másodpercig csöndben áll, majd végül hirtelen megöleli a nőt.*
- Bocsáss meg...
*És ezzel jó néhány lépéssel arrébb áll. Nézi a falat, és gondolkodik.*
- Nem volt egy sétagalopp az életem. Kicsit nehézkes megtalálnom a helyes hangot.
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Tanári szoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba - Page 3 EmptyVas. Május 16, 2010 10:20 am

- Nem gondollak kisdiáknak. CSak tudod, néha pár megnyilvánulásod nagyon olyan hogyis mondjam kisfiús. * próbálja megfogalmazni a mondandóját nem bántóan, hanem kedvesen.*
- Nem lehetett könnyű egyedül. De sosem gondoltál arra hogy társat válassz magad mellé? Egy nőt aki segítségedre van az életedben? * érdeklődik, mert kíváncsi a válaszra, és nem teljesen érti, hogy egy ilyen vonzó és erős férfi hogyhogy egyedül vándorolt ennyi éven át.*
- Nyugalom, nem értem félre, és az elmesélésed alapján nagyon komfortos lehet a szobád. Ha esetleg megengeded, valamikor megnézném a saját szememmel is azt a híres szobát, a bőrökkel, meg a bárddal. * teszi még hozzá, az ölelelésre azonban meglepődik, és meglepődik. Hogy lehet egy ekkora embernek ilyen gyöngés ölelése. Persze haragudni eszébe sem jut, csak kis pír jelenik meg az arcán.*
- Ugyan, nem történt semmi...
- Bízom benne, hogy meg fogod találni a helyes hangot. Jó úton haladsz. * bíztatja Wulfot kedvesen.*
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Wulfgar Odinson
Tanár
Tanár
Wulfgar Odinson


Hozzászólások száma : 100
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tanári szoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba - Page 3 EmptyVas. Május 16, 2010 10:26 am

*Wulfgar lassan megfordul. Arcára fájdalom ül ki. De ez a fájdalom a legrosszabb, mert nem a testet, hanem a lelket tépi acélos fogakkal. A férfi lassan leveszi a talárját, majd a bőrkesztyűket, és elkezdi felhajtani ingujját, egészen a könyökéig. Mindkét kézfeje és karja csúnyán összeégve, látszik, hogy az ingujj többi része alatt is folytatódik.*
- Ez vagyok én. Fenn, a messzi északon vannak varázslóiskolák, de a legtöbben klánokba tömörülnek. Én a holló testvériségéhez tartoztam. Egy idő után kaptam egy mentort, akivel ketten jártuk a hófödte hegyeket, és volt egy... Szörnyű találkozásom egy sárkánnyal. A mentorom meghalt... Én ott kaptam ezeket. A sárkánytűz okozta sérülések nagy részét lehet gyógyítani mágiával, de van egy két alfaj, ami kivétel. Ez is azok közé tartozik. És a sárkánytűz okozta sebek évtizedeken át gyógyulhatnak. És valljuk be, ha valaki csak ilyen kezekkel tud simogatni, a női szívek már nem rajonganak érte annyira.
*Mondja, és ha a nő nem avatkozik közbe, visszahajtja ingujját, felveszi a kesztyűket, és felölti a talárt is. Nem szereti mutogatni ezeket, de valahogy most úgy érezte, hogy Hanninak látnia kell.*
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Tanári szoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba - Page 3 EmptyVas. Május 16, 2010 10:41 am

*Kissé megilletődik, mikor a férfi vetkőzni kezd. Nem tudja mire számítson, de az eredmény meglepi. Végigpillant a férfi megégett kezén, és szinte érzi, hogy ezek a sebek nem csak a bőrén hanem a lelkén is ott vannak. *
- Nem lehetett könnyű. Még jó hogy nem haltál bele, a sárkányok veszedelmes állatok. És én személy szerint nagyon örülök annak hogy élsz, kedves Wulfgar. És kicsit sem zavar, hogy milyen a kezed. * ragadja meg óvatosan az egyik sebes kezet, nem tudva hogy fáj-e avagy sem.*
- A női szívek bonyolult dolgok, de én merem állítani, hogy egyszerű lélek vagyok. A külsőségek csupán apróságok. Nem számít hogy milyen a kezed, csak az hogymost itt vagy és beszélgethetünk. Nekem ez többet ér, bármilyen szép vagy bársonyos bőrnél. * mondja meleg mosollyal a férfi szemébe nézve. Komolyan gondolja mindegy egyes szavát amit csak mond. Aztán hagyja hogy Wulf visszaöltözzön. Mélyen megérinti a férfinek ez a bizalma, hogy megmutatta neki a sebeit. Biztos benne hogy ez nem volt egyszerű gesztus a férfitől.*
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Wulfgar Odinson
Tanár
Tanár
Wulfgar Odinson


Hozzászólások száma : 100
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tanári szoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba - Page 3 EmptyVas. Május 16, 2010 10:52 am

- Mondd csak... Mit gondolsz most rólam? Kicsit nehéz megmondanom... Egy háromezer éves koponyáról többet el tudok mondani, mint egy élettel teli emberi arcról... Talán mert az utóbbiból nem láttam annyit, és amikor sokkal találkoztam sem voltam abban a kedvemben, hogy megismerjem a lélek nyomait...
*Mondja bizonytalanul, elgondolkodva.*
- És megígérem, hogy cserébe én is elmondok mindent, minden kérdésedre válaszolok szívesen.
*Ezzel előre nyúl, és óvatosan megfogja Hanni kezeit, és a szemébe néz. Nem tudja, mit kezdjen a helyzettel...*
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Tanári szoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba - Page 3 EmptyVas. Május 16, 2010 11:03 am

- azt gondolom, hogy egy nagyon bátor ember vagy. Átélted ezt a borzasztó tragédiát, és még mindig itt vagy, és erőteljesen jössz mész. Csodálatos bátorságra vall. Azokívül amit eddig láttam belőled, hogy őszinte vagy, nagyon kedves, és gyengéd, mégha termetileg nem is vagy egy apróság. * mondja a férfinak őszintén a gondolatait. Nem gondol róla mász, mint mikor először meglátta.*
- Rossz lóra tettél, ha azt gondoltad, hogy ezek után látni sem akarlak majd. Igenis látni akarlak,még mindig, és megmutatni neked a tópartot. * mosolyodik el kedvesen ismét, és lepillant a férfi hatalmas tenyerére. Picit megszorítja, hogy éreztesse, az ő szemében inkább nőtt, mintsem csökkent volna.*
- Rendben, de gondolkodnom kell a kérdéseken. Egyenlőre túlságosan leköt egy norvég származású mágiatörténet tanár... nem is tudom, nem ismered véletlen? Hasonlít rád... Magas, erős, izmos, kedves, és éppen a tanáriban tartózkodik... * kezd el viccelődni, hogy valamiképp megpróbálja felvidítani a férfit. Nagyon szeretné látni a mosolyát.*
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Wulfgar Odinson
Tanár
Tanár
Wulfgar Odinson


Hozzászólások száma : 100
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tanári szoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba - Page 3 EmptyVas. Május 16, 2010 11:13 am

*Wulfgar végül elmosolyodik, majd fel is nevet. Mély hangja bejárja a termet, s mikor elhallgat, mosolyogva néz Hannire, majd előredől, és csókot lehel a nő homlokára.*
- Köszönök neked mindent... Bár többet adhatnék neked annál, mint ami módomban áll... De ha bármit szeretnél, mondd, mert megérdemled, hogy neked adjam...
*Mondja, és végigsimít a nő arcán. Úgy érzi, most nem tudna elszúrni semmit, és reméli, hogy az idilli pillanat nem múlik el soha. Élvezi Hanni társaságát, és szeretné minél hosszabbra nyújtani ezt a számára oly gyönyörű másodpercet. Látszik rajta, hogy tovább is menne egy homlokra adott puszinál, de nem tudja, hogy fogjon hozzá.*
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Tanári szoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba - Page 3 EmptyVas. Május 16, 2010 11:23 am

*Ő is mosolygásba kezd, örül hogy sikerült jobb kedvre deríteni Wulfot. Valahogy ezt érezte helyesnek, és ő tipikusan olyan fajta nő, akinek ami a szívén az a száján is. Most is így történt, és cseppet sem gondol másként a férfire mint mikor beléptek ide. Csak lassan kisebbségi komplexusa kezd kialakulni a sok sok magas pasi között.*
- Nagyon kedves tőled, de ne nekem köszönd, hogy ilyen fantasztikus ember vagy. * mosolyog kissé elpirulva, és a simításra kicsit hagyja is magát, Belesimítja arcát a férfi tenyerébe, jól esik neki a gyengéd érintés. Bár elvileg régen foglalt, mostanában nem alakulnak jól a dolgai. De erről, eddig még Alexal sem beszélt. Majd, talán, nemsokára. Mindenesetre még reménykedik hogy rendbej önnek a dolgok Jack-el.*

//Fagyi//
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Wulfgar Odinson
Tanár
Tanár
Wulfgar Odinson


Hozzászólások száma : 100
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tanári szoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba - Page 3 EmptyHétf. Május 17, 2010 4:42 am

*Wulfgar érzi, hogy a nőnek jól esik a gyengédség, és úgy dönt, hogy megpróbálkozik egy igen bátor, de talán túlontúl botor lépéssel. Felül az asztalra, majd a nőt gyengéden magához húzza.*
- Tudod... Ritkán van lehetőségem arra, hogy így beszélgessek egy magadfajta...
*Itt eléggé zavarba jön, de megerőlteti magát, és küzdve saját idegességével, megpróbálja folytatni a mondatot.*
- Egy magadfajta különleges, csodálatos nővel... Hat tudnád mit megadnék, hogy csak pár percig a karjaimban tarthassalak...
*Ezzel Wulfgar gyengéden átöleli a nőt, és ha az engedi, óvatosan felhúzza az ölébe, és rámosolyog....*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tanári szoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Tanári szoba
Vissza az elejére 
3 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Tanári pályázat

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Második emelet-
Ugrás: