Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapFőtér - Page 5 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Főtér - Page 5 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Főtér - Page 5 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Főtér - Page 5 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Főtér - Page 5 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Főtér - Page 5 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Főtér - Page 5 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Főtér - Page 5 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Főtér - Page 5 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Főtér - Page 5 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Főtér - Page 5 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Főtér - Page 5 Vote_lcapFőtér - Page 5 Voting_barFőtér - Page 5 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Főtér - Page 5 Vote_lcapFőtér - Page 5 Voting_barFőtér - Page 5 Vote_rcap 
Ted Forrester
Főtér - Page 5 Vote_lcapFőtér - Page 5 Voting_barFőtér - Page 5 Vote_rcap 
James Miller
Főtér - Page 5 Vote_lcapFőtér - Page 5 Voting_barFőtér - Page 5 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Főtér - Page 5 Vote_lcapFőtér - Page 5 Voting_barFőtér - Page 5 Vote_rcap 
Sindy Logan
Főtér - Page 5 Vote_lcapFőtér - Page 5 Voting_barFőtér - Page 5 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Főtér - Page 5 Vote_lcapFőtér - Page 5 Voting_barFőtér - Page 5 Vote_rcap 
Chris Martines
Főtér - Page 5 Vote_lcapFőtér - Page 5 Voting_barFőtér - Page 5 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Főtér - Page 5 Vote_lcapFőtér - Page 5 Voting_barFőtér - Page 5 Vote_rcap 
Daniel Reed
Főtér - Page 5 Vote_lcapFőtér - Page 5 Voting_barFőtér - Page 5 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Főtér

Go down 
+34
Avery Woodruff
Ingrid Weiss
Daniel Reed
Meghan Reed
Cintia Thomson
Sebastian G. Blaze
Cassidy Heyes
Benjamin Doredumble
Dorothy Brown
Solaria Luthia
Greg Stanford
Chris Martines
Chezz Princeton
Demi Bieber
Larina Marley
Freddy V. Falcon
Robert Lawrence
Kim Kaguya
William Quentin Watson
James Miller
Jacinta Hernandez
Soshy Hatchet
Cassandra Lengston
Sandra Berger
Amanda C. White
Victoria Heats
Alena Aalriä
Ted Forrester
Sindy Logan
Ophelia McCord
Allison Diamond
Hannelori Sensui
Alex Wilfred
Főmesélő
38 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Next
SzerzőÜzenet
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 5 EmptyKedd Május 11, 2010 2:11 am

*Lassan a főtérre érkeznek. Ő elégszer járt itt ahhoz, hogy jól kiismerje a terepet. Körülnéz, majd Lizára.* Igenigen. Emlékszem. *Viszonozza a csókot, majd egy kacsintással hátranéz Ashlyre.*
-Tudod? Akkor jó... *Közben megböki Kevet is, aztán előre bök.* Ott az étterem. Menjünk be. *Elindul, húzza magával Lizát is. Kevinéknek sincs más választásuk. Be is lépnek.*
Vissza az elejére Go down
Jacinta Hernandez
Diák- Plama
Diák- Plama
Jacinta Hernandez


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 136
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 5 EmptyCsüt. Május 13, 2010 6:24 am

Talán, lehet nem érzem így magam annyira magányosnak. De azt hiszem bárki aki a helyemben lenne annak érezné magát. Bár... lehet sokan örülnének, ha James-szet ilyen jó kedvében kapnák el. Sőt biztos vagyok benne. Bár nem tudom, hogy a többiek mennyire csípik James-szet. Nekem nincs bajom vele. Eddig még csak egyszer sikerült kifognom úgy, hogy nem volt éppen a legjobb passzban. Egyszer... a háromból. Bizony ez a harmadik találkozásunk.*
-Előbb vagy utóbb... bár szerintem inkább utóbb... *Ezt igazából azért is jegyzem meg jelenlegi hangulatom szerint, vagy inkább a makacsságom miatt nem akarok túl sok embert megismerni. De úgy is megfogok. Főleg ha legközelebb óhajtok is bemenni órára. Bár ki tudja... lehet kihagyom. Nincs kedvem túl sok mindenhez mostanában. Na jó... Ehhez most van kedvem. Főleg mert úgy tűnik James valójában kedves is tud lenni. Közben így egymás mellett sétálva megérkezünk a főtérre ahogyan James is mondta.*
-Ó értem... *Mondom. Most nem jut eszembe más amit mondhatnék, de viszonylag hamar megint megszólalok.* Na és most merre? Mik a lehetőségeink? *Kérdezem és akaratlanul is mosolygok egyet. Jól érzem magam. Így most jó... de úgyis megint le fog lépni... ez a szokásuk az ittenieknek.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 5 EmptyCsüt. Május 13, 2010 6:41 am

*Kicsit elhallgatott, vagyis elhallgattunk. Már éppen az út végén jártunk, mikor bólintottam neki egyet a válaszra. (vagymire) Ehhez már nem volt több hozzá fűzni valóm, szóval a témát el is „űztem”. Mellesleg, a rövid ujjú póló alatt a jobb vállamon rejtőzködik a jegy. Próbálom elrejteni, remélem Sally még nem látta meg eddig. A póló ugyanis pont a jegy alá ér… A főtérre érkezve körülnéztem. Csak páran fordultak meg erre, itt-ott elsuhant egy-egy ember. *
-A lehetőségek? *Körülnéz. Egy „hm…” után válaszol is rá.* Te válassz. Szóval… van egy presszó arra… *böktem előre, majd folytattam.* Azután egy rejtett kis tó, ami tényleg rejtett, mert kevesen tudják, hogy van. Étterem, cukrászda, szórakozóhely. *Soroltam fel, aztán elmerengtem. Nekem éppen mindegy hová megyünk, szóval meghagytam a lehetőséget Sallynek.*
-Szóval? Melyiket szeretnéd megnézni? *Ez nem sürgetés, csupán csak érdeklődés. Elvégre, ha már így alakult, akkor ráérek… inkább vagyok itt, társaságban, minthogy benn üljek a szobámban egyedül. Vagy a szobatársammal, aki nem egy érdekes alak…*

Vissza az elejére Go down
Jacinta Hernandez
Diák- Plama
Diák- Plama
Jacinta Hernandez


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 136
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 5 EmptyCsüt. Május 13, 2010 7:21 am

*Valójában nem vettem semmi különöset észre James-szen. Olyan mint eddig volt. azzal a különbséggel, hogy most talán, sőt biztos, hogy jobb hangulatában van és sokkal beszédesebb. Most valahogy a szimpatikusabb oldalát mutatja. Persze ha van neki ilyenje. Véleményem szerint van. De ki tudja.*
-Hm... Nincs kedvem túl nagy társaságba menni úgyhogy azt hiszem a tavat választom. *Mondom miután jól átgondoltam az egészen. Úgy vélem nem lenne túl jó összefutni valakivel. Nem tudom miért, de nem akarok. Valószínűleg én nem is találkoznék ismerőssel, de James lehet. És nincs kedvem ahhoz, hogy bemutatkozzak valakinek, nincs kedvem emberekkel találkozni. Hűű... tényleg rossz hatással van rám ez a suli... Hát na. Azt hiszem ezt így kell elfogadni...*
-Nos... akkor merre is van? *Kérdezem és ejtek egy mosolyt. Ezt úgy tűnik nem bírom megállni. Várom míg James elindul és én pedig követem őt a tó felé. Út közben, hogy ne legyünk csendben feldobok egy általános témát.*
-Na és mit csináltál mostanában? *Kérdezem, majd miközben a válaszát várom megérkezünk ahhoz a bizonyos tóhoz.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 5 EmptyPént. Május 14, 2010 3:35 am

*Nekem is van szimpatikusabb énem, mint mindenki másnak. Csak ugye, nekem az akkor jön elő, ha tényleg nagyon jó a kedvem. Ha nem, akkor, ugye ami a szívemen az a számon. Végighallgattam Sally mit mond, mit fog választani. Végül a kisebb csend - vagy mondhatni gondolkodási időnek is - után halványan elmosolyodtam. Valahol mélyen megéreztem, hogy ezt fogja választani.*
- Jó választás! *Mondtam végül, tele életerővel. Nem tudom mért, ma úgy érzem magam, mintha kicsappannák az erőtől. Ilyen hiperaktív már nem voltam egy jó ideje. Aztán elmerengtem, tettetve a hülyét.*
- Őőőő, hogy merre? Hát… izé… *komoly arcot vágtam.*… elfelejtettem. *Csak, hogy olyan jól beleillő legyen a színészkedésembe, még a fejem is megvakarom egy picit. Aztán vigyorgok csak rá Sallyre, mikor látom, hogy az érthetetlen képet vág.*
-Jól van, na! Csak hülyültem. Arra van. *Böktem előre, majd megindultam. Egy mellékutcában lefordultunk, majd átmentünk egy kisebb kertes részen és egy ösvényre jutottunk. Nem volt hosszú az út. Még mielőtt leértünk volna, Sally kérdezett valamit.*
- Igazából nem sok mindent. Tudod… a szokásos. Voltam itt-ott a kastélyban, meg Wilardban… Na és te? *Kérdezem vissza, majd kivettem a kezem a zsebemből. Odaértünk. Körülnéztem, hisz egy ideje nem voltam már itt. A nap sugarai enyhén átsütnek a fák között, játszadozva a kis tavacska vízén. Mindig is szép volt… szép is lesz. Ránéztem Sallyre, hogy tetszik neki a hely. Közben persze megálltam, de ha a lány akar, akkor majd mehetünk tovább is…*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Főtér - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 5 EmptyPént. Május 14, 2010 6:10 am

Ez egy...Foly és Köv!

*Mosolyogva hallgatja végig a férfit, miközben lassan-lassan elérik céljukat.*
-Már lassan nekem is el kell kezdenem órákat tartani. Legalább valami bevezetőt. Kíváncsi vagyok a résztvevők számára. *mosolyog. Neki az is okés, ha ketten jönnek el. Majd nézhetnek a többiek a vizsgákon, hogy lehet be kellett volna nézni egy-két tanórára.*
-Gyerkőcök.... Még nem nagyon találkoztam a suliba járó diákokkal. Gondolom vannak rosszabbak, jobbak... mármint magatartásilag. Te a Famine ház vezetője vagy, ugye? //Ha jól emlékszem tegezésben maradtunk XD//
*Aztán el is érnek a sütizőig és ha Alex előre engedi, akkor belépdel a helységbe.*
Vissza az elejére Go down
Victoria Heats
Wilard-polgár
Wilard-polgár
Victoria Heats


nő Kor : 33
Hozzászólások száma : 65
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 5 EmptyPént. Május 14, 2010 7:32 am

//Folyt és Köv//

*Gyönyörű.... Az ellopnivaló pénztárca a hölgy másik oldalának zsebében van és most azt kérdezik tőle, hogy mivel foglalkozik. Utcatolvaj....
A többire csak szépen bólogat. Ma valahogy nincs ötlete, hogy hogyan szerezze meg a tárcát. Ahhoz meg kedve nincs, hogy egy "fennhordom az orrom, mert tudok varázsolni" boszokánnyal elcsevegjen. Vick-nek ugyanis minden varázstudóról ez a véleménye...*
-Őőő... Még tanulok. Mellette pedig egy boltban vagyok segéd. *ennyi bővel elég válasznak. Majd a nő beszél, amíg Vick tárcát vadászik. Hát igen... farkas falka nélkül... *
-Maga mit is mondott? Mivel foglalkozik? *csakhogy lekösse a nőt. Közben Vick visszafordul a másik irányba.*
-És mit is mondott? Mi található arra? Valami ismertebb kávézó nincs arrafele? *olyan mindegy, csak a tárca kerüljön az ő oldalára...*


//Fagy//


A hozzászólást Victoria Heats összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jún. 02, 2010 2:45 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Victoria Heats
Wilard-polgár
Wilard-polgár
Victoria Heats


nő Kor : 33
Hozzászólások száma : 65
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 5 EmptySzer. Jún. 02, 2010 2:41 am

//Új játék kezdés, William-mel//

*Egészen meleg van, csak pár sötétebb felhő rontja a városképet. Vic teljesen nyugisan, néha nagyot ásítva a szökőkút párkányának dőlve figyeli az előtte elhaladókat. Kék térdnadrág, fehér póló és egy sötétkék vékony pulcsi van rajta, emellett lábán sportcipő, fején francia sapkája, nyakában örökké ott lógó farkasfog. Aztán hirtelen megpillantja áldozatát. Fiatal férfi, egyedül. A hülye övtáskát hord és épp most csusszantotta bele Vic vacsorára valóját. Fél perc alatt ott terem mellette, rá se néz, csak észrevétlenül kirakja egyik lábát, mire a férfi megbotlik.*
-Hey! Figyeljen már oda! *szól az áldozat idegesen Vicnek.*
-Én odafigyeltem! *szól vissza a lány gúnyosan és ijesztően sokat sejtetőn. Nem vár egy másodpercet se, elhalad a férfi mellett, de úgy, hogy oldaluk súrolódjon és már el is tűnik az egyik mellékutcában. Egy kis kerülővel a mellékutcákon már vissza is került a kiindulóponthoz, kedvenc leshelyéhez. Nyugisan nekidől, előveszi az újonnan szerzett aranyérméket, egy rápillantással megszámolja, majd zsebre vágja és vár, figyel. Szereti az embereket figyelni, mert abból lehet a legtöbbet tanulni... főleg lopás terén...*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 5 EmptySzer. Jún. 02, 2010 2:48 am

*William belép a főtérre, és körbepillant. Megpillantja a farkaslányt, és sátáni vigyor ül ki az arcára. Játékos kedvében van, és játszani fog... De új szabályok szerint. Megropogtatja nyakát, vállát, ökleit, majd elindul.
Testére feszülő, fekete pólót, fekete farmert és bakancsot visel. Oldalán lánc lóg, ami övcsatjáról indul, félkörívesen elmegy a combja mellett, és hátul, középen a derékszíjára csatlakozik. Karjain szegecselt alkarvédő. Haját összefogta hátul, szemei narancssárga villámlásként száguldanak egyik helyről a másikra. Pálcája farzsebében, így a nő nem láthatja. Nincs nála tárca, csak zsebében cigaretta és öngyújtó. Odasétál, és belehajol a lány arcába.*
- Helló, kutyus...
*Vigyorog.*
Vissza az elejére Go down
Victoria Heats
Wilard-polgár
Wilard-polgár
Victoria Heats


nő Kor : 33
Hozzászólások száma : 65
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 5 EmptySzer. Jún. 02, 2010 2:54 am

*Mikor közeledik a vörös hajú fiú, már akkor észreveszi, de úgy tesz, mint ha nem látta volna meg. Csak akkor pillant rá, közvetlenül a szemeibe, amikor Will már az arcába hajol. Inkább lenéző a pillantása, de amikor elhangzik Liam felszólítása, akkor igencsak összeráncolja a homlokát. Kezét felemeli és Liam vállánál fogva hátrébb tolja az erősebb testet.*
-Tartsd távol Tőlem Magad, Kígyó! *a lekutyázásra nem szól semmit, de lehet még visszatér rá egy gúnyos beszólással.*
-Amúgy! Szépek a szemeid Drága! Sokat szívtál? *veszi lazára a hangját és a tekintetét.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 5 EmptySzer. Jún. 02, 2010 2:59 am

*William vigyora, ha lehetséges, még szélesebbre húzódik.*
- Miért is lennék kígyó, te háziasított kis senki?
*Kérdi vigyorogva, és összefonja háta mögött az ujjait, és ránéz a nőre.*
- Te is csak kézből és más zsebéből eszel, nem tudod milyen igazi ragadozónak lenni... Te nem vagy több egy ölebnél... Szép, meg aranyos, meg minden, de... Mocskosmód fölösleges...
*Mindja a lehető leglesajnálóbb hangon, és közben legyint egyet, jelezve, mennyire lényegtelennek is tartja a farkasfülekkel megáldott szépséget.*
- Nem vagy több két formás mellnél és egy kerek fenéknél. A fejed üres, a vadság rég kiveszett belőled, árnyéka vagy csak annak, aminek hiszed magad... Még én is közelebb állok az igazi ragadozóhoz, mint te... Bár... Még egy csecsemő is közelebb van...
*Monológja közben felkészül, jobb kezét a pálcára helyezi háta mögött...*
Vissza az elejére Go down
Victoria Heats
Wilard-polgár
Wilard-polgár
Victoria Heats


nő Kor : 33
Hozzászólások száma : 65
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 5 EmptySzer. Jún. 02, 2010 3:07 am

-Látom nagy a szád! *húzza mosolyra a száját, őt ugyanis nem hatja meg William lenéző monológja. Tudja merre tart a saját útja, ez neki bőven elég. Hogy most mi van és hogy Will mit tud róla, az csak egy dolog...*
-Hát, ha így gondolod, biztos úgy van! *igazából nem érdekli a körülöttük járkáló emberhad, hogy ki hallja, lűtja, nézi őket, vagy ki nem.*
-Fölösleges? Így jártam! De, ha így gondolod, miért nem teszel ellene? Egy ilyen öleb, mint én, tényleg csak púp vagyok az emberiség hátán!
*Mosolya nem enged lejjebb egy pillanatra sem.*
-De talán még szánalmas öleb létem is többet ér, mint egy ilyen bevadított póráztalan dobermané! *céloz a fiúra persze.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 5 EmptySzer. Jún. 02, 2010 3:22 am

*Will gúnyosan felröhög, majd előkapja pálcáját, és ráfogja a lányra.*
- Cicamica! Mondd csak... Mit kezdesz egy ilyen helyzetben?
*Kérdi vigyorogva, majd arca vicsorba torzul.*
- Két szóval meg tudlak ölni, mégsem teszem. Ezt a külsődnek és a még csipetnyiként megmaradt vadságodnak köszönheted.
*Ezzel Will hátat fordít.*
- Első alkalommal érdekesebbnek tűntél. De túl gyáva vagy ahhoz, hogy a magamfajtával lógj...
*Ezzel övébe tűzi pálcáját, és csendben elindul. Nem néz vissza, de figyel, hogy a lány követi-e. Mit ne mondjon, örülne, ha Vicky vele tartana...*
Vissza az elejére Go down
Victoria Heats
Wilard-polgár
Wilard-polgár
Victoria Heats


nő Kor : 33
Hozzászólások száma : 65
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 5 EmptySzer. Jún. 02, 2010 3:32 am

*Nem lepődik meg, amikor ráfogják a pálcát. Felhúzza egyik szemöldökét és a fiú szemeibe pillant. A kérdésre nem válaszol, inkább csak gúnyolódva szólal meg.*
-Neked is csak azért nagy a szád, mert van egy ilyen fadarabod, amivel hadonászhatsz!
*Következő monológra nem szól semmit, sőt, eleinte csak figyeli, ahogy fiú egyszerűen hátat fordít és elsétál, de egy perc múlva ellöki magát a szökőkúttól és Liam után ered. Hamar utoléri, hisz Liam nem sietett, Vic pedig azért szedte a lábait. Mikor mögé ér, mielőtt a fiú megfordulna egyik kezét Will nyakára, másikat a vállára helyezi és a füléhez hajol.*
-Ha tényleg olyan vadóc Őnagysága, meg is mutathatná mire képes! *susogja Liam fülébe.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 5 EmptySzer. Jún. 02, 2010 3:36 am

*Will hallja a lépteket, majd érzi a két puha, női kezet. Mikor a lány elmondja a mondandóját, Liam megfordul, elkapja Vickyt, és szenvedélyesen, vadul, szinte állatiasan megcsókolja. Kezeivel először a lány nyakát fogja, majdnem szorítja, ám utána hagyja magát elkalandozni. Ahogy a farkaslány formás hátsójához ér, belemarkol, és közben vadul harapdálni kezdi Vicky nyakát, majd a szemébe néz.*
- Elég vad vagyok neked, vagy még vadabb dolgokra vágysz?
*Kérdi, miközben felkapja a lányt a tomporánál fogva, a mellettük lévő házfal felé fordul, és testét nekipréseli Vickyének.*
Vissza az elejére Go down
Victoria Heats
Wilard-polgár
Wilard-polgár
Victoria Heats


nő Kor : 33
Hozzászólások száma : 65
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 5 EmptySzer. Jún. 02, 2010 3:44 am

*Nem számított a hirtelen megfordulásra és a csókra, de igazából meg sem lepődött nagyon. Kezeit a fiú vállára helyezi, a csókot pedig viszonozza. A hátsóján kalandozó kezeket elviseli, viszont ami az elölről "támadást" illeti, azt inkább elterelné, de ideje sincs semmire, mert a következő pillanatban már a falhoz préselik és William a lehető legközelebb simul hozzá. A kérdésre felnéz a vad tekintetbe, majd félmosolyra húzza száját*
-Vadkutya létedre tudhatnád, hogy egy farkasnak semmi nem elég! *szól, majd mielőtt Liam megszólalhatna, Ő ad egy szenvedélyes csókot a fiúnak.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 5 EmptySzer. Jún. 02, 2010 4:03 am

*Élvezi a szenvedélyes csókot, viszonozza, egyre vadabbul, egyre durvábban, majd belenéz a lány szemeibe.*
- Hol laksz? Menjünk hozzád. Nekem most nincs otthonom...
*Mondja, majd a válasz előtt újra végigcsókolja a lány nyakát, vállát, és újra harap. Egyik kezét felszabadítja, és végigkarmolja a lány hátát, vállát, nyakát, majd leteszi, és figyel a válaszra...*
Vissza az elejére Go down
Victoria Heats
Wilard-polgár
Wilard-polgár
Victoria Heats


nő Kor : 33
Hozzászólások száma : 65
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 5 EmptySzer. Jún. 02, 2010 4:16 am

*Tudja, hogy hatalmas őrültséget csinált és hogy ezért még lakolni fog, de most átvették az ösztönei az irányítást. Viszonoz minden csókot, ő is vadulni kezd, nem is kicsit.*
-Nincs lakásom, de ne hidd, hogy nem ismerem úgy Wilardot, hogy ne tudjalak elvinni egy biztos helyre. *hangzik a válasz, majd újabb vad csókot ad Willnek, közben egyik kezével a fiú nyakát fogja, majd karmolja, másikkal a hátát és vállát.*
-Szóval vállalod a vadságot veszélyekkel is, Te Csődör? Mert ha igen, akkor kövess!
*Azzal ellöki magától a srácot és elindul befelé a mellékutcák sűrűjébe.



A hozzászólást Victoria Heats összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jún. 23, 2010 11:19 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 5 EmptyHétf. Jún. 14, 2010 6:26 am

*Kicsit lábadozva érkezik meg a főtérre. Fekete talár van rajta, aminek a csuklyája igen csak az arcába van húzva. Az alatt pedig egyszerű farmernadrág és egy fehér póló. Pálcája kezében, ha netán szükség adódna rá. Biceg, biceg... gondolta, inkább nem hopponál most, hátha egy kis séta jót tesz a lábának.
Viszont mindez ellenére éberen figyel és gondolkodik. Mondhatni úgy is, éppen gyerekeket vadász le Wilardban. Megnézi, mennyien szegik meg az új szabályt...*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 5 EmptyHétf. Jún. 14, 2010 6:29 am

*William békésen sétál keresztül a főtéren. Nem számít rá, hogy bármiféle veszély fenyegetné, így egyszerű fekete póló és fekete farmer van rajta, és fekete sportcipő. Ahogy körbepillant, nekimegy egy figurának, aki fekete talárt visel, arcba húzott csuklyával.*
- Öreg, nem tudsz vigyázni?
*Kérdi, és bebámul a talár alá. A narancssárga szempár ijedtséggel telik meg: Alexba ütközött. És az igazgató minden bizonnyal egyből felismeri a narancssárga szempárt, elvégre nem lehet túl sok helyen ilyesmit látni. Will megszívja fogait, majd végül úgy dönt, megszólal.*
- Apám... Na ez gáz... Nagyon gáz...
*Mondja, majd ellöki magát Wilfredtől, és elkezd futni a tér széle felé...*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 5 EmptyHétf. Jún. 14, 2010 6:37 am

*Egy pillanatra néz csak másfelé és máris nekimennek. Felpillant a csuklya alól és felvonja szemöldökét.*
-Ki az ör....*Nem tudja befejezni a mondatot, hiszen megismeri a narancssárga szempárt és még azt is tudja -remélhetőleg jól gondolja - hogy ki a fiú. A fiú meg is szólal, a hangot is felismeri... már amennyire. Most már mindenben biztos.*
-Az! Ez gáz... William... *Nem minden diákjának tudja a nevét, de a furcsábbakat és a saját házában lévőket megjegyzi. Nem fut a fiú után, csupán csak egyszer hopponál elébe és ha a fiú elfut mellette...*
-Hiába futsz, most már úgyis megtalállak! *Megkönnyítették a dolgát... *
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 5 EmptyHétf. Jún. 14, 2010 6:41 am

- Ohohó, öreg, ez nagy hiba volt!
*Vigyorodik el, amikor Alex elé hoppanál. Két méterrel a férfi előtt dobbant egyet, a levegőbe emelkedik, és dupla talppal Alex mellkasának száll, hacsak az fájós lábbal el nem ugrik előle, Ha a támadás sikeres volt, Will legördül a tanárról, és talpra ugrik.*
- Alex, remélem nem haragszol meg, ha most megyek, de eszembe jutott, hogy bekapcsolva hagytam a gázt... Cicám...
*Vigyorodik el Will, és újra futásnak ered.*

*Ha a támadás nem volt sikeres, Will macskaügyességgel egy tigrisbukfenccé alakítja a támadást, majd ránéz az igazgatóra, és elmondja fentebbi kis monológját.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 5 EmptyHétf. Jún. 14, 2010 6:52 am

*Ez volt az, amire legkevésbé számított. Csak egy hirtelen mozdulat, de hiába hiszen ígyis a földön köt ki. Levegőért kap, majd miután a fiú ismét futásnak ered, feláll és utána ordibál.*
-Nem mindig szökhetsz meg... William. Nemsokára úgyis megtalállak! *Akár hallotta, akár nem... Alex a fiú után ered, viszont csak lassan. Próbálja figyelemmel kísérni, ameddig bírja. Ha nem... akkor is többet tud mint tudott. William.... ezért volt neki olyan furcsa, hogy a srác eltűnt.
Alex, még egyszer a fiú után hopponál, csak hogy ne veszítse el olyan könnyen. Egyszer volt csak igazán közel hozzá... azt viszont kihasználta.*
-Levicorpus! *Ha talál, akkor a fiú fejjel lefelé a levegőben áll meg, ha nem akkor pedig Alex elveszti.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 5 EmptyHétf. Jún. 14, 2010 6:58 am

*Will ahogy meghallja a Levicorpus szót, már nyúl is a pálcájáért, ami szokás szerint az övébe tűzve pihent, és közben megperdül. Ekkor találja el a testlebegtető bűbáj. Fejjel lefelé lelóg.*
- Te figyu... Téged nem zavar, hogy mindenki minket bámul?
*Kérdi, ahogy körbepillant a tömegen.*
- Ejh, apafej... Te aztán tényleg ritka nagy gyökér vagy...
*Vigyorodik el, majd a pálcáját, amit eddig a háta mögött tartott, az igazgatóra szegezi, és mennydörgő hangon felüvölt.*
- Levicorpus!
*Ha az igazgató kivédi, akkor Will leér a földre, hisz a testlebegtetés mellett még egy varázslat nem fér el. Ha nem, akkor mindketten fejjel lefelé fognak lógni, igen komikus képként. Ám egyik esetben sem várat sokára a következő varázslat.*
- Stupor!
*A kábító átok megindul az igazgató felé...*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 5 EmptyHétf. Jún. 14, 2010 7:09 am

*Beéri a srácot, mivel az fejjel lefele kezd lógni. Kicsit örül is az előnynek, de ez csak pár perc.*
-Nem, nem zavar. Legalább mindenki megtudja az igazságot... és hogy mért ne közlekedjen Wilard utcáin... *Magyarázza, miközben egy kisebb, gúnyosabb mosoly jelenik meg az arcán. A pálca még mindig felfelé állítva lebegteti a fiút, de mivel közben ő is kap egyet, ez egy pillanat alatt megszűnik és az már esik is lefele. Alex pedig gyorsan, reflex szerűen egy pajzsbűbájt kerít maga elé, ami kivédi a másik varázslatát, viszont nem marad annyi ideig meg, hogy a Stuport is sikeresen kivédje.
A stupor eltalálja, de könnyen kivészeli. Igaz, már fáj a mellkasa meg a lába is... úgyhogy most már reméljük nagyobb baja nem lehet. Még mielőtt a srác el tudna szökni, elébe áll és elkapja. Pálcáját a nyakához teszi, a másikét pedig próbálja elkobozni.*
-Egy mozdulat és kóstolót kapsz a tűzmágiából... *Egy kisebb hatásszünet majd halkabban folytatja.* A mellékutcában folytatjuk a beszélgetést. Lenne pár kérdésem hozzád... *Már ha William nem szökik meg addig...*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Főtér - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 5 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Főtér
Vissza az elejére 
5 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Next
 Similar topics
-
» Főtér
» Főtér
» Főtér

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Wilard :: "Éjjel-Nappal" negyed-
Ugrás: