Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapFőtér - Page 12 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Főtér - Page 12 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Főtér - Page 12 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Főtér - Page 12 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Főtér - Page 12 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Főtér - Page 12 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Főtér - Page 12 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Főtér - Page 12 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Főtér - Page 12 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Főtér - Page 12 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Főtér - Page 12 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Főtér - Page 12 Vote_lcapFőtér - Page 12 Voting_barFőtér - Page 12 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Főtér - Page 12 Vote_lcapFőtér - Page 12 Voting_barFőtér - Page 12 Vote_rcap 
Ted Forrester
Főtér - Page 12 Vote_lcapFőtér - Page 12 Voting_barFőtér - Page 12 Vote_rcap 
James Miller
Főtér - Page 12 Vote_lcapFőtér - Page 12 Voting_barFőtér - Page 12 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Főtér - Page 12 Vote_lcapFőtér - Page 12 Voting_barFőtér - Page 12 Vote_rcap 
Sindy Logan
Főtér - Page 12 Vote_lcapFőtér - Page 12 Voting_barFőtér - Page 12 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Főtér - Page 12 Vote_lcapFőtér - Page 12 Voting_barFőtér - Page 12 Vote_rcap 
Chris Martines
Főtér - Page 12 Vote_lcapFőtér - Page 12 Voting_barFőtér - Page 12 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Főtér - Page 12 Vote_lcapFőtér - Page 12 Voting_barFőtér - Page 12 Vote_rcap 
Daniel Reed
Főtér - Page 12 Vote_lcapFőtér - Page 12 Voting_barFőtér - Page 12 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Főtér

Go down 
+34
Avery Woodruff
Ingrid Weiss
Daniel Reed
Meghan Reed
Cintia Thomson
Sebastian G. Blaze
Cassidy Heyes
Benjamin Doredumble
Dorothy Brown
Solaria Luthia
Greg Stanford
Chris Martines
Chezz Princeton
Demi Bieber
Larina Marley
Freddy V. Falcon
Robert Lawrence
Kim Kaguya
William Quentin Watson
James Miller
Jacinta Hernandez
Soshy Hatchet
Cassandra Lengston
Sandra Berger
Amanda C. White
Victoria Heats
Alena Aalriä
Ted Forrester
Sindy Logan
Ophelia McCord
Allison Diamond
Hannelori Sensui
Alex Wilfred
Főmesélő
38 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Next
SzerzőÜzenet
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Főtér - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 12 EmptySzomb. Okt. 16, 2010 11:32 pm

-Igen, igazad van. Jobb, ha nem fedjük fel, hogy milyen elveink vannak. *Bólogat, egy félmosoly kíséretében.*
-Értettem. Nem mondok, és ha találok valakit, akkor... Értesítelek. *Veszi fel az infókat.. Feláll a padról.*
-Rendben... *Miután Will eltűnt, megfordul, zsebre vágja a kezeit, és elindul a kastély felé, vagyis az erdőbe. Le kell gyűrni a saját gátlásait.*


//Köszi.//
Vissza az elejére Go down
Ingrid Weiss
Diák- Plama
Diák- Plama
Ingrid Weiss


nő Kor : 30
Lakhely : Kék fecske háló/ Zenta
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 12 EmptySzomb. Okt. 30, 2010 3:38 am

-Semmi gond. Igazából nem is fontos az a pár perc. *Gondolkodik el. *
-Igazából valami hatalmas családi rendezvény volt, puccos estéllyel, meg minden ilyen hülyeség. *Fintorog. *
-Azért kellett hazautaznunk. Utálom az ilyesmit. *Közben beértek a főtérre. Leül a szökökút szélére és körbepillog. *
-Hová menjünk be?
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 12 EmptySzomb. Okt. 30, 2010 3:56 am

*Végighallgatom, majd halványan elmosolyodom.*
Értem. Én sem szeretem azokat, de végül is... attól függ mivel kapcsolatos. *Leülök mellé a szökőkút szélére majd barna szemeimmel rápillantok. Kicsit... furcsa megint vele lenni úgy, hogy már teljesen más az elképzelésem rólunk.*
Nem tudom. Hová szeretnél? *Nekem annyira de annyira mindegy, szóval döntsön ő inkább *
Vissza az elejére Go down
Ingrid Weiss
Diák- Plama
Diák- Plama
Ingrid Weiss


nő Kor : 30
Lakhely : Kék fecske háló/ Zenta
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 12 EmptySzomb. Okt. 30, 2010 4:02 am

*Körbepillog a téren, majd elmosolyodik. *
-Az a "Hörpintsd le" presszó nagyon jónak tűnik így kívülről. *Vigyorog cinkosan. *
-Gyerünk oda! *Mondja, majd megindul befelé. *


//fagyááás //
Vissza az elejére Go down
Avery Woodruff
Diák- Famine
Diák- Famine
Avery Woodruff


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 39
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 12 EmptyVas. Nov. 14, 2010 1:17 am

*Az egyik padon üldögél, kezében egy füzettel. Elgondolkodva mered bele, közben néha-néha felnéz. Írogatni próbál, bár ma nem annyira megy neki. Lehet, hogy csak egy kis társaság kellene....
Farmernadrág, zöld rövid ujjú póló és egy fekete pulcsi van rajta. Az idő szép, nem fázik, sőt úgy érzi, majd egészen jó napja is lesz.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Főtér - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 12 EmptyVas. Nov. 14, 2010 1:25 am

* Mivel semmi sem jutott az eszembe, unaloműzés képen kijöttem Főtérre. Csodálkozva nézek körbe, nem ugyan olyan mint ami volt régebben, köszönhető az ősznek. Öltözékem eléggé hétköznapi. Egy halványkék farmernadrág és egy kék pulcsi. Egy kicsit fúj a szél így a szemembe belefújja a hajamat. Hajamhoz nyúlok, hogy megigazítsam, ekkor valakit meglátok a padon ülni. Ekkor egy percre megdermedek. Szívem elkezd gyorsan dobogni, alig kapok levegőt, mint ha valaki megigézett volna. Pár percig gondolkoztam, hogy most mi legyen. De végül is úgy döntettem, hogy akármi is lesz oda megyek hozzá. Lassú léptekkel sétálok a csábító idegen felé. *
- Szia. Nicole Miller vagyok. * Mutatkozok be, majd várom hogy esetleg megengedje, hogy helyet foglaljak mellette. *
Vissza az elejére Go down
Avery Woodruff
Diák- Famine
Diák- Famine
Avery Woodruff


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 39
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 12 EmptyVas. Nov. 14, 2010 1:30 am

*A heves szívdobogás kölcsönössé válik amikor Eric felnéz és meglátja a vörös hajú lányt. Halvány mosolyra húzódik szája, először azt hiszi, hogy ismerik egymást... de végül is lehet. Főleg, miután a lány említi a nevét. Meglepődik, aztán arrébb csusszan egy kicsit a padon.*
-Szia. Miller? Nem mondod, hogy James testvére vagy? *Ha leül a lány, kezet nyújt.* Eric Sanders. *Megvárja még válaszol a kérdésére. Ha James testvére, akkor annak nagyon örülne... még kicsik voltak mindketten, amikor egyszer találkoztak futólag. Eric már akkor beleestett a lányba, de akkor csak azt hitte, hogy ez egy gyerekkori fellángolás volt. Úgy tűnik mégse.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Főtér - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 12 EmptyVas. Nov. 14, 2010 1:37 am

* Már az össze esés határánál tartok mikor Eric rám mosolygott. Még soha nem éreztem ilyent. Nem is tudom, hogy mi lehet ez. Talán még is létezik szerelem első látásra? Hirtelen abba hagyom a gondolkodást és ebben az esetben megteszem a lehető legjobb dolgot, leülök Eric mellé. *
- De James testvére vagyok. Te ismered Jamest? *Kíváncsian pillantok rá az elbűvölő férfira. Természetesen a kézfogást nem utasítom vissza. Mikor megfogta a kezemet letehet érezni a férfias erejét és még azt is hogy mennyire puha a keze.*
Vissza az elejére Go down
Avery Woodruff
Diák- Famine
Diák- Famine
Avery Woodruff


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 39
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 12 EmptyVas. Nov. 14, 2010 1:41 am

-Megértem, ha nem ismersz fel. *Kacsint egyet, aztán bólint is hozzá. Magyarázatot is fűz hozzá. Persze végig Nicole szemeibe néz, el sem venné éjfekete pillantását a másikról.* Még mindketten kicsik voltunk, amikor egyszer voltam nálatok. James akkor volt elsős vagy másodéves a Wilianbe. Régóta jóba vagyok a bátyáddal. *Halvány mosoly jelenik meg az arcán és folytatja.*
-Úgy tudtam, te valami másik iskolába jártál. Hogy-hogy itt? *Leteszi maga mellé a dalait, és hátradőlve hallgatja Nicolet.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Főtér - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 12 EmptyVas. Nov. 14, 2010 1:49 am

* Olyan édes, ahogy magyaráz nekem, most csak ez jár a fejemben. Annyira tetszik a hangja, hogy egyik kezemmel megkapaszkodok a padban, nehogy még a végén elolvadjak miatta. *
- Bocsi, pedig rád érdemes lenne emlékeznem. * Eric kacsintására csak elmosolyodok. *
- Ez elég érdekes. * Gondolok most arra, hogy jóban vagy a bátyámmal, de hát James alig mesélt róla nekem. Vagy ha mesélt is lehet, hogy már elfelejtettem, amit nagyon is sajnálok. *
- Hát az úgy volt, hogy jobban láttam ha átjövök ebbe az iskolába. Semmi különös okom nem volt rá. * Röviden osztom meg a kis történetemet Erickel. *
Vissza az elejére Go down
Avery Woodruff
Diák- Famine
Diák- Famine
Avery Woodruff


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 39
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 12 EmptyVas. Nov. 14, 2010 1:57 am

-Ohh, ezt örömmel hallom. *Fiatalok voltak, nem csodálkozik, hogy nem ismeri fel Nicle. Ha nem említi meg a Miller nevet akkor Eric sem ismerte volna meg. Csak egy idő után, amikor már derengett volna neki.* Érdekes... főleg, hogy azt hiszem nem döntöttem rosszul, hogy visszajöttem ide. *Egy pillanatra elveszi róla a pillantását, és a messzeségbe mered. Nem bírja sokáig, szóval egy mosoly kíséretében biztatóan ránéz Nicolera. Ebből talán ki is lehet venni, hogy ő is pontosan így gondolja, ahogy Nicole.*
-Á értem. Hát ha nem bántad meg, hogy átjöttél... akkor minden jó. Hányadéves is vagy? Öt? *Nem emlékszik pontosan, meg lusta visszaszámolgatni.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Főtér - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 12 EmptyVas. Nov. 14, 2010 2:05 am

* Zsebemben szorongatom a cigarettás dobozomat. De nem merek Eric előtt rágyújtani. Mert vannak olyan emberek akik nem díjazzák a nikotinfüggőséget. Lehet, hogy ő is így van vele. Ezért is kiveszem a kezemet a zsebemből és elterelem más felé a gondolataimat. *
- Nem bánom meg,hogy átjöttem vagyis csak remélem. * Már azért sem bánnám meg, hogy találkoztam Ericcel, ha más miatt nem is, de miatta nem bánnám meg. Ha csak egy találkozás is lesz ebből, még akkor sem. *
- Hát majdnem, de még nem vagyok annyira öreg. * Egy aprót mosolygok Ericre, majd folytatom, amit elkezdtem. *
- Csak negyedikes vagyok. * Utálom ezt mondani, mert ez olyan lekicsinyítő számomra. Remélem nem fogja zavarni, hogy ennyire fiatal vagyok. *
- Te, hogy hogy itt vagy? * Érdeklődök egy kicsit Eric felől. *
Vissza az elejére Go down
Avery Woodruff
Diák- Famine
Diák- Famine
Avery Woodruff


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 39
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 12 EmptyVas. Nov. 14, 2010 2:17 am

*Ő is dohányzott régen, de teljesen leszokott. Szóval nem zavarja, ha mások előtte rágyújtanak. Elmosolyodik Nicole kijelentésére, majd miután a másik befejezte a mondandóját akkor ő is beleszól.*
-Bocsi. Egy évet eltévesztettem. Azért látom rajtad, hogy szívesebben lennél ötödéves. Tudod már mit csinálsz ha befejezed a sulit? * Érdeklődik, de még mielőtt bármire is tudna Nicole válaszolni, Eric is elmondja, hogy ő miért van itt. Szeret beszélni, főleg ha felszabadul egy kicsit. Ami ebben az esetben nem volt nehéz.*
-Ápoló vagyok a Mungoba Londonban. Nemrég hagytam ott az egyetemet. Vettem egy lakást itt Wilardban és hétköznap dolgozom. Ha megfordulsz a Mungoba keress meg. *Kacsint cinkosan és kíváncsi tekintettel pillog Nicolera, hogy ő mit fog mesélni ezek után.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Főtér - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 12 EmptyVas. Nov. 14, 2010 2:30 am

* Ahogy Eric egyre többet beszél magáról, annál érdekesebbé válik számomra. Nem is tudom, hogy bírom ki hogy olyan messze ül tőlem. Legszívesebben ott ülnél szorosan letette, de nem akarok nyomulós lenni. De szó mi szó, nagyon is jól esne ha odahúzna magához, vagy csak egy kicsit átölelne. Nem is tudom mit fantáziálok, végül is ez a második találkozásunk sok sok idő után. Örülnöm kéne hogy szóba állt velem. *
- Semmi baj, egy évet még elnézek neked. * Ránézek Erickre, azt vélem felfedezni, hogy ő is néz. Ilyenkor fordul meg a fejemben, hogy miért csak nézzük egymást? Áh.. biztos, hogy van barátnője. *
- Szép teljesítmény. De nem nagyon akarok arra megfordulni, nem szeretek beteg lenni. De ha tudnám, hogy te lennél az ápolom akkor esetleg meggondolnám. * Kicsit kacérkodok Erickel. *
- Még fogalmam sincs, de úgy érzem, hogy van időm eldönteni. Esetleg tudnál segíteni a döntésemben? *Ismét Ericre pillantok, remélem nem utasít vissza. *


//Fagy :S //
Vissza az elejére Go down
Avery Woodruff
Diák- Famine
Diák- Famine
Avery Woodruff


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 39
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 12 EmptyHétf. Dec. 13, 2010 6:59 am

//Olvadozik.//

*Elmosolyodva figyeli Nicole-t. Szereti nézni a lányt és mindig is szerette. Érdeklődött is iránta sokszor Jamestől, de azt, hogy James mondott e valamit erről Nicole-nak... arról fogalma sincs. Bár érdekelné a dolog. Ilyenkor szeretne gondolatolvasó lenni vagy valami hasonló.*
-Ohh, köszönöm szépen. *Gondol itt az egy év elnézésére. Aztán... egy kicsit elmereng, majd egy kacsintás után ismét csak megszólal. Ő sosem szokott csendben lenni. Végül is mondhatni, hogy ez a munkájával jár.*
-Csak annyit kell tenned ha bemész a ispotályba, hogy engem kérsz orvosnak. És én leszek. *Ennyire egyszerű az egész. Szívesen megvizsgálná a lányt...
A következő kijelentésekre nagyban bólogatni kezd. Ő is ötödik végén kezdett el agyalni azon, hogy hát igen, kellene magával kezdeni valamit a suli után is. *
-Igazából még nem ismerlek annyira, hogy megmondjam mi vonzhatna. Mi az elemi mágiád? *Ez nagyban befolyásolja a dolgokat. Persze a hangja továbbra is kellemesen és furcsán cseng Nicole felé. Mondjuk Eric egy kicsit más szemmel is néz a lányra... persze jó értelembe más.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Főtér - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 12 EmptyHétf. Dec. 13, 2010 7:13 am

* A padon ülve végig pillantok a körülöttem levő dolgokon. Már vagy pár órája beszélhetek Ericcel. Észre sem vettem volna, csak a kezdő homály árulkodik erről. Ha besötétedik, akkor elköszönök tőle, remélve hogy még össze futunk, vagy még abban reménykedek, hogy lesz olyan úriember és haza kísér. De lehet, hogy első találkozásnál, ez túlzás lenne, bár ki tudja.... *
- Most már igyekezni fogok, hogy megbetegedjek, de csak is azért hogy te bírj ápolni. * Egy apró mosoly jelenik meg az arcomon. Reménykedve közben, hogy Eric veszi a lapot. *
- Persze, ha szeretnél, akkor jobban is megismerhetnél. * Abszolút nem mondhatom magam nyomulós fajtának, de most nem tudom mi van velem, csak úgy jönnek ki a szavak a számon és nem is figyelek oda, hogy mit is mondok. Talán Eric túl jó parti, hogy elszalasszam. *
- Amúgy uralommágia. * Ismét pillantok Ericre, de már kíváncsiskodó pillantás jelenik meg hóka arcomon. Mert nagyon is érdekel a véleménye, amit remélem ki is nyilvánít. *
Vissza az elejére Go down
Avery Woodruff
Diák- Famine
Diák- Famine
Avery Woodruff


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 39
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 12 EmptyHétf. Dec. 13, 2010 7:18 am

*Igen, talán körülbelül veszi a lapot. Egy kicsit elmerengve zsebbe dugja kezeit, hiszen ahogy sötétedik, úgy kezd hidegebb lenni.*
-Te nem fázol? *Érdeklődik mosolyogva, persze ehhez csak tud kifogásokat találni. Méghozzá van is neki egy elég csábító ötlete. Viszont még mielőtt ezeket bejelenti, azelőtt válaszol Nicole kérdéseire.*
-Szerintem evvel az Uralommágiával a Minisztériumba sokra vinnéd. De persze ez nem az én döntésem meg ugye még három év alatt sok minden jöhet. *Kacsint egyet és most fogja felvetni az ötletét.* Nincs kedved eljönni hozzám egy forrócsokira? Nem lakom messze, suliba is gyorsan vissza lehet onnan érni aztán... *Egyáltalán nincs semmi rossz szándéka, csupán csak bent kellemesebb az idő, meg nem néznek annyian.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Főtér - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 12 EmptyHétf. Dec. 13, 2010 7:31 am

* Gondolataim Eric körül forognak és az is megfordul párszor a fejemben, hogy talán jobb lenne leállnom, még mielőtt azt hiszi, hogy túlságosan is nyomulnék rá. *
- Csak egy kicsit. * Figyelmes is, nem csak kedves, egyre jobban tetszik Eric. *
- Eddig teljesen egyet értek veled. * Majd még eldöntök még sok mindent, sok időm van és senki sem sürget a döntéssel, és ez a jó benne. *
- Szerintem ez a mai nap legjobb ötlete. Szívesen elfogadom a meghívást. * Igaz nem is ismerem, mondjuk csak hallottam pár dolgot róla, de ha már James haverja rossz ember nem lehet. És csak egy forrócsokira vagyok meghívatva, most semmi más nem jutott eszembe, hogy esetleg a forrócsokiból lesz-e más.... De nem lényeg, majd minden kialakul. *
Vissza az elejére Go down
Avery Woodruff
Diák- Famine
Diák- Famine
Avery Woodruff


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 39
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 12 EmptyHétf. Dec. 13, 2010 7:41 am

*Örül annak, hogy egyetértenek vele. Régen volt ilyen, hogy nővel ennyire jót elbeszélgetett és ez... úgy tűnik jó felé húzza Ericet.*
-Ennek örülök. *Szerinte Nicole igen jó fej meg szép is meg minden... Famine-s, ami még egy ok, hogyha kérdezik, hogy miben hasonlítanak. Kicsit azért szeretné még jobban megismerni a lányt. Persze el tudna vele képzelni egy közös jövőt... simán.*
-Rendben, akkor menjünk. Még mielőtt mondjuk idefagyunk vagy valami. *Kedvesen elmosolyodik és még mielőtt Nicole felállna a padról ő feláll és kezét nyújtja a lány felé, hogy felsegítse. Talán el sem engedi a másik kezét, viszont ez csupán csak egy kis figyelmetlenségből volt... vagy csak ezt magyarázza be magának? Lassan elindulnak a lakónegyed felé, miközben tárgyalják a dolgokat.*
-Mond meg Jamesnek majd hogy üdvözlöm és a közeljövőben nézzen át hozzám.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Főtér - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 12 EmptyHétf. Dec. 13, 2010 7:53 am

* Nem is tudok mit hozzá tenni a témához, jobbnak látom, hogy okosabbnak látszok ha csendben maradok. Még jó, hogy Eric nem lát bele a fejembe, mert akkor igen érdekes dolgok bukkannak ki belőle. De azért néha jobb lenne, ha bele látna, akkor legalább tudná, hogy épp mire vágyok és mit kéne tennie. De remélhetőleg rájön Ő magától is. *
- Oké. * Elfogadom a kéznyújtását, puha tapintású és meleg kezét alig akarom elengedni. Úgy vagyok vele, ha zavarja, hogy fogom a kezét, akkor majd ő előbb elengedi, de nekem nagyon is megteszi, hogy fogom a kezét. *
- Rendben. Első dolgom lesz, ha találkozok vele. * Szép lassan sétálok Ericcel, remélhetőleg még kéz a kézben. *
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Főtér - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 12 EmptyCsüt. Jan. 20, 2011 4:48 am

*Ez a nap is eljött, mikor Max nem tud a suliban maradni, hisz a felfedező szelleme máris szólítja őt. Egy kék farmer, fekete felső és egy fekete-fehér DC cipő van rajta. Lassú léptekkel ballag a főtéren, Wilard-ban. Mivel Ralph-ot megint nem találta sehol, így kénytelen volt egyedül jönni. Elhalad néhány bolt mellett, ahol a kirakatot megnézi, majd tovább áll. Egy padot keres, majd leül és úgy szemléli, hogy mi folyik körülötte.*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 12 EmptyCsüt. Jan. 20, 2011 4:56 am

* Úgy érzem, mint ha most mindenki elhagyott volna. Olyan egyedül vagyok és tessék egyedül kell még itt is sétálnom. Felzavar a látvány, hogy pár ember kéz a kézben megy el mellettem és hogy Ők milyen boldogak is tudnak lenni. Elbújok a fekete kabátok kapucnijában. Kabátom a térdemig ér, mivel be van gombolva így csak a kék farmer meg a fekete patika látszik ki alóla. Ahogy nézelődök, mint ha egy ismerőst látnék. Felé is veszem az irányt. De mikor közelebb lépek hozzá, akkor veszem észre, hogy csak olyan mint ha ismerném, nagyon hasonlít valakire.*
- Szia. Bocsi a zavarásért, úgy látszik, hogy össze tévesztettelek valakivel. * Ha szóba áll velem akkor még maradok, de ha viszont nem, akkor már nem is zavarom tovább. *
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Főtér - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 12 EmptyCsüt. Jan. 20, 2011 5:04 am

*Csendben üldögél a padon, mikor egy lány szólítja meg. Odafordul hozzá, de nem tudja kivenni, hogy ki is lehet az illető, mivel még nem találkozott vele.
-Hola. Semmi gond, nem zavarsz. Az a valaki Ralph lesz gondolom. Én az ikre vagyok, Max. *Mutatkozik be, majd arrébb csusszan a padon, jelezve a lánynak, hogy ha szeretne, akkor nyugodtan leülhet.
-És téged, hogyan szólítsalak? *Kérdez rá a nevére, hisz név nélkül még sem tud rendesen kommunikálni. Egy mosolyt ereszt meg, teljesen ok nélkül, ez nála természetes szokás. Így próbálja ápolni a leendő barátság fenntartását.
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 12 EmptyCsüt. Jan. 20, 2011 5:11 am

* Első benyomásra igen kedves Max. Amit kicsit furcsállok, mert általában az idegenek nem néznek rám jó szemmel. De örülök neki, hogy ez most így alakult. Nem is kell mondania veszem a célzást és helyet foglalok mellette a padon. Közben leveszem fejemről a kapucnit. *
- Ez érdekes, hogy nem mondta, hogy van egy iker testvére. De biztos azért mert még alig ismerem. * Lehet, hogy nekem sem az első dolgom lenne az, ha megismerkednék valakivel, hogy rögtön az orrára kötném, hogy van egy ikertestvérem. *
- Bocsáss meg, azért hogy ennyire illetlen vagyok. Szólíts csak Larinának. * Mosolyodok el a mellettem ülő fiúra. Valahogy kezd jó kedvem lenni, lehet hogy Ő az oka. *
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Főtér - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 12 EmptyCsüt. Jan. 20, 2011 5:20 am

*Nem csodálkozik el azon, amit a lány mond neki. Mondjuk igazat ad testvérének, hogy nem mondta el, hogy van testvére. Hisz, ha nem rég ismerik egymást, akkor nem kell mindent elmondania. Legalább is Max ezen az elven van.
-Szokása, hogy elfelejt dolgokat, de lehet, hogy az ismert ok végett nem említette. *Mondja mosolyogva a dolgot. Figyelmesen hallgatja a lány szavait. Nem zavarja, hogy a lánynak ilyen a természete. Ha nem szeretné elmondani a nevét, akkor nem erőlteti, mint, ahogy más dolgokat sem. Ez alól csak testvére kivétel.
-Semmi gond. Örülök, hogy megismertelek Larina. Mond csak, mi járatban erre felé? *Érdeklődik egy kedves mosoly kíséretében. Közben a szél fújni kezd, így Max haja a szemébe kerül, ami különösebben nem zavarja, de most kitúrja onnan.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Főtér - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 12 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Főtér
Vissza az elejére 
12 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Next
 Similar topics
-
» Főtér
» Főtér
» Főtér

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Wilard :: "Éjjel-Nappal" negyed-
Ugrás: