Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapFőtér - Page 4 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Főtér - Page 4 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Főtér - Page 4 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Főtér - Page 4 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Főtér - Page 4 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Főtér - Page 4 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Főtér - Page 4 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Főtér - Page 4 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Főtér - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Főtér - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Főtér - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Főtér - Page 4 Vote_lcapFőtér - Page 4 Voting_barFőtér - Page 4 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Főtér - Page 4 Vote_lcapFőtér - Page 4 Voting_barFőtér - Page 4 Vote_rcap 
Ted Forrester
Főtér - Page 4 Vote_lcapFőtér - Page 4 Voting_barFőtér - Page 4 Vote_rcap 
James Miller
Főtér - Page 4 Vote_lcapFőtér - Page 4 Voting_barFőtér - Page 4 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Főtér - Page 4 Vote_lcapFőtér - Page 4 Voting_barFőtér - Page 4 Vote_rcap 
Sindy Logan
Főtér - Page 4 Vote_lcapFőtér - Page 4 Voting_barFőtér - Page 4 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Főtér - Page 4 Vote_lcapFőtér - Page 4 Voting_barFőtér - Page 4 Vote_rcap 
Chris Martines
Főtér - Page 4 Vote_lcapFőtér - Page 4 Voting_barFőtér - Page 4 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Főtér - Page 4 Vote_lcapFőtér - Page 4 Voting_barFőtér - Page 4 Vote_rcap 
Daniel Reed
Főtér - Page 4 Vote_lcapFőtér - Page 4 Voting_barFőtér - Page 4 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Főtér

Go down 
+34
Avery Woodruff
Ingrid Weiss
Daniel Reed
Meghan Reed
Cintia Thomson
Sebastian G. Blaze
Cassidy Heyes
Benjamin Doredumble
Dorothy Brown
Solaria Luthia
Greg Stanford
Chris Martines
Chezz Princeton
Demi Bieber
Larina Marley
Freddy V. Falcon
Robert Lawrence
Kim Kaguya
William Quentin Watson
James Miller
Jacinta Hernandez
Soshy Hatchet
Cassandra Lengston
Sandra Berger
Amanda C. White
Victoria Heats
Alena Aalriä
Ted Forrester
Sindy Logan
Ophelia McCord
Allison Diamond
Hannelori Sensui
Alex Wilfred
Főmesélő
38 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Főtér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 4 EmptySzomb. Márc. 27, 2010 3:28 am

*Alexszel, az mágustanoda igazgatójával érkezik a főtérre. Egy kávézót céloznának meg, hogy kicsit beszélgessenek, kikapcsolódjanak, de még nem tudják pontos céljuk mi legyen. Egyelőre sétálgatnak a tavaszi, kissé szeles napsütésben.*
-Szeretem a Tavaszt. *jegyzi meg, mert épp nem esik/ett szó semmiről és kicsit zavarta a csönd.*
-Ha elutazol, mikorra tervezed? *jut eszébe egy kérdés hirtelen.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 4 EmptySzomb. Márc. 27, 2010 3:34 am

*Ann mellett érkezik meg a Főtérre. Út közben elgondolkodott azon, vajon hová is mehetnének be.*
-Én is. Sokkal jobb mint az a hideg tél.. *Közben jön még egy kérdés amire válaszol rögtön* Szerintem így húsvét táján. Még nem terveztem meg igazán, csak felötlött bennem.*Vonja meg a vállát és feltesz ő is egy kérdést ha már itt tartanak.*
-Te.. melyik varázsló iskolába jártál?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Főtér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 4 EmptySzomb. Márc. 27, 2010 3:42 am

*Csak sétálgatnak és mindketten nagyon törik a fejüket, hogy hova üljenek be kávézni, esetleg teázni egyet. Mert Ann nagyon gondolkodik azon, hogy nem igazán inna most kávét.*
-Meg minden virágzik, ráadásul a legjobb fűszereket is ilyentájt lehet összeszedni. *vigyorog. Lesz majd még olyan, hogy ő süt-főz iskolai kisebb rendezvényekre.*
-Cambridge-ben ahol születtem van egy kisebb, talán nem annyira ismert iskola. Oda. Talán kicsi, de az oktatás nagyon jó. Szerintem. És Te ide a Wiliam-be? Vagy akkor még nem tartott olyan szinten?
-Mármint nem úgy értem...nem nézlek olyan idősnek. *pirul el kicsit, de Alex biztos érti mire gondol. Olvasott az iskoláról, de nem ennyire bőven, hogy minden évszámot és akármit tudjon róla.*
-A sarkon nem sokára ott lesz Connie cukrászdája. Esetleg oda benézhetnénk.* ajánlja fel.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 4 EmptySzomb. Márc. 27, 2010 3:54 am

*Végighallgatja figyelmesen Ann-t, majd bólint egyet.*
-Értem. Hallottam már róla. És igen, én ide jártam. A keresztapámé volt az iskola... meghalt, és rám hagyta. *Ennyire egyszerű. Evvel el is mesélte azt hogy hogyan is lett igazgató. Egy kisebb mosolyt csal az arcára a nő kérdése.*
-Igen, már elég régóta működik ez az iskola. Bár nem volt folyamatos mindig, főleg ott az indítás éveiben, de mostmár folyamatos. *Mesélgeti, miközben a sarok felé pillant.* Rendben, nekem jó lesz. Egy süti senkinek nem árt. *Néz rá Ann-ra, miközben tovább sétálnak, most már tudva a célt.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Főtér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 4 EmptySzomb. Márc. 27, 2010 3:56 am

//Fagylaltot enni mennek, de annyira hideg van, hogy a fagyi eszi meg őket! Szóval fagy-i!//
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 4 EmptySzer. Márc. 31, 2010 7:32 am

*Egyedül sétál a főtéren. Már elege volt az iskolából, lassan már begubózik attól, hogy állandóan ott van. Egyébként farmer van rajta, barna vékonyabb kabát, alatta fehér garbónyakú pulcsi, a lábán kopogós csizmája. A kezében egy mappát szorongat. Arra gondolt, hogy beül egy kávézóba, de valahogy a főteret érdekesebbnek tartja. Most is sok ember jár erre, akiket érdekes figyelgetni. Nem is nagyon néz a lába elé, így lehet, hogy valakiben elbotlik, tőle kitelik.^^*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Victoria Heats
Wilard-polgár
Wilard-polgár
Victoria Heats


nő Kor : 33
Hozzászólások száma : 65
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 4 EmptySzer. Márc. 31, 2010 7:39 am

*Mint ahogy ideje nagy részét, most is a főtéri szökőkútnál tölti el idejét. Figyeli a prédákat. Ma még semmit nem evett és ezt annak köszönheti, hogy a délelőtti eső miatt alig járt erre valaki, ráadásul egyszer majdnem lebukott lopás közben, valakinek nem talált semmit a zsebében. Tiszta szerencsétlen napja van. Na de ott!!!! Egy magányos nő, nála biztos talál valamit. Igen, a tanárnénit szemelte ki.
Sportcipő, lenge barna gatya, felül valami póló egy cipzáros pulcsival, farkasfüleit francia sapkájával takarja, farkas farka meg...mögötte van Very Happy.
Közelebb lép a nőhöz...*
-Elnézést....meg tudná mondani, hogy...
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 4 EmptySzer. Márc. 31, 2010 7:45 am

*Ő meg csak lépdel előre, nem is figyeli, hogy ha esetleg útjába kerül valaki. A körülötte levő emberekkel van elfoglalva, az előtte levők hidegen hagyják. Ámbár, amikor valaki megszólítja, egyből kizökken a gondolatmenetéből. Pár pillanatig értetlenül pislog maga elé, ekkor veszi észre a fiatal lányt.*
- Ó, 'schuldigung! Mit keres? Nem hiszem, hogy tudnék segíteni, de hát ki tudja. *Mosolyodik el. Ő nem sejt semmiféle hátsó szándékot a kérdés mögött. Bár emilyen kis naiv és figyelmetlen, nem is csoda.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Victoria Heats
Wilard-polgár
Wilard-polgár
Victoria Heats


nő Kor : 33
Hozzászólások száma : 65
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 4 EmptySzer. Márc. 31, 2010 7:52 am

*Ha a tanárnő ilyen kis naiv, akkor valószínűleg a tárcáját simán a zsebében tárolja, amit Vick ki is tud használni.*
-Azt szeretném megtudni, hogy... *a nő mellé áll, hogy egy irányba tudjanak lesni, egyik kezével egy utcára mutat. Másikkal pedig zsebeket kutat //Még rímel is Very Happy//. Ha minden igaz, egy gyors mozdulattal már magáévá is tesz egy tárcát, amiben remélhetőleg számára hasznos dolgok találhatók. Például vacsorára való zsebpénz....*
-Az az utca vezet a mágustanoda felé? *mert jobb térítő kérdés nem jutott eszébe a sok szerencsétlenkedés miatt a mai nap folyamáról.*


//Bocsi h ilyen lassan megy ma...próbálok igyekezni//
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 4 EmptySzer. Márc. 31, 2010 7:58 am

*És a kedves tolvajka eltalálta, a tanárnő a tárcáját a zsebében tarja, mivel nem gondolt rá, hogy pont Wilardban akarják kirabolni. Úgyhogy Vic simán ki tudná szedni a zsebéből, nem is veszi észre. Inkább azzal van elfoglalva, hogy melyik irányba is mutat a lány, majd, amikor befejezi a kérdést, megrázza a fejét.*
- Neem, nem, az pont a másik irányban van. *Fordul meg hirtelen, majd az ellenkező irányba mutat. Viszont a pénztárcája még valószínűleg megvan, mivel elég hamar megfordult ahhoz, hogy ne tudják kiszedni a zsebéból.Razz*


//Segáz, én sem vagyok a gyorsaság mintapéldánya.^^//
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Victoria Heats
Wilard-polgár
Wilard-polgár
Victoria Heats


nő Kor : 33
Hozzászólások száma : 65
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 4 EmptySzer. Márc. 31, 2010 8:04 am

*Hát őt aztán pont hidegen hagyja, hogy merre van a mágustanoda, amikor ki nem állhatja a varázstudókat. Fenn hordják az orrukat csak mert van egy pálcájuk ami mindent megtesz nekik. Fuj.
És most egy újabb tárcát sikerül elhalasztania. Mi van ma??? Ez a nap a fekete napja??? Nem szúrhatja el ezt is! Mit fog enni? Pedig már kinézett egy jó nagy adag valamit az egyik boltban....Nem baj, vannak mentő ötletek.*
-Aham, értem. Új vagyok erre Wilardon... *szinte egész életét itt élte le, úgy ismeri mint a tenyerét, de végülis...* -...és nem igen tudom mi merre található. Például nem találtam még erre szinte semmit. Maga ismeri a várost? *a lényeg, hogy itt tartani a nőt.*
Vissza az elejére Go down
Victoria Heats
Wilard-polgár
Wilard-polgár
Victoria Heats


nő Kor : 33
Hozzászólások száma : 65
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 4 EmptySzer. Márc. 31, 2010 8:08 am

//El kell mennem kajálni!!!! Fagyasztasz? Aztán majd PM-ben egyeztetünk! És köszi a rövidet is, meg bocs h lassú voltam!//
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 4 EmptySzer. Márc. 31, 2010 8:11 am

*Tényleg eléggé balszerencsés egy nap ez szegény Vic számára.*
- Igen, én is. Az iskolában tanítok, nemrégen vettek fel. Szintén felfedezőútra indultam, hátha megismerem a várost. De inkább eltévedek benne. *Mosolyodik el. Igaz, azt még tudja, merre kellene visszamennie.*
- Ezzel én is így vagyok. Nem igazán találok semmit. Láttam már cukrászdát meg kávézót, de más értelmeset nem igazán. *Vonja meg a vállát. Persze, vannak boltok is, de őt annyira nem érintette meg egyik sem.*
- És ön? Mivel foglalkozik? *Ha már ennyire jól elcsevegnek.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 4 EmptySzer. Márc. 31, 2010 8:12 am

//Persze, menj csak.^^ Akkor majd beszélünk, hogy mikor fejezzük be. És jó étvágyat!
Szóval akkor most fagyunk.//
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 4 EmptySzomb. Ápr. 24, 2010 12:48 am

*Sétálgat a főtéren, és szemlélődik, majd nem tudván mit kezdjen magával lehuppan a szőkőkút peremére, és kezét a vízbe lógatva elgondolkodva hajkurássza benne az aranyhalat. Szokásos hosszú egybe részes fekete ruhát visel, mély dekoltázzsal, hosszú fekete haja, szabadon omlik le háta közepéig. *
Vissza az elejére Go down
Soshy Hatchet
Felnőtt
Felnőtt
Soshy Hatchet


nő Kor : 39
Lakhely : London / Iskola
Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 4 EmptySzomb. Ápr. 24, 2010 1:05 am

Nem sok dolgom akad ma a kastélyban, ezért kicsit kiszabadulok onnan. Hosszú vörös hajam lágy hullámokban omlik a vállamra, fekete kabátom a földet súrolja. A pálcám mint mindig nálam van. A főtérre érve megpillantok egy ismerős nőt. Közelebb érve felismere. Halálfaló.
- Cassandra *mosolyodok el gúnyosan *- Mi járatban van erre egy halálfaló !?
* Nem áll szándékomban harcolni itt fényes nappal. Csak szeretnék tisztában lenni az okkal, hogy miért is van itt*
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 4 EmptySzomb. Ápr. 24, 2010 1:14 am

*Felnéz a játszadozásból, és nem messze tőle egy vörös hajú nőt pillant meg. Elhúzza a száját, hiába a hírnév, néha bizony nem kis teher.*
- Hízelgő hogy ismersz, de sajnos én ezt nem mondhatom el rólad. - *viszonozza hasonlóan kedvesen a bemutatkozást*
- Legjobb tudomásom szerint, nem tartozok magyarázattal senkinek hogy mikor hol és mit csinálok. -*adott hangot nem tetszésének Cassy, de nem támadt. Ma nyugodt napja van, nem (olyan) veszélyes.*

//Bocsi ha lassú leszek egy kicsit, csak néha hajlamos lefagyni a net meg böngésző//
Vissza az elejére Go down
Soshy Hatchet
Felnőtt
Felnőtt
Soshy Hatchet


nő Kor : 39
Lakhely : London / Iskola
Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 4 EmptySzomb. Ápr. 24, 2010 1:29 am

*Nem lepődök meg, hogy nem ismer. Amíg a minisztériumnak dolgoztam addig mindent megpróbáltam elérni annak céljából, hogy a nevem maradjon ismeretlen a sokaság számára. Aurorként találkoztam már Cassandrával de úgy látszik sikerült megőriznem az inkognitómat.*
- Hízelgés ? Ugyan már . Majd pont neked... * a büszkeségem nem hagyja , hogy egy halálfaló azt higgye , hogy hízelgek neki. *
-Ahogy gondolod, csak nem mindennapi látvány ahogy egy halálfaló .. * lenézek a szökőkútban úszkáló halakra * -.. halacskákkal játszadozik.


// Semmi gond Smile Ismerős probléma .. :@//
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 4 EmptySzomb. Ápr. 24, 2010 1:31 am

*Érdeklődve pillantott rá a másikra, nem szerette ha az ismerettség egyoldalú.*
- Nem mondod meg ki vagy? Végül is, nekem mindegy. - *vont vállat, majd a következő kérdésre illetve inkább kijelentésre, halovány mosoly jelenik meg az arcán.*
- Erre most mit mondjak? Nem volt gyerekszobám....
Vissza az elejére Go down
Soshy Hatchet
Felnőtt
Felnőtt
Soshy Hatchet


nő Kor : 39
Lakhely : London / Iskola
Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 4 EmptySzomb. Ápr. 24, 2010 1:49 am

- Nem szokásom megmondani a nevemet , csak azoknak akik velem egy oldalon állnak * közlöm vele kimérten.*
-Ilyen ez a sötét mágia oldal. A szülők nem éppen azzal vannak elfoglalva, hogy a gyerekeikkel játszadozzanak vagy mint esetünkben gyerekszobát csináltassanak neki.
* Oldalra pillantok. A járókelők lopva felénk néznek és egyre kevesebb ember van itt a téren. Akik tehetik a földet bámulják és közben gyors léptekkel arrébb mennek, mások amikor megpillantanak minket a téren azonnal hátat fordítanak és visszasietnek arra amerről jöttek*
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 4 EmptySzomb. Ápr. 24, 2010 1:56 am

*Halvány mosollyal veszi tudomásul hogy az emberek jószerével menekülnek tőlük. Nem szeretnék látni ahogy ők ketten esetlegesen egymásnak mennek. *
- Ha a te oldaladon állnék akkor megmondanád a neved? Ez érdekes, de megoldható . -*nevet fel kissé, majd feláll, lesimitja ruhájának alját, és odasétál a nőhöz és megáll mellette.*
- Most már az oldaladon állok...*szólal meg, és egészen közelről is szemügyre veszi a nőt, és ismerősnek találja a vonásait, de nem tudja hova tenni. Csak abban biztos hogy már látta valamikor.*
- Nah igen a mi neveltetésünkben sokkal fontosabb volt az erő,, mint gyerekkor. - *ezzel kénytelen egyetérteni.*
Vissza az elejére Go down
Soshy Hatchet
Felnőtt
Felnőtt
Soshy Hatchet


nő Kor : 39
Lakhely : London / Iskola
Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 4 EmptySzomb. Ápr. 24, 2010 2:18 am

* Mozdulatlanul szemlélem a nőt. Nem valami szimpatikus. De hát halálfaló ...A kijelentése kicsit megdöbbent. Megoldható ?! Amikor mellém lép azonban cinikusan elmosolyodok*
- A humorérzéked kicsit slampos ..*húzom fel az orromat és a nőre pillantok. Cseppet sem vagyok megijedve vagy valami.*
~ Memoria lectio
* A varázsige hatására emlékképek villannak fel a szemeim előtt. Egy kislány egy nagy sötét házban. Halálfaló szülők. Szertartások. Mindez csak pár másodpercig tart . Annyira még nem érdekel a nő múltja ,hogy tovább kutassak az emlékeiben a tudta nélkül. Szeretek játszadozni az emberek elméjével, de most nem vagyok annyira abban a hangulatban , hogy ezt tovább fokozzam.
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 4 EmptySzomb. Ápr. 24, 2010 2:25 am

*Felhúzza a szemöldökét, és felnevet. A humorérzékével semmi baj, csak kicsit nem szokványos.*
- Igazán kedves tőled... *feleli, tudbán hogy nem annak szánták.*
*A varázsigét persze megérzi, ki ne érezné ha az emlékeit lopkodják, azonban hagyja felvillani a képeket. Elvégre az auroroknak tudniuk kell mi történt, hisz épp miattuk történt az, ami. Aztán mereven zárja a gondolatait, mert némi hamis kép is megjelent. Nem voltak sötét szertartások, neki rendes szülei voltak akik jó útra nevelték őt, ő azonban elutasított magától minden jót férje és kisfia halála után.*
- Ha befejezted az emlékeim nézegetését, nem rablom tovább az értékes és drága idődet. - *mosolyodott el gúnyosan, majd elindult a téren át a lakónegyed felé. Igazán nem volt ott dolga csak mászkált.*

//Köszi a rövidet, és bocsi de mennem kell anyám rágja a fülem. Remélem még játszunk majd valamikor^^ Cassynak szimpi Soshy
Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Főtér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 4 EmptyKedd Május 11, 2010 1:58 am

*Csak hallgatja a fiúk beszélgetését,ő már nem nagyon ért semmit,azon kivűl,hogy mennek kajálni,de a többit nem igazán jutott el a felfogásáig.Amit persze úgy gondol,ha nem érti,akkor nem is rá tartozik,de majd meglátjuk mi lesz.*
-Na itt is vagyunk.*Hátranéz azért,hogy Kevinék is megvannak-e.Szorosan Scotthoz simul,és fejét a fiú vállára hajtja.*
-Mien rég jártam erre.Már pont ideje volt.*Mosolyog és szép lassan körbenéz.*emlékszel veled voltam itt elősször.*Scottra pillant,csillogó szemekkel és egy csókkal jelzi,hogy ő nagyonis emlékszik.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Főtér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 4 EmptyKedd Május 11, 2010 2:06 am

*Scottra pillant, és elröhögi magát.*
-Értettem, hogy az előtt mire céloztál. *Majd észre veszi, hogy Kevin beleturt a hajába.*
-Te mit csinálsz? *Kíváncsi szemellek nézi.*
-Rendben. *Súgja halkan Kevinnek, de már arra lett figyelmes hogy már ott is vannak, Ash még nem járt itt és ezért kicsit kíváncsi szemmel szemlélte a dolgokat.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Főtér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Főtér
Vissza az elejére 
4 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Next
 Similar topics
-
» Főtér
» Főtér
» Főtér

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Wilard :: "Éjjel-Nappal" negyed-
Ugrás: