Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapTanári szoba - Page 2 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Tanári szoba - Page 2 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Tanári szoba - Page 2 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Tanári szoba - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Tanári szoba - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Tanári szoba - Page 2 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Tanári szoba - Page 2 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Tanári szoba - Page 2 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Tanári szoba - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Tanári szoba - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Tanári szoba - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Tanári szoba - Page 2 Vote_lcapTanári szoba - Page 2 Voting_barTanári szoba - Page 2 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Tanári szoba - Page 2 Vote_lcapTanári szoba - Page 2 Voting_barTanári szoba - Page 2 Vote_rcap 
Ted Forrester
Tanári szoba - Page 2 Vote_lcapTanári szoba - Page 2 Voting_barTanári szoba - Page 2 Vote_rcap 
James Miller
Tanári szoba - Page 2 Vote_lcapTanári szoba - Page 2 Voting_barTanári szoba - Page 2 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Tanári szoba - Page 2 Vote_lcapTanári szoba - Page 2 Voting_barTanári szoba - Page 2 Vote_rcap 
Sindy Logan
Tanári szoba - Page 2 Vote_lcapTanári szoba - Page 2 Voting_barTanári szoba - Page 2 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Tanári szoba - Page 2 Vote_lcapTanári szoba - Page 2 Voting_barTanári szoba - Page 2 Vote_rcap 
Chris Martines
Tanári szoba - Page 2 Vote_lcapTanári szoba - Page 2 Voting_barTanári szoba - Page 2 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Tanári szoba - Page 2 Vote_lcapTanári szoba - Page 2 Voting_barTanári szoba - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Reed
Tanári szoba - Page 2 Vote_lcapTanári szoba - Page 2 Voting_barTanári szoba - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Tanári szoba

Go down 
+5
Hannelori Sensui
Sandra Berger
Raisen Hagiri
Alex Wilfred
Főmesélő
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tanári szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba - Page 2 EmptyKedd Márc. 16, 2010 5:20 am

*Igen, ha Alexszel beszélget, akkor szintén előkerül a Ted név, és ott sem negatív értelemben. Milye csoda, mivel a srác alapból nem pozitív.*
- Igen, velem is így szokott lenni, de azért megpróbáltam, hátha előkerül most is. De nem. *Na mindegy, maximum később adja le. Lehet, hogy neki is rendet kellene raknia az íróasztalán?*
- Néha szokásom németül beszélni. *Vonja meg a vállát. Főleg káromkodni, de ezt nem teszi hozzá.*
- Áh, akkor japán. *Bólint egyet.* Japánba utaznék el egyszer szívesen. Biztos szép helyek vannak ott is. *Nem hiába TRZ tanár, no.Very Happy*
- Régóta tanít itt?
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Raisen Hagiri
Házvezető
Házvezető
Raisen Hagiri


Férfi Kor : 37
Hozzászólások száma : 164
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tanári szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba - Page 2 EmptyKedd Márc. 16, 2010 5:26 am

*Nah igen Ted nem a jóságáról híres. De mindezek ellenére még nem találkozott vele. Nem baj, ami késik nem múlik.*
- Hát, de legalább megpróbálta. Már ez is valami *jegyzi meg és elnyomja a cigarettáját, mert már nincs mit rajta tovább szívni. Hiába nah, a legrégibb szenvedélye amiről nem tud, és nem is akar leszokni. A tüdőrák nem fenyegeti.*
- Nem baj az, bár mondjuk én igyekszem nem megszólalni japánul, de néha azért sikerül. Hiába hogy az angolon nőttem fel, még így is elég erős a kötödés a nyelvhez. *von vállat teljesen elegánsan, majd gondol egyet és leveszi a zakót kabátot. alatta mellény van, ahogyan az illik.*
- Igen végül is japán vagyok *bólint, majd egyetért a nővel.*
- Vannak csodálatos helyek, bár én mégis inkább a kultúra miatt járok vissza.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/demonokkozt
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tanári szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba - Page 2 EmptyKedd Márc. 16, 2010 5:40 am

*Ő meg már éppen akart szólni a cigarettáért, de mivel Raisen eloltja, inkább nem teszi szóvá a dolgot.*
- Én is így vagyok vele. Van, hogy nem jut eszembe a szó angolul, vagy csak hirtelen németül csúszik ki a számon. *Ért egyet a kolléga úrral.*
- Nekem mind a kultúra, mind a látnivaló csodálatos. Igazándiból bármelyik országot emgemlíthetném. Imádok utazni, és új helyeket felfedezni. *Mosolyog egyet. Náha rettentően álmodozó, olyan, mint egy gyerek.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Raisen Hagiri
Házvezető
Házvezető
Raisen Hagiri


Férfi Kor : 37
Hozzászólások száma : 164
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tanári szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba - Page 2 EmptyKedd Márc. 16, 2010 5:46 am

* Bólint, egyet és az asztalon lévő cigis dobozt visszasüllyeszti a mellény zsebébe ahonnan nemrég elővette. Most jobb híján a pálcáját forgatja a kezei között kissé talán elgondolkodva.*
- Igen ez velem is előfordul néha. De tanítani igyekszem azért angolul. *mosolyodik el, mert ő valóban igyekszik de van amikor nem jön össze. Bár az ó óráján mindig vasfegyelem van nem igazságtalan vagy gonosz, csak szigorú.*
- Én is szeretek utazni, és szerencsémre alkalmam is adódik rá a sokfelé ismeretség révén. *jelenti ki, és közben egy diszkér, mégis férfias pillantással tetőtől talpig végigméri a nőt. Végsó soron tetszik neki a látvány, de túlságosan úriember ahhoz, hogy akár egyetlen mozdulattal vagy szóval is érzékeltesse.*
- Nem, én is tanév elején jöttem ide, mint a legtöbb tanár.* válaszol kissé megkésve egy régebbi kérdésre.*
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/demonokkozt
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tanári szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba - Page 2 EmptyKedd Márc. 16, 2010 5:54 am

*Az ő óráján nincs vasfegyelem, vagyis eddig nem is volt még órája, mivel a tegnapi sajnos elmaradt. Pedig sokat készült rá, vázlatokat írt, meg lelkileg is felkészült, de diszkriminálták az óráját. Szörnyű.*
- Nekem is néha, de jobb lennek többet. Csak hát a tanári fizetés nem a legjövedelmezőbb. *Húzza el picit a száját. Igaz, ez az állás jól jött most neki. A végigmérést meg érzékeli, de nem szól semmit, csak magában mosolyog egyet.*
- Áh, értem. Hatalmas nagy leváltás lehetett itt. Akivel eddig találkoztam, mind most jött. *Ő nem nagyon ismeri az angliai iskolákat, így nincs tisztában a Wilian múltjával sem.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Raisen Hagiri
Házvezető
Házvezető
Raisen Hagiri


Férfi Kor : 37
Hozzászólások száma : 164
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tanári szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba - Page 2 EmptyKedd Márc. 16, 2010 6:07 am

*Neki már volt órája a diákokkal, el is mentek az órájára kemény hárman. Bár már annak is örült egyeltáltalán hogy valaki vette a fáradtságot és bement rá..*
- Igen tudom, én is sajnos. De mindannak ellenére hogy nem a legjövedelmezőbb állás, én szeretem csinálni. *mosolyodik el a férfi és szemébe lógó hajtincsit, egy sima mozdulattal hátrasimítja. Így látszik hogy milyen fiatal is pontosan. Fiatalabb mint a nő.*
- Nah igen, az utazás jó dolog. Engem valahogy megnyugtat ha úton vagyok. *teszi még hozzá, majd hirtelen kedvet kap ahhoz, hogy nagyot nyújtózkodjon. Visszafojtja magában és közben bosszúsan arra gondol hogy már megint telihold lesz. *
- Igen, Alex is idén lett igazgató, és hát jöttek sorban a többiek is. *mondja, mert valóban ez történt, bár a váltások okát, nem igazán ismeri*
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/demonokkozt
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tanári szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba - Page 2 EmptyKedd Márc. 16, 2010 6:21 am

- Én is, nem lennék tanár, ha nem szeretném. Imádom a gyerekeket. *Mosolyodik el. Miután elvégezte a boszorkányképzőt, egyből tudta, hogy ő tanár akar lenni.*
- Igen. És szabadnak érzi magát az ember. *Ábrándozik egy sort. Ő már csak ilyen.*
- Azért a diákoknak is fura lehet, hogy leváltották a tanári kart. *Hümmög egyet. Az okot sajnos ő sem ismeri, de egyszer csak felszínre kerül majd.*
- Régóta ismeri Herr Wilfredet? *Itt Alexre gondol.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Raisen Hagiri
Házvezető
Házvezető
Raisen Hagiri


Férfi Kor : 37
Hozzászólások száma : 164
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tanári szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba - Page 2 EmptyKedd Márc. 16, 2010 6:31 am

* Nála nem volt ilyen egyértelmű minek menjen. De a boszorkányképző után úgy döntött elindul erre, és majd csak lesz valami. És utóbb egészen megkedvelte azt amit csinál.*
- Én nem erre készültem elindulni, de itt kötöttem ki. De most már nem bánom. *jegyzi meg mert ő eredetileg a minisztériumba készült, de nem vették volna fel.
- Szabadnak. Nem kis szó ez a mai világban *ért egyet*
- Nah igen nem lehet könnyű, de a legtöbb diákunk új, ergó nem kell annyira átszokniuk a helyzethez. A Régiek meg remélem már annyira felnőttek hogy ne üldözzenek el minden egyes tanárt.* vélekedik a férfi, majd feláll és nyújtózkodik egyet. Összeszedegeti a papírjait, és menni készül.*
- Nem, akkor beszéltem vele először, amikor felvételre jelentkeztem ide nyár közepén. *mondja, majd lassan búcsúzni kezd.*
- Viszont most mennem kell, kérem ne haragudjon, de fontos hollót várok. *azzal búcsút intve a nőnek kisétál*

//Köszöntem//
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/demonokkozt
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tanári szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba - Page 2 EmptyKedd Márc. 16, 2010 6:40 am

- Az jó. *Mosolyog egyet a férfira. A minisztériumi unalmas diplomamunka.*
- Hát nem. Szabadnak lenni mostanság csak álom. *Húzza el a száját. Aztán biccent egyet.*
- Hát, akkor nekik is ugyanúgy be kell illeszkedniük, mint nekünk. Ez azért megnyugtató. *Apró vigyor jelenik meg az arcán, majd ismét csak mosolygássá válik.*
- Pedig azt hittem, hogy régebb óta ismeri. *Vonja meg a vállát, majd ismét bólint egyet.*
- Rendben, köszönöm a beszélgetést. Viszlát! *Köszön a férfi után, majd ő is elindul a szobájába, hátha ott van az a papír.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Tanári szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba - Page 2 EmptySzomb. Márc. 27, 2010 10:13 am

*Egy rakás papírral érkezik ide, némi társaság reményében, de csalódnia kell, itt ugyanis nincs senki. Azért ha már idáig eljött nem megy vissza, hanem letelepedik az asztalhoz, és nekiáll kitölteni meg átolvasgatni a lapokat, melyek diákok információit tartalmazzák. Egyberészes sötétzöld ruhát visel, egy könnyű kardigánnal, ami fehér, és egy fekete topánkát. Nem vitte túlzásba az öltözködést, de hála a melegítőbűbájnak nem fázik. Ahogy dolgozgat, halkan dúdolgat kellemesen mély hangon valami lágy dallamot.*
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tanári szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba - Page 2 EmptySzomb. Márc. 27, 2010 10:37 am

*Nemrég érkezett vissza Londonból, miután lerakta a táskáját, első útja a tanáriba vezetett. Mikor belép az ajtón, csodálkozva eszi észre, hogy a helyiség nem üres.*
- Szép estét! *Köszön a bent ülő kolleginának, de nem akarja zavarni holmi bemutatkozásokkal, úgyhogy egyből a nagy irattartó szekrény felé veszi az irányt. Egyébként farmert visel, sötétbarna kardigánt, és sötétbarna topánkát. A nyakában fehér, lenge anyagból készült sál van. A haja hátul copfba fogva.*
- Hm... *Valahogy nem sikerül megtalálnia azokat a papírokat, amiket keres, úgyhogy kénytelen lesz Hannihoz fordulni.*
- Khm... elnézést, nem szeretném zavarni... de nem tudna nekem segíteni? A plamás diákok papírjait keresem... de nem találom sehol, és olyan nagy ez a szekrény. *Kissé elveszettnek tűnik a nagy szekrény mellett, mivel Sandra eléggé alacsonyka.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Tanári szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba - Page 2 EmptySzomb. Márc. 27, 2010 10:42 am

*Felnéz az érkezőre, és megörül annak hogy nincs egyedül.*
- Jó estét. *azzal letesz a kezéből mindenféle papírt, hiszen nem akar dolgozni ha társasága van. Ő tipikusan jó tanár, aki utálja a papírmunkát, a házifeladatok javítását.*
- Persze, szívesen segítek, amennyiben nem magáz engem töbet. Annyira nem vagyok öreg.* mosolyodik el és siet oda az irattartóhoz.*
- Nos a Plama diákok dolgai a harmadik polcon vannak. az elsőn az általános iskolával kapcsolatos dokumentumok vannak, a másodikon a Hiroshi ház papírjai, a harmadik a Plama, alatta van az Amira és aztán a Famine. *magyarázza el hogy mi hol található.*
- Amúgy Hannelori Sensui vagyok az Amira házvezető-helyettes és átváltoztatás tanár. Nah és te? azt látom hogy új vagy. Mit tanítasz? *érdeklődik csevegő hangon és olyan lelkesen mint egy diák.*
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tanári szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba - Page 2 EmptySzomb. Márc. 27, 2010 10:49 am

- Nagyon köszönöm. *Mosolyog egyet Hannelorira, majd bólint egyet.* Rendben. *Nem is gondolta, hogy öreg, de hát az illem megkívánja a magázást.*
- Ó, értem, köszönöm. Csak nekem annyira nagynak tűnt, és olyan sok a papír. Nem tudom, hogy fog ez nekem menni. A végén még elveszek a papírhalmokban. *Vigyorodik el, majd ő is bemutatkozik.*
- Én Sandra Berger vagyok, tájrajz tanár, Plama házvezető... vagyis valami olyasmi. *Nem mintha annyira annak tűnne, főleg, hogy még azt sem tudja, hogy mi hol van. Meg egyébként sem a precizitásáról híres.*
- Igen, egyébként nemrégen érkeztem. Gondolom téged is mostanság vettek fel, ahogy az egész tanári kart. *Vigyorodik el. Szerinte ez már lassan röhejes.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Tanári szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba - Page 2 EmptySzomb. Márc. 27, 2010 10:58 am

*Elmosolyodik, ő örül ha segíthet másoknak, ilyen az alaptermészete.*
- Áh dehogis. Hidd el megszokod majd mi hol van, nem olyan szörnyű mint amilyennek tűnik. Különben is ha elveszel a papírhalmokban sikíts segítségért és kimentelek rendben? Amúgy nyugodj meg, lesz itt valamiféle rendszer, csak éppen egyikünknek sincsen ideje arra hogy normálisan rendbe rakja azt a szekrényt. Bár Alex már megígérte hogy kezd vele valamit, de hát tudod pasiból van, és az ígéret és annak teljesítése között minimum egy hónap telik el. *nevet fel.*
- Plama házvezető? Akkor le vagyok maradva, de már meg sem lepődöm. *zsörtölődik magán hogy folyton le van maradva az információkból.*
- Mindenesetre gratulálok hozzá. *gratulál, majd a másik titulusra kicsit elhúzza a száját, a földrajz nem volt erős oldala.*
- Tájrajz sem rossz de nekem semmi érzékem nem volt hozzá. Képtelen voltam megjegyezni hogy mi hol van. *emlékszik vissza az iskolás éveire, hogy mit össze szenvedett a tájrajz órákon.*
- Igen én is idén érkeztem. Addig Londonban tanítottam. Nah és te? Te honnan jöttél?
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tanári szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba - Page 2 EmptySzomb. Márc. 27, 2010 11:10 am

- Remélem. Alex is ezt mondta. Mármint, hogy menni fog ez. A múltkor is valami papírt kerestem, akkor sem sikerült megtalálnom. *Majd a következőkre nagyot vigyorog.*
- Igaz, minden pasi ilyen. Megígérnek valamit, aztán valahogy elfelejtődik. *Bólogat Hanninak, közben leveszi a megfelelő polcról a papírokat.*
- Szerinted ki baj lenne, ha ezeket holnapig magamhoz venném? *Nincs kedve az egész éjszakát a tanáriban tölteni.*
- Aha, pár napja neveztek ki, aztán most próbálom utolérni magam. Kb semmit sem tudok a házról, meg az itteni dolgokról, sem a diákokról. Engem is eléggé meglepetésként ért, hiszem a hónap elején jöttem csak, aztán egyből házvezetőnek neveznek ki. Azt hittem csak vicc, de aztán kiderült, hogy mégsem. *Mosolyodik el.*
- Nekem meg a mágikus tárgyakhoz nincs érzékem. Valahogy hiányzik belőlem a mágia. Persze, tudok varázsolni, de csak nagyon alap dolgokat. *Bánja is, hogy ez annyira nem megy neki, de soha nem tudták a fejébe verni a varázslatokat.*
- Hát... eredetileg Bonnban születtem, ott is jártam iskolába, viszont az egyetemet már itt Londonban végeztem. Aztán egy évi magántanárkodás utána kerültem ide. *Meséli Haninnak.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Tanári szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba - Page 2 EmptySzomb. Márc. 27, 2010 11:27 am

- Ha ő is ezt mondta nyugodtan hihetsz neki. Különben meg ne csodálkozz ha nem találsz valamit, mert mi sem szoktunk. Illetve tudjuk hogy van valahol de sajnos azt nem hogy hol. *nevet fel kedvesen, mert egyenlőre itt a keresési témában csak szerencsétlenkednek. Kivéve persze a precizitás mintapéldányát.*
- Igen ez sajnos igaz. És ez alól félek a drága igazgató úr sem kivétel. Bezzeg azt ami neki fontos sosem felejti el. *teszi hozzá, mert ugye mindenkinél első a saját ügy. Sajnos nála is.*
- Nem dehogy. Szerintem azokat a papírokat mióta itt vannak te kerested először. *tekintve hogy az előző HV-t még hírből sem látta a tanári közelébe sem.*
- Értem. Ne aggódj, már annyit. Biztos remek HV leszel, és a diákokat sem kell behatóan ismerned, hogy mikor mit csinál. *mosolyog a nő bátorítóan a másikra, látja annak görcsölését a poszt miatt.*
- Csak ne kapkodj, hanem maradj meg természetesnek az a lényege az egésznek. Engem már több diák is lesziázott, és nem mondanám hogy rosszul esett. *meséli Sandrának,és jót derül az emléken, hogy a diák amikor megtudta hogy Hanni tanárnő milyen elképedt arcot vágott. Persze utána szabadkozott is rendesen.*
- Nem baj az, én is gyakran bénázok ha mágiáról van szó. Bármit átváltoztatok bármivé, de ha átkokról van szó el vagyok veszve bevallom. *mosolyodik el és cinkosan rákacsint a másik nőre.*
- Én Londoni vagyok, ott tanultam és ott is tanítottam két évet egy általános varázslóiskolában.
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tanári szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba - Page 2 EmptySzomb. Márc. 27, 2010 11:38 am

- Akkor jó. Azt hittem, hogy én vagyok csak ilyen ügyetlen. *Azért ez megnyugtatja, hogy talán még belerázódhat a dologba. A precizitás mintapéldánya meg... őt soha senki nem fogja utolérni.:K*
- Persze. De hát ez van. Ő is emberből van. És nem hinném, hogy annyira rossz igazgató lenne. *Vonja meg a vállát.*
- Akkor jó. *És a hóna alá csapja a papírköteget. Majd átnyálazza valamikor őket, úgy tűnik, nem kell sietnie.*
- Rendben, köszönöm a tanácsokat. Megpróbálom. *Mosolyog hálásan Hannira.*
- Uh, igen az átkok. Valahogy mindig szenvedtem velük. Nem mintha az átváltoztatásokkal nem. *Vigyorog egyet. Kb. minden varázslattípussal meggyűlt a baja, talán csak a bűbájokkal nem, az úgy ahogy megy neki.*
- Áh, értem. Akkor te is angol... vagy? A múltkor is melléfogtam az egyik tanárnál. Kiderült, hogy japán. *Vigyorodik el. Ez a névből határozzuk meg a nemzetiséget dolog nem nagyon megy neki.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Tanári szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba - Page 2 EmptySzomb. Márc. 27, 2010 11:56 am

*Elmosolyodik.*
- Nem nem, dehogyis. mindannyian itt szerencsétlenkedünk és persze nevetünk egymáson ilyen témában. *feleli a nő mert az valóban mókás ügy.*
- Emlékszem még nagyon év elején Alexel ültünk itt, és annyira böngészett egy rakat papírt, hogy magára borította a kávéját, és amikor felugrott hogy letörölje, akkor meg leverte a már különstócolt papírokat. Eléggé vicces látvány volt. De ezt ne említsd neki hogy elmondtam.Szeretné megőrizi a komoly igazgató látszatát. *emeli az ajkhot az ujját hogy ez olyan dolog amiről másnak csitt.*
- Alex remek igazgató, csak szereti azt állítani magáról hogy nem ért semmihez. *meséli a nő és közben ásít egyet.*
- Áh nekem a halált a tájrajz meg jóslástan órák jelentették. De szerencsére már nem kell végigülnöm egyet sem. *mosolyodik el könnyedén.*
- Igen, és vérbeli angol vagyok. Bár eddig sokan néztek olasznak is de én angol vagyok. Japán? Akkor az Raisen lesz. *derül fel az arca, mert eddig az egyetlen akit ismer és japán az Raisen, akihez a múltban gyengéd szálak fűzték, de mostanra már csak kollegák.*
- Viszont ha nem haragszol szerintem én elmegyek lassan aludni. Fárasztó volt ez a nap. Nem csatlakozol? *érdeklődik miközben feláll, és összeszedi a papírokat hogy majd befejezi holnap.*
- Örültem hogy megismerlek, remélem gyakran fogunk találkozni. *mosolyog azzal kilépve a szobából elindul az elsőre ahol az irodája és szobája van.*


//Köszönöm a játékot//
Laughing
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tanári szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba - Page 2 EmptySzomb. Márc. 27, 2010 12:02 pm

- Jajj, az vicces lehetett. Kár, hogy nem voltam itt. *Vigyorodik el. Persze, ha ő ejt le valamit, vagy esik orra, akkor azt nem tartja annyira mókásnak.* Rendben, nem szólok neki. *Bólint egyet, majd kacsint hozzá.*
- Igen, ő volt. A múltkor futottam össze vele itt a tanáriban. Fura ember. *Igazándiból nem is tudná megfogalmazni, hogy milyen. Először egy jégcsap, aztán mégsem....*
- Aha, megyek én is. *Bólint egyet. Kezd már ő is álmos lenni. Úgyhogy megfogja a papírhalmot, szerencsére nem ejti el, majd Hanni társaságában lesétál az előre. Még szerencse, hogy az ő szobája is az elsőn van.*


//Én is köszi.^^//
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tanári szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 24, 2010 4:52 am

*Kávéval a kezében lép be, gondolta lazít egy kicsit. Elvégre... szombat van, ő nemrég jött vissza. Megérdemel egy kis pihenést. A mostani napok... hetek... egy kicsit zűrösek lettek, sőt, az események is keverednek. Kockás ing, farmernadrág és egy kabát van a rajta, de azt amikor beér le is veti. Helyet foglal az egyik szimpatikus fotelban, ismételten kezébe veszi a poharát és lassan belekortyol. Kicsit fáradt is... úgyhogy most jól esik neki ez a pihenés. Ha nagyon szerencséje van akkor még társasága is lesz.*
Vissza az elejére Go down
Soshy Hatchet
Felnőtt
Felnőtt
Soshy Hatchet


nő Kor : 39
Lakhely : London / Iskola
Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tanári szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 24, 2010 5:36 am

*A délelőtti kiruccanásom után idejét érzem már, hogy visszatérjek a kastélyba. Rosszabbra is fordulhatott volna a dolog Cassandrával és akkor már a főtérnek hűlt helyét se láthatnák a járókelők. Még mindig ugyanabban a szürke ruhában és fekete magassarkú cipőben vagyok amiben a városban is voltam. Kényelmes viselet és tökéletesen illik a mostani időjáráshoz , ami meglehetősen meleg . Egy nagy zacskó frissen gőzölgő csokis bonitával lépek be a tanári szobába. Nagy nehezen be tudom csukni az ajtót magam mögött, bár ehhez a lábamat kell segítségül hívnom.Azonban amikor elindulok az asztal felé megbotlok a szőnyeg egyik felgyűrődött részében. Szerencsére azonban érzem, hogy erős kezek ragadnak meg és mentenek meg az eséstől .*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tanári szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 24, 2010 5:54 am

*A kávé lassan elfogyott, így a poharat le is tette az asztalra. Egy kicsit elmerengett, beszélgetni nem tudott perpillanat senkivel. Azonban.... egyszer csak hallja, hogy a háta mögött nyílik az ajtó. Hátrafordul kíváncsiságból hogy kiderítse ki is az illető. Ismerős... hiszen, ugye ő tudja kiket osztott tanárnak.
Éppen állna fel, hogy üdvözölje Soshyt, amikor a nő megbotlik. Én gyorsan odakap, lágyan, kezeivel megtartja. Kicsit hiányzott, hogy a földön találja magát. *
-Jól vagy? *Rájött, hogy nem szeret magázódni. Lassan felsegíti Soshyt, és gyengéden elmosolyodik. Nem szól mást, csak várja a választ. Igazából Soshyt egy kicsit régebbről is ismeri már. Mondhatni, találkoztak egyszer kétszer, mivel egy társaságuk volt....*
Vissza az elejére Go down
Soshy Hatchet
Felnőtt
Felnőtt
Soshy Hatchet


nő Kor : 39
Lakhely : London / Iskola
Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tanári szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 24, 2010 6:00 am

* Amikor meghallom az ismerős hangot nyomban felderül az arcom. Miután kisimítom a ruhám ráncait felnézek a megmentőmre.*
- Jókor a jó helyen, Alex, mint mindig * mosolygok rá * - Köszönöm, neked hála igen.
*Lepakolom a zacskót az asztalra és kirakom a péksüteményeket egy kis tálkába. Csak azért merek tegeződni vele, mert nincsen több kolléga a teremben. Amúgy azért meg kell adni a tiszteletet az igazgatónak, még akkor is ha régről ismerem..*
-Kérsz ? *nyújtom a tálat Axel felé és ha elvesz egy sütit akkor visszarakom az asztalra és magam is veszek egyet , majd helyet foglalok az egyik fotelben. Végig nézek a férfin. Még mindig ugyanolyan jól néz ki mint régen..És most újra egy helyen dolgozunk.*
- Képzeld összefutottam egy halálfalóval a főtéren..*mondom csak, hogy megtörjem a csendet miután lenyelem a falatot*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tanári szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 24, 2010 6:06 am

-Azért ne túlozzunk. Amúgy semmiség, tudod... amikor tudok segítek. *Kacsint egyet, közben helyet foglal az egyik, Soshyhoz közel lévő fotelban. Végigfigyeli hogy a nő mit is művel, majd mikor felé nyújtják a sütit, elvesz egyet. Erről még eszébe jut hogy nem is volt vacsorázni...*
-Köszönöm. *Beleharap. Régen evett már ilyet, szóval most jól jön neki. Valóban, egy kisebb csend következik be, de ezt Soshy gyorsan megtöri. Elkerekednek a szemeim... egy kicsit.*
-Komolyan? Megint jönnek... Még, szerencse hogy az iskolába nem tudnak bejutni. Csak tudnám... mit akarnak ennyire... *Mostanában ezzel van legtöbb gondja... a halálfalókkal. De még mindig nem tudja, -Sőt nem is sejti hogy az ikertestvére szervezkedik- hogy ki is az az alak aki ezt műveli. *
-Ki volt az? *Kérdi végül, azért mégis csak jobb neveket tudni. Majd... fel lehet használni később ellenük.* Amúgy, hogy s mint? *Tér el egy kicsit a témától.*
Vissza az elejére Go down
Soshy Hatchet
Felnőtt
Felnőtt
Soshy Hatchet


nő Kor : 39
Lakhely : London / Iskola
Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tanári szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 24, 2010 6:10 am

* Csak mosolygok Alex szerénységén. Mindig is az a tipikus úriember volt. Úgy látszik most sem változott semmit. Ezt örömmel tapasztalom.*
- Cassandra... *felelem amikor megkérdezi a nevét a halálfalónak.*
- Hát meg vagyok.. Furcsa újra tanítani. De mégis jobb mintha maradtam volna aurornak a minisztériumnál. Nagy a kavarodás ott mostanság.
*Szürke szemeimmel a férfi vonásait pásztázom. Majd a tekintetem megállapodik a szemén.*
- És mesélj, veled mik történtek mostanság ?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tanári szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári szoba   Tanári szoba - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Tanári szoba
Vissza az elejére 
2 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Tanári pályázat

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Második emelet-
Ugrás: