Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapFőtér - Page 13 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Főtér - Page 13 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Főtér - Page 13 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Főtér - Page 13 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Főtér - Page 13 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Főtér - Page 13 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Főtér - Page 13 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Főtér - Page 13 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Főtér - Page 13 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Főtér - Page 13 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Főtér - Page 13 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Főtér - Page 13 Vote_lcapFőtér - Page 13 Voting_barFőtér - Page 13 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Főtér - Page 13 Vote_lcapFőtér - Page 13 Voting_barFőtér - Page 13 Vote_rcap 
Ted Forrester
Főtér - Page 13 Vote_lcapFőtér - Page 13 Voting_barFőtér - Page 13 Vote_rcap 
James Miller
Főtér - Page 13 Vote_lcapFőtér - Page 13 Voting_barFőtér - Page 13 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Főtér - Page 13 Vote_lcapFőtér - Page 13 Voting_barFőtér - Page 13 Vote_rcap 
Sindy Logan
Főtér - Page 13 Vote_lcapFőtér - Page 13 Voting_barFőtér - Page 13 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Főtér - Page 13 Vote_lcapFőtér - Page 13 Voting_barFőtér - Page 13 Vote_rcap 
Chris Martines
Főtér - Page 13 Vote_lcapFőtér - Page 13 Voting_barFőtér - Page 13 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Főtér - Page 13 Vote_lcapFőtér - Page 13 Voting_barFőtér - Page 13 Vote_rcap 
Daniel Reed
Főtér - Page 13 Vote_lcapFőtér - Page 13 Voting_barFőtér - Page 13 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Főtér

Go down 
+34
Avery Woodruff
Ingrid Weiss
Daniel Reed
Meghan Reed
Cintia Thomson
Sebastian G. Blaze
Cassidy Heyes
Benjamin Doredumble
Dorothy Brown
Solaria Luthia
Greg Stanford
Chris Martines
Chezz Princeton
Demi Bieber
Larina Marley
Freddy V. Falcon
Robert Lawrence
Kim Kaguya
William Quentin Watson
James Miller
Jacinta Hernandez
Soshy Hatchet
Cassandra Lengston
Sandra Berger
Amanda C. White
Victoria Heats
Alena Aalriä
Ted Forrester
Sindy Logan
Ophelia McCord
Allison Diamond
Hannelori Sensui
Alex Wilfred
Főmesélő
38 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Next
SzerzőÜzenet
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 13 EmptyCsüt. Jan. 20, 2011 5:30 am

* Valahogy érdekel, hogy mit is mond Max. Nem szoktam így oda figyelni másokra. Ha az egyik közeli ismerősöm látná ezt, szerintem nem hinne a saját szemére. De ha van valami jó téma és olyannal beszélek aki kedves a minimum, hogy oda figyelek rá. *
- Lehet, hogy túl szőke vagyok ehhez, de mi az az ismert ok? * Mint mindig most sem hagy nyugodni a kíváncsiságom. És addig nem nyugszok még meg nem tudok mindent. Szeretek mindent tudni, nem azért mert pletykás lennék, általában az információimat nem szoktam tovább adni senkinek sem. De azért még is jó, ha tudom, hogy mi is zajlik körülöttem. *
- Nincs okom rá, hogy itt legyek. Mostanában egyre többet járok erre. Csak úgy unalom űzés képpen. * Mert az a hiperaktív fajta vagyok, aki inkább kint érzi jól magát, mint a négy fal között.*
- És te? Ha szabad tudni. * Mert nem minden nap találok egy ilyen kedves személyt a padon csak úgy ücsörögni, biztos, hogy vár valakit és én csak zavarok. *
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Főtér - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 13 EmptyCsüt. Jan. 20, 2011 5:46 am

*Figyelemmel kíséri a lányt. Ő sem az a túl beszédes típus, de ha már van társasága, akkor nem ellenkezik a beszélgetéstől.
-Hát az egyik, hogy nem régóta ismered, mint említetted, a másik meg, hogy én sem vagyok túl régóta az iskolában. *Igen innen már tudja, hogy a lány is a Wilian-ba jár, vagyis legalább sejti, hisz legtöbbet ott tartózkodik a testvére, máshonnan nem hinné, hogy ismerheti.
-Értem. Mondjuk egy kis séta jót tesz az embernek, ok nélkül is. *Mondja mosolyogva a dolgot.
-Hát én elsősorban szétnézni jöttem, hogy megismerjem a helyet. Csak úgy gondoltam, hogy leülök egy kicsit. *Válaszol a kérdésre. Nem egyáltalán nem zavarja, hogy a lány mellette van... sőt inkább örül, hogy van akivel beszélgethet. Meg így szerezhet egy új barátot, vagy esetleg... barátnőt magának.
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 13 EmptyCsüt. Jan. 20, 2011 6:00 am

* Nem tudom mi van velem. Alig beszélek, pedig általában nem szoktam szóhoz juttatni a másik félt. De most nem tudok mint mondani, lehet azért mert csak most ismertem meg és nem tudom, hogy egyáltalán van-e közös témánk. *
- Úgy látszik tényleg annyira szőke vagyok, mint mások mondják. De azért nyugi most legalább felfogtam. * Mosolyodok el. Majd folytatom tovább. *
- Mióta is vagy akkor itt? * Nem tehetek róla, hogy ennyire kíváncsi típus vagyok, remélem nem veszi zokon a dolgot. *
- És találtál valami érdekes látnivalót erre? * Ismét egy kérdés. Közben kiveszem zsebemből a fekete Walter Wolfomat és Max felé nyújtom, ha kér akkor kap, bár nem hinném, hogy dohányzik. Ha nem, akkor csak én gyújtok rá és szép lassan vissza teszem a zsebembe a majdnem teli dobozt. *
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Főtér - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 13 EmptyCsüt. Jan. 20, 2011 6:09 am

*Ismételten egy mosolyt ereszt meg a lány kijelentésén, majd megjegyzést fűz hozzá.
-Nem hiszem, hogy szőke lennél. Én is szoktat értetlenkedni néha. Rendben. *Nevet fel halkan, és reméli, hogy nem sérti meg vele a lányt.
-1 hete érkeztem egy másik suliból. Azóta beszélgettem Ralph barátnőjével és az igazgatóval is. Meg most már téged is ismerlek. *Válaszol egy kicsit bővebben a feltett kérdésre. Nem zavarja, hogy ennyit kérdez a lány. Tulajdonképpen meg nem lenne téma, amit felvetne a srác.
-Nem nagyon. Sport boltot kerestem, de nem találtam olyan helyet, ahol azt árulják, ami nekem kell. *Válaszol ismét a kérdésre. A cigit elutasítja, mivel nem dohányzik és az sem zavarja, hogy a lány rágyújt.
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 13 EmptyCsüt. Jan. 20, 2011 6:19 am

* Még szerencse, hogy nem vagyok az a sértődékeny fajta, mert különbem már rég megsértődtem volna a kijelentése miatt. És ha én megsértődök, akkor elszabadul a pokol. De ma különös módon nagyon is nyugodt vagyok. Ez csak is jó lehet Maxnak. Am nem csak bólogatok, nincs kedvem ezt a dolgot tovább ragozni. *
- Ahogy telnek a hetek egyre több embert fogsz megismerni. Csak egy apró tanács, néha figyelj oda, hogy kikkel is állsz szóba. * Mert itt vigyázni kell magára, főleg, ha ellátogat Hell Citybe is. *
- Azért örülök, hogy az elsők közt lehetek. * Ismét csak elmosolyodok. Majd bele szívok a cigarettámba és szép lassan fújom ki a füstöt. *
- Néha előfordul, hogy pont az nincs ami kéne. * Elgondolkozok, majd nem bírom ki, hogy egy dolgot ne kérdezzek meg. *
- A barátnőd mit szólt ahhoz, hogy iskolát váltottál? * Fogalmam sincs, hogy van-e valakije, de így rafinált módon ki tudom belőle szedni amit tudni akarok. *
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Főtér - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 13 EmptyCsüt. Jan. 20, 2011 6:32 am

*Sikernek könyveli el magában, azt, hogy Larina nem sértődött meg az előbbi dolgon. Más már rég faképnél hagyta volna, de ezek szerint van kivétel.
-Az is igaz. Ezt meg, hogy érted? *Kérdez rá a dologra, hisz, ha már felvetette, akkor nem hagyja nyugodni, míg ki nem szedi a dolgot.
-Mivel nem sok mindenki szeret a fiatalabbal szót váltani. *Mosolyodik el a dolgon, hisz igaza van. Sokan ítélik el az embert, mert nem olyan amilyennek kinézik.
-Igen... sajnos így kénytelen leszek baglyot küldeni, hogy küldjék el a védőfelszerelésem. Pechemre mindent hoztam csak azt nem. *Mondja még mindig mosolyogva. Nem mondja meg egyenlőre, hogy milyen sportot űz, majd azt is megejti, ha megkapja a csomagot. A következő kérdésével egy kicsit zavarba ejti a lány, ami látszódik is rajta.
-A barátnőm?... hát őszintén semmit sem, mivel jelenleg nincs. A Roxfort-ban minden lány rám tapadt, de, hogy mi fogta meg őket bennem, fogalmam sincs. Így jobbnak láttam nem komolyabb kapcsolatot kiépíteni, mert a végén szétszedték volna egymást és annak nem örültem volna. De... tulajdonképen miért kérdezted? *Válaszol, majd rákérdez a dologra, hisz nem mindig találják meg ilyen kérdéssel.
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 13 EmptyCsüt. Jan. 20, 2011 6:44 am

* Úgy látszik kezd feloldódni a társaságomban. Eddig nem mert vissza kérdezni, vagy csak nem is akart. Ezt már csak Ő tudja. *
- Nem akarok ünneprontó lenni. És lelőni a poént. Majd kitapasztalod te is, mint ahogy én is. *Azért sajnálnám, ha valami baja történne, csak azért mert én nem szóltam, hogy mi is veszélyes ezen a környéken. *
- Csak annyi, hogy ha Hell Citybe akarsz menni, akkor szólj nekem, majd én vigyázok rád. *Nem úgy néz ki, mint akire vigyázni kéne, de azért jobb félni mint megijedni. *
- Mondjuk nekem a kor nem számít. Az a lényeg, hogy közös nevezőre jussak a másik féllel. *Nevetem el magam, mert még nem tudom, hogy Max hány éves is lehet. De azért gondolom, hogy fiatalabb tőlem. *
- Oppá, védőfelszerelés? Milyen veszélyes lettél hirtelen. * El sem tudom képzelni, hogy milyen sportot is űzhet. *
- Micsoda szívtipró lehettél a másik sulidban. * Nézek rá, látszik hogy egy kicsit zavarba ejtő már a kíváncsiságom. De mivel vissza kérdezett, így válaszolok is neki. *
- Tudod én mindig mindent szeretek tudni. Lehet, hogy számomra ez fontos információ is lehet. * Pillantok rá, kíváncsi vagyok mit is fog szólni, majd szívok egy utolsót a cigarettámból és eldobom. *
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Főtér - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 13 EmptyCsüt. Jan. 20, 2011 7:06 am

*Egyre jobban élvezi a beszélgetést. Végre talált olyan személyt is, akivel többet tud beszélni néhány dologról, mint akikkel eddig találkozott.
-Nem semmi baj. Igaz, majd megtapasztalom. De, hogy érted, hogy mint te?? Mi történt veled?? *Kérdez rá a dologra, ha már szóba hozta a lány.
-Hell City? Azt a helyet nem ismerem, de, ha így mondod, akkor nem is akarom megismerni. Ehh... köszi, de ez általában fordítva szokott lenni. A fiú védelmezi a lányt. *Mosolyog el, majd tovább figyeli a lányt.
-Hát sokaknál számít. Csak azt nem értem, hogy miért teszik ezt. Egyszer ők is voltak fiatalok. *Csóválja meg a fejét a kijelentés után.
-Igen az. Én veszélyes? Ugyan már. Csak, ha pálca van a kezemben, akkor vagyok veszélyes. Nem, egyébként a Dirtboard-ozáshoz kötelező felvenni, előírás. *Mondja mosolyogva. Most már tudja a lány, hogy milyen sportot űz a fiú.
-Hát mondhatjuk, de nem nagyon szólaltam meg úgy, hogy elolvadjanak a lányok. Lehet, hogy a kinézetem fogta meg őket. -Reagál a dologra.
-Hmm... érdekes. Én általában szeretek kimaradni dolgokból. *Mondja mosolyogva.
~Kíváncsi vagyok mi fog kisülni ebből a dologból.~
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 13 EmptyCsüt. Jan. 20, 2011 7:22 am

* Nem vagyok fázós típus, de már elég régóta egy helyben ülünk és kezd sötétedni is. Mondjuk a sötét nem is zavar, csak ha nem lenne ez a hideg, akkor minden jobb lenne. *
- Nem szeretek erről a dologról mesélni. De nem olyan rég Hell Cityben megharapott egy vámpír. De nyugi én nem lettem vérszívó. * Maxra pillantok, nem úgy néz ki, hogy ezek után máshogy állna hozzám. Remélem nem zavarja a dolog. *
- Végül is Hell City jó hely. Nekem tetszik, hogy ilyen titokzatos és erőszakos. * Lehet, hogy épp ezzel a mondatommal töröm össze benne a rólam alkotott képét. *
- A már így vagy vele, akkor muszáj legalább egyszer elmennünk oda, hogy meg tudj védeni. *Kicsit kacérkodok vele. Gondoljon amit akar, nem zavarna még az sem, ha félre értené. *
- Kezdek örülni annak, hogy nincsen pálca a kezedben. * Nevetem el magam. Lehet hogy veszélyes, de biztos hogy ilyen elbűvölő teremtményt mint én sosem bántana. *
- Azért neked sincs önbizalom hiányod. * Egyre érdekesebb lesz ez a beszélgetés, ami számomra csak is jó lehet, mert van pár ötletem Maxal kapcsolatban. *
- Nem gondolod, hogy ha kimaradsz a dolgokból, akkor a jó dolgokból is kimaradsz? * Most ebbe nem mennék bele, hogy kinek mi a jó...*
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Főtér - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 13 EmptyCsüt. Jan. 20, 2011 7:46 am

*Kezd hideg lenni. Max egyre jobban fázik, hisz még mindig nem szokott hozzá az itteni időhöz. Nem is érti, hogy testvérének, hogyan sikerült ilyen hamar megszoknia.
-Ha nem szeretnél beszélni megértem. Nekem is vannak olyan dolgaim amiről nem szívesen mesélek senkinek sem. Micsoda?? Ezt nem hiszem el. A testvéremnek meg eltörte a karját. Mondjuk nem Hell City-ben, de akkor is. Hát gondolom, ha vámpír lennél, akkor nem így viselkednél. *Mondja mosolyogva, jelezve, hogy nem fél és nyugodt.
-Hát még nem voltam ott, így nem tudom milyen hely lehet. *Nem ítéli el a lányt a személyisége végett. Ő nem az a típus, aki elsőre ítél.
-Rendben van. Igyekszek minden tőlem telhetőt megtenni, ha elmegyünk oda. *Reagál a dologra.
-Áhh... ugyan. Egy olyan személyt nem bántanák, aki barátságos az én szememben. *Mondja mosolyogva a dologra.
-Mondták már egy páran. Mondjuk nem szoktam magam fényezni vagy hasonló. Mindenkinek van egy véleménye rólam. Van aki jó fejnek tart, de akad aki az ellenkezőjét állítja. *Vonja meg a vállát.
-De lehet. Mondjuk Chris beszámol mindenről, így nem maradok le semmiről sem. *Mosolyodik el.
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 13 EmptyCsüt. Jan. 20, 2011 9:04 am

* Mint ha kicsit felzaklatta volna Maxot amit mondok. Úgy látszik nem vámpír párti... De most ez van, nem hibáztatok senkit sem. Mivel a vámpíroknak is enniük kell, de miért pont belőlem? Ez lehet, hogy örök rejtély marad. Az meglepett, hogy Ralphot is megtámadta egy vámpír. Hát igen, mostanában nem vagyok annyira jól informált. *
- Nem akarok beléd kötni, de ha vámpír lennék, akkor szerintem ugyan így viselkednék mint most. * Nézek Maxra csillogó szemellek, majd folytatom tovább. *
- Ugyan ilyen kedves lennék... aztán pedig elcsábítanálak és egy sötét sikátorban beléd harapnék. * Nevetek fel, sosem voltam túl jó a mesélésben. De azért még próbálkozok vele.*
- Már alig várom a közös kis kiruccanásunkat. * Valahogy ma csak olyant tudok mondani, amit a másik fél félreértelmezhet.... ez csak Maxon múlik, hogy Ő hogyan fogja fel. *
- Nem is kell, hogy fényezd magad. Úgy látom vannak elegen akik szeretnének téged fényezni. *Újból kiveszem a zsebemből a cigis dobozomat és rágyújtok. Már meg sem kínálom vele Maxot, ha egyszer nemet mondott rá, akkor most is azt mondana. *
- Értem. * Ennyit tudok csak hozzá fűzni. Majd bele szívok a kezemben lévő cigarettába és élvezem, hogy a nikotin átjárja a testemet. *
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Főtér - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 13 EmptyCsüt. Jan. 20, 2011 9:39 am

*Egyre jobban fázik Max, így fel áll, majd megszólal.
-Mi lenne, ha sétálnánk egy kicsit. Kezdek fázni. Nem vagyok hozzászokva ehhez az időhöz. *Mondja, majd zsebre tett kézzel várja, hogy mit mond a lány. Ha belemegy, akkor elindul vissza az iskola felé.
-Nem tudom, még nem találkoztam vámpírral, de ha te mondod, akkor elhiszem. *Mondja mosolyogva. Észreveszi a lány szemeit. tetszik neki, nem is tagadja, csak...
-A kis cseles. Ezek után meggondolom, hogy bízzak-e benned vagy sem. *Nevet fel a végén. Egyáltalán nem sértésnek szánta, nem akarja megbántani a lányt, mivel semmi oka nincs rá. Sőt, egész jól elvan vele. Élvezi a társaságát.
-Köszönöm. Ezt bóknak veszem. Elegen? Ennyire elterjedt a hírem vagy mi? És kik tartoznak ebbe a "csoport" szerűségbe?? *Érdeklődik kedvesen. Nem zavarja, hogy a lány ilyeneket mond neki. Csak egy kicsit furcsállja a helyzetet. A következő kijelentésen csak vállat von és úgy sétál, ha sétálnak, a lány mellet és várja a reakcióit.

//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 13 EmptyPént. Jan. 21, 2011 4:34 am

* Figyelemmel kísértem, hogy Max felkel a padról. Ezt jó ötletnek tartom, biztos hogy Ő is fázik már. *
- Benne vagyok. * Majd én is felkelek a padról. Aztán Max mellett termek. *
- Ez az, hogy még nem. De tudod, ami késik az nem múlik. * Szinte biztos, vagyok benne, hogy Ő is fog egyszer találkozni vámpírral, lehet hogy már találkozott is vele, csak nem vette észre, hogy vámpír. Mostanában valahogy elszaporodtak erre a vér szívok. *
- Köszi a bókot. * Persze, hogy nem sértődök meg rajta, sőt vele együtt nevetek. Be kell vallani, nem zavar, hogy így próbál velem csipkelődni. *
- Annak veheted. * Mosolyodok rá sétálás közben. *
- Tudod, nem tudom hogy ki is tartozik ebbe a csoportba. De ha már ennyire oda vannak érted, akkor biztos, hogy van pár rajongod. Sőt biztos, hogy itt is lesz pár lány, aki megveszik majd érted. * Ami a szívemen az a számon. *
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Főtér - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 13 EmptyPént. Jan. 21, 2011 4:56 am

*Szerencséjére a lány belemegy, hogy sétáljanak. Egy mosollyal reagál, a lány szavára.
-Ez is igaz. Előbb vagy utóbb akaratomon kívül, úgy is fogok találkozni egyel. Főleg, ha a bátyám helyett engem talál meg az ő támadója. *Vonja meg a vállát, miközben a lány mellett sétál. Ismételten csak mosolyogni tud, mikor Larina megköszöni a bókot. Hisz megérdemli a kijelentést a lány, mivel lenne érzéke a ravaszsághoz Max szerint, de ezt egyenlőre nem mondja ki.
-Értem. Igazad lehet, sőt biztos is. Mivel te is lányból vagy, így elhiszem neked. Mondjuk azt nem tudom, hogy mennyien fognak utánam özönleni, de mindjárt kiderítem, hogy egy lány a sok közül... izé... nem szóltam semmit. *Zavarodik össze egy kicsit. Elkapja a tekintetét és úgy ballag tovább.
~Úristen, mit csinálok én!? Most biztos nyomulósnak fog tartani.~
*Merül el a gondolataiban, majd várja, hogy a lány mit reagál az előbbi félreértésre.
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 13 EmptyPént. Jan. 21, 2011 5:07 am

* Most már kevesebbet kérdezek, mert már beszél magától is. És inkább az Ő hangját hallgatom, mint a sajátomét. Hogy is mondjam, valahogy bele szerettem Max hangjába. *
- Remélem nem fog a csúnya vámpír bácsi össze keveri a testvéreddel. Igazán nem szeretném, ha valami bajod lenne. * Régebben ha ilyent mondtam már rögtön el is pirultam. De valahogy az évek múlásával kinőttem ezt a rossz és kínos szokásomat. *
- Most ez hogy is értetted? * Kérdőn pillantok rá. Igazából nem tudom, hogy ezt hogyan is gondolta. De remélem megmagyarázza. Ha már elkezdte fejezze is be... *
- Várj. * Fogom meg a kezét, hogy még véletlenül sem tudjon elszökni előlem. Most akarom tudni, hogy miről is van szó. *
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Főtér - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 13 EmptyPént. Jan. 21, 2011 5:15 am

*Larina nem kérdez annyit, amennyit eleinte. Persze ez Max-et nem zavarja, mert beszél ő magától is. Csak legalább néha még tehetne fel kérdést neki, hogy legyen téma.
-Én is remélem. Ő... ezt most, vehetem ismét bóknak? *Kérdez rá. Egyre furcsább ez a kapcsolat köztük. Max-et nem zavarja egyáltalán, csak ha odáig jutnak, akkor nem tudja, hogy mit válaszoljon, vagy reagáljon a dologra. Szerencsétlenségére a lány nem hagyja nyugodni a fiút az előbb elkezdett mondata miatt. Max rápillant Larina-ra, majd összeszedi a gondolatait és válaszol a kérdésre.
-Hát izé... öhm... fura ez a helyzet. Úgy értem, hogy szeretném, ha elmondanád, hogy mit gondolsz rólam valójában. *Magyarázza ki magát. Mivel a lány megfogta a kezét, így menekülni sem tud a helyzet elől. De, ha jobban belegondol, akkor nem is szeretne.
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 13 EmptyPént. Jan. 21, 2011 8:07 pm

* Régebben elképzelni sem tudtam volna, hogy ilyen jóban leszek valakivel, akit csak pár órája ismerek meg. Lehet, hogy én változtam és barátságosabb lettem. Vagy esetleg Maxnak ilyen jól tud bánni az emberekkel. Mert annyira jól érzem magam a társaságában, hogy nehezen tudnék tőle elválni. De nem sokára annak is el jön az ideje. Biztos, hogy már nagyon rám unt és le akar már rázni. *
- Édes, annak veszed, aminek akarod. * Mosolyodok el. Aztán ráfagy az arcomra a mosoly, mikor rájöttem, hogy Maxnak azt mondtam, hogy édes. De ha már kimondtam nem vonom vissza, remélem nem zavarja. *
- Hát... * Sóhajtok fel, majd észbe kapok, hogy még mindig a kezét fogom. Kicsit zavarba jövök és elengedem. *
- Őszintén, eddig azt gondolom rólad, hogy aranyos vagy. * Ezt úgy mondom neki, hogy a szemébe nézek. *
- De még alig ismerlek, hogy komolyabb vélemény mondjak rólad. Esetleg, ha még jobban megismernélek, akkor meg tudnám mondani, hogy mit is gondolok rólad. * Leveszem róla a tekintetemet és arra várok, hogy mit is tudna mondani nekem ezek után. *
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Főtér - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 13 EmptyPént. Jan. 21, 2011 9:20 pm

*Kíváncsian tekint a lányra, mikor nem válaszol elsőre. Nem sietteti, hagyja, hogy nyugodtan gondolkodjon. Mikor megkapja a választ, egy kicsit zavarba jön, mivel a válasz eleje, fura számára.
-Hát... rendben van. *Reagál egy mosoly kíséretében. Mikor elengedik a kezét, megnyukszik, ami látható is rajta. Várja a választ az előbb feltett kérdésre.
-Igazán kedves tőled. *Reagál a dologra, majd tovább figyeli a lányt.
-Igen, én is így vagyok vele. Még nem ismerlek annyira, hogy rendes véleményt mondjak rólad, de annyi biztos, hogy az eddigi véleményem csak pozitívum. *Osztja meg a véleményét a lánnyal, majd kíváncsi tekintettel vár, hogy mit is fog neki mondani.
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 13 EmptyPént. Jan. 21, 2011 9:28 pm

* Valahogy nem erre számítottam. De hát megszoktam, hogy mostanában nem úgy sikerülnek a dolgok, ahogy én szeretném. Látszólag Max nyugodtabb lett mikor elengedtem, de nem tudom, hogy miért ilyen feszült. Mert miattam igazán nem kéne annak lennie, végül is nem harapok. *
- Igyekszem. * Szinte mindent mondtak már rám, de azt, hogy kedves vagyok még soha. Ez igazán nagy meglepetés volt számomra. *
-Értelek. * Végre valami, amiről közös véleménnyel vagyunk. *
- De nyugi lesz még időnk, arra, hogy kiismerjük egymást. * Ezt már halkabban mondom, mert nem vagyok annyira biztos benne. *
- Persze, csak akkor, ha szeretnél még jobban megismerni. * Elmosolyodok és Maxot nézem. Tisztában vagyok azzal, hogy nemet is mondhat rá, de azért megkock
áztattam. *
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Főtér - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 13 EmptyPént. Jan. 21, 2011 9:36 pm

*Nem feszül, csak egy kicsit meglepte, mikor a lány megfogta a kezét. A következő kijelentésekre csak egy mosollyal tud reagálni, mivel nem talál megfelelő szavakat a témához.
-Hát remélem is. Nagyon élvezem a társaságodat, így szeretném, ha többet tudnánk találkozni. *Mivel a Larina is kimondja amit gondol, így Max sem fogja vissza magát. Most már felesleges is, mert amit gondolt az kicsúszott a száján. Reméli, hogy a lány nem érti félre a dolgot, de az sem zavarná, ha véletlen bekövetkezne.
-Ez csak természetes. Szeretnélem megismerni. *Reagál a dologra.
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 13 EmptyPént. Jan. 21, 2011 9:42 pm

* Valahogy egyre lassabban haladunk, lehet hogy a sok beszélgetés miatt. Egy örök valóságnak tűnik még a kastélyhoz érünk és még sehol sem vagyunk, de nem zavar. Legalább addig is Maxal lehetek. *
- Ez csak is rajtad múlik. * Mert én nem szoktam fiúk után rohangálni, ha kíváncsi, hogy mi is lehet velem, akkor megkeres. *
- Én nem akarok azok csoportjába tartozni, akik rád vannak szállva. * Ezt úgy értem, hogy én még férfiért sosem harcoltam, inkább Ők értem. *
- Hidd el én is így vagyok vele. * Amikor felkeltem nem gondoltam volna, hogy megismerhetek valakit, akivel ennyire jóban
lehetek. *
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Főtér - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 13 EmptyPént. Jan. 21, 2011 9:52 pm

*A sétálás egyre lassabbnak tűnik, amire Max is felfigyel. Igaz nem zavarja, csak nem szeretne bajba kerülni, mivel nem tudja, hogy ki az ügyeletes tanár.
-Ez csak részben igaz. Mert, ha te nem szeretnéd, akkor nem tudunk találkozni. *Mondja mosolyogva. Ő úgy van vele, hogy nem erőltet senkire semmit sem, csak, ha Chris-ről van szó, de az a gyerek más kérdés.
-Ahogy gondolod. Mondjuk örülök neki. Legalább egyel kevesebb lányt kell figyelmen kívül hagynom. Viszont azt nem mondtam, hogy úgy beszélgethetünk, ha nem vagy a nyakamban. Tudod, kicsit idegesítő, hogy mindenki az én nevemet ordibálja a folyosón. De ez nálad nem így lesz gondolom. Veled másképp szeretnék találkozni. *Mondja ki a gondolatát.
~Remélem nem néz idiótának~
-Akkor ismét közös dologra leltünk, nem gondolod!? *Kérdezi mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 13 EmptyPént. Jan. 21, 2011 10:02 pm

* Még ilyent nem tapasztaltam, hogy egy fiú csak azért álljon le velem beszélgetni, mert nem akart tőlem semmit. Úgy látszik vannak még számomra is nagy meglepetések. Annak ellenére, hogy Maxot jó fejnek tartom nem akarok bele menni még semmi komolyabba. Mert hányszor volt rá példa, hogy egy jó barát többet akart én meg semmit és már nem olyan a viszonyunk, mint régen. *
- Egy szóval sem mondtam, hogy nem szeretném. * Ha tudná, hogy mennyi mindent is szeretnék vele csinálni. Persze nem lépve át ezzel azt a bizonyos határt. Mert szerintem igen is létezik fiú és lány közötti barátság. *
- Értem. Lehet, hogy én többet várok el mástól, mint más lányok. * Szerintem már ezt Ő is észre vettem. Mert én nem vagyok egy a sok közül. *
- De gondolom. * Rápillantok és megeresztek egy apró kis mosolyt. Csak ekkor veszem észre, hogy már a kastélyhoz értünk. Fájó szívvel de búcsút kell vennem tőle, rémélem nem sok időre. Adok neki egy puszit, remélem nem veszi tolakodásnak és már el is tűnök a
folyosón. *
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Főtér - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 13 EmptyPént. Jan. 21, 2011 10:11 pm

*Úgy látszik Max nem szeretne többet, egyenlőre, a lánytól, mint egy barátság. Ő is tudja, hogy létezik olyan fiú és lány kapcsolat, ami nem szerelem, hanem barátság.
-Tudom, de jobb biztosra menni. *Reagál egy mosollyal. Lassan elérik a kastély, így nemsokár itt a búcsú ideje. Még váltanak pár szót.
-Érdekes én nem vettem észre. *Tényleg nem tünt fel neki a dolog. Lehet azért, mert nem mutatta még, de majd kiderül egyszer ez is. Egy apró mosolyt ereszt meg, a kijelentésre, majd viszonozza a puszit és elköszön, majd ő is a szobájába meg.
Vissza az elejére Go down
Anor Azgard
Kalandor
Kalandor
Anor Azgard


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 166
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 13 EmptySzomb. Ápr. 16, 2011 8:16 am

Anor száguld át a téren, illetve elég gyors léptekkel halad célja felé, ami nem más, mint testvére háza. Fekete nadrágot visel, és hosszú fekete-ezüst mintás talárt visel, suhogós fekete köpennyel. Szőkés barna haját, hátra zselézte, hogy még véletlen se hasonlítson testvére, ami amúgy is már kicsit nehézkes lenne, mivel feltámasztása után kicsit megváltozott a külseje, és erőteljesebb, karakteresebb lett. Szürke szeme éberen figyel minden gyanús árnyékra és neszre, hátha felbukkan egy nem várt ismeretlen ismerőse.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Főtér - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 13 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Főtér
Vissza az elejére 
13 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Next
 Similar topics
-
» Főtér
» Főtér
» Főtér

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Wilard :: "Éjjel-Nappal" negyed-
Ugrás: