Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapBlack Diamond EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Black Diamond Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Black Diamond EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Black Diamond EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Black Diamond EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Black Diamond EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Black Diamond EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Black Diamond EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Black Diamond EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Black Diamond EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Black Diamond EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Black Diamond Vote_lcapBlack Diamond Voting_barBlack Diamond Vote_rcap 
Kim Kaguya
Black Diamond Vote_lcapBlack Diamond Voting_barBlack Diamond Vote_rcap 
Ted Forrester
Black Diamond Vote_lcapBlack Diamond Voting_barBlack Diamond Vote_rcap 
James Miller
Black Diamond Vote_lcapBlack Diamond Voting_barBlack Diamond Vote_rcap 
William Quentin Watson
Black Diamond Vote_lcapBlack Diamond Voting_barBlack Diamond Vote_rcap 
Sindy Logan
Black Diamond Vote_lcapBlack Diamond Voting_barBlack Diamond Vote_rcap 
Hannah McDowal
Black Diamond Vote_lcapBlack Diamond Voting_barBlack Diamond Vote_rcap 
Chris Martines
Black Diamond Vote_lcapBlack Diamond Voting_barBlack Diamond Vote_rcap 
Solaria Luthia
Black Diamond Vote_lcapBlack Diamond Voting_barBlack Diamond Vote_rcap 
Daniel Reed
Black Diamond Vote_lcapBlack Diamond Voting_barBlack Diamond Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Black Diamond

Go down 
+10
Benjamin Doredumble
Sebastian G. Blaze
Lana Rosemary Lent
Hannah McDowal
Larina Marley
Cassandra Lengston
Nathaniel L. Matthews
Demi Bieber
James Miller
Főmesélő
14 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Főmesélő
Admin
Főmesélő


Hozzászólások száma : 296
Pontok : 0

Black Diamond Empty
TémanyitásTárgy: Black Diamond   Black Diamond EmptySzomb. Júl. 03, 2010 1:19 am

Black Diamond Wave_interior

Wilard egyik legnagyobb és legjobb forgalmú Luxus Clubja. Minden hétvégén -szombaton és pénteken- este nagyobb bulikat is szerveznek, legtöbbször különböző DJ-kel és együttesekkel.
Ezen kívül mindig nyitva van, mint egy hely ahol akármikor el lehet ütni az időt. Két részből áll, az egyik -elkülönített- kis részben található egy biliárdasztal és egy asztali foci is. (Mindkettőre külön zsetonokat kell venni)
Vissza az elejére Go down
https://wilian.hungarianforum.com
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Black Diamond Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond EmptyHétf. Júl. 05, 2010 1:08 am

.: Szombat este (2010.07.10.) James szülinapja :.

*Elég nagy a hangzavar, a robaj. Sokan vannak, aminek örülök hiszen... jó estének indul. A fogadás jár egyfolytában a fejemben, ami mondjuk eléggé érdekes. Hannaht, most egy kicsit sikerült otthagynom így éppen felfedező útra indultam. Mosolyogva, jól megnézve kit szedek fel.
Amikor megláttam Demit, elvigyorodtam és megfogtam a kezét majd elkezdtem felfelé húzni, vagyis ki a tömegből. Egy kicsit csendesebb helyre léptem vele.*
-Bocsi, hogy kirángattalak a tömegből. Nem megyünk fel egy kicsit? *Kérdem egy nagyobb mosollyal az arcomon miközben a lépcső felé mutatok.*
Vissza az elejére Go down
Demi Bieber
Diák- Plama
Diák- Plama
Demi Bieber


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 129
Tallérok : 2
Pontok : 0

Black Diamond Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond EmptyHétf. Júl. 05, 2010 1:17 am

*Nagyon tetszik neki a buli, és igy körülnézve feltűnk neki, mennyi mindenkit nem ismer még a kastélyból. Épp egy táraságban beszélgetett, amikor meglátta Jamest amint felé közeledik. Épp jókor, mert már fel akarta köszönteni. Majd amikor csak úgy elkapta a kezét, és kifelé tartott vele a tömegböl, sejtett valamit, de nem gondolta volna.*
-Semmi gond,... amúgy szija, és boldog szülinapot. *Mondja halkan, és egy puszit adott az arcára.* Fel,...? *Néz a lépcsőre, de nem sokat gondolkodik a dolgon.*
-Szivesen felmegyek veled. *Mosolyodik el, és lassú léptekkel el is indul a lépcsőn felfelé.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Black Diamond Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond EmptyHétf. Júl. 05, 2010 1:23 am

.: Szombat este (2010.07.10.) James szülinapja :.

*Örülök, hogy Demi nem kérdezősködik sokat. Elmosolyodom, viszonozom a puszit majd elkezdem felfelé húzni. Amikor felértünk, két szoba ajtója tűnik fel. Én a jobb felüli ajtóhoz lépek, benyitok és megfordítom a kilincsen lévő papírkát ami azt jelzi, hogy ez már foglalt. A szobában most járok először. Körülnézek, elmosolyodom majd Demire pillantok.*
-Gondoltam, elbeszélgethetnénk egy kicsit kettesben... *Pimasz vigyor jelenik meg az arcomon, amiből már Demi következtethet valamire..*
Vissza az elejére Go down
Demi Bieber
Diák- Plama
Diák- Plama
Demi Bieber


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 129
Tallérok : 2
Pontok : 0

Black Diamond Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond EmptyHétf. Júl. 05, 2010 1:28 am

*Követi Jamest, egészen a szobáig. Tudja mire megy ki a játék, de nem bánja, inkább örül neki.*
-Biztos, hogy csak beszélgetni akarsz? *Huncut vigyor, és közelebb lép a fiúhoz. James pont az ágy előtt állt, ígyhát Demi hátralökte, és rámászott. Nem csinált semmi mást, csak ott ült a fiún, és mélyen a szemébe nézett.*
-Na halgatlak, miröl szeretnél beszélgetni? *Kérdez rá, kicsit hülyéskedik. Jó kedve van, és most minden bizonnyal tölle kapja James a legjobb ajándékot, vagy kitudja.*
Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Black Diamond Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond EmptyHétf. Júl. 05, 2010 1:30 am

* Elégedetten szemlélődök a buliban. Tökéletes, hiszen én terveztem. Csaj, pia dögivel. Maga a mennyország a pokolban. Egy kissé már ittas állapotban vagyok. Elkérem a zenés gyerektől a mikrofont és felállok az asztal tetejére. Kérésemre leállítják a zenét. *
- Üdvözlök mindenkit ! Először is éljen az ünnepelt , másodszor .. *Itt iszok egy kortyot a másik kezemben levő vodkából , és folytatom * - Másodszor, jegyezzétek meg ! Ezt a bulit itt én csináltam, azt prédikáljátok amit én mondok, azt isszátok amit én adok és végül ameddig nem szólok, azokat a nőket dugjátok akiket én fizetek * Lopva Jamesre nézek, aki már mint látom sikeresen behálózott egy csajt. Monológomat hatalmas taps követi. Megpillantok egy barna hajú lányt a tömegben. Nem diák, rögtön leszűröm. Tökéletes kezdésnek. Odamegyek hozzá , finoman megérintem a vállát.*
- Eddig a kisugárzásoddal flörtöltem , eléggé letaglózott. De szívesen megismernélek jobban. Mondjuk egy kicsit csendesebb helyen.. * Intek a fejemmel az egyik folyosó fele*
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Black Diamond Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond EmptyHétf. Júl. 05, 2010 1:32 am

*A szórakozási és feledési szándék vezérelte ide Wilard egyik halálfalóját. Hosszú fekete ruháját, most valamilyen oknál fogva lecserélte egy fekete szűk szoknyára, és egy fekete fűzős topra, amiből keblei csaknem kibuggyannak. Egy kis fekete blézer is van rajta, hogy ne lássák a jegyét, bár őt nem zavarná. Haját, egy egyszerű kontyba kényszerítette, amiből arca előtt két tincs szabadon lifeg, komolyságot, eleganciát, és kéjt sugározva. Elsétál a pultig, és egy erős koktélt kér, aztán elhelyezkedik a bárszéken, és körülkémlel. *

//Cassy ruhája//
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Black Diamond Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond EmptyHétf. Júl. 05, 2010 1:42 am

* Ajna figyeli az ismeretlen pasi szónoklását. Látta hogy már kicsit ittas, volt. De semmi gond mert ő is. *
- Ez de kedves volt. Mindig így próbálsz csajozni? * Súgta Naht fülébe. *
- Jó, benne vagyok. * Majd elindult arra amerre a fiú akarta. *
Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Black Diamond Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond EmptyHétf. Júl. 05, 2010 1:48 am

- Nem mindig. Vannak kivételes esetek , akik megkívánják a különleges bánásmódot. * Súgom a fülébe, és megfogom a kezét, majd magam után húzom. Kiérünk egy sötét folyosóra. Azonnal találok egy kis bemélyedést a falban ahol egy kis bársonnyal fedett ülőke van. Gyengéden az ölembe húzom Ajnát és finom csókot hintek a nyakára.*
- Még a nevedet sem tudom * suttogom a fülébe. * - Én Nathaniel vagyok, szolgálatodra.
* Azzal lejjebb csúsztatom a kezem az oldalán, egészen le a derekáig, ahol közelebb húzom magamhoz*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Black Diamond Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond EmptyHétf. Júl. 05, 2010 1:51 am

.: Szombat este (2010.07.10.) James szülinapja -Demi :.

*Elvigyorodom és leülök az ágyra. Demire pillantok, látom rajta hogy veszi az infót.*
-Hm... majd meglátjuk mi sül ki belőle. *Közben Demi már lép is -lehet nekem kellett volna- és felül van. Közben mohón felültem és átkaroltam a lányt.*
-Hm... szerintem jobb lesz ha nem mondom hanem mutatom. *Egy pimasz mosoly ismét, majd egy aprócska csókot lehelek Demi ajkára...*

//Demivel szünetel egy kicsit a dolog, mivel userje elment.//


.: Szombat este (2010.07.10.) James szülinapja - Cassy, egy kicsit később :.


*Egy megvolt, most jön a következő. Vigyorogva léptem le az utolsó lépcsőfokról miközben Demit engedtem elmenni. Ő le is lépett rögtön a haverjaihoz én pedig egy ismerős arcot szúrtam ki magamnak. Cassy... Elindultam felé, vele egyenlőre csak beszélgetni.*
-Téged is elkapott a hír, hogy ma szülinapi bulit tartok? *Vigyorodtam el majd leültem a nő mellé. Kértem egy lángnyelv whiskyt, és még megkaptam a nőt szemlélgettem.*
-Hogy vagy? Régen láttalak... *Egyszer találkoztak mindössze. Amikor a whisky megjön, lehúzza és csábos, de férfia tekintettel figyeli Cassyt.*
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Black Diamond Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond EmptyHétf. Júl. 05, 2010 1:56 am

*A merengésből, hogy vajon merre lehet szíve választottja, egy fiatal, fiús hang zökkenti ki. James. Nocsak, nem is tudta hogy ma party van. Így hát ennek fényében felel is.*
- Szerinted érdekel engem a születésnapod? Nem miattad vagyok itt kölyök. *feleli kis mosollyal a látszat kedvéért, de szavaiból semmi öröm vagy jókedv nem csendül ki. Nem tudta hogy itt lesz a buli, így hát egy érmét dob a pultra, fizetség gyanánt.*
- Megvagyok, ugyanúgy mint eddig. Csak tudod, kicsit unatkoztam odakinn. *von vállat elegánsan, és figyelmen kívül hagyja a vizslató tekintetet.*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Black Diamond Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond EmptyHétf. Júl. 05, 2010 1:59 am

//Nathanielnek//

- És pont én lennék a kivételes eset? * Nehézére esik ezt elhinni, mert már tapasztalatból tudja, hogy ezek a fiatal fiúk mire képesek, hogy kapjanak egy éjszakát. *
- Hát Nathaniel örülök, hogy megismerhettelek. Én Ajna vagyok. * Mikor Naht a lány oldalát fogdosta Ajnát a nevetés kerülgette mert nagyon csiklandoz, de igyekezett vissza tartani a nevetést. És továbbra is figyelte az igen csábos fiút. *
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Black Diamond Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond EmptyHétf. Júl. 05, 2010 2:00 am

* Fantasztikus a buli, leszámítva, hogy James hirtelen itt hagyott. Nem baj, nem azért mintha nem élvezném így. A ruhámat is csak James miatt vettem, hogy talán túl essünk a dolgon. De mivel ő eltűnt, ezért..
Mindegy is . Kikérek magamnak egy pohár vodkát és a pultnak támaszkodva nézelődök. Akkor feláll az egyik asztalra egy fiú. Láttam már James haverja. Elmosolyodok. Elindulok feléje viszont amikor látom, hogy elvonul egy nővel egy pff kíséretében csatlakozok egy fiúkból álló asztaltársasághoz.*
Vissza az elejére Go down
Demi Bieber
Diák- Plama
Diák- Plama
Demi Bieber


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 129
Tallérok : 2
Pontok : 0

Black Diamond Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond EmptyHétf. Júl. 05, 2010 2:06 am

//Na itt, és folytatjuk Jémivel//


*Csak vigyorog, és várja mit fog csinálni az alatta fekvő pasi. Majd amikor felült, és átkarolta, Demi gyengéden simogatni kezdte a fiú nyakát.*
-Ó,... alig várom,... *Biztatja Jamest, majd visszacsókol. Utánna pár puszi a nyakára, majd ismét egy az ajkaira. Szemeit nem tudja levenni a fiúról,... már régi barátok voltak eddig is, és nem tudta, hogy pont itt, és most fognak együtt lenni. Bár tud mindenröl, arról is, hogy ez csak egy játék, nem igazán érdekli.*
Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Black Diamond Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond EmptyHétf. Júl. 05, 2010 2:11 am

+ 18 // Ajna //

- Olyan nehezedre esik elhinni ? * Nézek mélyen a szemébe. Közben a kezeim még mindig járnak, fel-le. Közelebb hajolok hozzá és vad csókba taszítom bele. Az egyik kezemet a ruhája szoknya része alá csúsztatom. Először végig húzom a kezem a külső, majd a belső combján is ingerelve a kicsikét. *
- Csodálkozom, hogy egy ilyen nő nem foglalt.. Vagy rosszul gondolom ?
* Nem árt tisztában lenni vele, hogy van-e egy izmos tag barátja. Volt már erre példa, de nem szívesen ismételném meg azt a találkát. Végig csókolom a nyakát, majd lefele haladok míg el nem érem a dekoltázsát.*


// Folytatás a + 18 részlegbe Very Happy //


A hozzászólást Nathaniel L. Matthews összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Júl. 05, 2010 2:14 am-kor.
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Black Diamond Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond EmptyHétf. Júl. 05, 2010 2:12 am

.: Szombat este (2010.07.10.) James szülinapja - Cassy, egy kicsit később :.

-Jól vanna, azért ne szedd le a fejem. *Jegyeztem meg, összeráncolt homlokkal Cassyra nézve. Elmosolyodtam aztán. Kíváncsi voltam rá, hogy tudnám most, gyorsan megfűzni Cassyt. Nem tudtam... elmerengve figyeltem egy ideig, aztán amikor fizetett volna, félretoltam a kezét, még mielőtt a pultos átvette volna a pénzt.*
-Ma minden én állok. *Villantottam rá a mosolyom, aztán rákacsintottam Cassyra.* Ha már itt vagy, akkor maradhatnál egy kicsit. Még... alig ismerlek. Jó lenne, ha egy kicsit... közelebbről is rájönnék ki is vagy pontosan. *Pimasz vigyor, aztán kíváncsi tekintet. Nem tudom, Cassy veszi-e az adást.*

.: Szombat este (2010.07.10.) James szülinapja - Demi :.

*Örülök neki, hogy Demi még mindig nem ellenkezik. Elvigyorodom, majd a csókokra egy kicsit megborzongok. Feljebb kell emelkednem, hogy el tudjam érni. Nem nagyon tudok már tovább várni, de azért még egy kicsit türtőztetem magam. Egy újabb csók és egy újabb...
Közben kezem már a pólója alá téved, és elkezdi lehúzni azt miközben nem érdekel a, hogy Demi mit mondana erre... ha ellenkezni akar, még úgyis ellenkezni fog. Közben ajkaim egyre csak haladnak lejjebb és lejjebb...* Demivel folyt. +18
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Black Diamond Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond EmptyHétf. Júl. 05, 2010 2:19 am

- Nem szedem ne aggódj. Akkor nem lennél hasznos, tudod ha meghalsz nem sok hasznod lenne. *jegyzi meg kissé szúrósan, csak mint mindig. Arra hogy a fiú állja ma a számlát, vállat von neki csak jó ha nem fogy a pénze. De a következő mondatra illetve kérdésre kicsit félredönti a fejét. Éppen James akarná megdönteni? Will után? Felsóhajt, egye kutya, mi lehet ebből, ha nem hatalmas káosz.*
- Ez szerfelett kedves a részedről, de nem akarok beszélgetni. Ha valami mást szeretnél, akkor mondd ki, nem szeretem ha kertelnek. *vágja ki a tutit a nő*
Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Black Diamond Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond EmptyHétf. Júl. 05, 2010 2:27 am

.: Szombat este (2010.07.10.) James szülinapja - Ajna után :

* Egy bugyi meg is van. Igazán húzós volt Ajna. Ha nem lenne a fogadás, valószínűleg megelégedtem volna egy egész estére. De most nem tehetem. Nehéz szívvel hagytam ott a kicsikét. Ezért imádom, az érett nőket. Tudják, hogy mik az érzékeny pontok egy férfi testén. ÉRzi, hogy mikor pont elég az amit csinál és mikor csináljon többet.
Egy bugyival a zakóm zsebében sétálok új prédára lesve. Ki is szúrok egyet. Csupa fiúk veszik körül. Remélem azért a bugyija még meg van.*
- Uraim , felkérném a kisasszonyt egy táncra* Nyújtom a lánynak a kezem. Hosszú fekete haj, lila extra mini ruha. Tetszetős nagyon is *
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Black Diamond Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond EmptyHétf. Júl. 05, 2010 2:36 am

: Szombat este (2010.07.10.) James szülinapja - Cassy, egy kicsit később :.

-Ahh, nekem mondod? Most hogy végre 18 vagyok, függetlenül sok hasznomat vehetitek majd... *Vigyorodom el pimaszul. Már szinte én sem tudom mit magyarázok, hiszen a pia is beszél egy kicsit. Végig Cassyt figyelem, közben próbálok kiolvasni valamit a tekintetéből. Nehéz eset, de azért próbálkozom vele. Csak egy kicsit idősebb, nem tudom, hogyan kezeljem. Közelebb hajolok hozzá, szinte a puha ajak simogatja Cassy fülét.*
-Ezt inkább máshol beszéljük meg. *Fejemmel a lépcső felé intek, majd elmosolyodom és kíváncsi vagyok Cassy reakciójára. Ha sikerül... akkor egyel több lesz, ha nem akkor pedig szívás, keresek mást.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Black Diamond Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond EmptyHétf. Júl. 05, 2010 2:36 am

// Nathaniel //

* Elég jól elvagyok a fiúk társaságában. Már felmerült a vetkőző póker és az üvegezés ötlete is , de elvetettük mivel egyedül én vagyok a lány és egymással nem nagyon van kedvük smárolgatni. Nem értem miért. Végül megjelenik, mintegy végszóra a szónoklós srác. Elfogadom a felém nyújtott kezét.*
- Bocsi fiúk, örültem. * Nézek le az egyedül maradt fiútársaságra. Majd felpillantok újdonsült hódolómra.*
- Hannah * Mutatkozok be. *
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Black Diamond Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond EmptyHétf. Júl. 05, 2010 2:41 am

-Hát ezt remélem is hogy nem fogsz ellustulni kölyök. Nem hinném hogy jó néven vennék a dolgot. *jegyzi meg, majd a tekintetét fürkésző fiút méri végig. Nincs olyan jól eleresztve mint Will, és most jön rá hogy a fiatal szeretőit, mindig Willhez, az idősebbeket pedig Roberthez hasonlítja magában. De James sokkal lágyabb mint a vörös hajú volt.*
- Felőlem, mehetünk.* biccent, majd kiissza a koktél maradékát, és elindul a lépcsők felé.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Black Diamond Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond EmptyHétf. Júl. 05, 2010 3:00 am

*Más vagyok, mint Will és sosem leszek pont olyan... igazából nem is akarok, de... azért a nagy elszántságért néha irigylem Willt. Felkelek, elindulok a lépcsők felé majd hátrapillantok hogy Cassy is jön-e. Jön... udvarias vagyok, voltam is mindig. Előre engedem, közben rámosolyogok és körülnézek. Nath sehol, de Hannaht sem látom perpillanat. Különös, de nem gond... Lazán csak úgy hátranyúlok és átkarolom Cassy derekát. Szinte érezhetetlenül... mondhatni úgy is hogy vezetésképpen. Az egyik ajtóhoz vezetem -ismét csak a jobb felülihez- és ajtót nyitok, beinvitálom majd elmosolyodom. Az ágyat már sikeresen visszaigazították úgy ahogy volt úgyhogy szinte érintetlen az egész szoba. Kicsit elnémulok, nem tudom mit kellene-mit tudnák mondani neki... Nem ismerem. Mert ha ismerném, többre is mennék. Közelebb lépek hozzá, annyira közel hogy szinte alig van közöttünk pár centi. Elgondolkodom, majd a szemébe pillantok. Ismét közelebb hajolok hozzá, de csak egy csókot nyomok a nyakára.*
-Nem szeretném szavakba önteni. *Jelentem ki halkan, és közbe barna szemeimet az övéibe vetem ismét.*

+18
Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Black Diamond Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond EmptyHétf. Júl. 05, 2010 3:01 am

// Hannah //

* Elégedett vigyorral nyugtázom, hogy inkább velem tart, minthogy a fiúk társaságában maradjon. Arrébb húzom, a pult felé. A bemutatkozásán kicsit megdöbbenek. Szóval ő lenne Hannah ? James kis barátnőcskéje ? Mit ne mondjak, szemrevaló.*
- Szóval te vagy James barátom partnere * Mosolygok * - Nathaniel vagyok.
* Körbenézek és megpillantom Jamest egy új csajjal távozni. *
- És merre hagytad JAmest? * Kérdezem pimaszul. Nem szabadna, de muszáj. Megfogom a kezét és egy üres sarokba húzom. *
- Figyelj, van egy fogadásunk Jamesszel. Minél több női bugyit kell begyűjtenünk. Megköszönném, ha ideadnád a tied * Mondom neki. Akkorát nem is hazudok. James mégis csak a haverom. Szinte a legjobb barátom. Nem fogom csak úgy simán meghúzni a barátnőjét. És nem fogom elárulni, hogy mást is kell nem csak szimplán a bugyit elkérni*
Vissza az elejére Go down
Lana Rosemary Lent
Diák- Famine
Diák- Famine
Lana Rosemary Lent


Kor : 30
Lakhely : Anglia
Hozzászólások száma : 63
Tallérok : 1
Pontok : 0

Black Diamond Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond EmptyHétf. Júl. 05, 2010 4:00 am

*Elkészültem, és bár senkit nem ismerek egy ilyen bulit nem hagyhatok ki. Mint a filmekben, nyitom ki a két ajtót és belépve körbenézek. Nem adtam alább a tökéletesnél, így felemelt fejjel sétálok a pult felé, hogy igyak valamit. Tulajdonképpen semmi keresnivalóm itt, de könyörgöm, mióta idejöttem nem buliztam. Komoly elvonási tüneteim lesznek ha ez így folytatódik. Ráadásul haza se mehetek, mert apám áhh...Körbepislogok és kortyolok egyet.*
Vissza az elejére Go down
http://azeletnemegyszeru.blogspot.com/
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Black Diamond Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond EmptyHétf. Júl. 05, 2010 6:05 am

* Tényleg James haverja. Nem néz ki rosszul, ha talán még kicsit ittasabb lennék...*
- Szia Nathaniel , fogalmam sincs merre van * Húzom el a szám és körbenézek sehol sem találom. Bár úgy minden elmosódik egy kicsit , meg a hangok is tompák. Azért csak dolgozik az alkohol. Először elakad a szavam, a fogadás hallatán, majd kitör belőlem a nevetés.*
- Elmebetegek vagytok * Jelentem ki * - De azért odaadom a bugyimat.
* A fejemmel a vécé felé intek. Elindulok, Nath pedig követ. Szerencse, hogy a táskámban hoztam magammal még egy bugyit.. Egy bizonyos eset óta mindig van nálam egy pótlék. Így hát előveszem a tartalékot és Nath kezébe nyomom.*
- Aztán kérem vissza *Ütögetem meg a vállát. Majd megpillantom JAmest a tömegben.* - Ha megbocsátasz.
*Azzal eliramodok , szinte futva James után. Ami magassarkúban eléggé nehézkes.*
- James ! *Próbálom túlharsogni a zenét. Kevés sikerrel. Talán meghallotta, talán nem. Most azt hiszem a második nyer. Csalódottan fordulok a pulthoz és rátámaszkodok, majd kérek egy Sex on the beach koktél.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Black Diamond Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond Empty

Vissza az elejére Go down
 
Black Diamond
Vissza az elejére 
1 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Allison Diamond

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Wilard :: "Éjjel-Nappal" negyed-
Ugrás: