Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapElveszett kis tó - Page 3 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Elveszett kis tó - Page 3 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Elveszett kis tó - Page 3 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Elveszett kis tó - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Elveszett kis tó - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Elveszett kis tó - Page 3 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Elveszett kis tó - Page 3 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Elveszett kis tó - Page 3 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Elveszett kis tó - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Elveszett kis tó - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Elveszett kis tó - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Elveszett kis tó - Page 3 Vote_lcapElveszett kis tó - Page 3 Voting_barElveszett kis tó - Page 3 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Elveszett kis tó - Page 3 Vote_lcapElveszett kis tó - Page 3 Voting_barElveszett kis tó - Page 3 Vote_rcap 
Ted Forrester
Elveszett kis tó - Page 3 Vote_lcapElveszett kis tó - Page 3 Voting_barElveszett kis tó - Page 3 Vote_rcap 
James Miller
Elveszett kis tó - Page 3 Vote_lcapElveszett kis tó - Page 3 Voting_barElveszett kis tó - Page 3 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Elveszett kis tó - Page 3 Vote_lcapElveszett kis tó - Page 3 Voting_barElveszett kis tó - Page 3 Vote_rcap 
Sindy Logan
Elveszett kis tó - Page 3 Vote_lcapElveszett kis tó - Page 3 Voting_barElveszett kis tó - Page 3 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Elveszett kis tó - Page 3 Vote_lcapElveszett kis tó - Page 3 Voting_barElveszett kis tó - Page 3 Vote_rcap 
Chris Martines
Elveszett kis tó - Page 3 Vote_lcapElveszett kis tó - Page 3 Voting_barElveszett kis tó - Page 3 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Elveszett kis tó - Page 3 Vote_lcapElveszett kis tó - Page 3 Voting_barElveszett kis tó - Page 3 Vote_rcap 
Daniel Reed
Elveszett kis tó - Page 3 Vote_lcapElveszett kis tó - Page 3 Voting_barElveszett kis tó - Page 3 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Elveszett kis tó

Go down 
+15
Anor Azgard
Max Martines
Sebastian G. Blaze
Dorothy Brown
Wulfgar Odinson
Demi Bieber
James Miller
Jacinta Hernandez
Robert Lawrence
Cassandra Lengston
Hannelori Sensui
Alex Wilfred
Ted Forrester
Sindy Logan
Főmesélő
19 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Elveszett kis tó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elveszett kis tó   Elveszett kis tó - Page 3 EmptySzer. Május 19, 2010 6:09 am

*Nem tudom, min gondolkodik, de néha szeretném tudni mások gondolatait. Olyan jó lenne, csak mondjuk egy hétig, ha lenne ilyen képességem. Nem értem, Yushit hogy áldotta meg ilyennel az ég. Én is meg tudnám szokni, az biztos… megkönnyítené az életem. Összefontam a karjaim, közben oldalra billentett fejjel hallgattam még mindig Sallyt. A mosoly nem tűnt el az arcomról, ami kifejezetten jó. Felnéztem egy pillanatra, az égre, megláttam egy fekete baglyot repkedni felettünk. Még egész messze volt, így türelmesen pillantottam vissza Sallyre.*
-Hát… kicsit hideg, de amúgy jó. Nagy a nyüzsgés, azt meg szeretem. Na és Párizs? Sosem jártam még ott, de már terveztem. *Jegyeztem meg és ekkor be is bizonyosodott. A bagoly egyre lejjebb száll, egy huhogással jelzi, hogy igenis ide jön, majd leszáll mellém. Egy levél van a lábához kötözve, én leveszem, majd elolvasom. Amúgy az én nevem volt ráírva a tetejére. A levél szépen, kiegyensúlyozottan van megírva, az írásból rá is jöttem ki írta. Nem kellett megnéznem az aláírást. Gyorsan zsebre tettem, majd visszapillantottam Sallyre.*
-Lassan mennem kéne vissza. Jössz te is? *Érdeklődtem, hiszen nem szeretném egyedül hagyni itt. Elvégre, én hoztam ide, akkor már vissza is kísérem. Rákacsintottam, reméltem azért nem kérdezi meg ki írta a levelet. Nem tudom, hogy mit mondanák... Elvégre, semmiképpen nem mondhatom ki azt, hogy a Leader...*
Vissza az elejére Go down
Demi Bieber
Diák- Plama
Diák- Plama
Demi Bieber


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 129
Tallérok : 2
Pontok : 0

Elveszett kis tó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elveszett kis tó   Elveszett kis tó - Page 3 EmptySzer. Május 26, 2010 7:10 am

*Sokat hallott már az elveszett kis tórol,és elhatároza,hogy megkeresi.Sétálgat az éjjel nappali negyedben,majd letért egy kis ösvény féleségen,és csak ment,még ide nem talált.Annyira nem volt nehéz.Trénerka nadrág,narancssárga blúz,egy fekete felső,és tornacipő van rajta.A pálcáját is magával hozta,kitudja még lehet,hogy szüksége lesz rá.Amikor ideért egy közeli fához támaszkodott,majd egy-két perc után leült,és óvatosan körülnézett.Tetszett neki a hely,mostmár mindig ide fog járni,amikor kicsit egyedül szeretne lenni.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elveszett kis tó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elveszett kis tó   Elveszett kis tó - Page 3 EmptySzer. Május 26, 2010 7:21 am

* Sebastiano épp azon a fán volt rajta ami alá Demi leült. A fiatal halálfaló már messziről észre vette a tegnapról megismert lányt. De úgy látszik, hogy Demi nem látta, hogy a fa tetején volt. Vár pár percet eljátszik a gondolattal, hogy most mit is tegyen? Hagyja hogy magától jöjjön rá a lány, hogy fent van a fán fölötte vagy lepje meg? Inkább úgy döntött, hogy meglepi. De ő nem szereti a meglepetéseket, de remélni, hogy a lány annál jobban. Hirtelen leugrik a fáról Demi mellé. *
-Nocsak kit fújt ide a szél? *Cinikusan rákérdez, majd szája szélén szokás szerint megjelenik az a bizonyos csábos mosoly.*
Vissza az elejére Go down
Demi Bieber
Diák- Plama
Diák- Plama
Demi Bieber


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 129
Tallérok : 2
Pontok : 0

Elveszett kis tó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elveszett kis tó   Elveszett kis tó - Page 3 EmptySzer. Május 26, 2010 7:29 am

*A tavat figyeli,egyre jobban imádja ezt a helyet.Majd hirtelen otterem valaki mellette,a magasból.Kicsit meglepődött,és felnézett,hogy vajon honnan jöhetett.*
-Jézusom,...*Kiált fel nem túl hangossan,hisz nem nagyon ilyedt meg,hozzászokott már a fákról leugráló emberkékhez.De azért ez kissé meglepte.*
-Hát engem,...de látom téged is erre hozott.*Viccelődik kicsit,és már egy mosoly is megjelent az arcán.*
-Amyúgy mi lett veled tegnap,...hogy olyan gyorsan leléptél?*Kérdez rá,és reméli nem nagyon sértette meg a tegnapi ügy miatt.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elveszett kis tó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elveszett kis tó   Elveszett kis tó - Page 3 EmptySzer. Május 26, 2010 7:36 am

*Vehette volna a viccelődést sértésnek is, de nem nagyon törődött vele, az egyik fülén be a másikon ki. Majd határozottan válaszol Deminek. *
-Tegnap? * Bevágja a csodálkozó arcát. *
-Nem lett semmi, csak ráuntam várni. Ezért ma mentem vissza... * Bele túr a szépen megigazított szőkés barna hajába és egy sármos mosollyal mindent elintézett.*
-Úgy veszem észre, hogy lassan már követsz engem. Vagy tévedek? De alig két napja ismerlek. Tudom, hogy ennyire vonzó vagyok, de azért mégis nem kellene ennyire rám kattanni. *Viccesen de komolyan vissza szól Deminek. Ezzel szerinte elmondta a véleményét a lányról. És várja a hisztérikus kitörést.*
Vissza az elejére Go down
Demi Bieber
Diák- Plama
Diák- Plama
Demi Bieber


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 129
Tallérok : 2
Pontok : 0

Elveszett kis tó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elveszett kis tó   Elveszett kis tó - Page 3 EmptySzer. Május 26, 2010 7:58 am

*Kicsit csodálkozik,hogy nem tudja miröl van szó,de végülis leesett neki.*
-Ja értem.*Szóval ráunt,megérti.*Ma?És mien lett?*Érdeklödnik a tetoválás iránt.*Megnézhetem?*Vigyorog,majd csillogó szemekkel várja,hogy hátha megnézheti.*
-Követlek,...?Én?*Most nem tudja mit mondjon,de inkább viccelődik kicsit,és hát nem is annyira komoyltalan.*külömben lehet,...*Kis hatásszünet.*pont rád utazok.Ennyire nem tűnt fel.*Majd egy huncut mosoly,és ismét leült a fa tövébe.Szóval vonzó,hát van benne valami.*
-De ha már igy felkerült,hogy ki a vonzóbb,szerintem te követsz engem.*Viccelődik és becibzárolja a felsőjét,hisz kicsit kezd lehülni a levegő.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elveszett kis tó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elveszett kis tó   Elveszett kis tó - Page 3 EmptySzer. Május 26, 2010 8:17 am

*Csak nézi Demit, hogy leesik-e neki hogy miről is prédikál épp, de úgy látszik felfogta a kicsike.*
-Persze, hogy megmutatom. Végül is nem halok bele. * Mivel a felső testén van a tetoválás így neki vetkőzik. Először szépen lassan kigombolja a fekete hosszú kabátját majd ledobja a földre. Majd az fekete ing következett, mikor már azt is levette látszódott a tetoválás. *
-Remélem, hogy tetszik amit látsz, mert nem fogod ezt olyan sűrűn látni. *Halál komolyan kijelenti. Mást mond amit kifelé mutat a világnak, elképesztő, hogy hogy tud ilyeneket mondani majd elővenni utána azt a sármos mosolyát. *
-Persze hogy te, ne is tagadd, ezt már nem lehet. *Néz a szemébe és mondja neki ezeket, lehet, hogy még Demi se hiszi el, de ez így van.*
-Ki követ kit? Drágaságom már ne is haragudj de ez egyértelmű. Én voltam itt előbb... szóval pont véletlen volt hogy te pont az a fa alá ültél ahol rajta voltam? Meg ha követnélek akkor nem nekem kéne ide érnem másodiknak? Áh ez nem jött össze már előtted itt voltam, de azért bocsi, hogy kiábrándítlak. *Majd vissza veszi ruháit a tetoválás megmutatása után. *
Vissza az elejére Go down
Demi Bieber
Diák- Plama
Diák- Plama
Demi Bieber


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 129
Tallérok : 2
Pontok : 0

Elveszett kis tó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elveszett kis tó   Elveszett kis tó - Page 3 EmptySzer. Május 26, 2010 8:27 am

*Sebastiano vetközni kezd,ez egyre jobban tetszett Deminek.Hisz most is elérte célját igyhát nagy az öröm.*
-Persze,hogy tetszik,...*Huncut mosoly,majd folytassa.*De igazából láttam már jobbat is.*Kicsit gúnyolódik,de ezt muszáj volt.*
-Várj még egy percet,...lefényképezem,hogy örökre megmaradjon ez a pillanat.*Jelenti ki majd elneveti magát,de sak finoman.*
-Hát te engem,...*Ellenkezik.*Lehet,hogy te előbb itt voltál,de én nem vettelek észre.És te ugrottál le a fáról,hogy társalogj velem.Vagy nem?*Vigyorog,és mélyen a szemébe néz.Ami szinte már csábitó.*
-És ha nem akartál volna velem találkozni,akkor simán megvárhattad volna,amig elmegyek.*Magyarázkodik,és még mindig a tetkós trippen nevetgél.Majd feláll,és elővesz a zsebéböl egy doboz kék pall-mallt,és rágyujt.De még illedelmesen Sebastianot is megkinálja.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elveszett kis tó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elveszett kis tó   Elveszett kis tó - Page 3 EmptySzer. Május 26, 2010 8:45 am

*Látta, hogy Demi le nem bírta venni a szemét izmos felső testéről. Egyáltalán nem jött zavarba, már megszokta a rá tapadó női szemeket.*
-Kötve hiszem, hogy láttál már ettől jobbat. Max. álmodban drágám. *Kicsit vissza gúnyolódik, de nem nagyon mert nem akarja hogy még sírás legyen a vége, mert az ilyen érzékeny kis lányokra hamar rájön a hiszti roham. *
-Még véletlenül sem én, hanem te. *Nem enged az igazából. *
-Figyelj ki tudja, hogy te meddig akarsz itt dekkolni, és nem volt kedvem kivárni. * Hirtelen arra lett figyelmes mint ha Demi szemezne vele. Átfutott a fején, és igaza is volt, hisz mindent megtörténhet még ma, ha ő így jónak lássa.*
-Meg hát úgy voltam vele, hogy megtisztellek egy kicsit a jelenlétemmel. Legalább ezek után biztos hogy jó álmod lesz. *Mondta kissé cinikusan.*
-Áh kösz nem. *Ránéz a cigis dobozra.*
-Ha már van nekem is akkor már azt szívom. * Majd előveszi a zsebéből a sajátját és rágyújt.*
Vissza az elejére Go down
Demi Bieber
Diák- Plama
Diák- Plama
Demi Bieber


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 129
Tallérok : 2
Pontok : 0

Elveszett kis tó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elveszett kis tó   Elveszett kis tó - Page 3 EmptySzer. Május 26, 2010 8:56 am

-Én láttam,hidd el.*Majd visszagondol az otthoni fiújára.*Igaz az is hasonló volt,de mégis jobb egy fokkal.*Válaszol,majd végignéz Sebastian-on.*De ez se rossz.*Dicséri egy kicsit,nehogy még megsértse.*
-Jó akkor én,...biztosan.*Igazat ad neki,ha ő ettöl jobban érzi magát.Ezt náluk röviden "Feltünési viszketettségnek hivják"jah és egy kis egónak.Ami persze Deminek is van,még lehet hogy kicsit sok is.*
-Megtisztelsz?*Kérdez rá gúnyosan.*jajj de kedves tölled.*Majd a jó álomnál kissé felnevetett.*Igaz,mostmár nem veled fogok álmodni.*Ez kicsit félreérthető volt,de csak az igazat mondta.Ebböl a mondatból Sebastiano biztosan arra fog gondolni,hogy róla álmodott az éjjel,és hát akkor nem fog sokat tévedni.Majd visszautasitotta a cigit,ami nem baj legalább több marad Deminek.Belesziv a cigibe,majd sóhajt egyett.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elveszett kis tó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elveszett kis tó   Elveszett kis tó - Page 3 EmptySzer. Május 26, 2010 9:08 am

*Leült a földre és már úgy hallgatja a szöveget amit még az agyturkász is megirigyelne. Lassan már kezdett ráunni arra a játékra, hogy Demi is azt a szerepet akarná játszani mint ő. De már késő az a poszt már az övé. Majd felhúzza a szemöldökét, mikor a lány folyatja a meséjét. *
-Persze~persze... legyen úgy.* Bólint egyet a fejével majd hallgatja tovább.*
-Köszönöm. Ezt most bóknak veszem, pedig lehet, hogy nem is annak szántad. Néha eltudnak balul is süli a dolgok... * Megint felpillant a lányra, mert eddig a tavat szemlélte. Próbálta ezzel egy kicsit kihozni a sodrából, de csak épp annyira, hogy kiakadjon, mert nem akarja nagyon megbántani a törékeny kislányt. Igaz kis lány létére igen nagy szája van...*
-Te mindig meg vagy tisztelve. *Szól vissza cinikusan.*
-Tudom én mindig kedves vagyok. *Szív bele a cigibe és érzi, hogy a nikotin végig árad a testén és ez kellő képen lenyugtatta.*
-Oppá. A kis lány, hogy elszólta magát. Már késő lenne vissza vonni meg minden... amit hallottam azt hallottam. És mi jót csinált velem álmomban? *Kérdezi kíváncsian Demit.*
Vissza az elejére Go down
Demi Bieber
Diák- Plama
Diák- Plama
Demi Bieber


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 129
Tallérok : 2
Pontok : 0

Elveszett kis tó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elveszett kis tó   Elveszett kis tó - Page 3 EmptySzer. Május 26, 2010 9:19 am

*Miközben beszélt észre vette,hogy már kicsit untassa Sebastianot,igy hát inkább elhallgat.Pedig tudna még mit mondani.És az nem elszólás volt,hanem direkt.Egyrészt.*
-Hát,...igen.*Mondja hallkan,majd ő is leül pont a fiú mellé.És lehet,hogy tolakodásnak veszi,de nem nagyon érdekli.Ő csak ismerkedni próbál.*
-Háth,...*Elgondolkodik,most mondja ki,hogy pontossan mit?vagy csak fejtse ki röviden és érthetően?*
-Elég sok mindent.*Ebböl sok mindent ki lehet érteni.És ha meg elmondja,hogy pontossan mit,akkor az bizonyára nem fog teljesülni.Ekkorra már elszivta a cigit,és elnyomta a csikket.*
-De sötét lett.*Szólal meg egy kis idő után,majd elővette pálcáját,és világitani kezdett vele,de csak halvány fénnyel.Egy ideig elszórakozott vele,majd jobbnak látta eloltani,de még nem rakta el a pálcáját.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elveszett kis tó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elveszett kis tó   Elveszett kis tó - Page 3 EmptySzer. Május 26, 2010 9:31 am

*Észre vette, hogy hirtelen csend lett, ami zene füleinek. Demi már abba hagyta a papolást egy időre.*
-Ebből mindent értek. ~kis perverz~. *Szemei felcsillantak és elmosolygott a kis lány álmán. Igaz ő még csak az ilyenről még csak álmodhat, de azt is ritkán. De azért nagyon is kíváncsi most a részletekre, körül belül el tudja képzelni, hogy egy ilyen kis lány mit is álmodhatott vele, de azért még is csak nem ismeri annyira, hogy a fejébe lásson.*
-Igen sötét ám. Tán félsz, hogy csinálok valamit veled ilyen sötétben? *Vár a válaszra... közben csak figyeli Demit hogy a pálcával játszik, de bizonyára van oka valamitől tartani, ha még nem rajta el. De Sebastiano imádja a sötétet. És élvezi, hogy "előnyben" van mert már megszokta azt az állapotot. *
-Neked már nem kéne bemenni? A jó kis lányok már ilyenkor alszanak. *Gonoszan felnevet a saját kijelentésére.*
Vissza az elejére Go down
Demi Bieber
Diák- Plama
Diák- Plama
Demi Bieber


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 129
Tallérok : 2
Pontok : 0

Elveszett kis tó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elveszett kis tó   Elveszett kis tó - Page 3 EmptySzer. Május 26, 2010 9:43 am

-Ha érted akkor jó.*Már komolyan és hallkabban beszél.A tavat bámulja,de még észreveszi,ahogy Sebastiano elmosolyodott a kijelentésén,és ennek örül.Most csak az álmára tudott gondolni,és hát nem kell senkinek rosszra gondolni,ami megtörtént ott,az itt is.Vagy majd kiderül.*
-Nem félek.*Néz a fiúra,és mosolyog.De ezt komolyan gondolja,hogy nem fél,semmitöl még a haláltól sem.Majd elrakta a pálcáját,hisz csak zavaró tényező lenne,abban ami most jön.*
-Nem,...még ráérek.*Lassan odamászik a fiú elé,közelebb hajol hozzá,és egy hosszú csókot nyom Sebastiano ajkaira.*
-Na most ki is a jó kislány?*Huncut mosoly,és csillogó szemek.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elveszett kis tó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elveszett kis tó   Elveszett kis tó - Page 3 EmptySzer. Május 26, 2010 9:53 am

* Sebastiano mint ha előre látta, hogy most mi is történik. Elvégere Demi jól néz ki. De egy kicsit még fiatal és éretlen hozzá és nem akar ő lenni a megrontója. Meg jó ideje csak úgy van vele, hogy neki egy nő csak egy éjszakára kell, mert ő ilyen életmódot folytat. Bár nagyon kíváncsi rá, hogy a látszatra kis szende szűz lány most meddig menne el. Vajon képes magából előhozni a vad tüzes démont? Majd abba hagyja a gondolkodást, és ismét tovább figyel Demire.*
-Biztos, hogy nem. Még tőlem sem? Pedig kéne. * Olyan komolyan mondja ki ahogyan csak lehet, közben bele néz a lány gyönyörű kékes szürkés szemébe. A csók kissé meglepte, de tudta, hogy még ma ez is bekövetkezik.*
-Na ez mi volt? A jó kis lányok nem csókolgatnak ismeretlen férfiakat... *Teszi hozzá mint ezt mosolyogva azzal a csodálatos huncut mosolyával. Majd várja a folytatást, hogy mi lesz ez után.*
Vissza az elejére Go down
Demi Bieber
Diák- Plama
Diák- Plama
Demi Bieber


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 129
Tallérok : 2
Pontok : 0

Elveszett kis tó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elveszett kis tó   Elveszett kis tó - Page 3 EmptySzer. Május 26, 2010 10:04 am

*Nála ha kapcsolatról van szó,akkor mintha kicserélnék,az a komolytalan kis nevetős lány eltűnik.És ahogy már emlitve lett a volt barátja ebböl elég sok mindenre lehet következtetni.Például arra is,hogy már nem egy szende kis csajszi,aki fél mindentöl.*
-Még tölled se.*Jelenti határozottan.*Szerintrem ha félnék,akkor nem lennék itt veled távol a kastélytol.Főleg nem este.*Magyarázkodik,és ez pontossan igy van.*
-Inkább azt kérdezd,hogy mi lessz?*A szeméböl mindent ki lehet olvasni,hogy mit akar,és hogy mire gondol.De a mosoly se maradhat le.*De én igen.És ki mondta,hogy jó vagyok?*Majd hátralöki Sebastianot,és ő is ment utánna.Ismét egy csók,majd a nyakára adott két puszit,és már kezdte is kigombolni az ellenállhatatlan férfi dzsekijét.*


+18
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Elveszett kis tó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elveszett kis tó   Elveszett kis tó - Page 3 EmptyHétf. Jún. 07, 2010 3:58 am

*Érkezik Wilard felől, mármint a forgalmas főtér felől egy kis nyugalmat keresve. Nem utolsó reménye, hogy egy bizonyos férfivel találkozzon, de úgy tűnik ő nincs itt. Így hát a nő helyet foglal egy kidőlt fatörzsön, ahol legutóbb is üldögélt Roberttel. Most is feketét visel, de nem azt a matt nagyon feketét, hanem ami hasonlít a szürkéhez. Fél lépés előre. *
Vissza az elejére Go down
Wulfgar Odinson
Tanár
Tanár
Wulfgar Odinson


Hozzászólások száma : 100
Tallérok : 1
Pontok : 0

Elveszett kis tó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elveszett kis tó   Elveszett kis tó - Page 3 EmptyHétf. Jún. 07, 2010 4:07 am

*Wulfgar Wilardban bolyongott egy jó ideig, ám végül rátalált a kis tóra, amiről a teázóban meséltek neki. A norvég fekete csizmát, farmernadrágot, és feltűrt, hosszú ujjú fehér inget visel. Hosszú, hátközépig érő haja hátul összefogva. Jó hangulatban sétál oda a vízfelszínhez, leguggol mellé, és ujjai hegyét belemártja. Szívesen úszna egy jót, de hát nem erre találták ki a tavat. Oldalán bőrtokban pálcája pihen. Körbepillant, meg is lát egy fekete ruhás nőt. Először nem zavartatja magát, majd beugrik neki Heyes auror, és az arckép, amit mutatott neki. Cassandra Lengston. Ahogy visszafordul a víztükör felé, összeráncolja szemöldökét. Egy halálfaló... Legszívesebben most azonnal rárontana a nőre. Sajnálja, hogy csatabárdját nem hozta magával, de mindegy is... Úgysem megölni kell a nőt, hanem megtudni tőle valamit. Furcsa lenne, ha csak úgy odamenne hozzá, így hirtelen döntésre szánja el magát. Végigméri Cassandrát, és felhúzza szemöldökét, jelezvén, hogy a nő látványa nem hagyja őt hidegen...*
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Elveszett kis tó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elveszett kis tó   Elveszett kis tó - Page 3 EmptyHétf. Jún. 07, 2010 4:12 am

*Merengéséből egy ismeretlen érkező riasztja ki. Felpillant, és egy hatalmas embert lát.*
~Anyám, hogy nőhetett valaki ekkorára?~ *tűnődik, majd éppen fordulna el, mikor észreveszi hogy a férfi őt nézni. Ez nem tetszik neki, de egy mosolynak álcázott vicsort, ő is megereszt. Nem tudja, hova tenni a férfit, abban biztos, hogy nem auror, azok nem öltöznek így. Vagy ennél lazábbra veszik a figurát, vagy ennél üzletjancsisabbra. egyenlőre kivár, nem tudja, hogy támadjon-e vagy védekezzen, de ruhaujjából, előrébb csúsztatja a pálcáját. Nem szeretne még véletlen sem meglepetést, mint nemrég Alexel.*
Vissza az elejére Go down
Wulfgar Odinson
Tanár
Tanár
Wulfgar Odinson


Hozzászólások száma : 100
Tallérok : 1
Pontok : 0

Elveszett kis tó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elveszett kis tó   Elveszett kis tó - Page 3 EmptyHétf. Jún. 07, 2010 4:17 am

*A férfi végül leül egy padra, nem messze a nőtől, és látszólag a semmiből egy pipát halászik elő, majd megtömi dohánnyal, és rágyújt. Élvezettel szívja magába a forró füstöt, miközben szeme sarkából néha a nőre tekint. Meg kell hagynia, tényleg vonzó teremtés, bár nem pont az ő műfaja. Inkább az aranyos nőkért van oda, nem a Cassandra féle vadmacskákért, de néha azért elengedheti mind önmagát, mind az ízlését. Egy-két percig csak pipázgat, majd a nő felé fordul, és elmosolyodik.*
- Szép napunk van, nemdebár? És ez a tó is kellemes hely...
*Mondja kedves, mély, bizalomgerjesztő hangján. Égszínkék szemei barátságosan csillognak, mintegy megerősítve a kedves mosolyt.*
- Remélem nem zavarom meg semmiben, de nem tudta elkerülni figyelmem kegyed földöntúli szépsége és varázslatos vonzereje...
*A hatalmas férfi gyermeki módon kissé elpirul, ahogy kiejti a szavakat, és egyből a tófelszín felé kapja tekintetét.*
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Elveszett kis tó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elveszett kis tó   Elveszett kis tó - Page 3 EmptyHétf. Jún. 07, 2010 4:23 am

*Távolságtartóan, messziről figyeli a másik ügyködését, készen bárminemű reakcióra. De amaz csak pipázik, ezt nem tilthatja meg senki. Végigméri a férfit, ha már így ide pofátlankodott, és megnyerőnek találja. Messze nem az esete, de kimondottan nem az utálható fajta. Neki a nehéz eset aurorok jönnek be, meg a szenvedélyesen lángoló William.*
- Igen, kellemetlenül meleg van. A tó és a víz viszont kellemes. * ért egyet, míg a mai napi melegre kissé elhúzza a száját.*
- Nem zavar ami azt illeti. Viszont erősen kétlem, hogy különböznék az össze többi nőtől, aki bizonyára maga körül kering. * feleli a kedves bókra, majd a kissé elpirult férfire pillant. Így már nem is tűnik veszedelmesnek.*
Vissza az elejére Go down
Wulfgar Odinson
Tanár
Tanár
Wulfgar Odinson


Hozzászólások száma : 100
Tallérok : 1
Pontok : 0

Elveszett kis tó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elveszett kis tó   Elveszett kis tó - Page 3 EmptyHétf. Jún. 07, 2010 4:31 am

- Bárcsak keringenének körülöttem a nők, de sajnos fényük csak messziről ér engem, nem igazán szeretnek egy magamfajta északi medve közelében tartózkodni...
*Mondja, és újra nagyokat szív a pipából. A nő hangja megborzongatta... Volt Cassandrában valami különös... Valami, ami természetfeletti jelleget kölcsönzött neki. Óvatosan megrázta a fejét, hátha ki tudja verni a fejéből a gondolatot, de nem sikerül. A fekete ruhás nőben van valami igéző.*
- Persze magácska körül biztos rengeteg udvarló legyeskedik... Aki valamit megszokik, mást már el sem tud képzelni. Önnek biztos idegen a magány...
*Az utolsó szónál a norvég hangja mintha megremegne. Elfelejtette már, hogy a nő halálfaló, egyszerűen csak jó valakivel beszélgetni. Sőt, egyenesen elmebetegnek tartja jelen pillanatban Cassidy Heyest.*
- Néha jó magányosnak lenni... De az örökkévalóságig nem lehet elviselni...
*Mondja halkan. Wulfgar nem olyan pasi, mint akikkel Cassandra találkozott eddig. Gyengéd, érző szívű nagy medve...*
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Elveszett kis tó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elveszett kis tó   Elveszett kis tó - Page 3 EmptyHétf. Jún. 07, 2010 4:40 am

-Ezt meglepve hallom. Maga nem tűnik olyannak akit messze kerülnek a nők. * jegyzi meg, és a biztonság kedvéért, még egyszer jól láthatóan végigméri a másikat. De most csak ugyanazt látja, mint eddig.*
- Udvarlónak nem nevezném őket. Vannak férfiak, de mindegyikkel ugyanaz a helyzet, alkalmi kapcsolatok, nem szeretek hosszú távra tervezni. * persze lenne kivel tervezne, de az megvalósíthatatlan. Persze ezt sem köti a másik orrára. Viszont azt nem tudja, hogy Wulfgar tudja-e hogy ő kicsoda-micsoda. Végül is a pentagrammja tisztán látszik, nem fedi el általában, de most nem látszik a férfi felé.*
- A magány, kedves uram, jó ideje közeli barátom. * teszi még hozzá, majd elgondolkodva billenti oldalra a fejét. Itt valami határozottan nem stimmel.*
- Az örökkévalóságot nem élem meg, tehát ez a veszély nem fenyeget. * ez így is van, ő már évekkel ezelőtt felkészült a halálra, hisz tudta mit vállal, ha Anor mellé áll.*
Vissza az elejére Go down
Wulfgar Odinson
Tanár
Tanár
Wulfgar Odinson


Hozzászólások száma : 100
Tallérok : 1
Pontok : 0

Elveszett kis tó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elveszett kis tó   Elveszett kis tó - Page 3 EmptyHétf. Jún. 07, 2010 4:51 am

- Pedig mégsem érdeklem valamiért a női nem csodás virágszálait... Biztos megijednek egy kétméteres szakállas hosszú hajú északi barbártól!
*Nevet fel zengő hangon Wulfgar, majd elgondolkodva Cassandrára pillant.*
- Tudja az idők hajnalán, mikor még éltek az ősi hiedelmek, volt egy legenda, mely szerint egy lélek az örökkévalóságig létezik, és testből testbe száll, amíg meg nem találja a párját. Európa népei és druidái sokáig vallották ezt, sőt, egyes viking törzsek is azt mondták, hogy a harcos lelke csak akkor szállhat a Valhallába, a harcosok nagy csarnokába, ha kedvesével együtt temették el...
*Meséjéből látszik, hogy a múlt az ő igazi szakterülete. Pont olyan, mintha a katedráról szónokolna. Hangja magabiztosabb lesz, és még testtartása is sokkal inkább emlékeztet egy igazi, vad viking harcosra.*
- De nem untatom ilyesmivel, biztos nem érdekli annyira, mint engem...
*Mosolyodik el.*
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Elveszett kis tó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elveszett kis tó   Elveszett kis tó - Page 3 EmptyHétf. Jún. 07, 2010 4:57 am

- A nő nem virágszálai tudhatnák hogy nem mindig a külső a lényeg. * feleli a nő, mintegy magára utalva. Hisz ki hinné hogy a szépséges, fiatalnak mondható Cassy, igazából nem is az aminek látszik.*
- Igen, mintha már valaki említette volna egyszer... * tér ki a konkrét válasz adás elől, nem akar emlékezni a férjére.*
- Hát, mindenesetre maga megszégyenít egy történelem tanárt. * dícséri meg a férfi szónoki tehetségét, és nem kerül el figyelmét az apró változás. Mintha, valamiféle szakterületre tévedt volna.*
- Ha annyira nem is érdekel, hidegen sem hagy. *ad kitérő választ ismét, és hátrasimítja haját.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Elveszett kis tó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elveszett kis tó   Elveszett kis tó - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Elveszett kis tó
Vissza az elejére 
3 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Wilard :: "Éjjel-Nappal" negyed-
Ugrás: