Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapElveszett kis tó - Page 7 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Elveszett kis tó - Page 7 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Elveszett kis tó - Page 7 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Elveszett kis tó - Page 7 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Elveszett kis tó - Page 7 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Elveszett kis tó - Page 7 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Elveszett kis tó - Page 7 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Elveszett kis tó - Page 7 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Elveszett kis tó - Page 7 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Elveszett kis tó - Page 7 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Elveszett kis tó - Page 7 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Elveszett kis tó - Page 7 Vote_lcapElveszett kis tó - Page 7 Voting_barElveszett kis tó - Page 7 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Elveszett kis tó - Page 7 Vote_lcapElveszett kis tó - Page 7 Voting_barElveszett kis tó - Page 7 Vote_rcap 
Ted Forrester
Elveszett kis tó - Page 7 Vote_lcapElveszett kis tó - Page 7 Voting_barElveszett kis tó - Page 7 Vote_rcap 
James Miller
Elveszett kis tó - Page 7 Vote_lcapElveszett kis tó - Page 7 Voting_barElveszett kis tó - Page 7 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Elveszett kis tó - Page 7 Vote_lcapElveszett kis tó - Page 7 Voting_barElveszett kis tó - Page 7 Vote_rcap 
Sindy Logan
Elveszett kis tó - Page 7 Vote_lcapElveszett kis tó - Page 7 Voting_barElveszett kis tó - Page 7 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Elveszett kis tó - Page 7 Vote_lcapElveszett kis tó - Page 7 Voting_barElveszett kis tó - Page 7 Vote_rcap 
Chris Martines
Elveszett kis tó - Page 7 Vote_lcapElveszett kis tó - Page 7 Voting_barElveszett kis tó - Page 7 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Elveszett kis tó - Page 7 Vote_lcapElveszett kis tó - Page 7 Voting_barElveszett kis tó - Page 7 Vote_rcap 
Daniel Reed
Elveszett kis tó - Page 7 Vote_lcapElveszett kis tó - Page 7 Voting_barElveszett kis tó - Page 7 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Elveszett kis tó

Go down 
+15
Anor Azgard
Max Martines
Sebastian G. Blaze
Dorothy Brown
Wulfgar Odinson
Demi Bieber
James Miller
Jacinta Hernandez
Robert Lawrence
Cassandra Lengston
Hannelori Sensui
Alex Wilfred
Ted Forrester
Sindy Logan
Főmesélő
19 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
SzerzőÜzenet
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Elveszett kis tó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elveszett kis tó   Elveszett kis tó - Page 7 EmptyHétf. Ápr. 18, 2011 6:00 am

*Már pár hete dolgozik itt a közelben, de szerencsére hetente csak kétszer-háromszor szükséges bejárnia. Ma azonban különösképp benn kell lennie a klubban, a felettese vagy főnöke... mindegy, a klub tulajdonosa megkérte, hogy ma mindenképp jöjjön be.
Még van egy kis ideje és úgy döntött sétál egyet munka előtt. Mióta visszajött Wilard környékére nem találkozott ismerőssel... szerencsére. Nem is kívánkozik összefutni senkivel, nem akar a múltjából egyetlen szereplőt sem újra látni.
Ahogy leér a partra megáll a víz mellett és komor arccal belemered a víz tükrébe. Ahogy kissé előre hajol combig érő fekete, egyenes haja előrezúdul arcát teljesen eltakarva, aztán felegyenesedik, megigazítja haját és máris indul tovább és lassú léptekkel elkezdi körbejárni a tavat.*


Öltözéke a mai napon (kivéve a magassarkú cipő...): http://www.darkshop.hu/images/termekek/40252-gk.jpg
Vissza az elejére Go down
Matthew Crandle
Diák-Amira
Diák-Amira
Matthew Crandle


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian Mágusképző Szakiskola
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 0
Pontok : 0

Elveszett kis tó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elveszett kis tó   Elveszett kis tó - Page 7 EmptyHétf. Ápr. 18, 2011 6:09 am

-Üdvözletem a szép hölgynek. *Biccentek egyet, miközben lassan kilépek az egyik fa mögül. Nem olyan túl régen érkeztem ide, mármint a tóhoz... szeretek ide lejárni, főleg gondolkodni. Amire mostanság eléggé szükségem is van. Karina sehol, de szerintem nem lesz nekünk így jó... egyelőre azért még várok.
Farmernadrág, fekete póló és egy kapucnis felső van rajtam. Hajam kicsit felzselézve, a szokásomhoz jó híven.
Ahogy mindig is, végigpillantok Luthián, majd kicsit meglepődve egy félmosolyt eresztek el. A meglepődést csak a ruha okozza.*
-Látom, nem csak én vagyok az egyetlen, aki este lemerészkedik ide.
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Elveszett kis tó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elveszett kis tó   Elveszett kis tó - Page 7 EmptyHétf. Ápr. 18, 2011 6:16 am

*Nem számított rá, hogy valakivel összefut itt. Kevesen járnak ide és ő általában lelép, ahogy a tópartra lép valaki. Most ez nem jött össze. Hirtelen a hang irányába kapja a fejét, majd a fiú felé fordul. Végigméri, majd elereszt egy halk "üdv"-öt.
A szövegelést végighallgatja, talán biccent is egy picikét. A meglepettség kiül a srác arcára és ezt Lú is észreveszi, de nem mond rá semmit, csak a tó felé fordul és a víz tükrét kezdi kémlelni.*
~Micsoda felfedezés... mindegy, lassan úgy is mennem kell és akkor az egyetlen leszel az idemerészkedők közül.~
-Eldugott hely, de már nem ismeretlen. *ennyi a válasza egy kis szünet után.*
Vissza az elejére Go down
Matthew Crandle
Diák-Amira
Diák-Amira
Matthew Crandle


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian Mágusképző Szakiskola
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 0
Pontok : 0

Elveszett kis tó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elveszett kis tó   Elveszett kis tó - Page 7 EmptyHétf. Ápr. 18, 2011 6:24 am

*Ridegség... az bennem is van néha-néha de ma inkább feldobott vagyok. Körülbelül. Egy új ismeretségre legalábbis mindig kapható.*
-Ahha... *Soha nem láttam még a lányt, pedig nem tűnik idősebbnek sokkal tőlem. Először csak gondolkodom rajta, hogy rákérdezzek e erre, de aztán...* Wilianbe jársz? *Ha nem akkor már csak érdekes lehet. Mostanság csak az iskolában lévő kisgyerekekkel futok össze, ami nem mindig a legkellemesebb. Nekidőlök a mellettem lévő fának és onnan figyelem tovább Luthiát.*
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Elveszett kis tó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elveszett kis tó   Elveszett kis tó - Page 7 EmptyHétf. Ápr. 18, 2011 6:30 am

*A hangra újra hátrakapja fejét, de inkább a kérdés az érdekes, nem az, hogy a fiú nem zavartatja magát Luthia visszafogottságával szemben.
Összehúzott szemekkel néz a srácra.*
-Nem! *válasza elég határozott és ez kissé rémisztő, látszik, hogy a lány nem igazán örül a kérdésnek. Egy wilianes diákkal hozta össze a Sors... hát nem csodás???*
-De gondolom te igen... *mondja nyugodtabban és most már nem fordul el a sráctól. Talán még hasznára is válhat. Megtudhat dolgokat, amik elutazása után történtek. Bár nem biztos benne, hogy jó ez lesz neki, egy próbát megér.
Összefűzi kezeit és figyeli a srácot. Szinte biztos benne, hogy újabb kérdéseket fog kapni. Ha nem, majd Lú tesz fel...*
Vissza az elejére Go down
Matthew Crandle
Diák-Amira
Diák-Amira
Matthew Crandle


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian Mágusképző Szakiskola
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 0
Pontok : 0

Elveszett kis tó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elveszett kis tó   Elveszett kis tó - Page 7 EmptyHétf. Ápr. 18, 2011 6:35 am

-Ó. *Látom, hogy Luthia nem igen örül az általam feltett kérdésnek. Kíváncsi vagyok ugyan, de azért én is tekintettel vagyok az emberekre, szóval nem teszek fel mégsem olyan kérdéseket... amiket nem kellene. Majd ha akar, akkor ő kérdez, és akkor mindenre fény derül. Körülpillantok és ellököm magamat a fától. Kezd már igencsak sötétedni. Lassan meg kéne majd indulnom, de most... azért érdekel mi fog kisülni ebből a dologból. Egy lépéssel közelebb lépek a lányhoz és ismét csak halványan elmosolyodom.*
-Amúgy Tony vagyok. És igen, Wilianbe... Nemsokára végzős. *Ezt kötelezően hozzá kellett tennem a dolgokhoz.*
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Elveszett kis tó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elveszett kis tó   Elveszett kis tó - Page 7 EmptyHétf. Ápr. 18, 2011 7:03 am

-Luthia. *mutatkozik be röviden és végignéz újra a srácon. Tűri a közeledést, de nem szereti. Nem szól egy darabig semmit, csak átgondolja miket kérdezzen, vagy mikre térjen rá. Érdekes lesz újra szóba hozni régi iskoláját.*
-És első óta a Wilianbe jársz? ~ha igen, még ismerheti is a régi barátokat...~
-És hogyhogy egyedül járkál erre egy ilyen srác, mint te? *kérdez még egyet. Az "ilyen" szó alatt talán még ő sem tudja mit ért, de elsőre a helyes küldőjére lehet gondolni.
Lú összefűzi kezeit. Könyékig érő kesztyű van rajta, mégis fázni kezd. Lassan indulnia is kéne.*
Vissza az elejére Go down
Matthew Crandle
Diák-Amira
Diák-Amira
Matthew Crandle


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian Mágusképző Szakiskola
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 0
Pontok : 0

Elveszett kis tó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elveszett kis tó   Elveszett kis tó - Page 7 EmptyHétf. Ápr. 18, 2011 7:08 am

-Örülök. *Jelentem ki, majd halvány mosollyal az arcomon válaszolok a kérdésre, egy biccentés kíséretében.* Igen első óta. Úgy volt, hogy Roxfortba megyek, de aztán inkább ide esett a választás. *Kacsint és vállat vonok. A kérdésekre persze szívesen válaszolok.*
-Egyedül? Azt hiszem, nem kellene semmitől sem tartanom és... tudok vigyázni magamra. Szóval csak úgy. Na és te? Ha nem jársz suliba... akkor mivel foglalkozol? *Kérdezek ugyan egy keveset, de most meghagyom neki ezt a lehetőséget...*
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Elveszett kis tó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elveszett kis tó   Elveszett kis tó - Page 7 EmptyHétf. Ápr. 18, 2011 7:18 am

-Értem. *Egy pillanatra elgondolkodik az első válaszon. Vele egykorú lehet. Hogyhogy nem ismerte? Mondjuk elég sokan járnak abba a suliba, biztos elkerülték egymást, hisz Lú amúgy sem járt be nagyon órákra. De Sindyt, Tedet vagy Jamy-t biztos ismeri. De jó lenne tudni Sindy jól van-e.
De Lú erőt vesz magán és nem kérdez rá... még.*
-Sosem tudhatod mitől kell tartanod. ~Én is azt hittem, hogy meg tudom magam védeni...~
-De Te tudod, biztosan elég nagy fiú vagy már... *kezd megmutatkozni régi éne, de azért próbálja visszafogni magát és megtartani kimértségét.*
-Dolgozok. *rövid válasz. Hosszú lenne belemenni ebbe, de biztos rá fognak még kérdezni.*
-Ismersz egy bizonyos Sindyt a suliból? Plamás.... *nem tudta visszafogni magát. Hiányzik neki a csaj. Muszáj volt rákérdeznie...*
Vissza az elejére Go down
Matthew Crandle
Diák-Amira
Diák-Amira
Matthew Crandle


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian Mágusképző Szakiskola
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 0
Pontok : 0

Elveszett kis tó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elveszett kis tó   Elveszett kis tó - Page 7 EmptyHétf. Ápr. 18, 2011 7:23 am

*Bólintok. Igazából nem nagyon értem az egész lényegét, mármint, oké, hogy kíváncsi... de talán van ebben valami más is. Az arcán látszik. A mosoly nem tűnik el az arcomról. Csak figyelem Luthiát*
-Az igaz, hogy sosem tudhatom. *Vállat vonok. Attól még több mint valószínű, hogy meg tudom védeni magamat. Kinél hogy. A "dolgozom"-ra felkapom a fejem.*
-Merre? *Ha már szabad ilyeneket kérdeznem. Csupán csak érdekel, semmi hátsó szándékom nincsen.*
-Sindy? Várj... ő jár a Ted fiúval? *Kisebb hatásszünet, majd bólintok.* Látásból tudom, de életembe nem beszéltem vele. Amúgy szinte minden nap látom, néha együtt van óránk. *Nem akarok rákérdezni, miért érdekli... annyira azért nem fúrja az oldalamat.*
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Elveszett kis tó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elveszett kis tó   Elveszett kis tó - Page 7 EmptyHétf. Ápr. 18, 2011 7:31 am

*Megvonja a vállát. Végül is semmi köze hozzá, hogy a fiú mit csinál. Csak egy vélemény volt.*
-Egy rock klubban nem messze innen. *válaszol a kérdésre. Biztosan ismeri a fiú a helyet és már bánja, hogy elmondta. Nincs kedve vele ott összefutni újra és újra. Bár eddig sem látta ott, vagy csak nem rémlik neki?
A fiú következő válaszára halványan elmosolyodik. Szóval Sindy jól van. Talán ő az egyetlen akivel szívesen találkozna újra. Ezt a témát is ennyiben hagyja. Megkapta a választ és ezzel most ő ki lett elégítve. Smile*
-Lassan indulnom kellene. Nem szeretnék késni. *mondja halkan és a fiú szemeibe néz.*
-Mihez kezdesz suli után? *hirtelen kérdés. Szokatlan, váratlan, de Lú számára van jelentése.*
Vissza az elejére Go down
Matthew Crandle
Diák-Amira
Diák-Amira
Matthew Crandle


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian Mágusképző Szakiskola
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 0
Pontok : 0

Elveszett kis tó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elveszett kis tó   Elveszett kis tó - Page 7 EmptyHétf. Ápr. 18, 2011 7:45 am

*Bólintok egyet és megvonom a vállamat.*
-Nem járok oda, mert az egyik... igen nagy ellenségem bandájának kedvenc helye. *Kettőt lehet találni, hogy ki is az a nagy ellenség. Szinte mindenkinek ugyan az az egy szem srác... A Sindy-s téma nem lesz tovább firtatva, én legalábbis nem tudok róla többet mondani. Sosem volt alkalmam vele beszélni, de majd talán egyszer.. A kijelentésekre csak bólintok és még mielőtt elbúcsúznék, válaszolok.*
-Talán minisztérium, talán máshol... még nem tudom. *remélem elég kielégítő válasz volt részemről.* Na de nem is tartanálak fel. Nekem is vissza kéne jutni... *Nézek el az iskola felé és még így utólag elköszönök Luthiától, majd további szép estét kívánva visszasétálok a Wilianbe.*

//Köszi Smile//
Vissza az elejére Go down
Raymond Glosser
Felnőtt
Felnőtt
Raymond Glosser


Férfi Kor : 45
Hozzászólások száma : 75
Tallérok : 1
Pontok : 0

Elveszett kis tó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elveszett kis tó   Elveszett kis tó - Page 7 EmptyCsüt. Május 26, 2011 4:56 am

//Brandon//

*Ásítozva sétál a tó felé.. Éppen lejárt a munkaideje, de mielőtt hazaugrana, elugrott ide a tóhoz.. Szokásához híven, egy szürke öltöny, szürke nadrág, fekete cipő. Arcán már több napos borosta. A szürke-kék csíkos nyakkendője nincs megkötve, így két oldalt lóg... A zsebéből előbányász egy piros Marlboro-t, rágyújt, és figyeli a tavat..*
Vissza az elejére Go down
Brandon Davis
Felnőtt
Felnőtt
Brandon Davis


Férfi Kor : 33
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 84
Tallérok : 2
Pontok : 0

Elveszett kis tó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elveszett kis tó   Elveszett kis tó - Page 7 EmptyVas. Május 29, 2011 4:11 am

*Egy jegyzetfüzet társaságában sétál a tóhoz. Farmert visel és egy szürke cipzáros pulóvert, a lábán tornacipő. A füle mögött egy penna fityeg, mint általában mindig. Amikor a tóhoz ér, megpillant egy férfit, aki ismerős neki. aztán rájön, hogy jééé, ez Glosser, a minisztériumi nagykutya.*
- Jó estét, Mr. Glosser. *Köszönti, amikor odasétál mellé.*
- Kis esti kikapcsolódás a munka után? Fárasztó a betöréses ügy? *Érdeklődik, hangjában, némi gúnnyal. Meg van rá az oka, hogy utálja a minisztériumi kutyákat, főleg a fejeseket, és legfőképpen az aurorokat, meg a bűnüldözési osztályon dolgozókat. Viszont ezt a bizonyos okot homály fedi, eddig senki sem szedte ki belőle.*
Vissza az elejére Go down
Raymond Glosser
Felnőtt
Felnőtt
Raymond Glosser


Férfi Kor : 45
Hozzászólások száma : 75
Tallérok : 1
Pontok : 0

Elveszett kis tó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elveszett kis tó   Elveszett kis tó - Page 7 EmptyVas. Május 29, 2011 7:50 am

-Jó estét, Mr. Davis. *Köszön neki, egy biccentéssel karöltve. Kifújja a cigifüstöt, majd újra beleszív.*
-Pontosan.. Igen, mivel én magam is kutatok a tolvaj után. Olvastam a cikkét a Prófétában.. A hajhászásban nem fárad el? Remélem hamar adhatok egy 3x3-as cellát az elkövetőnek pár napra.. A napokban valami minisztériummal kapcsolatos hír lesz? *Kérdi, és utána kifújja a füstöt.*
Vissza az elejére Go down
Brandon Davis
Felnőtt
Felnőtt
Brandon Davis


Férfi Kor : 33
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 84
Tallérok : 2
Pontok : 0

Elveszett kis tó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elveszett kis tó   Elveszett kis tó - Page 7 EmptyVas. Május 29, 2011 8:06 am

*Egy kicsit arrébb áll, nem bírja a cigifüstöt, allergiás rá. Nem véletlenül nem dohányzik.*
- Ó, akkor biztosan elkapják. Ha maga is besegít az auroroknak, biztos a siker. *Mosolyodik el, majd felvonja a szemöldökét.*
- Milyen hajhászásra gondol pontosan? Én csak leírtam azt, amit a kollégája nyilatkozott. *Vonja meg a vállát. Ha Robert azt mondta volna, hogy már majdnem megvan a betörő, akkor leírta volna, természetesen a gúnyos megjegyzést nem felejtette volna le a végéről.*
- Nem tudom, még nem szólt a főszerkesztő, hogy kellene. Miért, történt valami, amiről érdemes lenne írni? *Érdeklődik, hátha elkotyogja magát a jó öreg Glosser. Sohasem lehet tudni.*
Vissza az elejére Go down
Raymond Glosser
Felnőtt
Felnőtt
Raymond Glosser


Férfi Kor : 45
Hozzászólások száma : 75
Tallérok : 1
Pontok : 0

Elveszett kis tó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elveszett kis tó   Elveszett kis tó - Page 7 EmptyHétf. Május 30, 2011 4:11 am

-Hogyne.. Nem vagyok én annyira.. khhm, lusta, hogy ne segítsek az auroroknak. *Vigyorodik el.. Most őszintén.*
-Nem pont arra, hogy kiforgatja a szavait.. Csak nem akartam azt mondani hogy firkászás. Elvégre maga is egy tisztességes állásban dolgozik.. Mert ugye manapság minden állást meg kell becsülni.. Szóljon ha nagyon zavarja a füst, mert akkor eltaposom. *Persze azért még szívja tovább is.*
-Nem, semmi különös nem történt. Csak a kollégái általában szeretik felfújni a dolgokat, persze tisztelet a kivételnek.. *Ő aztán nem kotyogja el magát, maximum ha hulla részegre issza magát.. Ami azért elég ritkán van.*
-Látta a múltkori kviddics meccset? Amit maguk is írtak? Volt szerencsém helyben látni.
Vissza az elejére Go down
Brandon Davis
Felnőtt
Felnőtt
Brandon Davis


Férfi Kor : 33
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 84
Tallérok : 2
Pontok : 0

Elveszett kis tó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elveszett kis tó   Elveszett kis tó - Page 7 EmptyKedd Május 31, 2011 7:26 am

- Pedig általában a főnökök nem igazán szoktak belefolyni a beosztottaik munkájába. *Állapítja meg, az ő főnöke sem nagyon ír cikkeket, csak kritizálja a beosztottakét.*
- Kiforgatom a szavait? Ejnye, ez rágalom. Én nem szoktam ilyeneket tenni. Csak leírtam azokat, amiket Lawrence mondott. *Rázza meg a fejét. Ez igaz, csak megtolja némi gúnnyal, és iróniával.*
- Egyébként igen, valamiből meg kell élni. A felsőoktatás nem olcsó dolog, emellett van még ezernyi kiadás. *Sóhajt egyet. Tényleg elég szűkösen él meg, főleg, hogy a szülei sem támogatják sokkal.*
- Hát, ez van. A kollégáimról nem tehetek. *Vonja meg a vállát, majd megrázza a fejét.*
- Sajnos nem, nem tudtam ott lenni, másnap vizsgáztam. De hallottam róla. Véleményem szerint megbotránkoztató, hogy pálcát vittek magukkal, amikor tiltja a kviddicsszabályzat. *Csóválja meg a fejét. Igaz, nem az a nagy kviddicsrajongó.*
Vissza az elejére Go down
Raymond Glosser
Felnőtt
Felnőtt
Raymond Glosser


Férfi Kor : 45
Hozzászólások száma : 75
Tallérok : 1
Pontok : 0

Elveszett kis tó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elveszett kis tó   Elveszett kis tó - Page 7 EmptySzer. Jún. 01, 2011 7:59 am

-Én is úgy kezdtem ahogy mások. Aurorként, és aztán átkerültem a főosztályra.. Tudom hogy milyen gürcölni, éppen ezért szoktam átvenni néhány beosztottam munkáját, és ő szabadságra megy. *Jelenti ki egyszerűen.*
-Én nem rágalmaztam magát, de néhány kollégája igazán... Szemét tud lenni. Tisztelet a kivételeknek. *Eldobja a cigit.. Nem gyújt rá.*
-Igen, sajnos nem, a legtöbb egyetemen nem. De ezen nem lehet változtatni.. *Lemondóan sóhajt.*
-Pedig jó volt.. Bár igaza van, ez már felháborító. Miért nem lehet a jó öreg forma szerint játszani... Akkor nem történne ennyi szabálytalanság.
Vissza az elejére Go down
Brandon Davis
Felnőtt
Felnőtt
Brandon Davis


Férfi Kor : 33
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 84
Tallérok : 2
Pontok : 0

Elveszett kis tó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elveszett kis tó   Elveszett kis tó - Page 7 EmptyCsüt. Jún. 02, 2011 6:23 am

- Helyes, ilyen főnökre vágyik mindenki. *Mosolyodik el, majd vállat von.*
- Sajnos ilyen a sajtó. Egy-egy jó cikkért meg kell küzdeni, néhányan, ahogy ön fogalmazott, firkásznak. Kell "szaftos" sztori, vagy az ember repül. *Húzza el a száját. Ami igaz, az igaz. Bár néha ő is, mint mindegyik másik újságíró, kicsit felfújja a dolgokat.*
- Talán ha több ösztöndíjat osztanának. De a mai világban már annak örülhet a diák, ha kap egyáltalán valamit. *Közben az órájára pillant. Még van egy kis ideje.*
- Szívesen megnéztem volna. Nem tudom, szerintem semmi értelme nem volt gúrkót küldeni a hajtóra, utána meg pálcát rántani. Így csak kizárják őket a bajnokságból. *Csóválja meg a fejét.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Elveszett kis tó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elveszett kis tó   Elveszett kis tó - Page 7 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Elveszett kis tó
Vissza az elejére 
7 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Wilard :: "Éjjel-Nappal" negyed-
Ugrás: