Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapElveszett kis tó - Page 6 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Elveszett kis tó - Page 6 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Elveszett kis tó - Page 6 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Elveszett kis tó - Page 6 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Elveszett kis tó - Page 6 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Elveszett kis tó - Page 6 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Elveszett kis tó - Page 6 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Elveszett kis tó - Page 6 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Elveszett kis tó - Page 6 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Elveszett kis tó - Page 6 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Elveszett kis tó - Page 6 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Elveszett kis tó - Page 6 Vote_lcapElveszett kis tó - Page 6 Voting_barElveszett kis tó - Page 6 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Elveszett kis tó - Page 6 Vote_lcapElveszett kis tó - Page 6 Voting_barElveszett kis tó - Page 6 Vote_rcap 
Ted Forrester
Elveszett kis tó - Page 6 Vote_lcapElveszett kis tó - Page 6 Voting_barElveszett kis tó - Page 6 Vote_rcap 
James Miller
Elveszett kis tó - Page 6 Vote_lcapElveszett kis tó - Page 6 Voting_barElveszett kis tó - Page 6 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Elveszett kis tó - Page 6 Vote_lcapElveszett kis tó - Page 6 Voting_barElveszett kis tó - Page 6 Vote_rcap 
Sindy Logan
Elveszett kis tó - Page 6 Vote_lcapElveszett kis tó - Page 6 Voting_barElveszett kis tó - Page 6 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Elveszett kis tó - Page 6 Vote_lcapElveszett kis tó - Page 6 Voting_barElveszett kis tó - Page 6 Vote_rcap 
Chris Martines
Elveszett kis tó - Page 6 Vote_lcapElveszett kis tó - Page 6 Voting_barElveszett kis tó - Page 6 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Elveszett kis tó - Page 6 Vote_lcapElveszett kis tó - Page 6 Voting_barElveszett kis tó - Page 6 Vote_rcap 
Daniel Reed
Elveszett kis tó - Page 6 Vote_lcapElveszett kis tó - Page 6 Voting_barElveszett kis tó - Page 6 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Elveszett kis tó

Go down 
+15
Anor Azgard
Max Martines
Sebastian G. Blaze
Dorothy Brown
Wulfgar Odinson
Demi Bieber
James Miller
Jacinta Hernandez
Robert Lawrence
Cassandra Lengston
Hannelori Sensui
Alex Wilfred
Ted Forrester
Sindy Logan
Főmesélő
19 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Elveszett kis tó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elveszett kis tó   Elveszett kis tó - Page 6 EmptyKedd Feb. 15, 2011 8:38 am

*Ő mindenkit alaposan felmér, nem szeret semmit a véletlenre bízni, mivel a szerencse forgandó dolog, nem igen bízza magát Fortuna kegyeire. *
- Nah jah, bár nem túl előnyös képek, nem mindegyiken ismerném fel magam ami azt illeti. Ebből is látszik, mennyire komolyan veszi magát a minisztérium, még egy normális képet sem tudnak keríteni az újságoknak *legyint megvetően, mivel nincs valami nagy véleménnyel erről az egészről. A miniszter egy balfék, csak van, de minek?*
- Nyugi nem vagyok gyilkos hangulatban, ok nélkül nem ölök meg senkit. Az Will szokása, nem az enyém *húzza el a száját egy kicsit, és egyetértően biccent.*
- Nem lenne, bár az a pici esély mindig ott van. A minisztérium erősen túlbecsüli az erőmet, én is csak diák vagyok, illetve ha Alex még nem rúgott ki a tudtom nélkül *vigyorog, mert már semmiben nem biztos.*
- Mi újság a sulin belül? Hogy van a kedvenc kis gyógyító palántám? Amirás biztos ismered... Kaguya a neve *érdeklődik, előhúzva a cigis dobozt. Egyenlőre nem vesz ki belőle szálat, csak forgatja a kezében.*
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Elveszett kis tó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elveszett kis tó   Elveszett kis tó - Page 6 EmptyKedd Feb. 15, 2011 8:54 am

*Igaz ő is felszokta mérni azt akivel beszélget, de ez esetben el kell, hogy tekintsen, hisz alapból tudja, hogy nincs esélye.*
-Az igaz. Én is csak azért tudtalak megismerni, mert egy normálisabb képet láttam rólad. Csak azt nem értem, hogy, ha elakarják kerülni a halálos áldozatokat azzal, hogy címlapra hozzák a halálfalók képét, akkor legalább normális legyen, hogy fel lehessen ismerni őket. Legalább ennyi esze lenne a miniszternek, de annak... fúú inkább hagyjuk. *Egy intéssel jelzi, hogy nem akar beszélni róla.*
-Értem. Akkor még is csak vannak normálisabb halálfalók. Mondjuk nem szeretnék okot adni, hogy megölj. *Reagál a dologra. Pálcája azért biztos ami biztos alapon a kezében van, még nem teszi el.*
-Az igaz. De azért neked, már bocs, hogy ezt mondom, de jobban áll a gyilkos átok, mint egy 14 éves elsősnek. Hiába ismerem, még nem kellett használnom és nem is szeretném egyhamar. *Reagálja le a dolgot. Lehet, hogy elszólta magát ezzel, de nem zavarja.*
-Semmi érdekes. Zajlik az élet, meg terjed a hír, hogy a Leader újra él. Nem tudom. Nem találkoztam vele vagy két hete. De miért érdekel téged ennyire?? *Kíváncsiskodik egy kicsit. Hisz elméletileg ő is gyógyító, de nem nagyon merült még el benne.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Elveszett kis tó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elveszett kis tó   Elveszett kis tó - Page 6 EmptyKedd Feb. 15, 2011 9:13 am

*Esély mindig van, bár ez az eset igaz, egy kicsit más, hogy egy halálfalóval kevesen vennék fel a versenyt, talán inkább egy másik halálfaló.*
- Azért, kérlek szépen, mert ritka nagy barmok gyülekezete az egész rohadt épület. Még arra se voltak képesek, hogy egy normális aktát vezessenek rólam, vagy akár a Leader ügyről *legyint ő is, mivel van belső ember, és így hozzá tudott jutni információkhoz. Gyakorlatilag kezében van egész Leader ügy, persze minden másolatként.*
- Vannak. Ami azt illeti kevesen vannak akik élvezetből ölnek, a legtöbben parancsra teszik, vagy személyes érdekben, de nem élvezik. Én se élvezem, csak egyet, de azt nagyon élveztem *mondja, mintha itt nem is emberéletekről lenne szó, hanem csak jelentéktelen rongybabákról.*
- Voltam én is 14 éves elsős, és ismertem a gyilkos átkot, nincs ebben semmi szokatlan, legalábbis az én szememben. Tudod, egy idő után, már nem olyan nagy szám, hogy ismered a főbenjáró átkokat, csak egyszerűen használod, mint egy szimpla Lumos-t *mondja, mert ő így érzi legalábbis.*
- Mert az egyik legjobb gyógyító akit valaha láttam, és a Leader nem szívesen engedné át Alexnek.*
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Elveszett kis tó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elveszett kis tó   Elveszett kis tó - Page 6 EmptyKedd Feb. 15, 2011 9:31 am

-Hát ebben egyet értünk. Semmi értelme az egésznek, ha ilyenek az emberek bent. Mondjuk annyit tudok, hogy van egy normális auror, csak azt nem értem, hogy miért nem tesz rendet?? Bár az is lehet, hogy ha kirúgná az embereket, akkor szinte senki nem lenne a minisztériumban, mint auror. Utálom az egész bagázst. *Mondja határozottan a dolgokat. Kíváncsi lesz, hogy ezek mi lesz a véleménye róla, de egyáltalán nem fogja zavarni, ha rosszra változna.*
-Ha te mondod, akkor biztos úgy van. Igen annak valami kósza hírét hallottam, de nem törődtem vele. Úgy vagyok vele, ameddig nem vagyok érintett, addig nyugodt vagyok. *Mondja Ted-nek. Lassan a véleménye egy része is meglesz róla, de még nem rögzíti határozottan magában, mivel pár mondat alapján nem tud rendes véleményt alkotni.*
-Hát én még nem használtam egyiket se. Mondjuk, ha olyan helyzetbe kerülnék, akkor kénytelen lennék rá, de olyankor is próbálom magam visszafogni és nem túl veszélyes átokkal megtámadni az ellenfelet. *Teszi hozzá a dologhoz.*
-Jah vagy úgy. Igen hallottam, hogy jó képessége van hozzá. A nyomába se érhetek. Főleg akkor nem, ha lusta vagyok tanulni. Bár lassan neki kéne látnom, mert a végén lemaradok a tesómtól. *Fűzi hozzá a dologhoz. Ha visszajut a suliba, akkor talán elolvas egy könyvet a gyógyításról*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Elveszett kis tó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elveszett kis tó   Elveszett kis tó - Page 6 EmptyKedd Feb. 15, 2011 10:08 am

- Igen, Cassidy meg Robert az akik tudják mit csinálnak, de velük se szeretnék összefutni, főleg Heyes-el. Azt mesélik kemény dió, és nem válogatós a módszerekben, de mégis humánus *teszi hozzá, és mélyen egyetért, hogy az egész épületet fel kéne robbantani, az lenne a legnagyobb jótett a világnak, azon túl, hogy kiirtaná a sok buta, üresfejű diszbabát.*
- Határozottan nem rémlik a képed, nem kaptam meg a listával hogy nyírjalak ki, szal ne legyenek nyugtalan éjszakáid *nyugtatja meg a másik srácot, és kivesz egy szál cigit. Most már rágyújt. Beszívja, lent tartja, majd kifújja a füstöt, jól esik neki. Megállapítja magában, hogy talán Max is az értelmes emberek kategóriájába tartozik, lehet hogy nem lenne reménytelen eset.*
- Én már sokszor, mindet. Tudod, muszáj volt, ha túl akartam élni az életet, nem hagyhattam hogy valaki gyorsabb legyen nálam *vigyorodik el, mert eddig mindig ő volt a gyorsabb ragadozó, és ez jól van így.*
- Jah, nem hiába fáj rá a Leader foga, csak éppen nem tudom még mivel édesgessem magamhoz. Pedig már ideje lenne azzal is foglalkozni *sóhajt fel, mert a sok feladat mellett, ez is szerepel a listában, hogy Kimet meg kéne győzni hogy neki jobb ha nem Alexxel van hanem a másik oldalon.*
- Gondolom nincs kedved segíteni benne?
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Elveszett kis tó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elveszett kis tó   Elveszett kis tó - Page 6 EmptyKedd Feb. 15, 2011 10:26 am

-Cassidy nem tanít BBT a suliban?? Mert nekem innen rémlik a neve. Azt a másikat meg nem ismerem. *Vonja meg a vállát. Nem tehet róla, nem csípi az aurorokat, meg nem is volt velük ügye.*
-Akkor addig jó nekem. De nem hinném, hogy ártottam volna neked vagy nektek, hogy meg kelljen ölnöd. Bár én nem tudhatom, hogy mi alapján választotok célpontot. *Osztja meg a véleményét. Attól függetlenül még nyugodtan fog aludni, mert van egy sejtése, hogy nem fogják ma itt bántani, sem később. Nem zavarja, hogy Ted rágyújtott. Nem az ő egészségét teszik vele tönkre.*
-Ebben van valami. Meg érthető is, hogy használod "önvédelem" céljából. *Az önvédelem szót egyáltalán nem úgy érti, hogy védekezés jelentést takarja.*
-Érdekes. Mindenesetre jól járna vele. Bár Alex nem. *A kérdést nem tudja hova tenni, hisz egy kicsit furán jön le neki, hogy egy halálfaló akar segítséget kérni. Elgondolkodik egy kicsit, majd válaszol.*
-Hogy én segítsek?? Ez furán hangzik. Mondjuk szívesen, de nem ígérek semmit sem. *Mondja határozottan Ted-nek. Bár azt még nem érti, hogy miért kér pont tőle segítséget, de nem is érdekli most már.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Elveszett kis tó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elveszett kis tó   Elveszett kis tó - Page 6 EmptySzer. Feb. 16, 2011 5:07 am

- Szerinted mért nem járok be mostanában a suliba, amikor órák vannak? Mert nem akarok összefutni vele *mondja, mintha Max nem jött volna rá teljesen magától, hogy ilyen logikus dolog miatt kell nélkülöznie az iskolának, becses társaságát.*
- Nem, nem ártottál, és nagyon remélem hogy nem is fogsz. Csini pofid van, kár lenne tönkretenni, azzal hogy halott sápadtá változtatom *vigyorodik el Ted, mivel addig békés stádiumba van, amíg valaki kezet nem emel a barátnőjére, amit kb mindenki tud hogy van, és azt is, hogy érte, szó szerint ölni tudna. Hiszen már megtette.*
- Ha a helyzet megkívánja, akkor kell is használni. Az én szavaim mögött, van pár hálálos átok, így nem veszik semmibe a szavam. Ha azt mondom, hogy vesznie kell, akkor idő kérdése az egész... *von vállat, neki ez nem téma.*
- Igen, jól jönne egy erős gyógyító, azért a halálfalók sem éppen sebezhetetlenek, kéne valaki rá, aki helyre foltoz minket *ért egyet, és maga se tudja, mért kérdezte meg.*
- Ezzel tehetnél egy szívességet nekem, de persze nem muszáj bármit is tenned. Megoldom magam ha úgy adódik. Felejtsd el *áll fel a fatörzsről, és nyújtózik nagyot. Megfeszül rajta a bőrdzseki, jelezve, van mit eltakarnia. Aztán leengedve a kezeit, kissé megrázza magát.*
- Ez most kellett.
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Elveszett kis tó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elveszett kis tó   Elveszett kis tó - Page 6 EmptySzer. Feb. 16, 2011 6:29 am

-Végül is érthető a dolog. Mondjuk én akkor sem látlak, ha nincs óra, de ez mellékes. *Teszi hozzá a dologhoz. Bár szerinte nincs értelme, hogy az iskolában vadásszon Cassidy Ted-re, hisz diákok más is van ott, nem csak ők.*
-Ezen az elméleten már ketten vagyunk. Nem akarom kihúzni a gyufát a halálfalóknál. Ó kösz, ez kedves. *Húzza mosolyra a száját Ted kijelentésén. Nem gondolta volna, hogy egy ilyen szó is elfog hangzani a sráctól, de addig jó még nem átkok hagyják el azt.*
-Még nem kerültem olyan helyzetbe, hogy használnom kellett volna halálos átkot. De ami késik nem múlik igaz? Előbb vagy utóbb engem is elér az ár és a helyzet, hogy öljek. *Von vállat ő is.*
-Én is szívesen segítenék, ha gyógyítani kell valakit. Bár az én képességemnek még rengeteget kell fejlődnie. Eddig csak kisebb sebeket sikerült begyógyítanom, de azt is csak puszta aggodalomból tudtam megcsinálni. *Von vállat ismét.*
-Nem arról van szó, hogy nem segítek. Én megpróbálom megtenni azt, amit kérsz. Csak azt nem tudom megígérni, hogy puszta szavakkal sikerül meggyőznöm, meg, hogy átáll hozzátok. *Elég fura egy helyzet alakult ki Max szemében. Csak egy pillantást vet Ted-re, mikor felkel. Gondolkodik, hogy hogyan is tudja rávenni Kim-et.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Elveszett kis tó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elveszett kis tó   Elveszett kis tó - Page 6 EmptyHétf. Feb. 21, 2011 4:56 am

- Akkor nem figyelsz eléggé. Óra mentes napokban, éjjelente gyakran megfordulok a kastélyban, kimondottan vonzó számomra az Északi torony *vigyorodik el, és ezzel egyértelműen utal arra hogy csajhoz jár be. Pontosabban Sindyhez, aki ugye a barátnője, és még az életénél is fontosabb számára. Még jó hogy az aurorok nem ennyire aljasan, simán feladná magát Sindyért cserébe.*
- Ez egy igen pozitív hozzáállás. Hidd el, nem vicces, ha üldöznek, és minden sötét sarkon, minden árnyékra azt hiszed, hogy a gyilkosod sújt le rád egy óvatlan pillanatban *vigyorog, mert ő szokta ezt csinálni, de vele senki. Halálfaló lévén max az auroroktól kéne félnie, de azoktól még egy nyúl se szalad el.*
- Ha olyan jó gyerek leszel, ahogyan azt apád, meg Alex elvárja, akkor nem valószínű, hacsak a majdani családod védelmében nem leszel kénytelen ölni. Ha normális életet remélsz, vajmi kevés esélye van hogy ölnöd kelljen *von vállat, neki sosem volt jó a nyugodt élet, ő mindig is a veszélyt, a kihívást, az esélyt kereste, és nem cserélné el a mostani űzött életét semmi pénzért.*
- Valahogy lehet azt csinálni szándékosan is. Úgy értem, megtanulható vagy mi *von vállat, mivel Kimnek megy, nem csak pusztán aggodalomból. Megfordul a fejébe, hogy mi lenne ha Maxot is beszervezné, nem jönne rosszul még egy gyógyító kéz, de előbb ezt Anorral meccseli le. *
- Remek, akkor próbálkozz aktívan, ha nem megy akkor majd megoldom. Ha meg sikerül, hát maradjunk annyiban, nem lesz hálátlan a Sötét Rend *vigyorodik el Ted, és egyik kezével végigszánt rövid szőke haján, mintha anélkül nem is állna ezer felé.*

//Sorry, elfelejtettem hogy lógok Smile//
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Elveszett kis tó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elveszett kis tó   Elveszett kis tó - Page 6 EmptyHétf. Feb. 21, 2011 6:43 am

-Akkor már minden világos. Mert szerinted én éjjelente az nézem, hogy te mikor mész a barátnődhöz, aki mellesleg tök normális és nagyon is jó vele beszélgetni, amikor összefutunk. Én általában éjjel más társaságában vagyok.
*Gondol itt Larina-ra. Reméli, hogy Ted nem támadja le a kis megjegyzéséért és nem érti azt félre. Jól kijön Sindy-vel, de mivel tudja, hogy Ted a barátja, így nem kezd ki vele. Meg mivel neki már ott van Larina, így nem is lenne értelme.*
-Hidd el, eltudom képzelni azt az életet, csak nem magamnak. Nekem egyáltalán nincs bajom a halálfalókkal, addig ameddig nem bántják azokat, akik közel állnak hozzám. *Fűzi hozzá a dologhoz.*
-Apám szerencsére csak azzal nyaggat, hogy segítsek a tesómnak, ha bajban van. Alex?? Ugyan már... ne késs óráról, fogadj szót, ne kerülj bajba. *Próbálja egy kicsit gúnyosan mondani az utolsó pár szót.*
-Hát remélem, hogy normális lesz. *Teszi még hozzá a dologhoz. Hosszútávra tervez Larina-val, de még nagyon messze van a család alapítás. Addig úgy is még ezerszer összevesznek, bár ezt inkább szeretné majd hanyagolni.*
-Tudom, hogy lehet tanulni is, de még csak 10 éves voltam, mikor jelentkezett a gyógyítóképességem. Tesóm elborult a deszkájával én meg csupán aggódtam és próbáltam tenni valamit. Azóta nem nagyon foglalkoztam gyógyítással. *Szomorodik el egy kicsit a dolgon, nem sok mindenkinek mondta még el ezt, de valahogy Ted-ben megbízik. Aztán csak vállat von, jelezve, hogy fátylat a dologra.*
-Akkor ezt megbeszéltük. Aktívan próbálkozok és majd, ha jutottam valamire, akkor megpróbállak megkeresni, hogy elmondjam mire jutottam. *Vigyorodik el ő is. Mondjuk nem tudja, hogy ehhez mit fognak majd szólni a többiek, többek között Alex, meg az apja, de hát nem nagyon érdekli.*

//Nincs baj Smile//
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Elveszett kis tó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elveszett kis tó   Elveszett kis tó - Page 6 EmptyKedd Feb. 22, 2011 7:01 am

*Egy pillanatra megfagy a tekintete, hogy mit kar Max Sindytől, mikor az minden szempontból tabu másoknak. Persze a beszélgetések meg miegyebek nem baj, hiszen tudja hogy a lány nem csalná meg semmiért sem. Ahogyan ő sem, megbíznak egymásban, ami a legfontosabb.*
- Csak aztán óvatosan őgyelegj éjjel a kastélyban, nehogy beléd fussak *kommentálja, de lezártnak tekinti a témát. Nem érdekli Max kinek az ágyába bújik éjjelente.*
- Egyenlőre nincs aggódni valód, a hozzátartozókat meg, senki sem garantálhatja, legkevésbé én *von vállat, neki mindegy ki a célpont, és nem állna meg, csak mert Maxnak fontos az illető. Ez van, ezt kell szeretni.*
- Ezt hallania kellett volna Alexnek is *vigyorodik el, mivel elég élethűre sikerült. Egy elfojtott mosollyal biccent.*
- Jah ezzel velem is bepróbálkozott, szobafogság, büntető munka, most is lógok vagy hattal, tudod, szabálysértettem....*legyint, és leginkább jót derül rajta. Még ha ez lenne a legnagyobb problémája se ezzel foglalkozna az biztos.*
~Teljesen biztosan hosszú és unalmas~ *gondolja magában de nem hangosítja ki Max számára is hallhatóan. Nem ér annyit.
- Elemi mágia? Tök jó, nekem két féle hajlam volt rá, de aztán az egyiket elvesztettem *von vállat, mivel már nem tudja olyan könnyedén uralni a tüzet. Mostanában inkább stratégiai szempontból tud előre tervezni, és meglátni néhány dolgot. Ennek igen nagy hasznát veszi mostanában.*
- Oké, elérsz bagollyal ha kellek *biccent, és lassan indulni készül. Még van némi dolga a városban, és lehiggadtan talán jobban fog neki menni.*
- Nah akkor cső *búcsúzik, és zsebre tett kezekkel, kisétál a kis tó körüli füves területről, hogy belevesse magát az éjszakába, meg egy kényelmes ágyba.*

//Kösz//
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Elveszett kis tó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elveszett kis tó   Elveszett kis tó - Page 6 EmptyKedd Feb. 22, 2011 7:38 am

*Hát lehet, hogy most elásta magát Ted-nél, azzal hogy elmondta a véleményét Sindy-ről, de szerinte ez az igazság. Meg hát tükröződik a srác szemében a fagyosság, így megpróbálja gyorsan kimagyarázni magát.*
-Ne értsd félre, amit az előbb mondtam. Eszem ágában sincs kikezdeni vele. *Magyarázza a dolgot.*
-Hát majd inkább arra figyelek, hogy ne az ügyeletesbe fussak bele, meg azért veled se lehet kellemes olyankor összefutni. *Reagál a srác szavaira. Mondjuk még mindig szerencsésebb lenne, ha Ted-be botlana, de ez nézőpont kérdése.*
-Hát ezt örömmel hallom, és remélem is, hogy így fog majd maradni. *Mondjuk sejti, hogy ha parancsba kapja Ted, akkor nem állna meg, viszont Max sem fogná magát vissza.*
-Hát kellett volna. Biztos elküldött volna büntetésbe. *Próbál megint viccelődni egy kicsit. Nem mint, ha érdekelné, hogy kap e büntetést vagy sem.*
-Mindenkit ezzel etet. Szobafogság?? Ne röhögtess. Komolyan ezzel a hülyeséggel büntet. Ez rosszabb, mint a Roxfort. *Nevet fel halkan. A másik suliban legalább komolyabb büntetések voltak, nem ilyen szobafogság vagy micsoda. Utoljára 5 éves korában volt bezárva, de akkor is egy nap alatt kiharcolták, hogy kikerüljenek onnan.*
-Hát valami olyasmi. Kétfelé?? Az még jobb lehetett, mint az egy. De legalább az maradt meg, amelyiket szereted?? *Érdeklődik egy kicsit. Még nem ismer olyat, akinek kétféle elemi mágiája lett volna, vagy van is éppenséggel.*
-Rendben van. *Biccent ő is egyet, majd látja, hogy Ted menni készül, így gondolja, hogy ő is elindul.*
-Hola! *Köszön el a másiktól, majd a kastély felé veszi az irányt és minél előbb megkeresi Kim-et.*

//Én is//
Vissza az elejére Go down
Anor Azgard
Kalandor
Kalandor
Anor Azgard


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 166
Tallérok : 1
Pontok : 0

Elveszett kis tó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elveszett kis tó   Elveszett kis tó - Page 6 EmptySzomb. Ápr. 16, 2011 9:42 am

//Előzmény: Éjjel nappal negyed - Főtér//

- Ha tudod, akkor miért nem adod fel? Tudod, kettőnk közül Alex a jófiú nem én. Őrült gondolatok? Hát ami azt illeti megfordult ismét pár a fejemben, már csak arra várnak hogy legyen némi szabad időm és kreativitásom - mosolyodik el, mert azért ő is elfoglalt, neki is megvannak a maga bajai a halálfalóival, az iskolával és a magánélettel is. Leadernek lenni sem egy egyszerű hivatás.
- Szeretsz? Zene füleimnek... - ironizál egy picit, de nem utasítja el hogy a nő belé karoljon, ő ahhoz túlságosan is úriember hogy ilyesmit tegyen. Nem győz csodálkozni Hanni furcsa világnézetén, legalábbis számára furcsa, mivel teljesen más a beállítottsága, és máshogy is nevelkedett.
- Ez még a jövő zenéje, bár hogy ki tűnik el végleg... ezúttal nem én leszek az... - villannak meg veszedelmes fénnyel a szürke szemek, ahogy a harag, jobban mondva vad gyűlölet átfut rajtuk, és mintha egy pillanatra az auráján is érződne a mérhetetlen harag, de aztán erőt véve magán kontrollálja. Önuralma mindig is rendkívül jó volt.
- De megnyugtatlak, ha meg nem is javulok, átmenetileg kénytelen vagyok együtt dolgozni drága ikremmel, és a minisztériummal, egy igen kellemetlen és kényes ügyben - teszi hozzá, mivel biztos benne hogy a nő tudja, hogy Willre vadászik, Teddel és kb a fél minisztériummal együtt.
- Régen jártam itt utoljára... jegyzi meg, mikor a kis tó közelébe érnek. Nosztalgikus hangulat önti el.


A hozzászólást Anor Azgard összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Ápr. 16, 2011 10:49 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Elveszett kis tó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elveszett kis tó   Elveszett kis tó - Page 6 EmptySzomb. Ápr. 16, 2011 9:53 am

Élvezi a kis sétát, a főtérről a tóhoz, de a táj szépsége kevésbé tudja lekötni a figyelmét, mint Anor, bár kétségtelen, a föléjük hajoló árnyak fák ágain csivitelő madarak és a folyamatosan kúszó, mozgásban lévő aljnövényzet megérdemelt volna némi figyelmet ugyanúgy a tő fölött átívelő kis híd, aminek a közepén végül megálltak. Hanni az alattuk elterülő víztükörben szemlélte magukat, elengedve a férfit. A fa korlátra támaszkodott és Anor tükörképéhez beszélt.
- A bosszú különös dolog, erőt ad az úton, de mielőtt célba érnél, elront mindent - suttogja, hisz érzi a férfiből áradó sötét fenyegetést. És bár nem fél tőle, azért nem szeretné felidegesíteni, vagy bármi egyéb módon elérni, hogy ez a mérhetetlen harag ellene irányuljon.
- Elhiszem, megértem, hogy dühös vagy, és joggal akarsz bosszút állni a gyilkosodon, de jobb lenne ha keresnél valami más életcélt, mert ez nem vezet sehova...
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Anor Azgard
Kalandor
Kalandor
Anor Azgard


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 166
Tallérok : 1
Pontok : 0

Elveszett kis tó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elveszett kis tó   Elveszett kis tó - Page 6 EmptySzomb. Ápr. 16, 2011 9:59 am

A fiatalságára emlékezve sétál át a kellemes kis erdős hangulatú úton, míg a kis hídra nem érnek, ott jobb ötlete nem lévén, a korlátra könyököl, és egy kis ideig csak a víztükröt bámulja, milyen furcsa egy párost alkothatnak éppen. A nő szavai a lelke mélyéig találnak, de nem mutatja ki, csupán az arca rezzen meg.
- Tisztában vagyok vele, de nem várhatod el tőlem hogy tétlenül hagyjam hogy a gyilkosom szabadon járjon keljen, mintha mi sem történt volna - jelenti ki, de már nem örvénylik körülötte a haragos aura, visszazárta oda, ahonnan előtört.
- Más életcélt? Meghódítani a világot? Legyőzni a jelenlegi leghatalmasabb fekete mágust és a helyére lépni? ezen nem elég életcélok neked? - mosolyodik el, kissé fanyarul, mivel, ez sajátos humora, és sokan nem tartják viccesnek, de a nő már ismeri őt, tudja, hogy milyen. Bár azt nem hiszi hogy tisztában lenne a pletykákkal ezen a téren, miszerint Voldemort nem halt meg még a Potter kölyök által sem. De ennek vajmi kevés az alapja, mégsem kizárható.
- És neked, mi az életcélod? - pillant Hanni tükörképére.
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Elveszett kis tó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elveszett kis tó   Elveszett kis tó - Page 6 EmptySzomb. Ápr. 16, 2011 10:06 am

Figyel Anor válaszára, nem is annyira a szavaira, mint inkább a mögöttük rejlő érzelmekre, valahogy azokhoz mindig is jobb érzéke volt.
- Életcélnak remek a világ meghódítása, de ha elérhetetlen célokat hajtasz egy idő után frusztráltá válsz - mosolyodik el, majd megfordul, így már háttal támaszkodik a korlátnak.
- Áruld el kérlek, miért jó az, hogy mindent te akarsz irányítani? MI abban az érdekes? Hol vannak a meglepetések? - őszintén érdekelte volna a válasz, mert sosem értette miért csinálja Anor, miért vált Leaderré. Másrészt ezt eddig nem merte tőle megkérdezni, itt azonban minden túl nyugodt volt, nem aggódott különösebben.
- Az én életcélom pedig igazán egyszerű. Életben tartani titeket, bár azt hiszem ezzel megbuktam... Újon azonban még nem gondolkoztam.
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Anor Azgard
Kalandor
Kalandor
Anor Azgard


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 166
Tallérok : 1
Pontok : 0

Elveszett kis tó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elveszett kis tó   Elveszett kis tó - Page 6 EmptySzomb. Ápr. 16, 2011 10:13 am

A szavak mögötti érzelmek azonban még saját maga számára is túl összetettek ahhoz, hogy meg tudja fogalmazni azokat.
- El fogom érni, ebben biztos vagyok - jelenti ki, és hátborzongatóan magabiztos, hiszen az előző kudarc is csak erősítette, és már tudja, a halált is le lehet győzni. Kemény, és durva módszerekkel, de lehet győzni.
- Hidd el hogy az élet tele van meglepetésekkel, ezen nem változtat hogy enyém-e a világ. De tudod mi benne a jó? A veszély, és a tudat, hogy ennél tovább nincs, a csúcson lenni és érezni a végtelen szabadságot, és erőt, ami ezzel jár - kalandozik el egy kicsit a tekintete, mintha valami csak saját maga által látott képet csodálna. Sajátos világnézetéhez jelentősen hozzájárul az apja nevelése is, aki konkrétan erre tanította, hogy minél magasabbra törjön, és mindent ragadjon meg a cél elérése érdekében. Persze a saját ambíciói is jelentősek, de neki nem mutatta meg senki hogy ezt máshogy is lehet. Talán, aha annó együtt nőnek fel, akkor talán...
- Félig még nem buktál meg, Alex él... és szerintem ezt még sokáig fenn is fogja tartani, talán még nagybácsit is csinál belőlem egyszer - mosolyodik el, de ő nem fordul meg.
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Elveszett kis tó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elveszett kis tó   Elveszett kis tó - Page 6 EmptySzomb. Ápr. 16, 2011 10:25 am

- Tudni, hogy nincs tovább? Mi lehet abban a jó? - morfondírozik halkan, próbálja megérteni, de tőle oly mértékben távol áll a férfi ideológiája...
- Furcsa vagy, mindig is más voltál, teljesen más oldalról közelítetted meg a dolgokat - emlékszik vissza az együtt töltött évekre. Még mielőtt Anort magával vitte volna az apja, már akkor látszottak a különbségek, amiket nyilván felerősítettek a külön töltött évek.
- Ennek a beszélgetésnek semmi köze Alexhez... - hessegeti el az igazgatót mint témát, nem hagyja elterelni a figyelmét. - Hozzád annál több és ahhoz, hogy hiába vetted a fejedbe, hogy emghódítod a világot, azért mint emberért aggódom érted. Így is többet adtál fal magadból, mint amennyi még egészséges. Találnod kellene valakit aki figyel rád - kutató pillantással fürkészi Anort ismét a víz felé fordulva, hogy jobban lássa az arcát. Egy apró bűbájjal a férfit védő ösztönös bűbájok mögé pillant, és nem kell csalódnia, a fáradtság és túlterheltség jelei egyértelműen látszanak rajta.
- Pihenned kellene - teszi még hozzá
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Anor Azgard
Kalandor
Kalandor
Anor Azgard


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 166
Tallérok : 1
Pontok : 0

Elveszett kis tó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elveszett kis tó   Elveszett kis tó - Page 6 EmptySzomb. Ápr. 16, 2011 10:35 am

Ő természetes tényként kezeli hogy ilyen roham tempóban él, és halad felfelé az élet alkotta ranglétrán. Komoly ellenfelei még akadnak, de ettől függetlenül nem csak erejében hatalmas mágus, hanem diplomataként is megállja a helyét.
- Nekem az tűnik másnak, amit te mondassz. Két külön világban nőttünk fel, és mikor együtt voltunk, mi hárman, akkor is megvolt a versenyzés kettőnk közül, megvolt hogy melyikünk lesz az erősebb Az erősebb én lettem, de úgy tűnik a boldogságot és téged végül nem én kaptam meg - jegyzi meg, és elhessenti maga elől a féltékeny képet, ahogy Hanni és a testvére nevetve szaladnak át a házuk előtti kis réten, miközben neki már tanulnia kellett. Nem sokkal ezután az anyja és Alex elköltöztek a kastélyból, és Hanni is eltűnt lassacskán.
- Alighanem te vagy az egyetlen aki aggódni képes értem. Igen, valóban volt pár dolog, amiről le kellett mondjak, és másként kellett csináljak, de... úgy érzem nem bántam meg. Legalábbis az esetek nagyrészében így érzem. - mélázik el, mivel tlán még Alex lenne képes aggódni érte, a többiek vagy a kegyeit keresik, vagy a halálát akarják. Köztes megoldás nem nagyon szokott lenni.
- Valaki aki figyel rám? - visszhangozza nevetve a szavakat.
- Tudod, hogy nincs olyan ember aki engem képes lenne ép idegekkel elviselni - nevet fel, mert eddig minden ilyesfajta próbálkozása kudarcba fulladt. A behatolást a védőbűbájai mögé megérzi de nem teszi szóvá.
- Pihennem? Badarság... - legyint, büszkesége nem engedi beismerni hogy fáradt, de szíve mélyén elátkozza százszor is, hogy ilyennek nevelték, és hogy nem tud ezen változtatni.
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Elveszett kis tó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elveszett kis tó   Elveszett kis tó - Page 6 EmptyVas. Ápr. 17, 2011 8:34 am

- Nem is feltételezem rólad, hogy bánnád a választást, miszerint ezt az életet éled. Mindig is reménykedtem benne, ha utálnád, ha nem látnád érdemesnek a számodra - direkt kerülte a jó megnevezést, hisz az Anor által élt élet minden volt csak jónak mondható nem-, akkor változtatnál.
Töprengve figyelte a tó vizét a tükörképüket. Már régóta nem merengett rajta miért is így alakult az élet, ahogy.
- Igen, jól hallottad, valaki kellene melléd aki megvéd saját magadtól - picit elfintorodott, mert még mindig látta a bűbájok alatt rejtőző nyúzott arcot.
- És kikérem magamnak, nem vagy egy elviselhetetlen alak. Ha képes vagy arra, hogy ide gyere velem erre a nyugodt helyre, és nosztalgiázni kezdjünk, akkor valószínű hogy él benned egy normális ember. Is - tette hozzá mosolyogva. Igaz, hogy Anor tüskés és kiállhatatlan, de ha az ember nem vesz tudomást a zűrös dolgairól vagy legalábbis kizárja a beszélgetésből, akkor egész tűrhető alak.
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Anor Azgard
Kalandor
Kalandor
Anor Azgard


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 166
Tallérok : 1
Pontok : 0

Elveszett kis tó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elveszett kis tó   Elveszett kis tó - Page 6 EmptyVas. Ápr. 17, 2011 8:45 am

- Nekem megfelel ez az élet, én választottam magamnak - illetve más neki, de ez mellékes, és így szebben hangzik. Nem akar változtatni, ha akarna már megtette volna egy ideje. Szinte sosem áll meg a miérteken filózni hogy miért lett iylen, és Alex miért nem, hogy hol romlott el minden hármójuk között.
- Saját magamtól? Azt elég nehéz lenne összehozni - nevet fel, és ezúttal érezhető a hangjában is, hogy nem kényszeredetten teszi hanem tényleg jókedvéből. Szürke szemei a nőre villannak.
- Nagyon jó hogy ennyire ismersz, de nekem nem való komoly társ, sosem lenne rá időm, nem vagyok én annyit otthon, és lássuk be, mellékállásban igazgatom azt az iskolát. Nem bírnák az életvitelemet - sóhajt fel, mert néha még ő maga sem bírja követni saját magát.
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Elveszett kis tó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elveszett kis tó   Elveszett kis tó - Page 6 EmptyVas. Ápr. 17, 2011 8:55 am

- Jól van nevess csak - észrevétlen intett a kezével, mire a híd alatt egy kisebb vízgömb formálódott, még elrejtve a férfi elől.
~ Én is ezt fogom tenni ~ tette hozzá gondolatban, már előre nevetve. Úgy vélte jót tenne Anornak ha egy percre kirángatná a fagyos külsőből, ha egy kicsit visszatérne a játékos oldala. Igaz régen volt már, mikor ők ketten játszottak, de Hanni úgy gondolta ennyi még belefér.
~ Hm... remélem megölni azért nem fog ~ morfondírozott el egy pillanatra, de maga sem gondolta komolyan, még mindig látta a férfiban a régi barátot.
Egy újabb intést követően a vízi gömb megkerülte a hidat, hogy észrevétlen Anor nyakában köthessen ki ha az eléggé elmerengett.
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Anor Azgard
Kalandor
Kalandor
Anor Azgard


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 166
Tallérok : 1
Pontok : 0

Elveszett kis tó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elveszett kis tó   Elveszett kis tó - Page 6 EmptyVas. Ápr. 17, 2011 9:05 am

Megrázza a fejét egy picit, és megigazgatja a már vállig érő szőkés haját. Lekötik a gondolatai, így nem veszi észre az ellene készülő merényletet, csak mikor az már a nyakában csattan. Megugrik, kis híján átesve a hídon, és mikor rájön mi történt, megrázza magát, villámló szemekkel mered Hannire, majd a nő arcát nézve inkább elneveti magát. Gyorsan megszárítkozik, és mosolyog.
- Ez hideg volt, van kedved kipróbálni mennyire? - tesz két lépést fenyegetően felé, azzal a céllal hogy beledobja a tóba.
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Elveszett kis tó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elveszett kis tó   Elveszett kis tó - Page 6 EmptyVas. Ápr. 17, 2011 9:10 am

Igyekszik visszafojtani kitörni készülő kacagását, mikor a "vízibomba" Anor nyakában csattan és eláztatja a férfit, de egyszerűen annyira vicces látvány, hogy muszáj nevetnie.
- Nem nem akarom kipróbálni, neked volt szükséged figyelem elterelésre nem pedig nekem! - kezét maga elé emelve védekezésül hátrálni kezd, hogy lehetőleg minél hamarabb leérjen a hídról és ne lehessen merényletek áldozata.
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Anor Azgard
Kalandor
Kalandor
Anor Azgard


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 166
Tallérok : 1
Pontok : 0

Elveszett kis tó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elveszett kis tó   Elveszett kis tó - Page 6 EmptyHétf. Ápr. 18, 2011 3:40 am

Ő nem bírja megállni nevetés nélkül, ezt szépen benézte, nem figyelt eléggé, de Hannitól nem számított ilyesfajta alattomos támadásra. Mikor a nő védekezni kezd, elvigyorodik, ragadozó mosolyával, és egy hatalmas pávatollat kerít mivel tudja, hogy gyerekkori barátja, szörnyen csiklandós. A tollal felszerelkezve kényszeríti hátrálásra a nőt, míg az végül kénytelen belegyalogolni a vízbe. Kölcsön kenyér visszajár alapon.
- Nem volt rá szükségem - morogja, de nem haragszik, inkább viccesnek találja, hogy visszamentek öt éves kisgyerek szintre. Még beszélgetnek egy kicsit, nosztalgiáznak, aztán Anor menni készül.
- Nagyon kellemes volt ez a kis csevej, de mostmár mennem kell. Vigyázz magadra - köszön el, és lassan visszaindul, a híd közepén, forgószéllé változva eltűnik.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Elveszett kis tó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elveszett kis tó   Elveszett kis tó - Page 6 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Elveszett kis tó
Vissza az elejére 
6 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Wilard :: "Éjjel-Nappal" negyed-
Ugrás: