Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapTanári szoba - Page 4 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Tanári szoba - Page 4 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Tanári szoba - Page 4 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Tanári szoba - Page 4 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Tanári szoba - Page 4 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Tanári szoba - Page 4 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Tanári szoba - Page 4 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Tanári szoba - Page 4 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Tanári szoba - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Tanári szoba - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Tanári szoba - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Tanári szoba - Page 4 Vote_lcapTanári szoba - Page 4 Voting_barTanári szoba - Page 4 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Tanári szoba - Page 4 Vote_lcapTanári szoba - Page 4 Voting_barTanári szoba - Page 4 Vote_rcap 
Ted Forrester
Tanári szoba - Page 4 Vote_lcapTanári szoba - Page 4 Voting_barTanári szoba - Page 4 Vote_rcap 
James Miller
Tanári szoba - Page 4 Vote_lcapTanári szoba - Page 4 Voting_barTanári szoba - Page 4 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Tanári szoba - Page 4 Vote_lcapTanári szoba - Page 4 Voting_barTanári szoba - Page 4 Vote_rcap 
Sindy Logan
Tanári szoba - Page 4 Vote_lcapTanári szoba - Page 4 Voting_barTanári szoba - Page 4 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Tanári szoba - Page 4 Vote_lcapTanári szoba - Page 4 Voting_barTanári szoba - Page 4 Vote_rcap 
Chris Martines
Tanári szoba - Page 4 Vote_lcapTanári szoba - Page 4 Voting_barTanári szoba - Page 4 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Tanári szoba - Page 4 Vote_lcapTanári szoba - Page 4 Voting_barTanári szoba - Page 4 Vote_rcap 
Daniel Reed
Tanári szoba - Page 4 Vote_lcapTanári szoba - Page 4 Voting_barTanári szoba - Page 4 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Tanári szoba

Go down 
+5
Hannelori Sensui
Sandra Berger
Raisen Hagiri
Alex Wilfred
Főmesélő
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Tanári szoba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba - Page 4 EmptyHétf. Május 17, 2010 4:48 am

*Amint a férfi felül az asztalra, furcsa elképzelések kezdik megszállni, a jó értelemben. Határozottan jól esik neki, hogy már nem olyan pici.*
- Hát, attól tartok, mostanában mindig lesz rá alkalmad, mert egy darabig itt szándékozok még tanítani. *feleli vidáman a nő, mert a jó darabig, nála éveket takar.*
- Nagyon kedves vagy, de máris a karodban tartassz. *közli az egyszerű tényt kis mosollyal.*
- Nem lenne szabad ezt csinálnunk... * jegyzi meg közben, de azért feltelepedik a férfi ölébe. Nincs ellenére, csak a józan gondolatai sikoltoznak, hogy ez nagyon nem helyénvaló.*
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Wulfgar Odinson
Tanár
Tanár
Wulfgar Odinson


Hozzászólások száma : 100
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tanári szoba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba - Page 4 EmptyHétf. Május 17, 2010 4:53 am

- Valamit rosszul csinálok? Vagy rosszat csinálok?
*Kérdi ijedten, és már-már azon gondolkozik, hogy elviharzik. Ez elég feltűnő lehet, mivel többször is a folyosóra vezető ajtóra pillant. Idegességében kezei remegni kezdenek, és nem tudja mihez kezdjen a helyzettel.*
- Sajnálom...
*Mondja, és gyengéd mozdulattal felkapja a nőt, és maga mellé ülteti, majd felkel az asztalról.*
- Tényleg nagyon sajnálom, én... Nem akartam semmi rosszat. Látod, megint elrontottam mindent. Azt hiszem megmaradok a tanításnál és a magányos esti sétáknál...
*Ezzel szomorú kiskuya szemekkel még egyszer belenéz Hanni szemeibe, majd lassú léptekkel elindul kifelé.*
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Tanári szoba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba - Page 4 EmptyHétf. Május 17, 2010 4:57 am

- Nem erről van szó. Nem csináltál semmi rosszat, sőt... *válaszol majd a férfi arcát megsimítva magára vonja a figyelmet.*
- Nem kell sajnálnod. Tudod, jól esik, amit csinálsz, csak... nem érzem helyesnek egyenlőre. *böki ki, nem akarva megbántani a férfit, de rossz érzése van hogy sértődés lesz belőle.*
- Nem tettél rosszat, mondtam már. * feleli az asztalon ülve, és a távozni készülő férfi karja felé kap. Eléri még, és megtartja, miközben csendes hangon megszólal.*
- Kérlek, ne menj el. *viszonozza a szomorú kiskutya szemeket ha a férfi hátrapillant.*
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Wulfgar Odinson
Tanár
Tanár
Wulfgar Odinson


Hozzászólások száma : 100
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tanári szoba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba - Page 4 EmptyHétf. Május 17, 2010 5:02 am

*Wulfgar hátrapillant, és akaratlanul is elmosolyodik.*
- Ilyen aranyos nőt még életemben nem láttam...
*Mondja kicsit kuncogva, ám végül visszanyeri előző kicsit szomorkás hangulatát.*
- Csak nem tudom, mi a helyes tempó... Tudod, nekem soha nem volt... Női barátom... Vagy barátnőm... Vagy bármi hasonló...
*Mondja csendben, és végül lerogy egy székre, ami ha beszélni tudna, most sikítva könyörögne az életéért, de így csak apró reccsenések sorozatával jelzi, hogy ő bizony a halálára készül.*
- Nem tudom mihez kezdjek...
*Arcát kezeibe temeti, és hatalmasat sóhajt. A hegyomlás méretű norvég most kétségbeesettnek és elveszettnek érzi magát, és ez tisztán látszik rajta.*
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Tanári szoba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba - Page 4 EmptyHétf. Május 17, 2010 5:12 am

*Visszamosolyog, és megkönnyebbül mikor Wulf, nem menekül ki a szobából, hanem leroskad egy székre.*
- Megértem, és nem hibáztatlak semmiért, ezt jegyezd meg. Nekem be kell vallanom tisztességtelen előnyöm van, hiszen van pár férfi barátom, de ők.. mások. Szóval más személyiségek, és egy kicsit sem hasonlítanak rád, semmilyen szempontból sem.* mondja, majd a székre lerogyott Wulfhoz, lép, leszállva az asztalról.*
- Héé, ne keseregj. *szabadítja ki az arcot a két két alól. Látni szeretné azokat a hihetetlen zöld szemeket.*
- Ha szeretnéd, szívesen segítek, hogy megtaláld az itteni életritmust. Már ha megengeded.... * ajánlja fel kedvesen, és kicsit visszafojtott lélegzettel várja a választ. Nem biztos benne, hogy nem gyalogolt-e bele a férfi lelkületébe.*
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Wulfgar Odinson
Tanár
Tanár
Wulfgar Odinson


Hozzászólások száma : 100
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tanári szoba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba - Page 4 EmptyHétf. Május 17, 2010 5:17 am

*Wulfgar felnéz a nőre, és hálásan elmosolyodik, bár szemein még mindig látszik, hogy nem tudja, merre induljon.*
- Nagyon köszönöm, hogy mellettem állsz... Nem tudom mihez kezdenék egy segítő kéz nélkül. Rendes tőled, hogy egy ilyen nagy bolond mellé állsz...
*Mondja, majd feláll, és egy zsebórát húz elő farzsebéből.*
- Későre jár az idő, jobb, ha lefekszünk aludni...
*És amennyiben Hanninak nincs ellenére a dolog, Wulfgar elkíséri őt a szobájához, majd elbúcsúzik, még egyszer köszönetet mond, és beveszi magát saját kis odújába...*

//Köszi a játékot! Smile//
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Tanári szoba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba - Page 4 EmptyHétf. Május 17, 2010 5:20 am

- Bármiben szívesen segítek ha tudok. És korántsem vagy bolond, csak egy kicsit elveszett. De majd rátalálsz az itteni életvitelre. * mosolyog bíztatóan a férfire, majd ő is nyújtózik egyet.*
- Igen, azt hiszem ideje lenne aludni menni. Hogy elment az idő. * csodálkozik, majd hagyja magát a szobához kísérni.*
- Jó éjt. * búcsúzik l kedvesen.*

//Én is nagyon köszönöm^^//
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Wulfgar Odinson
Tanár
Tanár
Wulfgar Odinson


Hozzászólások száma : 100
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tanári szoba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba - Page 4 EmptyPént. Jún. 18, 2010 11:09 am

*Wulfgar Hannelorival érkezik egy kidőlt szekrény miatt. A férfi belép, körbepillant, majd furcsálló tekintettel néz a nőre.*
- És hol található az a kidőlt szekrény, kisasszony?
*Kérdi érdeklődve, csendben, miközben felül egy asztalra, ami nyikorogva ad hangot elégedetlenségének. A férfi karba fonja kezeit, és türelmesen vára a válaszra, közben néha-néha aggódóan néz körül, hátha csak ő nem látta meg a bútordarabot, de minden alkalommal megbizonyosodik arról, hogy márpedig ő itt csőbe lett húzva.*
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Tanári szoba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba - Page 4 EmptyPént. Jún. 18, 2010 11:14 am

*Loholva érkezik a férfi oldalán, oldala szúr, de nem a futástól. Ma egész nap szúrt az oldala.*
- Ott, ott a sarokban. * mutat az egyik sarok felé a nő, majd ő is odapillant, hogy ott még véletlenül sincs egyetlen kidőlt szekrény sem. Nem szívesen vallja be magának, hogy hiányzott neki a férfi társasága, és kicsit elkapta az irigykedés, amikor meglátta Demivel. De ezzel az érzésével még talán maga sincs tisztában.*
- Ejnye ejnye, pedig esküszöm neked hogy ott volt az a kidőlt szekrény. *mosolyodik el a nő huncutul, és csillogó szemekkel néz a férfira. Tulajdonképpen nem tudja, hogy jött a kidőlt szekrényes ötlet, de jött.*
- Abba a sarokban, az utolsó üres asztal mellett. *mutat még egyszer az adott irányba, de már székesebb mosollyal. Nem sokáig fogja bírni már, hogy ne nevesse el magát.*
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Wulfgar Odinson
Tanár
Tanár
Wulfgar Odinson


Hozzászólások száma : 100
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tanári szoba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba - Page 4 EmptyPént. Jún. 18, 2010 11:23 am

*Wulfgar elsétál az említett sarokig, majd vissza.*
- Márpedig ott nincs semmi, kisasszony...
*Mondja, majd a derekára helyezi kezeit.*
- Magyarázatot követelek! Ön becsapott engem, és nincs olyan elégtétel, amit fel tudna ajánlani haragom enyhítésére...
*Arca komoly, semmiből nem látszik, hogy jót derül a helyzeten. Pedig a valóság ez.*
- Nos, mit tud felhozni mentségére, hogy ne sújtsam halálra végtelen kegyetlenséggel?
*Kérdi, és figyeli Hanni arcát.*
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Tanári szoba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba - Page 4 EmptyPént. Jún. 18, 2010 11:30 am

*Tekintetével követi a férfit, nézi hatalmas termetét, mely mégis simán, és elegánsan sétál fel alá az orra előtt. Hatalmas, mégis, olyan kecses jelenség.*
- Már pedig jó uram, amikor kirohantam innen ott egy kidől szekrény feküdt. *ragaszkodik a meggyőződéséhez, hogy ott már pedig akkor is volt valami.*
- Becsaptam? Én? Hát tennék én ilyesmit? *vág halálra vélt arcot, és a szívéhez kapja a kezét, mintha még a feltételezés is megdöbbentené.*
- Hm lássuk csak, mondjuk azt hogy Ön egy úriember, aki nem bántana egy magamfajta, védtelen, és gyönge nőt. Vagy mert szépen nézek önre, és azt mondom, hogy van egy meglepetésem ön számára? * érdeklődik csillogó ártatlan tekintettel, ami körülbelül olyan, mintha egy diáklány nézne fel az imádott tanára szemébe.*
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Wulfgar Odinson
Tanár
Tanár
Wulfgar Odinson


Hozzászólások száma : 100
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tanári szoba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba - Page 4 EmptyPént. Jún. 18, 2010 11:40 am

- Nos, a vételen és gyönge nő képes volt átrázni engem, és ennek felettébb nem örülök...
*Mondja Wulfgar.*
- Szóval most kérem, hölgyem, hogy magyarázza meg az eseményeket, és kárpótoljon engem szörnyű szenvedésemért...
*Ezzel nagyon közel lép Hannihoz, és a szemébe néz.*
- Mit ajánl fel a megbocsájtásért, kedves Hannelori? Hmm?
*Ezzel lassan kezeit a nő csípőjére csúsztatja.*
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Tanári szoba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba - Page 4 EmptyPént. Jún. 18, 2010 11:54 am

- Ez nem igaz, nem ráztalak át. Mert nekem tényleg szükségem volt rád. Illetve van is. *mondja még mindig csillogó szemekkel.*
- Megmagyarázom én szívesen. Az a helyzet, hogy aktakukackodtam egy cseppet, és megtudtam hogy most hétvégén lesz a születésnapod. Mivel én hétvégén otthon leszek, gondoltam most adom oda az ajándékodat, nah meg bónuszban egy kis sport sem ártott meg. * kuncog fel, őt nem zavarja, hogy csurom víz lett. Kibújik az ölelő karok közül, és elballag az asztaláig, aminek a rejtekéből elővesz egy csomagot. Egy nagy csomagot. Tarlama pedig egy pár hosszú fekete bőrkesztyű, mivel Hanni látta, hogy Wulfé már itt-ott megkopott, gondolta meglepi egy újabbal, és ezek mellé egy régies stílusú tőrt tett. Mármint a két kesztyű közé. Most kíváncsian adja át a férfinek újra elé állva, és nagyon kíváncsi, hogy mit fog szólni hozzá.*
- Hát nem tudtam eldönteni hogy minek örülnél a legjobban, így ezek mellett döntöttem. *mondja végül.*
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Wulfgar Odinson
Tanár
Tanár
Wulfgar Odinson


Hozzászólások száma : 100
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tanári szoba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba - Page 4 EmptyPént. Jún. 18, 2010 11:57 am

*Wulfgar meglepődve, örömtől csillogó szemekkel fogadja az ajándékot.*
- Köszönöm... Nem tudom, mit mondhatnék... Nagyon szépek... Köszönöm...
*Leveszi kesztyűit, felpróbálja a Hannitól kapottakat, majd a kezébe veszi a tőrt is, ám azt végül visszarakja a helyére.*
- Csodálatosak... Bár a legjobban annak örülnék, ha...
*A következő pillanatban elkapja a nőt, magához húzza, gyengéden, mégis ellentmondást nem tűrően, és hosszan, érzékien, gyengéden megcsókolja, közben végigsimítva a nő hátán, végül pedig a szemébe néz.*
- Ha csókot lophatnék tőled...
*Fejezi be a mondatot mosolyogva, és várja a reakciókat.*
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Tanári szoba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba - Page 4 EmptyPént. Jún. 18, 2010 12:04 pm

Kíváncsian várja a reakciót, és örül mikor a férfit sikerül meglepnie. Erre nem számított, ez tisztán látszik rajta.*
- Nagyon nincs mit, örömmel adtam. *mosolyog ő is jókedvűen, és reméli hogy megbocsátott neki a férfi a kis futásért.*
- Remélem sikerült kellőképpen kárpótolnom.* jegyzi meg, majd hirtelen azt veszi észre, hogy közvetlen közelről néz fel Wulfgar szemeibe. Meglepődik egy kicsit a csókon, és a józan esze tiltakozna is érte, de valamiért nem húzódik el. Pedig nem lenne szabad, gondolnia kellene Jackre, de... valamiért a név és az arc, folyton elúszik, és csak a hatalmas norvég kék pillantása marad meg a helyén.*
- Azt hiszem ez már megtörtént. * mosolyog fel a csók után a férfi arcába, ezzel is tudatva, hogy nem volt ellenére a helyzet.*
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Wulfgar Odinson
Tanár
Tanár
Wulfgar Odinson


Hozzászólások száma : 100
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tanári szoba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba - Page 4 EmptyPént. Jún. 18, 2010 12:12 pm

- Igen, sikerült kellőképp kárpótolnod...
*Mondja a férfi, és végigsimít a nő arcán.*
- Lehet jobb lenne most bebújni az ágyba... Mit gondolsz?
*Kérdi, majd apró csókot lehel a nő ajkaira, majd újra simogatni kezdi Hanni arcát.*
- Csodálatos nő vagy...
*Jelenti ki, és nem tudja, mit mondhatna még. Látszik, hogy zavarban van, és legszívesebben most, itt helyben lerohanná a nőt, de próbálja visszafogni magát.*
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Tanári szoba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba - Page 4 EmptyPént. Jún. 18, 2010 12:18 pm

- Ennek örülök... *mosolyogva, és arcát belesimítja a simításba. A puha bőr érintése nem riasztja. Aztán a férfi kellemes, mély hangjára felemeli a fejét. Neki hirtelen más kép jelenik meg az agyában mint a férfinek. Hogy ketten, egymás mellett fekszenek egy ágyban és... *
- Nem is tudom, lehet hogy igazad van. Nem kellene megfáznunk. *biccent a nő, pedig a csók után nem sok kedve van aludni menni.*
- Te pedig egy csodálatos férfi vagy. De bármily csodálatosak is vagyunk ideje lenne aludni menni, ahogy mondtad is. Elkísérsz? * érdeklődik, majd a férfivel együtt elindul a szobája felé, ott egy aprócska szájra puszival elbúcsúzik, és bemenekül a zuhany alá, hogy gondolkodni tudjon.*
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Alice White
Diák- Plama
Diák- Plama
Alice White


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 61
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tanári szoba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba - Page 4 EmptySzomb. Jún. 19, 2010 11:17 pm

*Alice sétál fel a legfelső emeletre. Sétál pár lépést, és bekopog a tanári szobába. Vár pár pillanatot, és egy ismeretlen nő nyitja ki.*
-Cheryl J. Payton-t kérem szépen!
*Mondta kihúzott háttal, és egy bájos mosollyal. Most már nincs más feladata csak várni. Kíváncsi a számmisztikára. *
-Vajon milyenek lesznek itt a mágiák?
*Tette fel a kérdést magának.*
Vissza az elejére Go down
Cheryl J. Payton
Tanár
Tanár
Cheryl J. Payton


nő Kor : 39
Hozzászólások száma : 57
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tanári szoba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba - Page 4 EmptySzomb. Jún. 19, 2010 11:31 pm

*A neve hallatára felkapja a fejét, két napja sincs hogy itt van, és máris őt kérik. Mosolyogva bólint, és feláll, majd az ajtóhoz sétálva kilép rajta.*
-Üdvözlöm Miss White. Miben lehetek a segítségére?
*Mindenkinek megjegyezte az arcát, és a vezetéknevét. Még így is bonyolult néha fejben tartani. Kedvesen rámosolyog a lányra, és mivel ide diákok nem léphetnek be, becsukja maga mögött az ajtót, és elindul a szobája felé. Ugyanazon az emeleten található, így mikor odaérnek kinyitja az ajtót, és beljebb invitálja a lányt.*
-Üljön le nyugodtan. Kér valamit inni, vagy rágcsálni?
Vissza az elejére Go down
Raisen Hagiri
Házvezető
Házvezető
Raisen Hagiri


Férfi Kor : 37
Hozzászólások száma : 164
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tanári szoba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba - Page 4 EmptyVas. Aug. 29, 2010 9:16 am

*Nem olyan régóta kezdett csak el járőrözni de hamar megunta, és betért a tanáriba, egy rakás papírért, és nem ment vissza az irodába, hanem egy szabad asztalnál leült, és elkezdte végignézni őket, miközben bűvölt magának egy csésze teát. Sima egyszerű Sencha tea, ami segít megnyugodni, és tiszta ésszel gondolkodni, amire most szüksége is van.*
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/demonokkozt
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tanári szoba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba - Page 4 EmptyVas. Aug. 29, 2010 9:22 am

*Vidáman trappol be a tanáriba. Pár papír van nála, szerencsére most azokat nem fogja elejteni.
Egy sötétkék farmernadrágot, és egy barna, kötött pulóvert visel. A lábán egy fekete cipő. Nem magassarkú, mert abban tuti orra esne.
Észreveszi Raisent, de mivel nem akarja megzavarni, csak halkan köszön neki.*
- Jó estét, Mr. Hagiri. *Majd kutakodni kezd a szekrényben, pár papírt betesz, párat meg ki is vesz belőle.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Raisen Hagiri
Házvezető
Házvezető
Raisen Hagiri


Férfi Kor : 37
Hozzászólások száma : 164
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tanári szoba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba - Page 4 EmptyVas. Aug. 29, 2010 9:25 am

*Munkájában elmerülve is meghallja a lépteket, de oda sem figyel, gondolja, hogy egy kolléga, akikhez nincs sok hangulata, aztán meghallja a hangot, és rájön, hogy ez egy általa valamennyire kedvelt hang.*
- Jó estét, Miss Berger *viszonozza, majd érdeklődve pillant fel egy pillanatra.*
- Mit keres abban a szekrényben? *kérdezi, és belekortyol a teájába.*
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/demonokkozt
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tanári szoba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba - Page 4 EmptyVas. Aug. 29, 2010 9:28 am

*Lassan végez a szekrény kirámolásával, vagyis megtalálta a papírokat, amiket keresett.*
- Ó, most már semmit. Azt a papírt kerestem, amin a tanév rendje van, szóval, hogy mikor vannak a szünetek, meg ilyesmi. Meg az elsős és másodikos diákok névsorát. *Magyarázza, meg becsukja a fiókot, amiben éppen kutakodott.*
- Na és Ön? Nem tud aludni, vagy ennyire olvasgathatnékja van? *Kérdi a férfitől az előtte lévő papírokra célozva.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Raisen Hagiri
Házvezető
Házvezető
Raisen Hagiri


Férfi Kor : 37
Hozzászólások száma : 164
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tanári szoba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba - Page 4 EmptyVas. Aug. 29, 2010 9:31 am

*Felhúzott szemöldökkel, mered a szekrényre, majd pillantása a nőre tér vissza.*
- Értem. Volna kedves ezekből készíteni nekem egy másolatot? *kéri önmagához mérten kedvesen, miközben újabb papírt tesz félre, amit kivégzett.*
- Az újoncokat nézegetem, és hogy kik lesznek a tanítványaim ebben az évben. *mondja, és kissé felsóhajt. Eléggé betáblázott lesz az órarendje. Főleg hogy idén még LLg-t is fog tanítani.*
- Nem, nem tudok aludni amúgy. *von vállat, és leteszi a keze ügyében levő papírt. Beszélgetni is több kedve van, mint azokat nézegetni.*
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/demonokkozt
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tanári szoba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba - Page 4 EmptyVas. Aug. 29, 2010 9:38 am

- Öhm... persze, máris. *Mondja, majd a papírokat, amiket le kell másolnia, lefekteti az asztalra, melléjük tesz olyanokat, amikre nem írtak még, majd fogja a pálcáját, egyenként rákoppint a másolandó és az üres papírokra, amelyeken hamar megjelenik a másolat is. Ehhez talán nem kell olyan sok varázserő, és talán még megy is neki.*
- Parancsoljon. *Adja át a másolatokat.*
- Értem. Én majd az órán kiderítem. habár nem hiszem, hogy annyira látogatottak lesznek a tanórák. *Tavaly sem tolongtak az emberek.*
- Értem. Most valahogy én sem, pedig ilyen későn általában már kidőlök. *Mosolyodik el, majd az asztalra pillant, ahol Raisen ül.*
- Nem bánja, ha leülök? *És ha nem, akkor leül a férfival szemben.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Ajánlott tartalom





Tanári szoba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Tanári szoba
Vissza az elejére 
4 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Tanári pályázat

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Második emelet-
Ugrás: